Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
szemcse rob
szemcse rob
november 25, 2022 5:23 de.

Üdv! Netán Norbi visszajövetele valjuk be, nem lenne a KISPEST kárára!

Ray
Ray
november 24, 2022 4:30 du.

Egy mai pletyka. Balogh Norbi visszajön ???

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Ray
november 25, 2022 2:26 du.

Egy olyan játèkos jönne vissza akit akarati ès hozzààllásbeli dolgok miatt rúgtak ki a DAC-ból?Aki anno alig várta,hogy eligazolhasson tőlünk?Fasza Kispest, csak így tovàbb.Ha ez megvalósul,akkor nem vàltozott semmi a vízfejűeknèl.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 25, 2022 2:53 du.

Nem tudom. Ahogy írtam, tegnap hallottam egy pletykát. Állítólag szó van róla. Azért tettem kérdőjelet, hátha valaki kicsit többet tud az ügyről.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Ray
november 25, 2022 4:04 de.

Még egy aki nem váltotta meg kint a világot.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Ray
november 24, 2022 5:44 du.

Csak akkor jöjjön, ha megjött az esze..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
november 25, 2022 12:58 de.

Egy Enninhez képest kész főnyeremény.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lajos Gál
november 25, 2022 4:33 de.

Az lenne, ha nem önzőzne és nem halna bele a szépségbe

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 25, 2022 7:03 de.

10 huzogatásából 9 azért volt,mert nem érkezett senki mellette.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 25, 2022 9:10 de.

Ez igaz, de én nem is erre értettem amit írtam..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
november 25, 2022 9:01 de.

És azért nem volt 11, mert közben szerelték. Amúgy, ha szólnak neki, hogy nem ér önzőzni, felőlem jöhet.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 25, 2022 7:32 de.

A húzogatásaitól én is agyfaszt kaptam,de ahogy írod,abban nem feltétlen ő a ludas,ha nincs kinek odatenni a lasztit.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  dagiiron
november 25, 2022 5:32 de.

Azért ezek ellenére is, ha a posztján játszana, szerintem sokkal hasznosabb lenne Enninhez képest. A jelenlegi csatárhelyzetünkben megváltás lenne. Ide illik az a mondás, hogy vakok között a félszemű a király. 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Okoska
november 25, 2022 6:47 de.

Mi a posztja?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Okoska
november 25, 2022 6:31 de.

Talán akkor valaki végre meg tudja mondani nekem, hogy mi a posztja. Center nem ér, mert ahhoz fejelni kell, meg megtartani a rád lőtt labdát.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 25, 2022 6:46 de.

Na, az pont nem megy neki…

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  dagiiron
november 25, 2022 7:15 de.

Én azért inkább centerben középen játszattam volna, mint a szélen. Persze centerben egy jó Lukics lenne az ideális megoldás. De ahhoz itt kell maradnia és oda kellene tenni magát. De ezekre én kevés lehetőséget látok. Az lenne a legjobb, ha hoznának egy Lukics szintű centert, aki akar is játszani.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
november 25, 2022 9:06 de.

Vele olyasmit lehetne jól játszatni amit Szalai játszott Rossinál.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
november 25, 2022 9:50 de.

Csak az a baj, hogy nincs meg hozzá a fizikai ereje, mint Szalainak

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 25, 2022 10:23 de.

Nem gyenge azért Norbi sem. A fizukumot meg erőltetheti. Rossi is a helyére nézte anno, persze nem felelt meg,de nem a fizikuma miatt 🙂 Mikor legyen egy csatár extra motivált ha nem most? 🙂

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
november 25, 2022 9:24 de.

Inkább Sallai féle hamis kilencest. Futni, érkezni tud. Szalai féle játékhoz se fizikuma, se akaratereje nincs.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
november 25, 2022 10:49 de.

Úgy beszéltek már róla mintha lába sem lenne,miközben 50kilós nullgólosokat istenítetek…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Highlanders
november 25, 2022 3:12 du.

Mi van? Leírtam, hogy Szalai féle erőcsatárnak vicc, de Sallai szerű gyorslábú érkező vonatnak jó. Hol írtam, hogy nincs lába? Ki a frászt istenítettem?
Korán kezdted a pénteki bulit?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Okoska
november 25, 2022 7:37 de.

Képzeljük el egy pillanatra, hogy Norbi átlagos magasságú. Az ügyessége, gólérzékenysége kiváló, illetve nagyon önző és céltalan. Akkor milyen poszton lehetne játszatni? Szélső? Hamis kilences? Egyik ék, kettő közül?
Egyébként Lukic sem center. Neki sem megy ez a felívelős, megtartós játék. Abban még Traoré is jobb (lenne, ha nem lenne bamba).

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Ray
november 24, 2022 5:04 du.

Én nem bánnám. Fél lábbal technikásabb,mint sokan mások kettővel. Pisont tudna rá hatni.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 24, 2022 5:43 du.

én nem úgy emlékszem hogy nagyon hatott volna rá, bár ritkán játszott az „igazi” posztján, biztos h több van benne.
de ha eddig nem jött ki ?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
november 24, 2022 6:50 du.

Hát én is abban bízom vele kapcsolatban,hogy több van benne. Amúgy jogos.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
november 24, 2022 5:45 du.

Egy tehetséges gyerek, de valami baj van a fejével..

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
november 24, 2022 5:54 du.

tökre örültem, amikor idekerült hozzánk.
aztán lőtt is pár gólt, de csak az a fölös, béna húzogatás maradt meg róla, de az be is égett rendesen

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
november 24, 2022 6:49 du.

Ez igaz,de sokkal több van benne sztem.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 25, 2022 6:25 de.

Isstenem…És ezt „többet” mikor rakja le az asztalra? 50 évesen a putris kocsma teraszára,mikor meséli hogy mekkora spíler voltam..

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Jonaska
november 25, 2022 10:04 de.

Istenem vagy sem,mindenesetre Sampeiron és Domingues-en kívül a játékosaink hozzá sem szagoltak azokhoz a bajnokságokhoz ahol ő játszott. Jelenleg mint keretből kitett játékos 450k a TM-nél. A stabil játékosunk Kocsis pedig 75.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Jonaska
november 25, 2022 6:38 de.

Isstenem… A száraz kenyér is jobb a semmitől.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 24, 2022 1:37 du.

Látom rendesen kiverte a biztosítékot a hozzászólásom!
Nem ez volt a szándékom vele s ami kérve lett azt ki is javítottam!
Leszögezném hogy én is egy jobb, a történelméhez méltó Kispestet szeretnék végre látni aminek 1992 óta szurkolok!
Nyilván én is frusztrált vagyok igen elismerem és talán felesleges dolgokkal foglalkoztam illetve túlzottan borúlátó képet vízionáltam az új ügyvezető bemutatkozó nyilatkozata kapcsán!
Boldog lennék ha lenne akár csak egy valóban késznek látszó bátran bevethető akadémistánk akit méltán dícsérhetnénk!
Véleményem szerint nincs egy sem jelenleg!
Tartok tőle hogy kieshetünk amit egyre nehezebb kincstári optimizmussal elfedni!
De ha bármelyikőtöknek is kellemetlen pillanatokat okozott a hsz em vagy annak megfogalmazása s emiatt nem jött át a tartalmi része attól elnézést kérek!
Nem szándékozom bomlasztani, pont a kirekesztő hozzáállás miatt jöttem át ide a másik felületről!
CSAK A KISPEST

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 4:23 du.

Nem pont,vagy nem csak rólad volt szó,ne vedd csak magadra.
Rólam is szó volt.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 2:48 du.

részemről lépjünk tovább!
ha csak nem kell még mást is meggyőzni, hogy mi az ami belefér és mi az ami nem, de nem szeretnék sok időt elcseszni ilyenekkel.
ui.
azért nem komplikált: a focit, elcseszett spílereket lehet fikázni, DE ne egymást minősítgessük már!
elég sz@rul fogalmaztad…ne ragozzuk tovább, ugorjunk!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
november 24, 2022 3:17 du.

Rendben

Tusi
Tusi
november 24, 2022 9:44 de.

OFF
Csak gondolkodok, hogy a fradi ellenin kinek volt kaput eltalált lövése? Nem a milyensége érdekel, hanem a lövés. Mert Kocsisnak volt, de segítsetek ki, hogy kinek volt még kaput találó. Köszi….
Meg ha már eljutottunk oda itt (sajna), hogy kiemelt szöveg van a jelenség miatt, ami farokméregetős, minősíthetetlen hangnem újabban a mérvadó, akkor – 1 Tusival lesztek gazdagabbak vagy szegényebbek (döntse el mindenki maga). Zülleszteni persze mindenki szíve joga, de támogatni is a felületet. Ne mindig kölcsön lapáttal homokozzanak már a nem helyi lakótelepi gyerekek!
ON

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
november 24, 2022 5:25 du.

Szerintem Kocsison kívül senkinek

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
november 24, 2022 12:47 du.

Nehogy mar te menjel el! Vagy menjen aki nem tud viselkedni, vagy moderalja onmagat, ne Pelsonak kelljen. En amúgy lábon feltetelezem, hogy mindenki képes a kulturalt vitára (félreértés ne essék a trágár beszéd nem zavar, en is bazmegolok, illetve a célratörő fogalmazas sem zavar, nem kell egymast korbenyalni. Figyeljunk a keskeny hatarmezsgyere ami a bunkot a hatarozottol elvalasztja).
Aki meg basztatni jar ide masokat, vagy atüzenni a masik feluletre, az felejtse el ezt a blogot.
Köszi.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dixneuf
november 24, 2022 1:06 du.

Én semmi olyat nem tapasztaltam ami ne férne bele egy vitába ha labdarúgásról van szó .

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Highlanders
november 24, 2022 2:45 du.

amennyiben a szurker társad buzizása szerinted a labdarúgásról folytatott vitába belefér, akkor lehet, hogy rossz helyen jársz,
mert itt nem szeretnénk megszokni.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  kiskoz
november 25, 2022 7:20 de.

Ott van világosan; ” nem tapasztaltam” .Én. Az is lehet hogy nem láttam. Esetleg az aki írta általam tiltott.Vagy én általa.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Highlanders
november 25, 2022 7:41 de.

ott volt világosan CSAK A KISPEST kommentjében is, amit lájkoltál.
erről ennyit….lezárt sztori.
//de örülnék, ha valóban nem láttad

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  kiskoz
november 25, 2022 11:20 de.

Az mindjárt más. Nem emlékeztem vagy a lényegi részre koncentrálva átsiklottam rajta.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Tusi
november 24, 2022 11:05 de.

Prenga asszem az első félidőben, meg Kocsis után még Zsótér próbálkozott, de az csúnyán mellé.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 24, 2022 2:31 de.

Valóra vált azon szurkolók (Hanta, RW, Latabár, Bendegúz, stb) álma akik kizárólag az MFA ra alapozva képzelik el a Kispest jövőjét megadva ezeknek a srácoknak akár évekig tartó sokszor ok nélküli bizalmat türelmet és kitartást!
Nem marad más választásunk nekünk sem mint bízni abban hogy Kocsis szélső támadó létére maj csak átéli végre a góllövés/gólpassz adás örömét, hogy Bocskay mutat végre némi ellenállást és szervettséget a középpályán, hogy Kerezsi megtalálja az utat a kezdőcsapat felé (habár most majd nem nagyon lesz más helyette) hogy Szabó Alex sokat nézegette Dokát hogyan is kellene elképzelni ezt a jobbhátvéd dolgot!
Várjuk szép sorban valamire való játékosaink kiröppenését és a neves ellenfelek (Ajka, Kozármisleny, Csákvár, Bivajbasznád, ….., stb) elleni véres rangadókat!
Kiváló jövőkép!
Sokra nem fogunk menni vele de azt is várom amikor a La Masiaval… ja nem az MFA krémjével úgy megyünk majd lefele a másod (harmad?) osztályba mint a nyeletlen fejsze szóval akkor kedves fiatalokban bízó szurkertársaink majd vajon ideírják e majd hogy Bocs tévedtünk!?!?

timby
timby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 9:11 de.

Az Ajka degradálását kikérem magamnak! Nem azért, mert ott születtem, hanem mert a mellette említett falvakhoz képest, a maga harmincezres lakosával egy metropolisz(Kisvárda, Mezőkövesd duóhoz képest is!). Nagyjából Pápához hasonlítható. Mellesleg az Nb2-es múltja messzire nyúlik vissza (hetvenes-nyolcvsnas évek). Hol az Ajkai Bányász, hol az Ajkai Alumínium, hol mindkettő az Nb2-ben vitézkedett.
Kérem újragondolni az írást!
Egyébként: CS.A.K.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  timby
november 24, 2022 9:34 de.

Pápát inkább feldjtsd el, olyan szülöttei vannak, akikre nem lennék büszke.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  timby
november 24, 2022 9:17 de.

S Szerinted a Honvéd mellé való?
Vagy egy Honvédhoz képest egy lapon említhető?
Mert fennáll a veszélye hogy egy lapon (osztályban) kell majd említeni a két klubot!
Ez nem az Ajkáról szól!

timby
timby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 9:23 de.

Miért a Felcsút mellé való?
Az Ajka ott van jó helyen, ahová mérete és focimúltja miatt predesztinálódott és nem az általad írt sormintába: „Kozármisleny; Csákvár; bivalybasznád”.
Illetve nyilván a mi helyünk pedig az NB1-ben a dobogóért való harcról kéne szólni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  timby
november 24, 2022 10:13 de.

Sajnálom timby ha megsértettelek „Ajkaiságodban”
Nem ez volt a szándék csak a megfelelő polcra kívántam helyezni a Honvédot!

timby
timby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 11:49 de.

Semmi gond! Egy csapatért szorítunk!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 4:39 de.

pls hanyagoljátok már ezt a fikázást, buzizást ill. az utóbbit korrigáld a kommentedben!
utoljára ismétlem, nem csak neked, hanem mindenkinek:
szerintem mostanában elbeszélés van 1más mellett.
1. a „továbbgyengítésnek” senki sem örül, csak aki eladásban gondolkodik, valahogy más irányból közelíti a témát.
2. vagy… aki nem utálja/fikázza okkal, ok nélkül az akadémiásokat még nem fiatalbuzi…

ha nem megy a kommentelés a másik minősítgetése nélkül, akkor ne kommentelj itt!
// ellenkező esetben törölni fogom, mert nem azért lett létrhozva ez az egész, hogy egymás fikázásával éljék ki páran a frusztrációjukat.
köszönet!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
november 24, 2022 9:10 de.

Javítottam!
Nem fikázok senkit sem!
Csak reménytelennek és oktalannak látom az akadémistáinkba vetett túlzó bizalmat!
Számtalan példa van rá mi lett azokkal a csapatokkal akik ebben vélték a megváltást!
Osztályt váltottak!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 4:03 de.

Vicc amit az új csávó mondott.
Irány az nb2 kb,az a lényege.
Viszont szerintem Lati,Bendi,RW és Hanta sem olyan hülye,hogy egy eleve nem működő csapatot telerakjon rutintalan fiatalokkal,ergo őket kár belekeverni.
Amúgy Kun2 kb egy öngyilkosság. Ha valaki,akkor én szoktam bizalmat adni magamban mindenkinek is(ami a csapatot illeti),de ezt most nem érzem.Egy működő csapatba fokozatosan beépíteni fiatalokat,az más tészta,de mi most nem ott tartunk,ebben nagyon egyetértünk.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 3:59 de.

És te is leírod, hogy bocs tévedtem, ha a tavaszi első fordulóban (és később sem) nem „kizárólag az MFA-ra alapozva” fog kifutni a csapat a pályára? Egyrészt senki sem szeretné ezt, másrészt talán meg kellene várni, hogy milyen kerettel vágunk neki a tavasznak. Addig kár itt feleslegesen provokálni és hangulatot kelteni. Ez nem vezet sehova.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Okoska
november 24, 2022 9:12 de.

Rendben így lesz!
Én leszek a legboldogabb ha nem az U19 cel akarunk bent maradni!

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 25, 2022 2:57 de.

Szerintem senki sem szeretné ezt a csak fiatal forgatókönyvet és nem csak te leszel boldog. Nekem mindegy, hogy magyar, vagy külföldi, fiatal, vagy nyugdíjas, csak nyújtson megfelelő teljesítményt.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Okoska
november 24, 2022 5:40 de.

Mindenesetre ez az új,szerintem focihülye,ezt mondta. És nem is kell a sorok közt olvasgatni,betöltő pacekba. És még bonusznak ez a Klafuric is ehhez lett hozva,amint jól látható volt a ződek ellen is. Feladta a meccset a ruppótlan fiatalok miatt,akik még egy 40%-ön ketyerésző csapat ellen is momentum nélkül szaladgálnak összevissza.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Okoska
november 24, 2022 5:40 de.

Mindenesetre ez az új,szerintem focihülye,ezt mondta. És nem is kell a sorok közt olvasgatni,betöltő pacekba. És még bonusznak ez a Klafuric is ehhez lett hozva,amint jól látható volt a ződek ellen is. Feladta a meccset a ruppótlan fiatalok miatt,akik még egy 40%-ön ketyerésző csapat ellen is momentum nélkül szaladgálnak összevissza.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 3:02 de.

Ezért kár volt.
A többit leírta H. Csaba és októberes.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 2:59 de.

Azért szerintem nem kell végletekbe esni…senki sem azt akarja (vagy abban lát racionális megoldást), hogy 11 MFA-s fut ki a pályára. Egyszerűen csak arról van szó, hogyha választani lehet egy nb1-s átlagot éppen lehozó légios (Jonsson, Ennin, Klemenz, stb) és egy tehetséges MFA-s között, akkor inkább a mi kutyánk kölke fusson ki a pályára. Nyilván ahhoz hogy hatékony csapatról beszéljünk, kellenek az olyan rutinos játékosok melléjük, mint mondjuk Szappanos, Nagy Dominik, Lukic, Samperio, Gomis…de ezek tényleg átlag feletti tudású játékosok legyenek. Nagyjából erről szólnak az általad idézett emberek elvárásai. 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 2:54 de.

Az nem jutott eszedbe, hogy a jogos feszültségedet azokon vezesd le, akik felelősek a kialakult helyzetért?
Az általad megszólítottak ugyanúgy a csapat sikereiért szorítanak, ahogy Te.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 9:27 de.

Érdekes ezt én is írtam már amikor rajtam viccelődtek!
Hogy én is a csapat sikereiért szorítok!
Nem ez volt a mondandóm lényege de mindegy is!
Sajnos a jelenlegi MFA mezőny alkalmatlan az NB1 re!
Pátyolgatással majdegyszercsak talán igen de erre nincs idő!
Ez volt a lényege az írásnak!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 10:05 de.

Szerintem senki nem állította, hogy az MFA játékosai nb1-es szintűek. Azt viszont többen állítjuk, hogy fokozatosan haladva lehetne 1-2 közülük nb1-es játékos.
Nagy a különbség a 2 hasonló állítás között!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 10:28 de.

Akkor mégegyszer!
Egyetértve Veled a probléma az hogy nincs idő erre a folyamatra és nincs illetve a jelek szerint nem lesz megfelelő rutinos játékos melléjük!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 24, 2022 11:06 de.

Ez nem vitás, nem áll jól a szénánk.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 12:43 du.

Vannak még más csapatok is akiknél ugyanez a helyzet. Csak egyik sem hord össze annyi faszságot mint mi.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 10:28 de.

Jó,de te is tudod mire értette.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 10:23 de.

Az itt a gond, hogy mi nem haladunk fokozatosan ,hanem olyanokat teszünk stabil kezdőjátékossá,akik egész egyszerűen nem ütik meg az nb1 színvonalát. Legalábbis kezdőként semmiképpen. Régen úgy ment,hogyha tényleg jó volt úgyis bekerült,ha nem érezték annak de mocorgott benne valami akkor meg biztos vezetésnél be-be dobáltták őket. Ma meg ha jár utána pénz akkor is kezd ha hasraesik az oldalvonalban.

Tusi
Tusi
november 23, 2022 4:42 du.

Én meg megyek aludni és álmodni egy újabb bajnoki szezont a ner1ben. Cső

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
november 24, 2022 3:03 de.

Pár éve még újabb bajnoki címről és/vagy kupagyőzelemről álmodtunk…megváltoztak az idők. 🙁

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dixneuf
november 24, 2022 5:28 de.

Ott kellett volna erősíteni és nem árulgatni klubot,edzőt és játékost,akár ingyen is, a vén bolondnak.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
november 24, 2022 7:12 de.

Jól látod, a „vén zsugori” taszajtott bennünket a vonal környékére, most már alá. (i)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 7:55 de.

senki nem vitatja el a mostani vezetés „érdemeit”, károkozásukat, de az is igaz, hogy, ha a bajnokcsapatot egyben tartja és leigazolja az a két embert,a kit kért Rossi, akkor sztem mi is tudtunk volna a BL-ben sikereket elérni, de ugye Hemy sosem tartotta elsődlegesen szempontnak, hogy a nemzetköziben is legyen kis siker.

aTokody
aTokody
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 24, 2022 11:37 de.

A ratyinál látszik, hogy ennél nagyságrendileg több kell időben és pénzben is. Rossi érthető módon többet akart és azt max a ratyinál vagy a váloatottnál kaphatta meg – szerencsénk van, hogy nem az előbbinél kötött ki.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 24, 2022 8:20 de.

Ez sem vitás, jobb lett volna egyben tartani a csapatot. A bajnokság megnyerésekor este már bemondták a hírekben, hogy távozik Rossi, ezzel el is indultunk a lejtőn.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 9:29 de.

akkor azt hittem, hogy csak a pia miatt hallucinálok, másnap az NS-ben olvastam, hogy tényleg megy…

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 24, 2022 11:06 de.

Az a hír pedig alapos ok lett volna az ablakon kiugrásra. És még azt is megtudta fejelni a vénuzsorás azzal,amikor bejelentették a ződek Lanzát.Na,az még nekem is odabaszott,jól emlékszem.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 9:17 de.

Azt úgy intézte el,hogy átküldte Gácsot kb 5 méterrel arrébb egy „szerződéstervezettel” már jóval előtte. Pontosan tudta,hogy nem fogja elfogadni illetve megsérti ezzel,amit Rossi ( akiről azértlehet tudni sok megnyilatkozásából hogy elég érzékeny gyerek) a szívére is vett. Mondom jóval előtte. De még a „jóvalelőtte” után vagy 2-3 hónapig azt hazudozta,hogy tárgyal vele. Emlékezzetek csak vissza nyugodtan.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  októberes
november 24, 2022 7:17 de.

ritkábban értek egyet Highlanders-szel, de ebben igaza van, hogy ott elqrta gyuribá…
amikor nem tartotta meg Rossit és nem tarotta egyben a csapatot.
nyilván ennek nincs direkt köze a mai nihilhez, de minden másképp (is) alakulhatott volna

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 24, 2022 7:53 de.

pedig anno rossi nem kért sokat bérben magának és csak két játékos igazolását az akkori csapathoz…ettől függetlenül a mostani tulajokat sem lehet felmenti a 3 év „ámokfutásuk miatt”.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 24, 2022 8:05 de.

Ebben tökéletesen egyetértek mindhármótokkal (High..,Pelso,te) . Az öreg egyik legsúlyosabb, végzetes hibája volt ez.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 24, 2022 9:21 de.

A maiak legnagyobb hibája az volt, hogy elverték a rengeteg pénzt a bajnokcsapat kiégett NB2-es szintű sztárjaira, ezzel csináltak csapaton belül 2 tábort, hatalmas káosszal, a már meglévő kovid káosz mellé. Nem vették észre, hogy nem az edzőkkel van a hiba, hanem a megbúvó belső ellenzékükkel. Mire megszabadultak tőlük elfogyott a pénz, ezt fokozza a 12%-osnak hazudott 30%-os infláció. Az öreghez visszatérve Sanino mesternek nem volt normális 15 játékosa, mert pecás ember úgy kiárúsított. Arról most nem beszélve, hogy az újonnan igazolt játékosokról ,még játszani se játszottak, de rögtön villággá kürtölték hogy hasznavehetetlen bénák, ami közel se igaz, làsd pl. Gomist. Tudom szart se értek a focihoz, de azért is leírom, nekem kezdettől fogva NG volt az antifutbalista mintapéldánya.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 24, 2022 8:00 de.

emiatt untam már nagyon az öreg hülyeségeit és alig vártam h elhúzzon…
erre jöttek ezek… mint üveges tótnak a hanyattesés.

Okoska
Okoska
november 23, 2022 8:01 de.
KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Okoska
november 23, 2022 8:15 de.

vagy csak sokat kérünk

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  KareszB
november 23, 2022 10:30 de.

Vagy csak bedobta ezt a nevet is a fidi,hogy jobb alkupozicióba kerüljön….

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Highlanders
november 23, 2022 11:07 de.

pontosan így értettem 😀 megszokott trükk

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 23, 2022 12:02 du.

Meg kell mondani nekik,ha van pénzetek egy papíron drágább kapusra is akkor emelünk Szapi árán 😀

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 12:31 du.

Mint tudjuk, a világon mindenhol úgy kötik az üzletet, hogy ki mennyit ér éppen a transfermarkton. Véletlenül sem fordulhat elő, hogy többet/kevesebbet fizetnek értük.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
november 23, 2022 8:49 de.

sokat…

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  KareszB
november 23, 2022 8:18 de.

Másfél éves élő szerződéssel, egy válogatott kapust, akinek a piaci értéke 2-300 milla olcsón nem érdemes elkótyavetyélni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
november 23, 2022 8:24 de.

Szerintem ő alsó hangon 800K inkább 350-400 millát tippelek

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 8:27 de.

Még az is lehet, mert nagyon jó szezont ment és a válogatottba is bekerült. Bár szerintem ennyiért hülyeség kapust venni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 23, 2022 3:54 de.

Aki örül a továbbgyengítésnek(Zsótérék eladása),mert hogy az milyen jó,meg milyen ésszerű,azoktól őszintén pár kérdés(az én válaszaim utána):

1.)Lesz hozva hasonló minőség? Nem!
(eddig sem igazán volt,ez tény)

2.)Tovább gyengülünk? Igen!
(évről-évre gyengülünk,ez is tény)

3.)Nagyobb valószinűséggel esünk ki? Igen!
(ez is egyértelmű,amúgy is most nézünk ki a legszarabbul a hátul lévő csapatok közül)

4.) Megéri eladni a szerződésük lejárta előtt pár hónappal(két fillérért),miközben sokkal nagyobb összegeket bukhatunk,ha kizúgunk az nb2-be? Nem!
(menjenek nyáron,mi meg maradjunk benn valahogy,aztán kezdjük a teljesen új csapat építését tiszta lappal).

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 23, 2022 5:10 de.

szerintem néha elbeszélés van 1más mellett.
a „továbbgyengítésnek” senki sem örül, csak aki eladásban gondolkodik, valahogy más irányból közelíti a témát.
én sem mindig bírom követni ezt a logikát, de azt remélem, hogy mindenki jót akar a klubnak, különben nem lenne itt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
november 23, 2022 5:24 de.

Ez oké szerintem is a nagyrész,aki itt van az jót akar a klubnak(sztem sok olyan is,akire ráfogják,hogy nem),de mégis olyan fura dolog számomra némelyik logika.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 23, 2022 4:18 de.

Azért reménykedhet bárki abban,hogy az irányító pozícióba egy Samperio ,Gomis,Prenga,Dominges,Capan,Doka,Szappanos,Nono vagy akár Lukic szint kerül ? Vagy tény ,hogy innentől már csak Enninek jönnek? Mert senki se abban bízik,hogy tovább gyengülünk,hanem abban ,hogy az irányító középpályásunk előre is eredményes lesz nem csak besegít hátra

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 4:54 de.

Mindig mindenki reménykedhet,de a tendencia nagyon más irányt mutat,mint ami nekünk jó lenne.
Nekem a kókler brigád felé nincs már bizalmam,hiába jött az új csávó hangzatos szavakkal,nekem ez kevés,én a szememnek hiszed.
Ráadásul számomra biztatót igazából nem is mondott Kun2.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 23, 2022 5:50 de.

Az utolsó átigazolási szezon tendenciája amiben már a sportigazgató keze is benne van :
Lazar Csirkovics
Albi Doka (kölcsön után végleg)
Christian Gomis
Nikola Mitrovics
Makszim Plakuscsenko
Herdi Prenga
Jairo Samperio
Brandon Domingues
Luka Capan
Kölcsönbe érkezők: Richlord Ennin

Ezek közül aki gyász az Maxim,Ennin,Mitrovic. Cirkovic ha nem talál magára bekerülhet a szégyen hármas mellé. 9 újból hármat nézetek be nyáron a home officos brigáddal.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 6:48 de.

És ebből, ha jól emlékszem a három leggyengébb az elején jött. Az is lehet, hogy ez még örökség.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
november 23, 2022 7:37 de.

Gomist Nagy Laci hozta,de Kepcija névlegesen már itt volt. Nem tudom kérdezték-e a véleményét.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 7:51 de.

Mondjuk ő pont jó. Én főleg Makszimra és Mitrovicsra gondoltam, de lehet, hogy őket már az új brigád hozta. Főleg Mitrovics egy talány nekem. Valószínűtlennek tűnik nekem, hogy az éppen érkező skót-horvát páros egy kitett nyugdíjasra gerjed rá.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
november 23, 2022 7:59 de.

Gomis jó. Talán a legjobbunk. Ha hoznak igazolási szezononként 6jót és 3 olyat aki nem válik be az nem lenne rossz arány azért.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 8:02 de.

Ezt az arányt én is elfogadnám.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 7:40 de.

Nem, ő az egyetlen, akit kaptak az újak.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 23, 2022 7:46 de.

Azért reméltem,hogy ha már a tavalyi szezon végén itt volt a home officeos,miközben Dochertyt lebeszélték Gomist is megemlítették neki 🙁

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 7:48 de.

Állítólag volt nagy meglepetés az első edzés után, hogy mi a francot fognak vele kezdeni (ugye akkor még védőként érkezett), elzavarni nem lehetett, aztán végül csak meglett a helye. Nem tudom, hogy ez kinek az érdeme végül.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 23, 2022 7:53 de.

Pár játékos terjesztette,hogy béna és amúgy is,hogy fut. ( Én is bevettem)A futása vicces, de mint kiderült nem béna. Docherty mutatta be aki azt mondta: Christian egy olyan játékos, aki a belső védő posztról könnyedén cselez és passzol a középpálya felé, ráadásul maga is bevethető ebben a pozícióban.

Bejött.

Ui: Maximnál is úgy rémlik,hogy Nagy Laci találmánya. De erre nem mernék megesküdni

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Okoska
november 23, 2022 7:26 de.

Úgy tudom, hogy csak Gomis az örökség.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 4:31 de.

A bemutatkozó alapján Enninek sem fognak jönni. Mert az a szintet olcsóbban hozzák az akadémisták. Szóval ha igazolásokat szeretnél látni, nagy valószínűséggel az NB3-as csapatban kell nézelődni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 23, 2022 4:41 de.

Ebből következik,hogy Enninek se?
„Külföldi játékost csak akkor igazolunk, ha belső erőforrásaink – a saját nevelésű játékosaink – az adott posztra nem állnak rendelkezésre, de ebben az esetben is kizárólag olyan játékost, aki komoly potenciállal bír”
Az nb3as csapatban /lehet megdöbbentő/ de minden posztra van játékos. Akkor miért beszélt egyáltalán külföldiről?

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 5:00 de.

Te magad írtad le a választ a kérdésedre.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
november 23, 2022 2:22 de.

Jó kérdés, hogy mennyire lehet örülni a váltásnak, ha abból indulunk ki, hogy eddig minden tulajdonosok által beharangozott váltás lejjebb vitte a Klubot. Megint más kérdés, hogy minden váltásnál valóban a jobb teljesítményt remélte mindenki, ami sajna rendre elmaradt.
Az, hogy egy saját elmondása szerint is kockázatkezelő, bonyolult pénzügyi folyamatokon edződött, vezető beosztásban dolgozó ember került a Kispest élére az számomra a következőket sugallja:
– szeretnének eredményt látni a klubba tolt pénzek után
– eddig nem volt olyan gazdálkodás, ami működött volna rendesen
– lehet, hogy kevesebb a pénz amit racionálisabban kell beosztani, vagy a pénz nem változott, csak most más szeretnék, hogy az racionálisan lehessen elkölteni.
– a kispesti kötődése (ha tényleg így van), az számomra pozitív, pláne, hogy Kun Gabi inkább zöld-fehér indentitású volt
– valószínűleg jobb kapcsolatokkal rendelkezik (pénzügyi berkekben), mint az elődje
– aki azt hangsúlyozza, hogy történjen bármi, a szurkolók tartsanak ki a Klub mellett, az számomra végtelen pozítiv, mert legalább kimondja, hogy szar van a palacsintába és nem ezzel a „mindent megteszünk, hogy szurkolóink elégedettek legyenek” sablonnal operál.

Ami Szappanos, Lukicot illeti, nos láttunk már olyat, hogy valakit nem engedtek el, mert kell a játéktudása, aztán végigszabotálta a következő szezon. Egy 30+ játékos már nem fejlődni akar, hanem pénzt keresni, úgyhogy ha a Klub pénzt kap érte, akkor menjen….anno Grófot is hogy bántunk, hogy elment, aztán jött Tujvel, Szappanos aki mellett Gróf sehol sincs. Sosem az a kérdés, hogy ki megy el, hanem mindig az a kérdés, hogy kivel tudják pótolni. Kvázi egy Lukic akit nem engednek el, hogy több pénzt kereshessen, az lehet többet árt azzal, hogy dafke azért sem töri magát, mintha kapunk érte egy korrekt összeget, és mondjuk jön helyette egy bajnoki év szintjén lévő Eppel. Szóval ez az eladjuk – ne adjuk el dolog számomra mindig kétélű.

Ami a fiatalokat illeti nyilván nem lehet egy MFA csapattal elmozdulni a kieső helyről. Szerintem egy ép gondolkodású vezető sem gondolja így. De az tény, hogy a tehetségeinkre jobban oda tudnánk figyelni. Mert akkor lehet most lenne egy Vidánk, egy Schön Szabink, egy Gergényink.

Szóval szumma szummárum nagyon kiváncsi leszek Kun Gergelyre, remélem beváltja a vele kapcsolatos reményeket. Előre róla vitázni teljesen felesleges, úgyis menet közben derül ki, hogy mit tud kezdeni lehetőségével.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 22, 2022 5:41 du.

Szappanos és Lukic jelenleg a mi anyagi helyzetünk szerint PÓTOLHATATLAN!
De a góllövés ellen beoltott két agyatlan futóbolond Tamás és Zsótér is hiányozni fog a csapatból mert kellenek ilyenek is oda!
Tehetséges akadémistáink lehet hogy vannak de NB1 es szintű NINCS EGY SEM!
Ezt be kell látni!
Aki a nemlétező kispesti utánpótlásban látja a felemelkedést az minimum optimista de még ha igaza is lesz valamit figyelmen kívül hagy!
Rendkívül kiélezett a bajnokság!
Nincs idő pátyolgatni a gyerekeket!
Főleg nem járható út RÁJUK ÉPÍTENI A BENTMARADÁSÉRT VÍVOTT HARCOT!
Szappanost és Lukicot nem eladni kellene hanem megduplázni a fizetésüket (már ha volna miből) mert ez a két játékos HOZOTT PONTOKAT jórészt az ősszel!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 23, 2022 1:04 de.

Sztem Lukic fizetését háromszorozni kellene, főleg az idei teljesítménye alapján.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 22, 2022 5:43 du.

Ennyi.

Highlanders
Highlanders
november 22, 2022 12:59 du.

Ha ezt a koncepciót végig viszi,akkor végünk van,kiesünk a picsába. Látjuk mit érnek az akadémia „gyöngyszemei” a nullgólostól a vándormadarakig.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 2:23 du.

Nyugi,legalàbb a kispesti szurkolói réteg kènyesebb fele megkaphatja vègre,hogy sajàt fiataljaink jàtszanak,akikkel mêg a kiesès is ugyebár elfogadhatóbb. Ez egy pr cikk…innen hátra lehet dőlni ès megnèzni,ahogy felhoznak tèlen mèg 5 fiatalt.Minden arra klappol,hogy MFA lesz a merítès.Klafu interjú is ezt alapozta meg.Minősègi lègióst meg nem tudunk igazolni,ha megszorítás lesz,szóval ez a rèsze màr bukott is.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 4:30 du.

Nem értelek Szabi… írt valaki olyat, hogy szeretne kiesni sok fiatallal ?:)
Ha vki annyit ír, hogy a fiatalok sem voltak rosszabbak, mint a húzóembernek idehozott légiósok, ő sem szeretne kiesést…csak tele van a töke a túlfizetett légiósokkal, akik azért lettek idehozva, hogy a fiatalok tanuljanak tőlük, segítsék a beilleszkedésüket
Amikor Jonsson vagy Ennin segít, akkor ilyen lesz a végeredmény, Plaku.ról nem is beszélve de, sajnos a levezetni érkezett Mitrovic is ide sorolható.
Samp lehetne a kulcsfigura, de ki tudja mi van vele, milyen a sérülése…látjuk-e még?
Anno Vécsei, Filip, Boti vagy Bobál és Gazdi sem volt sokkal átütőbb figura, amikor gyerekként bekerültek a felnőttek közé.
De ők Ignjatovic vagy/és Lanza mellett tanulták ezt a beilleszkedést, nem pedig 1 széteső/össze sem állt csapatban, ahol egyszerűen nincsenek egyéniségek!
Hogy várhatnánk akkor, hogy 1 kiélezettebb bajnokságban támogató karakterek nélkül produkáljanak valami látványosat?
Nem védem őket sem, mert nagyon gyenge őszt toltak, de csak 1 szakmailag alkalmatlan vezetés próbál egyszerre 3-4 fiatalt beépíteni 1 ilyen semmilyen csapatba. :/

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Pelso
november 23, 2022 3:49 de.

Ezt nagyon jól összefoglaltad. Ez a lényeg. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 1:04 du.

Azért ez nem szar terv.
„Terveim szerint 21 éves kor előtt nem adunk majd el olyan fiatal futballistát, aki kiemelkedően teljesít az akadémián. ”
Ha már kifogunk egy jó fiatalt ne menjen el 16-17-18 évesen. Így nem a maradékban akar Ronaldot találni

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 1:21 du.

Ne viccelj már! ” meglátásom szerint egy magyar klub hosszútávon csak így lehet sikeres”. Mondjon már egyet ,baszki! Vagy ez nem nézi mennyien estek ki ezzel a faszsággal hosszú évek óta? Meg mi az hogy nem adja 21 éves kora előtt?! Szerinted a szülő vagy maga a játékos ( ha olyan jó) nem szól egy kukkot sem ha például hívja 17-8-9-20 évesen mondjuk a Róma vagy akár Wofsburg? Ugyan!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 3:06 du.

Aztán kimegy ezekhez a csapatokhoz majd kiköt a vasasban,barcikán „jobb” esetben fehérváron. Nagy karrier 🙂 Aki meg a másik irányból támadt az amerikában király, Holinak is volt 2 jó éve, Vécsei se égett meg. Az anyagi résszel viszont mindenképpen jobban járt az utóbbi hármas.Igaz az utóbbi kettő nagyot se durrantott,de azért nem ugyan az mint 1-2 évet nem odakerülni egy nagycsapathoz:) Nem is tudom így hirtelen,hogy bárki megragadt volna kint akit gyerekként kivittek. Kiégtek fiatalon és hazakullogtak. Országos szinten sincs túl sok.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 3:27 du.

Rekedt vagy nem rekedt,a lényeg az,hogy hát lóval sem tartod itt. Nemhogy még ilyen 21 éves korig maszlaggal. Hát ide sem jön így a jó. Néz egy másik akadémiát, ahol nincsenek ilyen hülyeségek ,és azt választja. Aki meg most vám itt és jó, az meg baszik módosítani a szerződését. Mármint ha van esze. Mi következik ebből; a kutyaütő maradék lesz ugyanúgy.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 5:53 du.

Pontosan.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 3:34 du.

Évekig nem jött ide jó úgy se,hogy a leigazolásánál a nyakában volt az eladó tábla. Az első pár évfolyam óta Koszta , Szendrei és Banó az összes tudományunk.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 4:45 du.

Pont erről beszéltem. Hogy a szart sem érő akadémia akar alapozni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 4:49 du.

Jó én azt nem tudom,hogy jelenleg milyenek a gyerekek. 🙂 De ha van eg Schön Szabi és nem adjuk el gyerekként hanem belőle csinálunk nb1es játékost és úgy adjuk el azzal jobban járunk,vagy lesz egy olyan játékosunk mint a vidinek :). Azt mondta ott fog játszani légiós ahova nincs fiatal. Nem azt,hogy csak a fiatalok. Ezt a ben adjuk el dolgot úgyis 2-3 év mire tapasztalhatjuk 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 1:11 du.

Meg ne haragudj, de ez ures duma. Most merek fogadni, hogy semmi nem lesz belole. Egyreszt hianyzik a termék, másrészt ki az a hulye aki terminusokat hataroz meg elore??? Aki nem ismeri a piacot. Lassuk mit alakit a csavo, de egyre inkabb ugy gondolom, hogy felszamolo. Átvitt értelemben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 1:55 du.

Azt nem tudom,hogy mi valósul meg de az jó,ha nem mindig a maradék fiatalok közül az jut az első csapatba aki nem lehetett elpasszolni gyerekként.

Ui: de utálom, már most leszögezném fikciók előtt:D

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 2:07 du.

En nem utalom, inkabb szomoru vagyok.
Aranytanyerban kapjuk a szart vacsorára. Sőt meg a tanyer is hamis. Mar arra sincs penz
Amugy feljebb a Hegylalo leirta közérthetően amit en tudomanyoskodva. (Ezt nem azert mert te nem ertetted meg, félreértés ne essék)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 3:11 du.

Én meg leírtam neki közérthetően,hogy szerintem miért nem nagy kaland elpasszolgatni a gyerekeket fiatalon. Amit egy jó cégvezető csak le tud tolni egy szülő torkán. Azt nem tudom,hogy ez jó-e,de ennyit csak tud 🙂 Kölcsönbe még so-so,fél,egy évre. De nemár,hogy egy olasz nagycsapat második harmadik csapatában jobb egy fiatalnak mint ugyan annyi idő az nb1ben.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 1:20 du.

A termék nem hiányzik, csak selejtes..:(

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Jonaska
november 22, 2022 1:59 du.

Szerintem Kocsis, Kerezsi, Szabó Alex és Bocskay semmivel nem volt rosszabb ősszel, mint az igazolt külföldiek nagy része. Pl. Ennin, Plakuschenko, Traoré, Mitrovic és Jonsson. Kevés volt a tényleg minőségi igazolás. Sampeiro egyértelműen jó volt. Meg van bennem sok kérdőjel. Több jó képességű külföldi játékos elég gyenge teljesítményt nyújtott.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 2:14 du.

Melyik kapott annyi lehetőséget ,mint a nullagólós Kocsis? Már ha 4 támadót is felsoroltál Mitron kívül.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 3:23 du.

Feleslegesen vivsz szélmalomharcot. Aki azt akarja látni, hogy még az nb2ben is peremember Kocsis, vagy a semmit nem mutató Kerezsi, esetleg a hétröl-hétre a még ebben a szarban is leggyengébbek közé tartozó Bocskay az új Puskás meg Bozsik, az minden tény ellenére azt fogja látni. Ez itt kb 7-8 ember, elég nagy a Honvéd tábor, elférnek ök is. Meggyözni nem lehet és nem is kell öket. És mielött valaki megint adekvát cáfolat helyett ideirja, hogy Mitrovic meg Plaku is szar, ne tegye, látom én is. De ez nem jelenti azt, hogy a Honvéd számára járható út a diosgyörben bebukott játékosok szerepeltetése. Mint ahogy nem út a kiöregedett, kiégett légiósok idehozatala sem. Remélem, lesz harmadik út, mert ez a kettö szakadékba vezet.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 3:12 du.

Meg fogsz lepődni a játék percek ismeretében (NB1+MK). Jonsson 892 perc 1 gól (ugyanúgy jobb szélső, mint Kocsis), Ennin 907 perc 2 gól 1 gólpassz, Kocsis 895 perc 1 gól MK, Kerezsi 362 perc 2gól 2 gólpassz.. Szerintem ezekből is látszik, hogy a Jonsson-Ennin páros több lehetőséget kapott külföldiként a Kocsis-Kerezsi párosnál és biztos vagyok benne, hogy lényegesen több pénzért vannak itt. Nem azt írtam, hogy ők váltják meg a világot. De ilyen külföldieket kár fizetni.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 3:33 du.

Kocsis mind a 15 bajn9kin pályára lépett, az eredetileg ugyanoda hozott Jonsson meg jobbszélsőben úgy kb 15 percet.A Kupát meg ne vedd az nb1-hez még véletlenül sem másodosztályú csapatok ellen,mert nem releváns. Tehát az nb1-ben 1 gólt lőttek mindahányan vannak. Összesen.Aztán azt az egyet is szinte hiába,mert utána az egyik fentragadt a másik meg feleslegesen felbaszta a támadót a helyén és 2 pont ugrott.Tehát felét 4-en 5-en, mint Ennin
egyedül. A

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 5:15 du.

Ennin egyszerűen képtelen 5m² alatti területen lekezelni a labdát.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 23, 2022 3:19 de.

Lehet az ötösre kellett volna állítani és megmondani neki ne lőj csak kezeld le ott 😀

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 3:40 du.

Íme a tények, Csak NB1: Jonsson 15 meccs 721 perc 0 gólpassz 1 gól. Kocsis 16 meccs 758 perc 0 gólpassz, 0 gól. Pont ugyanolyan szar volt mindkettő. Jobbszélsőként ketten közel 1500 perc alatt 0 darab gólpasszt hoztak össze. Én sehol nem írta, hogy a magyar fiatalok milyen jók. De semmivel sem szarabbak, mint pár külföldi, akit egy vagon pénzért fizetünk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 3:53 du.

Jonsson általában nem a jobb szélre állt be. A védelem szélein játtszott többnyire. 1500 percet nem is lehettek ketten a szélen mert 1440 perc telt el a szezonból és rajtuk kívül is vitt onnan perceket más 🙂

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 4:16 du.

Jó, ez tényleg csúsztatás volt a részemről. De ettől még Jonsson ugyanannyi időt kap és nem ér túl sokat. 🙂

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 4:54 du.

Viszont ezért én tőled búcsút veszek…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 4:40 du.

Reméljük lesz nála jobb 🙂 Beugrósnak a saját posztján nem lenne tré szerintem,elé kell mindenképpen valaki.Kocsissal rugassanak télen 4-5 gólt és beindul 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 3:30 du.

A másik oldalon hanta is leírta,elemezte,hogy Kocsis szereplèsèvel gyengèn muzsikàlt a csapat…

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 3:37 du.

Aztán ott az kb az utolsó meccsig toronymagasan az idény legjobbja volt a nullgólos csatár. Vicc,baszki.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 3:38 du.

..ennek oka,hogy nem szakmailag,hanem érzelmek àlfal szavazgatnak.No comment.

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 3:24 du.

Az a baj, hogy mindkettőtöknek igaza van!
Highlandersnek abban, hogy még nemigen ütik meg a szintet.
Neked meg abban, hogy kár ilyen légiósokat szerepeltetni helyettük.

Ebben benne van a megoldás is: Normális (akár légiós) csatárok és a fiatalokat pedig szépen felépíteni . Kapjanak 20-30 perceket. Következő szezonra meg már teljesértékűek lehetnek, ha valóban jók.
Ezzel szemben most erőltetjük őket, felelőséget rakunk a vállukra, amit még nem bírnak el. Inkább csak görcsöket kapnak és nem tudnak a csapat hasznára lenni.

És akkor még nem beszéltünk arról, hogy a középpálya finoman fogalmazva sem segíti hatékonyan a támadásokat.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
november 22, 2022 3:46 du.

Nézd vissza, mit írtam eredetileg. Arra akartam felhívni a figyelmet, hogy az új mókus által mondott dolog, hogy kár olyan külföldit hozni, aki nem jobb a posztján lévő fiatalnál akár még igaz is lehet. Ezért hoztam fel, hogy pár külföldi (felsoroltam a neveket) semmivel nem jobb, mint a felsorolt fiatalok. Megnéznék egy fizetési listát a felsorolt 9 névvel. Nem jók sajnos a fiatalok, de a jelenlegi külföldiek felét el lehetne zavarni. Erre nekem ugrott mindenki. Egyébként meg a szakmai munka és a koncepció a lényeg. Lásd. Kecskemét. Érdekes, hogy itt Banó-Szabó is szar volt és ott meg szárnyal.

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 3:49 du.

én meg ezt írtam:
Neked meg abban, hogy kár ilyen légiósokat szerepeltetni helyettük

Nem ugyanezt mondod?

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
november 22, 2022 4:11 du.

De. 🙂 Főleg úgy, hogy szerintem sem ütik meg a szintet. Csak eddig nem nagyon működött ez a normális (akár légiós) csatár megtalálása. Lukics megfelelne ennek, ha odatenné magát folyamatosan és nem csak két jó meccse lenne szezononként. Ha Lukics tényleg elmegy, el kellene még küldeni Ennint és Traorét is és hozni egy tényleg jó támadót. Ha Sampeiro marad, a fiatalokkal még működhetne elöl.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 3:49 du.

Senki nem ugrott neked.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 4:12 du.

Lehet, hogy a COVID már az agyamra is ment. De pár ember hozzászólását annak érzékeltem. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 4:16 du.

Ez egy fórum. Mondasz valamit amire mások elmondják a véleményük 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
november 22, 2022 3:32 du.

Kocsis a dióknàl is epizódista volt.Pedig ott lehetősège lett volna felkèszülni az èlvonalra.Sajnos nem sok hasznàlható fiatalunk van…

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 3:34 du.

Ezért írtam oda, hogy ha jók!

Pelso
november 22, 2022 12:50 du.

A Honvéd szurkolótábora az egyik legkitartóbb, leghűségesebb a hazai mezőnyben, mit üzen nekik?
Kérem tőlük, hogy maradjanak kritikusak, ha nem azt kapják a csapattól, amit hűségükért megérdemelnek. Nyugodtan szidjanak, akár engem is, mert ha nem fejlődünk kellő ütemben, az alapvetően az én hibám lesz, vállalni fogom érte a felelősséget. Egyet ne tegyenek soha: ne hagyjanak minket magunkra, mert nélkülük nincs értelme az egésznek!

http://honvedfc.hu/hirek/jobb-szereples-gazdasagosabb-mukodes/2022-11-22
ha nem mazochista, akkor csak van ebben vmi pozitív elmozdulás a felelősségvállalás és klub kötődés irányban…vagy nem ?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
november 22, 2022 1:02 du.

Vagy csak duma. Valtottak a ‘minden jo lesz, minden fejlodik’-rol az ‘őszinte vagyok, hihetsz nekem’-re. Ez egyelore semmi. Amugy ha azt keri, hogy legyunk turelmesek, mert mostantol aztan hej, de kiraly lesz, akkor nem kapna a szar szereplesert a meccseken?
Elebe megy a pofonnak. Ennyi.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  dixneuf
november 23, 2022 6:23 de.

Üdv! Ezen gondolat sorain megtorpantam, mélyen elgondolgoztam, mert ritka 1-nyilatkozat! Nem hinném a mostani „éles v. életlen” állapotban hogy duma volna, mert az lenne az igaz hazugság pofátlan szívtelenségbe burkolva!

szemcse rob
szemcse rob
november 22, 2022 12:33 du.

Üdv! Hát igen,Mo-n viszonylag a jó eggyesületekhez, Kispestről indul a vezető út! (Most-Pl:Szapi ha……)

László Szilágyi
László Szilágyi
november 22, 2022 12:30 du.

Egy jól megírt interjú. Szimpatikus. Persze mögötte lehet akármi. Remélem, hogy sikerül bent maradni és racionálisabban vezetni a klubot. Ez a Kun minőségi igazolásnak tűnik a másik után. Persze az ilyen gödröket néha évek alatt lehet csak kiheverni.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  László Szilágyi
november 22, 2022 1:23 du.

Hát Kun1 nem mondott ilyen hülyeségeket, hogy a magyar fiatal a jövő hosszútávon. Mert rövidtávon kiesés velük a f@szba és ott is maradsz a 2-ben középtávra is. De még ott is az alján légiósok nélkül

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 1:51 du.

Szerintem olyat nem mondott, hogy elzavarjuk az összes légióst és csak fiatal fog játszani. Én úgy értettem ezt, hogy nem igazolunk külföldit, csak ha az adott poszton nincs megfelelő játékos és ha külföldit igazolunk, annak minőséginek kell lennie. „Külföldi játékost csak akkor igazolunk, ha belső erőforrásaink – a saját nevelésű játékosaink – az adott posztra nem állnak rendelkezésre, de ebben az esetben is kizárólag olyan játékost, aki komoly potenciállal bír. ” Egyénként, ha meg el is hiszed, amit ígér, akkor olvasd el a főcím kezdetét is: Jobb szereplés

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 3:26 du.

Ha elküldjük azt a 5-6 játékost, akikröl most szó van, és helyettük az akadémiáról hozunk fel táltosokat, garantálom neked, hogy nem hogy nb1de nb2 sem lesz Kispesten jó ideig.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  CSAK
november 23, 2022 1:20 de.

De ezeket nem elküldjük, hanem eladjuk, mint egy profi klub, nem?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Snowflake
november 23, 2022 4:34 de.

Profi klubnál tervezes van, nem kiárusítás. Azt ad el, akit pótolni tud, és nem azt,akire van kereslet. Rendben, adjak el Szappanost jo pénzért, megérdemli, hogy ne a kiesés ellen harcoljon minden évben, de hozzanak is helyette olyat, aki pótolni tudja. (Tujvel nem ilyen, könyörgök, 38 éves) Ha lehet, olcsóbban és máris nyereség van. Ez nem lehet gond, válogatott kapusról van szó. De az, hogy eladják a keret legjobbjait es probálják toldozni fiatalokkal az nb3bol, az nem profizmus, hanem megyei szintü amatörizmus.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
november 22, 2022 5:42 du.

Így van! (Lesz sajnos)

KareszB
KareszB
november 22, 2022 12:25 du.

Kint a bemutatkozó interjú az oldalon: A sporteredmény-központú, igazolásorientált modellt felváltjuk a képzésre és annak hatékonyságára fókuszáló modellre. Meglátásom szerint egy magyar klub kizárólag így lehet hosszú távon sikeres. Külföldi játékost csak akkor igazolunk, ha belső erőforrásaink – a saját nevelésű játékosaink – az adott posztra nem állnak rendelkezésre, de ebben az esetben is kizárólag olyan játékost, aki komoly potenciállal bír.

Hogy egy örök klasszikust idézzek: „Lófasz jön itt csikánó, nem csillag!”

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 22, 2022 11:39 de.

Elkezdték elhagyni a süllyedő hajót!
Mr. „Basszájba” távozása még jó hír is lehetne ha nem egy újabb nímand jött volna a helyére!
A jobb játékosaink menekülése törvényszerű sajnos!
Senki nem akar nb 2 es lenni!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 22, 2022 12:04 du.

Menekülés? Kettőnek nyáron lejár q szerződése, most lehet csak pénzt csinálni belőlük..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 4:59 du.

Felejtsd már el ezt a faszságot baszki.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 22, 2022 5:41 du.

Szerintem meg érzelmek helyett kezdj el logikusan gondolkodni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 5:55 du.

Te is.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 22, 2022 6:04 du.

Én reálisan gondolkodom és azt látom, hogy a klub akkor dönt helyesen, ha eladja őket..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
november 23, 2022 3:42 de.

Hülyeség.
Nem akarod megérteni,hogy egy pár hónap van a szerződésükből és nem sok pénzt látunk belőlük.
Ellenben sokkal nagyobb a vesztenivalónk,ha nem tudunk ilyeneket sem igazolni a helyükre.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 1:04 du.

Penzt, ami kurvara nincs…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 5:41 du.

Így van

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 11:54 de.

Honnan fogunk szerezni egy olyan irányítót aki 15 meccsen nem rúg gólt de ad 2 gólpasszt 🙁

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 12:02 du.

Ezért mondom, hogy Zsótér pótolható, mondjuk nem ezzel a Maxim gyerekkel..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 12:09 du.

Nem,vele nem. De Dominges is elvan azon a poszton aki negyed annyi idő alatt mint Zsótér eljutott 1 gól 2 gólpasszig. A „hajtásra” meg nála se lehet panasz.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 12:20 du.

Remélem Maximot elküldik, mert csak a bérkeretet terheli

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 12:35 du.

Nem olyan ügyetlen az a gyerek pedig.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 5:23 du.

Lehet, de eddig nem mutatta meg, hogy mit tud..

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 12:17 du.

Akár vele is, de elég sérülékenynek tünt

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 12:32 du.

Ezt nem tudom. Egy kupa és egy meccsen nem volt ott. A többin vagy játszott vagy padon ült. A franciáknál ha jól tudom középen számoltak vele.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 11:35 de.

Ha ezek a játékosok távoznak akkor valóban nem marad miért izgulni tavasszal!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 22, 2022 11:44 de.

Azért ezek közül csak Szappanos és Lukic pótolható nehezebben.. Zsótér és Tamás pótolható simán

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 11:51 de.

Szerintem jó kapusból annyi van mint égen a csillag. Itthon is,a környező országokban is,meg kint
nyugaton továbblépni nem tudó fiatalabb magyarból is aki bőven jó ide.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 11:59 de.

Meglátjuk ki jön, mondjuk Megyerit is kipróbálhatnánk..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 12:04 du.

Kapussal szerintem nagy kisérletezésbe nem kellene belemenni. De az az egyetlen poszt amit talán nem néztek be a 4 év alatt. Lefkovits Robi,Tujvel,Szapi mind jó kapus volt szerintem.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 12:40 du.

Most ezt hogy érted? Ha Szappanos távozik akkor muszáj. Vagy Tujvel az elsőszámú kapus és akkor nincs kísérletezés. Se kicsi,se nagy.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 22, 2022 1:12 du.

Ezt úgy értem,hogy kapus poszton a tutira menjenek mint a felsorolt illetők esetében. Ne kisérletezzünk.Tujvel nyerjen még egy kupát aztán neveljen nekünk egy kapust.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 12:15 du.

Tény, hogy jó kapusokat hoztak… Megyeri azért volt az olaszoknál, lenyomott már fél évet az nb2-ben stabil kezdőként.. Tehetséges gyerek

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 12:31 du.

Egyáltalán nem stabil kezdő az NB2-ben. 🙂 Barcikán két Megyeri Gábor van, mindkettő kapus és fele-fele arányban kezdtek eddig.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  KareszB
november 22, 2022 4:21 du.

Csak azért, mert a mi Megyerink megsérült..

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  dagiiron
november 23, 2022 2:58 de.

Nem csak azért.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 22, 2022 12:34 du.

Voltak sérülései, szerintem akkor védett a másik Megyeri. Egyszer legalábbis azért került ki. A sok sérülés a fura nekem. Kapusoknál nem jellemző,hogy egy fél szezonban összeszednek 2-3 sérülést

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 12:38 du.

Sérülten a padon volt?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 22, 2022 1:30 du.

Igen,az óvár ellen megsérült,majd padozott kicsit nem 100%os állapotban és visszaállt. Ahogy Szappanos is a padon tért vissza még nem 100%oson. Összesen 2 kapus van barcikán,nem nagyon tudnak varriállni.comment imagecomment image

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 22, 2022 2:27 du.

Igen, ez egy meccs volt. És a többi?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 22, 2022 4:24 du.

A sérülés után padozott 4 meccset aztán visszaállt és csak a kupában nem ő védett. Az ajka ellen miért került ki arról mit tudsz? Te úgy gondolod testvériesen osszák el a meccseket vagy mi?? Elfogadom ha mást tudsz mint a sérülése de akkor oszd meg velünk ne azt bizonygasd,hogy az amit mondok az nem úgy van. Én úgy tudom mind2x sérülés miatt került ki a kezdőből . Lehet butaságot hallottam,annyira nincs szem előtt,sör is fogyott. Meghallgatom azt is amit te tudsz/hallottál róla

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 23, 2022 2:57 de.

Bacikaiként több információm van, mint neked. 🙂 Legyen elég ennyi.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 12:26 du.

Felőlem jöhet 🙂 Sérülékeny valamiért. Ami egy kapusnál ritka. Viszont mindig vissza is verekedte magát.

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 10:33 de.

hajlamos vagyok azt gondolni, hogy nem lesznek értelmesen pótolva az eladottak, de reménykedjünk…hátha Kun G. II. hasítani fog!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Pelso
november 22, 2022 12:36 du.

Heló! Én a reményre!

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
november 22, 2022 10:53 de.

Van az az Eddie Murphy vígjáték, ami vagy 30 éves már és arról szól, hogy úgy választják meg képviselőnek, hogy a neve azonos az eddigiével, aki kampány közben meghalt. Na nekem kb ilyen érzésem van most a reKunnal.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 22, 2022 12:29 du.

Mondjuk ha Lukic helyett jön Sasa Lukic Traore helyett meg Traore Adama én nem bánom 🙂

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  dagiiron
november 22, 2022 10:19 de.

Ez a leggyönyörűbb: „az eddig is igen csekély bennmaradási esélyek még tovább zuhannának Kispesten. „. Kinyílt a bicska a zsebemben. Azért az eddigiek alapján, ennyi ugyanolyan szar csapatnál leírni, hogy eddig is csekély volt a bentmaradási esélyünk.

aTokody
aTokody
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 10:31 de.

Mintha már el lenne döntve…

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  aTokody
november 22, 2022 10:37 de.

Pont ez jutott nekem is eszembe.

kiskoz
kiskoz
november 22, 2022 10:06 de.

felkészül Kun Gusztáv…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
november 22, 2022 10:59 de.

De szeretnek, de szeretnék kungergovel beszelni…

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 22, 2022 10:57 de.

Csak a Béla ne jöjjön.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 22, 2022 6:19 de.

Kun G. helyett Kun G. azaz Kun Gábor helyett Kun Gergely veszi át az ügyvezetői posztot (még ha csak állítólag névazonosság is véletlenül.Haha).

kispesti93
kispesti93
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 22, 2022 8:32 de.

nb1.hu:
„távozik Kun Gábor ügyvezető, akinek a helyét Kun Gábor veszi át.”:D

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kispesti93
november 22, 2022 8:50 de.

világbajnok! :-DDDDD

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 22, 2022 7:42 de.

Még fel kell gyorsan kutatni Medelényi Gergelyt, oszt meg is vagyunk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 22, 2022 6:31 de.

Kijafaszom az a Kungergely?? De komolyan….ismeritek?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 6:33 de.

legalább ha szidni kell, akkor nem kell új nevet megtanulni:) a „rezsicsökkentés” egyik jele:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 12:14 du.

Gondolhatod,hogy mennyiben lett volna egy komplett K.G. egyenszerkót legyártatni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 6:35 de.

és a szótagszám is kijön 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 6:36 de.

tessék, mindenre is, odafigyelnek….mond, hogy nem szurkolóbarát a klubvezetés. jajj de kíváncsi vagyok, hogy ki ez a geri, mondjuk az arcán nem látom az örömöt:)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 6:38 de.

Találtam egy kungerit Dömsödön, a helyi fociklub technikai vezetője volt, de találtam egy fotót is másutt, és sztem nem ő az.
Szóval a szokásos sötét ló. De mindegy, ahogy a szlávedzőről, róla sem mondok egyelőre semmit, sajnos tuti fogjuk gyalázni…ha igazak a csapatfelételadós téli hírek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 6:41 de.
KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 7:02 de.

Ahogy nézem, a saját cégét viszi, de legalább ért a pénzügyhöz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
november 22, 2022 9:29 de.

háát, nem tudom, hogy vele mennyire leszünk beljebb.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 9:50 de.

Valószínűleg semennyivel, de legalább költségcsökkentve kapjuk a szart

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 6:49 de.

Remélem nem…

De. Gyanús az orra nagyon hasonló, a szemüveg bezavar.
P&S Solutions Kft. …ő az egyedüli tulaj és ügyvezető is. Nullás cég. Nulla árbevétel, nulla alkalmazott….jó a belépője a csávónak. Persze ettől még lehet zseniális, de azért nagyobb összegbe nem fogadnék rá. Tökéletes outsidernek néz ki. Olyan strómanszerű. De abbahagytam, meglássuk.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 7:25 de.

Szerintem nincs jelentősége, hogy ki az ügyvezető a klubnál. A klub sikeressége nem nagyon függ tőle. A legnagyobb kérdés, hogy a kijelölt tulajok felsőbb utasításra mennyi pénzt öntenek be. Ezen múlik, hogy hány játékost kell eladni és mekkora összegből erősíthetünk. Azt, hogy kiket igazolunk és adunk el, megint nem az ügyvezető dönti el. Gondolom a szakmai vezetést sem a gazdasági szakember fogja elzavarni. Maximum, esetleg spórolhat valamit a működésen. De nem az a nagy tétel.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 8:05 de.

Nem vitatkozom, pedig néhány csípős válasz az ujjam hegyén volt. De nem. Nos, tehát igazad van, azaz a kungabesz maradhatott volna, ha úgysem számít…vicc.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 8:47 de.

Egy szót sem írtam Kun Gáborról. Őt már rég ki kellett volna tenni. Bár a fontos döntéseket, ha jól tudom eddig sem ő hozta meg.
Ez az ügyvezető poszt teljesen átalakult, azzal, hogy a szakmát kitették egy szakmai igazgatói posztba. Szinte tényleg egy gazdasági/operatív ügyéntézői feladatkör maradt itt. Erre írtam, hogy nincs nagy jelentősége, ki lesz az új kollega. Szerintem olyat is találtak, akinek semmi köze sincs a labdarúgáshoz. Sajnálom, hogy nem írtál pár csípős választ! 🙁 Kedvelem a csípős megjegyzéseidet. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Okoska
november 22, 2022 8:52 de.

Jesszam pepi… :-)) Ezek után tényleg kár, hogy nem írtam csípős megjegyzést..közben meg el is felejtettem, úgyhogy bátran állíthatom, zseniális volt. 😉

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 7:03 de.

amiket felsoroltál jellemzőket vele kapcsolatban tipikusan ránk illene 🙂 🙁

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 7:09 de.

Nem értem…hogyhogy ránk?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 7:58 de.

a klubra értettem, hogy nem mindig a megfelelő embert, nem megfelelő pedigrével hozzuk a megfelelő pozira..legyen az csapat, edző, klubalkalmazott, így értettem.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 8:06 de.

okéoké…most már értem…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 6:30 de.

Megfáztam, köhögök, szarul érzem magam, dolgozni kell, de ez a nap legjobb híre! Ma délután beugrok a plébániára elrebegek egy imát, mert ezt a Nagyúristen intézte az tuti. Apró kariajandék. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 22, 2022 6:35 de.

A változás elkezdődött! Meghallották az egyszerű emberek hangját! :))) Jobbulást, igyál egy kis misebort, hátha segít:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 21, 2022 4:53 du.

Mészöly Kálmán a Szőke Szikla elhunyt!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 21, 2022 5:16 de.

Tudom megosztó nagyon Jászberényi, de érdemes ezt a bő 4 percet végighallgatni tőle…
https://www.youtube.com/watch?v=9pQrm42AUbI

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 21, 2022 12:33 du.

TC tipikus 21. sz-i szélhámos, aki semmihez se ért, folyik belőle a kamu és megvezet mindenkit a barátságos és „pozitív” szövegével. Egyik szurkolótársunk még „interjút” is csinált vele az egyik meccs után, ha jól emlékszem. 🙂

aTokody
aTokody
november 20, 2022 9:49 du.

Szeretném megköszönni a magyar válogatottnak, hogy jelenlétével nem legitimizálja ezt az elnyomó meleg- és sör ellenes országot.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  aTokody
november 21, 2022 4:10 de.

Most a sör a bajod vagy fázol?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  aTokody
november 21, 2022 2:53 de.

Lefordítom, te annak örülsz, hogy a válogatott nincs kint egy világeseményen?? Azt gondolom, hogy ezen megállapításod nem kellene így nagy dobra verni, mert bármilyen eseményen – pláne egy VB – megtisztelő ott lenni, függetlenül annak rendezési körülményeitől. Ilyen módon a Pekingi olimpián -amely országban szintén csorbítják az emberi jogokat és üldöznek népcsoportot – minek vettük részt…..

aTokody
aTokody
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 21, 2022 2:21 du.

Szilágyikám maga eljesen elvesztette a humorérzékét? Nem kell félni nem fogunk kiesni, mindenki nyugodjon meg.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  aTokody
november 21, 2022 2:36 du.

Ön engem ne „Szilágyikàmozzon”,ha negkérhetem.Különben meg ilyen lila beütèsű nèvvel nem kellene itt „humorizàlni”.Azt meg nem értem,hogy mikènt jön ide a kiesès kérdèse?

aTokody
aTokody
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 22, 2022 10:33 de.

Tibikém, itt mindenki ideges, gondolom azért mert szarul megy a Csapatnak. Csak erre gondoltam.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  aTokody
november 22, 2022 10:54 de.

Milyen Tibi???Ott a nevem,hogy hívnak.Olvasd el!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  aTokody
november 21, 2022 1:46 de.

Magyarul!?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 20, 2022 4:32 du.

Szappanos Péter Válogatott lett!
Még a Honvédból…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 21, 2022 5:55 de.

Ez egy szép gesztus volt Rossitól.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 21, 2022 2:49 de.

érjük is be ennyivel sztem jó darabig.

dagiiron
dagiiron
november 20, 2022 4:14 du.

Szappanos válogatott lett, respekt Rossinak..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 21, 2022 2:48 de.

…ezzel pedig egy kb.50-100.000 euró közötti összeggel megdobta Rossi a vételárát.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 21, 2022 4:06 de.

Pontosan

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
november 20, 2022 4:33 du.

+ Szapinak

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kiskoz
november 21, 2022 4:06 de.

Megérdemelte, de ez a csere szép gesztus volt Rossitól

Ray
Ray
november 20, 2022 11:10 de.

Elkezdődött a VB. A VAR már belehúzott. Láttak olyan lest amit még itthon se mertek volna befújni.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Ray
november 21, 2022 1:45 de.

Sajna valóban les volt, csak egy játékos volt közte meg a gólvonal között, mert a kapus kifutott.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Ray
november 21, 2022 1:45 de.

Sajna valóban les volt, csak egy játékos volt közte meg a gólvonal között, mert a kapus kifutott.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Ray
november 20, 2022 4:31 du.

A futballvilág szégyene ez a VB!
A helyszín nevetséges az időpont vállalhatatlan s az első gól érvénytelenítése egyszerűen elképesztő!
De mégis szeretjük majd s a két legjobb vagyis Brazília és Argentína végre döntőzhet egyet!

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 21, 2022 5:12 de.

les volt
comment image

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 21, 2022 2:08 de.

Nem a legjobb kép de les volt ez szerintem. Ha nem akkor meg nagyon hajszálon múlt a kapus segge miatt.comment image

Döme Sanya
Döme Sanya
november 20, 2022 11:02 de.

Úgy látom kihaltunk mint a kardfogú tigris.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 20, 2022 11:51 de.

Mi is regenerálódunk a téli szünetben. Nagyon ránkfér és per pill nem is bánom, hogy nincsenek meccseink. Ami hiányzik az a Barátok a stadiból.

kiskoz
kiskoz
november 20, 2022 11:00 de.

Miért novemberben tartják a hagyományosan nyári labdarúgó-világbajnokságot, és miért egy Magyarországnál kilencszer kisebb sivatagi országban?
Tényleg helyénvaló, hogy a három millió lakosú arab állam 220 milliárd dollárt (mintegy 95 ezer milliárd forintot) égetett el azért, hogy a semmiből, a semmi közepén felhúzzanak tucatnyi légkondicionált stadiont?
Egyáltalán, hogy lehet nézőként tiszta lelkiismerettel leülni a tévé elé, tudván, hogy a létesítményeket felhúzó, rabszolgasorban tartott vendégmunkások közül rengetegen csak koporsóban térhettek haza? ( A Guardian szerint 2010 és 2020 között legalább 6500 dél-ázsiai vendégmunkás vesztette életét, a rendezők viszont csak 37 olyan halálesetet regisztráltak, ami közvetlenül a stadionok építéséhez köthető.)

https://port.hu/cikk/magazin/a-netflix-bemutatja-a-vilag-legmocskosabb-maffiaszervezetet/article-88906?fbclid=IwAR0N1T6BEffCU8S2PtESht1zc6EGnHVxX1e3Py3d5vBhKl6QZmoXI08Jkog
https://www.youtube.com/watch?v=2rxylqQq_gc&t=3s

Nate The Great
Nate The Great
november 18, 2022 8:54 de.

This is a good comic.

chiku1605012
chiku1605012
november 18, 2022 8:46 de.

Generally, this manga is a good read.

SirNinjaPirateBot
SirNinjaPirateBot
november 18, 2022 8:25 de.

In nature, it is physical.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  le_petit
november 18, 2022 11:02 de.

Hát igen, a lasszizmus csúnya dolog, de mi nem gyarmatosítottunk, nem raboltunk ki, tettünk tönkre országokat, más nemzeteket, úgyhogy nekünk miért kellene elérzékenyülni. Az ukrajnai politikátok is háborúpárti. Úgy, hogy kuss,nyálas buzi.

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 18, 2022 12:31 du.

Dehogynem gyarmatosítottunk! Az Oroszokat és a Kínaiakat kezdtük el gyarmatosítani! :D:D:D
Keress rá: Ferenc József föld, Tiencsin 😀 :p

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  le_petit
november 18, 2022 9:04 de.

Ez döbbenet, baszki. Egyből az jutott eszembe, ahogy dr. jászberényi már hónapokkal ezelőtt azt mondta a videóiban hogy TC „hazudik”.

le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  Hasitasi
november 18, 2022 11:06 de.

Itt többen vért hánynak tőle, de amúgy én bírom a faszit (mármint a Jászberényit), szerintem korrekt, ebben meg még igaza is volt. Kurc (végleg kiderült) egy szar, opportunista kígyó. Ilyen „kurvaerős” dumákkal felveri maga körül a port, hogy aztán várja valami nyugati nagyontoleránsBLMbtq csapat mesés ajánlatát. PC vagyok, ments ki innen címszóval

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  le_petit
november 18, 2022 3:16 du.

Hagyjuk már az embert..

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  le_petit
november 18, 2022 7:40 de.

„…a magyar futballban tapasztalható rasszizmus volt az utolsó csepp a pohárban, ami miatt távozott a kispestiektől.”
Véletlenül sem a teljesen kilátástalan játék, valamint az impozáns 1 egész pont/meccs átlaga miatt. Plusz még ő távozott, nem kirúgták. Istenem…

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  jnkzln
november 18, 2022 7:50 de.

Egy zoom meetingen közösen megbeszélték, hogy kirúgva felmond… Ezen jól ki is kerekedett a szeme.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 19, 2022 2:41 de.

Nem akarták kirúgni csak online meeting közben állandóan a filterekkel szórakozottcomment image

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  le_petit
november 18, 2022 7:32 de.

Nálunk borsodban ettől kevesebbért is kapott már edző a pofájára. Azt nehezen magyarázhatná rasszizmussal.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  le_petit
november 18, 2022 7:09 de.

Életemben először hozzászóltam a csakfocin. Magvas gondolataimat a témáról nyugodtan olvassátok el, benne van a klub múltja és jelene. A jövője is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 18, 2022 9:43 de.

Fehér embertől még sose láttam,hogy a rasszizmus kártyát veszi elő,hogy magyarázkodjon 🙂 Az eredeti cikk gondolom a skótoknak szól, azért bukott mert a rasszizmus ,így még mehet a Dundeehoz mint az új Ferguson:)

Tusi
Tusi
november 18, 2022 6:45 de.

Isten hozott nálunk öcsém ez a való világ, Sinkó, Bozó, Mendelényi meg Kun a qurva anyád

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Tusi
november 18, 2022 10:38 de.

Ki a fasza gyerek ? Tusi , Te thuudod…. :

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
november 18, 2022 7:03 de.

Jááááj…ez jó volt 🙂
Gangstusi

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Tusi
november 18, 2022 6:46 de.

Oké, megcsináltad a napomat :DDDDD

F.hunter
F.hunter
november 18, 2022 6:31 de.

Kicsi off: Kuusela könyvét hol lehet megvenni?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 18, 2022 6:32 de.

Őőőőőő…könyvesbolt?!
.-)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 18, 2022 6:34 de.

Eddig cipősboltokban kerestem 😉
3 ba mentem be,fogalmuk se volt miről beszélek. Neten se találtam. Január óta várom,hogy megjelenjen,a honlapon láttam,hogy már létezik,de sehol sincs 🙁

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
november 18, 2022 7:06 de.

Mert a kuusela finnül nem cipő, hanem nyakócás szeklice (az egy ritka madárfaj) 🙂

Nem is tudtam, hogy van könyve. Érdekelne engem is amúgy.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
november 18, 2022 7:09 de.

Januárban volt egy interjú vele. Akkor beszéltek a könyvéről is. Nagy részt kap benne a Kispest elmondása szerint.

https://honvedfc.hu/hirek/munka-munka-munka/2022-11-17

Ui: ha látod valahol te vagy bárki megköszönnèm ha beírnátok ide ☺️

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  F.hunter
november 18, 2022 9:50 de.

Tudsz finnül?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 18, 2022 10:20 de.

Nem,de januárban még arról volt szó,hogy Magyarul is megjelenik. Reméltem,ha már jött belőle Kispestre akkor meg is van a fordítás 🙂 Ezek szerint nincs?!

kispesti93
kispesti93
november 18, 2022 6:09 de.

Én pár hete inkább már csak olvasni járok fel ide. Mert legutóbb mikor hozzászóltam, olyan szinten kiforgatták a szavaimat, hogy elment a kedvem attól hogy bármit is írjak. Egyébként meg 1 csapatért szurkolunk mindannyian, független attól hogy ki mit gondol a világról vagy bármiről. S szerintem mi mindannyian azt szeretnénk ha jobb lenne a csapatnak. A szurkolók meg igen is tartsanak össze s tegyék félre azt hogy x és y mást gondol a világról mint ő. Na bocs, csak ennyit akartam. Csak a Kispest!

kiskoz
kiskoz
november 18, 2022 5:29 de.

PLS… „nyugodjon le mindenki a p…csába”!
akkor most zárjuk le a hemi kontra nertulajok értelmetlen vitát, ami tények helyett átment érzelmi és hitbizományi kinyilatkoztatásokba.
mindenki leírta X alkalommal, amit gondol erről, nem hiszem h lehetne még újat mondani.
mielőtt még jobban eldurvulna az egész és átmenne klasszik „latabáros, bendis” végtelenített monológokba és vitákba, ez a téma ennyi volt!
kérek mindenkit, hogy zárja le ezt a vonalat, köszi!!

októberes
októberes
november 18, 2022 4:45 de.

2005-2006 -ban 13.lett a Kispest 33 ponttal 33-52 gólaránnyal. Itt lépett le Pini, megszűnés veszélye fenyegetett, és jött Gyuri bá. A következő évben 8.hely, 41 pont.
Nem szeretnék róla vitázni, ezért csak tényeket közöltem (remélem nem tévedtem).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
november 18, 2022 5:09 de.

16 csapatos bajnokságban a rákövetkező évben is 8ik, majd rákövetkező évben 13ik helyen végeztünk, 6 ponttal a kieső helytől – igaz kupagyőzelem- , aztán 9ik hely, és 2010-2011. 9ik hely, ha jól emlékszem.2012-től kezdett el a csapat felzárkózni az élmezőnyhöz. Akárhogy is számolom ehhez 6 év kellett.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
november 18, 2022 5:08 de.

Nem tévedsz. Aztán….
2007-08 8. Bp. Honvéd 30 12 7 11 45 36

2008-09 14. Bp. Honvéd 30 8 8 14 31 46

2009-10 9. Bp. Honvéd 30 9 11 10 38 35

2010-11 10. Bp. Honvéd 30 11 7 12 36 39

Majd jött a ner ellenszél és jöttek jobb eredmények.
Neki az első éveiben elnyomássalés közpénzekkel se kellett megküzdeni ugye mert az csak 2010 óta van.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 18, 2022 5:18 de.

faszom, hagyjuk az egészet a p.csába mert most már ott tart az ügy, hogy mi azért érvelünk a jelenlegi tulajok mellett, mert a metalcom és /vagy a klub alkalmazottai vagyunk Highlanderrel együtt. Ezt megfejelik, hogy mi egy és ugyanazon személyek vagyunk csak más nicknéven, ugye Hunor? Utóbbi ugye tudjuk, hogy leginkább kire jellemző…….

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 11:55 de.

Nem értem ,hogy ez a gyerek mitől lett ilyen köpönyegforgató egyszercsak.Előfordul hogy vita támad ha fociról van szó, az is hogy néha egy-egy markánsabb vélemény ami nem fedi X Y álláspontját szül némi sértődöttséget,de ezer más módja van ennek rendezésére,mint hogy ott szúród aljas módon hátba az illetőket és keresel hozzá szövetségeseket akár hazugság árán is,ráadásul fikciókra alapozva,ahol pontosan tudod hogy nem járnak és ezáltal nem reflektálnak rá.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 18, 2022 7:56 du.

Szabi b.taatiról beszélt.
„Gondolom” te is….(bár én nagyon másképp itélem meg,mint te-szerintem egyenes ember az illető).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 18, 2022 2:47 du.

Most mit rinyálsz? Lebuktunk. Ennyi volt. Mondtam a titkos megbeszélésén a klubbházban,hogy mendibaba ne ide küldjön minket mert itt van egy csomó Sherlock és simán lebukunk,hogy beépített ügynökök vagyunk. Majd máskor figyeltek Szabival nem csak Kun előtt hajolgattok. Így nem kapunk többet Kun díszdobozos szivarjából se. Kösz bazdmeg!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 18, 2022 2:59 du.

Elbasztuk. Mehetünk Tomi után Kanadába piios kockás flanelingben ,kertészgatyában meg sárga bakancsban teherautó sofőrnek…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 5:43 de.

Mi van velem?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 18, 2022 5:44 de.

olvasd el amit írtam és rájössz mire céloztam…other side

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 5:45 de.

Talán én utaltam olyanra,amit írtál?
Vagy bataati?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 18, 2022 10:48 de.

Utóbbi…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 2:15 du.

Hát nekem ahhoz nem sok közöm van,hogy másnak mi a véleménye. Ha számít valamit,akkor én a te esetedben kizárnám,hogy a klub alkalmazottja vagy.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 5:25 de.

Csupán azért írtam, mert Pini által itthagyott középcsapatról olvastam. Én meg kib…ul úgy emlékeztem, hogy a kispesti érzelmű Kiss Zsolt egyedül maradt, de egyedül nem tudta volna vinni tovább a klubot, és én attól rettegtem, hogy vége a dalnak.
Hogy ezen felül kiről ki mit gondol, az meg hidegen hagy.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
november 18, 2022 5:41 de.

Bocsánat az autocorrect átjavította a „csapatot” „középcsapatra”. Pini csapatainak annyyi pontra volt a kieső zóna mint Hemi csapatainak az elnyomásig. A stabilt meg azért írtam mert itt stabilitásról olvastam már 2006tól.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
november 18, 2022 5:42 de.

Megbeszéltük.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 2:54 de.

olyan jó, hogy a túloldalon az itt elhangzottakat, leírtakat ferdíti el és egy elmúlt korszaknak csak a pozitív oldalát domborítja ki az illető :))) (Hunor nem rólad beszélek!) na de mit is várunk ott, ahol egy szurkolótársunk helyes írási hibáit figurázzák ki vagy éppen azon szurkolókat állítják pellengérre és kussoltatnák be, akik nem tudnak minden meccsen ott lenni, szemben azokkal ugye akik utaznak, áznak, fáznak, napszúrást kapnak. Ha ez alapján bárkinek is megfordul a fejében a szurkolókat kategorizálni, és egyeseket magasabb polcra helyezni akkor azt gondolom, hogy nem csak a klubnál, de a szurkolói családunkban is komoly gondok vannak!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 3:43 de.

Ilyen az online világ. Engedd el,kb 10 ember eszi a baromságait. A Kispest család kicsit nagyobb, a valóságban a 2 szar közül senki se állítja az egyikről,hogy az lekvár. Akinek már oda kell aljasodnia,hogy szurkolókról és játékosokról hazudozik,hogy figyeljenek rá az annyit ér mint a számtalan regisztráció, amit eleinte tagadott majd csak beismerte. Bárcsak a sokat emlegetett nemzetközi szereplésekért,kapott pénzből csapatot építettünk volna. De mint megtudtuk, hülye aki erősít,úgyis ki fog esni 🙂

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 17, 2022 2:28 du.

instant Insta : A két úriember bő két órája találkozott egymással… Reméljük nem véletlenül…
comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 17, 2022 5:50 du.

Lanza: „Bongiorno vezérem! Mi ez a kupleráj itt Kispesten? Pár éve bajnokok, gólkirályok szaladgáltak itt!”
Kakadu: „Nem tudom Bajnok csak öntöm beléjük a tízmilliárdokat feleslegesen semmi eredmény nélkül”
Lanza: „Na akkor legyen finito nekik jöjjenek frankó tulajok sok sok dellával s akkor én is jövök az edzői stábba megtanítani focizni a botlábúakat!
Kakadu: „Rendben Davide tavaszra meglesz!”
Lanza: „Ok Ciao”

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 17, 2022 4:36 du.

Kinevezte nagykövetnek?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 17, 2022 3:31 du.

Sima pofavizit.Mi másra gondoltàl?Jàtszani nem,befektetőnek nem,edzőnek nem.Sportigazgatónak nem.Nem kell többet belelátni ami,sztem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 3:36 du.

Az Isteni Lanzafame az a hajó ami már sajnos végképp elment!
A játékára lenne hatalmas szükségünk!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 17, 2022 4:49 du.

Azért ha az a mentalitás beköltözne a klubházba, bármilyen szerepkörben, azzal biztos nem veszítenénk. Merne egy játékos nem hajtani. A kocsijáig pofozná ki a stadionból.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 18, 2022 1:43 de.

…csak edzeni ne kelljen…..mert ugye az „italian stallion” sokszor megtette ezt. Ettől még elismerem amit a klubért tett.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 2:59 de.

** „öreg ember nem rakéta” -egy régi szlogen a seregből…:) szóval fiatalon biztos jobban szeretett edzeni.
de ami a találkozást illeti, nem fura, hogy pont most, amikor ez a zűr van a központban/klubban ?
** fiatalabbak kedvéért: öreg ember ott az „öreg” katonát jelentette, aki már jellemzően nehezen mozdult, kb mint Lanza az edzésen 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
november 18, 2022 3:05 de.

🙂 én csak azért nem voltam katona, mert fősuli miatt halasztást kaptam, aztán meg eltörölték, de mivel van katona a családban ismertem ezt a mondást:) Nem tudom mi az apropója, én nem akarok ebbe mást látni….konteokat nem szeretnék gyártani. De ismét kiemelem, Lanzát baromira elismerem és habitusa a pályán mindig is segített a csapatnak, de nem szabad elmenni mellett, hogy szeretett ő is elsunnyogni pár dolgot:) na de zárjuk is le, mert a végén rámsütik, hogy Lanzát sem ismerem el. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 6:52 de.

Lanza szeretett besunnyogni is. Ha érted mire gondolok 😀 Kiváncsi lennék rá edzőként, eleinte gyakran ülne a lelátón piros lap miatt. Lelkes Imrén, jó értelemben vicces sztorikat hallani róla 😀

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
november 18, 2022 7:33 de.

Tényleg…ott milyen mutatókkal ténykedik? Arról van valami infó?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 18, 2022 7:40 de.

Ha jól tudom 4-5 vereség után jött az első győzelem. Az eredményeket annyira nem követem csak a sztorikat 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 17, 2022 5:37 du.

Legyen így!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 9:02 de.

Megértük,hogy egyesek szemèben Hemy istenkiràly lett….de megszèpìtett mindent az idő….

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 4:52 du.

Alapvetően rossz a megközelítés, hogy Hemit bármilyen szinten is ezekhez hasonlítjuk. Az előbbi utálata vagy szeretete nem fogja ennek a két balfasznak az érdemeit csökkenteni. Ez csak arra alkalmas, hogy valaki azon röhögjön, hogy Hemit 1500 szurkolóból 500-an küldték el az anyjába a bokáig húgyos WC-jű stadionban, míg strómanékat bő ezren a 3000-ből az új oroszlán-barlangban.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
november 18, 2022 5:26 de.

Mondjuk ezeket el lehet küldeni az anyjukba annélkül,hogy a secu fenyítsen, vagy pátkányozzanak stb , ellenben Heminél 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
november 18, 2022 1:47 de.

írtam valahol, hogy a jelenlegi tulajok „érdemeit” nem kell elismerni?? sok minden negatívum,amit Hemy tett, homályba merült…, de nem is akarok ebbe most belemenni, mert „más” oldalon már klubvezetők mintaképének tekintik.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 1:25 du.

Divatmágnás volt Hemi, nem király.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 9:56 de.

Végülis mikor 500-1500 fő járt a Bozsikba nem volt nagy sor a büfénél 🙂

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  F.hunter
november 18, 2022 5:25 de.

azért azt visszasírom, mikor csak hátra kellett fordulni sörért

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
november 18, 2022 7:06 de.

Azt adom. Sokkal könnyebb volt bebaszni meccs közben 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 9:55 de.

Figyu én vállalom a véleményem,hogy király volt az öreg(a mostaniakhoz képest akár istenkirály is).
Mondom ezt úgy(!),hogy alig vártam,hogy elmenjen,mert: -nem tudtunk már vele tovább fejlődni,pénztelenek voltunk,gyengék stb…
De benne volt valami tisztelnivaló.
(na ezekben nincs).
Vártam,hogy jobb jöjjön helyette.
Nagyon nem azt kaptam,hanem igazi lúzer balfékeket….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 3:32 du.

Fogalmazd meg,hogy mi tisztelnivaló volt benne?Kívàncsi vagyok.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 3:55 du.

Ezt a kérdést te sem gondolhatod komolyan.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 18, 2022 1:53 de.

De komolyan gondolom, mi baj vele, hogy kíváncsi vagyok a véleményedre?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 3:54 du.

Az,hogy kihúzott minket a szarból anno.
Az,hogy stabilizálta a helyzetünket.
Saját pénzeket beletolva tette mindezt(nem állami vagyonnal töketlenkedett)és ne gyere azzal,hogy megkapta ő is a TAO-t. Tudom,hogy megkapta,de korántsem azt a nagyságrendet,amit máshol,más csapatok.
90%-ban tudta,hogy mit csinál(ezek ugyanennyiben nem tudják kb).
Aztán mintha egy kis ellenszélben bajnokságra is vezetett volna minket.
Soroljam még?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 18, 2022 2:01 de.

Az ugye megvan, hogy először a fradit akarta megvenni, mert így akart a politikához dörgölözni. De ott befürdött és jók lettünk mi is. Azt nem vonom kétségbe, hogy stabilizálta a klubot, de ne vitassuk el, hogy ehhez azért nagyban hozzájárultak a TAO pénzek. Szóval miért is ne jöjjek a TAO pénzekkel vagy az MFA üzemeltetéséért kapott pénzekért? Vagy a fiatalok játszatása miatt kapott pénzekért, mert őket is csak akkor kezdte el bevetni, amikor állami zsé járt érte. Előtte meg jöttek a TBC-s meg járókeretes külföldiek, akiket a Cordella hozott ide. Jujj, de elfelejtjük azt az időszakot, amikor zsákban jöttek a használhatatlan játékoskok, akikkel cordella és még páran mostak szépen pénzt. De beszéljünk arról is, hogy az öreg egyetlen kanyi vasat nem költött a nemzetközi szereplésekre, hogy megerősítse a csapatot, sőt, akik lehetett eladott. Az megvan, hogy egy időben úgy leszarta a csapatot, hogy átadta Cordellának? Akkor a csapat majdnem kiesett és a Gács Pali közbenjárására vette vissza az öreg a gyeplőt. Az, hogy bajnokok lettünk ahhoz majdnem több köze van Pipponak – pizzériát üzemeltet- aki figyelmébe ajánlotta Rossit. Aztán szerencséje volt, hogy idetalált Lanza is.Az a csapat nem, nem Hemynek köszönheti a sikert, hanem csak maguknak, meg a zseni Rossinak. Ha azt a csapatot egyben tartja és kicsivel több pénzt ad a mesternek és nem árulja ki Lanzát a ződeknek és megveszi a kért 2-3 játékost Rossinak, akkor állítom, hogy a BL-ben is alkotni tudtunk volna. Egyszóval voltak az öregnek eleinte érdemei nem vitatom!, De hogy most elkezdjük itt és odaát nosztalgiával emlegetni,hááát…emellett persze a mostani tulajok is elmehetnek a p..ba és én is fogok velük szemben kritikával élni, mert amit klubunkkal tettek az nem megbocsátható!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 4:04 de.

1. Az elején még igenis tolta bele a lóvét….de amikor szembesült azzal, hogy közpénzzel kell versenyeznie, onnantól kezdve látványosan visszvett….ahogy mondjuk Újpesten is eljutottak erre a szintre.
2. Végig pozitív volt a pénzügyi mérlegünk. Ez nyilván nem ér semmit, ha nincs mellette eredmény, de most se eredmény, se pozitiv pénzügyi mérleg.
3. Összerakott egy nemzetközileg elismert utánpótlás bázist…a Fradi, Vasas, Mezőkövesd, ZTE szekerét a mi fiataljaink tolják…nyilván nem kizárólagosan, de ott vannak.
4. Nagyon sok mellényúlása volt….de az utóbbi 30 év legjobb légiósát és legjobb edzőjét Ő hozta ide Kispestre, Magyarországra a mostani légiósokhoz és edzőkhöz képes fillérekért.
5. Bajnoki cím, Bajnoki bronz, 2 db Magyarkupa arany és talán 2 Magyar Kupa ezüst, 3 kispesti gólkirállyal, mindezt a Fradi, Vidi költéségvetésének a törekdékéből.
6. Fizetési sapka biztos fizuval….sok játékos mondta, hogy valóban nem a legmagasabb a fizu, de az biztos.
7. Felmerült problémákról kommunikáció, valamilyen formában történő megoldás —-) jelenleg 0 kommunikáció
Nagyjából ezeket tudtam összeszedni nagyjából 5 perc alatt…valóban nem volt az Öreg olyan típus, aki túlzottan magasztalni kell, de az első 7 pontot korrektül teljesítette. A lepusztult Pini féle Kispestől az nb1-ben meghatározó csapatot csinált….szemben a mostani, évek óta Diósgyőri magasságokban szenvedővel….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 18, 2022 4:53 de.

Amit elírtál azok közül igen valóban sok minden megállja a helyét, de a „nemzetközileg elismert utánpótlás bázis” megjelölés erősen túlzó?Hol voltunk mi nemzetközileg elismerve? Kit adtunk mi nemzetközlieg elismert csapatnak az MFA-nak az idejében? MFA csapataink hol voltak nemzetközileg jegyezve? Látjuk, hogy a vasas, kövesd és zte szekerét miként tolják a fiataljaink, de ha szeretnétek bátran hozzuk vissza szendreit, májert, ihrig- farkast, cipfet, botit…Az elmúlt 30 év legjobb edzőjének és játékosának idehozatalához nagyon kevés szerepe volt. Annak, hogy ők ide kerültek leginkább az andrássy úton pizzériát üzemeltető Pipponak köszönhető és Cordellának. A fizetési sapka meg….annyira volt jelen, hogy egyes játékosok bérének egy részét kispesti vállalkozói körök állták, csak, hogy maradjanak. A csapat megerősítését meg minden egyes alkalommal, amikor előre lehetett volna lépni nagy kegyesen elfelejtette. Hidd el én nem akarom az öreget baszogatni és vannak eredményei, de most erősen elkezdeni nosztalgiázni az irányába és visszakövetelni részemről kicsit túlzó. Emellett persze a mostani tulajok egyszeren senkik.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 6:19 de.

„de a „nemzetközileg elismert utánpótlás bázis” megjelölés erősen túlzó?”
MTK, MFA a két legjobb magyarországi utánpótlás bázis. 2007 előtt hidegvizes zuhanyzók, patkányjárta öltözők voltak. Lehet túlzó volt a nemzetközileg elismert, de akkor is kizárólag Hemingway érdeme, ameddig eljutott az MFA.

„.Az elmúlt 30 év legjobb edzőjének és játékosának idehozatalához nagyon kevés szerepe volt.”
Gondolom Te fizetted az átigazolási díjukat, Te adtál nekik fizut…akiket mondtál, azok valamilyen kapcsolatrendszer eredménye volt, a Kispestre kerülésükre meg Hemingway mondta ki az áment….el is zavarhatta volna őket.

„de most erősen elkezdeni nosztalgiázni az irányába és visszakövetelni részemről kicsit túlzó.”
Ha van munkahelyi menzád, ahol olyan, amilyen de végsősoron többnyire finomakat eszel, majd ezt leváltja egy olyan, ahol az étkészlet csúcsminőség, a személyzet tip-top, csak éppen az eléd lerakott kaja ehetetlen, akkor nagyon gyorsan el fogsz kezdeni nosztalgiázni a többnyire ehető régi menzáról.

„Emellett persze a mostani tulajok egyszeren senkik.”
Ebben a legszörnyűbb, hogy egy olyan rendszert, infrastruktrúrát, szurkolói bázist, stb. vettek át, amit csak tovább kellett volna csiszolgatni, olyan pénzkeretből, ami az elődjének sosem volt igazán. 🙁

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 5:24 de.

2017. November. Krasnodar-Honvéd 8:0.” Nemzetközileg elismerve”.comment imagecomment image

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 18, 2022 4:21 de.

Bocsánat de hol a tökömben voltak 2006ban közpénzek a fociban? 2012körül kezdtek pénzek megjelenni a fociban.(de inkább 2014 szerintem de ebben a tévedés jogát fenttartom) Ha tolta bele akkor 3 év alatt Pini stabil csapata miért csúszott a 14. helyre éppenhogy bentmaradva?
A nemzetközileg elismert utánpótlásbázis mitől az? Amint lett az Mtk és a mi akadémiánkon kívül más, nem jött ide egy tehetség se. Topligába 0 játékosunk mutatkozott be. A válogatottba luxemburg meg ferröer ellen odafér Dani és Botka. Danin kívül minden mfa-s megbukott külföldön. Botka is azért jött ide mert a fradinak nem volt kb utánpótlása. De a szekerüket se Botka és se Vécsei nem tolja azért.Világ életében fradista volt Botka és az egész családja.Az nem nagy érdem,hogy kieső csapatokban vergődnek a nagyágyuink
Ha olyan biztos volt a fizu miért bundáztak a játékosok mert nem volt fizu? Supka elég közvetlen ember,ha összefutsz vele kérdezz rá nyugaton. Lanza fizetését egy nem létező szponzor fizette, Rossi meg csak azért jöhetett mert bruttó 850ért aláírt

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 18, 2022 3:09 de.

Ragozhatjuk napokig.
Az öreget akkor is többe nézem,többet letett az asztalra,valószínűleg több ideig is próbálta több-kevesebb sikerrel irányítani a klubot,mint a maiak.
Nekem ő sokkal pozitívabb személy a klub történetében egyelőre.
De tudod mit?
Beszéljük ezt át egy fél év múlva,addig te is átrágsz egy-két dolgot magadban.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 9:26 de.

az idő kevés lett volna ehhez, kellett ez a pár bohóc, akik „klubtulaj”-os játékot játszanak 3 éve Puskás/Bozsik/Tichy,/Détári…klubjával.
a HONVÉDDAL (részben a mi bőrünkre is).
ami az öreget illeti, nálam soha nem lesz semmilyen király, de 1 felelősségteljes tulajdonos volt ezekhez a nímandokhoz képest.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
november 17, 2022 2:56 du.

Hemi papáról van egy emlékem…Kivittem az akkor 8 és 10 éves gyermekeimet a kecsó ellen.A gyerekeket süteménnyel kínálta,velem kezet fogott, és azt mondta jó szórakozást…Nem várom el ezt a mostani tulajoktól,de ég és föld a különbség…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
november 17, 2022 3:38 du.

Nekem is van egy emlèkem Hemyről..bajnokok lettünk és lekapcsoltatta a villanyt a Bozsikban ès a hátsó füvesre tereltette ki a szurkolókat,ahol vak sötétben,semmilyen módon ünnepeltük ezt a törtènelmi tettet.Egyik 19,màsik 1 híjjàn húsz!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 5:09 du.

Szabi ezt most komolyan mondod, hogy nálad egál hemi balfaszkodása és az, hogy 3 éve a kiesésen görcsölünk.. .?
akkor kezdem feladni… :/
ui… miközben tudom, hogy téged is kicsinál ez mai helyzet és nem azért kívántuk az öreget melegebb éghajlatra, hogy ez mostani nihill mentalitás lépjen a helyébe…de javíts ki pls. ha tévednék!
én remélem, hogy csak a szülinapi koccintások miatt írtál ilyeneket. 🙂
// ISten éltessen még1szer!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 3:57 du.

Trollkodott egyet egy bajnoki cím után vs lapít és leépít valaki egy őszi szezonbeli kiesőhelyen állás után.

Mindenki döntse el melyik a jobb egy picikét.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 4:27 du.

Trollkodott???Ok meggyőztèl,Hemy gyere vissza!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 4:29 du.

Nem akarlak én meggyőzni semmiről.
De nézzük már azt is,ki mit tett le az asztalra.
Szerintem ő letett valamit.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 5:42 du.

Letett igen mert valódi tulajdonosa volt a klubnak a maga kíméletlenül racionális és szűkmarkú hozzáállásával!
Abban az időben még annyi pénzzel és annyi szerencsével megcsinálhatta az egyszeri kutyavásárt budán (pesten!) de ma már az ő hozzáállása és üzletpolitikája édeskevés lenne a NERb1 ben!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 4:30 du.

Persze,Így van.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
november 17, 2022 5:19 de.

Mazochistáknak és perverzeknek , vagy esetlegesen nosztalgiázóknak ebéd mellé :
https://www.youtube.com/watch?v=uYLf2Q3467E

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 17, 2022 6:47 de.

Számszerint sem tudom megnevezni azt, amit igértek/teljesült.
SZÉGYEN!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
november 17, 2022 7:17 de.

Mondjuuuuuk: NULLA?? 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
november 17, 2022 5:22 de.

! SZÉGYEN !

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 17, 2022 3:47 de.

Bocs mindenkitől a „tulaj előszedéseim” miatt(biztos elég unalmas már),de nagyon kivagyok rájuk.
Ezek,ha így folytatják kiejtenek minket.
Szarul láttam már többször is a helyzetünket,de kilátástalanul még eddig sosem. Most ez van és foghatjuk ezt bármire,nagyrészt az ő saruk a helyzet.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 4:42 de.

osztva az aggodalmadat, abban talán bízhatunk, hogy még 1 ilyen kókler bandát nem dobhat a gép nekünk…
sem szakmai, sem elhivatottság téren nem lehet ennek alámenni.
ebben reménykedhetünk!
//persze ezt sem tudtuk elképzelni, hogy ennyire el lehet ezt cseszni.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 4:09 de.

Szia,
Lehet valakinek unalmas, de másnak meg más unalmas. Mindannyian tele vagyunk féltéssel, dühvel és aggodalommal. Ezzel a Gondolatoddal, hogy eddig többször is kaksinak Láttad a helyzetünket, most meg egyenesen kilátástalannak, azzal sokan tudunk azonosulni. Bízzunk, mert mást nem tehetünk. Amit tehettünk mi szurkolók, azt meg megtettük.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Tusi
november 17, 2022 10:58 de.

én nem tartozom ebben a témában közétek .És még sokan mások sem. Értem én, hogy ez a sírás most trendi dolog,de attól ez még nem így van.Nem mindenki van tele „féltéssel”. Azt gondolom, ahogy én is teszem,hogy mindenki csak a saját nevében beszéljen.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Highlanders
november 17, 2022 2:05 du.

Nem sírunk, pláne nem trendizünk, (nem is értelek, hogy írsz hasonlókat, mert ezzel Te meg mindenki mást kategorizálsz be) hanem már nem látjuk azt, amit az elvakultságunk is tudott láttatni. Az, hogy mindannyian tele vagyunk bizonyos érzésekkel, érzelmekkel, legyen az bármi, az meg csak annyit tesz, hogy nem közömbös számunkra a Kispest. Ergo, ha belőled semmyen érzelmet nem vált ki, akkor mi a pikulának 1 Honvédos fórumon Írkálsz?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
november 17, 2022 12:43 du.

Te még a kiesés pillanatában is -szerintem- védeni fogod őket. Jogod van hozzá. Hemivel szemben kissé kritikusabbnak tűntél…

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Highlanders
november 17, 2022 12:32 du.

Szerinted fog javulni a játékunk? Bent fogunk maradni?

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Highlanders
november 17, 2022 12:26 du.

Mi ad neked még reményt, miben tudsz még bízni?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Highlanders
november 17, 2022 12:22 du.

Miben bízol még?

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kermon
november 18, 2022 3:14 du.

Hát nem abban,mint ti jópáran,hogy kiesünk és akkor diadalmasan jön majd az” ugyemegmondtam”. Különben ez a „te miben bízol még ” el sem hangozhatna. Na,nézzük miben lehet bízni:
Abban,hogy ez a kibaszott BP.Honvéd. És ez elég is ahhoz,hogy ne aggódjak. Bővebben nem untatnálak a témában benneteket,mert ittmár az a faszagyerek,aki minél jobban vizionálja a legrosszabb forgatókönyvet úgy látom. És nem az,aki rendes szurkolóként bízik a csapatában.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kermon
november 17, 2022 3:35 du.

A profizmusban.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Snowflake
november 17, 2022 4:46 du.

Lyulyyyy!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
november 16, 2022 4:49 du.

Naponta többször is felnézek a hivatalosra hogy van e már valami „hivatalos”
Rossz olvasni hogy a legjobb játékosainkat hová akarják értékesíteni!
Megérthető ha valóban a pénzkimentés és a klub eladása a cél!
Csak akkor ez történjen is meg végre!
Remélem egy méltóbb vezetés érkezhet végre a klubhoz, mind anyagilag mind szakmailag s akkor nem számít kiket adnak el!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 17, 2022 3:35 de.

Számomra nem megérthető,ha ezek az emberek a szakadék szélére teszik a klubot azzal,hogy még a használható játékosokat is eladják alólunk úgy,hogy egészen biztosan nem tudunk hasonlókat igazolni és emellett mi vagyunk a legfenyegetettebbek a kiesés tekintetében.
Nem megérthető ,de pláne nem elfogadható.
Rakják rendbe amit elkúrtak,aztán -felőlem legalábbis – adjanak el akit akarnak,menjenek ahova akarnak. De ne a süllyedő hajót hagyják el,hanem a működőképest.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 6:39 de.

Én is kétkedve fogadom ezeket a játékoseladós híreket, viszont másrészről meg nem látom magam előtt, mitől lenne ennél rosszabb a helyzet. Egy értelmes edzői koncepióval, és maxiálisan a klubért dolgozó játékosokkal a vélt távozókkal sem lehetne rosszabb a helyzet szerintem.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 6:39 de.

Én is kétkedve fogadom ezeket a játékoseladós híreket, viszont másrészről meg nem látom magam előtt, mitől lenne ennél rosszabb a helyzet. Egy értelmes edzői koncepióval, és maxiálisan a klubért dolgozó játékosokkal a vélt távozókkal sem lehetne rosszabb a helyzet szerintem.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 17, 2022 3:53 de.

Szentimentális vagy Hunor!
Ők nem drukkerek hanem tulajdonosok!
Má’ mé’ raknák rendbe ha szabadulni akarnak tőle?
S ha rendberaknák miért is akarnák eladni?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 17, 2022 12:27 du.

Nagyon leegyszerűsíted.
Ha valami rendbe van rakva,azt sokkal jobb áron lehet értékesíteni(igényes vevők esetén).
Bármi miatt akarhatják eladni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
november 17, 2022 6:08 de.

Talán egy dolog szól a rendberakás mellett: az eladási ár. De lehet, hogy Nerniában nem számít. Az ár annyi amennyit mondanak, és az veszi meg akit kijelölnek…franc tudja.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 5:03 de.

https://honvedfc.hu/hirek/oszi-szunet-teli-munka/2022-11-16 emellett a csakfoci ír egy törökországi edzőtáborról, de az ugye a hivatalos honlapon nem szerepel.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 6:38 de.

Két hónap alatt, megtanulnak focizni? Hmmm…
Azért az is jó lenne, ha komolyabb ellenfelek ellen játszanánk edzőmeccseket, mert a szokásos ellenfelek ellen, nem sokat lehet lemérni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
november 16, 2022 8:16 de.

olvastam egy tanulmányban, hogy ha valakivel, akinek egy adott dologhoz nincs tehetsége, de 10.000 órát foglalkoznak annak fejlesztésével, akkor képes lesz az adott képességét egy megbízható szinten használni. A tanulmányban a zongorzás volt felhozva példának. Szóval ez nálunk is működhetne:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 17, 2022 3:11 de.

Az baj,mert ~1464 óra van csak a kezdésik

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 8:17 de.

Szabi, bazmeg, mit érünk vele, ha megtanulnak zongorázni?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 16, 2022 8:23 de.

mit?mit? Az, hogy a csapat egy kottából játszana már nem is elég? 🙂 Gondolj bele, egy Für Elist hallgatva te is szívesebben innád az unicumot és a söröd:)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 8:29 de.

Inkább Acceptől hallgatnám a für Elise-t meccs előtt. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=25vzEXfCA7Y

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 16, 2022 8:31 de.

nem annyira csippázom ezt a műfajt, de ez így hallgatható számomra. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
november 16, 2022 8:30 de.

vazzeeeeee…. hogy imádtam úgy 85 körül!
// + Yngwie J. Malmsteen….hmmm ?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
november 16, 2022 9:20 de.

Őt csak foltokban…de utána olvasva rögtön ismerős lett…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 8:26 de.

Kedves nézőink, a Vasas baloldali támadását szépen védekezte le a Honvéd. A védelem határozott, erős játékkal adta el Bach H-moll etűdjét, amit a Honvéd szurkolók kitörő bravó kiáltásokkal jutalmaztak. Közben a Vasas gólt szerzett, de legalább a zongoraszéket nem tudták kirúgni a Honvéd új kapusa, Fischer Annie feneke alól.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 8:25 de.

és azt se felejtsétek el, hogy zelenszkij is zongorázással futott be…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
november 16, 2022 8:26 de.

volt ott azért egy kis gitározás is:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 1:52 du.

Àllítólag a vidi csomagban vinnè Szappanost és Tamást.Ha lenne esze a vezetőségnek,akkor Tamás helyett elhozná Heistert,bàr lehet hogy fizuja gond lenne.Nb1-ből nagyon mozdítható jàtèkost pótlásra nagyon nem tudnèk max olyanokra kellene rárepülni,akiknek nyáron lejár a szerződésük (pl.Antonov,Gergènyi.)

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 2:09 de.

Szerintem hatalmas hiba lenne megint felforgatni a csapatot…nem mondom, hogy nem kell igazolni, vagy éppen pár játékost elküldeni, de lehet nem a legjobb formában lévőkkel kéne kezdeni. 🙁
Bár úgy gondolom az első lépésnek az kéne, hogy legyen, hogy Mendelényi leül a kibaszott székében és mond valamit, hogy mégis mi a tervük a Klubbal? Vevőket keresnek? Vagy az csak pletyka? Mert tök felesleges addig bármilyen igazoláson gondolkozni, ami a tulajdonosi háttér bizonytalan lábakon áll….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 16, 2022 4:51 de.

Én csak egyet kérdeznék, hogy te az elmúlt 3 évben mikor tapasztaltál olyat, hogy a klubvezetés korrekten kiáll és beszámol dolgokról? Sztem te olyat, amit második bekezdésben írtál ne várj!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 9:41 de.

Apróhirdetést ne adjunk fel estleg a jófogáson vagy a marketplace-n? Baszki,szerinted ha a lehetséges vevő arról értesülne hogy mindenáron értékesíteni akarod a terméket,mennyivel ajánlana kevesebbet? 25-30%? Mert ha nem hülye egyből a feléről indítaná az ajánlatát. Senki ne haragudjon meg,de néha van egy olyan érzésem, hogy itt tizenéves kislányok kommentelnek. Ilyet nem is hallottam még, hogy valaki azon háborog,hogy őt egy ekkora deal-nél nem tájékoztatják folyamatosan eladói legfelsebb szintről,és ezt személyes sertésnek veszi,mert ő a terméket ugyan megvenni nem tudná,de kedveli!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 16, 2022 5:01 de.

Azért Mendelényi már párszor leült kamera elé….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 16, 2022 5:05 de.

Leült..és számodra mondott olyat, ami megnyugtatott vagy hiteles volt? Legutolsó „leülése” alkalmával mindenki hibás volt csak ők nem. Számomra nem hiteles!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 16, 2022 5:05 de.

Ja megígérte, hogy tanultak a hibákból és most már minden f@sza lesz kb röviden. És most ez van ami, látjuk.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
november 16, 2022 4:35 de.

Teljesen igazad van! Így kellene, de ez nem Hemingway szint.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 3:07 du.

Antonov jó? Nekem ő olyan fekete folt 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  F.hunter
november 15, 2022 4:01 du.

komolyan kérdezed ?
15/ 1 gól 2 assist.
talán 1 fokkal jobbak a beadásai, mint TKnak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
november 15, 2022 3:46 du.

Nem tudom,lilàknàl van jó meccse,de csak felvetés volt részemről.Fekete folt?Nem inkàbb orrnehéz?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 5:13 du.

A fekete foltot úgy értem,hogy nem tudok róla semmit csak,hogy orrnehéz 😀
Ui: sötét folt 😀

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 2:01 du.

Pénzért biztos nem igazolunk..

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 16, 2022 10:03 de.

Ezt a hülyeséget ki mondta neked?!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 16, 2022 11:18 de.

Tök egyszerű, baromira megugrottak a költségeink, a tulajok ki szeretnének szállni, így a megemelkedett költségeket a klubnak kell kitermelni.. Ezért minimális összegen felül nem racionális pl. Doka árú játékosokat hozni…

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 16, 2022 2:03 du.

Doka 400k a TM-nél. Van kiszemeltünk aki több nála ugyanott, csak mivel kevés van neki vissza aszerződéséből,kevesebbért megszerezhető,mint Doka volt anno. Na,ilyenkor mi van? Racionális vagy sem?! Meg az az igazság, jegyzem meg mellékesen,hogy kurva nehéz olyan oldalon kommentet írni, ahol a 80% azzal kezdi hogy nyavalyog a pénztelenség miatt és világvégét vizionál,de ezzel párhuzamosan megtartaná azokat akikért utoljára pénzt látnánk,de még igazolni is akar minőséget,baszd meg! Na,az ilyen embereknek teljesen felesleges információkat adni érkezőkről és távozókról egyaránt. Nem személyes, aki akarja vegye magára.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 16, 2022 2:21 du.

Nekem nincs bajom a játékos eladással, mert egy profi klubnál az alap, hogy a játékosokkal gazdálkodik.. A jelenlegi vezetőségről nincs jó véleményem, de ezen a területen jól teljesítenek.. A baj az, hogy nem jól rakják össze q keretet.. Remélem igazad lesz, hogy a megugró költségek ellenére visszaforgatnak pénzt új játékosok vásárlására..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 8:05 de.

Na megy itt a nagy kvíz, hogy kit kinek ad el a klub. Én felteszem az 1 Milliós kérdést? Sinkó – malacpofi – Gábort kinek tervezi eladni a klub?

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 11:18 de.

Remélem Pini húsüzemének adják el ezt a disznósajt arcú smicisapkás fradiszurkolót

Tsanyi
Tsanyi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 9:06 de.

A klasszikus vicc jut eszembe:

– Mennyit adsz értük?
– Én??? Semmit!
– Oké, a Tied!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 8:26 de.

Ha tud betonozni én tudok olyan helyet ahol hasznos lehetne.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
november 15, 2022 7:23 de.

Igen..klasszik esete, amikor egy Klubnak nincs felelős tulaja.
Szappanos esetleges pénzzé tételének nem az az üzenete számomra, hogy kell a pénz a biztos bennmaradást segítő esetleges igazolásokra, hanem inkább az, hogy „vigyük amit lehet” elv mentén pénzzé tesznek minden használható játékost.
Ezek után a fiatalok szerepeltetéséért kapott pénz sorsa is kezd aggasztani.
Remélem ez a Szappanos ügy csak inkább egy amolyan morált bontó aknamunka, mert ha Ő elmegy, akkor tényleg nagy szarban leszünk. 🙁

szemcse rob
szemcse rob
november 15, 2022 6:42 de.

Üdv! Lekell igazolni Holit a Vasasból!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  szemcse rob
november 16, 2022 12:57 de.

A vasas talán nem olyan hülye, hogy a valamit is érő játékosaitól megszabaduljon. Amúgy is kevés van belőlük náluk.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  szemcse rob
november 15, 2022 7:23 de.

Êlő szerződése van.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
november 15, 2022 6:37 de.

Ahogy elnézem a dolgokat,nagyon úgy tűnik,hogy nálunk hatalmas nagy csövesség van,míg a többi csapatot ez valahogy „elkerüli”. Ők tudnak költeni,igazolni,mi meg a pénztelenség mellett,nagyon meg is fogunk gyengülni kb,ahogy a dolgok kinéznek.
Mert azt senki ne mondja nekem,hogy egy Szappanost,egy Zsótért,egy Tamást,egy Lukicsot csak úgy pótolni fogunk. Biztos,hogy nem! A többi távozóról nem is beszélve!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 7:10 de.

Mégegyszer: Egy profi klub,mint mindenhol az egész régióban,eladna lejárt szerződés előtti játékosokat hogy pénzt kapjon vissza, egy
nemrég kevésbé kerülőt meg százmilliókért eladna. Mi a faxt nem lehet ezen megérteni ,illetve hogy jön ki ebből a nemzethalál,mert ez teljesen véletlenül egybeesés egy nem túl kedvező gazdasági helyzettel?! Ugyanígy jártunk volna el,meg így is kell eljárni,2-3 évvel ezelőtt is! De ugye mindig olyan jól esik sírni-ríni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 8:54 de.

Még egyszer: leszarom,hogy mi a trendi a játékoseladásoknál.
Azok a tények,hogy a klubot egyre mélyebbre süllyesztik ezek a kóklerek. Engem ez érdekel,semmi más.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 2:07 du.

Azt kell eldöntened, hogy egy gazdaságilag működő klubot akarsz, vagy egy csődtömeget..
Akkor tudunk megmaradni, ha a potenciális játékosaink azt látják, hogy innen van előrelépés és közben a klub is jól jár.. Itt van Sampeiro.. Ingyen jött, most van érte érdeklődés.. Ha eladjuk mondjuk 500eEUR-ért, akkor kevesebb mint 5 hónap alatt kerestünk rajta minimum 150 milliót, amiből hozhatunk egy újabb játékost, akit megint felépítünk..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
november 16, 2022 4:26 de.

Baszki egy full csődtömeg vagyunk minden téren!
Én azt értem mit akarsz mondani,de először rakjuk már rendbe a klubot és stabilizáljuk már azt a kurva csapatot.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 9:11 de.

Eddig azt akartad hogy menjenek. Most,hogy akár olyan olvasata is lehet a dolognak hogy lehet hogy mennek,meg az a gondod,hogy érthetően és az üzleti világban teljesen megszokott módon ,pénzt vennének ki ‘állóeszközökből” eladás előtt. Mert azt azért te sem gondolhatod komolyan,hogy 3 év alatt egyetlen saját forintot sem tettek ebbe az egészbe.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 9:24 de.

Biztos tettek bele,de abban nagyon nem ertünk egyet,hogy: eladunk egy leamortizált szart,vagy eladunk egy értékes valamit.
Az előbbi annyit is ér(kevesebbet),míg utóbbi nyilván többet. Marpedig ha eladnak mindenkit,azzal csökken a csapat/klub ertéke is

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 9:56 de.

Az öreg ugyanígy adta el. Kellett vennünk/szereznünk vagy 15 játékost hirtelen. Egyébként kicsiben már szerintem mindegyikünk csinált ilyet. Hogy példát
is mondjak árultam a kocsit de kivettem belőle a Hi-Fit,vagy levettem az alufelniket ,és így magát az autót sokkal gyorsabban elvitték,mert olcsóbb lett. Aztán aki akart vegyen rá/bele.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 12:03 du.

Nekem teljesen más az üzletpolitikám,ilyen autópiacos feelingnél. Maradok a példádnál.
A „kiveszed a hifit” mellett lecseréled a még elfogadható gumikat szarabbakra,a motort kikapod belőle és belehajítasz egy bizonytalan eredetűt,ami vagy beválik,vagy nem.
A műszaki vizsga meg lejár és ki tudja meghosszabbítják-e ezek tudatában. A vevőjelölt lehet szivesebben vesz át egy olyan kocsit,aminél tudja mire számíthat.
Ez a klubra vetítve:
Merthogy itt most nagy változasok lesznek elvileg.
Egy gyengébb kerettel nem biztos,hogy esélyesnek látná a vevő az nb1-es tagság meghosszabbítására a csapatot. Az meg egyből le is viszi az értékét,ha nb2-ben gondolkodunk. De egyébként az is,ha értéktelenebb játékosok vannak a keretben.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 1:28 du.

Amíg te a fikcióidról beszélsz én meg bevett gyakorlatokkal és tényekkel
próbálok operálni, addig csak a karaktereket pocsékoljuk egymásra.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 1:38 du.

Amennyiben az fikció,hogy az egyik más üzletpolitikát folytat,mint a másik ,akkor tényleg hagyjuk.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 8:05 de.

Szapi szerződéséből még másfél év hátravan, mégis listán van. Egy vérprofi klub másfél évre igazol kapust?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Snowflake
november 15, 2022 2:08 du.

Ha kifizetik a szerződésben szereplő kivásárlási árat, akkor nem tudsz mit csinálni..

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dagiiron
november 16, 2022 1:41 de.

Hemingway anno pont ezért nem írt kivásárlási összeget….mert így kicsengeti a Vidi a lóvét, úgy meg a piaci körülményeknek megfelelően mond az ügyvezető egy zsíros összeget, amit vagy elfogad a másik fél, vagy nem.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Snowflake
november 15, 2022 8:22 de.

Olvasd el mégegyszer amit írtam utána beszélj hülyeségeket.A ” egy nemrég kevésbe kerülőt százmilliókért” részt ajánlom a témában figyelmedbe .

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 7:16 de.

Akár ezt el is fogadom. De most a kiesés szélén állunk. Nem engedhetjük meg magunknak a gyengülést. Mert akkor mindent elveszítünk!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 15, 2022 8:38 de.

Fene tudja,hogy egy jó üzletet elszalasztanék e ( Szappanos) olyan dolgok miatt,amik vagy vekövetkeznek vagy nem. A többi felmerült név esetében a Lukinál kényszerpályán mozgunk mivel nyáron ittmaradt ,Zsótér és a többi támadó esetében 1 árva gólócskától búcsúzunk mindössze ha szigorúan vesszük, Dokánál egy cserejátékos,Tamás helyére már emlegetnek valakit aki mások szerint jó ,de én nem követem a pályafutását.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 6:54 de.

Pótolni fogjuk, kérdés milyen minőségben.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 7:21 de.

Ja még a nem túl jó Nono-t vagy Petrusenko-t sem tudtuk. Ilyen Plakuchenko meg Mitrovic ezek nem megoldások.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tony Soprano
november 15, 2022 8:29 de.

Petrusenkonál mondjuk jobb Gomis. Nononál meg látjuk azóta is,hogy a „nem túl jó” konkrétan azt jelenti,hogy nélküle megálltunk a góllövésben hiába egy Lukic szintű csatár.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 15, 2022 8:42 de.

Petrusenko TM ára amúgy 150k -val emelkedett mióta pár hónapja távozott,valamint több kerője is van. Az ő elengedését tartom az egyetlen szakmai hibának az összes nyári távozó közül.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 9:16 de.

Petrus pályafutáást követem az Istránál. Folyamatosan a jó között van és nagyon stabil lett vele a kp. Bakot lőttek elengedésével. Benne komoly pénz lett volna sztem.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 8:52 de.

Nekem akkor is jobban tetszik amit Gomis csinál ott ,még ha ezért jön az ügyeletes „ezzelakungabitéltetedelkaptalak” ember is☺️ Gomis-Petrusenko jó lehetett volna. De ugye Bocskay, gondolj bele mennyit ment volna fel az értéke,ha a szezon nagyrészében padozik Bocskay mögött

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 7:07 de.

Én ezt a költözős dolgot akkor sem értem.
Mindenféle jött – ment edzőre focistára elverünk évi több száz millát de áramra nincs lóvé…
Pedig a hazai pálya is azért előny lenne.. Ahogy mondják a 13. játékos.. Fizessünk őt meg inkább.. :).
Mondjuk nem tudom mekkora költség ez a fenntartás…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
november 15, 2022 7:33 de.

13.ik játékosként a szurkolókat aposztrofálják, de őket inkább már ne fizessák, mert ugye azok már rég meg lettek véve:) Amúgy sehol sincs szó konkrétan költözésről. Balfaszul és kétértelműen adtak ki kommunikét, ez tény. De olvashattad, hogy a fidinél, lokinál is vannak közüzemi költségek miatt problémák. Sztem eltolja az MLSz a tavaszi szezont.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 8:04 de.

Meddig, áprilisig?
Akkor jobb lesz?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szlaci
november 15, 2022 8:56 de.

Ha 2 héttel eltolják ,Májusig talán 2 hazaink lenne. Amúgy szerintem jobb április,nem kell annyit fűteni és a nap is késöbb tér nyugovóra 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
november 15, 2022 8:10 de.

Sztem már márciusban lehetne 13:00 órás kezdéssel meccseket rendezni, megspórolva egy villanyvilágítást. Maximum a TV nem ad minden meccset élőben vagy lesznek körkapcsolások. Én pl. anno alig vártam, hogy apámmal együtt szombat esténként a rádióban hallgassam Novotny Zoltánékkal a körkapcsolásokat:))

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 8:28 de.

A kocsiba beülve hallgattam azon a hülye telken.. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
november 15, 2022 8:55 de.

Na látod, máris van mire visszaemlékezned. 🙂 Nem voltak azok olyan rossz idők, nagyon jó szakemberek voltak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 7:51 de.

Fidinél annyira komoly problémák vannak,hogy épp most készülnek többszázmillióért kivásárolni Szappanost.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 8:57 de.

Akkor gondolom Cser-Palkovics hazudik…mert ott is felmerült ám, hogy az önkormányzat -nem a klub!- nem fizeti a közüzemi számlákat és költöznek csútra. Azért így más a leányzó fekvése, hogy ott ezen számlákat az önkorinak kell kigazdálkodni és nem a klubnak.Ezáltal ezen pénzeket máris játékosvásárlásra tudják fordítani.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 12:12 du.

Szabi. Nem érdekel ki a fenntartó,ez mit mond,az mit mond. Kiesőhelyen vagyunk,árulják az „a még elfogadható szintet képviselő játékosainkat” és árulják a klubot is. A vidi meg többszázmilliókért készül vásárolgatni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 12:38 du.

Ne hagyd figyelmen kívül ezen infókat.Azért nem mindegy,hogy a klub kasszàból kell kivenni ezt a pènzt,ezàltal a keretmegerősítèst hàttérbe szorítani vagy a közüzemi szàmlàkat más fizeti.Hidd el nekünk is jó lenne ez a szitu,amiben a fidi van.Tőkeerős szponzor ès önkoris stsdion fenntartàs.Nem vagyunk jó helyzetben a hìrek alapjàn ez tèny.Elbasztak mindent amit lehet,de ez csak minket,szurkolókat èrdekel.Vízvàlasztó lesz ez az időszak,sztem eldől aklub sorsa.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 8:30 de.

Nem a csapat üzemelteti a stadiont. Semmi köze a kettőnek egymáshoz…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szlaci
november 15, 2022 7:18 de.

Azt pletykálják,hogy az akadémia és a stadion fenttartása 1,5-2 milliárd plusz. Itt nem érnek semmit a 100 milliók 🙂

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 15, 2022 11:15 de.

A pályafutésről meg egyebekről azt,hogy egy új gyepszőnyeg kevesebbe kerülne tavasszal,mint az eddigit pátyolgatni.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 11:17 de.

A pályafűtés off,az fixi. De én ezeket a számokat a pályafűtés nélkül hallottam.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 6:51 de.

Eddig is csóróság volt, van benne rutin. Csak most már nincs egy Gazdi-kaliber se, akit el lehetne adni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 6:05 de.

Simán kivásárolják..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 6:06 de.

nagy az esélye..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 5:54 de.

Teljesen varhato volt. Es tuti nem ez a vege. Nagyon sajnalom…

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  dixneuf
november 15, 2022 6:12 de.

Én is sajnálom, és félek, hogy annak ellenére, hogy milyen jó fél szezont futott, nem a kapus poszt lesz a legnagyobb problémánk tavasszal. Meg, ha valaki menni akar, az menjen is el. Lásd Lukics példáját.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dixneuf
november 15, 2022 6:08 de.

Mit sajnálsz tulajdonképpen? Azt,hogy távozhat egy jó játékost,vagy azt hogy ilyen a profifoci,hogy a szabadon igazolhatóként érkező után rövid idő alatt százmilliók folynak be a kasszába akkor eladod?!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 8:21 de.

Azt hogy megy. A tobbit meg leszarom. En erzelmi alapon kozelitem meg, te meg professzionalisan vagy a fasz tudja hogy. Mindkettonknek joga van hozza, csak en nem basztatlak teged.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 6:50 de.

pl. azt, hogy mire összeállna 1 csapat, mindig eladják min, a felét.
így még 1 nagyon jó edző sem tudna csapatot építeni, nem csoda, hogy buknak nálunk félévente és megy a szenvedés 3 éve.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 6:14 de.

Azt nem tudom,hogy ő mit sajnál,én mondjuk azt,hogy eladnak minden használható játékost és esélyes,hogy kiejtik,tönkrevágják a klubot.
Az,hogy százmilliók folynak be,az nagyon jó dolog,amellett klub meg süllyed egyre mélyebbre.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 6:17 de.

Sajnos ez is egy elképzelhető forgatókönyv. De meg kell várni, hogy kik érkeznek a helyükre. Még nagyon az elején vagyunk az egész holtszezonnak. Tavaszig még bármi történhet. Ez úgyis felül dől el.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Okoska
november 15, 2022 6:29 de.

Ok,én eddig azt látom,hogy évről-évre gyengébbek vagyunk.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 6:39 de.

Sajnos én is. 🙂 Csak próbálom magamat nyugtatni, hogy nem csak távozók lesznek. Az biztos, hogy ez a Metalcomos dolog nem működik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
november 15, 2022 6:05 de.

kérdés már csak az, hogy vidi vagy külföld. Jobban esne, ha külföld.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 6:15 de.

Menjen oda ahol többet keres. Azt a melót amit ő beletett, hogy itt járjon senki se tudja felmutatni az nb1ben. Szedje meg magát. A következő csapata után 34-35 évesen erre nem lesz már akkor sansza.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
november 15, 2022 6:44 de.

Az vigye aki nekünk többet fizet!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 6:06 de.

Ár kérdése

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 6:07 de.

Szapinak 2024-ben járna le szerződése, válogatott kerettag, szóval lehet kérni érte pénzt.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
november 15, 2022 6:09 de.

Tudom, de biztos van egy kivásárlási ára.. Ha azt megadják, akkor csak vele kell megegyezniük

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 15, 2022 6:10 de.

Ne aggódj, mert ugyan ezek lehet hogy edzőválasztások meg egyebekhez hülyék, de innen gombokért még nem adtak el senkit.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 6:17 de.

Ezt tudom, ebben profik

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 6:15 de.

Sokra megyünk vele.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
november 15, 2022 6:45 de.

Ezt a kommented nem is értem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
november 15, 2022 7:00 de.

Hát az a lényege kb,hogy leszarom a zsebüket,kit mennyiért adnak el.
Az van,hogy kiesőhelyen vagyunk és árusítják a (szarok közül is) a jobbakat,akiket esélytelen lesz megfelelően pótolni.
Züllesztik a klubot….. stb.
De… Eladnak többszázmillióért játékosokat.
Húdefasza…

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x