© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Kövesden bejött az edzővàltás.
látod, itt semmi sem biztos… a szurkerek 90%-a azt modta(én is), hogy Kutya érkezése értelmetlen edzőkeringő.
aztán vmi mégis csak működni kezdett vele, bár messze még a vége.
kíváncsian várom, hogy nálunk is beindult-e vmi kölcsönhatás a keret és az új edző között.
remélem, hogy itt is lesz vmi jó széria, mert különben végünk…
Vicc ez az egèsz nb1.Kuttorral ez a kövesd majdnem kiesett,aztàn a Vasasnàl sem alkotott nagyot az első osztàlyban.Sztem annyi van,hogy a kövesdben van egy drazic,besirovic,molnár,cseri tengely,akiknek ha van kedvük,akkor tudjâk hozni a meccseket.Csapatkènt működnek,harcolnak,semmi extrát nem tesznek.Nàlunk ezek hiànyoznak.Paks,Vasas elleni meccseket hozni kell,mert különben ki lehet mondani,hogy mi leszünk az egyik kiesők!
Na, ez a forduló is jól kezdődik…
https://nb1.hu/otp-bank-liga/harom-budapesti-csapat-szurkolotabora-is-fellelegezhet?fbclid=IwAR0ABop-Tm91A3cqcZyp77ujN5xgE9b7hUlCvR9SsoO7qtUKVKUdp8d5aD4 a vasas elleni meccsen nem lesz zártkapu.
Nagyon komolyan basztatnak minket továbbra is(mint Hemi alatt).
Pár ember huhog=zártkapu.
Zete tábor cigányoz egész meccsen= ? .
Iváncsa szurkolók pályára rohannak,biztonságit leütnek,játékosunkat leköpik= valami gagyi pénzbüntetés.
Durván kettős mérce!
Szia, teljesen igazad van..
De az iváncsai fijúk még is csak a penészeseket verték ki a kupából, úgy látszik magukba szívták teljesen a szurkolói mentalitásukat is.
Az Iváncsa nagyon könnyen megúszta azzal hogy csak pénzbüntetést kapott….Játékosunkat ragad torkon a berohanó „szurkoló”,birkózik a biztonságival a pályán,egy másik pedig Gomist leköpi a játékoskijáróban.Ilyesmi együttes szankciókat vártam volna el:pénzbüntetés+szektorbezárás+ a következő hazain kötelezően megdupláznia a biztonságiak számát,+ saját költségén köteles MLSZ–ellenőrt fogadnia a következő hazaira.
Meglep???Nagyon is helytàlló a „Egy kerület a világ ellen”szlogenünk.Sötét zala!
Sracok, hagyjatok mar a ferde faszba az aktualpolitizalast. Köszi, köszi, köszi.
A zart kapurol: sztem legyen a vasas, legyunk tul rajta. Aztan lesz itthon egy fagyi, az ugyis bucsumeccs egy jo darabig, akar tavaszig, azon még kene tombolni egyet. Ha az lesz zartkapus, akkor haragos leszek.
Az én aktuál politikám, hogy lehet bizonyítani az ultra’s fronton és kiemelni a huhogókat a f@szba. Mol ellen is volt huhogás tőlem balra fentebb ami B6
Verjem bele a gyökér agyukba.
Legyünk magyarorszag, sőt a regio egyetlen vamzer tàbora. Szép lenne
Ilyen gondolatmenettel nem is értem az ultras kispestes képet
Úgy látszik nem csak a képet nem érted, hanem a mondandómat sem. Nem nevezném ultrásnak azokat, akik értelmi szintjüknél fogva huhogással pont a tábort járatják le. Ha valaki, hát pont a tábort vezető tehetné meg, hogy ezt kontrolálja. Ez az én véleményem amit írtál meg a tiéd.
Nem hiszem,hogy bárki ki fogja emelgetni egy szurkolótársát azért mert az ő faszsága most kifejezetten üldözött dolog lett. Márcsak azért se mert akkor minden bekiabálásért valaki kiemelhetne valakit attól függően kinek mi nem tetszik. Vannak erre kamerák,secu stb
Nem hiszem,hogy bárki ki fogja emelgetni egy szurkolótársát azért mert az ő faszsága most kifejezetten üldözött dolog lett. Márcsak azért se mert akkor minden bekiabálásért valaki kiemelhetne valakit attól függően kinek mi nem tetszik. Ha nem fogják fel,hogy erre most utaznak akkor vannak erre kamerák,secu stb
Értelek, de a secu mint olyan impotens. Unom azt, hogy pár idióta miatt szopik a tábor, aki amúgy megtenne mindent meccsről meccsre a sikerért. Nem vagyok egyedül a gondolatommal, de ezt ki kell gyomlálni marha sürgősen.
Volt idő mikor a secu házhoz/munkahelyhez kiment vagy már a lelátón megvert ha szidtad a tulajt és nem hagytad abba. Van akit a régiek a mai napig terrorizálnak és inkább nem jár . Pár huhogó csak nem gond az új secunak 🙂 Amúgy meg túl van tolva ez a dolog,elitélem a huhogást ,de én a büdös cigányozást is,nem álszentkedek,de most ez a baj,jövőhéten mást nem szabad mondani. Most szabad cigány kutyázni,anyázni,lila majmozni, zöld majmozni,de fekete majmozni nem mert akkor megver a saját szurkolótársad? Ha egy komplett tábor huhog az botrányos,de azon túl tudom tenni magam ha 5hülye huhog,5 hülye anyázik, 5 hülye cigányozik stb. Ez nem egy rasszista tábor. Oldja meg a secu, vagy az mlsz. Ne egymásra menjünk rá. A korzóba se megy senki visszafogni a kedélyeket mert mára közismerten(mind szurkolók mind a játékosok közt) az ország legtrágárabb korzója lett. Ez a cím engem pl jobban zavar mint pár idióta huhogása amit még a fekete játékos is leszart a helyszínen
A nagy spórolás közepette a klub vajon lenyeli a büntiket/elmaradt bevételt vagy a Kubatov-elv mentén elkezdi átterhelni a károkozókra? 20 ember elcseszheti több ezer szurker szórakozását, megfosztja a klubot egy meccsnyi bevételtől, sok millióval pedig terheli a kasszát. (senkinek ne legyenek illúziói, a fellebbezés max időhúzásra jó, hogy még valamikor télen legyen letöltve a zártkapu)
Mit szólsz ahhoz,hogy a zte rasszizmusa el lett nézve? Az Iváncsai események megdöbbentettek,gondolom téged is ,csak pont nem láttam ahogy elitéled. Szégyenkeztem helyettük is 🙁
Meg bizony, de azt is belémnevelte a jó édesanyám, hogy ha egyest kapok az iskolában, akkor ne jöjjek azzal otthon, hogy a szomszéd Pisti sem tanult. Nem feltétlenül neked, hanem az általános közhangulatra pedig: Az örökös áldozati póz jobban áll a 9. kerületieknek; ez az egy kerület a világ ellen hozzáállást még a Hemi érában csak-csak el tudtam fogadni, Szíjjas/Kun/Mende és Bozóbá klubjánál ez már megmosolyogtató.
Ne haragudj,de a hasonlatod nem igazán ide való.
Itt a klubodat(ha tetszik a Kispest családot) kezelik folyamatosan másképp,más mércével,mint a többieket.
Heminél ezt a vélt,vagy valós dolgot(utóbbi!) elfogadtad,Szíjjártónál ez nálad megmosolyogtató.
Hát nekem kurvára nem megmosolyogtató,amit velünk művelnek folyamatosan.
Vasast verni kéne nagyon. Ahhoz meg jól jöhet a tábor segítsége.
Pontosan, ott nagyon kell a szurkolás..
Vasas csütörtök 19 ora. Sokan nem jönnek majd ki. Nekem kizarolag azert fer bele (csak példaként, bocs) mert egy kopesre lakom. De masnap pentek, munkanap, a meccsről fel10-10 mire hazaer a nép, ergo vidékről se igen jonnek stb.
A fagyi vasarnap kora délután van. Minden belefer, a gyerekkel meccsre megyek is, meg az iszom két sört is. Plusz a vasas tabor egy kalap szar. A zoldeknek legalab van hangja. Lehet erolkodni, hogy tulkiabaljanak. A vasastol jonnek majd huszan. Szar hangulat.
Nyerni kene persze, a fagyi ellen meg kene egy iksz. Okes.
En kicsit máshonnan kozelitettem meg. Ld. fenn.
Ok, megegyeztünk, legyen mindkettő. 🙂
Jaaaa. Csütörtököt nem is figyeltem.
Nyugi. Át fog csúszni jövőre a fellebbezés miatt. Így asszem egy Kispest-Kisvárda van veszélyben
Jojo…de most teoretikusan filoztunk itten fentebb
Részemről is inkább vasas.
https://nb1.hu/nemzetkozi-labdarugas/kinos-vereseg-utan-rugtak-ki-a-korabbi-ujpest–es-honved-edzo hàát vignjènek se sok jutott.Sokan pedig marasztaltàk volna.Amúgy fura,hogy se edző,se jàtèkos szinten a tőlünk elküldöttek sehol sem viràgoztak ki.Mindenki döntse el mi ennek az oka.
Azért elnézve hova jutottak a játékosaink kész csoda,hogy Vignijevic és Feri benttartotta őket. Kb olyan csoda mint ennyi csöves játékost egy helyre hozni.
Utolsó mondatod sztem a kulcs ahhoz,hogy miért tartunk itt.Jàtèkos ès edzőszinten is sztem hibàk sorát vétettèk….
Az edzőkben nem vagyok biztos. Lentebb lessie kommentje alatt összegyűjtöttem milyen tróger brigád vehette fel a Kispest mezt. Azokat nem kis teljesítmény volt benttartani.
Ettol tobb van benne sztem, nem ismerjük a körülményeket, az arab vilag minden szempontból rejtély nekem…
Klemenz feljátszotta magát a plakátra…vasránap 18….Paks
?stp=c278.0.1494.780a_dst-jpg_s526x296&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=340051&_nc_ohc=Cg4NGD0T-pIAX9OH2CM&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfCGD0Py6AO3uf_yftG3HTX4ZzjByERzY_SbEdKZelVwhw&oe=63687B80
Leìrt és utàlt játèkostól ez siker.
Vasas off zárt kapu ahogy látom.
nem feltétlen, ha fellebbezünk és nincs gyors döntés, akkor átcsúszhat simán jövőre is
A zte meg nem kapott semmit jól látom? 😀
Helyes. Remelem a következő meccsen meg leterdelunk mind, a jatekosok es mi is. Mert terdelni jo.
Én a zte szurkolók Zsótér irányába szórt „enyhe kategóriájú” rasszizmusa miatt követelem,hogy meccsek előtt a játékosok cigánykerekezzenek!!!!!
Kettős mérce…szànalmas mlsz.
ezek mondták, hogy bezárják…
Csányi elintézte..
Amúgy csak egy adalék.
Havernak az egy-kétszázezres gázszámla két millió lenne. Ha nem zárná el és nem fűtene fával innentől fogva.
Durva.
Ami még érdekes számomra,hogy a rezsiszarral kapcsolatban fehérváron a polgármester nyilatkozott,itt meg a klub.
Eszerint a vidinél a város állta eddig a költségeket,nálunk meg a klub.
Ez már eleve nem annyira korrekt.
De hogy ebből mi lesz(nem csak klubszinten,nem csak a fociban,hanem úgy általánosan)?
Nagyon durva a helyzet.
Az ottani stadion az önkormányzat tulajdona
Én ezt a sz.r Bozsikot már rég elcseréltem volna. Felesleges az ellenfeleknek, a mi pénzünkön fenntartani egy oroszlánbarlangot.
Én maximum a Petit cserélném el!
Melyik Peti? A Szájjártót vagy a Bozsikot?
Bozsikról volt szó, így őt.
Peti már elcserélte magát.
Egyik Nb1-es csapat sem jelentett be ilyesmit…De egyik Nb2-es sem. Ez egyfajta beismerése volt annak hogy kong a kassza. Így már érthető a nyáron eljüldött 22 játékos, a vékony gyenge keret, a futni nem akaró Lukics.
Még a Pini időszakban merült fel költözés, amikor olyan szegénység volt hogy patkányok rohangáltak az öltözőépületben .
Hitelből vették meg a klubot. Az általuk üzemeltetett vizilabdacsapat folyamatosan a kiesés ellen küzdött.
Idehozták a legkóklerebb edzőket. Folyamatos kiesés elleni harc, a megvett ultrák nem mernek megszólalni hanem évek óta tapsolnak egy kilátástalan játéknak.
Egy 14szeres bajnokcsapatról beszélünk.
Egy 110 éves hagyományokkal rendelkező klubról, amiben a világ leghíresebb játékosa játszott…
Aminek az előző tulajdonosának kiszurkálták a kerekeit egy kupameccsen a szurkolók , mert pár balhézót kitiltatott…
Persze,hogy kong a kassza.
Majd figyeld meg mennyi cég,v vendéglátóipari egység fog bezárni a nyolcszoros rezsiköltségek miatt.
Nincs olyan cég ,amelyet ez ne viselne meg így,vagy úgy.
Ettől függetlenül még persze kóklerek a vezetők az teljesen nyilvánvaló.
Azért tény, hogy a megugrott villany és fűtésszámlák sok klubnak odapíritott rendesen. Csak úgye valamelyik klub kap 1 miliárdos támogatást az MVM-től, valaki meg ugyanennyiről számlát kap…..
Pini időszakot semmilyen módon nem állítanám párhuzamba a mostani állapotokkal.
A probléma abból fakad, ha elkezdene itt bárki is tiltakozni a helyzet ellen, a feszültségkeltésen túl semmire sem mennénk. A jelen helyzet annyira faramuci és elbaszott, hogy egyetlen kiút az összefogás lehet, hogy teljes mellszélességgel a Csapat mögé állunk.
Nyilván a magas rezsiköltségek alól nem tud a Klub kibújni, ilyenkor próbálnak minden megoldást szem előtt tartani. Ilyen megoldás egyike lehet más stadiont bérelni….de ez – szerencsére – egyenlőre csak alternatíva.
A klub mögé kell állnunk,akármennyire is pancserok és balfaszok a vezetők(mert azok). De ez most teljesen másról szól és ez itt a lényeg.
Hát láttuk, hogy mire ment az Újpest, mikor összefeszült a tulajdonosi körrel…mindenki rajtuk röhögöt. Nem mondom, hogy a legjobb vezetőkkel rendelkezünk, de csak az ellenfeleket hoznánk előnyös helyzetbe, ha belső széthúzás, feszültség bomlasztaná a Klubot…legalábbis én így látom.
Egyet is értettem veled ebben.
10/10
Eleve el kellene tolni a bajnokság kezdetét. Február közepén bőven elég lenne kezdeni. Ezt remélem meglépi az mlsz
Hát valljuk be, hogy ez egy olyan ad hoc helyzet, amit szép sorba minden csapatot meg fog viselni. A kezdés eltolása jó megoldás lehet.
Már 2 hét nekünk azt eredményezné,hogy májusig lenne 3 hazai meccs
Ezt a sok elküldöttet(a 22 se tudom,hogy jött ki) is annyiszor betolod demagóg módon. Na nézzük együtt:(ha esetleg valakinek elnéztem a karrierjét kérlek javíts ki)
Balogh Norbert (FC DAC 1904 – Szlovákia, kölcsön után végleg), akkorát bukott mint az ólajtó, Kár volt érte? Van helyette jelenleg Lukic,Samperio,Traore,Eördögh
Banó-Szabó Bence (Kecskeméti TE), ő játszik,el se lett küldve mint ahogy az szokott itt emlegetve lenni.
Baráth Botond (Vasas, szabadon igazolhatóként), Akkorát bukott mint az ólajtó. Van helyette Prenga,Capan,Cikovic. Tehát Boti és Batik helyett 3belső védő.
Batik Bence (Puskás Akadémia), Ő a másik aki játszik legalább egy nb1es szinten (spoiler:nem lesz
sok) Lett helyette Prenga,Cirkovic,Capan.
Berla Attila, Kár volt érte?
Bőle Lukács (Paksi FC, szabadon igazolhatóként), ő játszik,mikor itt volt azért volt mindenki kókler mert itt lehet,mikor nincs akkor meg azért. Van helyette Kocsis,Samperio, 1 helyett 2 jó.kár volt érte?
Artur Craciun (moldovai-román, Hapoel Kfar Saba – Izrael, szabadon igazolhatóként), Kár volt érte?
Hidi Patrik (Vasas FC), Az évek óta ótvar védekezés tagja,a csapata a kiesés ellen küzd,van helyette
Gomis. Nem lett elküldve. Kár volt érte?
Horváth András (Budafoki MTE), Kár volt érte?
Irimiás Gergő (Dunaújváros FC), Nagy karrier.
Májer Milán (Zalaegerszegi TE FC, szabadon igazolhatóként), Ott se játszik,itt se játszott,Moniz is kókler.
Nagy Gergő (Mezőkövesd, szabadon igazolhatóként), a kieséd ellen küzdő Mezőkövesdben akkorát bukott mint az ólajtó. Kár volt érte ?
Dusan Pantelics (szerb, FK Tuzla City – Bozsnia-Hercegovina, szabadon igazolhatóként), Ő játszik Boszniában,nagy karrier Kár volt érte?
Olekszandr Petrusenko (ukrán, NK Istra – Horvátország), Ő is mint Hidi a botrányos védekezés tagja,de adtak érte pénzt,maradhatott volna padon Gomis és Bocskay közt. Kár volt érte?
Soltész Dominik (Gyirmót FC Győr, legutóbb kölcsönben: Debreceni VSC), Nb2be kellett kár volt érte? Thierry Gale (barbadosi, Dila Gori – Grúzia), A Grúz bajnokságban gólképtelen támadó,de nagy tehetség. Kár volt érte? Van helyette Kerezsi,Dominges. Esetleg az alibi Samperio.
Tóth-Gábor Kristóf (Haladás-kölcsön után Pécsi MFC, szabadon igazolhatóként. kb sose volt a játékosunk kár volt érte?
Khadiri,Drazic,Machach nem nagyon játszik azóta se.
Szóval kiért is kár? Szerinted ha ezek maradnak akkor lenne jó?
Egyedül Banó maradt akire ezt mondhatjuk.
https://www.nyugat.hu/cikk/a_debreceni_stadiont_is_bezarjak_telre
https://index.hu/belfold/2022/10/12/cser-palkovics-andras-szekesfehervar-stadion-energia-veszelyhelyzet/
A Diósgyőr a Szeged és több kissebb nb2es klubb meg már pár hete átrakta a meccseit,úgy,hogy ne keljen villany
„De egyik Nb2-es sem”
https://telex.hu/sport/2022/10/12/debrecen-fehervar-stadion-futes loki és a Vidi esetében ugyanez a helyzet, szóval az nem igaz, hogy más NB1-es csapatnál ez nincs. Ami nálunk leginkább borzolja a kedélyeket és amit balfék módon beleírtak, az az esetleges költözés lehetősége. Én nem így kommunikáltam volna, elkerülve azt, hogy most megint a Honvéd folyik még a csapból is és a média ezt lovagolja most meg. a Másik, hogy kérlek fogalmazd már meg, hogy kik a megvett szurkolók és állj oda eléjük és ugyanezt amit itt leírtál mond a szemükbe. Kurvára unalmas már ez a megvett dolog! Hemy-t meg trónra emeled…nem védem én ezt a tulaji kört sem, mert balfékek, de komolyan írásod megint átesett a ló túlsó oldalára.
A másik 2 csapat úgy kommunikálta,hogy januárban döntenek a folytatásról. Bár szebben hangzik,de ugyan az.
Ezért írtam lejjebb, hogy ez a Tájékoztatás a klub részéről, főleg a vége, egy komoly kommunikációs hiba! Ha ugyanaz ment volna ki, mint a loki és vidi esetében senki nem foglalkozna ezzel. Lehet, hogy direkt volt ez így, hogy legyen egy gumicsont, amiről beszélni lehet?! Bevállaltuk és kapunk majd némi aprót érte…
faszt nem foglalkoznának Szabi. Mikor a vidi bejelentette még az volt a duma,hogy mire ezek meghoznak ilyen döntéseket tavasz lesz. Most az a baj,hogy be lett jelentve és csak mi. Sok baromságot csinálnak de ez a kamu előadás vicces.Szinte az összes sora hazugság lessie írásának. Az összes.Unalmas
„Egyik Nb1-es csapat sem jelentett be ilyesmit…De egyik Nb2-es sem”
Eddig olvastam el,egyből 2 kamuval kezdesz,nem szarolsz te a hatás miatt . Csak az akadémia fenttartása plusz 1 milliárd, ami egy kongó kasszából megy,ezer millió forint.Bárcsak Hemi alatt kongott volna így, ő még a bajnokságért kapott pénzből se adott a játékosoknak inkább eltette ,Rossit meg elhajtotta. Na sírjatok sokat, pá. Ez a varjak időszaka lehet,ki lehet találni történeteket. Megvett ultrák aha,Szánalmas.
Nem gondoltam hogy ilyen csodaszép sírhelye lesz ennek a patinás csapatnak, szeretett Kispestemnek!
R.I.P. Honvéd!
Na úgy látom van pénz szarásig. Aki bennfentes, esetleg tudna infót adni, hogy mennyi az esélye hogy ezek az idióták tényleg elköltöztetik a csapatot?
Ahogy fentebb is írtam. Azurák és csapatától ez egy óriási marhaság volt kommunikáció részről, hogy költözünk dolgot belekeverték, túltolták. Ha megnézed a sorsolást, akkor ha jól látom 2 meccs lenne márciusig otthon. Szóval addig elmegyünk a Hungáriára meccset játszani sztem. Végleges költözésről sehol sincs szó!
Ki beszélt elköltöztetésről?
Senki, ez nyilvánvaló, de szerintem elfogadhatatlan lenne ilyen körülmények között máshol játszani. Akkor legyen délelőtt a meccs, hogy megspórolják a világítást vagy valami…
A meccs időpont a tévétől függ..
A fradi ellen egy teli kanyart kell szervezni!
Én ott leszek!
https://honvedfc.hu/hirek/bezarjuk-a-bozsik-arenat/2022-11-02
„A november 13-i, Ferencváros elleni mérkőzés után a klub bezárja a Bozsik Arénát, melynek újranyitásáról január végén dönt majd, mérlegelve a hazai mérkőzések más helyszínen történő lebonyolítását is”
A vég elkezdődött…
Szívszorító, mint ha olyan sok egyéb program lenne ott. Egyébként a más helyszín nem vet fel licensz kérdéseket?
Lazulnak a szabályok mert többeknél felmerül ez a közös pályahasználat opció. Mind a költöző mind a fogadó stadionnak szükséges sajnos. 1,5-2milliárdos plusszok lettek szerte az nb1ben. A novemberi bezárás inkább azoknak érdekes akik rendezvény miatt bérelték volna szerintem.
Remélem azért még nyerünk benne, mielőtt költöznénk : (
A klub egyvalamiben legalább konzekvens. Az első 13 forduló alatt a Honvédban nagyjából 2500 percet töltöttek a fiatalok eddig pályán. Ez olyan mintha két u21-es végig pályán lett volna. Nyilván ezzel az is együtt jár, hogy kevesebb a rutin, hullámzó a teljesítmény. A Debrecen a második ezen a listán kb.1450 perccel, de pl. a felcsúti up fellegvárban is csak 1050 perc körüli a fiatalok játékban eltöltött ideje.
Gomis nagy troll. Remélem ő nem rohant haza ruhástol a meccs után
„egy másik hazai néző a játékoskijáróban (!) leköpte az ötödik gólunkat szerző Christian Gomist (aki a játékvezetői jelentés szerint az inzultus után visszament pályára a csapattársaihoz és szamárfület mutatott a drukkerek felé).”
Gomis Bulgáriában játszott korábban…gyanítom nem érte váratlanul a helyzet. 🙂
Ez van, amikor egy nb3-s csapat bundameccsen megver egy Fradit, akik meghívják őket a Grupi-VIP-be, aztán amikor a Honvéd 2 visszahúzza őket a keserű valóságba, akkor előtőr belölűk a paraszt vírtus. 🙂
ismerek parasztokat, de ők nem szoktak ilyet csinálni.
nem földművest írtam, hanem parasztot….a szó pejoratív értelmében. 🙂
„Ez nem rasszizmus”, de remélem, hogy a ződek emiatt is kiállnak majd a rasszizmus ellen.
Gomis parádésan regálta le.Mitrovic is mit kapott egy mutogatás miatt. A mi játékosunk folytogatták és semmi felháborodás,levonulás,szégyenkezés.
A cikk szerint közel 1 millió euróért adtuk el a nyáron a még csak 17 éves Szűcs Tamást (támadó középpályás,tavasszal már voltak egész jó meccsei az nb3-as csapatban,úgy 2023 nyarán kerülhetett volna oda az nb1-es keretünkbe).Ennyit még Lanzáért (700 ezer euró) sem kaptunk a Fraditól,Eppel 500 ezer euróért ment a kazahokhoz,Szendrei 600 ezerért-ért a Vidihez.Az utóbbi évek kiemelkedő eladása Gazdag Dani volt,1,64 millió euró. https://nb1.hu/hazai-labdarugas/sok-penzert-igazoltak-be-akarnak-epiteni—berobbanna-a-bl-csapatba-a-17-eves-magyar
A Transfermarkt már lehozta ezt rég.
Nem hozta le rég.A június 30.-án bejelentett átigazolását természetesen lehozta,viszont nem írt átigazolási díjat,csak kérdőjelet tett oda (mert nem tudták az összeget),és ez még 2-3 napja is így volt,tehát csak az elmúlt pár nap valamelyikén került fel az 1 millió euró oda.
Majd hazajön, ahogy Török a Lecce csapatából…eddig nem igazán váltak be ifjoncaik külföldön.
Reméljük Gazdag eligazol egy topligába. Jó lenne végre ha a mi akadémiánktól is eljutna oda valaki.
Az a baj, hogy sajnos rá vagyunk szorulva hogy ennyi pénzért már értékesítsünk játékost. Sajnos nem vagyunk azon a szinten hogy megtartsuk.
Azért 1 millió euroért jelenleg bárkit odadnék nemhogy egy 17 éves gyereket 😀
Azért 1 millió euroért jelenleg bárkit odadnék nemhogy egy 17 éves gyereket 😀
Nem akart menni.
Gazdi döntős. Gólt is lőtt. https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2022/10/31/mls-gazdag-daniel-golt-szerzett-dontos-a-philadelphia-union/
Ember Norbi videója a hétvégi meccsről, a bevehetetlen kispesti katlanról
https://www.youtube.com/watch?v=2f9CSTJ6mRc
Ez a srac sztem gyerekkoromban szembe szomszedom volt 😀
18 ker.
Az olaszországi kitérő után a 19éves Török Kevin ismét Honvédban focizik. A Lecce után az Nb3-as csapatban kapott kezdőként szerepet.
https://nb1.hu/otp-bank-liga/ftc-zte-kozos-kiallas-a-rasszizmus-ellen-harom-gol-es-sulyos-serules a hànyinger kerülget ès kèpmutatás felsőfoka.A csatáry molinós,meg aryann green és új generáció fémjelezte fradi tábor ès klub-akinek elnöke a híres kettes szektor tagja volt – kiàll a rasszizmus ellen.Röhejesek lettek ezek is…
Ez az egész arról szól, hogy az embereket befolyásolják, akaratukat ránkkényszerítsék, és félelemben tartsanak. Ha nem azt mondod amit mi, véged van. Egy törpe erőszakos kisebbség uralkodik felettünk, mármint felettem nem, mert röhögök rajtuk, meg azokon aki ezt komolyan veszik.
Az nb3-as csapat gurított egy 5-öst az Iváncsának. Néha nagyon meg tudnak lepni, mondom úgy hogy Lovric, Gomis, petkovic és maxi is játszott.
Petkovic még nálunk van?
Én se tudtam.. Erdekes
Igen.
Pár éve egy vereség után volt 300 komment. Most kb 20. 🙁
Viszont azt a huszat, ahogy látod ,a vereségünket mindig alig váró latabár zanzásítva közli.
Pár ève a bajnoki cìmért mentünk,most nihil,közömbösség.
De legalább a meccseken többen vagyunk mint pár éve, nem 500an meg csúcsrangadón 3500an.
Pár éve nem volt ennyi vereség. Most jobban szét kell szornunk a hozzászólasokat!
Beletörődés…
Mit irjunk? Szidjuk a vezetoseget? A jatekosokat? Valakit? Igen az en reszemrol belefasultam ebbe. Szurkolok a csapatnak felmegyek ha tehetem, vagy nezem a teveben de jelenleg nincs parazs ami latnam hogy felgyullasztja a ra rakott fat es egni fog! Nem, nem beletorodes, csak inkabb foglalkozik az ember az idegeskedessel mergelodesen kivul az eletevel szerintem. Rengetek rosz dontese volt a vezetosegnek de attol meg vannak jatekosok akik ha csak ezek vannak latnam hogy legalabb meghallnak a palyan ugy hajtanak de meg az sem!
Detto, nálam ugyanez. Ami szomorú, az az, hogy a vidi meccset nem is néztem, simán elfelejtettem, hogy korán van. Idáig jutottam. Aki nem csak néz, hanem lát is, az tisztában van vele, hoggy az idén nincs két csapat, aki gyengébb nálunk, ez tükörsima kiesés lesz, sajnos. Ha az kell, legyen. Szerintem ez a horvát edzövel lett teljesen biztos.
Egy dolgott nem tudok, hogy mi történt a Klemenz gyerekkel, már a második meccsen az egyik legjobbunk
Lehet ivott gumibogyó szörpöt.
Ne aggodj, a kovetkezo nyerheto meccs – mondjuk a Vasas elleni – rajta fog elmenni.
Lehet nem leszek népszerű, de az első 30 perc után egész vállalható volt szerintem az egész meccs (amennyire láttam a táborból). Az már nem lep meg, hogy ilyen gólokat kapunk, lassan ehhez hozzá lehet szokni. Az tetszett viszont, hogy a 2. félidőre átálltunk a 4 védős rendszerre, és elég intenzíven kezdtük azt a részt. Magas letámadással, hajtással (nekem ez hiányzott Courtsnál), de az ilyen helyzetekből illett volna kiegyenlíteni. Viszont nálam a Jónsson meg a Plakuschenko értelmezhetetlen. Vicc. Remélem következő meccsen egyik sem fog kezdeni, vagy játszani. Nálam Tujvel a meccs legjobbja, de többen is jól nyomták. Pakson nyerni kéne, idegenben azért megy nekünk, egy kicsit javulunk a héten és remélem 3 ponttal jövünk haza. Vasas hasonló csak a Bozsikban lesz 😀 Nem lenne baj ha félévente legalább nyernénk otthon.
Nem tudom volt e már de egész profi a tolmácsunk!
Sokkal jobb mint a zsíroshajú volt!
Ilyen gólokat- amilyent ma kaptunk- Ugrai szokott rúgni, de szerintem csak ellenünk. Amúgy szèp volt, de talán meg kellene lassan próbálni blokkolni a hasonló kísérleteket.
Banó-Szabót megkövetem!
Boccs Bence hogy sokat kritizáltalak benéztem a játékodat.
Nézzétek meg a mai gólját.
Üdv! Szrntm még most is 1-„középszintű-alá” minőségű footbalista!
Zseniális gól tényleg amolyan Gazdagos…
Többen mondtuk, hogy nagy hiba volt őt elengedni..
Tèvedés…ő akart menni,eladtuk.Vele szàmoltak volna.Amúgy,ha meccsen jársz,akkor javaslom kèrdezd meg Rőzse vèlemènyét az ajnározott Banó-Szabóról.Elmondja neked is biztosan,hogy mutogatott anno a csapatatot felkereső szurkolóknak ès szólt ki becsmérlően ràjuk a kis nyugati verdàjàból.
A sérülése után nem kapott bizalmat, persze hogy menni akart..
Az idei szezon kezdetére èpült fel,hol kapott volna előtte bizalmat?Vittèk volna nyáron edzőtàborba,szàmoltak vele.Mi ez hanem bizalom jele?Ő mutatott be a klubnak ès ment apához játszani.
Tavaly már ősztől hadrafogható volt..
562 napot hagyott ki.1,5 évet. Addig linkre vette fel a fizetést. Mikor kezdte utolérni magát és lehetett volna használni közölte ,hogy menne apuhoz.
Tèvedtem,ebben igazad van,de hogy marasztaltuk az valós.
Nekem soha nem volt meggyöző meg a sérülése után azt sem gondoltam hogy ennyire vissza tud jönni.
Már a hollandnál is látszott, hogy jó a rúgótechnikája lsd. a Felcsút elleni 4:3-as meccsen a hosszabbításban Danilo fejére varázsolt labda, és Sanyi alatt is jól játszott a sérüléséig.. Utána már nem kapott lehetőséget nálunk.. Most megkapta és bizonyít is..
Gazdi 2
Respekt!
Cseréljük el Plakushenkora 🙂
A komplett Kecskemét jöhetne az utolsó takarítónőig Kispestre….
Úgyúgy!
Szabó meg a Kecskemét Rossija.
Kellemes halottak napját mindenkinek!
Emlékezzünk a regi Kispestre.
Capan ma nagyon jó volt
Alibimaxit meg zavarjuk el a 3.14csába végre
Srácok, esetleg egy győzelem valamikor hazai pályán? Ha úgy alakul, hogy se a Vasast, se a zöldeket nem kapjuk el, és így megyünk szünetre, konkrétan eltelik egy év az utolsó hazai győzelem óta. Lehetünk akármennyire pozitívak, de ez szánalmas.
Régóta mondom, adjuk el a Bozsikot.
A 30. perctől jók voltunk. Ennyi kidolgozott helyzet talán egész szezonban nem jött össze. Befejezett támadás meg pláne. Igazságosabb lett volna a döntetlen. Lukic nagyon jól tartotta meg a labdákat és jól is játszotta meg vele a társakat. Ez ma ennyi volt.
Remélem ez azt jelent(het)i hogy ennek a Klafuricnak vannak ötletei, taktikai elképzelései és ezeket át is tudja adni a csapatnak
Ki tudja, lehet ettol a ponttol szartak a jatekosok arra mit mondott az edzo. Nekem tenyleg ilyen erzesem volt meccs kozben.
Úgy látom, jól jártam, hogy nem láttam. A kezdőt és a felállást nézve nyugodtan elmondhatom, hogy az új edzőnk teljesen vakon vette át a csapatot, arra nem volt képes hogy az elmúlt 10 meccset végignézze. A cseréit nézve pedig (főleg a 89. perces időhúzókat 0:1 nél..! ) szerintem egy forintot nem ér ő se!!!!
Leszarom hogy kikaptunk, élvezhető küzdelem volt, voltak helyzetek. Így ki lehet kapni. Ezzel a játékkal más csapatot meg fogunk tudni verni.
Egy formán kívüli Viditől kaptunk ki úgy, hogy az első félidőben hármat is kaphatunk volna tőlük, mi meg a kaput sem találtuk el.. Nem tudom mitől lelkesedsz.. A második félidőben visszaálltak, hogy kontrázzanak.. Mi meg sokszor azt se tudtuk miként vigyük át a középpályájukon a labdát..
Mi viszont bomba formában vagyunk. A másodikban meg 3at rúghattunk volna. De Bocskay is lehetett volna rutinosabb az első félidőben és akkor tizi.
Ja, meg kaphattunk is volna még…
A második félidőben szerintem föléjük nőttünk. De lehet csak a meccs heve látatta ezt velem. Jó meccs volt.
A második félidőben jobbak voltunk, de ebben az is benne volt, hogy már nem támadtak le minket, hanem visszahúzódtak, hogy kontrákra játszanak.. De sajnos nagyon nehezen tudtunk q középpályán átvinni a labdát.. Az meg rohadt idegesítő volt, hogy többször is az 1 méterre álló vidistába rúgtuk a labdát.. Az is feltűnő volt, hogy a labdás emberünket hárman is letámadták, míg nálunk elvétve volt ilyen… Miután átálltunk 4 védőre, Schőn állandóan üresen volt, csak az ő bénaságán múlott, hogy nem okozott komoly bajt.. Azt gondolom, hogy ez egy gyenge Vidi és sajnos őket se tudtuk itthon megverni..
Lényegen nem változtat, ilyen szar kerettel mezőny második fele a reális, ami Puskás Öcsi egykori csapatától tréé….
Szerintem az a gond,hogy túl sok az olyan játékosunk,akinek nem fekszik/feküdt sem Courts, sem ( bár ez elhamarkodott még értelemszerűen) a mai felállás. Sokat felfutkározó szélsővédőink vannak ,volt gólkirály,második hullámos lövő ,2 topligából érkező támadó még a fax tudja ki,mi meg beszari futballt játszunk mégis. Nyugodtan Bognár féle „paksolhatnánk” is a 3 pontos rendszerben ,mert jók a kapusaink és a töménytelen védőnk közt is akad jópár aki nem olyan kutya magyar szintén.
Viszont a sokat felfutó védőink nem teremtenek sok veszélyt. Tamás is addig parádés ameddig be nem kell adnia. Neki és Dokának is egy klasszik 4-4-2 jobban feküdne. Ahogy Lukicnak is. Samperioval jól osztogatnak mióta ketten vannak elől. Gomis kell most nagyon.
Kezdtem félni,hogy csak én éreztem így ☺️
Támogatom.
Ez is kurva gyenge volt, a meccs nagy részén a Vidi félgőzzel játszott..
Adjunk időt az edzőnek, hogy a használható 15 játékosból kikre számíthat. Egyébként egyetértek, a Vidi lazán lehozta a meccset, miközben mocskosul csalták a végén a focit. Az igazi görcsösség nálunk volt, ők a görcsöt szimulálták. Megérdemelték volna, ha egy-két próbálkozásunk beakad. Elátkozott egy pálya minden értelemben. Vasas ellen nyerni kell, az nem kérdés. A Fradi pedig érdekesen hullajtja a pontokat, így talán nekünk is jut belőle.
Naaaaaa.
Ez ebben a formában így nem igaz.
Na Klemenz megmentett minket egy újabb góltól..
#trágya
Schön Szabika így gyorsan elfelejtette honnan jött… Azért nem mutogatunk ki a nézőtérre. Bele rúgott a szöglet zászlóba, a textil meg leesett, talán joggal de ez nem mindenkinek tetszett… Utána „háborodott” fel. Nem lesz itt semmi ezzel a kerettel. Kuka a 60 százaléka.
Megprobáltuk teljesen ugyanazt,mint a Zete ellen. Hagyjuk őket jönni, 5 védő, 1-1 elől aztán jöjjenek. Ezek meg jöttek. És mivel jobb és jobban képzett játékosaik vannak,mint a zalaiaknak,rá is basztunk. Amikor ők visszaálltak ugyan voltak momentumaink,de itt macska-egeret játszik velünk a fidi . Jó lenne már az X is…
Sajnos eddig nincs benne a játékunkban az x, viszont még 2-3 kapott gól igen..
Igaza volt Lassienek, a zeg már tényleg Klafu csapata volt :O Mesterem!!!
Mi óvatos és gyáva futballt játszunk a 3 pontos rendszerhez régóta. Bele lehetne néha menni a ki-kibe,azrán lesz ami lesz. Ez ma pont olyannak indult. Helyette bunkerból próbáltunk ma is „háthaleszvalamizni”.
Nagyon gyenge, a kaput nem sikerült eltalálnunk.. Ha így folytatjuk kapunk még néhányat..
Hogy is volt Tam Courts első meccsén? „Kurvagyenge”
na, nekem most lett tele a faszom ezzel az egésszel.
25 ik percnél azt gondoltam, hogy kikapcsolom es letojom.
Pont ott volt talan 1-1 tamadas felenk, ezert neztem tovabb.
De siralmas az egesz. Sztem Jonson es Albi tett magasrol az edzore es megcsereltek a poziciokat.
Mitrovic… Jonsson.. Rossz vicc
Jöjjön helyettük bárki. De inkább két fiatal.
Hát ez eddig megalázó…
Jelenleg azt erzem atgazolnak rajtunk.
Ez a meccs is jól kezdődik…
Innen már legalább a nyolcadik gólt kapjuk idén.
Doka elszaladt valahová, aztán nem ért vissza a lövő játékosra. Egy kincs.
Nagy meglepetés nincs a kezdőben.
Iván már a padon! 🙂 Meg Bubának is örülök, bár remélem Lukic észhez tért.