Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
jnkzln
jnkzln
november 14, 2022 3:39 du.

Számomra sokat elmond a Nagy Dominik helyzetéről is, hogy a közösségi média oldalán 1, azaz egy olyan kép sincs, amin a csapat mezét viselné. Legia, Panathinaikosz, fradi, az van.
comment image

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  jnkzln
november 15, 2022 5:37 de.

Akkor kitörölte? Volt egy kép amikor aláírta a szerződést hozzànk. Lecserélte a profilképet is. Nem tudom ez jelent-e valamit? De jót biztos nem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 15, 2022 5:59 de.

biztos nem azt, hogy tavasszal is nálunk tervez játszani…megy.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 6:19 de.

Hàt ja. Mikor jött az új edző ott volt az öltözőben akkor azt gondoltam talàn marad.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 15, 2022 9:24 de.

Ha maradna és kitennénk neki havi 8 misit, nyárig akkor se nagyon szaladgálna valószínűleg. Az meg,hogy mennyire tud formába lendülni ki tudja. Az elmúlt 2,5 évben több mint egy évet sérült volt a csávó.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 15, 2022 9:24 de.

Ha maradna és kitennénk neki havi 8 misit, nyárig akkor se nagyon szaladgálna valószínűleg. Az meg,hogy mennyire tud formába lendülni ki tudja. Az elmúlt 2,5 évben több mint egy évet sérült volt a csávó.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  jnkzln
november 15, 2022 2:52 de.

Még nem volt rá ideje.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 15, 2022 4:22 de.

vagy épp levette őket, mert eldöntötte hogyan tovább…de az is érdekes emellett, hogy amíg „emlékként” Pana,Legia képek vannak, addig rólunk még az sem.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 4:25 de.

xar lehetett neki nálunk…rossz fizetés + magára lett hagyva a bajban…én megértem.
sőt legyünk hálásak, hogy nem villantott ratyi mezt a Honvéd mez alól…nem énekelte a 100kisleányt az öltözőben…stb
szóval köszönjük neki és húzzon a p.csába ő is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
november 15, 2022 11:12 de.

Batik nagy barátja. Van még kérdés? ☺️ Kisérletezzen vele más, 2020 közepe óta 2 komoly sérülése is volt. Mind2x több mint fél év rehab

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
november 15, 2022 4:51 de.

Pontosan.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 15, 2022 4:39 de.

egyetlen lőtt góljának sem tudott igazából örülni…mehet isten hírével. Komolyan tisztuljunk már meg a ződektől meg a vidistáktól. A hangosbemondó gyereket is takarítsuk el a p-ba, jöjjön helyére a Harsányi Levi:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
november 15, 2022 1:25 de.

Ahogy a züllőői129 ződ fórum is kimondta, tele vagyunk fradistákkal ezen is röhögnek rajtunk. Kun, a volt B közepes Sinkó stb. Nagy ezen hozzáállása miatt meg sem lepődöm. Abban meg senki ne ringassa magát, hogy hosszabbítani fog….nálunk felgyógyult aztán lelép. A klub helyében én a sérülése után már akkor odatettem volna neki a szerződéshosszabbítást,amit ha nem íra alá felbontom a szerződését. A faszt a mi pénzünkön menjen a rehabja!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
november 14, 2022 4:14 du.

Dominik sosem a klubhűsége miatt volt értékünk hanem a játéktudása és a nálunk elért eredményessége miatt!
Sérülése előtt 7 gól 7 gólpassz volt a mérlege, meccseket döntött el!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 15, 2022 12:52 de.

Én ezzel tisztában vagyok, de hogy 2 év alatt egy kurva képet se tudjon feltenni, még a saját gólöröméről sem, miközben mindegyiknek folyamatosan a kezében az okosteló, szerintem mindent elmond.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
november 14, 2022 3:55 du.

Mehet!

KisPesti
KisPesti
november 14, 2022 12:51 du.

Hangosbemondoba bemondott hajra ferencvaros :
Nem a mi emberunk volt, hanem kb 10 masodpercig mast csinalt, es egy fradista ujsagiro oda ment es belemondta…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  KisPesti
november 15, 2022 2:27 de.

Közleményt kell kiadni, amiben örökre ki kell tiltani akkor azt az újságírót, vagy bárkit aki illetéktelenül trollkodott a mikrofonba. Szerintem ez a minimum.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  KisPesti
november 14, 2022 3:32 du.

Ők nagyon jól szórakoznak rajtacomment image

Kispestért
Kispestért
Válasz a következőnek  KisPesti
november 14, 2022 1:36 du.

Ez nem annyira stimmel. A mi bemondónk épp beszélt, amikor hirtelen megszakadt (elhallgatott) a mikrofon, majd pár másodperc múlva még egy pillanatra beleszólt valaki, majd ismét pár másodperc múlva jött a hajrá f…
Csak a tények kedvéért, meg hogy ne lehessen elmosni, így történt pontosan.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kispestért
november 14, 2022 3:46 du.

Tök mindegy…Mit keresett ott???Ez megalázó volt nekünk!Ezt meg lehetne csinálni a grupiban?A vezetőség/alkalmazottak is”felnőttek”a játékosokhoz…Ha nem lesz változás nb2…

KisPesti
KisPesti
Válasz a következőnek  Kispestért
november 14, 2022 2:52 du.

En ott a helyszinen nem hallottam. Meg a kanyarba senki
Utolag hallottuk es lattuk a videot rola stb

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  KisPesti
november 15, 2022 8:15 de.

Szia,
Nézd meg tubon a catass trophy Kispest fradi összefoglaló videóját, tisztán hallható a mikrofonos merénylet

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  KisPesti
november 14, 2022 3:55 du.

Egy csomoan hallottuk. Egy csomoan ordibaltak, meg kurvaanyaztak. Mind a kanyarban. Borzasztó égő volt.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  KisPesti
november 14, 2022 3:48 du.

Kint voltam,hallottam!Még csodálkoztam is mi a f…sz ez.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  KisPesti
november 14, 2022 1:05 du.

remelem azota meg lett cipozve mikozben 10 masodpercig mindenki nem figyelt oda

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  KisPesti
november 14, 2022 1:04 du.

Így is nonszensz! Tényleg a legalja lett ez a csürhe..

KisPesti
KisPesti
Válasz a következőnek  Tusi
november 14, 2022 2:51 du.

Nyilvan. Gaz nagyon

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 14, 2022 8:49 de.

A téli időszak négy legnagyobb erősítése már most is a keret tagja!
Szappanost Lukicot és Samperiot meg KELL tartani és Nagy Dominikot hosszabbíttatni!
Ha ők hárman elöl összeállnak jönni fognak a gólhelyzetek, gólok!
Kapuban ennél jobbak nem lehetünk minőségi hátvédek vannak a keretben s ha a 3 csatár többet tud támadni akkor a csapat jobban elbírja azt hogy nincs középpályája!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 14, 2022 12:16 du.

Nézd! Lukicot ,figyelembe véve a jelenlegi gazdasági helyzetet,életkorát,az ő személyes érdekeit vmint a szerződésből hátralevő időt, a józan ész szabályai szerint egész egyszerűen oda kell adni annak,
természetesen az ésszerűség határain belül, aki korrekt összeget ajánl. Ez sajnos ilyen. És a szurkolói léleknek ilyenkor nincs szerepe.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Highlanders
november 14, 2022 4:19 du.

Ez világos és nem is a szurkolói lelkem miatt kellene maradjon hanem az egyértelmű eredményessége miatt!
A csapat és az NB1 egyik legjobb támadójátékosa, megfelelő társakkal továbbra is erősségünk lenne, pótlása pedig rendkívül nehéz lesz!
Eddig sem sikerült!
Persze ha egy olyan forgatókönyv valósul meg hogy egy tőkeerős tulajdonos venné át a klubot, akinek tényleg vannak tervei a klubbal, s ehhez mérten alakítaná ki a játékoskeretet és a szakmai stábot, akkor nem csak Lukic nem lenne pótolhatatlan hanem senki sem!
De ez a legmerészebb vágyálom!
Viszont ez a csodálatos történelmű klub megérdemelné hogy egy valódi és emellett tőkeerős tulajdonosa legyen egyszerre egyszemélyben s végre olyan célokért küzdhessen amelyekért fél évszázadon keresztül 49 től!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 14, 2022 3:28 du.

Ez egyértelmű, a klub pénzből működik és ez az ésszerű lépés

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 14, 2022 9:18 de.

Háát ne legyél abban biztos, hogy a kapuban és csatársorban is ugyanazon személyek lesznek januárban. Lesz itt olyan jövés menés, hogy csak győzöd kapkodni a fejed:)

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 14, 2022 9:23 de.

Ezt tudod, vagy gondolod?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 14, 2022 3:28 du.

Szappanos fehérvárra megy, Zsótér, Tamás felcsút. Egyelöre így néz ki.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
november 14, 2022 3:36 du.

Aztàn még páran máshova.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 12:44 de.

Tényleg igaz, hogy Kocsist és Kerezsit is eladnánk?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 4:23 de.

Egyiknek van eshetősége…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 4:38 de.

Az a pletyka, hogy a Felcsút vinné őket

Pistabá
Pistabá
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 5:26 de.

senki nem vinné őket

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 4:41 de.

Akkor nekik ott annyi…lsd Prosser. De persze a pénz nagyúr és be tudja csapni a fiatalokat. Akkor elég jól bevásárolna belőlünk a csút: Zsótér, Tamás, Kocsis és Kerezsi. Értelmét nem látom, hogy utóbbi kettőt miért és hova vinnék. A Vasas mellett csúton alakulhata egy kisebb Honvéd Batikkal és Mezával kiegészülve:) De én ezt az egészet lassan le..arom.

Tsanyi
Tsanyi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 5:06 de.

Összeesküvés elmélet: Így lehet nem hivatalosan szponzorálni valakit. A felcsút kapja a pénzeket és így elosztja.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 1:15 de.

Remélem eladjuk őket, és hozunk helyettük pár Ennin, Plakuschenko kalibert!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 1:07 de.

Nincsenek kiemelve. Ha lenne ajánlat igen. Mindenki eladó. Szappanos, Zsoter, Tamas, Doka, Lukic, Sampeiro valoszinuleg mennek…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
november 15, 2022 3:56 de.

Így sem rózsás a helyzet de ha ezek a játékosok mennek akkor kár lejátszani a tavaszi meccseket!
Már most lehet nevezni az NB2 re!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
november 15, 2022 1:16 de.

Sampeiro? Csak most jött, ki veszi meg?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 6:11 de.

Kulfoldrol van ajanlat erte.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
november 15, 2022 6:16 de.

Akkor menni fog..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
november 15, 2022 6:11 de.

Honnan?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 6:13 de.

Ha igaz, amit nekem mondtak, bundas 2.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
november 15, 2022 6:16 de.

az fasza…köszi

Pistabá
Pistabá
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 14, 2022 4:01 du.

így van., mindenki mindenhova

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 14, 2022 10:31 de.

Ez egyértelmű.
A kérdés az,mennyire lesz gyengébb a keretünk a jelenleginél.
Árulják a klubot es árulják a piacképes játékosokat is.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 14, 2022 1:17 du.

Ezt egyébként így kell csinálni. Meghatározni egy árat, kivenni eladás előtt amit lehet.,majd ezáltal és ezzel párhuzamosan olcsóbbá és vonzóbbá tenni a maradék ” terméket”.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 14, 2022 2:28 du.

Ezzel tökéletesen egyet kell érteni. Sajnos a mi klubunkal teszik mindezt és a mi bőrünkre megy ki a játék.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 14, 2022 3:29 du.

Minden normálisan gazdálkodó klub ezt teszi..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 14, 2022 9:31 de.

🙁 legyen ennyi elég.

Thibby
Thibby
november 14, 2022 8:27 de.

Ez a hangosbemondós sztori a legalja….
De ennyi fradistával a klubnál nem csodálkozom.
Mondjuk az újpesti ügyvezető is fradista az is nagyon durva.
Nem tudom volt e valaha ilyen durva elnyomás a magyar futballban mert az ötvenes évek sincs sehol a jelenlegi helyzethez.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Thibby
november 14, 2022 8:36 de.

A fradi secu főnöke meg Kispest szurkoló és többünk is dolgozik ott.
Most kb ez boldogíthat minket.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 14, 2022 10:35 de.

Ki most a fradi secu vezetője?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  ogy
november 14, 2022 11:37 de.

F. Pali.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 14, 2022 2:14 du.

Na,hogy ő nem Kispest szurkoló az tuti.Kőkemèny fradista.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 14, 2022 2:34 du.

Egész családja kőkemény Kispest. Öccsét meccsen is szoktam látni. P meg régebben mellettem állt sokszor a meccseken.
Ződek ki is voltak miatta,cikkek is vannak róla neten. Google…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 14, 2022 3:01 du.

Ejj,de nehezen hiszem el,hogy a fradi secu vezetője ès volt szurkoló koordinátora kispesti lenne.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 14, 2022 3:53 du.

Ez pedig így van.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 14, 2022 2:32 du.

comment image

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 14, 2022 2:41 du.

Manapság már ez nem nyilvános az adatlapján.
Azóta,amióta lázadoztak ellene.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 14, 2022 12:07 du.

Ezt nem is tudtam. Gondolom inkább a VIP-ben forgolódik, ha egyáltalán jár még meccsre.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  ogy
november 14, 2022 4:25 du.

Nem járkál nagyon meccsre mostanában.

kiskoz
kiskoz
november 14, 2022 6:49 de.
KareszB
KareszB
november 14, 2022 6:28 de.

A meccs után a hangosbemondóban elhangzott harjá ferencvárosnak lesz valami következménye?

bosza
bosza
Válasz a következőnek  KareszB
november 14, 2022 9:43 de.

A lentiekben már írtunk mi is erről. Szégyen, és gyalázat, hogy ez megtörténhetett és, hogy ennek sem lesz felelőse…saját stadionunkban, az ősi rivális éltetésével kell elköszönni tőlünk, ilyen idény után. Pini idejében sem volt ilyen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
november 14, 2022 7:31 de.

Igen, lesz. Tavasszal nálunk rendezik a Bozsikban a fradi családi napot. Morálisan olyan mélyen van klubunk, hogy „öröm” nézni. Kérdezem, ha ez, egy „hajrá lilákkal” történik a ződeknél ott mi erre a reakció.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  KareszB
november 14, 2022 6:41 de.

Persze, hogy lesz. Megálapítják, hogy a közönségnek nagyon tetszett, ezért tavasszal már többször is be fogják mondani. Azért mert szegények zöldek, nem lehet őket csak úgy kirekeszteni.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 14, 2022 6:48 de.

Szerintem még ennyire sem képesek…

dixneuf
dixneuf
november 14, 2022 6:15 de.

Miután pénzt abból lehet látni akire más is igényt tart, ezért ezek közül fognak eladni valaki(ke)t, mondjuk ha bárkinek egy Mitro kéne, és fizet érte, azt kizárólag azután szabad kiröhögni, ha már számlán a lóvé.
Nyugodjatok meg azok mennek akik maradhatnának, és azok maradnak akik mehetnének (konkrét infók nélkül írom). És persze feltéve, de nem megengedve, hogy financiális problémák vannak a klubhauzban…
(Tegnap, amíg a srácokkal búcsúzkodtunk, majdnem tettem egy fogadalmat a tavaszi szereplés viszonylatában unikum ügyileg – hogy addig nem iszom egy kortyot sem belőle amíg…
de szerencsére befogtam a pofám. Nem vagyok kohol, de az unikum hiányozna)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 14, 2022 4:38 de.

Na szóval. Ha félreérthető lettem volna.
Szar helyzetben vagyunk és nem lenne jó ,ha még tovább gyengítenék a csapatot.
Ilyen Ennin,meg Johnsson féléket kellene kibaszni elsősorban,a valódi sallangot,nem pedig egy Zsótért pl,akit majd aztán Plakuschenkókkal akarunk pótolni. Jobban járnánk utóbbival,ugyanúgy,esetleg még rosszabbul? Szerintem erősen utóbbi.
Ez a probléma.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 14, 2022 5:10 de.

Aki Zsótért akarja kibaszni ebböl a csapatból, azzal kár vitába szállni. Én még Johnssonban sem vagyok biztos, talan megérdemelne pár meccset az eredeti helyén.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK
november 14, 2022 6:01 de.

Azt tudjuk miért nem a helyén játszik?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 14, 2022 6:34 de.

Én nem, nekem ugyanolyan talány, mint annyi minden az elmúlt években. Gondolom, valamelyik edzöpápánk kitalálta, hogy csatárposzton böven megvagyunk, ugyhogy játszon inkább szélsöfutót. Tipikus 93 utáni Kispest.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 14, 2022 6:33 de.

Batik sem véletlenül javult fel csúton..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 14, 2022 6:48 de.

..Batik sem játszott nálunk a helyén??

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 14, 2022 6:52 de.

nem tudom, de az biztos, hogy szembetűnő a különbség: amennyi meccs elment rajta nálunk, ott lassan annyi gólnál fog járni.
szégyen, de valahol ez is egy lényeges különbség a 2 közeg között.
és kétséged se legyen, ott Doni is jobb lesz

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  kiskoz
november 14, 2022 12:42 du.

NIncs ott nagy titok.Nyugodtabb légkör, jó körülmények,jó pénz,kisebb nyomás és jobb szakmai munka. Ennyi az egész.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 14, 2022 6:54 de.

a közeg, az állandóság, szakmaiság, talán a bizalom? fene tudja mi segíti őket, hogy jobb teljesítményt nyújtsanak máshol.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
november 14, 2022 5:53 de.

Jogos.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
november 14, 2022 2:39 de.

Szombaton végignéztem a meccset. Nem bántam meg, de azt kell mondjam, hogy bosszantó egyéni hibák miatt maradtunk le az egy pontról. A VAR ezúttal mellettünk volt, mert VAR nélkül mindkét gólt simán megadták volna a bírók. És végtelenül bosszantó, hogy ezekből a lélektani előnyt nem tudtuk kihasználni és valahogy egy gólt begyömöszölni a Fradi kapujába.
A meccsen egyébként lehetett érezni, hogy a Fradi egyáltalán nem pörgette fel magát, mi meg nem feltett kézzel mentünk ki a pályára. Ez mindenképp pozitiv volt. Fradi játékosállománybeli főlénye sem jött ki. Valamint a pályán lévő Kerezsi, Kocsis, Keresztes, Bocskay sem vallott szégyent, ami mindenképp pozitiv a jővőre nézve.
Ami roppant bosszantó volt, hogy Bocskay nem tudta kikanalazni az első gólt, illetve az, hogy Capan labdavesztése után meg sem próbált a dél-amerikai után eredni…ez számomra rettentő nagy csalódás volt. Összességében nem tudtam eldönteni, hogy a Fradi vette ilyen könnyelműre a meccset, vagy mi szívtuk fel magunkat, de a vereség ellenére azt kell mondjam, hogy benne volt a Csapatban az X, kis szerencsével össze lehetett volna hozni.
Remélem télen rendezik a sorokat, mind tulajdonosi, mind játékosállomány szinten. Én Jonssont és Ennin elengedném, Cirkovics sem győzőtt meg sajnos. Ha Samperio és Nagy Dominik felépül (és természetesen hosszabbít), a legjobbjainkat (Szappanos, Zsótér, Samperio) nem viszik el, valamint sikerül néhány épkézláb játékost idehozni (legalább Domingues szintet), akkor Klafuval szerintem egy izgalmas és kieséstől mentes tavaszt össze tudunk hozni. A mezőny annyira szoros, hogy még semmi nincs elveszve.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 14, 2022 3:50 de.

Annyival egészíteném ki, hogy Jónsson, Enin mellett Mitrovic az, akitől nagyon gyorsan szabadulni kellene

timby
timby
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 14, 2022 3:49 de.

Értékelem az optimista látásmódod, de én két osztály különbséget láttam sajnos. Ezt a védelmet, ha reggelig játszunk sem törtük volna fel, ezzel az állománnyal.
A realitás az, hogy a fegyencváros nemzetközi középcsapattá fejlődött, mi pedig masszív kiesőjelölté.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  timby
november 14, 2022 5:25 de.

A két VAR-s gól között a Fradi nem nagyon erőltette meg magát, ez talán a statisztikán is látszik. Kvázi nem egy olyan helyzete volt a Kispestnek, ahol bőven lett volna esély egyenlítésre. Szóval nyilván volt különbség a két csapat között (ezt szerintem senki sem vitatja), de a 2 osztálykülönbséget azért enyhe túlzásnak tartom.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  timby
november 14, 2022 5:13 de.

Volt is két osztály, csak a vak nem látta. De legalább az elso gólig szervezettek voltunk, nem tudott velünk mit kezdeni a fradi. Ott jött megint egy egyéni hiba, és azzal el is dölt a meccs. A visszaálló, kontrázgató fradival szemben 0 esélyünk volt, valószínübb volt, hogy kapunk megint 5öt, mint hogy kiegyenlítünk. Csak a szerencsénknek, aVarnak meg Tokmacnak koszonhetjuk, hogy nem igy lett. A többi csak önámítás.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 14, 2022 3:15 de.

sajnos fogalmunk sincs milyen kerettel megyünk a tavaszba, addig csak találgatás minden
//amit vázoltál az tök jó lenne, de sanszos h nem lesz… :/

kiskoz
kiskoz
november 14, 2022 1:21 de.

Keretváltozások…kérdés, hogy ki megy, ki jön.
Szappan…a legjobb nem kérdés.
tegnap Zsótér megint óriásit ment nagyjából 0 eredménnyel. 🙁
Lukicot nem is lett volna szabad betenni 1 ilyen felállásba, rohangált volna Babakocsi, aztán max félórára a végén Luki, amikor már mindenki a végét várta, de lehetett volna talán sanszunk a gólra.
ha menne Tamás Krisz, akkor kell 1 bal védő is, akár a kölcsönadott BB is lehet megoldás
Tujvel szerintem mindenkit meglepett, hogy szállt be, egy fél szezonra mindenképp jó lesz.
a többi esetleges távozónál azért nehéz értékelni a veszteséget, mert mindenkinek volt pár jó meccse és sok xar.
én azt gondolom, hogy ha sikerülne pl. pár életképes (és Bubbától ügyesebb) feltörekvő fiatal fekát idehozni, akár előre is léphetünk
sok múlik azon is, mi lesz Samppal
ui,
ami a tegnapi meccset illeti, az első félidős védekezésünk bár nem volt hibátlan, de meglepően jól mozgott együtt a védelem, nem véletlenül állítottuk lesre őket többször is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 14, 2022 2:14 de.

Sztem „izgalmas” tél elé nézünk…. 🙁

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 13, 2022 5:20 du.

Más!
A fagyi 8 pontos előnye nem kell meglepjen senkit sem!
Az a csoda hogy csak ennyi!
Viszont a Kecskemét előtt vannak ennyivel! (Plusz két elmaradt meccsel!)
A mindenki által (általam is) lesajnált Kecsó 16 meccsből csupán kettőt veszített el és mimdössze 16 gólt vagyis meccsenként 1 et kapott!
Egészen szürreális!
Futballberkekben „senkikkel” a padon és a keretben!
Harmada negyede költségvetéssel!
Miért nem Mi vagyunk ott azon a helyen?
Mit csinálnak (mit nem) jobban mint Mi?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 14, 2022 1:19 de.

nincs ott semmi szürreális, csak jó koncepció- tudatos keretépítés, folyamatos szakmai munka és megvan a harmónia edző és keret között.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 13, 2022 5:07 du.

Ó jajj!
Nem találom Ricsi nevét a keretben!
Ez hogy lehet?
Mi lesz így a legendás(an nem ismert) gólörömmel?

http://www.nemzetisport.hu/foci-vb-2022/vb-2022-davies-es-a-39-eves-kozeppalyas-is-a-kanadai-keretben-2924009

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 13, 2022 6:33 du.

Meg akarták hívni, de Klafu nem engedte el. Gyakorolnia kell az akadémián a labdakezelést!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  októberes
november 14, 2022 1:26 de.

azzal kellene fizettetni a bérét, aki idehozta

októberes
októberes
Válasz a következőnek  kiskoz
november 14, 2022 1:59 de.

Hát ja, de legalább ne azon személyek intéznék ezután az „erősítéseket”, akik eddig.

CSAK
CSAK
november 13, 2022 11:47 de.

Egyébként szegény Bocskay pontosan mit csinált az elsö gólnál?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 1:47 du.

Na arról pont nem tehetett, egy erős fejes volt, plusz Szappanost is majdnem megrúgta..

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 4:23 du.

Dehogynem.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 3:31 du.

Na, pont tehetett rola. Nem tudta eldönteni, hogy menjen a labdáért, vagy hagyja a kapusra. Kifelé mozgott, ahelyett, hogy a labdát támadta volna. Végül késve lépett vissza, és még Szappanost is megzavarta,aki visszahúzta a kezét. Nem nagy dolog, elöfordul komolyabb játékosokkal is. De ha mondjuk Prenga csinálja,páran keresztre feszititek. Ez is gond Kispesten, a kettös mérce. remélem megérem még, hogy egyszer a legjobbak játszanak megint, és nem az fog dönteni, hogy MFA vagy külföld. Minden fiatal gyenge volt ma is, ha tetszik ha nem. Akarnak, nem vitatom, és mindegyik többet ér, mint pl Mitrovic, de egyelöre nem nb1es szintek. Ez van.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 3:44 du.

Az van, hogy igazad van. Legalábbis én is így làtom.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 1:50 du.

És a rövid saroktól hátrafelé futva átszaladt a hosszúra, ez se könnyítette meg a dolgát. Ezzel együtt kicsit lehetett volna ügyesebb, és akkor nincs gól.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 13, 2022 2:07 du.

Egy kétségbeesett mozdulat volt, plusz csak a lába végével érte el a labdát.. Esélye se volt..

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 1:44 du.

Próbált menteni, bénán, nem sikerült. A nagyobb baj az, hogy a szögletnél Zsótér ment fel fejelni a fradijátékossal. Mit keres ő ilyenkor az ötös környékén egyáltalán?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 12:02 du.

nem is értem hogy akart menteni… ma mindegyik gyerek súlytalan volt.
persze nem csak ők

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  kiskoz
november 13, 2022 1:36 du.

Ma? Mikor nem?

dagiiron
dagiiron
november 13, 2022 11:45 de.

Kieső helyen vagyunk..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 2:43 du.

Meglepett?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 13, 2022 3:01 du.

Nem.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 12:10 du.

Sajnos odavalók vagyunk az elmúlt 15 forduló alapján…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 3:23 du.

Ez igaz,nagyon látszott a különbség a két csapat közt főleg élőben.De egy Rossi kaliberű edzővel még ezekkel a játékosokkal is dobogón lennénk.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 12:05 du.

igazából eddig is ott voltunk csak 10. helynek hívják.
reméljük, hogy a végén nem egy gólon fog múlni… de az látszik, hogy „egyértelműen” csak a vasastól vagyunk jobbak.
kövesd, ute kb egy szint velünk és kérdés, hogy visszaesik-e még vmelyik csapat a 2. körben.
sajnos megint ugyanaz a helyzet: ez a tavasz is keményebbnek néz ki, mint az eddigiek, pedig az előző 2-3 sem volt gyenge…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kiskoz
november 13, 2022 1:50 du.

Ez most keményebb lesz, mint eddig bármelyik, mert még gyengébb a keret, mint tavaly..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 2:44 du.

Aztàn lehet mèg gyengèbb lesz…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 13, 2022 3:01 du.

A pletykák alapján igen.

dagiiron
dagiiron
november 13, 2022 11:44 de.

Igazából q Fradi félgőzzel lehozta a meccset..

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 11:54 de.

Sajnos talán még annyi sem volt. Tökmag töketlenkedései még a negyedgőz mentett meg minket egy újabb ötöstől. A fiatal álmokkal meg le kell számolni és az menjen az anyjába,aki ezt ráerőlteti az edzőre .Viszont ha Klafuroc magától ilyen istenverte barom,akkor mehet ez is a pics@ba, de gyorsan!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 1:07 du.

Szerintem akkor kezdtünk focicsapatként kinézni, amikor bejöttek a fiatalok, és elkezdtek hajtani. Óriási volt a különbség az addigi tötyögős alibihez képest. Lukicsot nem érdemes játszatni a fradi ellen (vagy más olyan csapat ellen, ahol ennyivel jobb védők vannak), mert ő nem képes csípni, rúgni, harapni, hajtani, megfeszülni. Ha megkapja a labdát, akkor felrúgatja magát, vagy alibiből elpasszolja, mert nem tud mit kezdeni komoly védőkkel szemben. Igaz, az ifjak se tudtak gólt szerezni, de legalább vezettünk támadásokat, érezhető volt némi gólveszély, volt hogy a fradi védő kissé ijedten fejelte szögletre a labdát. Szóval a fradi ellen se Lukiccsal se a fiatalokkal nem sok esélyünk van, de a kicsik legalább megpróbálják.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 13, 2022 1:30 du.

Ezt komolyan írtad vagy csak hogy kontrázz Highlandersnak? Azért ennyire nem kellene átesni a ló túloldalára. Gólveszély azért volt, mert a fradi visszaállt, semmi köze a fiatalokhoz. 0 volt mindegyik. Akit dícsérni lehet az Szapi, várdaiak, Capan, Dominques, Gomis, Zsótér. A többiek ott voltak.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 1:48 du.

Miért pont akkor álltak vissza? Nem változott az eredmény. Miért kezdtek volna el mást játszani?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 13, 2022 3:34 du.

1-0nál álltak át kontrákra. Tökéletesen tisztában voltak vele, hogy teljesen veszélytelenek vagyunk kapura.Átengedték a középpályát, ezért volt pár momentumunk. Semmi köze ehhez Kocsisnak vagy Kerezsinek. Keresztes meg, bár tehetséges, tökéletesen súlytalan, egyetlen egy jó megoldása sem volt. Ugyanaz, mint Kocsis, egy év sikeres nb2, aztán beépiteni.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 1:36 du.

Sajnos amíg meg sem fordul a fejükben hogy az imádott fiatal képességbeli hiányosságok miatt képtelen a gólhelyzeteket gólra váltani, és azzal áltatják magukat hogy izgul,rutintalan meg legfőképpen hogy fiatal,kár vitatkozni a témában.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 2:51 du.

Sajnos ezt érzem én is de mindig megkapom hogy fiatalgyalázó vagyok!
Szanaszét vannak játszatva a fiatalok nulla vagy jelentéktelen eredményességgel!
Aki valóban tehetség annak valamikor ki kellene jönnie!
Legalább egyszer!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 2:16 du.

Kocsisnak mondjuk Kovács Kálmánnak kellene egyéni tréningeket adni, mert folyamatosan rossz megoldást választ..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:24 du.

Csak rajtuk múlt, hogy nem lett nagyon csúnya vereség..

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:03 du.

Miattuk kaptunk ki? A padon lévő, vagy az előttük pályán lévő külföldiekkel ezt a meccset megnyerjük? A kérdés költői.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 12:12 du.

Szerintem nem miattuk. Hanem azok miatt, akik számolatlanul játékpercekkel ajándékozzák meg őket egész szezonban meg egy ősi rangadón.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:45 du.

Szerintem azért vagyunk szarok, mert nem sikerült normális keretet összerakni.. Nincs egy normális középpályánk már évek óta, és most se sikerült összerakni.. Nem az a baj, hogy néhány fiatal bekerül, hanem az, hogy az igazolt légiósok gyengék, így nem húzzák fel a fiatalok teljesítményét.. Nincs egy ember, aki vezér lenne a pályán..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:17 du.

Szerintem meg azért kaptunk ki ismét simán(és vagyunk a vonal alatt), mert az illetékeseknek újra sikerült egy k.va gyenge keretet összehozni. A tabella nem hazudik.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  októberes
november 13, 2022 4:23 du.

Igen, ez most az uralkodó álláspont itt.Ez a könnyebb vélemény. Hogy a várdaiak szarok lettek hirtelen, az albán válogatott játékos szar, Tamás Krisz is szar, Zsótér is szar, a játékos a francia1böl szar, az európaliga gyöztes játékos is szar, Capan és Gomis is szar, a szerb gólkirály is szar stb. Én viszont biztos vagyok benne, hogy Rossi ezzel a kerettel 2-4 lenne.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 4:42 du.

Én pl a várdaiaknál az itteni teljesítményhez tudok hozzászólni, mivel Várda meccseket ritkán néztem. Mivel 2.-ak lettek, biztos, hogy ott jók voltak. Viszont valamiért mégsem hosszabították ott meg a szerződésüket.
Nálunk viszont minfkettőtől emlékszem gyermeteg hibákra. Egyik volt játékosunk (többszörös bajnok) mondta, hogy olyan játékosokat igazolunk sorozatban, akik leszálló ágban vannak. Nem e 2 játékos miatt vagyunk vonal alatt, de remekül elvegyülnek a keretben.
És persze az itteni közeg sem túl építő, nem egy eltanácsolt játékosunk kezdò nálunk erősebb csapatban.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  októberes
november 14, 2022 3:33 de.

Várdán nem akartak maradni, szinte mindenhol máshol, nálunk is, nagyságrenddel többet keresnek, illetve szezon elött úgy nézett ki, hogy mi komolyabb célokért küzdünk majd. Gyermeteg hibákat azért veltenek, mert nincs rendesen megszervezve a játékunk. Várdán tudta mindenki, hogy ki hova, kinek segítsen vissza, itt a szélsövédök szaladgálnak össze-vissza, közelppályás védekezésünk nagyjából 0, nincs, aki besegítsen hátul. Aki életében már focizott, grundon minimum, aht tudja, hogy bármilyen jó védö vagy, a lendületböl jövö támadó ellen egyedül minimális esélyed van szabályosan szerelni.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:15 du.

Én értelek, hogy nem tetszik, hogy a fiatalok játékperceket kapnak. Én annak vagyok a híve, hogy mindig az kapja meg a lehetőséget, aki a legjobban szerepel. De azon felül, hogy nem tetszik, ahogy eloszlanak a jatekpercek, neked mi lenne a javaslatod? A keret alapján kinek kéne játszania Bocskay, Kocsis, Szabó Alex, Kerezsi helyett? Mert hajtogatni hogy így nem jó, az egy dolog, de milyen építő jellegű ötleted van a témában? A másik sajnos, hogy ez már csak a múltja miatt rangadó, sok köze nincs egymáshoz a 2 csapatnak a pályán az elmúlt évek tekintetében.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  jnkzln
november 14, 2022 6:41 de.

Szappanos- Tamas,Prenga, Cirkovic, Klemenz, Doka- Zsótér, Capan(Dominques),Gomis-NagyD(Sampeiro,Jonsson, Dominques )Lukic. Csere, és kapjon is 15-20 perceket Kerezsi, Kocsis, Szabó, Keresztes, Ennin, Lovric,Bocskay stb.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 2:53 du.

Bocskay helyett bárki akár a szertáros is!
De Capan vagy Gomis esetleg Domingues
Szabó helyett Doka
Kerezsi helyett Samperio
Kocsis helyett Nagy Dominik

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 13, 2022 3:05 du.

Sajnos Doka semmivel nem jobb, mint Szabó.. Samperio sérült, így senki helyett nem tud játszani..Nagy D szintén…

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 4:24 du.

Najó. Itt is a pont az értelmezhetö véleménycsere végére..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 9:50 du.

Szerintem meg reálisan kellene nézned a játékosainkat, nem az álomvilágba élni..Doka nagyon nincs formában.. A fegyelmezetlenségéről ne is beszéljünk, azért jobb helyeken kibaszták volna..

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dagiiron
november 14, 2022 5:18 de.

Doka 3x jobb, mint Alex. Pont. Az, hogy nincs formában, az szerinted kinek a büne? Szerintem az edzöké, csapatvezetöké. Képességekröl beszélünk, nem jelenlegi formáról.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 12:49 du.

Traore.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 1:54 du.

Nem tudom, hogy Traore hogyan kerülne/került volna helyzetbe a lomha mozgásával és a vakon lévő, lassú, pontatlan „irányítónak” behozott Mitroviccsal. A fiatalok loholtak a szélen és középen, labda meg sehonnan se jött. Nem a fiatalok miatt kaptunk ki, hanem a komplett összjáték, csapatjáték és fogalmatlan játékrendszer miatt.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Tusi
november 13, 2022 3:36 du.

Akkor adta fel a meccset a horvát, mikor behozta Mitrovicot. Borzasztóan leépült nálunk.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Tusi
november 13, 2022 3:29 du.

Mi ugyanúgy soha nem a fiatalok rossz teljesítménye miatt kapunk ki,mint ahogy a fiatalok jó teljesítménye miatt sem nyerünk soha. Ezt kéne megérteni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Tusi
november 13, 2022 2:18 du.

Mondjuk az utolsó 20 percben sok labdát íveltünk be a Fradi tizenhatosán belülre, nem ártott volna oda valaki, aki bele tud fejelni

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 3:09 du.

Akkor viszont Dean cserélt rosszul. Az utolsó finom megoldások hiányoznak a támadó szekcióból, de sikkal jobban a vyors jó passzok, amit mostanában Samperio szállított a 16oson belűlre.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Tusi
november 13, 2022 4:32 du.

Megbízható forrásból a
a Paks meccs előtt túledzettség volt ami látszott is,ma pedig az interjúban fáradságot említett,miközben egy cserét benthagyott,hogy a Doka-Keresztes vagy egyéb huzasait ne is említsük ennek a fasznak.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:52 du.

Hát ez nem valami sok, de ebben egyetértünk, hogy ő kaphatna több lehetőséget.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
november 13, 2022 1:16 du.

Jonsson,Domingues,Sampeiro ( amíg meg nem sérült),Maxi,Ennin,Eordogh. Elég lesz?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 2:03 du.

Maxi eddig semmit nem mutatott, Ennin atlétikus, gyors, de komoly labdakezelési hibái vannak, ennek köszönhetően nem tud sokszor helyzetbe kerülni..
Johnson egy rejtély, mert abban a gyerekben több van, mint amit mutat.. Domingues eddig csak a DVSC ellen mutatott valamit, a többi meccsen szürke volt..

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 1:58 du.

Hát ha Jonsson-t, de legfőképpen Plakuscsenkot hiányolod, akkor innentől részemről komolytalan a dolog.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 3:32 du.

Ha értelmeznéd az eredeti felütést…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 12:06 du.

Szép lesz, ha majd az lesz a megkomponált magyarázat egy esetleges nb II-re, hogy mindez a fiatalítás miatt következett be. Miközben Plakus, Ennin, Jónson, Mitrovics….

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
november 13, 2022 12:15 du.

Tehát azt állítod, hogy hatalmas siker ez a fiatalperc tabella vezetés a rendes tabellával szemben azért, mert van pár hasonló, bár termelésben hozzájuk képest Haaland,nem túl jól elsült légiós igazolás,és ezzel fel is mented mindet.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:41 du.

Haalandra sértés, hogy bármelyik csodakülföldinél őt hozod fel példaként. Mindegyik légiós megkapta a lehetőséget a fiatalok mellett. Melyiket hiányolod, hogy keveset játszik? Talán Traoré? Ő játszhatna többet. A többi külföldinek megvan a szükséges játékperce ahhoz, hogy megállapíthassuk, hogy ez nagy bukovári teljesítmény , amit letesznek.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
november 13, 2022 12:53 du.

Egyik sem kapott annyit a külföldiek közül mint például
a nulla gólos és nulla gólpasszos Kocsis…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:26 du.

Az első félidőben 1 fiatal játszott, mégis teljesen alárendeltek voltunk…

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 13, 2022 12:30 du.

Nem erről van szó. Hanem arról, hogy foggal-körömmel abban hisznek sokan,hogy nekik játszani kell ha cigánygyerekek hullanak az égből akkor is,és melléjük kell jó légiósokat vagy jó
és rutinos magyarokat hozni,és mindegy milyen gyengék.

jnkzln
jnkzln
november 13, 2022 11:43 de.

Ezzel a mozdulattal Capant sem szeretném többet Kispest mezben látni. Csatlakozhat hozzá Mitrovics is nyugodtan. Meg kb. a csapat fele, ha valaha valódi focit akarunk látni a 19. kerületben.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 11:55 de.

Rossz helyen volt az adott pillanatban a súlypontja azért
próbálta ezt, ennyi történt, nem több.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 12:05 du.

Értem, tehát ezért állt meg a sikertelen mozdulat után.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  októberes
november 13, 2022 12:07 du.

ott a végén szinte mindenki megállt…csak a cserékben volt némi élet mind2 oldalon.
//”tisztelet” a kivételeknek, pl. a jó öreg mitro papa úgy mozgott, mint aki az első perctől robotolt…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 11:48 de.

Esélyünk se volt..

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 11:45 de.

Hát, szerintem simán rosszul helyezkedett, vagyis inkább Mirovicrol mögé pattant a labda, más esélye nem nagyon volt, mozgásirányával ellentétesen jött…Nem ezen múlott.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 11:48 de.

Arra gondolok, hogy utána megáll. Az ilyen játékosra nincs szüksége ennek az amúgy is gyenge, morálisan az alján lévő csapatnak.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  jnkzln
november 13, 2022 11:52 de.

Egyértelmü volt, hogy nem éri utol. Futhatott volna, de 90+ban az vesse rá az elsö követ… Én inkább arra gondolok, hogy mi van, ha Kocsis helyett mondjuk Lukic kapja az az ajándéklabdát. Mindegy, ez van.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 12:09 du.

kapott ő is, ha nem is ilyen tisztán…totyogott majd belefordult a védőbe

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  kiskoz
november 13, 2022 1:34 du.

A kulonbseg, hogy Lukic 10bol 6 ilyet bevág. Kocsis 10bol 0at. Mondom ezt ugy, hogy amúgy bírom a gyereket, fut, hajt, de ez ide marha keves. Kellene neki 1 ev onbizalomnovelo nb2 kölcsön 10-15 góllal. Mert diosoknál nagyon felsült.Bar ugy nez ki, jovore ez meglesz nalunk is. Marmint az nb2es lehetoseg.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 2:59 du.

Már megszólalni sem merek ebben a kérdésben de 1000% ig egyetértek!
Gólt szerezni tudni kell!
Nem megy mindenkinek!
Érezni kell hozzá a kaput és jó döntéseket kell hozni!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 13, 2022 3:55 du.

Az a baj, hogy páran nem akarják megérteni, hogy a fiatalok beépitése rengeteg idö és türelem. Na, Kispesten pont az idö és a türelem fgyott el. Lukic mellett ha lenne 2-3 hozzá hasonló kvalitású jáékos, ha kapna mérközésenként 3-4 használható labdát, minimum 20 gólos csatár lenne. Mondom ezt ugy, hogy azért nem rajongok érte ugy, mint te. De minden mozdulatán látszik, hogy érzi a kaput.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 4:08 du.

Az én „rajongásom” is egy tévesen megítélt dolog!
Pontosan azt láton benne amit Te is a szezononkénti 20 gólos csatárt csak ennek túl sokszor adok hangot főleg amikor pocskondiázzák dagadtozzák aminek semmi köze a gólszerzési képességéhez!
S ugyanitt a fiatalok ok nélküli ajnározása, évekig tartó türelem adása a semmihez!
Miközben a gólokat Lukic szerzi (többségében)
Egyszerűen igazságtalan!

jnkzln
jnkzln
november 13, 2022 11:34 de.

Milyen sportember az ilyen, aki tudja, kézzel ütötte be a labdát, de úgy örül a góljának, mintha szabályos lenne? Legalja.

Snowflake
Snowflake
november 13, 2022 11:24 de.

Mitrovic játéka egy forintot nem ér.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Snowflake
november 13, 2022 11:28 de.

Minden megmozdulásával egyre mélyebbre kerül… Borzalom. Még azt a kevéske esélyt is elveszi a csapattól, ami lehetne.

Warpig
Warpig
Válasz a következőnek  Snowflake
november 13, 2022 11:25 de.

Mehet az öregfiúk csapatba, totyorog csak.

CSAK
CSAK
november 13, 2022 11:11 de.

Ugy latszik a horvát elengedte a meccset. Érthetetlen cserék megint.

immortalis blog
immortalis blog
november 13, 2022 11:08 de.

Zsótérnak tanítsa már meg valaki, hogy az ellenfél testén NEM fogja tudni átlőni a labdát. Mellette, fölötte simán, de az ellenfélen keresztül soha nem fog menni.

dagiiron
dagiiron
november 13, 2022 11:00 de.

Sajna ez várható volt, csak ne kapjunk többet

obviusz kapitány
obviusz kapitány
november 13, 2022 10:41 de.

Ez a Keresztes harcos, tökös gyerek. Nincs betojva, nyugodtan képes megjátszani a megszerzett labdát.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 13, 2022 10:57 de.

Te viccelsz,ugye?

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 10:59 de.

Dehogy viccel….

Highlanders
Highlanders
november 13, 2022 10:35 de.

Ezt a ki, kire és miért cserét csak én nem értem?!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 10:45 de.

Én sem.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 10:38 de.

Nem

Snowflake
Snowflake
november 13, 2022 10:34 de.

Miért hozta le Dokát?

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Snowflake
november 13, 2022 10:38 de.

Sérülés

Warpig
Warpig
Válasz a következőnek  Snowflake
november 13, 2022 10:36 de.

Megsérült.

Kermon
Kermon
november 13, 2022 10:34 de.

Marquinhosnál elvártam volna egy lehetséges piros lap vizsgálatot. Csak úgy a bizti kedvéért.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Kermon
november 13, 2022 10:57 de.

Nem vizsgálgatni kellett volna, hanem instant kiállítani. Hátulról, a labda már nem volt a játékosnál, akire rácsúszott, sérülésveszélyes megmozdulás, kb tankönyvi példa a piroslapra.

Jonaska
Jonaska
november 13, 2022 10:30 de.

Én így még 0-0 nál úgy gondolom hogy jelenleg semmilyen szinten nem ütjük meg ezt az ótvar nb 1 szinvonalát sem….

kiskoz
kiskoz
november 13, 2022 10:13 de.

Annyira visszaállunk hogy nullák vagyunk előre… És nem lehet hibátlanul védekezni 90 percig… Domingues jó ma

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kiskoz
november 13, 2022 10:45 de.

A gólnál mákunk volt, mert alig volt előrébb a gyerek… Így beszorulva nehéz lesz kihúzni kapott gól nélkül..

Snowflake
Snowflake
november 13, 2022 9:15 de.

Bálnavadász mit keres a kezdő közelében?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Snowflake
november 13, 2022 9:22 de.

Kapnia kellett volna 3 meccset jobbszélsőben, ahová eredetileg hoztuk,mert így még véleményezni sem lehet igazából hogy mit tud. Beugró vagy 5 posztra.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 11:30 de.

Hajnali harmatos verébfing a pali.

SeeZo976
SeeZo976
november 13, 2022 8:43 de.

comment image

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  SeeZo976
november 13, 2022 8:58 de.

Jonsson érthetetlen, de legalább Mitrovics csak a padon.

bosza
bosza
november 13, 2022 4:56 de.

Ma MINDENKI a Bozsikba!

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  bosza
november 13, 2022 5:07 de.

Elég gyér a jegyeladás..
Max 4000…ezer zöld majom..

bosza
bosza
Válasz a következőnek  Szlaci
november 13, 2022 5:32 de.

Ki tudja mikor játszunk legközelebb a Bozsikba. Aki teheti, jöjjön ki, álljon ki a vörös-fekete színekért, Kispestért!

CSAK
CSAK
november 13, 2022 2:55 de.

Meccsnap. Nagy reményeink nem lehetnek,remélem, megúszunk egy nagy alázást. Talán egy Szapi-Doka, vardaiak, Klemenz, Tamás(Szabó)- Capan, Gomis, Donát-Lukic, Kerezsi(Kocsis, Ennin, Traore tökmindegy) csapattal és 100%teljesítmennyel sikerülhet. Tisztelt csapat, holnap sokunknak munkába kell menni. CSAK, mindörökké.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 4:08 de.

Szerintem Ennint rossz, helyen játszatjuk, az ellenfélnél kellene : )

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK
november 13, 2022 3:08 de.

Dominques kell ide .

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Highlanders
november 13, 2022 10:41 de.

Nem játszhatna elöl Lukiccal? Ez ördögtöl való lenne?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 12, 2022 3:56 du.

Tényleg csak érdekességképpen:
A Nemzeti Sport Lukicot választotta a forduló játékosának és övé lett a forduló gólja is!
„Odaát” nem csakhogy nyerni nem tudott a szavazáson de egyenesen gyűlölet, szó szerint, gyűlölethullám indult ellene!
A csapat házi gólkirályát gyűlölik!
Főleg Hanta és Latabár gyűlöli a Kispest két szezon óta legeredményesebb játékosát!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 13, 2022 4:36 de.

Ja most találták meg a főbűnöst. Azelőtt még Hemi alatt ha jól emlékszem Daniló is az volt nekik. Már nem olvasom odaát a kommenteket mert csak felidegesítem magam.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 13, 2022 5:36 de.

Meg Hatira. Aztán amikor a promovideókban megkérdezték a gyerekeket kire néznek fel,Hatirát mondták.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 13, 2022 12:25 de.

Szia,
Kicsit engedj a feszültségen, mert felrobbansz. Kezd unalmas lenni ez az állandó szoknya húzkodás

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Tusi
november 13, 2022 4:02 de.

Bendegúz tiszteletbeli reinkarnációja, de a Supka + fiatalok téma változatosabb (az érintettek száma miatt is) mint ez a Lukicsozás.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
november 13, 2022 4:59 de.

Ne hasonlítgass légyszives Bendegúzhoz!
Ő eleve fiatal párti volt!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
november 13, 2022 1:17 de.

Ha jók az értesülései egyeseknek akkor sokáig már úgysem kell utálni vagy kedvelni sem őt sem Szapit sem Zsótért!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
november 13, 2022 1:17 de.

Ha jók az értesülései egyeseknek akkor sokáig már úgysem kell utálni vagy kedvelni sem őt sem Szapit sem Zsótért!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 13, 2022 3:21 de.

Sajnálatos lenne, de nem mi írjuk a forgatókönyvet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
november 13, 2022 4:43 de.

Lukicnak azt is mérlegelnie kell,hogy valószínűleg az utolsó esélye eligazolnia valahova ahol kereshet nagy pénzt és még szem előtt is lehet. 30 éves,ha aláír 2+1 évre 32 éves korában már sokan nem fognak kapkodni érte mint most.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 12, 2022 11:44 du.

Szerintem ezt enged el, mert nem Hantáék szavaznak, hanem az oldal látogatói.. Én is Szappanost tettem az első helyre

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 12, 2022 10:10 du.

Mondjuk nálam se ő volt a meccs embere, hanem Szappanos.. Utána jött csak Lukic..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 12, 2022 4:40 du.

Engedd el őket,hidd el ez nem vezet sehova.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
november 12, 2022 4:53 du.

Nehéz de megpróbálom

Lala
Lala
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 13, 2022 8:17 de.

Elvakult komcsik, ne foglalkozz velük.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 12, 2022 4:17 du.

Elmehetnél újságírónak.

Döme Sanya
Döme Sanya
november 12, 2022 12:51 du.

Sampeiróval mi van? Még mindig sérült?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 12, 2022 12:52 du.

Az sajnos.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Highlanders
november 12, 2022 1:40 du.

Mennyit kell kihagynia? A tavaszi indulásra rendbe jön?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 12, 2022 2:01 du.

Bízzunk benne,mert ő kellene.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Highlanders
november 12, 2022 1:05 du.

Akkor a zöldek fellélegezhetnek.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 12, 2022 1:12 du.

Félve említem meg a nagy fiatallázban,hogy nagy valószínűséggel kijelenthető,hogy a Lukic-Sampeiro duó pedig nagyobb riadalmat okozna náluk a Kocsis-Kerezsi párosnál. Én Domingues-el kezdenék az biztos,de attól függetlenül nem bánnám ha már valamelyik gyerekünk betalálna holnap ,aztán had baszogassanak engem.

Döme Sanya
Döme Sanya
november 12, 2022 12:41 du.

Ez a bigyótechUsa lehetséges tulajdonos, nagy kamu lehet, Egerszegen is hírdet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 12, 2022 2:02 du.

Az miért baj,hogy hirdet? A kettő miért zárja ki egymást?De nem nagyon füllik a foguk a komolyabb szerepvàllaláshoz,plàne tulaji szinten.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 12, 2022 1:40 du.

Nem biztos, hogy kamu, az tény, hogy nyitottak a foci felé marketingben több csapatnál is hirdetnek, pl. UTE

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
november 12, 2022 12:09 du.

Batik két góllal verte a Debrecent

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
november 12, 2022 2:03 du.

Ok.

SeeZo976
SeeZo976
november 12, 2022 11:39 de.

Paks visszatett minket a vonal fölé 3-1

KisPesti
KisPesti
november 12, 2022 4:57 de.

https://youtu.be/qYpZfX6_NAo

Oldalvonal legutobbi adása a vasas elleni meccsünkről

Tusi
Tusi
november 12, 2022 4:47 de.

Off, novemberi 1 meccsjegy ára a kasszában. Cheers Pelso

októberes
októberes
november 12, 2022 3:12 de.

Ma vonal fölé kerülni -játék nélkül-, de szép is lenne!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 11, 2022 2:51 du.

Lukiccal kapcsolatban még valami s aztán befejezem! (Egyenlőre)
Sokan elfelejtenek vele kapcsolatosan egy dolgot!
Vagyis inkább kettőt!
A futball CSAPATJÁTÉK!
Lukic posztja (közép)csatár!
Felmerül nála hogy beleszarik a meccsekbe!
Mégis mitől legyen kedve hozzá?
Alig-alig kap értelmes labdát amit megjátszhatna!
Elvárás Tőle hogy szinte egyedül hozza a meccseket mert (s ez legalább végre egy ki nem mondott elismerés) Ő az akitől elvárható, mert Ő képes rá!
De ez téves gondolat!
Nem messiás hanem (közép)csatár!
A futballban talán nem mondok újat FELÉPÍTETT AKCIÓKBÓL vagyis TÁMADÁSOKBÓL szoktak gólok születni leszámítva a rögzített játékhelyzeteket!
Ilyen akciók végén kell a csatárnak értékesíteni a helyzetet!
Ha nincs összjáték nincs gólhelyzet sem!
Lukic bár a jelenlegi keretből kiemelkedik tudásával azért nem Lanzafame s méginkább nem Messi, Ronaldo vagy Ronaldinho hogy egyedül oldja meg a meccseket!
3 akciógólja a 3 tizi mellett mind bravúrgól volt de ezt elvárni tőle minden meccsen merő vakság!
Amikor normális támadók vették (Nagy Dominik, Nono) vagy veszik (Samperio) körül akkor máris jönnek a gólok/gólpasszok!
De amikor tizenéves MFA s kislányokkal kell(ene) támadni, kényszerítőzni, labdákat várni az érthetően elveszi a kedvét az egésztől!

Gyoula99
Gyoula99
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 11, 2022 3:45 du.

Nekem személy szerint nem (csak) a gólok tekintetében csalódás a játéka. Abban igazad van, hogy nem nagyon van olyan játékos a csapatban aki helyzetbe tudná hozni, de ez még nem mentség a hozzáállására. A csapat egyik legjobbja lehetne, neki kéne példát mutatni a fiataloknak. Ehhez képest arra nem veszi a fáradtságot, hogy leadjon pár kilót. És ez az igazi probléma, mert valóban még ígyis ő az egyik legtöbb gólt lövő játékosunk, de a képességeihez mérten árnyéka önmagának, míg egy Tamás vagy egy Gomis lehet, hogy nem tesz hozzá annyit, de rajtuk látom, hogy mindent beleadnak, még ha ez kevés is. Nyilván tök más szitu, de nézd meg CR esetét a Uniteddal, róla is tudja mindenki, hogy jobb képességű, mint bárki a csapatból, hiába lőtt fontos gólokat tavaly,mégis inkább padozik, mert nem tudja a tőle elvárhatót nyújtani és emiatt a viselkedése is káros a csapatra nézve. Lukics is többé-kevésbé hasonló ebből a szempontból, ezért lehet ilyen megosztó a megítélése, legalábbis szerintem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Gyoula99
november 11, 2022 4:33 du.

Ez egy elfogadható hangvételű kritika amit el is tudok fogadni többé kevésbé!
Az állandóan szemére vetett súlykérdés kapcsán viszont megjegyezném hogy sosem volt nádszál s a vasas elleni második góljánál bizonyította is hogy nem is zavarja a gólszerzésben!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 12, 2022 2:36 de.

Nekem azért nem mindegy, hogy valaki lelkesen, de soha nem tudja még a kaput se eltaláni, vagy ritkán , de sorsdöntő gólokat rúg.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 12, 2022 4:34 de.

Erről van szó

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 11, 2022 1:22 du.

Tallot-t kitették a lilák keretéből…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 11, 2022 1:56 du.

Jöhet Traore mellé a padra…

kiskoz
kiskoz
november 11, 2022 12:38 du.

nagyon érdekesen van behangosítva a Bozsik ill. a tábor…ebből, ami a videón tisztán hallatszik, alig jött át vmi a tv-n keresztül….pl.ez abszolut nem :

Mendelényi takarodj Kispestről….

https://www.facebook.com/ultraskispest1991/videos/1502276913584692/

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 1:04 du.

Húzták le a hangsávot rendesen, ahogy mentünk befele. A B5 felett is van 1 nagy zajmikrofon a kapu kozepével 1 vonalban. Mutattam is Czibunak, hogy na azt a nagy szórös lóf@sz, tuti lekapcsolták, de nem baj, mert ha minden zajmikit lenyomnak, akkor is hallható, ahogy bevonulunk. Csicska M4, BuziMLSZ!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 11, 2022 11:36 de.

Lukicsé a forduló gólja !
https://www.youtube.com/watch?v=6bZfBtuqGy0

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 11, 2022 1:27 du.

És a forduló védésében is benne volt.

Tusi
Tusi
november 11, 2022 11:01 de.

Az 1ik szemem sír a másik nevet. Sokan érezhetünk így tegnap este óta. Sírok, mert imádott klubbom szenved. Az undor csorog ki a Bozsik küszöbén!
Nevetek (örömömben könnyezek), mert nyertünk, mert szép gólokkal nyertünk, mert az ujpest csicska vasas tábor beszopott lilástul, mert a Barátaimmal lehettem és az mindennél többet ér, mert a gólöröm a lelátón és a pályán egymásra talált és mert a tegnapi Táboros összefogás elindított végre valami, amit folytatni kell!
Vasárnap Találkozunk!

Döme Sanya
Döme Sanya
november 11, 2022 8:58 de.

Lukics egy az egyben megveri a védőjét, ezért általában ketten vigyáznak rá. Piszokul érzi a kaput. Amennyibrn visszavonva, játszik több a helye.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 11, 2022 10:05 de.

Cortsnél azt játszatták vele ,hogy felrugják rá a labdát ő meg kitolja oldalra. Onnan meg várhatta vissza a 3 meccsenként 1 labdát. Most inkább középre tolódnak a támadások, már a zte ellen is.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
november 11, 2022 10:30 de.

Pontosan, most nem kell a kapunak háttal várnia a labdát a meccs nagy részén..

kiskoz
kiskoz
november 11, 2022 8:11 de.

összefoglaló : https://m4sport.hu/video/2022/11/10/honved-vasas-2-0
szép gólokkal….na!

szemcse rob
szemcse rob
november 11, 2022 7:35 de.

Nem értem, s nem értek eggyet a taccson az olyan színtű ellenszenvel, útálattal, amit Hanta úr „gyűlőlöm Lukicot” prezentációval gyakoról Lukinnyó iránt! Szeretett csapatában footbalozó játékosára övön aluli, és óriási csalódásom Hantában!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  szemcse rob
november 11, 2022 7:59 de.

Leírtam ott is!
Lehet gyűlölni Lukicot de
A csapat minden 3. gólját Ő szerzi!
A csapat 16 pontjából 10 az Övé!
A csapat 4 győzelméből 3 az ővé!
Ezek tények!
Lehet vitatkozni vele csak nem érdemes!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 11, 2022 8:22 de.

Igazad van csak énmég nem fakadtam-ki Luki… érdekében, s éppen most 2-t rúg, nemis akármilyeneket, nem bírom az igazságtalanságot bíztos nem vaok 1-edűl, szóval így nem gyere-be!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 11, 2022 8:02 de.

Igazad van! Kellene még Lukic szint a középpályára és nagyon remélem Samperio rendbe jön. A védelemet meg összekell tudni rakni, hisz vannak jó védöink!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 11, 2022 8:05 de.

Így van

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  szemcse rob
november 11, 2022 7:38 de.

Pedig sajnos tűpontos az értékelése. Azért „gyűlöli”, mert több van benne, szeretné ha húzná és ahogy sokszor láttuk, nem visszahúzná a csapatot. 10 meccsenként egy értékelhető nem Lanza szint.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
november 11, 2022 2:02 du.

Ez a Lanza szint csak nálad égett be!
Senki sem mondta hogy Lanza!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 11, 2022 2:09 du.

Nálam a rajongás tárgya minimum egy Lanza szintű légiós kell hogy legyen. Neked elég egy jó képességű, de lusta légiós, aki 8-10 meccsenként megmutatja a benne lévő potenciált. Nem vagyunk egyformák. Nekem még nem halványult el 2018, amikor még láttam futballistát Kispesten, aki szintén nem volt szorgalmas, de sosem unatkoztam, ha ő játszott.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
november 12, 2022 4:11 du.

Davide Lanzafame mint mindig is hangoztattam az elmúlt 25 év legjobb kispesti játékosa nemcsak légiósa!
De sajnos visszavonult!
Hozzá legközelebb tálentumban most Lukic áll mégha összességében messze is van tőle!
Ezért a kedvencem!
Sajnos én képtelen vagyok azért rajongani hogy valaki fut vagy hajt!
Azt bárki tudja ha akarja!
De a tehetség nem mindenkié!

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Kermon
november 11, 2022 12:55 du.

Én is így gondolom és értem mire gondol, bár finomabban fogalmaznék.
Kispályán – nagypályán játszottam nagypályán blsz-ben sajnos bár robbanékony voltam és erős de tetű lassú volt a végsebesség…. kispálya egész jól ment. Soha nem voltam a csapattársaknak beugatós típus de többre tartottam egy falábú de hajtós játékost mint egy baromi jó spilert aki csak a mezét viszi fel a pályára. Lukic spiler de nem hajtós… Lanzában megvolt mindkettő. Tamás például hajt de nem egy penge. Szóval én többre tartok 11
hajtós középszintet mint 11 unott pengét. Lukic rúghatna 30 gólt simán egy idényben és mehetne belgiumba, hollandiába de azért van nálunk mert lusta mint a sár.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Thibby
november 11, 2022 1:08 du.

Azért Lanza is kibaszott hangulatember volt.Edzeni egyenesen utàlt,csalta azokat ès bizony meccseken is sokszor csak „utazott”.Igaz nem tűnt fel annyira,mert mindig volt egy momentuma,ami hozzátett a csapathoz.Viszont tèny,hogy Lukics sokszor volt adós a jó jàtèkkal holott van esze ès ha akar,akkor olyat is tud,hogy métereken kereszt futva lő gólt,ahogy tette most is.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 11, 2022 5:56 du.

Lanza egy zseni volt magyar szinten. Edzés témával egyetértek,viszont meccsen ezerrel ment és hajtotta a többieket. Emellett igazi vezér volt. Bárcsak lenne egy fél Lanzánk.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 11, 2022 1:31 du.

Ha Lukicsnak minden meccsen lenne egy döntő momentuma, tőlem fel is ülhetne sörözni a maradék 85 percben. De nem teszi, ezért messze van a digótól.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
november 11, 2022 10:14 de.

Hagyjuk már ezt a hülyeséget.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Kermon
november 11, 2022 9:19 de.

aki tud szoveget ertelmezni es kilat a hanta „gyululet” homalya mogul, annak egyertelmuen lejon.
btw visszanezve az osszefoglalot, volt benne nagy mazlifaktor hogy 60 percig nem kaptunk golt, van meg mit rendebetenni hatul…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kermon
november 11, 2022 8:02 de.

ő nem tette idézőjelbe.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 8:52 de.

Dőlt betűvel írta. Egyébként elolvasva az egesz posztot, szamomra egyaltalan nem az jott le amit fentebb a kollégák irtak. Kermonnal érték egyet, ha ez szamit valamit.
Egyebkent -nyilvan kizarolag az en izlesem szerint- H. utobbi posztjai sokkal inkabb tukrozik a valosagot, mint mondjuk fel eve. De hat a valosag ugye nem tudomanyos erv. Ki igy erzi, ki amugy. (RW irasaival nem vagyok kibekulve, de ez legyen az en empirikus valosagelmenyem).

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
november 11, 2022 8:59 de.

azt az 1 szót kicsit erősnek éreztem, de hát a költői eszköztár része.
Ezért gyűlölöm Lukit… (írta: hantapista verse)
ui.
valóban jött 1-2 post mostanság, ami full korrekt volt !

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  kiskoz
november 11, 2022 9:04 de.

Nem ismerem, de időnként a liberális felsőbbség tudatot felismerem benne.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 11, 2022 12:11 du.

Én „liberális” helyett „értelmiségi”-t mondanék, mert inkább abból fakadhat, mint politikai beállítottságból. Remélem nem gondolod, hogy egy konzervatív, vagy jobbos, vagy balos értelmiségivel nem fordulhat elő a felsőbbség tudat. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 12, 2022 11:06 de.

Nem megkérdőjelezve a gondolataidat,de nekem tényleg az a tapasztalatom,hogy Döme Sanya nem áll távol az igazságtól.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 11, 2022 3:06 du.

A liberális az összes többi irányzat negatív vonásait fokozottan tartalmazza. Nem tűri el más véleményét, és minde más véleménytől a saját jogait érzi veszêlyben, melyek egyébként, mindenki más jogait messze meghaladják. Egyébként minden ember többé kevésbé liberális, mivel a fiatalság magában foglaja a lázzadást. Viszont aki harminc éves kora után is liberális marad, az vagy érdekből teszi, vagy. .. na ezt itt most abbahagyom.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 12, 2022 10:33 de.

Tehát aki 31 évesen nem jár templomba meg nem énekli sírva a nélküledet az a liberális. A többi meg a nemzethy keresztyén. Ekkora hülyeséget már rég olvastam…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Highlanders
november 12, 2022 11:00 de.

Igen, mert minden deviancia a liberálisok fegyvere. Mindenkiből akkora ökröt akarnak csinálni, mint akiknek fogalmuk sincs mi a liberalismus, de állandóan kiállnak mellette. Nem kivánok neked szép buzira érzékenyített unokát, mert ha ebben a szellemben neveled magától is az lesz. Hátakkor, hajrá mindent bele. Egyébként vannak itt Bakos Attila előadások feltévei lentebb, ha csak egyszer vennéd a fáradtságot és egy párat meghallgatnál, nem írom le, hogy mi lenne veled, mert akkor esetleg utalnék rá, hogy most mi vagy. Ámen.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 12, 2022 1:04 du.

Eszemben sincs .Én annyira vagyok liberális ,amennyit a helyzet megkövetel.Setöbb,se kevesebb. Nem szólok bele illetve nem ítélem el azt sem,hogy maradjunk a konkrét példánál,ha a Hanta az,ellentétben veled. De ezt toleranciának hívom,és legfőképpen nem gyártok mögé hamis ideológiát.

Laller
Laller
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 11, 2022 9:06 de.

10/10

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kermon
november 11, 2022 7:54 de.

Nekem is ez a problémám. Látható, hogy Lukics nagyon érti ezt a játékot. A gond az, hogy már annyira lent vagyunk morálisan, hogy azt kell mondanunk, inkább elnézzük, hogy 8 meccsből 7-et elalibizik, és mínusz 1 ember, mert aztán a maradék egy meccsen meg ilyeneket csinál. Nem tudom, hosszú távon mi a kifizetődő… Minden esetre én is örültem nagyon a góljainak tegnap, és remélem folytatja ezt a sorozatot. Továbbá értem Hanta gondolatait, viszont másik oldalról ezt az indokolatlan felszopkodást és mellé fiatalgyalázást nem nagyon tudom hova tenni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
november 11, 2022 1:09 du.

Max a fradi ellen folytathatja….sztem ezzel köszönt el tőlünk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  jnkzln
november 11, 2022 9:01 de.

Az a baj vele ami -mas aspektusbol persze- ami Hatiraval, vagy meg inkabb Machach-sal. Sokkal, de sokkal tobb van benne annal, amit kiad, (hogy pl. tizbol egyszer rugjon kettőt). Persze, kozeppalya, meg kiszolgalas, meg izé, ez oke egyfajta ervnek, en is elismerem…akiben nagyobb a tehetseg attol tobbet lehet, sőt kell kovetelni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
november 11, 2022 8:01 de.

Nem felszopkodva van hanem méltatva az eredményessége!
A kettő nem ugyanaz!
S nem fiatalgyalátás van hanem nincs mire dícsérni őket mert nulla az eredményességük!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Kermon
november 11, 2022 7:51 de.

Ami eddig volt győzelmünk abban mind benne volt. A zete ellen is ő adta a gólpasszt Samperio nak.

szemcse rob
szemcse rob
november 11, 2022 6:05 de.

Szobajelentés! A nemtudja magát helyzetbe hozni Lukinnyó, megcáfolta második góljával kritikusait!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  szemcse rob
november 11, 2022 6:06 de.

Csak 14 fordulót kellett rá várni :))))

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Snowflake
november 11, 2022 7:33 de.

De hát cáfolat. :)))) objektív értékeléshez Hanta mai posztja eléggé közelít.

kiskoz
kiskoz
november 11, 2022 5:50 de.

Szappanos Péter szerint ilyen a tökéletes visszatérés.
„Személy szerint nagyon nagy melóm volt abban, hogy most itt álljak és erről tudjak beszélni. Örülök, hogy jó volt a lábam, és a legfontosabb, hogy sikerült végre nyernünk hazai pályán. Nem nagyon büszkélkedhettünk jó formával itt, a Bozsik Arénában, amit kicsit érthetetlennek tartok, de azt szokták mondani, hogy egyszer minden sorozat megszakad. Szerencsére ez történt, úgyhogy most fel lehet lélegezni egy-két napig, aztán jön a Ferencváros, amihez, ugye, nem kell pluszmotivációt keresni.”
Videónkban kifejti véleményét a kispesti ultrák tüntetéséről (akik csak a 21. percben, igen látványos bevonulással foglalták el helyüket a lelátón), de szóba kerül az is, hogy látja-e már a kiutat a gyenge szezonból, ahogy a vasárnapi, Ferencváros elleni meccs és a válogatott is szóba kerül – hiszen Marco Rossitól meghívót kapott a Luxemburg és Görögország elleni felkészülési mérkőzésekre.

https://www.youtube.com/watch?v=9Fbm2y8wwFU&t=71s

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 11, 2022 5:30 de.

Egész meccsen Botit figyeltem. Nekem nagy kedvencem volt régen. Szóval egész meccsen flegmán sétálgatott , emberétől távol állt. Ha kontaktja volt akkor mezt rángatott vagy lökdösődött. A második gólnál pedig (szerencsénkre) ahelyett hogy védekezett volna, ráordított a távolabb álló csapattársra hogy vegye át a lendületből jövő támadót.
Mi lett ebből a tehetséges válogatott gyerekből ? nagyon elszomorító….

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 11, 2022 8:50 de.

Teljesen leépült, nem tudom mi történt vele.. Rá se ismerni arra a Botira, aki a válogatottban tökéletes párost nyomott Willi Orbannal.. Most meg gyenge nb2-es/nb3-as formát nyújt..

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 11, 2022 6:04 de.

Megélhetési. Család van, kisbaba van, a foci jelenleg másodlagos. Ráadásul a vasasban focizni sem lehet egy felemelő érzés, a Csodálatos Kispest után meg pláne.
Egyébként ezért sokkal jobb élőben nézni a meccset, sokkal jobban lehet érezni az apró dolgokat.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x