© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
A probléma az, amiről fogalmam sincs. Feltehetőleg nem vagyok ezzel egyedül. Egy Kecskemétnek kel vitézkedni, hogy az ember örülni tudjon.
Milyen szép a dvsc logós nyaklánc a tolmácsunk nyakában
„A második félidő a követendő példa”, írja a klub honlapja. El sem olvasom, a cím is elég volt, hogy felszökjön a vérnyomásom. Nincs is itt szinte semmi gond, csak ott kell folytatni, ahol abbahagytuk. Bár kicsit talán nehezebb lesz élesben, mint egy 4:0-nál leeresztett csapat ellen. Az első félidei -ismételt- kiütést egy másik kieső-jelölttől így el is felejthetjük.
A szart csomagolják be,szép masnival átkötve.Nevetséges az egész.
Meza csút meccsen kiüti Hangya fogàt ès nem piros…hogy is van ez?Kettősmércét nem is merem gondolni.
Ugyanúgy odabaszott,mint Gomis,csak Mezghrani maradandó sérülést okozott,Gomis meg nem.
Gomist megráncigálta a kecskeméti srác, és úgy ütött, Mézga pedig hátra se nézett, csak kicsapta a könyökét….vagyis Gomis indulatból ütött, Mézga pedig figyelmetlen volt….nagyjából ez a különbség. Bár utóbbi is megérdemelt volna valóban egy sárgát.
Igen pontosan, szo-szo törlesztés, bósszú ahogy tetszik!
Mezga hátra sem nézett,csak kicsapta a könyökét.
Ja. És véletlenül pont olyat odabaszott,hogy kiment Hangya foga.
De ok, elhiszem,hogy te másképp itéled meg. Én viszont úgy látom,hogy Mezgrani vette át a labdát és nagyon is tisztában volt vele,hogy ront rá az őt fogó Hangya és a labdáért folyó harcban könyökölt egy brutált. Nem volt ebben
semmi figyelmetlenség,nagyon is tisztában volt ő azzal,hogy mit miért tesz,tartani akarta a pozícióját és birtokolni a labdát ,szabálytalanul. Nyilván nem akart fogat kiverni,de ne haragudj szó nincs itt sárgáról,ez full piros.
Közben a Kecsó 2:0-ra vezet a ratyi ellen
Nyert is. Pedig szarabb a keretük, mint nekünk. Érdekes, ök tudnak gálázni, csak mi állunk fel telekakált gatyával. Bár, néhányak szerint az ok volt.
Azért ne nevezzünk már „gálázásnak” azt ,amikor 1:9 a szögletarány,19-et lőnek a kapudra amiből 10 el is találja, vagy a vtámadások 38:107 az ellenfélnek. Attól függetlenül, hogy megsüvegelendő a teljesítményük.
Félreérted, nyilván nem gáláztak. Csak a mi meccsünk után a fradi ellen, ami kb olyan megalázó volt, mint a loki meccs, valaki itt azt irta az elégedetlenkedöknek, hogy mit vártunk, gálát? Mert a fradi ennyivel meg annyival jobb, meg etalon stb. Erre egy kecsó elkaphatja öket, gyenge kerettel, akarattal és nyilván szerencsével.
Uj bajnokot avatunk. A Kecskemet aztán a BL-ben a negyeddontoig jut ahol szoros meccsen vegul alulmarad a meltan hires alban bajnok Kukesi csapataval szemben. A Bet365 es a Tippmix
csodbe megy, az uj angol király V. Aladar a Kolompar hazbol, a Kecso edzőjét lovagga uti.
Nostradamus…. te vagy? 🙂
Hihetetlen!Remèlem nèzik a nagytudású vezetőink…Ez a kecsó nem fog kiesni.
Váratlan jó szereplésük titkát
Te miben látod?
Talàn abban,hogy összeszokottak,az edzőjük megfelelő taktikai repertoárral bír,ellenfèlhez alkalmazkodva teszi fel a csapatot a lehető legerősebb összeàllításban.Nem jegeli a húzóembereket nevelèsi cèllal.Illetve a legfontosabb,hogy csúsztak màsztak a pàlyàn,ami a mostani NB1-ben bőven elèg jelenleg.Kecsóra nem lehet jelenleg nem mondani,hogy nem meglepetèscsapat,az.Bőven előttünk jàrnak,bármennyird is nehéz ezt kimondani!
Hát nem tudom,hogy ilyen egyszerű ez a dolog vö mi.
Úgy tűnik a kecsónàl ezidàig működik,míg nàlunk semmi.Jó lenne ha mi is ràlèpnènk arra az útra,ami eredmènyes focit hozna.
Valahol azt érzem, hogy a szezon végére össze fogunk állni és meglesz a 6-8 hely valamelyike. Méghozzá Temkurc mesterrel a hadvezéri pozícióban. Télen még megy a maradék drága semmit nem csináló légiós galeri és akadémistákkal feltöltve összeáll a csapat. Három év múlva a bajnoki címért megyünk.
Az első, vagy a másodosztályra gondolsz?
Alvakommentelő!
Milyen drága lègiósokra gondolsz?Lukics,Doka?Mellèjük mèg tedd oda Nagy.-ot,Zsótèrt.Ezen embereket te milyen akadèmistàval pótolnád,hogy a 6-8 vmelyike meglegyen??Örüljünk,ha nem esünk ki idèn!
A felépítésre váró NagyD fizetésének a feléből azért kijön egy azonnal bevethető játékos is akár. Zsótérnak meg adnál te többet mint a felcsútiak,hogy maradjon?
Mikor igazoltunk utoljára azonnal bevethető minősègi jàtèkost??Sajnos nem látom ezt most,hogy jönne ilyen vagy tudnànk hozni.Zsótèr meg felőlem oda megy ahova akar.
Pl Doka,Prenga,Cirkovic, azonnal bevethetőként jött. Gomisnak is töredék idő kellett mint ami NagyDnek kellene.
Tegnap is akkor kezdtünk kinézni valahogy,mikor Zsótér visszábbhúzódott a második félidőben és próbálta mozgatni a csapatot(helyenként egész jól).
Ezt azért magadnak se hidd el. Zsótért én birom, kiteszi a lelkét,maradjon, de csak és kizárólag azért nétünk ki valahogy, mert a loki visszavett 10 százalékra. Nehogy egy másodercig is azt gondold, hogy feljavultunk. Ezzel áltatjuk magunkat 3 éve, ezért is esünk pofára minden hétvégén. A tegnapi kibaszott szánalmas teljesitmény volt 1-90 percig. .
Nem feltétlen visszavettek,hanem cseréltünk,valamint /főleg elfogytak,ahogy írják lejjebb.
Nehogy azt hidd,hogy nem akartak volna még berámolni vagy 4-5-öt. Dehogynem.
Csak amikor már ellenfél is volt a pályán akkor ez már nehéz volt.
Vissza is vett,meg kifogytak a powerből is. A kettő közt látni véltem összefüggést egyébként.
Én a következő 2 meccsen a Jonsson-Lukic- Dominques trióval próbálkoznak úgy, hogy Jonsson jobb kp-ból érkezik fel a másik kettő mellé, aki nem megy sehová, hanem ott áll közvetlen a védelmen. Jairo 10-esben,mellette Bocskay jobb híján balról,Zsótér és Jonsson jobbról.A Szapi-Doks-Prenga-Cirko-Tamás nálam nem kérdés még úgy sem, hogy mi volt tegnap. Ha már ez a skót a támadófocival ámított itt minket,akkor itt az ideje,hogy legyen támadóbb a felállás,bassza meg!
Én is kb így.
Vkp-t kivel oldanàd meg,most hogy Gomisnem lesz egy darabig.Tegnap is megmutatkozott,hogy a skót szarul rakta fel a csapatot…hibàzott nem kicsit!Emellett az ismegmutatkozik,hogy keret is vèkony.Bőven elfèrt volna itt egy Petrus…
Bocskay-Jairo-Zsoter-Jonsson elég kell legyen itthon a Kövesd ellen. Szerintem sok csapat ellen elég lenne egy vkp meg a két sokat futó ( Zsótér-Jonsson) egy irányító/második hullámban érkezővel( Jairo), túl beszari a skót ebben a harompontos rendszerben úgy látom. Hiába szélső Jairo eredetileg,behúznám kicsit közepebbre a balkp mellé.
Bocskay-Jairo-Zsoter-Jonsson elég kell legyen itthon a Kövesd ellen. Szerintem sok csapat ellen elég lenne egy vkp meg a két sokat futó ( Zsótér-Jonsson) egy irányító/második hullámban érkezővel( Jairo), túl beszari a skót ebben a harompontos rendszerben úgy látom. Hiába szélső Jairo eredetileg,behúznám kicsit közepebbre a balkp mellé.
Zsótèrnak igaz,hogy lefut 10 km-t egy meccsen,de hogy 10 meccsenkènt van egy jó meccse az is igaz.Nem ragaszkodom hozzà,passzolni pl nem tud.De engem lassan nem érdekel,hogy kivel kèpzeljük el a csapatot,mert a kiàbràndulàs az egèszből egyre inkàbb bennem van.4 ève a semmi….
Én is eléggé ki vagyok égve már.
Én is eléggé ki vagyok égve már.
Hát ki tud itt passzolni,ha nem ő ne viccelj már.
Tegnap is egyedül ő próbálkozott hosszú váratlan keresztlabdákkal (és rövid „bepasszokkal) is,amelyek nagyrészt be is jöttek.
De ezekben kockázat van,mert nem másfél méteres alibipasszok(legtöbb játékosunknak még utóbbi megoldása is komoly nehézséget okoz).
Legközelebbi meccsen összeszàmolom neked a pontatlan passzait,amiből az ellenfèl tàmadást indíthat.Irtam,10 meccsenkènt van egy jó meccse,debrecenben most lehet megvolt.
Jó. Hegyezzük ki Zsótérra a dolgot és vitázzunk rajta hetekig,mikor kb minden szar. Nekem nyolc.
Hunor,dehogy hegyezem ki,de zsótért kiemelni csak mert tegnap voltak jó passzai,hàt merészség.Abban viszont hogy minden szar teljesen egyetértek veled.Nàlam lejárt a türelmi idő,bullshitek kora.Előrelèpès nulla,tavalyi szezonban ilyenkor 13 pontunk volt,most 9.Kövesd ellen ha nyerünk mire lesz jó?Courtsnek kis idő a további semmitmondó nyilatkozatokhoz.Tegye fel a mindenkori legjobb csapatot,ne pedig nevelő cèlzattal padoztasson embereket,ahhoz ez a keret vèkony.Tegnapi kezdő súlyos edzői hiba volt!
Faszom sem akarta kiemelni,de hadd jegyezzem már meg,hogy akkor kezdtünk el focizni,amikor hátrább vezényelte őt a mester úr.
Én az idei elsö meccs óta érzem ugyanezt. Tavaly évet még feledtette valahogy a felcsútverés, bennmaradás, de ezzel a idei szánalmas vergödéssel betelt a pohár.
Szerintem Zsótért túlságosan megköti a skót taktikailag. Nagyobb területen kéne alkalmazni,mint egy 10×30-as sávban.
Engem is megköveznel de igazábol egy középpályás hiányzik és egy csatár! 2-3év alatt találhatunk :))) Kérdés hogy a többi csapatrésszel mi lesz addigra. Persze nem a bajnoki cim lesz akkor sem a cél inkább a 3-4. hely
9 mérkőzés, 9 pont. Szerintem ez mindent elmond a csapat állapotáról és az edzői stábról : (
Nagyon érdekes ez, amit Írsz, mert ugyan nem volt olyan hú de jó a tegnapi második félidő, de sokkal élesebb, hajtósabb, harapósabb volt, mint az első. Ami még fura, hogy volt több jó félidős teljesítményünk (akár első, akár második) és ha ezt tudják hozni, akkor miért nem tudják mindig, illetve hasonló mentalitással lehozni minden meccset? A játékosokban benne van ez a jobb szint, de a kritikán aluli is. Ezt a hullámot kellene kiegyenesíteni és ez épp annyira a játékosok dolga, mint a szakmai stábé. A stratéga tűnik nem minden esetben kellően kidolgozottnak. Ami ebben viszont ad 1 parányi pozitívumot, hogy félidőben tudtak tegnap váltani. Na ezt kellene menet közben valahogy megvalósítani. Tudták új edző, így a debrecen videó elemzése kb semmit sem ért, max egyének mozgásainak, megoldásainak kielemzésére, de Bódinak a bombája tudható volt, hogy mindig jön (kb ugyan úgy, mint Ugrai), mégsem fogták hatékonyan.
Olvasom lejjebb,hogy Gomis max. 2 meccset kaphat,mert még nem volt kiállítva korábban.Hát ez nagyon nem így van,azért mert ez nem egy sima kiállítás volt,hanem szándékos ütésért küldték le,ami nagyon brutális is volt.Tavaly ősszel az Újpest ellen hasonlóért állították ki Batikot (az azért kisebb ütés volt),ő 4 mecset kapott akkor.Megnéztem,hogy mi a hivatalos szabály,e szerint ha sérülést nem okozott az ütés akkor 3–6 meccses eltiltás vagy időtartamra szóló 3 héttől—2 évig (!!) terjedő.Gomis esetében én 5 vagy 6 meccsre számítok,de akár azt is mondhatják,hogy féléves eltiltás minden mérkőzéstől.
Hát ja. Nagyon nem két meccs lesz az. Örülök,ha megússza 4-5-el.
Plaku lesz Gomis posztján Szerinted? Nagyon össze kell szednie magát..
Plaku nem birja megoldani Gomis posztját,de tegnap egyébként ő is jól mozgott.
Ezért is kérdeztem. Nem tudom ki lehetne most oda a jó megoldás?
Capan?
Kiváncsian várom ő hogyan fog teljesíteni a keretben/kerettel!
Senki nincs. Marad Bocskay,aki még kevés és beteszik futni Zsótért.
Itt jön ki az a vezetői,edzői döntèsi hiba,hogy Petrus-t elküldtèk.Nincs vkp-nk.Eközben Petrus az Istra egyik legjobbja…No comment!
Na Petrus az jobban fájt, mint a régebbi sajátjaink elküldése. Nagyon szerettem a játékát. Erről beszéltünk is anno a Bozsikban, mikor taliztunk.
Igen ès a sràc maradni is akart,nem értettem,hogy Courts miért mondottle róla…
Az már a megszorító csomag része volt, nem?
Pont így nem értem a Klemezt, mit keres még itt(euro ezreket persze)?
Gondolom csak drágán felbontható szerződése van. Nem Hemibá kötötte. 😀
Ugyan erre gondolok én is. Mostanában nem szívlelem annyira a lengyeleket.
Nagy a valószínűsège,urbànyi itthagyta aknànak!
Jogos èszrevètel!
Nem!!Courts mondta,hogy nem kell neki,nem illik a kitalàlt koncepciójukba,holott Petrus maradni akart!
Na ezt meg nem tudtam.. F@#$!
Nem.
Valaki azért megkérdezhetne Tam Tam mestert, hogy miért kezdünk mindig ezzel a fékezethabzású összeállítással?
Akkor kérem szépen a Kövesd elleni meccsen azt az utolsó 35 percet, amit ma produkált a csapat, kiállítás nélkül. Köszi !
Ahhoz sajnos a Bocskay és Kocsis max. pad…
Gomis bazmeg…ez 5 meccs minusz, te fasz
Szerencsére megúsztuk a performanszodat.
Szándékosan kapálózva meg AKARTA ütni a debrecenit!
Idegbeteg fasz!
Max. 2 meccs
Több lesz az.
Nem lehet tobb?
A Debrecenről is elmond mindent, hogy a 160 centis Domingo fejjel szépít, egyelőre Korc segge megmentve. Szép gól!
Én azt mondom, hogy ez Domi hozzáállását dicséri.
A srác minden meccsbe úgy száll be mintha medvét tépne szét puszta kézzel. Motivált az biztos.
Azért ez egy ritka megalázó félidö.
Kurva nagy parasztvakítás ez az egész ami a Honvédnál megy!
Fiatalok milyen jók meg összeállt védelem!
Elmennek a kurva annyjukba Mendelényistől Courtsostól a büdös picsába!
Rohadt nagy szégyen az egész egy Honvédtól!
Kik vagytok ti?
Takarodjatok a picsába!
Ezt csak itt állitják 3-4en. A józanabb szurkolók mind látják, hogy kurva nagy a baj.
Hánynom kell a kedvenc csapatomtól!
Ez gáz…
Takarodjon az egész klubvezetés a büdös pi…..ba! Remélem az örökké reménykedők most már belátják, hogy ennyit és ne tovább!!!
Supka pont szabad, nem kene felhivni?
Hmm…kungabesz?!
De csak előtte le kellene rántani bő nyállal sűrű elnézést kérve hogy miért zavartuk el!
Azóta totális homály a kispesti kispad!
Lehetne Gabonból edzőt hozni,vagy baszomfaszáról… Volt itt 3 év alatt minden olasz,magyar,szerb, skót irány,csak normális foci nem!!
Nem
Akkor maradjon ez a brigád. En meg ongyilkos leszek
Supi és egy élő disznöf jó kombináció. Én megvettem.
Nem kell maradnia, de supka sem kell. Amugy sem Tam nézte ki a Honvéd kispadját. Docherty
Tokmindegy. Ebben a szituban csak az edző csere segit. Jojjon Supi helyett mas, de valami valtozas nagyon nagyon nagyon kell.
Docherty nem fogja felállítani a földijét, ha mégis, akkor megemelem a kalapomat
Az a baj, hogy mindig van kire továbbhárítani… 🙁
Valaki segítsen már már nekem, mert egy dolgot nem értek. Hetek óta halljuk hogy még nem állt össze a csapat , mert sokan elmentek, meg jöttek újak. Össze kell még érni, rengeteg munka kell még, stb.
Az hogy lehet hogy a Debrecenhez ide jön ez az új edző és neki nem kellenek hetek és hónapok hogy leoktasson egy korszerű egyérintős támadófutballt ? Pedig a Debrecenhez is rengeteg új játékos érkezett…
mi lehet a magyarázata ?
Egy kapura lövés, ez nevetséges..
Ez a keret gyenge. Nem a fiatalok és nem a tapasztaltak külön, hanem ìgy együtt, bàrmilyen felàllàsban.
A fiatalok is qrva gyengék. Legyünk őszinték, ezekhez képest Koós vagy Bojtor egy Messi volt…
Ezt ìrtam èn is, gyenge a keret.
Az volt a terv, hogy lemegyunk penteken, ott alszunk, aztan meccs után haza. Ha csak a költségeket nezem mindössze, akkor is jol jartunk. Ez borzasztó.
El kellene lassan gondolkodni az edzovaltason. Hatha az segitene. A komplett keretet nem lehet lecserelni, de a telen hozza kell nyulni. Ez egy siralomhaz
Amikor reggel írtam hogy sima zakó lesz tévedtem,ez totál alázás..
Most csak egy fiatal játszik, a minőségi légiósok se jobbak, ez ma látszik.
Bocskay is egy rakat szar,ahogy az összes.
Bocskay amióta labdába rúgott egy rakat szar!
Soha nem volt egy fél jó meccse sem!
Szendrei helyett van, kb. ő volt ilyen súlytalan.
Annak a hülyegyereknek legalább volt egy két jól eltalált bombagólja!
De ez a tehetségtelen súlytalan fasztalicska NB 3 as szintű!
Mondjuk kettő az az egy,de nem oszt,nem szoroz.
Ja bocs, Bocskayt kihagytam valóban. Nem lógnak ki se le, se pedig felfelé.
Ja tudom,fiataljaink esetébe ez már oriási siker…..
Hát egy 8-szoros pénzt kereső albán kispados válogatotthoz képest valóban.
Ha valaki 17-18 évesen debütál,annál elfogadható lenne a megállapitás.. Pl.Bocskay egy szimplán tehetségtelen rakás szar.
Helytálló megállapítás
3 nyuszi fél óra alatt!
A kurva anyátokat korcostól együtt!!!!!
Plusz a kurva anyátok az összes eddigi Bozó+mende szezonokért!! Tűrhetetlen ami itt megy!!!
Ez így nem igazságos, mi nem is rúgunk kapura.
Úgy könnyű gólt lőni, ha kapura rúgnak. Lehet nekünk is meg kéne próbálni.
Hú nagyon felkúrtam az agyam.
Ami itt folyik évek óta,az számomra egyértelműen vezetői hiba. Nem tudnak játékost igazolni és megfelelő edzőt hozni. Egyfolytában kapkodnak,nem tudnak meghatározni egy irányt,teljesen koncepciómentes az egész tevékenységük. Eltakarodhatnának már a faszba.
Szerintem ennél világosabb koncepciót már nem lehetne felvázolni. Amit lehet fiatalokkal házon belül meg lehetboldani és ehhez edzőt keresni, stabilizálni a 2 év alatt 100 gólt kapó védelmet
rutinnal ( Prenga-Cirko ill. Szapi és
Tamás megtartása) vmint relatíve olcsó de fel és beépíthető játékosokat igazolni( Doka,Petrusenko, Gomis,Ennin,Jairo,Brandon) , akik később még generálhqtnak bevételt is. Ebből, véleményem szerint,nagyon úgy néz ki, hogy az edző-fiatalok kombo súlyosan mellément, a védelem stabilitás egy 10-es skálán 7-8, a be/fel építhetők esetében még én nem vennék mérleget a második kör vége előtt.
Ok,ez rendben van. Idén ez van meghatározva iránynak. A gond az,hogy minden félévben változtatnak rajta és mindig nagyon más irányban. Erre értem azt,hogy ez nem koncepció. Ha megbukik Courts,akkor a tippem,hogy magyar,stabilitást nyújtó edzőt fognak hozni,azt még nem próbálták.
Ha lehet, ne kritizàljuk az utòbbi èvek „egyik leginkàbb lelkiismeretes ügyvezetőjèt”, és kis csapatàt! Valami hasonlót mondott róla a tulaj a tavalyi szègyen után. Ennek fènyèben -szerintem- nem olyan meglepő a bukdácsolàs konzerválása.
Ja,hogy lelkiismeretes…
Igen. Valakinek elég ha lelkiismeretes. Nekünk szurkolóknak nem lenne baj ha értene is ahhoz amit csinál. /vagy csinálnia kellene/
Gratulálok az első kaput találó lövéshez!
Legalabb lattuk, hogy mit tud Kocsis Lukics helyen. Annyi volt a kulonbseg, hogy Kocsis meg elhiszi, hogy van mogotte kozeppalya.
Kocsisnak terület kell, mert lendülettel focizik, ezért a szélen tud sokkal jobban játszani.
És ez mikor manifesztálódik legalább egy gólpasszban? Mert 10 meccs kevés volt rá.
Ebből is látszik hogy nem Lukiccal van a baj hanem a mögötte nemlétező csapattal!
Meg nem is Kocsissal.
Ugyan erre gondolt a kolléga. Erről sokat beszélünk és csak azért Nono jön szóba mindig ebben a témában, mert legutóbb csak tőle láttunk olyan utolsó passzokat, amik kellenének. Hiába volt 1-1 jó kényszerítő vagy passz Hiditől, Zsótértól és korábban másoktól, ha az csak 1x-1x tudják megcsinálni. Hiányposzt a jó irányító, 10es, játékmester, játék szervező nálunk.
Az a szomoru, hogy egy ilyen kozepes kepessegu iranyito, mint Nono, ugy hianyzik mint egy falat kenyer.
Így van. Mutatói jók voltak, nagyon meg is lepett a látottak alapján. Pár szezonnal ezelőtt még Vadi tudott jó lenni abban a pozícióban. Sajna épp csak addig, amíg újra tovább nem állt. Tehát jó lenne 1 igazán kiemelkedő játékmestert igazolni és kb menne a buli.
Így van! Középcsatár pozíciót ki kell szolgálni
Ponnntosssan!
Még a Hidegkutiban játszottunk,ha jól emlékszem a mezők ellen,és Lanza híába várta a labdát,nem jutott el hozzá.Direkt figyeltem őt tényleg tehetetlen volt.Sźóval ez nem újkeletű dolog.
Még a Hidegkutiban játszottunk,ha jól emlékszem a mezők ellen,és Lanza híába várta a labdát,nem jutott el hozzá.Direkt figyeltem őt tényleg tehetetlen volt.Sźóval ez nem újkeletű dolog.
Csak az a kérdés hogy a Loki még mennyit akar rúgni.
Kurvara kikapunk ma. De hatha elindit valamit egy ilyen borzasztó vereseg. Mas remenyt en nem latok.
Mit indít el? Szíjas elhozza nekünk Tuchelt?
Fasz tudja…lehet, hogy a belmukodesemet…
Ja a kiesést esetleg..
Szerintetek 5 vagy 6 nullnál rúgják ki az edzőt?
Krémerben legalább volt annyi hogy 3-0-nál eltakarodott…
8-9
Módosítom 7-8ra
Legyen 4
Kezdem erteni Lukicsot.
Az amit Kispesten a Honvéddal A BUDAPEST HONVÉDDAL!!!! művelnek tulajdonosi, technikai vezetői, vezetőedzői szinten az egyszerűen nem méltó ehhez a csodálatos klubhoz!
Azok akik ilyen képzetlen (Ennin) tehetségtelen (Bocskay) játékosokat igazolnak, visszaigazolnak és meghatározó játékosokat (Lukic, Doka) nevelgetnek és nem játszatnak azok az emberek nem futballcsapathoz főleg nem az én szeretett csapatomhoz valók!
Legyenek szivesek ELTAKARODNI A RETKES PICSÁBA KISPESTRŐL!!!
Tegnap Doka oldaláról kaptunk 2 gólt…
Azért ez nem ilyen egyszerű.Doka a 2. kapott gólban volt jobban benne,ott megelőzte a berobbanó debreceni,de ott Prenga is hibázott (rossz debrecenire mozdult vissza,ahelyett hogy a beadást próbálta volna leolvasni).Az 1.gólnál az volt a szitu,hogy mi támadtunk,Doka teljesen előre ment a jobbszélen (ő volt a legelőrébb lévő emberünk abban a pillanatban),de nem kapott labdát,a félpályánál passzolgatott Mitrovic és Gomis egymással ide-oda,majd amikor megtámadták Mitrovicot rossz helyre passzolt, Sampierót a nyakán lévő embere könnyen szerelte,majd Baráth P.-hez passzolt aki tovább középre Dzsudzsákhoz,,és Baráth P. nagy iramban megis indult előre a szélen,Doka ekkor már látta a bajt (hogy üres a helye) és kiabált Gomisnak is ,aki teljesen rossz irányba középre indult volna kocogva,fogalma sem volt hogy a háta mögött Baráth P. már sprintel a szélen a kapunk felé,így csak késve indult utána Gomis,Dzsudzsák pontosan indította Baráthot,Prenga feleslegesen lépett ki (hiszen a labdát nem érte el,így meg nem volt ott a beadás pillanatában később),Gomis is teljesen lemaradt a végén már le is állt,és jött a gól.Itt szerintem a legkisebbet Doka hibázta,már ha egyáltalán hibázott,az hogy előre ment nem volt rossz gondolat,arról meg nem tehetett hogy nem kapott végül labdát.Nagyobbat hibázott Mitrovic (a csínyes passzal),Sampiero akit túl könnyen szereltek,Gomis aki már többedszer teljesen rossz irányba kocog ilyen szituban amikor a háta mögött már sprintel üres helyre az ellenfél,és most Prenga is hibázott (ha nem az indításra lép oda,amit nem ért el,hanem csak simán visszazár az ötösre,akkor Baráth P. gólpasszát elrúghatta volna.A meccs előtt én örültem Doka a kezdőcsapatban van,utólag azért már eszembe jutott,hogy ez azért kockázatos is volt az edző részéről,mert Doka nem volt játékban,utoljára pont 1 hónapja játszott az Újpest ellen,azóta semmilyen meccsen,még edzőmeccsen sem volt a pályán.
Akit a jó skót nevelési cèllal jegel…értem,hogy mit csinàlt,de most akkor döntsük el mit akarunk vele,mert ez a játszatom,nem jàtszatom szitu egy jàtèkosnak nem jó!Sztem ez is közrejátszott abban,hogy Doka szar volt.Emellett Courts nagyon rosszul rakta fel a csapatot…
Nulla, azaz nulla a mai teljesítmény…
Mondjuk azt se értem, hogy egy gyors focit játszó csapat ellen, hogy lehet kiállni egy vetetán Mitroviccsal
Kurva gyenge ez a csapat, a legszomorúbb az, hogy a 2 sajátnevelésű játékosunk kb. Blasz3 szintet mutatott ma..
Érdekes ez is, mert minden játékosunknak van hasonló gyenge teljesítménye 1-1 meccsen. A fiatalok közül Kocsist azért nem fikáznám, mert U21ben teljesített, készült, játszott. Míg a csapat nagy része a klubbal volt, készült erre a mérkőzésre, ennek a meccsnek a taktikájára. Bocskay sajna nem hozza azt, amit mi gondoltunk róla előzetesen. Volt pár zsuga, amit szemmel ha kísért, de meg se mozdult az irányába. Igaz ez sokakra szintén. A kezdő sebességek igen lassúak voltak. Zsótér ma viszont párszor marha jól és előrelátóan indított mélységből is. Tőle ezt várnám el minimumként, hogy ennyire olvassa a játékot. A többi fiatal szerintem a maga szintjén és posztján eddig nem okoz csalódást és fejlődik is, lásd pl Alex. Talán Bocskay is azért negatív, mert a Topolyai szereplése után, magasabbra tettük az ő képességeit és még azok, bár meg is lehetnek, de a rutin és a döntés gyorsaság hiányzik. Én nem szidnám a fiatalokat, leginkább a pályán együtt mozgó, szűkebb csapategységet hiányolom
Mi a repedt faszert kellett ennyire elbaszni az első félidőt??????
A kurva életbe
Legalább nem lett megalázó
Sajnos így is az volt
Kabaré.
Az egész nb1-ben mi nézünk ki a legrosszabbul.
A legnagyobb tehetségünk ahhoz van,hogy minden ilyen szar csapatot felhozzunk a mélyből.
Inkább mi süllyedünk a mély alá…
Mi folyamatosan ott vagyunk.
Hunor Te mindig tudsz pozitív lenni sőt általában a szépet látod a csapat körül!
Most (éppen 4 : 0 nál) miben tudsz még jót látni?
Nem bántani akarlak őszintén érdekel!
Szerinted négy nullnál mi pozitívat látna az ember?
Azt,hogy nem öt null?
Góóóól. Ja, nem mi rúgtuk. Félpályán átmentünk már, optimisták?
Amúgy miért a szurkoló társaidba állsz bele és nem pedig a szakmai stábba, akár személyesen is felkérdezve?
Teljesen igazad van, kár a szóért. Csak elmagyarázta itt nekem két szurkolótársam, hogy hülye vagyok ehhez, mert nem látom a fejlödést. De ez nem elegáns, elengedem. Midörökké, CSAK a Kispest.
Semmi gond a véleménnyel, ahány ember, annyi van, de mi magunk vagyunk a kontroll az írásaink felett, még akkor is, ha valaki vagy valakik nem gyakorolják ezt! Cs. A. K.
Unom már,hogy tehetségtelen kungabiék Kispesten szórakoznak kedvükre. Ez a klub nem ezt érdemli.
Nagyon nagy kontraszt volt amúgy a két félidő között.
Az első vicc volt minden tekintetben. Inkább szégyen.
A második jó volt. Zsótér nagyot ment(adjuk el,elvegre „rezsicsökkentés”
kell) és talán Gomis volt egyedül,aki mindkét félidőben oké volt(neki külön grat,hogy így kiállíttatta magát).
A francia gyerek sem volt rossz.
Miért adtunk egy félidő előnyt?
Mondjuk az a gond,hogy látok összefüggést az első félidei szar és a második félidei jó között(összeállítás…).
Na, legalabb egyet sikerult
Adtunk egy kis előnyt nekik, ennyi az egész
Minden csapatnak vannak jobb időszakok után zuhanásaik, ahonnan újra felállnak. Míg más csapatok pár meccsen megoldanak, nekünk ez az időszak 2017ben indult lefele egy lendületes szezon után, azóta nem találják magukat..
Csak közben százmilliókat húztunk le a rötyin,totális csőd ami a klubházban folyik.
Jon Ricsifiu meg vagyunk mentve
A Honvedfc.hu domain-t váltott, ezentúl a szánalmas.hu címen érhetitek el a legjobb tartalmakat
Mint a ‘száni’ egykori torzskonmenteloje, ezt kikerem magamnak az elhunyt szánalmas.hu nevében
XD, én kérek elnézést!
Kivancsi leszek az edzonk meccs utani nyilatkozatara. Ebbol milyen pozitivumokat lehet kiemelni, hogy szep feher a mezunk, vagy mit?
Egyszerü. Pozitivumok: rúgtunk kapura és 8 játékosukat is lefogtuk, csak 3an rúgtak gólt.
Rohangálnak össze-vissza minden elképzelés nélkül..
Mi a fenét műveltek edzés címszó alatt az elmúlt hetekben?
Doka kurva gyenge..
Ez az eredmény ku…ra idegesítő…
Nem ez a k.baszott valósàg.Szokj hozzá.Nincs már türelmi idő!
.. rvá..
Miért nem Lukic játszik Ludacris helyett elöl?