© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Tegnap beszélgettünk itt Lukicsról hogy nem kap labdát. az én álláspontom volt hogy csinálja meg magának a helyzetet. Olyasmire gondoltam amilyet Czipf rúgott tegnap. Megcsinálta a cselt, területet nyert, és 18-20-ról rábaszta és beakadt.
Ilyet szeretnék látni Lukicstól meccsenként legalább kettőt (hátha beakad valamelyik) illetve szögletnél ne bujkáljon hanem fejjel is veszélyeztessen
Mennyire vicces,amikor a vasas tábor lila k.vázik…amúgy ez a Szabó egy szimpatikus szakember nekem.
Halkan jegyzem meg,hogy a klub scout-ja èppen Nigériában van körúton….
Balazs nem a klub scoutja 😀
Vegre…
Tök jó fej volt a Flamengo játékosa, nagyon bírom…
https://444.hu/foci/2022/10/21/a-stadiont-takarito-munkasokat-is-odahivtak-unnepelni-a-flamengo-brazil-kupa-gyozelme-utan
Örülök a rozsdasoknak. Februarig osszeallunk mint a körözött es kiutjuk oket.
Vasas,háát nem tudom eldönteni,hogy jó vagy rossz nekünk.
Vasas a kupában.
Vasas idegenben
A Vidi is személyi változásokat eszközöl a keretében, a DAC is….lehet majd válogatni télen. 😀
Akkor már inkább az FC Basel háza táján nézzünk szét. 🙂
Ugye most csak viccelsz, ugye? 🙂
Nem feltétlen… 🙂 Gyanítom nálunk is lesz távozó
Akaratgyenge játékosokból sztem nálunk is van bőven, ne akarjuk ezt a számot még bővíteni.
Tartani fogjuk ezt a szintet ha pár akaratgyenge játékost eladunk és hozunk helyettük teljesen hasonlókat. (lehetőleg ingyé) 😀 Hát ti nem tanultatok semmit az elmúlt bő 3 év tapasztalataiból? 🙂
apró érdekesség…és baromira tudok Jan Van Dale nyilatkozatával azonosulni! Norbi meg….
https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/dac-balogh-norbert-kikerult-az-elso-csapat-keretebol-ns-info-2919645
Ja és a vezetőségünknek igazán eszébe juthatna, hogy a gyalázatos szereplés után, mondjuk ZTE elleni jegyeket, utazást kifizetné a szurkolók helyett.
2000 Ft volt a jegy, ha esetleg a klub szeretne beszállni, tudok adni számlaszámot.
” meglátjátok Norbi 10 gól felett fog termelni egy normális edzővel”
Én ezt megemeltem volna 20-ra egy Bognár féle eszetlenül támadó Paksban.
Nagy pech ,hogy még sose volt olyan edzője aki mellett tudna villantani
Hoppá! A „nagy tehetség” ott is megbukott… Nocsak. Nem véletlenül engedtük el.
Üdv! Tudjátok a citrom díj sztoriját ugye, nem football csap.tk között, de én most ide sorolom a Bp.Honvéd nyerte el az OTP-Bank-Ligában!
Annyira tudnék örülni, ha a hivatalos oldalunkon tájékoztatnának, hogy Gomisnak milyen súlyos a sérülése. Azt láttam, hogy a térdét kötötték be, na ha ott szalagok sérültek, akkor tőle is elköszönhetünk egy időre.
Kocsis és Bocskay is sérülés miatt lett lecserélve
Akkor még f.szább a helyzet..lassan tényleg az NB3-as csapattak kell kiállni…szánalmas a vezetőség részéről, hogy ilyen vékony keretet hoztak össze.
addig voltunk stabilak a középpályán, amíg ő ott volt
Így van. Fasza lenne,ha őt is elbuknánk egy időre.
Erre mondanám, hogy hiba volt Petrus elengedése, erre mondaná F.Hunter – „vitapartnerem” ebben a témában -, hogy Capan is el tud játszani ott. 🙂
persze ezt már sosem tudjuk meg, de állítom, hogy vele 2-3 ponttal többünk lenne.
amúgy az Ő kezelése’ is mutatja a Tam stáb okosságát: ez a csávó hónapokig szóba sem kerülhetett a kezdőcsapatot illetően…
bírom Hont humorát…1 adalék a tegnaphoz, szakmai elemzés+miazmás

Én utálom mint varjú a rohadt tököt, de ez most kárörvendőn mókás…
Ahhoz képest,hogy nagyon távol áll tőlem a politikai nézete,őt elég értékes embernek tartom,soha nem mond orbitális baromságokat,sőt.
Legalább ő konzekvensen ugyanazokat a baromságokat mondja évek óta… manapság ez is valami már. (Y)
Látványos, hogy Lukicsnak nem passzolnak a többiek.
Ismét azt mondom amit szoktam : Egy center ne csak a kapott labdákat várja hanem CSINÁLJA MEG MAGÁNAK A ZICCERT akár két védővel a nyakán, és lehetőleg értékesítsen 1-2-t. Magyarán : csinálja meg a cselt és 20-ról suhintsa rá. Vagy cselezze/kényszerítőzze be magát a 16-oson belülre és rúgja el a hosszúra. Vagy : harcoljon ki egy 11-est és értékesítse !
Ja, és közben szereljen a kapunk előtt, szerezzen labdát középpályán, adjon magának kényszerítőt, és még rúgjon gólt is. Egyébként azért írtam mert amikor sokkal jobb helyzetben van, akkor is inkább elrúgják a semmiben, minthogy passzolnának neki. Úgy amblokk nincs öszjátékunk.
…halkan jegyzem meg – de igazából Tusi a megmondhatója – , hogy Lukicsra igenis jellemző volt a Topolyában, hogy 16-18-ról elvállalja és lő. Most ezeket nagyon nem mutatja meg. Én azt mondom, ha van rá kereslet adjuk el.
Eljutottam oda én is, hogy: 2 bő szezon „imádkozás”, remélés után mondhattam bakker, jön Lukics.. Most meg azt mondom, hogy a téli igazolási szezonig mutassa meg (olyan edzővel), hogy itt a helye, gólgyáros vagy az átigazolási kapun lépjen át.
Persze ha megy, vigye magával klemenzt, kngbrbdszjba, meg mendelenyitakarodjkispestről meg takonydagadékot meg a sleppet.
Nah.. hát így.
Persze piac után már minden kofa okos, de a nyáron már el kellett volna adni, ha lett volna rá megfelelő vevő (én mondjuk akkortájt még erősen bíztam a jó szereplésében…mára ez elmúlt. A bizalom is, meg a jó szereplés is).
Látványos, hogy Lukics nem is tesz ezért semmit! Jöjjön Traore, több vizet zavarna, megkockáztatom.
Konkretan abban biztam, hogy csuton kezdo lesz a magas védői között es legurítgat sampinak meg dominguésnek, kerezsinek
A tegnapi nap alapján ezzel tökéletesen egyetértek.
Nem vitatkozni szeretnék, csak tényként közöltem. Egyébként meg csak a hülye rohangál egymagában 90 percig, ha nem kap labdát.
Távol állt tőlem a vita generálása, csak nekem az jön le, hogy semmit nem tesz Lukics azért, hogy javítson a megítélésén, teljesítményén. Ami még nekem nagyon szembetűnő volt, hogy Pl. Kerezsi gólját alig akarták a fiúk megünnepelni. Sztem teljesen szét van esve az öltöző, ismét.
lehet, hogy csak nem akarták a sétálgatása közben megzavarni
Nem maraton futó, hogy labda nélkül 90 percig rohangáljon.
vicceskedünk…vicceskedünk itt a sétálgató gólvágónkkal, de 90%ban magának köszönheti ezt az elb.szott helyzetet és én speciel nem érzem rajta azt a görcsös vagy akár laza igyekezetet sem, hogy próbálna alakítani a helyzeten! 🙁
én azt látom, hogy szinte kivételezettként van kezelve a felkészüléstől indítva..külön edzés/lazább edzés, 1 sor meccsen kezdő a teljesítménytől függetlenül.
mindenki emlékszik az első időszakára, tudjuk mi van benne. épp ezért bosszantó ez a nihill, ami most van vele…
persze lehet h ez is edző kérdés is, meglátjuk talán hamarosan lesz változás.
Kapusedzo van, kellene csatáredzőből is 3
Végig néztem a tegnapi meccset. Túl azon, hogy kb. egy nb2-es középcsapat szintjén vagyunk, az egyetlen dolog, amiért megéri néznem a meccseinket, azok a fiatal magyar játékosaink. Igen, nem kiemelkedőek, viszont nem is gyengébbek, mint sokszorosát kereső, külföldi társaik. Jelenleg ennél a Kispestnél ez az egyetlen értelmes dolog, ami történik. Mindenki borzasztó gyenge, 2 értelmes passzt nem sikerül adni, Lukic 2 gyors lépést nem tesz, egyenesen szánalmas amit produkál, Jónsson még annyi se. Komolyan, gusztustalan ez a csapat. Konkrétan az egyetlen olyan csapat vagyunk a bajnokságban, akinek nem nézném meg a meccsét, ha semleges szurkoló lennék. Totál élvezhetetlen, sőt, sokszor értelmezhetetlen az, amit futball címszó alatt nyújtanak. Csak a megszokás és a barátok az, ami miatt kijárok, de ez tényleg borzalom. És jöhet ide bárki edzőnek, ezek a játékosok nem fognak megtanulni futballozni.
Szerintem a Honvéd az egyik legdrágábban „működő” eredménytelen vállalkozás magyarországon!
Tegnap sajnos csak a 2. félidőt láttam, meg Kerezsi gólját az összefoglalóban.
A piros lap után fogtam a fejem, de szerencsére sikerült kibekkelni….Tujvel mocskosul csalta az időt, bár az egy ilyen szituba rendben is van, de hogy mi az ellenfél 16-ának a magasságában is inkább visszafele passzolgattunk, a végefelé a rövidszöglet nem jutott el az ellenfél 16-ig, az döbbenetes volt. Nem tudtam eldönteni, hogy a labda megtartása és az ezáltali időhúzás volt-e a cél, vagy arra játszottak, hátha elvesztik és kiegyenlít a Hali….
Ami Klemenzet illeti, mellette nem tudok elmenni….tavaly a ZTE ellen állították ki MK-n, így lényegében rajta ment el a továbbjutás, aztán a Loki ellen kapott pirosat (igaz VAR miatt) amivel bennragadtunk a kieső zónában, most meg majdnem megint miatta estünk ki…..remélem többet nem kerül a csapatba, mert életveszélyes a csávó.
Klemenz inverzve pedig Kerezsi….na őt viszont szeretném látni a későbbiekben, jó lenne, ha lenne egy újabb Kovács Kálmán, de legalább Kabát Peti, Tóth Misi szintű saját nevelésű csatárunk. 🙂
Végül Tam „mester”. Nem tudom, hogy mi lenne jó vele kapcsolatban. Egy minőségi(bb) edzőt szívesen látnék helyette, de gyanítom ezzel a győzelem, és egy esetleges ZTE elleni győzelem ezt a váltást megint hónapokkal eltolja a dolgokat. Nem gondolom, hogy egy csapatnak jót tenne a gyakori edzőváltás, de tényleg nem értem, hogy miért nem lehet egy rutinos rókát (edzőt) idehozni, aki képes rendet rakni a fejekbe, csapatot építeni. Na de mindegy is…egyenlőre örüljünk a továbbjutásnak, és reménykedjünk egy kedvező sorsolásban. 🙂
Hát jó szarok voltunk,de a győzelmet nem kell….
Schön Szabi egyelőre nem sok vizet zavar fehérváron,ez viszont az illetékeseinket igazolja,hogy nem szántak rá annyi pénzt(de lehet csak szimplán nem volt rá keret).
Schön-t mi is kerestük, tettünk is neki ajánlatot nyáron, klubjától pedig kölcsön akartuk venni. Azonban a Dallas eladni akarta és Szabi valamint managere is elégedetlen volt a sztem nem éppen rossz ajánlatunkkal. Sallói pedig „villantani” akart, mert ugye nem sikerült minőséget igazolni nyáron a MOL-ba. Így belenyúlt a kasszába és kifizette a Dallas-t és megadta Schönéknek a kért pénzt. Mondjuk eddigi teljesítménye a magyar átlagkereset értékét nem éri el. 🙂 Szóval jól döntöttek, hogy nem mentek bele egy árversenybe. Samperio jobb választás lett helyette.
Samperio pont ugyan olyan rossz, mesteri alibi focijával
Csak nagyvonalakban voltam ezzel tisztában,de erre gondoltam. Kösz.
Hát igen. Az illetékesek legsikeresebb lépéseinek ranglistáját azon tevékenységek vezetik, amikor nem csináltak semmit.
Így is lehet fogalmazni.
Na gyerekek…megvan a Hali ellen a kupagyőzelem,amit ha követ egy zte elleni győzelem,akkor marad Courts.
Már eldőlt, nem?
Èn majd akkor hiszem el,ha hivatalos lesz.Ettől függetlenül verhetnènk a zte-t.
Az nehezen lesz meg, így szerintem megy.
csak a második félidőt láttam, de az szégyen volt.
Ez is nagyon gyenge volt..
Na. Legalabb meglett
Bízok abban, hogy klemenznek veszik a repjegyet lengyelbe holnapra
Én meg remélem egy bkv jeggyel a kezében kibasszák a stadion elé már hazafele
De mehetne skóciàba is kézenfogva „fergusonnal”.
Szia, ugyanabban a házban lakik, mint Lanza, miért menne bárhová is?
Koszt, kvártély, lóvé megvan, jó ez így nem?
Csak hülyülök..
Egy nagy szart! Menjen gyalog!
Inkább ne. Menjen gyalog, cipő nélkül. Még a nevét sem akarom hallani életemben soha.
Folyamatosan eltolódik a védelem, mindig marad üres ember..
-1 embernèl ez nem csoda.
Annak ehhez semmi köze, a gólt is így kaptuk..
hol van domingues meg samperio egyébként?
Pihennek szombatra.
Tujvel mekkorát védett
Tujvel >3
Tujvel valóban nagy volt, de sztem kisebb mint három 😉
Koszunjuk meg Molnar Rajmindnak is.
Ilyen rossz befejezest
Jogos
na most cserélte el úgy magát kurc, hogy innentől bukjuk a meccset, ne legyen igazam. mitrovics? eszem megáll. kerezsi le?? mi van?
Ha Nyugat-Magyarország felé vesszük az írányt akkor Klementzt zárják be a szertárba.
klemenc egy s*ggf*j. mehet kurccal a f.ba. ezt az embert b+.
Érdekes, ha Klemenz nevét meglátom, akkor egy piros lap villan be képként. Ma is bizonyította, hogy miért.
Ugyanez.
Jól van lengyelkém, hogy takarodj vissza oda ahonnan jöttél. (meg aki idehozott)
Nem lett volna egy középhátvéd a 2-es csapatból helyette??
Ez a Klemenz jesszusom……
Remélem ez a bucsúmeccse
Hanyadszorra már?
És újra és újra megkapja a lehetőséget.
Idióta,aki alkalmazza és idióta,aki csapatba rakja.
ennyire értelmetlen szabálytalanságot…. mondhatjuk nincs játszatva de ilyen szabálytalanságot akkor sem követek el ha 20 évig nem j@tszom
Érthetetlen.
Hátulról becsúszni középpályán. Okos.
Na most megy el a meccs
Seggfej valóban.. De ez nem volt az..
Magyaràzzàtok meg,hogy miért csinàlta ezt a cserét,hogy levisz egy tàmadót ès behoz egy vèdőt???Bekkelni akar egynb2-es csapat ellen??
Tamás K.-t nehéz védőként vagy támadóként bekategorizálni. Egyikre sem alkalmas.
Csak, hogy játszon Kerezsi a posztján is, gondolom én 🙂 Jogos bekkelni kell amúgy a papíron vyebgébb ellenfél ellen. Tudsz esetleg pár mondatot írni a meccsről. Csak most tudtam bekapcsolni.
Semmi extra,Két fiatal,két szèp gól.A csapat ugyanolyan tanácstalan volt az első fèlidőben,mint eddig.Egy eladott labdából,védelem aszisztàlása mellett jött a hali gólja.Síralmas.
Lehet tudni meddig tart a felmondási idő esetleg (ha egyáltalán az van)? Mar lassan semmit nem lehet elhinni
10 napot hallottam.
Koszi
Nem tudom, hogy Tam tud-e még rájuk hatni, de ez a kényelmes lötyögés Hali továbbjutást idézhet elő. Nincs támadójáték, a gól pedig megalázó volz a védelmünknek.
Tam inkább már a bőröndjeire hasson és nagyon gyorsan húzza kifelé a skótkockás seggét az országból. Most akkor tényleg ő ül a padon?
Igen, ő meccsel.
Sztem mar nem tud rájuk hatni. Asszem eddig sem tudott, ebbol a szempontból talán nincs is nagy különbség
Nem lattam csak a Hali goljat, eleg szorgos vedelmi hiba volt. A mi goljaink szepek voltak? Kocsis, Kerezsi ha jol tudom
Kocsis gyors volt és harcos és beverte.
Kerezsi szögletből betekerte. Szerinted?
Kemény lesz a második félidő…
Nem véletlenül örültem Gomisnak és nem véletlenül vagyunk szétesve,mióta Klemenz játszik a helyén.
Klemenz hátrament, a horvát gyerek ment fel középpályára..
Láttam sajnos. A hali gól előtt is szépen végignézte,ahogy elvezetik mellette a labdát.
Banyek, megint milyen béna gólt kaptunk..
Szabó Alex nagy hibája,labdavesztése.Szokàsos semmiból gól,amivel felhozzuk az ellent.
Az egész védelem ott szerencsétlenkedett
Gomis megsérült, hordágyon vitték le..
Nagy gond ez, pláne 1 Klemenzel
Ezzel megint oda jutunk,hogy kár volt Petrust elengedni.Ha Gomis kiesik hosszabb időre marad egyedül vkp poszton Bocskay.Na ha vele is lesz vmi,eltiltás ne adj isten sèrülès,akkor azon a poszton senki nem lesz.De hoztuk a járókeretes Mitrovicot ès az ukràn-zsidó plakust,aki semmit nem mutattak eddig.
Capan tud játszani azon a poszton
Bocskay derekát fájlalja….Kényszerű csere.
Ijjj baszki…
na kellett ez a Gomis serules, mint tanyara a villany
Majd meggyógyul,amúgy is el van tiltva,két bajnokin még nem játszhat.
remeljuk nem komoly a serules
Gomisnak komolyan nagyon tudok örülni.
A napi szégyen már megvolt, így nyugodtan készülhetünk a Hali meccsre. Szép volt Iváncsa!
Ja, így nem lesz komoly téma ha kiesnek..
Az edzőcsere eredménytől függetlenül tematizálni fogja a híreket. A kiesés már nem jelentene semmit. Ettől függetlenül remélem nem fogunk iváncsázni.
Tűpontos.
na akkor, ezek után, hogy a ződek torokra vették az iváncsai ifjakat, nekünk sem lesz olyan nagy szenzáció ma este – esetleg- kiesni. Elvitték előlünk a pálmát. Számomra ez hihetetlen….
Nem motiválja őket a kupa, ennyi. Amit valahol meg is értek. Nemzetköziben nagyon nagyot mennek.
Persze. Ezért álltak fel megint 9 külföldivel, és csak 3 helyen volt változás a kezdőjükben az EL-meccshez képest. Ha annyira nem érdekli őket, felteszik a B csapatukat, már ha van olyan. Súlyosan beleszaladtak a faszerdőbe, ennyi történt. Faszért kell őket mindig mentegetni, azt csinálják a fradisták, úgyis mindent meg tudnak magyarázni…
Okés…nem motiválja őket egy kupa és ezért kiesnek egy Loki, Kisvárda, Újpest vagy hasonló kaliberű csapat ellen…de egy Iváncsa ellen 3 kapott góllal? 😀 Hogy?
Pár éve a rebrovi Fradi ugyanígy járt, akkor az NB2 alsóházas Békéscsaba ellen. Most az NB3 egyik éllovasa volt a végállomás.Egy gonddal (meccsek száma) kevesebb így nekik, a legkisebb rangú sorozatot dobták.
minden meccsnek ill a 2 csapatnak van 1 dinamikája.
a mait kicsit játszósra vette a fradi, aztán nem tudtak már váltani később, amikor kellett volna.
persze ehhez mindenképp kellett 1 olyan Iváncsa, ami csapatként pl. magasan felettünk áll
2 osztály különbségről beszélünk, ahol az egyik csapat egy játékosa többet ér, mint az egész Iváncsai csapat tokkal-vonóval.
Ez az eredménynek akkor sem kellett feltétlen kellett volna megtörténnie, ha a Fradi az 1. percben piros lapot kap…..na mindegy is, én örülök neki. 😀
3 osztály a különbség, ha a jelenlegi Fradit kiemeltként kezeljük.
persze, ennyit számít a mentalitás, az alázat és a „csapat-erő”…ezekben vagyunk qrva gyengék!
ezt nem hinném a ződekről. Ők jelenleg minden téren egyeduralkodók akarnak lenni. Kubatov is minden nyilatkozatában erre utal. Sztem nagy volt az arc..nem tudtak már egy idő után felpörögni. Iváncsa meg lelkesedéssel levette őket. Hidd el égés ez nekik, ha nem érdekelné őket a kupa, akkor egy magasabban jegyzett ellenfél ellen véreztek volna el.
Nem kubatov játszik. Ő csak dumál. A játékosok meg – gondolom – magasról tesznek a magyar kupára, amikor menetelnek az EL-ben vagy mittudomén melyik kupában érdekeltek most. De mivel nem láttam a meccset, még az is lehet, hogy nagy volt az arc. Az utolsó mondatod viszont logikailag bukta. Ha nem érdekelné őket, akkor vártak volna egy erősebb ellenfélre, hogy inkább attól kapjanak ki? WTF?
Így van.
Iváncsa – Fradi a rendes játékidőben 2:2 amolyan vegyes A-B csapatával.
Kíváncsi leszek, hogy ezt az teljesítményt mivel fogja magyarázni az NB1-ből kinőtt Fradi:
– rossz pálya
– Monacora koncentráltunk
– le akartuk venni az MK terhét a fiúkról
– ebben az összeállításba még nem játszott a csapat
– a hétvégi VAR okozta sokk még benne maradt a fiúkban
– az Iváncsa a magyar labdarúgás meglepetés csapata, tőlük nem szégyen az X se
– több játékosunkat megzavarta a korai kezdés
– 30ezres szurkolótábor alatt nem megy a foci
– több játékosunkat akarják elvinni külföldi csapatok, kértük hogy kicsit vegyenek vissza a teljesítményből, így akarjuk őket itthon tartani
– Csercseszov nem érzet kihívást a MK-ba, ő az EL-be akar rekordot dönteni
– emberek vagyunk, hibázhatunk
– igazából csak a továbbjutásra koncentráltunk, lényeg hogy az meg van (vagy nem, még nincs vége a meccsnek).
Erre mondom neked röviden: a mai magyar fociban lelkesedéssel, akarattal, megalkuvás nélküli darálással lehet keresnivalód! Nálunk a csapatnál mindkettőt hiányolom! Nálunk nincs kényszer rajtuk, hogy jól focizzanaka, mert a kassza cseng minden hónapban. Sok mindenben az edzői is hibás nem vitatom, de hogy aranylábú gyerekeink is szarnak sok esetben bele az egész az is biztos. Ha én lennék a tulaj, akkor a lélektelen játék után olyan pénzmegvonásban részesíteném őket, hogy csak na. Ez az egyetlen, amivel meg lehet fogi őket sztem.
Ez van, amikor egy csapat elkezd tippmixelni 😀
Szted a fradinál erre szüksége lenne? 🙂 Kiestek:)
Nem tudom ott mire van szükség….de nehezen tudom elképzelni, hogy egy EL csapattal kiálló Fradi nem tud megverni egy nb3-s csapatot…mert hogy nem tud rúgni nekik gólt a bunkerfoci miatt azt még el tudom képzelni….de hogy 3 gólt kapjanak azt nehezen….itt nekem nagyon kilóg a lóláb….
Szimplán nagyképűek voltak.
Ezt fejtsék meg ők és számoljanak el magukkal. Nekem is fura, hogy eurómilliós játékosok is becsődöltek.
Úgy nagy általánosságban azt szokták mondani, hogy ezért szép a foci, mert ilyesmi megtörténhet, és nem csak a magyar fociban. Más sportágakban, mondjuk kosárlabdában, ez elképzelhetetlen, hogy két osztály különbség nem jön ki. Az angol kupában is előfordul ilyen rendszeresen. Persze a magyar foci ebben is kiemelkedik, az igaz. 🙂
3-2 🙂
b*szki, ha ezt tudom előre, kimegyek röhögni 😀
de már csak hosszabbításban
Ezt a laidunit el lehetne tiltani az aljas szabálytalanságai miatt…. És úgy tűnik hogy nb3ban is sikerült jobban felkészülni fradi ellen mint pl nekünk
Egészen elképesztő, hogy még egy ilyen csapat ellen is 9 külföldivel mennek neki. Hányás.
mert szinte csak külföldi játékosuk van
Volt vagy 4-5 magyar a padon.
Egyébként az megvan,hogy a szomszédban Kubatovnak vannak rögeszméi? Történelmet írni bajnoki címek terén,régi sérelmeket megtorolni stb. Ezt ő hangoztatni is szokta. Pl a slovan elleni 4:1 kapcsán is lenyilatkozta,hogy egy tartozás pipa.
Ugyanilyen rögeszméje,hogy az újpest nem volt még nb2-es. Nem fura,hogy az egyik legnépszerűbb klubnak még mindig nincs ner közeli tulaja,mikor minden más csapatnak meg igen? Mennyire valószinű ez? És akkor itt jegyezném meg,hogy a Kispestet is gyűlöli a dózsa mellett köztudottan. Szponzorjelöltet is gáncsolt el,aki ide akart jönni,ez tény. Nem konteózok,de ezek akkor sem nyerik el a tetszésemet,mint ahogy pl egy fradista sem a Kispest irányításában.
Ki volt az a szponzor?
Szia, Toyota talán? Autógyár rémlik nekem.
A Toyotát hallottam,de az Audira is emlékszek,ott is volt vmi pletyka.
Szia, valami ilyesmire emlékszem én is, de tévedhetek.
S hogyan gáncsolta el?
Elmondom mi lesz: ma továbbjutunk a kupában, hétvégén zegen behúzzuk a meccset. Mindenki azt gondolja majd, hogy a Genius Lad keze munkája végre beérett. A LOM ellen még jön egy x, majd az idei maradék három bajnokit elbukjuk. Télen nem lesz változás, mégiscsak jár Neki egy rendes felkészülés. A tavaszi első két vereség után felállítjuk és jön egy még fogalmatlanabb edző helyette. Ismerős sztori?
végül jön egy horvát, vagy egy Horváth… 😀
Tényleg nehéz elhinni hogy nem direkt csinálják. ennyire senki nem lehet dilettáns…
Vegyük sorba időrendben :
– Urbányi: minden magyar szurkoló tudta hogy egy szélhámos, aki nemhogy eredményt nem ért el számottevő bajnokságban, de volt kiesése, csapat szétzüllesztése. a kedves vezetés bedőlt a szép önéletrajznak.
-Sannino : az egyszeri magyar szurkoló amikor megnézte az életútját, láthatta hogy fél évnél tovább sehova nem kellett.
mindneki tudta hogy hosszútávon építkezni nem lehet vele. A vezetőség látott benne fantáziát…
– Bódog : Lehet hogy jó edző, meg szép önéletrajza van, de itthon minden szurkoló tudta hogy a játékosok mindenhol megbuktatják és addig szabotálnak amíg ki nem túrják Bódogot az esztelen intenzív edzési miatt. A vezetőség látott benne fantáziát…
– Pisont : Játékosként imádjuk, emberileg imádjuk ! De minden szurkoló tudta hogy rossz vezetőedző, nem tudja tartani a gyeplőt. Magyar korosztályos válogatottal nagyon megégett. Egyik magyar csapat sem hívta edzőnek sehova. A vezetőség fantáziát látott benne…
– Horváth Feri : több csapattal is kiesett már. Felelősség hárító nyilatkozatainak mondatai szállóigévé váltak a neten. Az összes szurkoló kinevette mikor kinevezték ide. A vezetőség látott benne fantáziát, sőt haverja volt az ügyvezetőnek.
– Vignjevics : A döntetlenkirályról mindenki tudta hogy számottevő eredményt nem tudott 100 év alatt elérni az újpesttel és a jelenlegi modern futballhoz ő már túl konzervatív. a vezetőség látott benne fantáziát…
– Tam Courts : a magyar labdarúgásnak vannak hagyományai, ismérvei , stílusa. Minden szurkoló tudta előre hogy egy skót nem fog tudni tanítani nekünk semmit a „rúgd picsán és fuss” tipusú skót futballal. Nálunk a technika, a fifika a hagyomány .Borítékolható volt a bukás már kinevezéskor… a vezetőség látott benne fantáziát.
– Klafurics : felröppent a neve. Az egyszerű szurkoló megnézte az adatait és láthatta hogy az elmúlt években pocsék munkát végzett mindenhol. Majd megnézte hogy a horvát szabad edzők között a teljesítmények alapján rangsorolva hanyadik helyen van… a sor végén !! Sokkal jobb edzők találhatók abból a régióból a piacon !
Uraim ! Ennyiszer nem lehet „véletlenül” mellé nyúlni.
Ha ezeket a döntéseket a nagymamám hozta volna meg a pillanatnyi kedélyállapota alapján, akkor is legalább 20-30%-os eredményt ért volna el.
a jelenlegi vezetés a fenti sorok alapján NULLA %-os eredményt ért el !
És akkor ne is beszéljünk az egy időben alkalmazott 3 kapusedzőről, és a rengeteg léhűtő stábtagról akik néha többen vannak mint a kezdőcsapat.
Ilyet pedig hogy már megvan az utód, de még 1-2 meccset lenyom a régi… Ilyen egyszerűen csak akkor van ha nem voltak a váltásra felkészülve a vezetők !!
Tán a tabellára tekintve jó helyen álltunk ? a látott játék alapján úgy tűnt nekik hogy szépen és hatékonyan játszunk ??
Hemingwaynél amikor felmerült hogy Rossi távozik esetleg, azt mondta az Öreg hogy máris van 5 név a fejében hogy ki tudná pótolni ha rossi nem marad…
Konklúzió : Ennyire dilettánsnak nem lehet lenni…még véletlenül sem… Sajnos elég tudatosnak tűnik a züllesztés…
Á, lófaszt. (Sajnos, mert a szándékos hibázás tudatos és ha van akarat rá, javítható. Ha valaki szimplán hülye, akkor csak rontani tud, nem javítani)
Bemásolom amit októberesnek írtam (mint saját vélemény):
Ezek simán dilettáns hülyék. Hidd el nincs ebben semmi szándékosság.
SŐT! Állítom, hogy büszkék rá milyen ügyesen megoldották a helyzetet.