Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 10, 2026 9:00 du.

?

Pelso
december 12, 2022 3:28 de.

OFF az offban… van pár új videó a NEMfoci menüpont alatt: https://kiskoz.hu/category/nemfoci/
témák:
a „világvége” vagy/és annak az elhárítása
ill. az archeogenetikai kutatások eredményei

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
december 12, 2022 3:54 de.

ez ilyen poén céllal kerül fel, vagy teljesen komolyan?

Tusi
Tusi
december 11, 2022 7:42 de.

Hajrá Hali!comment image

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Tusi
december 11, 2022 8:06 de.

Bent a második tiziből

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
december 11, 2022 8:02 de.

Hiaba, aki a környéken lakik…
Hajrá Hali!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
december 11, 2022 6:11 de.

A klub jelenlegi anyagi helyzetében azt gondolom hogy Szappanos, Doka, Prenga, Gomis, Samperio és Lukic pótlása képtelenség lenne ezért eladásuk/elengedésük a csapat egyértelmű gyengítése!
Meg kellene továbbá tartani Tamást, Cirkovicot, Zsótért, Capant, Dominguest és Kocsist de helyettük lehet találni jobbat vagy ugyanolyat!
A többiekért nem kár mehetnek bárhová!
Az akadémisták (mindegyik) nem kiemelkedő játékosok!
Kocsisból lehet stabil kezdő idővel, míg Bocskay, Szabó Alex és Kerezsi talán cserének jók a többiek még annak sem!
Időhúzás olyan itt nevelkedett ifjakat visszahozni akik még alacsonyabb osztályban sem tűnnek ki, főleg ha még a helyüket sem állják meg!
Időnk pedig nincsen!
Baromi szimpatikus lózung ez a „sajátnevelés” duma de ez a csóróság jele!
Van ilyen csak ki kell mondani!
Persze létezik a világ labdarúgásában sikeres nevelőklub pl. Ajax Amsterdam csak mi ettől nagyon messze vagyunk, a bajnokság vége ahol jelenleg kieső helyen állunk meg jóval közelebb van!
De legalább már tudjuk az „árunkat”
40 millió dollár azaz cirka 16 milliárd ft és jöhet a kánaán!
Addig meg „nevelgetünk” vagy az NB1 hátsó részében vagy (ami valószínűbb) az NB2 ben!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
december 11, 2022 7:42 de.

A 80-95 közötti időszakban volt olyan a Honvéd, amilyet te szeretnél és hiányolsz. Megértem, szép időszak volt, akkor lettem én is Honvéd drukker. Most volt egy 3 éves kísérlet, amikor megpróbálták visszahozni ezt az időszakot, vagy legalábbis elkezdeni az oda vezető utat. Nem sikerült. Épp más irányba indulunk. Az új irány egyébként sokkal inkább jellemző volt ránk a 113 éves történelmünk során. Én nem mondom, hogy azt a csapatot egy kerülettel odébb találod, inkább azt mondom, hogy próbálj megbarátkozni ezzel a gondolattal. Inkább Kispest leszünk mostanában, mint Honvéd.
Ez a hosszú távú stratégia. Persze addig egy elég hosszú átmeneti időszak lesz (az a 3 év, amit magának adott KG2, nem tűnik elégnek ehhez, mert egyszerűen nem érik be ennyi idő alatt a megfelelő nevelő munka). Ez alatt is elsődleges, hogy ne essünk ki. Ehhez valóban kellenek jó légiósok és rutinos magyar játékosok.
Szapit semmi pénzért nem adnám, Doka mostanában többet árt mint használ, Prenga átlagos, Gomishoz ragaszkodnék, Samperio maradjon és játsszon, Lukic sok pénzért menjen, és jöjjön helyette egy hasonló szintű, de küzdeni tudó csatár. Tamás nem győzött meg, a jelenlegi Cirko szintjét egy ifjú akadémista is meghaladja. Ha Zsótér megy, akkor kell egy hasonlóan hajtós, de pontosabb ember. Capant nemtom, az oxival elbizonytalanított. Domingues játsszon, Kocsis mindenképp maradjon. A fiatalokban én többet látok, de ezen már vitatkoztunk eleget 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
december 11, 2022 8:12 de.

Ez mind rendben van amit írtál,de azért meg kell próbálni kicsit felzárkózni a szomszéd kerülethez.Egyébként valószínü,hogy a rendelkezésre álló forrásokkal mi sáfárkodtunk a legrosszabbul.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
december 11, 2022 8:11 de.

Sajnos remekül összefoglaltad azt kell mondanom!
Viszont azt Te is elismered hogy sikerei nagyrészét nem „Kispest” ként hanem „Honvéd” ként érte el a klub!
Magam is akkoriban egészen pontosan 1992 ben lettem a csapat szerelmese!
Drukkerként mire kellene várnom, a nevelgetésre vagy a bajnoki címekre, gólkirályokra?!
Remélem bejön ez a csórósdi de sem időt sem tehetséget nem látok eleget hozzá Kispesten!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
december 11, 2022 7:12 de.

Honnan az info a 40 millió dollárról?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
december 11, 2022 7:54 de.

Az egyik portálon mondta maga a nagy Kun2!
Link „odaát”

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
december 11, 2022 8:13 de.

Ok

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
december 11, 2022 6:46 de.

Azért mert más csapat9k nem engedik ki a médiába elszabadult hajóágyúként az egyik vezető munkatársukat,mint mi Kunkettes,az nagyon nem jelenti azt,hogy ott minden rendben van. Nálunk az anyagi természetű problémák ahhoz képest azok,ami eddig volt,és nem a csődhelyzethez képest.másik pedig az,hogy óriási hülyeséget csinálnánk ha a lejárókat vagy a menni akarókat megtartanánk.

Pelso
december 10, 2022 4:38 du.

comment image?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=U2XFmO3wMDcAX_2a6CV&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfD1BlzkOf1ZcLcsURkjZipndbfnSFNLa8_9bjfuCmPatg&oe=6399518F
ennyire vagyunk a kieséstől…baxátok meg!
nagyon nyúzott ez a Kun2

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
december 11, 2022 3:36 du.

Kun berendelte Kepciját is,nofene.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
december 11, 2022 1:22 de.

Hamar belerokkant

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
december 10, 2022 5:32 du.

Az italozó életmód nagyot rúg az emberen :)))
A homeoffice horvát(h)unk kilépett az irodából?! Nocsak…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
december 9, 2022 9:54 de.
Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 9, 2022 3:53 du.

igen…kezd ciki lenni. :/

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 9, 2022 11:56 de.

Lehet hogy edzőnek nem egy géniusz de futballistának az volt!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
december 9, 2022 12:57 du.

Senki nem vonta kétsègbe a futballtudását sztem.

kiskoz
kiskoz
december 9, 2022 4:01 de.

Szóljatok a köpcösnek…
//ennyi Honvédos közül vki adhatott volna neki 1 taslit, hogy térjenek már észhez Kispest témábancomment image
Tajti József, Szurgent Lajos, Nagy Antal, Orbán Viktor, Dajka László, Esterházy Márton, Garaba Imre, a legidősebb válogatott, Bödör László és Pintér Sándor

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  kiskoz
december 9, 2022 1:44 du.

Ez mostanság készült? A Bozsik arénában?

Pelso
Válasz a következőnek  Tony Soprano
december 9, 2022 5:25 du.

Nem… Puskás aréna

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  kiskoz
december 9, 2022 10:34 de.

Ki engedte be ezt a felcsúti gyökeret?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
december 9, 2022 12:50 du.

Az új (gazdasági irányultságú)ügyvezető.
Lehet nem is olyan hülye.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
december 9, 2022 1:01 du.

Most mondta meg, hogy ősszevonnak bennünket a felcsúti mezitlábasokkal, és Felcsúti Öcsi néven harcolunk tovább.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
december 9, 2022 6:31 de.

Nagyanti mögött vajon ki bújt el?

(Sztem a Gyurcsány az…)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
december 9, 2022 12:57 du.

Kun Gàbor,Mendelènyi maszkban.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dixneuf
december 9, 2022 10:58 de.

Varga Kacsa

Pistabá
Pistabá
Válasz a következőnek  dixneuf
december 9, 2022 8:47 de.

A Fletó nem keveredik futballisták közé, neki ez egy snassz társaság. és tényleg kilógna az orra.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
december 9, 2022 7:24 de.

Neki kilógna az orra

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Pelso
december 9, 2022 9:18 de.

Sokáig próbálták ráhúzni az” orra” kérdést, de nem az. Még az általam itt nem említett oldal szerint sem.

Pelso
Válasz a következőnek  Highlanders
december 9, 2022 3:52 du.

túlgondoltad…legalábbis én ez esetben csak a bazilika kilincs méretű ormányára gondoltam, semmi továbbira.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Pelso
december 9, 2022 8:13 du.

Na,persze.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
december 9, 2022 4:45 de.

Ezmiez?
Nem is hallottam róla.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
december 9, 2022 6:30 de.

Advent a Hargitán, írta Sütő András.
Honvédos átirat, profi szereplőkkel, középen meg a kicsi, mint az országház fantomja (vendégszereplő)

kiskoz
kiskoz
december 7, 2022 2:35 du.

ha ilyenek vannak a listán, akkor azért talán nem akkora a gáz… el tudnám képzelni Samp mellett
https://www.transfermarkt.com/martin-mircevski/leistungsdaten/spieler/302282

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 3:49 du.

Tamas potlasa?
Fasz tudja de jonak tunik… kari ajandeknak elfogadnank. Ha igaz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
december 8, 2022 1:26 de.

Kövezzetek meg de Tamás helyett megnézném Benczenleitnert. Én egy feltörekvő fiatalt így tudok elképzelni amit ő nyújt. Odament az nb2be és nincs kifogás,nincs magyarázkodás azonnal stabil kezdő és jól is játszott. Nem az van,hogy ezért vagy azért alig játszott hanem ahova küldték bizonyított

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
december 8, 2022 6:23 de.

Már bocs de mit bizonyított egy nb2-es középcsapatban ami elég mondjuk a Kisvárda ellen idegenben? Amúgy meg nem is tudom mi van akkor amikor határozott idejű kölcsönszerződése van valakinek,hogy azt lehet e csak úgy adhoc mozgatni. Vagy már elkezdte velünk a felkészülést? Nem tudom pontosan.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
december 8, 2022 6:28 de.

Azt bizonyította ,hogy nem égett meg az nb2ben. Azonnal alapember lett,nem sérülés miatt játszott stb. Ennyit. Sokan ezt bem mondhatják el. Pászka is megállja a helyét a feadiban soroksárrol, az szerintem sokat nem jelent,hogy középcsapat. Gazdag is egy majdnem kieső csapatból ment amerikába 🙂

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
december 8, 2022 11:16 de.

Ja. 25 évesen. Meg ugye a konkrét esetben az nb2-ben is könnyen bekerülsz ha jár utánad pénz.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
december 8, 2022 6:51 de.

Szerintem azonnal alapembernek lenni egy alacsonyabb osztályú középcsapatban nem ugyanaz,mint cserének lenni a Honvédnál az nb1-ben még úgy sem, hogy mostanában döcög a szekerünk. Amúgy vele kapcsolatban is megegyezném a mellékszálon a sajátfiatal mániákusoknak,hogy fradi nevelés, és jelen állás szerint többet volt ott ,mint itt. Akárcsak Kerezsi a Vasas esetében.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
december 8, 2022 6:26 de.

Simán vissza lehet hozni..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
december 7, 2022 5:31 du.

Nekem inkább Samp2 a csávó, csak egészséges és top korban van.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kiskoz
december 8, 2022 4:57 de.

A kettőt egyszerre nem hiszem, hogy szerepelne a keretben, a padra biztos nem igazolunk..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
december 8, 2022 5:01 de.

mindkettő tud 10est is, de akár 2 ékes verzióban párban is el tudnám képzelni őket.
egyik sem pados szint, ha egészséges.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
december 8, 2022 2:08 de.

szted a jelenlegi helyzetünkben ábrándozhatunk egy 900.000 Eu-s játékosról? Pláne, hogy ki kellene vásárolni, mert 2024-ig van szerződése? Én ezt a hírt kicsit kétkedve és fenntartásokkal fogadom. Mondhatnám, hogy kacsa… 🙁

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 8, 2022 3:37 de.

én is meglepődtem, ezért is kérdeztelek…
egyetlen esetben látom reálisnak:
-ha végre kibaxuk a keretből azokat a légiósokat, akik nem produkálták azt, amiért idehoztuk őket //nem ürítik tovább a kasszát
– és pénz folyik 3-4 játékosért // és telik a kassza…
ezesetben el tudom képzelni, hogy ide tudunk hozni akár 1 kaliberű, lejáró szerződésű spílert.
ui…bocs, ezt benéztem…mármint nem most jár le a szerződése :/

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
december 8, 2022 3:45 de.

sajnos nem jár le a szerződése, csak 2024-ben. TM értéke meg 900. ezer juró…háát én nehezen hiszem, hogy így jönne.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 8, 2022 3:23 de.

És kölcsönbe?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
december 8, 2022 3:38 de.

háát nem tudom, hogy a Topolya egy olyan játékosát,aki a „2022/2023-as idény őszi felében 13 bajnokin jutott szóhoz a szerb I.osztályban, 6 gól és 2 gólpassz fűződött a nevéhez ezeken a találkozókon.” csak úgy kölcsönadja nekünk, amikor élő szerződése mellett akár komolyabb pénzt is kaphatna érte. De mint tudjuk a Topolya esetében is van „egyéb” magyar szál, ami döntést eredményezhet:) ennek ellenére továbbra is kétkedve fogadom ezt az igazolást, de hangsúlyozom inkább elismerem a tévedésem,mint, hogy ne valósuljon meg.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 8, 2022 4:24 de.

Hanta kolléga posztja a túloldalt adhat némi magyarázatot a klubváltásra, de alapból én is inkább a ‘nemhiszem’ oldalt erősítem.
Az kétségtelen, hogy simán beférne szerény véleményem szerint.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
december 7, 2022 4:27 du.

Nem nem. Ő csatár.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
december 7, 2022 2:28 du.

Nem tudom,hogy ennek mi lehet a valósàgtartalma,de ez az oldal nagy arànyban talàlja el a hîreket:https://zte.hu/transfer/index.php?controller=post&action=view&id_post=404

Kovács Hunor
Kovács Hunor
december 7, 2022 2:26 du.

A zte transfer Martin Mircevksit írja hozzánk,Észak-Macedón forrásra hivatkozva.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 10:50 de.

A videót nézzétek meg. Érdemes.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 11:09 de.

miért ?

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 12:08 du.

Szerintem a leírt szövegből nem jön át az a habitus és meggyőződés, amivel elmondja a szöveget.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 2:43 du.

vegyesek a benyomásaim videó alapján is.
azt tény , hogy 1 fokkal értelmesebbnek tűnik kun1-nél

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  kiskoz
december 8, 2022 4:44 de.

Igazad van, viszont látszik, hogy akármilyen kiváló gazdasági szakember, az elképzelései ezzel az „akkor is végigverem a klubon” mentalitással szerintem komoly bajt okozhatnak a pályán. Gondolom ezt akarják a tulajok: kis pénzen, átgondoltan gazdálkodva eredményesebbnek lenni. Csak nálam pl kicsapta a biztosítékot ez a rögeszmés nem a kettesért megyünk felfogás. Ez ilyen közgáz szakos dolog lehet, mert műszaki karon mindenki csak át akar menni. Csúnya nagyot bukhatunk így.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 3:30 du.

Ez hülye a mai futballhoz . Azt hiszi hogy itt száz-kétszáz-háromszázmillió számít.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
december 7, 2022 9:26 de.
F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 7, 2022 10:29 de.

Remélem a hír csúszott és a 6 hétből már letelt 3.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
december 7, 2022 11:37 de.

Háát a klub eddigi dolgait elnézve nehezen hiszem,de legyen igazad!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 7, 2022 12:08 du.

Huszadika körül játszottak a válogatottal. Azért gondolom

dixneuf
dixneuf
december 7, 2022 9:17 de.

Srácok, már vagy két órája fenn van a hír, hogy a Kiskokó szerződést bontott az ETO-val, és még senki nem dobta fel, hogyaszongya: „Meg kéne szereznünk” meg, hogy „Ő sem lenne rosszabb mint ezek”
Mi van itt, karácsony?
(vicc volt. Tudom, hogy még nincs karácsony)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
december 7, 2022 10:24 de.

Titkon bízunk benne,már nem merünk nagyot álmodni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
december 7, 2022 9:46 de.

akkor majd nem lenne természetes a mosolyod, ha Zsótér pótlására bejelentenék a kis kakaóst aranyvasárnap:)

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 7, 2022 3:39 du.

Ha a kettővel ezelőtti marad ma mi köszönjük meg neki a részvételt…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 7, 2022 9:58 de.

Nekem mostanában nem természetes a mosolyom, nincs szükségem ehhez a kiskokóra. Sajnos

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
december 7, 2022 11:37 de.

Szar minden!

KareszB
KareszB
december 7, 2022 7:37 de.
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 9:42 de.

Elolvastam az interjút is. Nem fogok károgni, de ez kb. ugyanakkora szartenger, mint a kunegy idejében volt. Elnézést mindenkitől akinek tetszik…
Amikor a tulajdonosok átvették a klubot, a sporteredmény-központú üzleti modellre esett a választásuk – kezdte Kun Gergely, a Budapest Honvéd novemberben kinevezett ügyvezetője a csakfoci.hu-nak. – Ez nem baj, csak éppen ez egy nagyon kockázatos modell… Mi van? Mintha azt mondaná a vállalkozó: Eddig a profitra mentem rá, de mostantól inkább csak K+F a lényeg. Akkor csődbe fogsz menni. Az a helyzet, hogy mindkettő fontos, és nem külön-külön…
Példákat mond. Kérdezem, tényleg kötözködés nélkül: van olyan amire ne tudnátok legalább egy példát mondani, bármilyen témában? Most komolyan.
Az a célunk, hogy a csapatban minél nagyobb számban legyenek a saját nevelésű játékosaink, nem akarunk kockázatos igazolásokba belemenni.
Ezt nem kommentálom. Annyit csak, hogy a fiatal játszatása és a külföldi igazolása nem a két véglet. Mindkettő lehet telitalálat és ótvar nagy mellényúlás is. Annyi a titok, hogy szakembert kell megbízni a kiválasztással, és nem titkolom kell hozzá szerencse is.
Nekünk meg ahhoz kel piszok nagy szerencse hogy idén bennmaradjunk. Nézzetek hülyének de MOST úgy érzem sikerülni fog, az viszont tuti, hogy nem az interjúban elhangzottak miatt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 9:26 de.

Ólmos Dániel a Honvéd új igazolása
csakfoci.hu

Kunkettő Gergely ügy,- és dinamikus vezető bejelentette, hogy a kiváló csatár, a 12 éves, enyhén mozgássérült Ólmos Dániel a Honvéd csapatához igazolt.
„Nagyon örülünk Daninak, mert ő egy bárhol bevethető játékos, kapustól a pályagondnokig, NB1-tól a BLASZ4-ig minden poszton játszott már. Sokat várunk tőle, ezért 38 éves szerződést kötöttünk vele.
Docherty Aladár sportigazgató ízes angolsággal méltatta a játékos teljesítményét:
„Wery well!” ezt mondta a tehetséges ánglius és fish and chipset evett közben without fishbone.
A szurkolók is örültek, képviselőjük Szürke Gandalf már elő is adott egy hevenyészett rigmust Dani szidására:
„Ólmos Dani basszájba,
Ott a pénz a kasszába!”
A fiatal játékos a meghatottságtól csak annyit tudott mondani kiküldött tudósítónknak, hogy -idézzük: „Ez gecijó öcsém, ez gecijó!”
Sok sikert az ifjú tehetségnek.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 8:00 de.

Az biztos, hogy 30 éves szabadon igazolható külföldiekkel nem fogjuk feltölteni a keretünket.
ez azért nem pontosan azt jelenti, amit írtál.
ui. inkább attól tartok, hogy ha megint fél csapatot lecseréljük, akkor mennyi idő kell, mire összeállunk…?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 9:51 de.

5-6 játékos megy, max. 2 jön..kb ennyit jelenthet.. A keretet fiatalokkal töltik ki..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dagiiron
december 7, 2022 10:08 de.

ha a megfelelők** mennek el és nem Mitro apó+ Plaku féle érkezik, már bentebb vagyunk.
** megfelelő=
1 .akiért jó pénzt lehet kapni + 2. akinek nem érdemes havonta euro ezreket fizetni a semmiért…
ezzel reagálnék Dixi fentebbi felvetésére is, hogy hogyan is lehetne értelmezni Kun2 némely általánosra sikeredett okoskodását.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 8:10 de.

„…Egy-egy jó transzfert el tudok képzelni, de külföldről is csak fiatalokat igazolnánk, olyanokat, akikben van potenciál….”
Nakérem, mindenki Lukic pótlását várja, közben meg 1-2 Projekjátékos Traoré várható. Vagy hogyan kell ezt értelmezni?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 9:14 de.

tegyük fel, ha beesik egy Ikoba szintű projektjátékos, akkor én meg tudnék nyugodni…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 9:13 de.

Gomis pl 22 éves. Asszem az fiatal

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  F.hunter
december 7, 2022 11:33 de.

Jó az 24 nek is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Jonaska
december 7, 2022 12:14 du.

Jogos,kevertem Domingessel az életkorát aki 22 és van benne potenciál . 24 évesen még fiatalnak számít Gomis?

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  F.hunter
december 7, 2022 12:53 du.

Nézőpont kérdése,hozzám képest fiatal..:) Domingesbe reménykedem én is,csak jobb képzést kapott mint itt a Nyomi akadémián..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 9:06 de.

reméljük, h Bubba egyedi és megismételhetetlen

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 9:15 de.

Na az aztán tuti 🙂

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 9:11 de.

Irigylem az optimizmusodat.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 9:45 de.

egyelőre késleltetett pesszimizmusnak mondanám, egyszerű önvédelmi megfontolásból

Tsanyi
Tsanyi
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 8:05 de.

és ez (önmagában) támogatható is.

szemcse rob
szemcse rob
december 7, 2022 7:31 de.

Üdv! Nem értem ennyi idő eltelte után, még igazából elsem-kezdte munkáját Klafuric Kispesten, és már kijelentjük „képtelenségét” mint szakember a Honvédnál! CS.A.K.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
december 7, 2022 8:13 de.

Emlékezz majd erre a „tavaszi” első 3-4 forduló után.

Tsanyi
Tsanyi
december 7, 2022 5:28 de.

Nekem valahogy olyan érzésem van, hogy jó terv, (könnyen) pocsék kivitelezés.

Az nagyon jó, hogy fiatalokat akarnak beépíteni a csapatba. Mégiscsak akadémiánk van. A baj, hogy olvasva a nyilatkozatokat, nem beépíteni akarnak fiatalokat, hanem azonnal ráépíteni a fiatalokra. Azokra a fiatalokra, akiknek még erősödni kellene ahhoz, hogy NBI-esek legyenek. Az ötlet akkor jó, ha van egy alapcsapat, ahova be lehet építeni Őket. Ha van egy olyan alapcsapat, amelyik 8-10 pontra tudja tartani a kiesőket. Egy olyan csapat, amelyik képes gyakran úgy ráfordulni az utolsó 30 percre, hogy vezet legalább 1 góllal. Ekkor önbizalomnövelőnek, tapasztalatszerzésnek lehet berakni a fiatalokat. Egyre több időt adni nekik. Így, ha van köztük alkalmas játékos, akkor 3-4 év múlva simán láthatjuk, hogy a csapat fele saját fiatal.
De most, ha 5-6 fiatalt egyszerre beraknak, akik nem készek húzóemberek lenni, akkor hozhatnak hozzájuk bárkit, kevés lesz. Ha rájuk építenek, főleg úgy, hogy még a kiesés rémének a terhét is rájuk teszik, akkor ezeket a gyerekeket még tönkre is teszik.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tsanyi
december 7, 2022 6:21 de.

Az a baj,ha a csapat 10 pontra tartaná a kiesőket jelenleg a második lenne,tavaly meg a nemzetközi porondot érő 4. 🙂 Akkor meg minek nagyokat cserélgetni. Szerintem a 12 csapatos bajnokság nem alkalmas egy fiatal csapat összerakására. Lehet az nb3ban majd az nb2ben mint a Kecskemét,de ne az legyen az utunk.

Tsanyi
Tsanyi
Válasz a következőnek  F.hunter
december 7, 2022 6:27 de.

Tehát azt mondod, hogy egy Salzburg alkalmatlan arra, hogy a 12 csapatos Osztrák bajnokságban az 1. osztályban összerakjon egy fiatal csapatot?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
december 7, 2022 4:19 de.

Kun 2 bá” viszont elgondolkozhatna azon,hogy a tervekhez ez az edző nem igazán alkalmas.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
december 7, 2022 5:35 de.

Ezt miből gondolod és szted ehhez a tervhez milyen és melyik edző lenne alkalmas? Nem vitázni akarok, csak érdekelne a véleményed.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 7, 2022 7:07 de.

Aki jobban ismeri a magyar közeget és aki „szarból tud várat építeni”. Egy eleve motivált fiatal magyar edző,aki tud is motiválni. Aki értékeli azt,ha egy Budapest Honvéd kispadjára leülhet(akár a pécsi edző,akár Tímár stb,mind jobb megoldás ettől). Sorolhatnám igazából a végtelenségig,de Klafuric nem megoldás. Bukunk egy felkészülést és pár fontos meccset,mielőtt ki lesz rakva(mert ki lesz effelől nincs kétségem).

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
december 7, 2022 4:21 de.

Az nso alapján most még nagyon bízik benne.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  KareszB
december 7, 2022 5:22 de.

Igen.

kiskoz
kiskoz
december 7, 2022 4:07 de.

úgy tűnik megvan az új csatárpótlónk…legalábbis elég jól lő kapura. 🙂
// mondjuk amilyen rosszul passzolnak egymáshoz az aranylábúak, azt nem tudja szimulálni semmilyen gép

https://www.youtube.com/watch?v=omuzXT_feQY

kiskoz
kiskoz
december 6, 2022 5:14 du.

szerintem, ha nem akarnának bentmaradni, akkor nem igazolnának senkit.
láthatjuk a nyári igazolásoknál is, hogy nem a mennyiség számít…majdnem a fele hulladék. :/
ha jönne 2 húzóember, még jobbak is lehetünk.
ha Szapi off, szerintem Tujvel megoldja a fél szezont.
ha Tamás megy, B. Barna jön vissza helyette, nem lesz rosszabb.
Zsótér iszonyat lelkes, de minimális hatékonysággal- pótolható.
ha Luki megy, kell 1 tuti center!
nagy kérdés Samp állapota, mert nélküle nullák vagyunk előre.
a védelem adott, csak vki rakjon már rendet a fejekben!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 2:47 de.

Samperio felől – állítólag – van érdeklődés a Bundesliga 2-ből….

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 7, 2022 3:07 de.

most komolyan ennyi rehab után már vinnék is ?
nemtom…de remélem azt KunG is tudja, hogy őt meg Lukit nem lehet házon belül pótolni…
szóval, ahhoz h jöjjenek a gólok, min. 1 ilyen spíler kell a középpályára!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
december 6, 2022 5:28 du.

Én már nem tudom,hogy mit akar(nak),de azzal remélem (mindegyik) tisztában van,hogy nagyon nem fog jól kinézni/nem nézne ki jól a munkásságában a tény,hogy : „kiejtette Puskás Ferenc klubját,a 14-szeres bajnok a Budapest Honvédot az első osztályból”.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
december 6, 2022 5:30 du.

kicsinálod magad, ha már most temeted a csapatot, mikor azt sem látjuk ki megy, ki jön

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 4:16 de.

Csak arra akartam utalni,hogy a vezetőknek nagyon nem tétnélküli a dolog és azzal lehet ők maguk sincsenek tisztában mennyire nem az.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
december 7, 2022 4:34 de.

megbaxta a Bodri a Hektort, ha nincsenek vele tisztában…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
december 7, 2022 4:44 de.

De ha belegondolok,igazad van abban,hogy valahol nagyon nem látom ezt most pozitívan,bármennyire is szeretném. Nálam ezek a nyilatkozatok,ezek a tervek,ezekkel az emberekkel így…. = nb2. Nagyon nem tetszik a helyzet.

santiago
santiago
december 6, 2022 11:04 de.

https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-a-helyzetunk-nehez-de-nem-remenytelen-kun-gergely-2928089

Meg nem lattam linkeve.

Annyit szeretnek hozza futni a hazon belulhoz, hogy Ladies and Gentlemens We’re fucked.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  santiago
december 6, 2022 3:23 du.

pozitív a hozzáállás és a racionális gondolkodás, de ez nem változtat azon a tényen, hogy giganagy a córesz…

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  santiago
december 6, 2022 11:19 de.

„A lényeg az, hogy nem csupán az eredményességet nézzük,”

„– Új igazolásokra telik?
– Egy-két posztra szeretnénk igazolni, de annyi bizonyos, hogy több lesz a távozó, mint az érkező. Nevekkel azonban nem szeretnék dobálózni, már csak azért sem, mert bár még nem volt benne részem, tudom, hogy az átigazolási időszak tulajdonképpen egy háború a felek között, és ebben a kemény világban okosnak kell lennünk, hogy megnyerjük a magunk csatáit. Annyit elmondhatok, hogy akik máshol folytatják, azokat nagyrészt házon belül próbáljuk pótolni, többek közt azokkal a játékosokkal, akik eddig kölcsönben szerepeltek. A felnőtt fociban edződve, megerősödve térnek vissza Kispestre, eséllyel pályáznak arra, hogy kezdőként bizonyíthassanak.”

Nem úgy néz ki, hogy erősítésben és mindenáron bentmaradásban gondolkodnak 🙁

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
december 6, 2022 11:44 de.

Lusta voltam kimasolni de igen erre gondoltam. Ez nem hangzik vmi biztatoan.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
december 6, 2022 5:59 du.

Ez konkrétan annyit jelent szerintem, hogy Lukic helyére hoznak valakit, plusz a középpályára jön 1 ember… Megy Tamás, Szappanos Zsótér, Lukic, meg az Izraeli ..

santiago
santiago
december 6, 2022 10:16 de.

Tudom, hogy tortent egy szemleletvaltas.
De a 3 nagykorosztalyos bajnoksagbol(ahol ez a rendszer van)
Kiestunk a masodik felevre a masodosztalyba 2 ben is.
(U17-U16 ami mar tisztan az uj tulajok munkaja)
Ez azert gaz

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  santiago
december 6, 2022 2:21 du.

Egyszer hallanám már valakitől azt,hogy az ifi jópár éve tartó csődjében Simonnak is van valami felelőssége.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Highlanders
december 7, 2022 1:41 de.

Nyilatkozatai illetve megnyilvanulasai alapjan nekem nagyon szimpatikus embernek tunt.
De ez akarmilyen szemlelet van totalis csod.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Highlanders
december 6, 2022 7:58 du.

Ne má! Ő nem egy szent? Pedig én úgy hallottam.

dagiiron
dagiiron
december 6, 2022 9:44 de.

Kovács „Kis Kokó” Pisti az ETO-nál is könnyűnek találtatott.. Még jó, hogy nem hoztuk ide..

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
december 3, 2022 2:46 du.

századvég kérdőíve a repohárról: https://szv.frequest.com/cquest.php?st=9f19386ec96e9d2acf5188b4909327a6&sid=4sam7qlaiq8264vohkudpbcd8t

elég hosszú, de hátha segít átalakítani ezt a mostani idióta rendszert

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
december 4, 2022 2:20 de.

Hmmm…”Ön már kitöltötte ezt a kérdőívet” irja az oldal nekem. Fura, de egészen biztos hogy nem csinaltam ilyet. (A jelenleg hasznalt formajaban teljesen repohar ellenes vagyok amugy).

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dixneuf
december 5, 2022 1:48 de.

Nekem is ezt írja….úgy tűnik, már véleménye sem lehet az embernek. 😀

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
december 4, 2022 12:16 du.
Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
december 5, 2022 1:50 de.

Vajon egy repohár kérdőívnél miért fontos, hogy évre pontosan mikor születtem, és kerületre pontosan hol lakom? :O

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
december 5, 2022 1:58 de.

Az életkor szerintem azért,hogy korcsoportok szerint is meg tudják nézni ki mit gondol 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
december 5, 2022 2:57 de.

A korcsoport (0-10 év, 11-18, 19-25, stb.) és a pontos év nem ugyanaz. 🙂 Na mindegy is. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
december 5, 2022 7:34 de.

Én nem értek a közvéleménykutatósdihoz 🙂
Erre gondoltam mikor szembe jött a kérdés 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
december 4, 2022 1:40 du.

Ez okes. Működik

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
december 4, 2022 2:37 de.

Ez a legjobb megoldás. Nem kell összesítgetni. A kérdőív úgy készült, hogy az eredmény előbb meg volt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
december 4, 2022 2:37 de.

Ez a legjobb megoldás. Nem kell összesítgetni. A kérdőív úgy készült, hogy az eredmény előbb meg volt.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Döme Sanya
december 4, 2022 8:35 de.

Simán csak natolt címet használ, és mivel valaki már a környékről kitöltötte a kérdőívet, a közös ip cím alapján nem engedi többször ugyanonnan.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  KareszB
december 4, 2022 3:00 du.

Ezek szerint mégse.

F.hunter
F.hunter
december 3, 2022 2:02 du.

Két felkészülési meccsünk is lesz decemberben, a Lokomotiv Zagreb és az NK Varazdin érkezik Kispestre
December 1-én kezdte el a téli felkészülés (első szakaszát) Dean Klafuric együttese, amely idén december 22-ig gyakorol, majd a karácsonyi szünetet követően január 2-án folytatja az edzéseket a január 28-i bajnoki rajtig.

Decemberben a tréningek mellett két felkészülési mérkőzés is vár csapatunkra, előbb 17-én Lokomitiv Zagreb, míg rá öt napra, december 22-én az NK Varazdin érkezik Kispestre.

Honvedfc.hu

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
december 5, 2022 12:37 de.

Ezek már jobb ellenfelek, mint a nyáriak..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
december 4, 2022 2:22 de.

Remelem legalabb az egyiket nezhetove teszik ( a stream elvaras lenne reszemrol, a szemelyesre gondoltam).

kiskoz
kiskoz
december 2, 2022 3:28 de.

Anno látta a Honvéd szárnyalását, majd tanúja, sőt edzőként aktív részese volt a gazdaságilag nehéz időknek, most pedig azért izgulhat, hogy kedvenc csapata a tavasszal elmozduljon a kieső helyről – a 78 éves, a mai napig a klubnál dolgozó Szurgent Lajossal beszélgettünk.
comment image
Szurgent Lajos: A tehetségek érdekében inkább „megdöglöttem” (Fotó: Bors/Móricz István)

– Huszonöt éve dolgozik a Honvédnál: mi köti ilyen erősen a klubhoz?
– A gyerekkorom – felelte kapásból a Honvéd egykori játékosa, edzője, Szurgent Lajos. – Kölyökként is a foci volt a mindenem, ráadásul olyan példaképem lehetett, mint Tichy Lajos, akinek a játékát tátott szájjal figyelhettem a pálya mellől a meccseken, sőt az edzéseken. És ami még fontos, hogy – sok gyerekkel és barátommal együtt – voltak álmaim is, egészen pontosan az, hogy NB I-es futballista legyek. Persze nagy utat jártam be, amíg Kispestre értem: Békéscsabáról Diósgyőrbe kerültem, és csak utána vált valóra az említett álom, hogy együtt futballozhattam a Honvédban Tichy Lajossal. Amikor a játékoskarrierem véget ért, edzőként is megmaradt a ragaszkodásom a piros-fehér, majd a piros-fekete színhez.

– Manapság mi a feladata? A nevével már nem találkozni a szakmai stábban…
– Elnöki tanácsadó és játékosmegfigyelő vagyok. Az a dolgom, hogy kövessem a más klubokhoz kölcsönadott fiatal játékosaink beilleszkedését és fejlődését. A vírushelyzet kialakulása jócskán megnehezítette a munkámat, de most már újra ki tudok járni az utánpótláscsapatok meccseire, szóval van feladat. És ha már a futballszakma: korábban több alkalommal is voltam a Honvéd vezetőedzője, de őszintén szólva a pályaedzői pozíció mindig közelebb állt a szívemhez.

– A Honvéd hullámvasutazik az NB I-ben, de az elmúlt időszakban nem nagyon jöttek a sikerek. Mi lehet az oka ennek?
– A legnagyobb probléma az edzők és a játékoskeret folyamatos cserélődése. Kétezerhatban, amikor George F. Hemingway lett a klub tulajdonosa, kialakult a régen vágyott egység, kétezertizenhétben Marco Rossi csodát tett, és bajnoki címig vezette a csapatot. Olyan remek képességű futballisták játszottak a Honvédban, mint Davide Lanzafame és Eppel Márton, ráadásul ők szinte olvasták egymás gondolatait. Az elmúlt öt évben egy tréner sem maradt a kispadon két évnél tovább. A játékosok között sem volt olyan labdarúgó, aki hosszú távon a kezdőcsapatban ragadt volna.

– Mi kellene ahhoz, hogy a Honvéd újra a nevéhez méltó nagy csapatként szerepeljen az NB I-ben?
– Bizalom. Az edzői felfogásom szerint a kiválasztott szakember akkor tud jó eredményt elérni, ha hosszú távon dolgozik. Időt kell adni az edzőnek, hogy kibontakozzon, hagyni, hogy begyakoroltassa a taktikáját, nem pedig félévente kirúgni. Ugyanez igaz a játékosokra is: a mai rendszerben még a világklasszistól sem lehet elvárni, hogy beilleszkedés nélkül meccseket nyerjen egy csapatnak. Esélyt kell adni, hogy a jobb labdarúgók megmutathassák, mire képesek. Ha valaki tartósan gyenge teljesítményt nyújt, természetesen pihentetni kell, azonban nem az a megoldás, hogy a játékosokat néhány rossz meccs után kiteszik a keretből, vagy a második csapatba száműzik. Tehát a lényeg, hogy folyamatosan, lépésről lépésre fel kell építeni azt a tizennyolc tagú keretet, amelyben a stabil kezdőemberek mellett robbanékony cserejátékosok vannak. Ez hosszabb procedúra, aminek megvalósításához évekre lenne szükség, ám ha ez megtörténne, akkor – szerintem – ismét bajnokesélyes csapattá válna a Honvéd.

– Mit gondol az utánpótlás-játékosokról? Vannak vagy lesznek olyan szinten, hogy a későbbiekben az NB I-ben játsszanak?
– Na, ez a vesszőparipám! Nem jósolok olyan fényes jövőt a fiataloknak, mint amilyen annak idején előttünk állt. Vannak tehetséges gyerekek, és amikor elérik a tizennyolc éves kort, már bontogatják a szárnyaikat – az NB III-as csapatokban. Amikor kilencvenkettőben a finn Martti Kuusela volt a vezetőedző, pályaedzőként már felvittem a tizenhét esztendős fiatalokat a cserepadra, és győztes állásnál „be-becsempészgettem” őket a pályára, hogy szokják az élvonal légkörét, stílusát. Ahogy mondani szoktam, „kisparaszt” létemre tudtam, milyen nehéz felkapaszkodni és bizonyítani, éppen ezért meg kell adni és fogni is az esélyt. Futballistaként főleg! Nagyon szigorú voltam a fiatalokkal, de az ő érdeküket néztem. Torghelle Sándor például a mai napig odajön hozzám, megölel, mert tudja, hogy a szigorral csak jót akartam neki. A tehetségek érdekében inkább „megdöglöttem”, hogy ők is bizonyíthassanak. Manapság az edzőket nem érdeklik az ifjú tehetségek, inkább idehozzák a kispadra sem való külföldieket, mert gyorsan kell produkálni valamit. Nem tudom, hová vezet ez a szemlélet , nem tudom, mi lesz a jövőben így, de az biztos, ha a megyei első osztályban játszik is, én akkor is a Honvédért rajongok…
//nso

Csaba Horváth
Csaba Horváth
december 2, 2022 2:13 de.

Nézem a BHO-n az első edzés képeit….valaki nem fedezett fel a képeken új arcot, visszatérő régi játékost, vagy hasonlót? 😀

https://www.facebook.com/honvedfc/posts/557337376403187

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
december 2, 2022 4:50 de.

vannak vicces képek…több képen látszik, hogy valami kisebb labdával játszanak (kb kézilabda méret?)
vajon ezzel jobban megy … ? és lehet h Babakocsiból kapus lesz ? 🙂comment image?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=x8Ump84nTv4AX-_9hEf&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfD5S5jWZqAH51nt_j9SHBQyTXucN8jo6SNZucRzwt1ULQ&oe=638E3119

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  kiskoz
december 2, 2022 6:59 de.

Hát remélem ezek a mozdulatok nem rögzülnek nála, mert akkor nagy bajban leszünk tavasszal a 16-kon belül… 😀

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
december 2, 2022 6:54 de.

Nem kisebb a labda, a Buba nőtt!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
december 2, 2022 3:56 de.

Azt pletykálják, hogy Nagy D. Felcsútra megy..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
december 3, 2022 6:21 de.

A klubhűség mintaképe.Meg van egy dillettáns vezetőségünk is ,akik ezt hagyják.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lajos Gál
december 3, 2022 10:52 de.

Havi 8 millióért kicsit sokat sérült..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dagiiron
december 3, 2022 6:21 de.

A klubhűség mintaképe.Meg van egy dillettáns vezetőségünk is ,akik ezt hagyják.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
december 2, 2022 4:16 de.

követ(het)i a kis barátját, Batikot.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
december 2, 2022 4:42 de.

Similis simili gaudet…
Batikért kár abból a szempontból, ahogy elküldték és hogy látszik több volt benne is.
Nagy D. meg inkább kissd…1 hálátlan kis pötsch, akiben fel sem merült, hogy visszaadjon vmit a közösség felé, ami eltartotta és rendbehozta az elmúlt hónapokban

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  kiskoz
december 2, 2022 4:56 de.

Igen…egy éves kihagyás után, miután Kispesten végigcsinálta a rehabilitációt az alap, hogy hosszabbít….

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
december 2, 2022 6:54 de.

Hát, többesélyes…lehet, hogy mire formába lendül (már ha lendül egyáltalán) vége az évnek. vagy sosem lesz már a régi. Vagy legalább olyan jó lesz mint volt. Vagy jobb.
Nem tudom…azt gondolom, az esély inkább arra tendál, hogy nehezen, vagy sehogy nem talál magára.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
december 2, 2022 11:47 de.

Eléggé zsákbamacska. Ha jól számolom az utolsó 2,5 évben 1,5et hagyott ki. Havi 8 misiért sok. Aztán lehet élete legjobbját hozza majd 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
december 2, 2022 3:24 de.

Egy-kèt MFA-s fiatal arcot làttam,de újat nem.

FerikeKispest
FerikeKispest
december 1, 2022 1:33 de.

Sziasztok!
Lehet, hogy 4 napja nem írt senki, vagy csak nálam romlott el valami?:(

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  FerikeKispest
december 1, 2022 1:46 du.

Szerintem kicsit frusztláltak vagyunk…Ami nem is csoda,mert 11.-ik helyen telelünk.

Live
Live
Válasz a következőnek  FerikeKispest
december 1, 2022 6:27 de.

Mindig lesem en is, most mindenki biztos vébézik.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  FerikeKispest
december 1, 2022 5:44 de.

2 napja osztottam a Dajka/Varga cikket…

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  kiskoz
december 1, 2022 5:51 de.

Köszi, azt láttam, de nem számoltam bele!:)

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  FerikeKispest
december 1, 2022 6:04 de.

köszi. 🙂
amúgy volt tartalmas hanta cikk és még tartalmasabb komment tömeg a taccson

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  kiskoz
december 1, 2022 6:08 de.

Igen, figyelemmel kísérem!
Jó lenne már valamit hallani a tervezett igazolásokról…
Highlanders?:)

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  FerikeKispest
december 4, 2022 9:19 de.

Egy baloldali futó pletykaszinten. Más még nincs.

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  Highlanders
december 4, 2022 1:08 du.

Köszi! Ha tudsz valamit, ne hallgasd el!:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  FerikeKispest
december 1, 2022 9:59 de.

Szegény beteg lett 🙁
Remélem már jobban van

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
december 1, 2022 4:23 du.

Jobbulást Highlanders(ha olvasod).

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
december 3, 2022 3:10 du.

Köszönöm szépen!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
december 2, 2022 4:12 de.

ha nem olvassa, akkor is… 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  FerikeKispest
december 1, 2022 4:32 de.

Mindent elmondtunk. Négy nappal ezelőtt elfogyott a téma és a vélemény 🙂

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
december 1, 2022 5:02 de.

Köszönöm!:)

kiskoz
kiskoz
november 29, 2022 11:25 de.

Aranyoroszlánok – Dajka László és Varga József tippjei a vb-re
Elindult a Világbajnokság Katarban, és ennek apropóján készített interjút két legendánkkal, Varga Józseffel és Dajka Lászlóval az Aranyoroszlánok stábja. Hazánk legutóbbi globális tornán való részvételén ők ketten érintettek voltak, így kik is lehetnének alkalmasabbak, hogy a Közel-Keleti játékok végkimenetelét megtippeljék egy rövid visszaemlékezést követően.

videó link : https://honvedfc.hu/hirek/katari-vegkifejlet-video/2022-11-27

dagiiron
dagiiron
november 26, 2022 3:56 du.

Temesvárit le akarja igazolni a Kecskemét..

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  dagiiron
november 27, 2022 4:20 de.

És a rendelkezésre álló belsővédőink közül melyiknél jobb? Capan? Prenga? Cirkó? Klemenz? Gomis? Szabó? Hagyjuk már ezt.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Highlanders
november 27, 2022 2:14 du.

Mindegyiknél! Övé a jövő!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  A69W
november 28, 2022 5:27 de.

Mindenképp! Nem számít hogy Szabó ugyanannyi idős, Gomis csak 2-vel több, hogy a 27 éves Klemenzt vagy a 28 éves másik vén trottyos Prengát ne is említsük.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Highlanders
november 27, 2022 10:35 de.

Csak egy tényt írtam le, ami egy korábbi, nagy reménységnek tartott játékosunkkal kapcsolatos..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Highlanders
november 27, 2022 7:11 de.

Szabó, Belényesi, Szalai jobb a felsoroltaknál? Igazából lényegtelen a válasz, mert a tények: a Kecskemét 16, a Kispest 27 gólt kapott tavasszal.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  októberes
november 27, 2022 7:32 de.

Nálunk nem csaptrészekkel van gond hanem az egésszel… Nem lehet kiemelni egy csapatrészt sem, ami jól működik… Még akkor sem ha pl. pár hónapja ezüstérmes volt egy védő páros.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  kiskoz
november 27, 2022 7:39 de.

Dehogynem! A kapus csapatrész egészen kiváló 🙂 (bocs)

októberes
októberes
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
november 27, 2022 8:20 de.

Bár , ha a védekezés a csatárral kezdődik, akkor a támadás meg a kapussal.
Szerintem a kevés lőtt gól részben a kapusaink sara. 🙂

szemcse rob
szemcse rob
november 26, 2022 7:13 de.

„talán az volt a legnagyobb hátrányom játékosként, hogy túl érzelmes voltam”… (Dean Klafuric)

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  szemcse rob
november 26, 2022 1:06 du.

Megnéztem ezt a videót. Húbazmeg, most még jobban félek. Közhelyparádé. És a csávónak egy összetett mondat is kihívás. Hogy fog egy csapatot megszervezni?

santiago
santiago
november 25, 2022 7:42 de.

Szokásos off, kicsit kiszakítva mindenkit az elmúlt napok feszkójából.
Ugye az elmúlt hetek témájának megfelelően a szegény ház szinten néztem olyan fiatalokat 1-2 kivétellel akikbe nagy potenciál lehet, az 1-2 kivétel az meg a már bizonyított fiatalabb játékos.

Kapusok: nincs érdekes a marketen, talán ő de fizu sztm egekben: https://www.transfermarkt.com/renan-ribeiro/profil/spieler/95142
Védők: a már bevált recept, holland up termékek:
https://www.transfermarkt.com/abdallah-aberkane/profil/spieler/361086
https://www.transfermarkt.com/lassana-faye/profil/spieler/315129
https://www.transfermarkt.com/cheick-toure/profil/spieler/424326

Középpálya: benfica terméke, örök ígéret és újabb holland/francia up termék
https://www.transfermarkt.com/david-tavares/profil/spieler/416089
https://www.transfermarkt.com/jordon-ibe/profil/spieler/195652
https://www.transfermarkt.com/yassin-fortune/profil/spieler/342878
https://www.transfermarkt.com/robin-schoonbrood/profil/spieler/326026
https://www.transfermarkt.com/amadou-traore/profil/spieler/540665

Csatár:
https://www.transfermarkt.com/jerome-sinclair/profil/spieler/236513

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  santiago
november 26, 2022 6:46 de.

Szerintem meg emelj ezeken az évszámokon úgy 8-at, 10-et, és ne feltétlenül a messzi távolt fürkészd.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  santiago
november 26, 2022 6:46 de.

Szerintem meg emelj ezeken az évszámokon úgy 8-at, 10-et, és ne feltétlenül a messzi távolt fürkészd.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  santiago
november 25, 2022 8:58 de.

biztos vannak köztük akik tudnának segíteni nekünk.
az elég érdekes hogy vki U19ben 1.25 millát ér az Ajax vagy a Feyenord akadémián, majd 3 év múlva már 1 millával kevesebbet ? 🙂
leveszi a menő klubmezt és elveszíti az értékét ?

santiago
santiago
Válasz a következőnek  kiskoz
november 26, 2022 2:14 de.

Sokszor fiataloknal a potrncialt fizeted meg. Tegyuk fel u19 be jatszik az Ajax u19 be, holland up valogatottba is. Akkor azt hiszik lesz belole valaki.

Braziliaba van most egy 16 eves real, psg, chelsea versenyez erte 50-70 millio kozti arral.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  kiskoz
november 25, 2022 11:24 de.

Igen. Különösen a Premier Leauge-ben nagyon nagy százalékban vannak olyanok akiket a mez jócskán túlértékel.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  kiskoz
november 25, 2022 11:24 de.

Igen. Különösen a Premier Leauge-ben nagyon nagy százalékban vannak olyanok akiket a mez jócskán túlértékel.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
november 25, 2022 10:41 de.

Ezen már én is gondolkodtam,kb.valahogy így működik,illetve a csapat teljesítménye is lehúzhatja a játékos értékét.

szemcse rob
szemcse rob
november 25, 2022 7:26 de.

A VÁGYAK BÁGYADT SZURKÓLÓI!

1 61 62 63
13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x