Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 22, 2022 2:11 de.

Tegnap beszélgettünk itt Lukicsról hogy nem kap labdát. az én álláspontom volt hogy csinálja meg magának a helyzetet. Olyasmire gondoltam amilyet Czipf rúgott tegnap. Megcsinálta a cselt, területet nyert, és 18-20-ról rábaszta és beakadt.
Ilyet szeretnék látni Lukicstól meccsenként legalább kettőt (hátha beakad valamelyik) illetve szögletnél ne bujkáljon hanem fejjel is veszélyeztessen

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 21, 2022 3:48 du.

Mennyire vicces,amikor a vasas tábor lila k.vázik…amúgy ez a Szabó egy szimpatikus szakember nekem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 21, 2022 1:13 du.

Halkan jegyzem meg,hogy a klub scout-ja èppen Nigériában van körúton….

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 21, 2022 4:29 du.

Balazs nem a klub scoutja 😀

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 21, 2022 2:22 du.

Vegre…

dixneuf
dixneuf
október 21, 2022 5:42 de.
dixneuf
dixneuf
október 20, 2022 2:38 du.

Örülök a rozsdasoknak. Februarig osszeallunk mint a körözött es kiutjuk oket.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 2:15 du.

Vasas,háát nem tudom eldönteni,hogy jó vagy rossz nekünk.

Kermon
Kermon
október 20, 2022 2:11 du.

Vasas a kupában.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 20, 2022 2:10 du.

Vasas idegenben

Csaba Horváth
Csaba Horváth
október 20, 2022 8:37 de.

A Vidi is személyi változásokat eszközöl a keretében, a DAC is….lehet majd válogatni télen. 😀

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 20, 2022 10:35 de.

Akkor már inkább az FC Basel háza táján nézzünk szét. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 20, 2022 9:01 de.

Ugye most csak viccelsz, ugye? 🙂

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 9:12 de.

Nem feltétlen… 🙂 Gyanítom nálunk is lesz távozó

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 20, 2022 9:21 de.

Akaratgyenge játékosokból sztem nálunk is van bőven, ne akarjuk ezt a számot még bővíteni.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 11:56 de.

Tartani fogjuk ezt a szintet ha pár akaratgyenge játékost eladunk és hozunk helyettük teljesen hasonlókat. (lehetőleg ingyé) 😀 Hát ti nem tanultatok semmit az elmúlt bő 3 év tapasztalataiból? 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 8:04 de.

apró érdekesség…és baromira tudok Jan Van Dale nyilatkozatával azonosulni! Norbi meg….
https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/dac-balogh-norbert-kikerult-az-elso-csapat-keretebol-ns-info-2919645

Ja és a vezetőségünknek igazán eszébe juthatna, hogy a gyalázatos szereplés után, mondjuk ZTE elleni jegyeket, utazást kifizetné a szurkolók helyett.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 2:23 du.

2000 Ft volt a jegy, ha esetleg a klub szeretne beszállni, tudok adni számlaszámot.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 11:47 de.

” meglátjátok Norbi 10 gól felett fog termelni egy normális edzővel”

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  F.hunter
október 20, 2022 2:08 du.

Én ezt megemeltem volna 20-ra egy Bognár féle eszetlenül támadó Paksban.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Highlanders
október 21, 2022 3:00 de.

Nagy pech ,hogy még sose volt olyan edzője aki mellett tudna villantani

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 8:51 de.

Hoppá! A „nagy tehetség” ott is megbukott… Nocsak. Nem véletlenül engedtük el.

szemcse rob
szemcse rob
október 20, 2022 5:56 de.

Üdv! Tudjátok a citrom díj sztoriját ugye, nem football csap.tk között, de én most ide sorolom a Bp.Honvéd nyerte el az OTP-Bank-Ligában!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 4:41 de.

Annyira tudnék örülni, ha a hivatalos oldalunkon tájékoztatnának, hogy Gomisnak milyen súlyos a sérülése. Azt láttam, hogy a térdét kötötték be, na ha ott szalagok sérültek, akkor tőle is elköszönhetünk egy időre.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 7:50 de.

Kocsis és Bocskay is sérülés miatt lett lecserélve

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 20, 2022 7:59 de.

Akkor még f.szább a helyzet..lassan tényleg az NB3-as csapattak kell kiállni…szánalmas a vezetőség részéről, hogy ilyen vékony keretet hoztak össze.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 4:54 de.

addig voltunk stabilak a középpályán, amíg ő ott volt

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
október 20, 2022 5:26 de.

Így van. Fasza lenne,ha őt is elbuknánk egy időre.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 20, 2022 5:55 de.

Erre mondanám, hogy hiba volt Petrus elengedése, erre mondaná F.Hunter – „vitapartnerem” ebben a témában -, hogy Capan is el tud játszani ott. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 20, 2022 5:47 de.

persze ezt már sosem tudjuk meg, de állítom, hogy vele 2-3 ponttal többünk lenne.
amúgy az Ő kezelése’ is mutatja a Tam stáb okosságát: ez a csávó hónapokig szóba sem kerülhetett a kezdőcsapatot illetően…

Pelso
október 20, 2022 4:02 de.

bírom Hont humorát…1 adalék a tegnaphoz, szakmai elemzés+miazmás
comment image

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
október 20, 2022 6:40 de.

Én utálom mint varjú a rohadt tököt, de ez most kárörvendőn mókás…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
október 20, 2022 5:29 de.

Ahhoz képest,hogy nagyon távol áll tőlem a politikai nézete,őt elég értékes embernek tartom,soha nem mond orbitális baromságokat,sőt.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 20, 2022 10:25 de.

Legalább ő konzekvensen ugyanazokat a baromságokat mondja évek óta… manapság ez is valami már. (Y)

Döme Sanya
Döme Sanya
október 20, 2022 3:23 de.

Látványos, hogy Lukicsnak nem passzolnak a többiek.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 20, 2022 5:32 de.

Ismét azt mondom amit szoktam : Egy center ne csak a kapott labdákat várja hanem CSINÁLJA MEG MAGÁNAK A ZICCERT akár két védővel a nyakán, és lehetőleg értékesítsen 1-2-t. Magyarán : csinálja meg a cselt és 20-ról suhintsa rá. Vagy cselezze/kényszerítőzze be magát a 16-oson belülre és rúgja el a hosszúra. Vagy : harcoljon ki egy 11-est és értékesítse !

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 20, 2022 6:00 de.

Ja, és közben szereljen a kapunk előtt, szerezzen labdát középpályán, adjon magának kényszerítőt, és még rúgjon gólt is. Egyébként azért írtam mert amikor sokkal jobb helyzetben van, akkor is inkább elrúgják a semmiben, minthogy passzolnának neki. Úgy amblokk nincs öszjátékunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 20, 2022 5:57 de.

…halkan jegyzem meg – de igazából Tusi a megmondhatója – , hogy Lukicsra igenis jellemző volt a Topolyában, hogy 16-18-ról elvállalja és lő. Most ezeket nagyon nem mutatja meg. Én azt mondom, ha van rá kereslet adjuk el.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 1:08 du.

Eljutottam oda én is, hogy: 2 bő szezon „imádkozás”, remélés után mondhattam bakker, jön Lukics.. Most meg azt mondom, hogy a téli igazolási szezonig mutassa meg (olyan edzővel), hogy itt a helye, gólgyáros vagy az átigazolási kapun lépjen át.
Persze ha megy, vigye magával klemenzt, kngbrbdszjba, meg mendelenyitakarodjkispestről meg takonydagadékot meg a sleppet.
Nah.. hát így.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 6:39 de.

Persze piac után már minden kofa okos, de a nyáron már el kellett volna adni, ha lett volna rá megfelelő vevő (én mondjuk akkortájt még erősen bíztam a jó szereplésében…mára ez elmúlt. A bizalom is, meg a jó szereplés is).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 20, 2022 3:57 de.

Látványos, hogy Lukics nem is tesz ezért semmit! Jöjjön Traore, több vizet zavarna, megkockáztatom.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 1:12 du.

Konkretan abban biztam, hogy csuton kezdo lesz a magas védői között es legurítgat sampinak meg dominguésnek, kerezsinek

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 5:27 de.

A tegnapi nap alapján ezzel tökéletesen egyetértek.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 4:01 de.

Nem vitatkozni szeretnék, csak tényként közöltem. Egyébként meg csak a hülye rohangál egymagában 90 percig, ha nem kap labdát.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 20, 2022 4:19 de.

Távol állt tőlem a vita generálása, csak nekem az jön le, hogy semmit nem tesz Lukics azért, hogy javítson a megítélésén, teljesítményén. Ami még nekem nagyon szembetűnő volt, hogy Pl. Kerezsi gólját alig akarták a fiúk megünnepelni. Sztem teljesen szét van esve az öltöző, ismét.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 20, 2022 3:56 de.

lehet, hogy csak nem akarták a sétálgatása közben megzavarni

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
október 20, 2022 4:02 de.

Nem maraton futó, hogy labda nélkül 90 percig rohangáljon.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 20, 2022 4:29 de.

vicceskedünk…vicceskedünk itt a sétálgató gólvágónkkal, de 90%ban magának köszönheti ezt az elb.szott helyzetet és én speciel nem érzem rajta azt a görcsös vagy akár laza igyekezetet sem, hogy próbálna alakítani a helyzeten! 🙁
én azt látom, hogy szinte kivételezettként van kezelve a felkészüléstől indítva..külön edzés/lazább edzés, 1 sor meccsen kezdő a teljesítménytől függetlenül.
mindenki emlékszik az első időszakára, tudjuk mi van benne. épp ezért bosszantó ez a nihill, ami most van vele…
persze lehet h ez is edző kérdés is, meglátjuk talán hamarosan lesz változás.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
október 20, 2022 1:13 du.

Kapusedzo van, kellene csatáredzőből is 3

jnkzln
jnkzln
október 20, 2022 3:11 de.

Végig néztem a tegnapi meccset. Túl azon, hogy kb. egy nb2-es középcsapat szintjén vagyunk, az egyetlen dolog, amiért megéri néznem a meccseinket, azok a fiatal magyar játékosaink. Igen, nem kiemelkedőek, viszont nem is gyengébbek, mint sokszorosát kereső, külföldi társaik. Jelenleg ennél a Kispestnél ez az egyetlen értelmes dolog, ami történik. Mindenki borzasztó gyenge, 2 értelmes passzt nem sikerül adni, Lukic 2 gyors lépést nem tesz, egyenesen szánalmas amit produkál, Jónsson még annyi se. Komolyan, gusztustalan ez a csapat. Konkrétan az egyetlen olyan csapat vagyunk a bajnokságban, akinek nem nézném meg a meccsét, ha semleges szurkoló lennék. Totál élvezhetetlen, sőt, sokszor értelmezhetetlen az, amit futball címszó alatt nyújtanak. Csak a megszokás és a barátok az, ami miatt kijárok, de ez tényleg borzalom. És jöhet ide bárki edzőnek, ezek a játékosok nem fognak megtanulni futballozni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 20, 2022 2:42 de.

Szerintem a Honvéd az egyik legdrágábban „működő” eredménytelen vállalkozás magyarországon!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
október 20, 2022 1:45 de.

Tegnap sajnos csak a 2. félidőt láttam, meg Kerezsi gólját az összefoglalóban.
A piros lap után fogtam a fejem, de szerencsére sikerült kibekkelni….Tujvel mocskosul csalta az időt, bár az egy ilyen szituba rendben is van, de hogy mi az ellenfél 16-ának a magasságában is inkább visszafele passzolgattunk, a végefelé a rövidszöglet nem jutott el az ellenfél 16-ig, az döbbenetes volt. Nem tudtam eldönteni, hogy a labda megtartása és az ezáltali időhúzás volt-e a cél, vagy arra játszottak, hátha elvesztik és kiegyenlít a Hali….
Ami Klemenzet illeti, mellette nem tudok elmenni….tavaly a ZTE ellen állították ki MK-n, így lényegében rajta ment el a továbbjutás, aztán a Loki ellen kapott pirosat (igaz VAR miatt) amivel bennragadtunk a kieső zónában, most meg majdnem megint miatta estünk ki…..remélem többet nem kerül a csapatba, mert életveszélyes a csávó.
Klemenz inverzve pedig Kerezsi….na őt viszont szeretném látni a későbbiekben, jó lenne, ha lenne egy újabb Kovács Kálmán, de legalább Kabát Peti, Tóth Misi szintű saját nevelésű csatárunk. 🙂
Végül Tam „mester”. Nem tudom, hogy mi lenne jó vele kapcsolatban. Egy minőségi(bb) edzőt szívesen látnék helyette, de gyanítom ezzel a győzelem, és egy esetleges ZTE elleni győzelem ezt a váltást megint hónapokkal eltolja a dolgokat. Nem gondolom, hogy egy csapatnak jót tenne a gyakori edzőváltás, de tényleg nem értem, hogy miért nem lehet egy rutinos rókát (edzőt) idehozni, aki képes rendet rakni a fejekbe, csapatot építeni. Na de mindegy is…egyenlőre örüljünk a továbbjutásnak, és reménykedjünk egy kedvező sorsolásban. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 19, 2022 6:23 du.

Hát jó szarok voltunk,de a győzelmet nem kell….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 19, 2022 6:22 du.

Schön Szabi egyelőre nem sok vizet zavar fehérváron,ez viszont az illetékeseinket igazolja,hogy nem szántak rá annyi pénzt(de lehet csak szimplán nem volt rá keret).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 20, 2022 1:24 de.

Schön-t mi is kerestük, tettünk is neki ajánlatot nyáron, klubjától pedig kölcsön akartuk venni. Azonban a Dallas eladni akarta és Szabi valamint managere is elégedetlen volt a sztem nem éppen rossz ajánlatunkkal. Sallói pedig „villantani” akart, mert ugye nem sikerült minőséget igazolni nyáron a MOL-ba. Így belenyúlt a kasszába és kifizette a Dallas-t és megadta Schönéknek a kért pénzt. Mondjuk eddigi teljesítménye a magyar átlagkereset értékét nem éri el. 🙂 Szóval jól döntöttek, hogy nem mentek bele egy árversenybe. Samperio jobb választás lett helyette.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 5:19 de.

Samperio pont ugyan olyan rossz, mesteri alibi focijával

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 20, 2022 2:08 de.

Csak nagyvonalakban voltam ezzel tisztában,de erre gondoltam. Kösz.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 20, 2022 12:45 de.

Hát igen. Az illetékesek legsikeresebb lépéseinek ranglistáját azon tevékenységek vezetik, amikor nem csináltak semmit.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  októberes
október 20, 2022 2:07 de.

Így is lehet fogalmazni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 1:08 du.

Na gyerekek…megvan a Hali ellen a kupagyőzelem,amit ha követ egy zte elleni győzelem,akkor marad Courts.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 1:15 du.

Már eldőlt, nem?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Szlaci
október 19, 2022 2:13 du.

Èn majd akkor hiszem el,ha hivatalos lesz.Ettől függetlenül verhetnènk a zte-t.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 1:11 du.

Az nehezen lesz meg, így szerintem megy.

Hasitasi
Hasitasi
október 19, 2022 12:57 du.

csak a második félidőt láttam, de az szégyen volt.

dagiiron
dagiiron
október 19, 2022 12:52 du.

Ez is nagyon gyenge volt..

dixneuf
dixneuf
október 19, 2022 12:52 du.

Na. Legalabb meglett

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 19, 2022 12:56 du.

Bízok abban, hogy klemenznek veszik a repjegyet lengyelbe holnapra

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
október 19, 2022 2:35 du.

Én meg remélem egy bkv jeggyel a kezében kibasszák a stadion elé már hazafele

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
október 19, 2022 2:14 du.

De mehetne skóciàba is kézenfogva „fergusonnal”.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
október 19, 2022 1:32 du.

Szia, ugyanabban a házban lakik, mint Lanza, miért menne bárhová is?
Koszt, kvártély, lóvé megvan, jó ez így nem?
Csak hülyülök..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
október 19, 2022 1:21 du.

Egy nagy szart! Menjen gyalog!

SeeZo976
SeeZo976
Válasz a következőnek  Tusi
október 19, 2022 1:20 du.

Inkább ne. Menjen gyalog, cipő nélkül. Még a nevét sem akarom hallani életemben soha.

dagiiron
dagiiron
október 19, 2022 12:48 du.

Folyamatosan eltolódik a védelem, mindig marad üres ember..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 19, 2022 12:52 du.

-1 embernèl ez nem csoda.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 1:44 du.

Annak ehhez semmi köze, a gólt is így kaptuk..

Hasitasi
Hasitasi
október 19, 2022 12:45 du.

hol van domingues meg samperio egyébként?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 19, 2022 12:52 du.

Pihennek szombatra.

dagiiron
dagiiron
október 19, 2022 12:40 du.

Tujvel mekkorát védett

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 19, 2022 12:40 du.

Tujvel >3

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 19, 2022 1:10 du.

Tujvel valóban nagy volt, de sztem kisebb mint három 😉

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 19, 2022 12:41 du.

Koszunjuk meg Molnar Rajmindnak is.
Ilyen rossz befejezest

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  santiago
október 19, 2022 12:47 du.

Jogos

Hasitasi
Hasitasi
október 19, 2022 12:32 du.

na most cserélte el úgy magát kurc, hogy innentől bukjuk a meccset, ne legyen igazam. mitrovics? eszem megáll. kerezsi le?? mi van?

Béla Bá
Béla Bá
október 19, 2022 12:29 du.

Ha Nyugat-Magyarország felé vesszük az írányt akkor Klementzt zárják be a szertárba.

Hasitasi
Hasitasi
október 19, 2022 12:29 du.

klemenc egy s*ggf*j. mehet kurccal a f.ba. ezt az embert b+.

Snowflake
Snowflake
október 19, 2022 12:27 du.

Érdekes, ha Klemenz nevét meglátom, akkor egy piros lap villan be képként. Ma is bizonyította, hogy miért.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
október 19, 2022 12:28 du.

Ugyanez.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 19, 2022 12:26 du.

Jól van lengyelkém, hogy takarodj vissza oda ahonnan jöttél. (meg aki idehozott)
Nem lett volna egy középhátvéd a 2-es csapatból helyette??

Thibby
Thibby
október 19, 2022 12:26 du.

Ez a Klemenz jesszusom……
Remélem ez a bucsúmeccse

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Thibby
október 19, 2022 12:28 du.

Hanyadszorra már?
És újra és újra megkapja a lehetőséget.
Idióta,aki alkalmazza és idióta,aki csapatba rakja.

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 19, 2022 12:59 du.

ennyire értelmetlen szabálytalanságot…. mondhatjuk nincs játszatva de ilyen szabálytalanságot akkor sem követek el ha 20 évig nem j@tszom

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Thibby
október 19, 2022 1:05 du.

Érthetetlen.

Kermon
Kermon
október 19, 2022 12:25 du.

Hátulról becsúszni középpályán. Okos.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
október 19, 2022 12:27 du.

Na most megy el a meccs

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  dagiiron
október 19, 2022 12:31 du.

Seggfej valóban.. De ez nem volt az..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 12:16 du.

Magyaràzzàtok meg,hogy miért csinàlta ezt a cserét,hogy levisz egy tàmadót ès behoz egy vèdőt???Bekkelni akar egynb2-es csapat ellen??

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 12:25 du.

Tamás K.-t nehéz védőként vagy támadóként bekategorizálni. Egyikre sem alkalmas.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 12:22 du.

Csak, hogy játszon Kerezsi a posztján is, gondolom én 🙂 Jogos bekkelni kell amúgy a papíron vyebgébb ellenfél ellen. Tudsz esetleg pár mondatot írni a meccsről. Csak most tudtam bekapcsolni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 19, 2022 12:35 du.

Semmi extra,Két fiatal,két szèp gól.A csapat ugyanolyan tanácstalan volt az első fèlidőben,mint eddig.Egy eladott labdából,védelem aszisztàlása mellett jött a hali gólja.Síralmas.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 12:48 du.

Lehet tudni meddig tart a felmondási idő esetleg (ha egyáltalán az van)? Mar lassan semmit nem lehet elhinni

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
október 19, 2022 1:07 du.

10 napot hallottam.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 1:28 du.

Koszi

Kermon
Kermon
október 19, 2022 11:56 de.

Nem tudom, hogy Tam tud-e még rájuk hatni, de ez a kényelmes lötyögés Hali továbbjutást idézhet elő. Nincs támadójáték, a gól pedig megalázó volz a védelmünknek.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Kermon
október 19, 2022 12:00 du.

Tam inkább már a bőröndjeire hasson és nagyon gyorsan húzza kifelé a skótkockás seggét az országból. Most akkor tényleg ő ül a padon?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 19, 2022 12:01 du.

Igen, ő meccsel.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 19, 2022 11:58 de.

Sztem mar nem tud rájuk hatni. Asszem eddig sem tudott, ebbol a szempontból talán nincs is nagy különbség

dixneuf
dixneuf
október 19, 2022 11:51 de.

Nem lattam csak a Hali goljat, eleg szorgos vedelmi hiba volt. A mi goljaink szepek voltak? Kocsis, Kerezsi ha jol tudom

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
október 19, 2022 11:55 de.

Kocsis gyors volt és harcos és beverte.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
október 19, 2022 11:54 de.

Kerezsi szögletből betekerte. Szerinted?

dagiiron
dagiiron
október 19, 2022 11:50 de.

Kemény lesz a második félidő…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 19, 2022 11:49 de.

Nem véletlenül örültem Gomisnak és nem véletlenül vagyunk szétesve,mióta Klemenz játszik a helyén.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 19, 2022 11:54 de.

Klemenz hátrament, a horvát gyerek ment fel középpályára..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
október 19, 2022 12:11 du.

Láttam sajnos. A hali gól előtt is szépen végignézte,ahogy elvezetik mellette a labdát.

dagiiron
dagiiron
október 19, 2022 11:43 de.

Banyek, megint milyen béna gólt kaptunk..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 19, 2022 11:56 de.

Szabó Alex nagy hibája,labdavesztése.Szokàsos semmiból gól,amivel felhozzuk az ellent.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 12:19 du.

Az egész védelem ott szerencsétlenkedett

dagiiron
dagiiron
október 19, 2022 11:36 de.

Gomis megsérült, hordágyon vitték le..

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 19, 2022 11:51 de.

Nagy gond ez, pláne 1 Klemenzel

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
október 19, 2022 12:12 du.

Ezzel megint oda jutunk,hogy kár volt Petrust elengedni.Ha Gomis kiesik hosszabb időre marad egyedül vkp poszton Bocskay.Na ha vele is lesz vmi,eltiltás ne adj isten sèrülès,akkor azon a poszton senki nem lesz.De hoztuk a járókeretes Mitrovicot ès az ukràn-zsidó plakust,aki semmit nem mutattak eddig.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 1:02 du.

Capan tud játszani azon a poszton

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 12:30 du.

Bocskay derekát fájlalja….Kényszerű csere.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
október 19, 2022 11:49 de.

Ijjj baszki…

Laca
Laca
október 19, 2022 11:36 de.

na kellett ez a Gomis serules, mint tanyara a villany

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Laca
október 19, 2022 11:39 de.

Majd meggyógyul,amúgy is el van tiltva,két bajnokin még nem játszhat.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 11:53 de.

remeljuk nem komoly a serules

Kermon
Kermon
október 19, 2022 10:50 de.

comment image Meccs előtt. Az idő jó, kikapott a Fradi, eddig tökéletes.

Pelso
október 19, 2022 10:15 de.

comment image?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2NHal3UYMQ8AX_iMCx7&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-B_muilTXDG8ZcnG54SZmYJo4D5x4gXE5L45rK5XWzvQ&oe=6355250A

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
október 19, 2022 10:23 de.

Gomisnak komolyan nagyon tudok örülni.

Kermon
Kermon
október 19, 2022 9:33 de.

A napi szégyen már megvolt, így nyugodtan készülhetünk a Hali meccsre. Szép volt Iváncsa!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kermon
október 19, 2022 10:42 de.

Ja, így nem lesz komoly téma ha kiesnek..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
október 19, 2022 10:56 de.

Az edzőcsere eredménytől függetlenül tematizálni fogja a híreket. A kiesés már nem jelentene semmit. Ettől függetlenül remélem nem fogunk iváncsázni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
október 19, 2022 10:16 de.

Tűpontos.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 9:33 de.

na akkor, ezek után, hogy a ződek torokra vették az iváncsai ifjakat, nekünk sem lesz olyan nagy szenzáció ma este – esetleg- kiesni. Elvitték előlünk a pálmát. Számomra ez hihetetlen….

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 9:36 de.

Nem motiválja őket a kupa, ennyi. Amit valahol meg is értek. Nemzetköziben nagyon nagyot mennek.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 20, 2022 3:06 de.

Persze. Ezért álltak fel megint 9 külföldivel, és csak 3 helyen volt változás a kezdőjükben az EL-meccshez képest. Ha annyira nem érdekli őket, felteszik a B csapatukat, már ha van olyan. Súlyosan beleszaladtak a faszerdőbe, ennyi történt. Faszért kell őket mindig mentegetni, azt csinálják a fradisták, úgyis mindent meg tudnak magyarázni…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 19, 2022 9:40 de.

Okés…nem motiválja őket egy kupa és ezért kiesnek egy Loki, Kisvárda, Újpest vagy hasonló kaliberű csapat ellen…de egy Iváncsa ellen 3 kapott góllal? 😀 Hogy?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 10:07 de.

Pár éve a rebrovi Fradi ugyanígy járt, akkor az NB2 alsóházas Békéscsaba ellen. Most az NB3 egyik éllovasa volt a végállomás.Egy gonddal (meccsek száma) kevesebb így nekik, a legkisebb rangú sorozatot dobták.

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 10:00 de.

minden meccsnek ill a 2 csapatnak van 1 dinamikája.
a mait kicsit játszósra vette a fradi, aztán nem tudtak már váltani később, amikor kellett volna.
persze ehhez mindenképp kellett 1 olyan Iváncsa, ami csapatként pl. magasan felettünk áll

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
október 19, 2022 10:03 de.

2 osztály különbségről beszélünk, ahol az egyik csapat egy játékosa többet ér, mint az egész Iváncsai csapat tokkal-vonóval.
Ez az eredménynek akkor sem kellett feltétlen kellett volna megtörténnie, ha a Fradi az 1. percben piros lapot kap…..na mindegy is, én örülök neki. 😀

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 10:46 de.

3 osztály a különbség, ha a jelenlegi Fradit kiemeltként kezeljük.

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 10:11 de.

persze, ennyit számít a mentalitás, az alázat és a „csapat-erő”…ezekben vagyunk qrva gyengék!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
október 19, 2022 9:39 de.

ezt nem hinném a ződekről. Ők jelenleg minden téren egyeduralkodók akarnak lenni. Kubatov is minden nyilatkozatában erre utal. Sztem nagy volt az arc..nem tudtak már egy idő után felpörögni. Iváncsa meg lelkesedéssel levette őket. Hidd el égés ez nekik, ha nem érdekelné őket a kupa, akkor egy magasabban jegyzett ellenfél ellen véreztek volna el.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 11:56 de.

Nem kubatov játszik. Ő csak dumál. A játékosok meg – gondolom – magasról tesznek a magyar kupára, amikor menetelnek az EL-ben vagy mittudomén melyik kupában érdekeltek most. De mivel nem láttam a meccset, még az is lehet, hogy nagy volt az arc. Az utolsó mondatod viszont logikailag bukta. Ha nem érdekelné őket, akkor vártak volna egy erősebb ellenfélre, hogy inkább attól kapjanak ki? WTF?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 10:18 de.

Így van.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
október 19, 2022 8:55 de.

Iváncsa – Fradi a rendes játékidőben 2:2 amolyan vegyes A-B csapatával.
Kíváncsi leszek, hogy ezt az teljesítményt mivel fogja magyarázni az NB1-ből kinőtt Fradi:
– rossz pálya
– Monacora koncentráltunk
– le akartuk venni az MK terhét a fiúkról
– ebben az összeállításba még nem játszott a csapat
– a hétvégi VAR okozta sokk még benne maradt a fiúkban
– az Iváncsa a magyar labdarúgás meglepetés csapata, tőlük nem szégyen az X se
– több játékosunkat megzavarta a korai kezdés
– 30ezres szurkolótábor alatt nem megy a foci
– több játékosunkat akarják elvinni külföldi csapatok, kértük hogy kicsit vegyenek vissza a teljesítményből, így akarjuk őket itthon tartani
– Csercseszov nem érzet kihívást a MK-ba, ő az EL-be akar rekordot dönteni
– emberek vagyunk, hibázhatunk
– igazából csak a továbbjutásra koncentráltunk, lényeg hogy az meg van (vagy nem, még nincs vége a meccsnek).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 9:00 de.

Erre mondom neked röviden: a mai magyar fociban lelkesedéssel, akarattal, megalkuvás nélküli darálással lehet keresnivalód! Nálunk a csapatnál mindkettőt hiányolom! Nálunk nincs kényszer rajtuk, hogy jól focizzanaka, mert a kassza cseng minden hónapban. Sok mindenben az edzői is hibás nem vitatom, de hogy aranylábú gyerekeink is szarnak sok esetben bele az egész az is biztos. Ha én lennék a tulaj, akkor a lélektelen játék után olyan pénzmegvonásban részesíteném őket, hogy csak na. Ez az egyetlen, amivel meg lehet fogi őket sztem.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 9:29 de.

Ez van, amikor egy csapat elkezd tippmixelni 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 9:30 de.

Szted a fradinál erre szüksége lenne? 🙂 Kiestek:)

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 9:38 de.

Nem tudom ott mire van szükség….de nehezen tudom elképzelni, hogy egy EL csapattal kiálló Fradi nem tud megverni egy nb3-s csapatot…mert hogy nem tud rúgni nekik gólt a bunkerfoci miatt azt még el tudom képzelni….de hogy 3 gólt kapjanak azt nehezen….itt nekem nagyon kilóg a lóláb….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 10:25 de.

Szimplán nagyképűek voltak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 9:40 de.

Ezt fejtsék meg ők és számoljanak el magukkal. Nekem is fura, hogy eurómilliós játékosok is becsődöltek.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 19, 2022 9:19 de.

Úgy nagy általánosságban azt szokták mondani, hogy ezért szép a foci, mert ilyesmi megtörténhet, és nem csak a magyar fociban. Más sportágakban, mondjuk kosárlabdában, ez elképzelhetetlen, hogy két osztály különbség nem jön ki. Az angol kupában is előfordul ilyen rendszeresen. Persze a magyar foci ebben is kiemelkedik, az igaz. 🙂

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 9:00 de.

3-2 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  kiskoz
október 19, 2022 9:10 de.

b*szki, ha ezt tudom előre, kimegyek röhögni 😀

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  kiskoz
október 19, 2022 9:01 de.

de már csak hosszabbításban

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 9:00 de.

Ezt a laidunit el lehetne tiltani az aljas szabálytalanságai miatt…. És úgy tűnik hogy nb3ban is sikerült jobban felkészülni fradi ellen mint pl nekünk

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 8:56 de.

Egészen elképesztő, hogy még egy ilyen csapat ellen is 9 külföldivel mennek neki. Hányás.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  jnkzln
október 19, 2022 9:02 de.

mert szinte csak külföldi játékosuk van

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 19, 2022 9:02 de.

Volt vagy 4-5 magyar a padon.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 19, 2022 8:07 de.

Egyébként az megvan,hogy a szomszédban Kubatovnak vannak rögeszméi? Történelmet írni bajnoki címek terén,régi sérelmeket megtorolni stb. Ezt ő hangoztatni is szokta. Pl a slovan elleni 4:1 kapcsán is lenyilatkozta,hogy egy tartozás pipa.
Ugyanilyen rögeszméje,hogy az újpest nem volt még nb2-es. Nem fura,hogy az egyik legnépszerűbb klubnak még mindig nincs ner közeli tulaja,mikor minden más csapatnak meg igen? Mennyire valószinű ez? És akkor itt jegyezném meg,hogy a Kispestet is gyűlöli a dózsa mellett köztudottan. Szponzorjelöltet is gáncsolt el,aki ide akart jönni,ez tény. Nem konteózok,de ezek akkor sem nyerik el a tetszésemet,mint ahogy pl egy fradista sem a Kispest irányításában.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 19, 2022 10:26 de.

Ki volt az a szponzor?

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tony Soprano
október 19, 2022 10:28 de.

Szia, Toyota talán? Autógyár rémlik nekem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  zico zico
október 19, 2022 10:54 de.

A Toyotát hallottam,de az Audira is emlékszek,ott is volt vmi pletyka.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 19, 2022 10:56 de.

Szia, valami ilyesmire emlékszem én is, de tévedhetek.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  zico zico
október 19, 2022 4:37 du.

S hogyan gáncsolta el?

Snowflake
Snowflake
október 19, 2022 6:06 de.

Elmondom mi lesz: ma továbbjutunk a kupában, hétvégén zegen behúzzuk a meccset. Mindenki azt gondolja majd, hogy a Genius Lad keze munkája végre beérett. A LOM ellen még jön egy x, majd az idei maradék három bajnokit elbukjuk. Télen nem lesz változás, mégiscsak jár Neki egy rendes felkészülés. A tavaszi első két vereség után felállítjuk és jön egy még fogalmatlanabb edző helyette. Ismerős sztori?

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Snowflake
október 19, 2022 7:50 de.

végül jön egy horvát, vagy egy Horváth… 😀

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 19, 2022 4:26 de.

Tényleg nehéz elhinni hogy nem direkt csinálják. ennyire senki nem lehet dilettáns…
Vegyük sorba időrendben :
– Urbányi: minden magyar szurkoló tudta hogy egy szélhámos, aki nemhogy eredményt nem ért el számottevő bajnokságban, de volt kiesése, csapat szétzüllesztése. a kedves vezetés bedőlt a szép önéletrajznak.
-Sannino : az egyszeri magyar szurkoló amikor megnézte az életútját, láthatta hogy fél évnél tovább sehova nem kellett.
mindneki tudta hogy hosszútávon építkezni nem lehet vele. A vezetőség látott benne fantáziát…
– Bódog : Lehet hogy jó edző, meg szép önéletrajza van, de itthon minden szurkoló tudta hogy a játékosok mindenhol megbuktatják és addig szabotálnak amíg ki nem túrják Bódogot az esztelen intenzív edzési miatt. A vezetőség látott benne fantáziát…
– Pisont : Játékosként imádjuk, emberileg imádjuk ! De minden szurkoló tudta hogy rossz vezetőedző, nem tudja tartani a gyeplőt. Magyar korosztályos válogatottal nagyon megégett. Egyik magyar csapat sem hívta edzőnek sehova. A vezetőség fantáziát látott benne…
– Horváth Feri : több csapattal is kiesett már. Felelősség hárító nyilatkozatainak mondatai szállóigévé váltak a neten. Az összes szurkoló kinevette mikor kinevezték ide. A vezetőség látott benne fantáziát, sőt haverja volt az ügyvezetőnek.
– Vignjevics : A döntetlenkirályról mindenki tudta hogy számottevő eredményt nem tudott 100 év alatt elérni az újpesttel és a jelenlegi modern futballhoz ő már túl konzervatív. a vezetőség látott benne fantáziát…
– Tam Courts : a magyar labdarúgásnak vannak hagyományai, ismérvei , stílusa. Minden szurkoló tudta előre hogy egy skót nem fog tudni tanítani nekünk semmit a „rúgd picsán és fuss” tipusú skót futballal. Nálunk a technika, a fifika a hagyomány .Borítékolható volt a bukás már kinevezéskor… a vezetőség látott benne fantáziát.
– Klafurics : felröppent a neve. Az egyszerű szurkoló megnézte az adatait és láthatta hogy az elmúlt években pocsék munkát végzett mindenhol. Majd megnézte hogy a horvát szabad edzők között a teljesítmények alapján rangsorolva hanyadik helyen van… a sor végén !! Sokkal jobb edzők találhatók abból a régióból a piacon !

Uraim ! Ennyiszer nem lehet „véletlenül” mellé nyúlni.
Ha ezeket a döntéseket a nagymamám hozta volna meg a pillanatnyi kedélyállapota alapján, akkor is legalább 20-30%-os eredményt ért volna el.
a jelenlegi vezetés a fenti sorok alapján NULLA %-os eredményt ért el !

És akkor ne is beszéljünk az egy időben alkalmazott 3 kapusedzőről, és a rengeteg léhűtő stábtagról akik néha többen vannak mint a kezdőcsapat.

Ilyet pedig hogy már megvan az utód, de még 1-2 meccset lenyom a régi… Ilyen egyszerűen csak akkor van ha nem voltak a váltásra felkészülve a vezetők !!
Tán a tabellára tekintve jó helyen álltunk ? a látott játék alapján úgy tűnt nekik hogy szépen és hatékonyan játszunk ??

Hemingwaynél amikor felmerült hogy Rossi távozik esetleg, azt mondta az Öreg hogy máris van 5 név a fejében hogy ki tudná pótolni ha rossi nem marad…

Konklúzió : Ennyire dilettánsnak nem lehet lenni…még véletlenül sem… Sajnos elég tudatosnak tűnik a züllesztés…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
október 19, 2022 6:20 de.

Á, lófaszt. (Sajnos, mert a szándékos hibázás tudatos és ha van akarat rá, javítható. Ha valaki szimplán hülye, akkor csak rontani tud, nem javítani)

Bemásolom amit októberesnek írtam (mint saját vélemény):

Ezek simán dilettáns hülyék. Hidd el nincs ebben semmi szándékosság.
SŐT! Állítom, hogy büszkék rá milyen ügyesen megoldották a helyzetet.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x