Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 5, 2022 12:51 du.

Kövesden bejött az edzővàltás.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 5, 2022 12:58 du.

látod, itt semmi sem biztos… a szurkerek 90%-a azt modta(én is), hogy Kutya érkezése értelmetlen edzőkeringő.
aztán vmi mégis csak működni kezdett vele, bár messze még a vége.
kíváncsian várom, hogy nálunk is beindult-e vmi kölcsönhatás a keret és az új edző között.
remélem, hogy itt is lesz vmi jó széria, mert különben végünk…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
november 5, 2022 1:09 du.

Vicc ez az egèsz nb1.Kuttorral ez a kövesd majdnem kiesett,aztàn a Vasasnàl sem alkotott nagyot az első osztàlyban.Sztem annyi van,hogy a kövesdben van egy drazic,besirovic,molnár,cseri tengely,akiknek ha van kedvük,akkor tudjâk hozni a meccseket.Csapatkènt működnek,harcolnak,semmi extrát nem tesznek.Nàlunk ezek hiànyoznak.Paks,Vasas elleni meccseket hozni kell,mert különben ki lehet mondani,hogy mi leszünk az egyik kiesők!

nethool
nethool
november 5, 2022 11:38 de.

Na, ez a forduló is jól kezdődik…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 3, 2022 1:57 du.

Nagyon komolyan basztatnak minket továbbra is(mint Hemi alatt).
Pár ember huhog=zártkapu.
Zete tábor cigányoz egész meccsen= ? .
Iváncsa szurkolók pályára rohannak,biztonságit leütnek,játékosunkat leköpik= valami gagyi pénzbüntetés.
Durván kettős mérce!

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 3, 2022 2:09 du.

Szia, teljesen igazad van..
De az iváncsai fijúk még is csak a penészeseket verték ki a kupából, úgy látszik magukba szívták teljesen a szurkolói mentalitásukat is.

gmj2022
gmj2022
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 3, 2022 2:08 du.

Az Iváncsa nagyon könnyen megúszta azzal hogy csak pénzbüntetést kapott….Játékosunkat ragad torkon a berohanó „szurkoló”,birkózik a biztonságival a pályán,egy másik pedig Gomist leköpi a játékoskijáróban.Ilyesmi együttes szankciókat vártam volna el:pénzbüntetés+szektorbezárás+ a következő hazain kötelezően megdupláznia a biztonságiak számát,+ saját költségén köteles MLSZ–ellenőrt fogadnia a következő hazaira.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 3, 2022 2:05 du.

Meglep???Nagyon is helytàlló a „Egy kerület a világ ellen”szlogenünk.Sötét zala!

dixneuf
dixneuf
november 3, 2022 1:09 du.

Sracok, hagyjatok mar a ferde faszba az aktualpolitizalast. Köszi, köszi, köszi.

A zart kapurol: sztem legyen a vasas, legyunk tul rajta. Aztan lesz itthon egy fagyi, az ugyis bucsumeccs egy jo darabig, akar tavaszig, azon még kene tombolni egyet. Ha az lesz zartkapus, akkor haragos leszek.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 3, 2022 4:40 du.

Az én aktuál politikám, hogy lehet bizonyítani az ultra’s fronton és kiemelni a huhogókat a f@szba. Mol ellen is volt huhogás tőlem balra fentebb ami B6
Verjem bele a gyökér agyukba.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Tusi
november 5, 2022 5:47 de.

Legyünk magyarorszag, sőt a regio egyetlen vamzer tàbora. Szép lenne
Ilyen gondolatmenettel nem is értem az ultras kispestes képet

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  DélPest
november 5, 2022 8:43 de.

Úgy látszik nem csak a képet nem érted, hanem a mondandómat sem. Nem nevezném ultrásnak azokat, akik értelmi szintjüknél fogva huhogással pont a tábort járatják le. Ha valaki, hát pont a tábort vezető tehetné meg, hogy ezt kontrolálja. Ez az én véleményem amit írtál meg a tiéd.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
november 3, 2022 7:03 du.

Nem hiszem,hogy bárki ki fogja emelgetni egy szurkolótársát azért mert az ő faszsága most kifejezetten üldözött dolog lett. Márcsak azért se mert akkor minden bekiabálásért valaki kiemelhetne valakit attól függően kinek mi nem tetszik. Vannak erre kamerák,secu stb

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
november 3, 2022 7:03 du.

Nem hiszem,hogy bárki ki fogja emelgetni egy szurkolótársát azért mert az ő faszsága most kifejezetten üldözött dolog lett. Márcsak azért se mert akkor minden bekiabálásért valaki kiemelhetne valakit attól függően kinek mi nem tetszik. Ha nem fogják fel,hogy erre most utaznak akkor vannak erre kamerák,secu stb

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 4, 2022 2:24 de.

Értelek, de a secu mint olyan impotens. Unom azt, hogy pár idióta miatt szopik a tábor, aki amúgy megtenne mindent meccsről meccsre a sikerért. Nem vagyok egyedül a gondolatommal, de ezt ki kell gyomlálni marha sürgősen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
november 4, 2022 2:40 de.

Volt idő mikor a secu házhoz/munkahelyhez kiment vagy már a lelátón megvert ha szidtad a tulajt és nem hagytad abba. Van akit a régiek a mai napig terrorizálnak és inkább nem jár . Pár huhogó csak nem gond az új secunak 🙂 Amúgy meg túl van tolva ez a dolog,elitélem a huhogást ,de én a büdös cigányozást is,nem álszentkedek,de most ez a baj,jövőhéten mást nem szabad mondani. Most szabad cigány kutyázni,anyázni,lila majmozni, zöld majmozni,de fekete majmozni nem mert akkor megver a saját szurkolótársad? Ha egy komplett tábor huhog az botrányos,de azon túl tudom tenni magam ha 5hülye huhog,5 hülye anyázik, 5 hülye cigányozik stb. Ez nem egy rasszista tábor. Oldja meg a secu, vagy az mlsz. Ne egymásra menjünk rá. A korzóba se megy senki visszafogni a kedélyeket mert mára közismerten(mind szurkolók mind a játékosok közt) az ország legtrágárabb korzója lett. Ez a cím engem pl jobban zavar mint pár idióta huhogása amit még a fekete játékos is leszart a helyszínen

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Tusi
november 3, 2022 5:32 du.

A nagy spórolás közepette a klub vajon lenyeli a büntiket/elmaradt bevételt vagy a Kubatov-elv mentén elkezdi átterhelni a károkozókra? 20 ember elcseszheti több ezer szurker szórakozását, megfosztja a klubot egy meccsnyi bevételtől, sok millióval pedig terheli a kasszát. (senkinek ne legyenek illúziói, a fellebbezés max időhúzásra jó, hogy még valamikor télen legyen letöltve a zártkapu)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
november 3, 2022 6:25 du.

Mit szólsz ahhoz,hogy a zte rasszizmusa el lett nézve? Az Iváncsai események megdöbbentettek,gondolom téged is ,csak pont nem láttam ahogy elitéled. Szégyenkeztem helyettük is 🙁

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
november 3, 2022 6:39 du.

Meg bizony, de azt is belémnevelte a jó édesanyám, hogy ha egyest kapok az iskolában, akkor ne jöjjek azzal otthon, hogy a szomszéd Pisti sem tanult. Nem feltétlenül neked, hanem az általános közhangulatra pedig: Az örökös áldozati póz jobban áll a 9. kerületieknek; ez az egy kerület a világ ellen hozzáállást még a Hemi érában csak-csak el tudtam fogadni, Szíjjas/Kun/Mende és Bozóbá klubjánál ez már megmosolyogtató.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
november 4, 2022 3:05 de.

Ne haragudj,de a hasonlatod nem igazán ide való.
Itt a klubodat(ha tetszik a Kispest családot) kezelik folyamatosan másképp,más mércével,mint a többieket.
Heminél ezt a vélt,vagy valós dolgot(utóbbi!) elfogadtad,Szíjjártónál ez nálad megmosolyogtató.
Hát nekem kurvára nem megmosolyogtató,amit velünk művelnek folyamatosan.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
november 3, 2022 2:32 du.

Vasast verni kéne nagyon. Ahhoz meg jól jöhet a tábor segítsége.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 3, 2022 3:30 du.

Pontosan, ott nagyon kell a szurkolás..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 3, 2022 2:54 du.

Vasas csütörtök 19 ora. Sokan nem jönnek majd ki. Nekem kizarolag azert fer bele (csak példaként, bocs) mert egy kopesre lakom. De masnap pentek, munkanap, a meccsről fel10-10 mire hazaer a nép, ergo vidékről se igen jonnek stb.
A fagyi vasarnap kora délután van. Minden belefer, a gyerekkel meccsre megyek is, meg az iszom két sört is. Plusz a vasas tabor egy kalap szar. A zoldeknek legalab van hangja. Lehet erolkodni, hogy tulkiabaljanak. A vasastol jonnek majd huszan. Szar hangulat.
Nyerni kene persze, a fagyi ellen meg kene egy iksz. Okes.
En kicsit máshonnan kozelitettem meg. Ld. fenn.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
november 3, 2022 5:17 du.

Ok, megegyeztünk, legyen mindkettő. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
november 3, 2022 4:11 du.

Jaaaa. Csütörtököt nem is figyeltem.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 3, 2022 2:55 du.

Nyugi. Át fog csúszni jövőre a fellebbezés miatt. Így asszem egy Kispest-Kisvárda van veszélyben

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 3, 2022 2:57 du.

Jojo…de most teoretikusan filoztunk itten fentebb

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 3, 2022 2:35 du.

Részemről is inkább vasas.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 3, 2022 12:56 du.

https://nb1.hu/nemzetkozi-labdarugas/kinos-vereseg-utan-rugtak-ki-a-korabbi-ujpest–es-honved-edzo hàát vignjènek se sok jutott.Sokan pedig marasztaltàk volna.Amúgy fura,hogy se edző,se jàtèkos szinten a tőlünk elküldöttek sehol sem viràgoztak ki.Mindenki döntse el mi ennek az oka.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 3, 2022 1:25 du.

Azért elnézve hova jutottak a játékosaink kész csoda,hogy Vignijevic és Feri benttartotta őket. Kb olyan csoda mint ennyi csöves játékost egy helyre hozni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 3, 2022 1:46 du.

Utolsó mondatod sztem a kulcs ahhoz,hogy miért tartunk itt.Jàtèkos ès edzőszinten is sztem hibàk sorát vétettèk….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 3, 2022 1:48 du.

Az edzőkben nem vagyok biztos. Lentebb lessie kommentje alatt összegyűjtöttem milyen tróger brigád vehette fel a Kispest mezt. Azokat nem kis teljesítmény volt benttartani.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 3, 2022 1:11 du.

Ettol tobb van benne sztem, nem ismerjük a körülményeket, az arab vilag minden szempontból rejtély nekem…

Pelso
november 3, 2022 12:42 du.

Klemenz feljátszotta magát a plakátra…vasránap 18….Pakscomment image?stp=c278.0.1494.780a_dst-jpg_s526x296&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=340051&_nc_ohc=Cg4NGD0T-pIAX9OH2CM&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfCGD0Py6AO3uf_yftG3HTX4ZzjByERzY_SbEdKZelVwhw&oe=63687B80

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
november 3, 2022 1:44 du.

Leìrt és utàlt játèkostól ez siker.

Szlaci
Szlaci
november 3, 2022 11:31 de.

Vasas off zárt kapu ahogy látom.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szlaci
november 3, 2022 12:35 du.

nem feltétlen, ha fellebbezünk és nincs gyors döntés, akkor átcsúszhat simán jövőre is

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szlaci
november 3, 2022 11:38 de.

A zte meg nem kapott semmit jól látom? 😀

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 3, 2022 1:13 du.

Helyes. Remelem a következő meccsen meg leterdelunk mind, a jatekosok es mi is. Mert terdelni jo.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 4, 2022 1:43 de.

Én a zte szurkolók Zsótér irányába szórt „enyhe kategóriájú” rasszizmusa miatt követelem,hogy meccsek előtt a játékosok cigánykerekezzenek!!!!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 3, 2022 12:54 du.

Kettős mérce…szànalmas mlsz.

Pelso
Válasz a következőnek  Szlaci
november 3, 2022 11:32 de.

ezek mondták, hogy bezárják…

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Pelso
november 3, 2022 11:34 de.

Csányi elintézte..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 3, 2022 9:04 de.

Amúgy csak egy adalék.
Havernak az egy-kétszázezres gázszámla két millió lenne. Ha nem zárná el és nem fűtene fával innentől fogva.
Durva.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 3, 2022 5:17 de.

Ami még érdekes számomra,hogy a rezsiszarral kapcsolatban fehérváron a polgármester nyilatkozott,itt meg a klub.
Eszerint a vidinél a város állta eddig a költségeket,nálunk meg a klub.
Ez már eleve nem annyira korrekt.

De hogy ebből mi lesz(nem csak klubszinten,nem csak a fociban,hanem úgy általánosan)?
Nagyon durva a helyzet.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 3, 2022 10:22 de.

Az ottani stadion az önkormányzat tulajdona

Döme Sanya
Döme Sanya
november 3, 2022 3:34 de.

Én ezt a sz.r Bozsikot már rég elcseréltem volna. Felesleges az ellenfeleknek, a mi pénzünkön fenntartani egy oroszlánbarlangot.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 3, 2022 3:50 de.

Én maximum a Petit cserélném el!

timby
timby
Válasz a következőnek  októberes
november 3, 2022 6:26 de.

Melyik Peti? A Szájjártót vagy a Bozsikot?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  timby
november 3, 2022 7:07 de.

Bozsikról volt szó, így őt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  októberes
november 3, 2022 5:36 de.

Peti már elcserélte magát.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 2, 2022 5:51 du.

Egyik Nb1-es csapat sem jelentett be ilyesmit…De egyik Nb2-es sem. Ez egyfajta beismerése volt annak hogy kong a kassza. Így már érthető a nyáron eljüldött 22 játékos, a vékony gyenge keret, a futni nem akaró Lukics.
Még a Pini időszakban merült fel költözés, amikor olyan szegénység volt hogy patkányok rohangáltak az öltözőépületben .
Hitelből vették meg a klubot. Az általuk üzemeltetett vizilabdacsapat folyamatosan a kiesés ellen küzdött.
Idehozták a legkóklerebb edzőket. Folyamatos kiesés elleni harc, a megvett ultrák nem mernek megszólalni hanem évek óta tapsolnak egy kilátástalan játéknak.
Egy 14szeres bajnokcsapatról beszélünk.
Egy 110 éves hagyományokkal rendelkező klubról, amiben a világ leghíresebb játékosa játszott…
Aminek az előző tulajdonosának kiszurkálták a kerekeit egy kupameccsen a szurkolók , mert pár balhézót kitiltatott…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 3, 2022 4:54 de.

Persze,hogy kong a kassza.
Majd figyeld meg mennyi cég,v vendéglátóipari egység fog bezárni a nyolcszoros rezsiköltségek miatt.
Nincs olyan cég ,amelyet ez ne viselne meg így,vagy úgy.
Ettől függetlenül még persze kóklerek a vezetők az teljesen nyilvánvaló.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 3, 2022 4:23 de.

Azért tény, hogy a megugrott villany és fűtésszámlák sok klubnak odapíritott rendesen. Csak úgye valamelyik klub kap 1 miliárdos támogatást az MVM-től, valaki meg ugyanennyiről számlát kap…..
Pini időszakot semmilyen módon nem állítanám párhuzamba a mostani állapotokkal.
A probléma abból fakad, ha elkezdene itt bárki is tiltakozni a helyzet ellen, a feszültségkeltésen túl semmire sem mennénk. A jelen helyzet annyira faramuci és elbaszott, hogy egyetlen kiút az összefogás lehet, hogy teljes mellszélességgel a Csapat mögé állunk.
Nyilván a magas rezsiköltségek alól nem tud a Klub kibújni, ilyenkor próbálnak minden megoldást szem előtt tartani. Ilyen megoldás egyike lehet más stadiont bérelni….de ez – szerencsére – egyenlőre csak alternatíva.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 3, 2022 4:45 de.

A klub mögé kell állnunk,akármennyire is pancserok és balfaszok a vezetők(mert azok). De ez most teljesen másról szól és ez itt a lényeg.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 3, 2022 7:20 de.

Hát láttuk, hogy mire ment az Újpest, mikor összefeszült a tulajdonosi körrel…mindenki rajtuk röhögöt. Nem mondom, hogy a legjobb vezetőkkel rendelkezünk, de csak az ellenfeleket hoznánk előnyös helyzetbe, ha belső széthúzás, feszültség bomlasztaná a Klubot…legalábbis én így látom.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 3, 2022 1:25 du.

Egyet is értettem veled ebben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 3, 2022 4:33 de.

10/10
Eleve el kellene tolni a bajnokság kezdetét. Február közepén bőven elég lenne kezdeni. Ezt remélem meglépi az mlsz

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
november 3, 2022 7:19 de.

Hát valljuk be, hogy ez egy olyan ad hoc helyzet, amit szép sorba minden csapatot meg fog viselni. A kezdés eltolása jó megoldás lehet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 3, 2022 7:41 de.

Már 2 hét nekünk azt eredményezné,hogy májusig lenne 3 hazai meccs

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 3, 2022 3:27 de.

Ezt a sok elküldöttet(a 22 se tudom,hogy jött ki) is annyiszor betolod demagóg módon. Na nézzük együtt:(ha esetleg valakinek elnéztem a karrierjét kérlek javíts ki)
Balogh Norbert (FC DAC 1904 – Szlovákia, kölcsön után végleg), akkorát bukott mint az ólajtó, Kár volt érte? Van helyette jelenleg Lukic,Samperio,Traore,Eördögh
Banó-Szabó Bence (Kecskeméti TE), ő játszik,el se lett küldve mint ahogy az szokott itt emlegetve lenni.
Baráth Botond (Vasas, szabadon igazolhatóként), Akkorát bukott mint az ólajtó. Van helyette Prenga,Capan,Cikovic. Tehát Boti és Batik helyett 3belső védő.
Batik Bence (Puskás Akadémia), Ő a másik aki játszik legalább egy nb1es szinten (spoiler:nem lesz
sok) Lett helyette Prenga,Cirkovic,Capan.
Berla Attila, Kár volt érte?
Bőle Lukács (Paksi FC, szabadon igazolhatóként), ő játszik,mikor itt volt azért volt mindenki kókler mert itt lehet,mikor nincs akkor meg azért. Van helyette Kocsis,Samperio, 1 helyett 2 jó.kár volt érte?
Artur Craciun (moldovai-román, Hapoel Kfar Saba – Izrael, szabadon igazolhatóként), Kár volt érte?
Hidi Patrik (Vasas FC), Az évek óta ótvar védekezés tagja,a csapata a kiesés ellen küzd,van helyette
Gomis. Nem lett elküldve. Kár volt érte?
Horváth András (Budafoki MTE), Kár volt érte?
Irimiás Gergő (Dunaújváros FC), Nagy karrier.
Májer Milán (Zalaegerszegi TE FC, szabadon igazolhatóként), Ott se játszik,itt se játszott,Moniz is kókler.
Nagy Gergő (Mezőkövesd, szabadon igazolhatóként), a kieséd ellen küzdő Mezőkövesdben akkorát bukott mint az ólajtó. Kár volt érte ?
Dusan Pantelics (szerb, FK Tuzla City – Bozsnia-Hercegovina, szabadon igazolhatóként), Ő játszik Boszniában,nagy karrier Kár volt érte?
Olekszandr Petrusenko (ukrán, NK Istra – Horvátország), Ő is mint Hidi a botrányos védekezés tagja,de adtak érte pénzt,maradhatott volna padon Gomis és Bocskay közt. Kár volt érte?
Soltész Dominik (Gyirmót FC Győr, legutóbb kölcsönben: Debreceni VSC), Nb2be kellett kár volt érte? Thierry Gale (barbadosi, Dila Gori – Grúzia), A Grúz bajnokságban gólképtelen támadó,de nagy tehetség. Kár volt érte? Van helyette Kerezsi,Dominges. Esetleg az alibi Samperio.
Tóth-Gábor Kristóf (Haladás-kölcsön után Pécsi MFC, szabadon igazolhatóként. kb sose volt a játékosunk kár volt érte?
Khadiri,Drazic,Machach nem nagyon játszik azóta se.

Szóval kiért is kár? Szerinted ha ezek maradnak akkor lenne jó?
Egyedül Banó maradt akire ezt mondhatjuk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 3, 2022 2:42 de.

A Diósgyőr a Szeged és több kissebb nb2es klubb meg már pár hete átrakta a meccseit,úgy,hogy ne keljen villany
„De egyik Nb2-es sem”

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 3, 2022 2:36 de.

https://telex.hu/sport/2022/10/12/debrecen-fehervar-stadion-futes loki és a Vidi esetében ugyanez a helyzet, szóval az nem igaz, hogy más NB1-es csapatnál ez nincs. Ami nálunk leginkább borzolja a kedélyeket és amit balfék módon beleírtak, az az esetleges költözés lehetősége. Én nem így kommunikáltam volna, elkerülve azt, hogy most megint a Honvéd folyik még a csapból is és a média ezt lovagolja most meg. a Másik, hogy kérlek fogalmazd már meg, hogy kik a megvett szurkolók és állj oda eléjük és ugyanezt amit itt leírtál mond a szemükbe. Kurvára unalmas már ez a megvett dolog! Hemy-t meg trónra emeled…nem védem én ezt a tulaji kört sem, mert balfékek, de komolyan írásod megint átesett a ló túlsó oldalára.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 3, 2022 2:45 de.

A másik 2 csapat úgy kommunikálta,hogy januárban döntenek a folytatásról. Bár szebben hangzik,de ugyan az.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 3, 2022 2:59 de.

Ezért írtam lejjebb, hogy ez a Tájékoztatás a klub részéről, főleg a vége, egy komoly kommunikációs hiba! Ha ugyanaz ment volna ki, mint a loki és vidi esetében senki nem foglalkozna ezzel. Lehet, hogy direkt volt ez így, hogy legyen egy gumicsont, amiről beszélni lehet?! Bevállaltuk és kapunk majd némi aprót érte…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 3, 2022 3:09 de.

faszt nem foglalkoznának Szabi. Mikor a vidi bejelentette még az volt a duma,hogy mire ezek meghoznak ilyen döntéseket tavasz lesz. Most az a baj,hogy be lett jelentve és csak mi. Sok baromságot csinálnak de ez a kamu előadás vicces.Szinte az összes sora hazugság lessie írásának. Az összes.Unalmas

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 3, 2022 2:03 de.

„Egyik Nb1-es csapat sem jelentett be ilyesmit…De egyik Nb2-es sem”

Eddig olvastam el,egyből 2 kamuval kezdesz,nem szarolsz te a hatás miatt . Csak az akadémia fenttartása plusz 1 milliárd, ami egy kongó kasszából megy,ezer millió forint.Bárcsak Hemi alatt kongott volna így, ő még a bajnokságért kapott pénzből se adott a játékosoknak inkább eltette ,Rossit meg elhajtotta. Na sírjatok sokat, pá. Ez a varjak időszaka lehet,ki lehet találni történeteket. Megvett ultrák aha,Szánalmas.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 2, 2022 5:19 du.

Nem gondoltam hogy ilyen csodaszép sírhelye lesz ennek a patinás csapatnak, szeretett Kispestemnek!
R.I.P. Honvéd!

csakakispest93
csakakispest93
november 2, 2022 4:55 du.

Na úgy látom van pénz szarásig. Aki bennfentes, esetleg tudna infót adni, hogy mennyi az esélye hogy ezek az idióták tényleg elköltöztetik a csapatot?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  csakakispest93
november 3, 2022 2:38 de.

Ahogy fentebb is írtam. Azurák és csapatától ez egy óriási marhaság volt kommunikáció részről, hogy költözünk dolgot belekeverték, túltolták. Ha megnézed a sorsolást, akkor ha jól látom 2 meccs lenne márciusig otthon. Szóval addig elmegyünk a Hungáriára meccset játszani sztem. Végleges költözésről sehol sincs szó!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  csakakispest93
november 3, 2022 2:38 de.

Ki beszélt elköltöztetésről?

csakakispest93
csakakispest93
Válasz a következőnek  dagiiron
november 3, 2022 7:55 de.

Senki, ez nyilvánvaló, de szerintem elfogadhatatlan lenne ilyen körülmények között máshol játszani. Akkor legyen délelőtt a meccs, hogy megspórolják a világítást vagy valami…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  csakakispest93
november 3, 2022 10:45 de.

A meccs időpont a tévétől függ..

bosza
bosza
november 2, 2022 2:43 du.

A fradi ellen egy teli kanyart kell szervezni!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  bosza
november 2, 2022 6:48 du.

Én ott leszek!

hurmazs
hurmazs
november 2, 2022 2:02 du.

https://honvedfc.hu/hirek/bezarjuk-a-bozsik-arenat/2022-11-02
„A november 13-i, Ferencváros elleni mérkőzés után a klub bezárja a Bozsik Arénát, melynek újranyitásáról január végén dönt majd, mérlegelve a hazai mérkőzések más helyszínen történő lebonyolítását is”

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  hurmazs
november 2, 2022 5:12 du.

A vég elkezdődött…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  hurmazs
november 2, 2022 4:59 du.

Szívszorító, mint ha olyan sok egyéb program lenne ott. Egyébként a más helyszín nem vet fel licensz kérdéseket?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
november 2, 2022 5:14 du.

Lazulnak a szabályok mert többeknél felmerül ez a közös pályahasználat opció. Mind a költöző mind a fogadó stadionnak szükséges sajnos. 1,5-2milliárdos plusszok lettek szerte az nb1ben. A novemberi bezárás inkább azoknak érdekes akik rendezvény miatt bérelték volna szerintem.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  hurmazs
november 2, 2022 2:43 du.

Remélem azért még nyerünk benne, mielőtt költöznénk : (

László Szilágyi
László Szilágyi
november 2, 2022 10:22 de.

A klub egyvalamiben legalább konzekvens. Az első 13 forduló alatt a Honvédban nagyjából 2500 percet töltöttek a fiatalok eddig pályán. Ez olyan mintha két u21-es végig pályán lett volna. Nyilván ezzel az is együtt jár, hogy kevesebb a rutin, hullámzó a teljesítmény. A Debrecen a második ezen a listán kb.1450 perccel, de pl. a felcsúti up fellegvárban is csak 1050 perc körüli a fiatalok játékban eltöltött ideje.

F.hunter
F.hunter
november 1, 2022 7:41 de.

Gomis nagy troll. Remélem ő nem rohant haza ruhástol a meccs után
„egy másik hazai néző a játékoskijáróban (!) leköpte az ötödik gólunkat szerző Christian Gomist (aki a játékvezetői jelentés szerint az inzultus után visszament pályára a csapattársaihoz és szamárfület mutatott a drukkerek felé).”

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
november 2, 2022 6:59 de.

Gomis Bulgáriában játszott korábban…gyanítom nem érte váratlanul a helyzet. 🙂
Ez van, amikor egy nb3-s csapat bundameccsen megver egy Fradit, akik meghívják őket a Grupi-VIP-be, aztán amikor a Honvéd 2 visszahúzza őket a keserű valóságba, akkor előtőr belölűk a paraszt vírtus. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 2, 2022 8:24 de.

ismerek parasztokat, de ők nem szoktak ilyet csinálni.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
november 2, 2022 9:54 de.

nem földművest írtam, hanem parasztot….a szó pejoratív értelmében. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 1, 2022 8:43 de.

„Ez nem rasszizmus”, de remélem, hogy a ződek emiatt is kiállnak majd a rasszizmus ellen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 1, 2022 9:12 de.

Gomis parádésan regálta le.Mitrovic is mit kapott egy mutogatás miatt. A mi játékosunk folytogatták és semmi felháborodás,levonulás,szégyenkezés.

gmj2022
gmj2022
október 31, 2022 9:24 de.

A cikk szerint közel 1 millió euróért adtuk el a nyáron a még csak 17 éves Szűcs Tamást (támadó középpályás,tavasszal már voltak egész jó meccsei az nb3-as csapatban,úgy 2023 nyarán kerülhetett volna oda az nb1-es keretünkbe).Ennyit még Lanzáért (700 ezer euró) sem kaptunk a Fraditól,Eppel 500 ezer euróért ment a kazahokhoz,Szendrei 600 ezerért-ért a Vidihez.Az utóbbi évek kiemelkedő eladása Gazdag Dani volt,1,64 millió euró. https://nb1.hu/hazai-labdarugas/sok-penzert-igazoltak-be-akarnak-epiteni—berobbanna-a-bl-csapatba-a-17-eves-magyar

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  gmj2022
november 1, 2022 1:58 du.

A Transfermarkt már lehozta ezt rég.comment image

gmj2022
gmj2022
Válasz a következőnek  Highlanders
november 1, 2022 5:07 du.

Nem hozta le rég.A június 30.-án bejelentett átigazolását természetesen lehozta,viszont nem írt átigazolási díjat,csak kérdőjelet tett oda (mert nem tudták az összeget),és ez még 2-3 napja is így volt,tehát csak az elmúlt pár nap valamelyikén került fel az 1 millió euró oda.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  gmj2022
október 31, 2022 12:52 du.

Majd hazajön, ahogy Török a Lecce csapatából…eddig nem igazán váltak be ifjoncaik külföldön.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 31, 2022 3:55 du.

Reméljük Gazdag eligazol egy topligába. Jó lenne végre ha a mi akadémiánktól is eljutna oda valaki.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  gmj2022
október 31, 2022 10:43 de.

Az a baj, hogy sajnos rá vagyunk szorulva hogy ennyi pénzért már értékesítsünk játékost. Sajnos nem vagyunk azon a szinten hogy megtartsuk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
október 31, 2022 3:52 du.

Azért 1 millió euroért jelenleg bárkit odadnék nemhogy egy 17 éves gyereket 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
október 31, 2022 3:52 du.

Azért 1 millió euroért jelenleg bárkit odadnék nemhogy egy 17 éves gyereket 😀

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 1, 2022 1:59 du.

Nem akart menni.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 31, 2022 5:39 de.
Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 31, 2022 3:43 de.

Ember Norbi videója a hétvégi meccsről, a bevehetetlen kispesti katlanról
https://www.youtube.com/watch?v=2f9CSTJ6mRc

Live
Live
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 31, 2022 2:12 du.

Ez a srac sztem gyerekkoromban szembe szomszedom volt 😀
18 ker.

László Szilágyi
László Szilágyi
október 31, 2022 2:33 de.

Az olaszországi kitérő után a 19éves Török Kevin ismét Honvédban focizik. A Lecce után az Nb3-as csapatban kapott kezdőként szerepet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 30, 2022 4:00 du.

https://nb1.hu/otp-bank-liga/ftc-zte-kozos-kiallas-a-rasszizmus-ellen-harom-gol-es-sulyos-serules a hànyinger kerülget ès kèpmutatás felsőfoka.A csatáry molinós,meg aryann green és új generáció fémjelezte fradi tábor ès klub-akinek elnöke a híres kettes szektor tagja volt – kiàll a rasszizmus ellen.Röhejesek lettek ezek is…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 31, 2022 1:53 de.

Ez az egész arról szól, hogy az embereket befolyásolják, akaratukat ránkkényszerítsék, és félelemben tartsanak. Ha nem azt mondod amit mi, véged van. Egy törpe erőszakos kisebbség uralkodik felettünk, mármint felettem nem, mert röhögök rajtuk, meg azokon aki ezt komolyan veszik.

László Szilágyi
László Szilágyi
október 30, 2022 3:13 du.

Az nb3-as csapat gurított egy 5-öst az Iváncsának. Néha nagyon meg tudnak lepni, mondom úgy hogy Lovric, Gomis, petkovic és maxi is játszott.

nethool
nethool
Válasz a következőnek  László Szilágyi
október 30, 2022 4:55 du.

Petkovic még nálunk van?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  nethool
október 31, 2022 8:34 de.

Én se tudtam.. Erdekes

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  nethool
október 31, 2022 2:14 de.

Igen.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 29, 2022 4:53 du.

Pár éve egy vereség után volt 300 komment. Most kb 20. 🙁

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 30, 2022 11:46 de.

Viszont azt a huszat, ahogy látod ,a vereségünket mindig alig váró latabár zanzásítva közli.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 30, 2022 6:09 de.

Pár ève a bajnoki cìmért mentünk,most nihil,közömbösség.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 30, 2022 3:11 de.

De legalább a meccseken többen vagyunk mint pár éve, nem 500an meg csúcsrangadón 3500an.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 30, 2022 2:57 de.

Pár éve nem volt ennyi vereség. Most jobban szét kell szornunk a hozzászólasokat!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 30, 2022 1:49 de.

Beletörődés…

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 30, 2022 12:09 du.

Mit irjunk? Szidjuk a vezetoseget? A jatekosokat? Valakit? Igen az en reszemrol belefasultam ebbe. Szurkolok a csapatnak felmegyek ha tehetem, vagy nezem a teveben de jelenleg nincs parazs ami latnam hogy felgyullasztja a ra rakott fat es egni fog! Nem, nem beletorodes, csak inkabb foglalkozik az ember az idegeskedessel mergelodesen kivul az eletevel szerintem. Rengetek rosz dontese volt a vezetosegnek de attol meg vannak jatekosok akik ha csak ezek vannak latnam hogy legalabb meghallnak a palyan ugy hajtanak de meg az sem!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Zagreus
október 30, 2022 1:34 du.

Detto, nálam ugyanez. Ami szomorú, az az, hogy a vidi meccset nem is néztem, simán elfelejtettem, hogy korán van. Idáig jutottam. Aki nem csak néz, hanem lát is, az tisztában van vele, hoggy az idén nincs két csapat, aki gyengébb nálunk, ez tükörsima kiesés lesz, sajnos. Ha az kell, legyen. Szerintem ez a horvát edzövel lett teljesen biztos.

dagiiron
dagiiron
október 29, 2022 3:59 du.

Egy dolgott nem tudok, hogy mi történt a Klemenz gyerekkel, már a második meccsen az egyik legjobbunk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 31, 2022 12:56 du.

Lehet ivott gumibogyó szörpöt.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dagiiron
október 29, 2022 5:49 du.

Ne aggodj, a kovetkezo nyerheto meccs – mondjuk a Vasas elleni – rajta fog elmenni.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 29, 2022 3:55 du.

Lehet nem leszek népszerű, de az első 30 perc után egész vállalható volt szerintem az egész meccs (amennyire láttam a táborból). Az már nem lep meg, hogy ilyen gólokat kapunk, lassan ehhez hozzá lehet szokni. Az tetszett viszont, hogy a 2. félidőre átálltunk a 4 védős rendszerre, és elég intenzíven kezdtük azt a részt. Magas letámadással, hajtással (nekem ez hiányzott Courtsnál), de az ilyen helyzetekből illett volna kiegyenlíteni. Viszont nálam a Jónsson meg a Plakuschenko értelmezhetetlen. Vicc. Remélem következő meccsen egyik sem fog kezdeni, vagy játszani. Nálam Tujvel a meccs legjobbja, de többen is jól nyomták. Pakson nyerni kéne, idegenben azért megy nekünk, egy kicsit javulunk a héten és remélem 3 ponttal jövünk haza. Vasas hasonló csak a Bozsikban lesz 😀 Nem lenne baj ha félévente legalább nyernénk otthon.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 29, 2022 3:36 du.

Nem tudom volt e már de egész profi a tolmácsunk!
Sokkal jobb mint a zsíroshajú volt!

októberes
októberes
október 29, 2022 3:02 du.

Ilyen gólokat- amilyent ma kaptunk- Ugrai szokott rúgni, de szerintem csak ellenünk. Amúgy szèp volt, de talán meg kellene lassan próbálni blokkolni a hasonló kísérleteket.

Thibby
Thibby
október 29, 2022 12:08 du.

Banó-Szabót megkövetem!
Boccs Bence hogy sokat kritizáltalak benéztem a játékodat.
Nézzétek meg a mai gólját.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Thibby
október 30, 2022 5:17 de.

Üdv! Szrntm még most is 1-„középszintű-alá” minőségű footbalista!

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Thibby
október 29, 2022 1:05 du.

Zseniális gól tényleg amolyan Gazdagos…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Thibby
október 29, 2022 12:30 du.

Többen mondtuk, hogy nagy hiba volt őt elengedni..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 30, 2022 3:43 du.

Tèvedés…ő akart menni,eladtuk.Vele szàmoltak volna.Amúgy,ha meccsen jársz,akkor javaslom kèrdezd meg Rőzse vèlemènyét az ajnározott Banó-Szabóról.Elmondja neked is biztosan,hogy mutogatott anno a csapatatot felkereső szurkolóknak ès szólt ki becsmérlően ràjuk a kis nyugati verdàjàból.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 31, 2022 2:49 de.

A sérülése után nem kapott bizalmat, persze hogy menni akart..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 31, 2022 3:48 de.

Az idei szezon kezdetére èpült fel,hol kapott volna előtte bizalmat?Vittèk volna nyáron edzőtàborba,szàmoltak vele.Mi ez hanem bizalom jele?Ő mutatott be a klubnak ès ment apához játszani.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 31, 2022 5:48 de.

Tavaly már ősztől hadrafogható volt..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 1, 2022 9:41 de.

562 napot hagyott ki.1,5 évet. Addig linkre vette fel a fizetést. Mikor kezdte utolérni magát és lehetett volna használni közölte ,hogy menne apuhoz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 31, 2022 6:41 de.

Tèvedtem,ebben igazad van,de hogy marasztaltuk az valós.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  dagiiron
október 29, 2022 1:14 du.

Nekem soha nem volt meggyöző meg a sérülése után azt sem gondoltam hogy ennyire vissza tud jönni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Thibby
október 29, 2022 1:23 du.

Már a hollandnál is látszott, hogy jó a rúgótechnikája lsd. a Felcsút elleni 4:3-as meccsen a hosszabbításban Danilo fejére varázsolt labda, és Sanyi alatt is jól játszott a sérüléséig.. Utána már nem kapott lehetőséget nálunk.. Most megkapta és bizonyít is..

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Thibby
október 29, 2022 12:20 du.

Gazdi 2

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Thibby
október 29, 2022 12:11 du.

Respekt!
Cseréljük el Plakushenkora 🙂

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  A69W
október 29, 2022 12:14 du.

A komplett Kecskemét jöhetne az utolsó takarítónőig Kispestre….

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Thibby
október 29, 2022 12:09 du.

Úgyúgy!
Szabó meg a Kecskemét Rossija.

dixneuf
dixneuf
október 29, 2022 10:48 de.

Kellemes halottak napját mindenkinek!
Emlékezzünk a regi Kispestre.

zico zico
zico zico
október 29, 2022 10:35 de.

Capan ma nagyon jó volt
Alibimaxit meg zavarjuk el a 3.14csába végre

csakakispest93
csakakispest93
október 29, 2022 10:22 de.

Srácok, esetleg egy győzelem valamikor hazai pályán? Ha úgy alakul, hogy se a Vasast, se a zöldeket nem kapjuk el, és így megyünk szünetre, konkrétan eltelik egy év az utolsó hazai győzelem óta. Lehetünk akármennyire pozitívak, de ez szánalmas.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  csakakispest93
október 29, 2022 10:24 de.

Régóta mondom, adjuk el a Bozsikot.

F.hunter
F.hunter
október 29, 2022 10:18 de.

A 30. perctől jók voltunk. Ennyi kidolgozott helyzet talán egész szezonban nem jött össze. Befejezett támadás meg pláne. Igazságosabb lett volna a döntetlen. Lukic nagyon jól tartotta meg a labdákat és jól is játszotta meg vele a társakat. Ez ma ennyi volt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
október 30, 2022 1:55 de.

Remélem ez azt jelent(het)i hogy ennek a Klafuricnak vannak ötletei, taktikai elképzelései és ezeket át is tudja adni a csapatnak

Live
Live
Válasz a következőnek  F.hunter
október 29, 2022 10:55 de.

Ki tudja, lehet ettol a ponttol szartak a jatekosok arra mit mondott az edzo. Nekem tenyleg ilyen erzesem volt meccs kozben.

CSAKAttila
CSAKAttila
október 29, 2022 10:14 de.

Úgy látom, jól jártam, hogy nem láttam. A kezdőt és a felállást nézve nyugodtan elmondhatom, hogy az új edzőnk teljesen vakon vette át a csapatot, arra nem volt képes hogy az elmúlt 10 meccset végignézze. A cseréit nézve pedig (főleg a 89. perces időhúzókat 0:1 nél..! ) szerintem egy forintot nem ér ő se!!!!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 29, 2022 10:13 de.

Leszarom hogy kikaptunk, élvezhető küzdelem volt, voltak helyzetek. Így ki lehet kapni. Ezzel a játékkal más csapatot meg fogunk tudni verni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 29, 2022 11:10 de.

Egy formán kívüli Viditől kaptunk ki úgy, hogy az első félidőben hármat is kaphatunk volna tőlük, mi meg a kaput sem találtuk el.. Nem tudom mitől lelkesedsz.. A második félidőben visszaálltak, hogy kontrázzanak.. Mi meg sokszor azt se tudtuk miként vigyük át a középpályájukon a labdát..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
október 29, 2022 11:59 de.

Mi viszont bomba formában vagyunk. A másodikban meg 3at rúghattunk volna. De Bocskay is lehetett volna rutinosabb az első félidőben és akkor tizi.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
október 29, 2022 1:25 du.

Ja, meg kaphattunk is volna még…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
október 29, 2022 2:04 du.

A második félidőben szerintem föléjük nőttünk. De lehet csak a meccs heve látatta ezt velem. Jó meccs volt.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
október 29, 2022 3:02 du.

A második félidőben jobbak voltunk, de ebben az is benne volt, hogy már nem támadtak le minket, hanem visszahúzódtak, hogy kontrákra játszanak.. De sajnos nagyon nehezen tudtunk q középpályán átvinni a labdát.. Az meg rohadt idegesítő volt, hogy többször is az 1 méterre álló vidistába rúgtuk a labdát.. Az is feltűnő volt, hogy a labdás emberünket hárman is letámadták, míg nálunk elvétve volt ilyen… Miután átálltunk 4 védőre, Schőn állandóan üresen volt, csak az ő bénaságán múlott, hogy nem okozott komoly bajt.. Azt gondolom, hogy ez egy gyenge Vidi és sajnos őket se tudtuk itthon megverni..

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 29, 2022 10:19 de.

Lényegen nem változtat, ilyen szar kerettel mezőny második fele a reális, ami Puskás Öcsi egykori csapatától tréé….

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  zolee
október 29, 2022 1:38 du.

Szerintem az a gond,hogy túl sok az olyan játékosunk,akinek nem fekszik/feküdt sem Courts, sem ( bár ez elhamarkodott még értelemszerűen) a mai felállás. Sokat felfutkározó szélsővédőink vannak ,volt gólkirály,második hullámos lövő ,2 topligából érkező támadó még a fax tudja ki,mi meg beszari futballt játszunk mégis. Nyugodtan Bognár féle „paksolhatnánk” is a 3 pontos rendszerben ,mert jók a kapusaink és a töménytelen védőnk közt is akad jópár aki nem olyan kutya magyar szintén.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
október 29, 2022 2:42 du.

Viszont a sokat felfutó védőink nem teremtenek sok veszélyt. Tamás is addig parádés ameddig be nem kell adnia. Neki és Dokának is egy klasszik 4-4-2 jobban feküdne. Ahogy Lukicnak is. Samperioval jól osztogatnak mióta ketten vannak elől. Gomis kell most nagyon.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 29, 2022 10:19 de.

Kezdtem félni,hogy csak én éreztem így ☺️

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 29, 2022 10:18 de.

Támogatom.

dagiiron
dagiiron
október 29, 2022 10:11 de.

Ez is kurva gyenge volt, a meccs nagy részén a Vidi félgőzzel játszott..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
október 29, 2022 10:53 de.

Adjunk időt az edzőnek, hogy a használható 15 játékosból kikre számíthat. Egyébként egyetértek, a Vidi lazán lehozta a meccset, miközben mocskosul csalták a végén a focit. Az igazi görcsösség nálunk volt, ők a görcsöt szimulálták. Megérdemelték volna, ha egy-két próbálkozásunk beakad. Elátkozott egy pálya minden értelemben. Vasas ellen nyerni kell, az nem kérdés. A Fradi pedig érdekesen hullajtja a pontokat, így talán nekünk is jut belőle.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
október 29, 2022 10:18 de.

Naaaaaa.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dagiiron
október 29, 2022 10:18 de.

Ez ebben a formában így nem igaz.

dagiiron
dagiiron
október 29, 2022 9:19 de.

Na Klemenz megmentett minket egy újabb góltól..

Snowflake
Snowflake
október 29, 2022 9:11 de.

#trágya

A69W
A69W
október 29, 2022 9:09 de.

Schön Szabika így gyorsan elfelejtette honnan jött… Azért nem mutogatunk ki a nézőtérre. Bele rúgott a szöglet zászlóba, a textil meg leesett, talán joggal de ez nem mindenkinek tetszett… Utána „háborodott” fel. Nem lesz itt semmi ezzel a kerettel. Kuka a 60 százaléka.

Highlanders
Highlanders
október 29, 2022 9:09 de.

Megprobáltuk teljesen ugyanazt,mint a Zete ellen. Hagyjuk őket jönni, 5 védő, 1-1 elől aztán jöjjenek. Ezek meg jöttek. És mivel jobb és jobban képzett játékosaik vannak,mint a zalaiaknak,rá is basztunk. Amikor ők visszaálltak ugyan voltak momentumaink,de itt macska-egeret játszik velünk a fidi . Jó lenne már az X is…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
október 29, 2022 9:17 de.

Sajnos eddig nincs benne a játékunkban az x, viszont még 2-3 kapott gól igen..

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Highlanders
október 29, 2022 9:14 de.

Igaza volt Lassienek, a zeg már tényleg Klafu csapata volt :O Mesterem!!!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Snowflake
október 29, 2022 9:18 de.

Mi óvatos és gyáva futballt játszunk a 3 pontos rendszerhez régóta. Bele lehetne néha menni a ki-kibe,azrán lesz ami lesz. Ez ma pont olyannak indult. Helyette bunkerból próbáltunk ma is „háthaleszvalamizni”.

dagiiron
dagiiron
október 29, 2022 9:09 de.

Nagyon gyenge, a kaput nem sikerült eltalálnunk.. Ha így folytatjuk kapunk még néhányat..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
október 29, 2022 9:05 de.

Hogy is volt Tam Courts első meccsén? „Kurvagyenge”

immortalis blog
immortalis blog
október 29, 2022 8:51 de.

na, nekem most lett tele a faszom ezzel az egésszel.

Live
Live
Válasz a következőnek  immortalis blog
október 29, 2022 9:04 de.

25 ik percnél azt gondoltam, hogy kikapcsolom es letojom.
Pont ott volt talan 1-1 tamadas felenk, ezert neztem tovabb.
De siralmas az egesz. Sztem Jonson es Albi tett magasrol az edzore es megcsereltek a poziciokat.

Pelso
október 29, 2022 8:48 de.

Mitrovic… Jonsson.. Rossz vicc

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
október 29, 2022 9:07 de.

Jöjjön helyettük bárki. De inkább két fiatal.

októberes
októberes
október 29, 2022 8:37 de.

Hát ez eddig megalázó…

Live
Live
október 29, 2022 8:35 de.

Jelenleg azt erzem atgazolnak rajtunk.

timby
timby
október 29, 2022 8:30 de.

Ez a meccs is jól kezdődik…

Döme Sanya
Döme Sanya
október 29, 2022 8:29 de.

Innen már legalább a nyolcadik gólt kapjuk idén.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 29, 2022 9:08 de.

Doka elszaladt valahová, aztán nem ért vissza a lövő játékosra. Egy kincs.

F.hunter
F.hunter
október 29, 2022 7:18 de.

Nagy meglepetés nincs a kezdőben.comment image

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
október 29, 2022 7:47 de.

Iván már a padon! 🙂 Meg Bubának is örülök, bár remélem Lukic észhez tért.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x