Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
október 3, 2022 2:41 de.

A probléma az, amiről fogalmam sincs. Feltehetőleg nem vagyok ezzel egyedül. Egy Kecskemétnek kel vitézkedni, hogy az ember örülni tudjon.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 1, 2022 1:01 du.

Milyen szép a dvsc logós nyaklánc a tolmácsunk nyakában

októberes
októberes
október 2, 2022 3:11 du.

„A második félidő a követendő példa”, írja a klub honlapja. El sem olvasom, a cím is elég volt, hogy felszökjön a vérnyomásom. Nincs is itt szinte semmi gond, csak ott kell folytatni, ahol abbahagytuk. Bár kicsit talán nehezebb lesz élesben, mint egy 4:0-nál leeresztett csapat ellen. Az első félidei -ismételt- kiütést egy másik kieső-jelölttől így el is felejthetjük.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  októberes
október 2, 2022 4:35 du.

A szart csomagolják be,szép masnival átkötve.Nevetséges az egész.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 1:37 du.

Meza csút meccsen kiüti Hangya fogàt ès nem piros…hogy is van ez?Kettősmércét nem is merem gondolni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 4:28 du.

Ugyanúgy odabaszott,mint Gomis,csak Mezghrani maradandó sérülést okozott,Gomis meg nem.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 3, 2022 2:45 de.

Gomist megráncigálta a kecskeméti srác, és úgy ütött, Mézga pedig hátra se nézett, csak kicsapta a könyökét….vagyis Gomis indulatból ütött, Mézga pedig figyelmetlen volt….nagyjából ez a különbség. Bár utóbbi is megérdemelt volna valóban egy sárgát.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 3, 2022 7:14 de.

Igen pontosan, szo-szo törlesztés, bósszú ahogy tetszik!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
október 3, 2022 6:11 de.

Mezga hátra sem nézett,csak kicsapta a könyökét.
Ja. És véletlenül pont olyat odabaszott,hogy kiment Hangya foga.
De ok, elhiszem,hogy te másképp itéled meg. Én viszont úgy látom,hogy Mezgrani vette át a labdát és nagyon is tisztában volt vele,hogy ront rá az őt fogó Hangya és a labdáért folyó harcban könyökölt egy brutált. Nem volt ebben
semmi figyelmetlenség,nagyon is tisztában volt ő azzal,hogy mit miért tesz,tartani akarta a pozícióját és birtokolni a labdát ,szabálytalanul. Nyilván nem akart fogat kiverni,de ne haragudj szó nincs itt sárgáról,ez full piros.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
október 2, 2022 11:17 de.

Közben a Kecsó 2:0-ra vezet a ratyi ellen

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 2, 2022 1:09 du.

Nyert is. Pedig szarabb a keretük, mint nekünk. Érdekes, ök tudnak gálázni, csak mi állunk fel telekakált gatyával. Bár, néhányak szerint az ok volt.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK
október 3, 2022 8:38 de.

Azért ne nevezzünk már „gálázásnak” azt ,amikor 1:9 a szögletarány,19-et lőnek a kapudra amiből 10 el is találja, vagy a vtámadások 38:107 az ellenfélnek. Attól függetlenül, hogy megsüvegelendő a teljesítményük.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Highlanders
október 5, 2022 12:55 de.

Félreérted, nyilván nem gáláztak. Csak a mi meccsünk után a fradi ellen, ami kb olyan megalázó volt, mint a loki meccs, valaki itt azt irta az elégedetlenkedöknek, hogy mit vártunk, gálát? Mert a fradi ennyivel meg annyival jobb, meg etalon stb. Erre egy kecsó elkaphatja öket, gyenge kerettel, akarattal és nyilván szerencsével.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 2, 2022 11:52 de.

Uj bajnokot avatunk. A Kecskemet aztán a BL-ben a negyeddontoig jut ahol szoros meccsen vegul alulmarad a meltan hires alban bajnok Kukesi csapataval szemben. A Bet365 es a Tippmix
csodbe megy, az uj angol király V. Aladar a Kolompar hazbol, a Kecso edzőjét lovagga uti.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
október 2, 2022 3:31 du.

Nostradamus…. te vagy? 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 2, 2022 11:24 de.

Hihetetlen!Remèlem nèzik a nagytudású vezetőink…Ez a kecsó nem fog kiesni.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 12:29 du.

Váratlan jó szereplésük titkát
Te miben látod?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
október 2, 2022 12:37 du.

Talàn abban,hogy összeszokottak,az edzőjük megfelelő taktikai repertoárral bír,ellenfèlhez alkalmazkodva teszi fel a csapatot a lehető legerősebb összeàllításban.Nem jegeli a húzóembereket nevelèsi cèllal.Illetve a legfontosabb,hogy csúsztak màsztak a pàlyàn,ami a mostani NB1-ben bőven elèg jelenleg.Kecsóra nem lehet jelenleg nem mondani,hogy nem meglepetèscsapat,az.Bőven előttünk jàrnak,bármennyird is nehéz ezt kimondani!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 1:28 du.

Hát nem tudom,hogy ilyen egyszerű ez a dolog vö mi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
október 2, 2022 1:33 du.

Úgy tűnik a kecsónàl ezidàig működik,míg nàlunk semmi.Jó lenne ha mi is ràlèpnènk arra az útra,ami eredmènyes focit hozna.

Snowflake
Snowflake
október 2, 2022 7:43 de.

Valahol azt érzem, hogy a szezon végére össze fogunk állni és meglesz a 6-8 hely valamelyike. Méghozzá Temkurc mesterrel a hadvezéri pozícióban. Télen még megy a maradék drága semmit nem csináló légiós galeri és akadémistákkal feltöltve összeáll a csapat. Három év múlva a bajnoki címért megyünk.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Snowflake
október 2, 2022 11:44 de.

Az első, vagy a másodosztályra gondolsz?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Snowflake
október 2, 2022 8:41 de.

Alvakommentelő!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
október 2, 2022 8:39 de.

Milyen drága lègiósokra gondolsz?Lukics,Doka?Mellèjük mèg tedd oda Nagy.-ot,Zsótèrt.Ezen embereket te milyen akadèmistàval pótolnád,hogy a 6-8 vmelyike meglegyen??Örüljünk,ha nem esünk ki idèn!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 8:55 de.

A felépítésre váró NagyD fizetésének a feléből azért kijön egy azonnal bevethető játékos is akár. Zsótérnak meg adnál te többet mint a felcsútiak,hogy maradjon?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
október 2, 2022 9:08 de.

Mikor igazoltunk utoljára azonnal bevethető minősègi jàtèkost??Sajnos nem látom ezt most,hogy jönne ilyen vagy tudnànk hozni.Zsótèr meg felőlem oda megy ahova akar.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 9:56 de.

Pl Doka,Prenga,Cirkovic, azonnal bevethetőként jött. Gomisnak is töredék idő kellett mint ami NagyDnek kellene.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 9:49 de.

Tegnap is akkor kezdtünk kinézni valahogy,mikor Zsótér visszábbhúzódott a második félidőben és próbálta mozgatni a csapatot(helyenként egész jól).

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 1:05 du.

Ezt azért magadnak se hidd el. Zsótért én birom, kiteszi a lelkét,maradjon, de csak és kizárólag azért nétünk ki valahogy, mert a loki visszavett 10 százalékra. Nehogy egy másodercig is azt gondold, hogy feljavultunk. Ezzel áltatjuk magunkat 3 éve, ezért is esünk pofára minden hétvégén. A tegnapi kibaszott szánalmas teljesitmény volt 1-90 percig. .

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
október 2, 2022 2:41 du.

Nem feltétlen visszavettek,hanem cseréltünk,valamint /főleg elfogytak,ahogy írják lejjebb.
Nehogy azt hidd,hogy nem akartak volna még berámolni vagy 4-5-öt. Dehogynem.
Csak amikor már ellenfél is volt a pályán akkor ez már nehéz volt.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK
október 2, 2022 1:40 du.

Vissza is vett,meg kifogytak a powerből is. A kettő közt látni véltem összefüggést egyébként.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 12:40 du.

Én a következő 2 meccsen a Jonsson-Lukic- Dominques trióval próbálkoznak úgy, hogy Jonsson jobb kp-ból érkezik fel a másik kettő mellé, aki nem megy sehová, hanem ott áll közvetlen a védelmen. Jairo 10-esben,mellette Bocskay jobb híján balról,Zsótér és Jonsson jobbról.A Szapi-Doks-Prenga-Cirko-Tamás nálam nem kérdés még úgy sem, hogy mi volt tegnap. Ha már ez a skót a támadófocival ámított itt minket,akkor itt az ideje,hogy legyen támadóbb a felállás,bassza meg!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
október 2, 2022 2:59 du.

Én is kb így.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Highlanders
október 2, 2022 12:59 du.

Vkp-t kivel oldanàd meg,most hogy Gomisnem lesz egy darabig.Tegnap is megmutatkozott,hogy a skót szarul rakta fel a csapatot…hibàzott nem kicsit!Emellett az ismegmutatkozik,hogy keret is vèkony.Bőven elfèrt volna itt egy Petrus…

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 1:33 du.

Bocskay-Jairo-Zsoter-Jonsson elég kell legyen itthon a Kövesd ellen. Szerintem sok csapat ellen elég lenne egy vkp meg a két sokat futó ( Zsótér-Jonsson) egy irányító/második hullámban érkezővel( Jairo), túl beszari a skót ebben a harompontos rendszerben úgy látom. Hiába szélső Jairo eredetileg,behúznám kicsit közepebbre a balkp mellé.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 1:33 du.

Bocskay-Jairo-Zsoter-Jonsson elég kell legyen itthon a Kövesd ellen. Szerintem sok csapat ellen elég lenne egy vkp meg a két sokat futó ( Zsótér-Jonsson) egy irányító/második hullámban érkezővel( Jairo), túl beszari a skót ebben a harompontos rendszerben úgy látom. Hiába szélső Jairo eredetileg,behúznám kicsit közepebbre a balkp mellé.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 9:53 de.

Zsótèrnak igaz,hogy lefut 10 km-t egy meccsen,de hogy 10 meccsenkènt van egy jó meccse az is igaz.Nem ragaszkodom hozzà,passzolni pl nem tud.De engem lassan nem érdekel,hogy kivel kèpzeljük el a csapatot,mert a kiàbràndulàs az egèszből egyre inkàbb bennem van.4 ève a semmi….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 2:57 du.

Én is eléggé ki vagyok égve már.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 2:57 du.

Én is eléggé ki vagyok égve már.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 2:55 du.

Hát ki tud itt passzolni,ha nem ő ne viccelj már.
Tegnap is egyedül ő próbálkozott hosszú váratlan keresztlabdákkal (és rövid „bepasszokkal) is,amelyek nagyrészt be is jöttek.
De ezekben kockázat van,mert nem másfél méteres alibipasszok(legtöbb játékosunknak még utóbbi megoldása is komoly nehézséget okoz).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 2:59 du.

Legközelebbi meccsen összeszàmolom neked a pontatlan passzait,amiből az ellenfèl tàmadást indíthat.Irtam,10 meccsenkènt van egy jó meccse,debrecenben most lehet megvolt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 3:01 du.

Jó. Hegyezzük ki Zsótérra a dolgot és vitázzunk rajta hetekig,mikor kb minden szar. Nekem nyolc.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 3:10 du.

Hunor,dehogy hegyezem ki,de zsótért kiemelni csak mert tegnap voltak jó passzai,hàt merészség.Abban viszont hogy minden szar teljesen egyetértek veled.Nàlam lejárt a türelmi idő,bullshitek kora.Előrelèpès nulla,tavalyi szezonban ilyenkor 13 pontunk volt,most 9.Kövesd ellen ha nyerünk mire lesz jó?Courtsnek kis idő a további semmitmondó nyilatkozatokhoz.Tegye fel a mindenkori legjobb csapatot,ne pedig nevelő cèlzattal padoztasson embereket,ahhoz ez a keret vèkony.Tegnapi kezdő súlyos edzői hiba volt!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 4:06 du.

Faszom sem akarta kiemelni,de hadd jegyezzem már meg,hogy akkor kezdtünk el focizni,amikor hátrább vezényelte őt a mester úr.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 1:07 du.

Én az idei elsö meccs óta érzem ugyanezt. Tavaly évet még feledtette valahogy a felcsútverés, bennmaradás, de ezzel a idei szánalmas vergödéssel betelt a pohár.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK
október 2, 2022 1:35 du.

Szerintem Zsótért túlságosan megköti a skót taktikailag. Nagyobb területen kéne alkalmazni,mint egy 10×30-as sávban.

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  Snowflake
október 2, 2022 8:40 de.

Engem is megköveznel de igazábol egy középpályás hiányzik és egy csatár! 2-3év alatt találhatunk :))) Kérdés hogy a többi csapatrésszel mi lesz addigra. Persze nem a bajnoki cim lesz akkor sem a cél inkább a 3-4. hely

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
október 2, 2022 5:22 de.

9 mérkőzés, 9 pont. Szerintem ez mindent elmond a csapat állapotáról és az edzői stábról : (

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 2, 2022 8:29 de.

Nagyon érdekes ez, amit Írsz, mert ugyan nem volt olyan hú de jó a tegnapi második félidő, de sokkal élesebb, hajtósabb, harapósabb volt, mint az első. Ami még fura, hogy volt több jó félidős teljesítményünk (akár első, akár második) és ha ezt tudják hozni, akkor miért nem tudják mindig, illetve hasonló mentalitással lehozni minden meccset? A játékosokban benne van ez a jobb szint, de a kritikán aluli is. Ezt a hullámot kellene kiegyenesíteni és ez épp annyira a játékosok dolga, mint a szakmai stábé. A stratéga tűnik nem minden esetben kellően kidolgozottnak. Ami ebben viszont ad 1 parányi pozitívumot, hogy félidőben tudtak tegnap váltani. Na ezt kellene menet közben valahogy megvalósítani. Tudták új edző, így a debrecen videó elemzése kb semmit sem ért, max egyének mozgásainak, megoldásainak kielemzésére, de Bódinak a bombája tudható volt, hogy mindig jön (kb ugyan úgy, mint Ugrai), mégsem fogták hatékonyan.

gmj2022
gmj2022
október 2, 2022 5:11 de.

Olvasom lejjebb,hogy Gomis max. 2 meccset kaphat,mert még nem volt kiállítva korábban.Hát ez nagyon nem így van,azért mert ez nem egy sima kiállítás volt,hanem szándékos ütésért küldték le,ami nagyon brutális is volt.Tavaly ősszel az Újpest ellen hasonlóért állították ki Batikot (az azért kisebb ütés volt),ő 4 mecset kapott akkor.Megnéztem,hogy mi a hivatalos szabály,e szerint ha sérülést nem okozott az ütés akkor 3–6 meccses eltiltás vagy időtartamra szóló 3 héttől—2 évig (!!) terjedő.Gomis esetében én 5 vagy 6 meccsre számítok,de akár azt is mondhatják,hogy féléves eltiltás minden mérkőzéstől.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  gmj2022
október 2, 2022 8:38 de.

Hát ja. Nagyon nem két meccs lesz az. Örülök,ha megússza 4-5-el.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 8:39 de.

Plaku lesz Gomis posztján Szerinted? Nagyon össze kell szednie magát..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
október 2, 2022 9:50 de.

Plaku nem birja megoldani Gomis posztját,de tegnap egyébként ő is jól mozgott.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 9:53 de.

Ezért is kérdeztem. Nem tudom ki lehetne most oda a jó megoldás?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
október 2, 2022 5:08 du.

Capan?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 2, 2022 5:10 du.

Kiváncsian várom ő hogyan fog teljesíteni a keretben/kerettel!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
október 2, 2022 2:44 du.

Senki nincs. Marad Bocskay,aki még kevés és beteszik futni Zsótért.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
október 2, 2022 8:41 de.

Itt jön ki az a vezetői,edzői döntèsi hiba,hogy Petrus-t elküldtèk.Nincs vkp-nk.Eközben Petrus az Istra egyik legjobbja…No comment!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 8:42 de.

Na Petrus az jobban fájt, mint a régebbi sajátjaink elküldése. Nagyon szerettem a játékát. Erről beszéltünk is anno a Bozsikban, mikor taliztunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
október 2, 2022 8:44 de.

Igen ès a sràc maradni is akart,nem értettem,hogy Courts miért mondottle róla…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 8:42 de.

Az már a megszorító csomag része volt, nem?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 2, 2022 8:43 de.

Pont így nem értem a Klemezt, mit keres még itt(euro ezreket persze)?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
október 2, 2022 8:46 de.

Gondolom csak drágán felbontható szerződése van. Nem Hemibá kötötte. 😀

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 2, 2022 8:49 de.

Ugyan erre gondolok én is. Mostanában nem szívlelem annyira a lengyeleket.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 2, 2022 8:47 de.

Nagy a valószínűsège,urbànyi itthagyta aknànak!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
október 2, 2022 8:45 de.

Jogos èszrevètel!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 2, 2022 8:43 de.

Nem!!Courts mondta,hogy nem kell neki,nem illik a kitalàlt koncepciójukba,holott Petrus maradni akart!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 2, 2022 8:44 de.

Na ezt meg nem tudtam.. F@#$!

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
október 2, 2022 10:33 de.

Nem.

Döme Sanya
Döme Sanya
október 1, 2022 1:04 du.

Valaki azért megkérdezhetne Tam Tam mestert, hogy miért kezdünk mindig ezzel a fékezethabzású összeállítással?

MB Kecskemét
MB Kecskemét
október 1, 2022 1:01 du.

Akkor kérem szépen a Kövesd elleni meccsen azt az utolsó 35 percet, amit ma produkált a csapat, kiállítás nélkül. Köszi !

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  MB Kecskemét
október 1, 2022 1:02 du.

Ahhoz sajnos a Bocskay és Kocsis max. pad…

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 12:52 du.

Gomis bazmeg…ez 5 meccs minusz, te fasz

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 12:52 du.

Szerencsére megúsztuk a performanszodat.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 1:06 du.

Szándékosan kapálózva meg AKARTA ütni a debrecenit!
Idegbeteg fasz!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 12:52 du.

Max. 2 meccs

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
október 1, 2022 12:53 du.

Több lesz az.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dagiiron
október 1, 2022 12:53 du.

Nem lehet tobb?

Kermon
Kermon
október 1, 2022 12:14 du.

A Debrecenről is elmond mindent, hogy a 160 centis Domingo fejjel szépít, egyelőre Korc segge megmentve. Szép gól!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kermon
október 1, 2022 12:16 du.

Én azt mondom, hogy ez Domi hozzáállását dicséri.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAKAttila
október 1, 2022 12:17 du.

A srác minden meccsbe úgy száll be mintha medvét tépne szét puszta kézzel. Motivált az biztos.

CSAK
CSAK
október 1, 2022 11:44 de.

Azért ez egy ritka megalázó félidö.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
október 1, 2022 11:51 de.

Kurva nagy parasztvakítás ez az egész ami a Honvédnál megy!
Fiatalok milyen jók meg összeállt védelem!
Elmennek a kurva annyjukba Mendelényistől Courtsostól a büdös picsába!
Rohadt nagy szégyen az egész egy Honvédtól!
Kik vagytok ti?
Takarodjatok a picsába!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 11:52 de.

Ezt csak itt állitják 3-4en. A józanabb szurkolók mind látják, hogy kurva nagy a baj.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 1, 2022 11:43 de.

Hánynom kell a kedvenc csapatomtól!
Ez gáz…

Puskás str. 2017
Puskás str. 2017
október 1, 2022 11:56 de.

Takarodjon az egész klubvezetés a büdös pi…..ba! Remélem az örökké reménykedők most már belátják, hogy ennyit és ne tovább!!!

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 11:50 de.

Supka pont szabad, nem kene felhivni?
Hmm…kungabesz?!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 11:59 de.

De csak előtte le kellene rántani bő nyállal sűrű elnézést kérve hogy miért zavartuk el!
Azóta totális homály a kispesti kispad!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 12:03 du.

Lehetne Gabonból edzőt hozni,vagy baszomfaszáról… Volt itt 3 év alatt minden olasz,magyar,szerb, skót irány,csak normális foci nem!!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 11:50 de.

Nem

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
október 1, 2022 11:51 de.

Akkor maradjon ez a brigád. En meg ongyilkos leszek

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 11:54 de.

Supi és egy élő disznöf jó kombináció. Én megvettem.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 11:54 de.

Nem kell maradnia, de supka sem kell. Amugy sem Tam nézte ki a Honvéd kispadját. Docherty

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
október 1, 2022 11:56 de.

Tokmindegy. Ebben a szituban csak az edző csere segit. Jojjon Supi helyett mas, de valami valtozas nagyon nagyon nagyon kell.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 11:58 de.

Docherty nem fogja felállítani a földijét, ha mégis, akkor megemelem a kalapomat

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Tusi
október 1, 2022 11:55 de.

Az a baj, hogy mindig van kire továbbhárítani… 🙁

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
október 1, 2022 11:50 de.

Valaki segítsen már már nekem, mert egy dolgot nem értek. Hetek óta halljuk hogy még nem állt össze a csapat , mert sokan elmentek, meg jöttek újak. Össze kell még érni, rengeteg munka kell még, stb.
Az hogy lehet hogy a Debrecenhez ide jön ez az új edző és neki nem kellenek hetek és hónapok hogy leoktasson egy korszerű egyérintős támadófutballt ? Pedig a Debrecenhez is rengeteg új játékos érkezett…
mi lehet a magyarázata ?

dagiiron
dagiiron
október 1, 2022 11:49 de.

Egy kapura lövés, ez nevetséges..

októberes
októberes
október 1, 2022 11:44 de.

Ez a keret gyenge. Nem a fiatalok és nem a tapasztaltak külön, hanem ìgy együtt, bàrmilyen felàllàsban.

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  októberes
október 1, 2022 11:55 de.

A fiatalok is qrva gyengék. Legyünk őszinték, ezekhez képest Koós vagy Bojtor egy Messi volt…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Eastbay
október 1, 2022 12:15 du.

Ezt ìrtam èn is, gyenge a keret.

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 11:45 de.

Az volt a terv, hogy lemegyunk penteken, ott alszunk, aztan meccs után haza. Ha csak a költségeket nezem mindössze, akkor is jol jartunk. Ez borzasztó.
El kellene lassan gondolkodni az edzovaltason. Hatha az segitene. A komplett keretet nem lehet lecserelni, de a telen hozza kell nyulni. Ez egy siralomhaz

Jonaska
Jonaska
október 1, 2022 11:43 de.

Amikor reggel írtam hogy sima zakó lesz tévedtem,ez totál alázás..

Kermon
Kermon
október 1, 2022 11:38 de.

Most csak egy fiatal játszik, a minőségi légiósok se jobbak, ez ma látszik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
október 1, 2022 11:41 de.

Bocskay is egy rakat szar,ahogy az összes.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
október 1, 2022 11:42 de.

Bocskay amióta labdába rúgott egy rakat szar!
Soha nem volt egy fél jó meccse sem!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 11:51 de.

Szendrei helyett van, kb. ő volt ilyen súlytalan.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 1, 2022 11:52 de.

Annak a hülyegyereknek legalább volt egy két jól eltalált bombagólja!
De ez a tehetségtelen súlytalan fasztalicska NB 3 as szintű!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
október 1, 2022 11:41 de.

Mondjuk kettő az az egy,de nem oszt,nem szoroz.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 1, 2022 11:42 de.

Ja bocs, Bocskayt kihagytam valóban. Nem lógnak ki se le, se pedig felfelé.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Kermon
október 1, 2022 11:45 de.

Ja tudom,fiataljaink esetébe ez már oriási siker…..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Jonaska
október 1, 2022 11:47 de.

Hát egy 8-szoros pénzt kereső albán kispados válogatotthoz képest valóban.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Kermon
október 1, 2022 11:55 de.

Ha valaki 17-18 évesen debütál,annál elfogadható lenne a megállapitás.. Pl.Bocskay egy szimplán tehetségtelen rakás szar.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Jonaska
október 1, 2022 11:56 de.

Helytálló megállapítás

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 1, 2022 11:38 de.

3 nyuszi fél óra alatt!
A kurva anyátokat korcostól együtt!!!!!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 11:40 de.

Plusz a kurva anyátok az összes eddigi Bozó+mende szezonokért!! Tűrhetetlen ami itt megy!!!

Döme Sanya
Döme Sanya
október 1, 2022 11:35 de.

Ez így nem igazságos, mi nem is rúgunk kapura.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 1, 2022 11:37 de.

Úgy könnyű gólt lőni, ha kapura rúgnak. Lehet nekünk is meg kéne próbálni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 1, 2022 7:59 du.

Hú nagyon felkúrtam az agyam.
Ami itt folyik évek óta,az számomra egyértelműen vezetői hiba. Nem tudnak játékost igazolni és megfelelő edzőt hozni. Egyfolytában kapkodnak,nem tudnak meghatározni egy irányt,teljesen koncepciómentes az egész tevékenységük. Eltakarodhatnának már a faszba.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 7:08 de.

Szerintem ennél világosabb koncepciót már nem lehetne felvázolni. Amit lehet fiatalokkal házon belül meg lehetboldani és ehhez edzőt keresni, stabilizálni a 2 év alatt 100 gólt kapó védelmet
rutinnal ( Prenga-Cirko ill. Szapi és
Tamás megtartása) vmint relatíve olcsó de fel és beépíthető játékosokat igazolni( Doka,Petrusenko, Gomis,Ennin,Jairo,Brandon) , akik később még generálhqtnak bevételt is. Ebből, véleményem szerint,nagyon úgy néz ki, hogy az edző-fiatalok kombo súlyosan mellément, a védelem stabilitás egy 10-es skálán 7-8, a be/fel építhetők esetében még én nem vennék mérleget a második kör vége előtt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
október 2, 2022 8:30 de.

Ok,ez rendben van. Idén ez van meghatározva iránynak. A gond az,hogy minden félévben változtatnak rajta és mindig nagyon más irányban. Erre értem azt,hogy ez nem koncepció. Ha megbukik Courts,akkor a tippem,hogy magyar,stabilitást nyújtó edzőt fognak hozni,azt még nem próbálták.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 3:31 de.

Ha lehet, ne kritizàljuk az utòbbi èvek „egyik leginkàbb lelkiismeretes ügyvezetőjèt”, és kis csapatàt! Valami hasonlót mondott róla a tulaj a tavalyi szègyen után. Ennek fènyèben -szerintem- nem olyan meglepő a bukdácsolàs konzerválása.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  októberes
október 2, 2022 4:05 de.

Ja,hogy lelkiismeretes…

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 2, 2022 5:30 de.

Igen. Valakinek elég ha lelkiismeretes. Nekünk szurkolóknak nem lenne baj ha értene is ahhoz amit csinál. /vagy csinálnia kellene/

Kermon
Kermon
október 1, 2022 11:49 de.

Gratulálok az első kaput találó lövéshez!

valaki
valaki
október 1, 2022 1:15 du.

Legalabb lattuk, hogy mit tud Kocsis Lukics helyen. Annyi volt a kulonbseg, hogy Kocsis meg elhiszi, hogy van mogotte kozeppalya.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  valaki
október 1, 2022 3:50 du.

Kocsisnak terület kell, mert lendülettel focizik, ezért a szélen tud sokkal jobban játszani.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Döme Sanya
október 2, 2022 1:47 du.

És ez mikor manifesztálódik legalább egy gólpasszban? Mert 10 meccs kevés volt rá.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  valaki
október 1, 2022 1:17 du.

Ebből is látszik hogy nem Lukiccal van a baj hanem a mögötte nemlétező csapattal!

valaki
valaki
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 1:22 du.

Meg nem is Kocsissal.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  valaki
október 1, 2022 1:27 du.

Ugyan erre gondolt a kolléga. Erről sokat beszélünk és csak azért Nono jön szóba mindig ebben a témában, mert legutóbb csak tőle láttunk olyan utolsó passzokat, amik kellenének. Hiába volt 1-1 jó kényszerítő vagy passz Hiditől, Zsótértól és korábban másoktól, ha az csak 1x-1x tudják megcsinálni. Hiányposzt a jó irányító, 10es, játékmester, játék szervező nálunk.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Tusi
október 1, 2022 2:04 du.

Az a szomoru, hogy egy ilyen kozepes kepessegu iranyito, mint Nono, ugy hianyzik mint egy falat kenyer.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  valaki
október 1, 2022 2:10 du.

Így van. Mutatói jók voltak, nagyon meg is lepett a látottak alapján. Pár szezonnal ezelőtt még Vadi tudott jó lenni abban a pozícióban. Sajna épp csak addig, amíg újra tovább nem állt. Tehát jó lenne 1 igazán kiemelkedő játékmestert igazolni és kb menne a buli.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  valaki
október 1, 2022 1:35 du.

Így van! Középcsatár pozíciót ki kell szolgálni

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  valaki
október 1, 2022 1:26 du.

Ponnntosssan!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 3:14 du.

Még a Hidegkutiban játszottunk,ha jól emlékszem a mezők ellen,és Lanza híába várta a labdát,nem jutott el hozzá.Direkt figyeltem őt tényleg tehetetlen volt.Sźóval ez nem újkeletű dolog.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 3:14 du.

Még a Hidegkutiban játszottunk,ha jól emlékszem a mezők ellen,és Lanza híába várta a labdát,nem jutott el hozzá.Direkt figyeltem őt tényleg tehetetlen volt.Sźóval ez nem újkeletű dolog.

reeswor
reeswor
október 1, 2022 12:11 du.

Csak az a kérdés hogy a Loki még mennyit akar rúgni.

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 12:09 du.

Kurvara kikapunk ma. De hatha elindit valamit egy ilyen borzasztó vereseg. Mas remenyt en nem latok.

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 12:12 du.

Mit indít el? Szíjas elhozza nekünk Tuchelt?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Eastbay
október 1, 2022 12:14 du.

Fasz tudja…lehet, hogy a belmukodesemet…

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 12:11 du.

Ja a kiesést esetleg..

Kermon
Kermon
október 1, 2022 12:09 du.

Szerintetek 5 vagy 6 nullnál rúgják ki az edzőt?

Eastbay
Eastbay
Válasz a következőnek  Kermon
október 1, 2022 12:10 du.

Krémerben legalább volt annyi hogy 3-0-nál eltakarodott…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kermon
október 1, 2022 12:10 du.

8-9
Módosítom 7-8ra

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
október 1, 2022 12:09 du.

Legyen 4

valaki
valaki
október 1, 2022 12:01 du.

Kezdem erteni Lukicsot.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
október 1, 2022 5:55 du.

Az amit Kispesten a Honvéddal A BUDAPEST HONVÉDDAL!!!! művelnek tulajdonosi, technikai vezetői, vezetőedzői szinten az egyszerűen nem méltó ehhez a csodálatos klubhoz!
Azok akik ilyen képzetlen (Ennin) tehetségtelen (Bocskay) játékosokat igazolnak, visszaigazolnak és meghatározó játékosokat (Lukic, Doka) nevelgetnek és nem játszatnak azok az emberek nem futballcsapathoz főleg nem az én szeretett csapatomhoz valók!
Legyenek szivesek ELTAKARODNI A RETKES PICSÁBA KISPESTRŐL!!!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 2, 2022 3:02 de.

Tegnap Doka oldaláról kaptunk 2 gólt…

gmj2022
gmj2022
Válasz a következőnek  dagiiron
október 2, 2022 8:35 de.

Azért ez nem ilyen egyszerű.Doka a 2. kapott gólban volt jobban benne,ott megelőzte a berobbanó debreceni,de ott Prenga is hibázott (rossz debrecenire mozdult vissza,ahelyett hogy a beadást próbálta volna leolvasni).Az 1.gólnál az volt a szitu,hogy mi támadtunk,Doka teljesen előre ment a jobbszélen (ő volt a legelőrébb lévő emberünk abban a pillanatban),de nem kapott labdát,a félpályánál passzolgatott Mitrovic és Gomis egymással ide-oda,majd amikor megtámadták Mitrovicot rossz helyre passzolt, Sampierót a nyakán lévő embere könnyen szerelte,majd Baráth P.-hez passzolt aki tovább középre Dzsudzsákhoz,,és Baráth P. nagy iramban megis indult előre a szélen,Doka ekkor már látta a bajt (hogy üres a helye) és kiabált Gomisnak is ,aki teljesen rossz irányba középre indult volna kocogva,fogalma sem volt hogy a háta mögött Baráth P. már sprintel a szélen a kapunk felé,így csak késve indult utána Gomis,Dzsudzsák pontosan indította Baráthot,Prenga feleslegesen lépett ki (hiszen a labdát nem érte el,így meg nem volt ott a beadás pillanatában később),Gomis is teljesen lemaradt a végén már le is állt,és jött a gól.Itt szerintem a legkisebbet Doka hibázta,már ha egyáltalán hibázott,az hogy előre ment nem volt rossz gondolat,arról meg nem tehetett hogy nem kapott végül labdát.Nagyobbat hibázott Mitrovic (a csínyes passzal),Sampiero akit túl könnyen szereltek,Gomis aki már többedszer teljesen rossz irányba kocog ilyen szituban amikor a háta mögött már sprintel üres helyre az ellenfél,és most Prenga is hibázott (ha nem az indításra lép oda,amit nem ért el,hanem csak simán visszazár az ötösre,akkor Baráth P. gólpasszát elrúghatta volna.A meccs előtt én örültem Doka a kezdőcsapatban van,utólag azért már eszembe jutott,hogy ez azért kockázatos is volt az edző részéről,mert Doka nem volt játékban,utoljára pont 1 hónapja játszott az Újpest ellen,azóta semmilyen meccsen,még edzőmeccsen sem volt a pályán.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 2, 2022 6:44 de.

Akit a jó skót nevelési cèllal jegel…értem,hogy mit csinàlt,de most akkor döntsük el mit akarunk vele,mert ez a játszatom,nem jàtszatom szitu egy jàtèkosnak nem jó!Sztem ez is közrejátszott abban,hogy Doka szar volt.Emellett Courts nagyon rosszul rakta fel a csapatot…

dagiiron
dagiiron
október 1, 2022 11:43 de.

Nulla, azaz nulla a mai teljesítmény…

Döme Sanya
Döme Sanya
október 1, 2022 11:42 de.

Mondjuk azt se értem, hogy egy gyors focit játszó csapat ellen, hogy lehet kiállni egy vetetán Mitroviccsal

dagiiron
dagiiron
október 1, 2022 12:55 du.

Kurva gyenge ez a csapat, a legszomorúbb az, hogy a 2 sajátnevelésű játékosunk kb. Blasz3 szintet mutatott ma..

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dagiiron
október 1, 2022 1:41 du.

Érdekes ez is, mert minden játékosunknak van hasonló gyenge teljesítménye 1-1 meccsen. A fiatalok közül Kocsist azért nem fikáznám, mert U21ben teljesített, készült, játszott. Míg a csapat nagy része a klubbal volt, készült erre a mérkőzésre, ennek a meccsnek a taktikájára. Bocskay sajna nem hozza azt, amit mi gondoltunk róla előzetesen. Volt pár zsuga, amit szemmel ha kísért, de meg se mozdult az irányába. Igaz ez sokakra szintén. A kezdő sebességek igen lassúak voltak. Zsótér ma viszont párszor marha jól és előrelátóan indított mélységből is. Tőle ezt várnám el minimumként, hogy ennyire olvassa a játékot. A többi fiatal szerintem a maga szintjén és posztján eddig nem okoz csalódást és fejlődik is, lásd pl Alex. Talán Bocskay is azért negatív, mert a Topolyai szereplése után, magasabbra tettük az ő képességeit és még azok, bár meg is lehetnek, de a rutin és a döntés gyorsaság hiányzik. Én nem szidnám a fiatalokat, leginkább a pályán együtt mozgó, szűkebb csapategységet hiányolom

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 12:55 du.

Mi a repedt faszert kellett ennyire elbaszni az első félidőt??????
A kurva életbe

Tajti Sandor
Tajti Sandor
október 1, 2022 12:54 du.

Legalább nem lett megalázó

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
október 1, 2022 1:13 du.

Sajnos így is az volt

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 1, 2022 11:37 de.

Kabaré.
Az egész nb1-ben mi nézünk ki a legrosszabbul.
A legnagyobb tehetségünk ahhoz van,hogy minden ilyen szar csapatot felhozzunk a mélyből.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 1, 2022 11:46 de.

Inkább mi süllyedünk a mély alá…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 12:09 du.

Mi folyamatosan ott vagyunk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
október 1, 2022 12:11 du.

Hunor Te mindig tudsz pozitív lenni sőt általában a szépet látod a csapat körül!
Most (éppen 4 : 0 nál) miben tudsz még jót látni?
Nem bántani akarlak őszintén érdekel!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
október 1, 2022 5:08 du.

Szerinted négy nullnál mi pozitívat látna az ember?
Azt,hogy nem öt null?

CSAK
CSAK
október 1, 2022 11:34 de.

Góóóól. Ja, nem mi rúgtuk. Félpályán átmentünk már, optimisták?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK
október 1, 2022 11:36 de.

Amúgy miért a szurkoló társaidba állsz bele és nem pedig a szakmai stábba, akár személyesen is felkérdezve?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Tusi
október 1, 2022 11:38 de.

Teljesen igazad van, kár a szóért. Csak elmagyarázta itt nekem két szurkolótársam, hogy hülye vagyok ehhez, mert nem látom a fejlödést. De ez nem elegáns, elengedem. Midörökké, CSAK a Kispest.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  CSAK
október 1, 2022 11:40 de.

Semmi gond a véleménnyel, ahány ember, annyi van, de mi magunk vagyunk a kontroll az írásaink felett, még akkor is, ha valaki vagy valakik nem gyakorolják ezt! Cs. A. K.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
október 1, 2022 5:25 du.

Unom már,hogy tehetségtelen kungabiék Kispesten szórakoznak kedvükre. Ez a klub nem ezt érdemli.
Nagyon nagy kontraszt volt amúgy a két félidő között.
Az első vicc volt minden tekintetben. Inkább szégyen.
A második jó volt. Zsótér nagyot ment(adjuk el,elvegre „rezsicsökkentés”
kell) és talán Gomis volt egyedül,aki mindkét félidőben oké volt(neki külön grat,hogy így kiállíttatta magát).
A francia gyerek sem volt rossz.
Miért adtunk egy félidő előnyt?
Mondjuk az a gond,hogy látok összefüggést az első félidei szar és a második félidei jó között(összeállítás…).

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 12:12 du.

Na, legalabb egyet sikerult

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 1, 2022 12:13 du.

Adtunk egy kis előnyt nekik, ennyi az egész

Tusi
Tusi
október 1, 2022 12:05 du.

Minden csapatnak vannak jobb időszakok után zuhanásaik, ahonnan újra felállnak. Míg más csapatok pár meccsen megoldanak, nekünk ez az időszak 2017ben indult lefele egy lendületes szezon után, azóta nem találják magukat..

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Tusi
október 1, 2022 12:07 du.

Csak közben százmilliókat húztunk le a rötyin,totális csőd ami a klubházban folyik.

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 12:02 du.

Jon Ricsifiu meg vagyunk mentve

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
október 1, 2022 11:56 de.

A Honvedfc.hu domain-t váltott, ezentúl a szánalmas.hu címen érhetitek el a legjobb tartalmakat

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
október 1, 2022 12:01 du.

Mint a ‘száni’ egykori torzskonmenteloje, ezt kikerem magamnak az elhunyt szánalmas.hu nevében

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 1:38 du.

XD, én kérek elnézést!

dixneuf
dixneuf
október 1, 2022 11:49 de.

Kivancsi leszek az edzonk meccs utani nyilatkozatara. Ebbol milyen pozitivumokat lehet kiemelni, hogy szep feher a mezunk, vagy mit?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  dixneuf
október 1, 2022 11:51 de.

Egyszerü. Pozitivumok: rúgtunk kapura és 8 játékosukat is lefogtuk, csak 3an rúgtak gólt.

dagiiron
dagiiron
október 1, 2022 11:46 de.

Rohangálnak össze-vissza minden elképzelés nélkül..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
október 1, 2022 11:47 de.

Mi a fenét műveltek edzés címszó alatt az elmúlt hetekben?

dagiiron
dagiiron
október 1, 2022 11:48 de.

Doka kurva gyenge..

Lajos Gál
Lajos Gál
október 1, 2022 2:14 du.

Ez az eredmény ku…ra idegesítő…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 1, 2022 4:01 du.

Nem ez a k.baszott valósàg.Szokj hozzá.Nincs már türelmi idő!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
október 1, 2022 2:14 du.

.. rvá..

Gogolák Roland
Gogolák Roland
október 1, 2022 12:40 du.

Miért nem Lukic játszik Ludacris helyett elöl?

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x