Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 23, 2022 11:49 de.

A terhelt kőztv szerint Kocsis Dominik, Kovács Dominik. Ezek ha véletlenül valamit eltalálnának, az kész csoda lenne.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 7:09 de.

Supka mai nyilatkozata: „Csak hangsúlyozni tudom, a magyar edzőkkel szemben egyszerűen nincs kellő türelem. Minket könnyebb kirúgni, hiszen közel sem keresünk annyit, mint egy-egy külföldi szakember. Nem azzal van a baj, ha elismert külföldi edző kerül a magyar labdarúgás vérkeringésébe, de olyan szakember nem jut eszembe Sztanyiszlav Csercseszovon, a Ferencváros vezetőedzőjén kívül, aki a határon túl is bizonyította kiemelkedő tudását. Atis van egy bizonyos Marco Rossi nevű egyén, aki azért bizonyította a tudását a válogatott élén. De igazad van bátran állj be te is a ződek felsz…ába, mert csercse aztán iszonyat nagy dolgokat mutatott fel eddig.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 10:47 de.

Supkából a keserűség beszél…Még Tam is jobb edző nála.Legalábbis remélem bizonyít nálunk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 22, 2022 11:24 de.

Szerintem is inkább az elkeseredettség beszél belőle,mindenesetre fradi felszopásnak venni ezt a nyilatkozatot,azért kicsit túlzás.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 22, 2022 11:32 de.

Miért túlzàs?Àruld már el ,hogy miért csercseszovot kellett pont kiemelni?Mi olyan nagy sz.rt érte el a ruszki?Rossi említése nehezére esett volna?

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 9:03 de.

Moniz, Rebrov, Doll, Ströger azért nem voltak ismeretlen edzők Magyarországra érkezésük előtt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 22, 2022 9:06 de.

Így van, de sztem supka sértettségből is beszél és jön ezzel a „magyar edzők felé nincs türelem” maszlaggal….akkor az az edzőkeringő amiben ő is benne van, az mi?

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 8:20 de.

Rossi se bizonyította tudását előttünk, szerintem így értette.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 22, 2022 9:04 de.

Én nem így értelmeztem, de a te álláspontod is egy nézőpont.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 22, 2022 9:01 de.

De ő bizonyított a Dac-nál. Az a határon túl van 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 22, 2022 9:02 de.

De már utánunk 🙂 Ő is úgy jött Magyarországra, hogy értékelhető teljesítményt nem tett le az asztalra.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 22, 2022 10:04 de.

Jogos 🙂

Pelso
szeptember 22, 2022 3:09 de.

Danika… 🙂 3.5 millán áll tm szerint… https://www.transfermarkt.com/daniel-gazdag/profil/spieler/249030
1 normálisabb fajta nso cikk…https://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/gazdag-daniel-tulajdonkeppen-logikus-hogy-most-tobbre-becsulnek-mint-korabban-2914735

Már a nyáron is jelentős volt az érdeklődés, hívta az egyik patinás és legerősebb skót csapat, az átigazolási időszak utolsó pillanatában két élvonalbeli olasz klub is. A megkeresést el kell utasítani, a Philadelphia ugyanis azt kérte, a bajnokság végéig ne váltson, mert a remélt bajnoki cím megszerzésére nagyobb esély van vele. A télen bizonyára újabb tárgyalások következnek, ha a válogatottban is jól teljesít, az csak fokozza az érdeklődést. Szerintem reális cél, hogy topbajnokságban folytassa…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 23, 2022 11:22 de.

Remélem kipróbálja magát topligában. Bárhogy is sikerül. Az első Top ligás MFA-s lehetne.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 21, 2022 4:19 du.

Szánalmas. Beteg. Foci nézők nélkúl. Értelmetlen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 22, 2022 5:11 de.

….ez a spórolás és megszorítások előszele…..lesz itt még más is..

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 7:43 de.

Minek fizetünk ilyen Klemenz féléket… Nem értem

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
szeptember 22, 2022 9:02 de.

az legyen/lesz a legkisebb bajunk….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 23, 2022 9:24 de.

Nem inkább a legnagyobb bajunk legyen?

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 9:31 de.

azért pár milla itt is elúszik havonta a semmiért.
szerintem a 2. csapatban luxus légiósokat alkalmazni

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 22, 2022 9:50 de.

És az a kisebb baj, ha éppen a 2. csapatban vitézkedik.

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 22, 2022 11:17 de.

szakmailag ok, ott a helye 🙂 , de Szabi pénzekről beszélt…tuti h minimum 10ezer eurot kap a „semmire”…az közel 50 milla(Ft) évente, az is elég lehet vmi kis számlára

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 22, 2022 2:22 du.

Az is érdekes kérdés, hogy egy ilyen szintű játékos, hogy kerülhet ide, kinek a sara ez a pénz herdálás. Mert -szerintem- futni màr akkor sem tudott, amikor szóba került a leigazolása.
Vagy csak jött látatlanban, és valakik jól jártak az üzlettel?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 22, 2022 2:54 du.

Anno ugye Urbànyi hozta tűzoltàsra,covid miatt.Aztàn itt ragadt,de minek??

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 22, 2022 2:06 du.

Mehet tovabb amint lehet. Meg az izlandi is

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 21, 2022 10:56 du.

Teljesen egyetértek! Amikor csuton volt párszor Topolya, ingyen jeggyel mindig be lehetett menni és a pár kék-fehérhez csapódva szurkoltunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 22, 2022 6:03 de.

ahogy fentebb is írtam..ez a spórolás és megszorítások előszele…..lesz itt még más is.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 2:26 du.

Lesz itt még más is…
Konkrétan mire gondolsz?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 22, 2022 2:53 du.

Kőkemèny nadràgszíj húzás..lejjebb kifejtettem dixneuf fórumtársnak kifejtettem a lehetsèges jövőkèpet.Nem lesz könnyű szezon pènzügyileg.Szted nem beszèdes a fiatalok ilyen magas percben játszatása?Minèl előbb elérve az Mlsz kvóta,annàl előbb zsebben a több száz millió forint.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 7:42 de.

Elküldik a marketing stábot? Sinkót lefogyasztják? Nagyon izgulok.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 22, 2022 9:06 de.

Hidd el én is elkezdtem izgulni, de nem sinkó kilói miatt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 22, 2022 8:43 de.

Sztem lassan jönnek a matiné meccsek, délelőtt 10-kor, hogy ne kelljen világítani, és télen a leheletünkkel fogjuk melegíteni a füvet a hidegebb időben tartott meccsek előtt, hogy felolvadjon rajta a hó…és ennek még a fele sem tréfa.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 22, 2022 10:46 de.

Erre én is gondoltam, főleg ha még mindig generátorral segítenek rá az elk..t hálózat miatt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 22, 2022 2:03 du.

Simán

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 22, 2022 9:36 de.

a leheteltre lehet szükség lesz….mert pályafűtés off lesz.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 22, 2022 2:03 du.

Na, akkor az egesz nem tréfa.
Amugy a délelőtti meccseket siman be merem josolni. Jovore, HA meg jobban elszallnak az energiaarak, simán.
Talan ’18 februarban kellett/lehetett utoljara menni havat lapatolni a regi Bozsikba, faszan le lett takaritva, aztan a biro/ bmlsz ellenőr (a setetvariak rahatasara sztem) nem engedte a meccset.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 22, 2022 2:49 du.

Meg is lettek dobàlva a setètvàriak.Amúgy azt lehet hallani,hogy 4-5 -os üzemeltetési költség növekedès lesz,ideértve MFA-t is.Ennek pedig lesznek olyan hozadèkai,mint pàlyafűtès off,villanyfènyes edzések,meccsek off.Klubházból mindenki haza,ès a csapatról nem is beszèltünk….nem akarok abba belemenni,hogy vannak magasfizetèsűek,hamarosan lejáró szerződèsek.Szted nem fura,hogy a fiatalokkal hirtelen szerződést hosszabbítunk,akik ugye jóval kisebb bérkeretet igènyelnek??az sem vèletlen,hogy ilyen magas a fiatalom jàtèkperce,hisz minèl előbb megvan az mlsz kvóta,annàl előbb jönnek a szàzmilliók.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 23, 2022 1:41 de.

Azért nem fura, mert pontosan azt támasztja alá amit írtál.
Amúgy várható volt, a válság nem áll meg a stadion bejáratánál, nem fogja meg a forgókapu…

Snowflake
Snowflake
szeptember 19, 2022 5:05 du.

Kupagyőztes! Kupagyőztes! Kupagyőztes!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 20, 2022 1:18 de.

Internet Explorer?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 20, 2022 1:21 de.

Chrome.

Tusi
Tusi
szeptember 19, 2022 12:32 du.

comment image

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 19, 2022 12:41 du.

Egymeccses ez, vagy oda-vissza?
Ja, es hol a fagyi?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
szeptember 19, 2022 9:42 de.

2022.09.24. (Szombat) Felkészülési mérkőzés
Budapest Honvéd FC–Topolya
Honvéd-MFA Utánpótlásközpont, 16:00

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 19, 2022 12:47 du.

Hat ez kimarad…ha beengednenek, ha nem…videken leszek, este erek haza

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 19, 2022 5:29 de.

Valószínű JÓNSSON tudásbeli képessége nem sok szurk.. tetszését nyerte el, de hamár a pályán van az Istenért, elől hasznosabb lenne mint hátúl, nem értem s nem értek 1-t TAM-edzővel!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  szemcse rob
szeptember 19, 2022 11:44 de.

Az a helyzet,hogy egyelőre dzsoni sehol nem tűnik hasznosnak. Egy szürke kisegér,aki nem mer és valószínűleg nem is tud meghúzni semmi váratlant.

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 19, 2022 5:02 de.

Üdvözletem minden HONVÉDISTÁNAK! Amig nincs 1-éles minden-szempontból közép-középünk aki tálcán varázsolja a zsúgát, ne várjunk sok gólókat! Újjat nem montam gondolom, de ez a hiányigazság!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
szeptember 19, 2022 3:20 de.
Lajos Gál
Lajos Gál
szeptember 18, 2022 12:42 du.

Már Szabolcs kérdezte tegnap,de engem is érdekel Zsótér.Mellőzik,vagy sérült?Tud valaki valamit esetleg?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 18, 2022 12:46 du.

Na őt én is akartam kérdezni.

Tusi
Tusi
szeptember 18, 2022 1:39 de.

Szevasztok,
A meccsen, ha visszanézitek kb 43:27 környékén Kocsis 1 gólpaszt adott Enninnek (szerintem). A kommentátor meg, hogy rossz döntést hozott, mert Tamás Krisztián egyedül volt, neki kellett volna visszagurítani. Az ilyen megoldásokért szeretem a labdarúgást.
Ez volt nálam a meccs legszebb pillanata, hogy 1 fiatal támadó játékos, támadó felfogással döntött előre játékról. Nem a langyos biztonsági megoldásra hagyatkozva. Az is vagy/vagy lett volna Tamással.
Ti hogyan látjátok?

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 18, 2022 10:16 de.

kicsit rosszul adta de mindenképpen jól döntött az előre játékkal.
Kocsisban hihetetlrn a potenciál.
Nem emlékszem az akadémiától jött e ki biztatóbb játékos 2006 óta.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 18, 2022 9:16 de.

B*szki, nem találom. Pedig megnéztem a video 33. perc környékén, meg a meccs 33. perc környékén, de semmi. Segíts már lécci, hogy lehessen véleményem 🙂 Ezt a videot néztem: https://m4sport.hu/video/2022/09/17/mol-magyar-kupa-dorogi-fc-budapest-honved-merkozes/

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 18, 2022 9:58 de.

Bocs, benéztem, sorry vagyok. A meccsen 43:25/27

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 20, 2022 2:34 de.

Semmi baj, így már megtaláltam, köszi. Ami az esetet illeti, bizony az egész támadásban nagyon agilisan előrefelé játszott Kocsis. A passz talán nem volt jó, de az összkép tényleg pozitív. És mi meg tudjuk azt is, hogy ha Tamást játssza meg a szélen, akkor tuti nem lesz belőle semmi. 🙂

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 18, 2022 7:58 de.

100% ig adom, a bátortalanság, a biztonsági játék a foci halála..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 17, 2022 5:41 du.

Na szerintem nyomtunk egy jó nagy alibi meccset,de a továbbjutás a lényeg.
Samperio végre veszélyesen játszott,Domingues igéretesnek tűnik,de ki fog neki labdát adni? És ki fog gólt rúgni? Örülök neki,hogy hátul stabilnak mutatkozunk,de azért előre is el kellene már kezdeni mutatni valamit. De jó lenne egy hörcsög és egy Lanza,vagy akár egy Danilo kaliber,aki érzi azt a kaput.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 17, 2022 4:07 du.

Dolgoztam nem láttam a meccset
Továbbjutottunk amihez gratulálok!
Örülök Mitrovic góljának gólpasszának és Samperio góljának is!
Összefoglalót láttam abból az derült ki hogy Kocsis egyre inkább kapkod a kapu előtt!
Jó lenne már ha betalálna hogy feloldódjon!

dixneuf
dixneuf
szeptember 17, 2022 1:12 du.

Hat a meccsről csak annyit szeretnék mondani, hogy a szlovak Billaban 3 eur volt a hatos pakk Krusovice, ugyhogy atmentunk Parkanyba sorert. Meg ebedelni is. Jo volt.
A második félidőt -mondtam ott a fiúknak – ujra kellett volna jatszatni veluk annyira alibi volt. A Dominges gyerek kurva gyors, lehet belőle valami. Capan is beallt, de ra nem emlékszem. Fel kellett volna venni a meccset, ujranezni. Mindegy a sör miatt mar megerte.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 17, 2022 1:16 du.

Hy, egészségedre!
Domingeshez a végén odajött a családja – gondolom anyja, testvérei és kiadta nekik a mezét. Olyan halkan beszélgettek, hogy egy szavukat sem értettem. Nem mintha a franciám valami zseniális lenne 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 17, 2022 11:34 de.

Az a baj, hogy Kocsis annyira gólt szeretne szerezni, hogy csupa görcs. Így egyre rosszabb lesz, mert egyre idegesebb is lesz. Lazítani kellene, mert Gazdagot fogja lemásolni

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 17, 2022 12:33 du.

Ezèrt is lett volna a második fèlidő jó arra,hogy tàmadásokat vezesdünk,amiből esetlegesen azok a játèkodom is profitàlhattak volna,akikben görcs van!Erre elcsaltàk a 2ik fèlidőt!Zsótèrral amúgy mi lehet,hogy látvànyosan jegelve van?

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 17, 2022 12:06 du.

Hy, Kocsis és a korosztálya az egyetelen esélyünk arra, hogy továbbvigyék a KISPEST érzést.
Időt kell nekik hagyni, és plántálni beléjük meccsről meccsre a töretlen bizalmat!
Talán az öltözőben még nincs akkora hangjuk a többiek felé, hogy közvetítsék azt hogy miről szól a KISPESTBEN játszani és a KISPESTÉRT élni és halni.
De! ha mi is elengedjük a kezüket akkor mi az értelme az egész meccsrejárásnak?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 17, 2022 12:26 du.

Bent a pályánál újra pacsiztak a játékosok a szurkolókkal. Jó volt a régi szokást megélni. Én a végén mentem csak oda Kocsis miatt, vele pacsiztam, dicsértem. Rőzse is elkapta és a nyakánál átkarolva beszélt vele hosszasan. Ő biztos tudja, hol játszik. Tam is kiemelte ezt a beszélgetésünk közben, hogy a Honvédért játszani mindenkinek megtiszteltetés kell legyen. Kérdeztem az előre játékról, hogy a védelem stabilitása mellett, mennyire foglalkoznak a támadással meg a közepével a csapatnak. Azt mondta, hogy dolgoznak rajta és látja, hol kell fejlődni és visszautalt az év elejére, hogy türelmet kértek (amire én közbeszóltam, hogy van, de nem véges.) és jól esik nekik, hogy 1 gyengébb meccsen/után is mellettük állunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 17, 2022 12:37 du.

Tusi jó volt a megjegyzèseid olvasni megerősítve mindazt amit eddig is tudtunk ès közvetìtett a szakmai gàrda,hogy èpítgetik a csapatot.Courts-nek egy jó pont,hogy leàllt veled dumàlni.Türelem meg van adva nekik,amit azzal lehet viszont rèszükről meghàlàlni és tovàbb nyújtani,ha a kecsó,liki,kövesd elleni meccseket megnyernèk.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 17, 2022 12:31 du.

Szia, én is lementem pacsizni, utoljára a Hidegkutiban volt ilyen..hiánypótló volt.
Én arra gondoltam, hogy ezeknek a gyerekeknek kell közvetíteni az öltözőben azt, amiről ez az egész szól.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
szeptember 17, 2022 12:35 du.

Így van! Nem csak a pályán kellett felnőtt labdarúgóként helytállniuk, hanem az öltözőben is. Igazából Ivánon kívül a fiatalok a Kispest most. Szerencsére akadnak azért páran, akik igyekeznek bizonyítani, hogy fontos nekik a Honvéd.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 17, 2022 12:38 du.

Szappanost is felsorakoztatnàm Ivàn mellè!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 17, 2022 12:45 du.

A bizonyítók táborát vezeti csak nem akartam én kiemelni senkit külön, de egyet kell értsek Veled, mert igaz nem rég óta van itt, de ő rajta látszik a Honvéd iránti tisztelet, alázat. Amikor kijöttek meccs előtt melegíteni elsőnek a kapusok és odaszóltunk nekik, ő volt az első, aki vissza reagált és köszönt, megköszönte.

dagiiron
dagiiron
szeptember 17, 2022 9:43 de.

Negyedik meccsen nem kaptunk gólt, a többi csak a minimum elvárás teljesítése volt..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
szeptember 17, 2022 9:19 de.

Csak a győzelemnek lehet örülni,semmi másnak!A csapat a 2ik fèlidőt mocsok módon elcsalta!Ez a jàtèk egy loki,kövesd ellen a vereségre lesz elèg.

CSAKAttila
CSAKAttila
szeptember 17, 2022 8:53 de.

Ki lőtte a gólokat?

Felvidék KISPEST
Felvidék KISPEST
Válasz a következőnek  CSAKAttila
szeptember 17, 2022 9:58 de.

Sampeiro Mitrovic

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
szeptember 17, 2022 8:39 de.

Fiúk az öltözőben maradtak…itt lenne a lehetősèg gólokat szerezni,erre ülünk az eredmènyen. Bosszantó!

László Szilágyi
László Szilágyi
szeptember 17, 2022 8:16 de.

Jó lenne ha bejönne Kerezsi

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  László Szilágyi
szeptember 17, 2022 8:26 de.

Meg Domingo

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  László Szilágyi
szeptember 17, 2022 8:26 de.

Meg Domingo

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
szeptember 17, 2022 8:28 de.

Meg Traore

Kermon
Kermon
szeptember 17, 2022 8:13 de.

Kocsis=Gazdag, amikor még nem tudta, hogy hogy kell gólt rúgni.
Jó lenne, ha pár meccsen belül átszakadna nála a gát. Nehogy elCipfesedjen.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 19, 2022 2:48 de.

Rúgatnék vele egy büntetőt, hátha átszakad a gát.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
szeptember 17, 2022 8:03 de.

Kocsis,ha nyugodtabb lenne 2 gól a neve mellett szerepelhetne.Izlandi pedig tovàbbra is gyenge,tèlen out!

Lajos Gál
Lajos Gál
szeptember 17, 2022 7:02 de.

Gondolom nem használok nagy szavakat,ha azt írom egy Kispestnek ez kötelezö feladat!

Tusi
Tusi
szeptember 17, 2022 6:13 de.

CS. A. K.comment image

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 17, 2022 2:38 de.

Figyelem ! A mai Dorog meccset az M4 élőben közvetíti 13:15-től !!!!!!!!!!
Aki nem tud menni az pattintson ki egy sört kaja után és heveredjen a fotel mellé hogy láthassa Traoré mesterhármasát és Tujvel kivédett büntetőjét !

kiskoz
kiskoz
szeptember 16, 2022 1:42 du.

https://honvedfc.hu/hirek/figyelni-kell-a-kontrakra/2022-09-16

Szabó Alex masszív ellenfélre és Honvéd-gólokra számít a Dorogi FC ellen
Egy év szolnoki kölcsönjátékot követően a mostani idényben nyolc forduló alatt öt alkalommal is a kezdő tizenegyben kapott helyet Tam Courts csapatában ifjú védőnk, Szabó Alex. 20 éves játékosunknak az elején még szoknia kellett az NB I tempóját, de egyre magabiztosabban érkezik a mérkőzésekre.

„Örülök, hogy a szakmai stáb számít rám és megadja az esélyt, hogy bajnoki mérkőzéseken is megmutathassam, hogy mit tudok – fejezte ki háláját Szabó Alex. – Szeretnék élni ezzel a lehetőséggel, de úgy érzem, hogy eddig egész jól helyt tudtam állni. Az elején másabb volt a ritmus, mint amit megszoktam az NB II-ben, itt gyorsabb a játék, mostanra talán megérkeztem ide is.”

Az U21-es válogatottba meghívott játékosunk azonban még nem a címeres mezre, hanem a Dorog elleni találkozóra koncentrál, amely riválissal már a tavalyi évben is farkasszemet nézett. Kemény összecsapásra és fegyelmezett védekezésre számít az ellenfél részéről.

„Az előző szezonban játszottam ellenük és masszív csapatnak tűntek tavaly is, főleg hazai pályán – emlékezett vissza az elmúlt idényére játékosunk. – Most szerintem a védekezésre fogják fektetni a nagyobb hangsúlyt. Komoly munka lesz majd feltörni a védelmüket és figyelni kell a kontrákra is, mert itt inkább nekünk van veszíteni valónk.”

Mindazonáltal a kupatalálkozó végén Honvéd-sikert vár, ami további erőt ad az OTP Bank Liga októberi újrakezdésénél.

„Remélem, hogy minél több Honvéd-gólt hozó találkozó mellé jó játékot tudunk társítani, ha ez sikerül, akkor a bajnoki küzdelemre is lökést ad majd” – zárta Szabó Alex.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 16, 2022 2:42 de.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 16, 2022 3:55 de.

Egész normális kérdések és válaszok vannak a cikkben!
Legyen úgy hogy olyat játszik hogy visszahívlák a LaLigába!
Azzal mi is jól járunk!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 16, 2022 12:16 du.

Ha jól jàtszik,akkor teremtsük meg annak a lehetőségét,hogy maradjon itt ès akàr nemzetközi kupameccseken is tudjon brillírozni.Ha csapatot èpìtünk,akkor èpìtsünk olyat,amivel nemzetköziben is tudunk villantani.Tudom ez idő…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 16, 2022 12:16 du.

Ha jól jàtszik,akkor teremtsük meg annak a lehetőségét,hogy maradjon itt ès akàr nemzetközi kupameccseken is tudjon brillírozni.Ha csapatot èpìtünk,akkor èpìtsünk olyat,amivel nemzetköziben is tudunk villantani.Tudom ez idő…

Lala
Lala
szeptember 15, 2022 2:57 du.

Off

Elég durva a franyeck.

F.hunter
F.hunter
szeptember 15, 2022 2:42 du.

Ezt a Vécsei gyereket nem kellett volna elherdálni.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 15, 2022 3:27 du.

Elherdálni? Seria-as csapathoz adtuk el?!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Dél Pest
szeptember 15, 2022 4:35 du.

Eligazolt, elherdáltuk

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 15, 2022 5:07 du.

Mire gondolsz? Le kellett volna szögelni?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 16, 2022 12:54 de.

Hát ti nem értitek a viccet 🙁

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 16, 2022 1:33 de.

Már hogyne értenénk. Amennyiben honvéd drukker vagy, értened kell, mert az elmúlt 3 év kész vicc volt.

László Szilágyi
László Szilágyi
szeptember 15, 2022 7:17 de.

U21-es keretet hirdetett a szövetségi kapitány. Kocsis,Szabó,Bocskay és Benczenleitner Barna is kerettag. Korábbi MFA nevelésként Németh Dani szintén bekerült.

Lajos Gál
Lajos Gál
szeptember 15, 2022 1:56 de.

Kuttor ismét kövesd.Tényleg vicc ez a mennyei.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 15, 2022 4:04 de.

Lazán kapcsolódik a csakfciról:
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy a magyar vezetőedzők közül Feczkó Tamás neve merült fel leginkább a Lokinál, amely vezetősége azonban inkább külföldi szakemberrel képzeli el a jövőt.
Segítsetek, Feczkó eddig hol nem bukott meg? Talán az MTK-nál teljesített jól, nem néztem utána…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 15, 2022 6:03 de.

Itt az igazi kérdés az hogy a magyar bajnokságot (és szereplőit) nem ismerő örmény tulajdonos Ike Thierry Zaengel úrnak melyik gecifejű szemtelen menedzser vagy „tanácsadó” ajánlotta be Feczkót.
De úgy tűnik észnél volt a tulaj és blokkolta ennek a remek vezetőedzőnek a szerződtetését :)))))))))))

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 15, 2022 7:17 de.

Mikor Pinyő is szabad…nem is értem…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 15, 2022 6:35 de.

Hadd legyen csak Feczkó.Legalább hátrább végeznek mint mi.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 15, 2022 4:34 de.

Igen, az MTK-nál egész jó volt. Feljutott, ősszel dobogóhoz közel voltak. Tavasszal meg kikapott vagy 4-5 meccsen, utána kirúgták. Azóta mélyrepülésben van.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 15, 2022 4:12 de.

Balmaz még előtte. Azóta…. hát ja.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 15, 2022 2:12 de.

Ha meg nem a szokásos nevek jönnek 2 hónap után (sőt) zavarnánk haza a picsába 😀

dixneuf
dixneuf
szeptember 14, 2022 3:56 de.

https://honvedfc.hu/hirek/jegyinformaciok-a-dorog-elleni-kupamerkozesre/2022-09-13

For evribodri, akiket érdekel a Dorog elleni: jegyek kizárólag a helyszínen (érdemes dél körül ott lenni, hogy elkerüld a sorállást.)
Ja! 400 jegyet kaptunk.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 15, 2022 5:20 de.

1 stipi stopi

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 15, 2022 7:17 de.

Jössz?
Akkor ott tali…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 15, 2022 9:24 de.

Igen és igen

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 15, 2022 1:39 du.

Nahalisten

Lajos Gál
Lajos Gál
szeptember 13, 2022 12:46 du.

Szerintem a zte meccsen kívül elég vállalható eredményeink voltak.A fagyi és a tölténygyár belefér jelen helyzetünkben.Nem vagyok elégedett,de látok fejlődést.A mutatott játék hát…

nethool
nethool
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 13, 2022 2:22 du.

A fagyi elleni eredmény vállalható, a mutatott játék – szerintem – nem. Setétvár a góljai felét, pontjai harmadát szerezte ellenünk. Tudom, tudom nekünk nem ezek ellen kellene pontot szerezni…. De akkor ne bukjunk már Paks ellen 2 gólos előnyről, tökutolsó lilákat meg üssük

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  nethool
szeptember 14, 2022 1:46 de.

Adom, 100% ban. Erröl beszéltem itt a fagyi meccs után, amit páran nem akartak megérteni. Videoton simán fogható, semmi extra nincs már bennük, hogy 4:0ra kelljen kikapni tölük. Sima négyest a mai fociban már Andorra meg Lichtenstein is ritkán kap, csak hogy érzékeljük a súlyát. A fradi meccsen nem az eredménnyel volt a gond, hanem a lélektelen, teljesen, még egyszer, TELJESEN alárendelt játékkal.Még 10 emberrel is megalázóan jobbak voltak, csak a gólunk a végén árnyalja a képet.Pakssal teljesen egyetértek, gyenge csapat az, még ha szeretjük is heroizálni a támadófocijukat, 2 röl nem szabadott volna pontot vesziteni.Mindenki láthatta, hogy a kis Kuznyecov hogy meccselte le ugyanezt a támadófocit a diók-MTKn. Lilák ellen elvárható lett volna a gyözelem, mint ahogy a bünszar vasas ellen is. A vasas elleni nagy nehezen meg is lett, hogy hogyan, azt gyorsan elfelejtettük a nagy vigadalomban. Nekem az a bajom ezzel a Tammal, azért nem lelkesedtem érte az elejétöl fogva, mert egy skót kiscsapatnál ért el viszonylagos eredményt, és a Honvéd sosem volt skót kiscsapat. Ezek a 0-0,1-0,0-1 es eredmények szerintem nem méltóak a mi múltunkhoz, nevünkhöz. Mint ahogy a bunkervédekezés sem az. Tudom, türelem, türelem, de nekem nagyon elfogyott már az elmúlt 3 évben, és nem látom az a huszáros iramú fejlödést. Söt, kevesebb a pontunk, mint HFel vol, ugyanezen idöszakában. Meglátjuk, mit tudnak hozzátenni az újak, tudom, be kell öket épiteni, CSAK nem értem, miért szezon közben épitgetünk. Engem már nem érdekel, hogy akadémistákkal vagy nem, hogy kapott gólokkal vagy azok nélkül, végre gyözelmeket és focit szeretnék látni a Honvédtól. Egyelöre gyözelmek nem nagyon jönnek, foci meg egyáltalán nincs a Bozsikban. És amig nem lesz, tudom, hogy ezzel nem leszek népszerü, de nem tudok azért lelkesedni, hogy milyen remekül állunk a fiatalpercekben.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 14, 2022 10:28 de.

Az lenne a kérdésem, hova és ki helyett építenéd őket? Eleve 9-en vagyunk,mert két fiatallal pressingelve van a skót.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Highlanders
szeptember 15, 2022 3:25 du.

Samperio helye megvan, az uj gyerek meg Bocskay helyére. Bár valaki szerint ö az új Sikesdi.:-) Meglátjuk.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 14, 2022 8:17 de.

Az a skót kiscsapat a TM szerint értékesebb mint mi.De legalább azonos szinten vannak.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 14, 2022 9:02 de.

A skot kiscsapatot ugy ertettem,hoy abban a bajnokságban kiscsapat, nekik siker a 4. hely, 0-0,0-1,1-0okkal is.Egy Honvédtól viszont, ahol evileg van most pénz, a magyar bajnokságban simán elvárható kellene, hogy legyen a 2-4hely, focival, nem bedig bunkervédekezéssel + meccsenkénti 1 max 2 kapuralövéssel. És erre nem látom Tamban a garanciát.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 14, 2022 9:50 de.

Hogy a jelenlegi Honvédtól mi várható el, azt már Sannino, Horváth Feri, Vigjevics és a többi edző az elmúlt 3 évből már beárazta….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 14, 2022 2:58 de.

A tartalommal egyetértek,annyi észrevétellel,hogy azért a paks már nagyon nem a Bognár féle támadófocit játssza.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 14, 2022 5:28 de.

Igen, ez változott már valamennyit, egyszerüsitettem. Ezért sem értem, hogy páran ugy beszéltek az ellenük szerzett egy pontról, hogy majdhogynem elkezdtem sikernek érezni. Pedig egy Honvédnak mindig vernie kell egy Paksot. Föleg egy ilyen gyenge Paksot.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 14, 2022 8:18 de.

Tamról azt gondolom, hogy a kissé fékezett habzású költségvetés/játszonafiatalhoz jött. Úgy fest neki minden X is siker. Különben nem kezdene zsinórban 6x olyan összevissza szaladgáló gyerek nulla mérhető eredménnyel a sportág szempontjából támadókénr( gól/gólpassz),mint Kocsis. Lehet itt jönni a”sajátfiatalosdis” dolgokkal,vagy a „szerintem a francia nem ad majd jó labdákat”,esetleg a „kiafaszomjakinekennin”,”Lukicvegyeleamezt”,”tréataoré”de a tény ettől még tény marad. 8 forduló. 2x csere az elején és 6x kezdő fiatal,semmi .

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Highlanders
szeptember 15, 2022 2:47 de.

Tam valóban fékezett habzású edzőnek néz ki, de:
– jóval összerakottabb csapatok ellen szereztünk eddig pontokat
– tavaly ilyenkor már nagyjából 4 pirosnál tartottunk, és sokkal több gólt kapott a védelmünk
– tavaly ilyenkor már pontosan tudtuk, hogy a kiesés ellen fogunk küzdeni, most azért a középmezőny már reális cél
– tavaly ilyenkor a tavalyelőtti keret 80% együtt volt, idén teljesen új kerettel kezdtünk, aminek az összerakása nyilván több idő
– tavaly egyetlen fiatal (22 év alatti) nem játszott, idén 4-5 is már bemutatkozott, úgy hogy többüket a meccs legjobbjainak látta a többség
Szóval úgy gondolom eddig a fiatalokkal eredményesebbek tudtunk lenni…és nyilván ez a Honvéd nem egy Vidi v. Fradi szint, de azt is észre kell venni, hogy a keretek értéke sem ugyanaz a szint, úgyhogy akárhogy is fáj, nekünk most Vasas, Újpest, Mezőkövesd, ZTE, Debrecen az összehasonlítási alap. És náluk, az általad ledegradált fiatalokkal együtt is jobbak vagyunk (egyenlőre).

gmj2022
gmj2022
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 15, 2022 1:23 du.

„tavaly ilyenkor sokkal több gólt kapott a védelmünk”- Ez nem igaz,mert az előző bajnokságban és most is 8 forduló után ugyanannyi a kapott gólok száma,12.Viszont amíg akkor volt 14 szerzett gólunk,ez most csak 7…Akkor +2-es volt a gólarányunk,ez most mínusz 5. ”
tavaly ilyenkor már pontosan tudtuk, hogy a kiesés ellen fogunk küzdeni, most azért a középmezőny már reális cél”-Ez sem igaz mondat.Tavaly ilyenkor ( a mostani 9-el szemben) 13 pontunk volt és az 5.helyen álltunk,három pontra a dobogótól és hét pont előnnyel a már kieső helyen állóval szemben.Úgy hogy tavaly ilyenkor az akkori utolsó öt fordulóban (4-8 fordulók között) négyszer is nyertünk H.F.-el,akkor bíztunk akár a dobogós helyben is,a kiesés szóba sem került.Sajnos pont ezután,az akkori 8. forduló után jött egy négyes vereség sorozat és utána már az alsóházban ragadtunk.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  gmj2022
szeptember 15, 2022 2:40 du.

Hiába jössz statisztikákkal, számokkal. Itt eldöntötték páran, hogy ragyogóan szereplünk és akkor ragyogóan szereplünk. Bocs Csaba, nem rád gondoltam, CSAK úgy általánosságban.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Highlanders
szeptember 14, 2022 9:06 de.

Húha,le merted irni, amire sokan csak gondolni mernek. Ezzel közellenség leszel itt. Kocsis az ügyeletes sztárunk jelenleg, pedig ugye, nálam okosabbak mondják: egy csatárt a góljai minösitik.. És gólokkal ö adós maradt az nb2ben is, ahol egy Lukács gólirály lett.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 14, 2022 6:50 de.

Verni kel(lett) volna a Paksot persze,a fehervártól is sok a négy,nem valami nagy ászok már ők sem,igazad van ezekben.
De azt látod,hogy minőségben(pláne elől),mi sem vagyunk azért olyan acélosak ám. +most építgetjük a csapatot.
Nekem is szar ez a sok null-null,meg kapuralövés nélkül stb. De ha elkezdek ezen elégedetlenkedni,akkor sem lesz jobb semmivel,sőt.
És még ez is jobb,mintha kikapunk 3-4 gólokkal.
Úgy vagyok vele,hogy kezdjük hátulról,legyünk stabilak,aztán onnan építkezzünk előrefelé tovább.
Ez kurva sok időt és kurva sok türelmet igényel.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  CSAK
szeptember 14, 2022 2:45 de.

Én inkább úgy látom, hogy pl. HF-vel hiába volt hatékony a támadójátékunk, ha sokkal több gólt kaptunk…vagy éppen 10 emberrel kellett befejezni a meccset. Nyilván az lenne a szuper, ha a Csapatba játszana 4-5 fiatal, minden meccset 0-ra hozzunk le és rúgjunk mellette 2-3 gólt. De egyértelmű, hogy ekkora lépést néhány forduló alatt nem reális vágy elérni.
A reális dolog az, hogy elöszőr a védelmet rakjuk rendbe, hogy a védők hatékonyak, fegyelmezettek legyenek, így kapott gól és kapott pirosak nélkül hozzuk le a meccseket. Aztán jönnek azok a fiatalok, akik alkalmasak az nb1-re, ezeket szisztematikusan beépíteni….végül jön a támadófoci, hogy a kiépült védelem után a gólok is jöjjenek. Samperio, a francia gyerek, Capan még jóformán be sem épült a Csapatba, ha Kerezsivel együtt ők is beépülnek, akkor úgy gondolom a várva várt hatékony futball is eljön.
Én már attól nyugodtabb vagyok, hogy fixen a kieső felett vagyunk, hogy nem hivatkoznak az edzők arra, hogy azért nem játszatják a fiatalokat, mert eredménykényszer van.
Hozzáteszem Bognár Pakson, Révész Kisvárdán sem 2-3 forduló alatt ért el sikereket, hanem hosszabb távon, lépésről lépésre érték el a sikereiket.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 14, 2022 5:39 de.

Ennál lassabban, mint nálunk, még sehol nem épült csapat. HF egy szar edzö, ebben nincs nagyon vita itt, gondolom. Engen csak az érdekelne, hogy meddig fog ez tartani. Védelmet hónapok óta épitgetjük, mindenki boldog, hogy milyen szuperül rendbe van rakva, viszont én nem érzem annyira értékmérönek, hogy a lilák meg kecskemét ellen nem kaptunk gólt. Komolyabb csapatok ellen majd meglátjuk. A rendbetétel eddig annyi, hogy jött két jó képességü védö Lovric meg Batik helyett, és Tamás meg Szabó/Doka nem szaladgálnak annyit fel.Dokát nem játszatni meg bün,fitalok ide vagy oda, az egyik legjobb képességü játékosunk.Legalább akkora hiba, mint Petrusenko elküldése volt, s pótlása Mitroviccal meg Maxival.Többivel egyetértek, remélem igy lesz, csak könyörgöm, csipkedjük már magunkat egy kicsit. Fixen a kiesö felett necces még, lilák, loki elkezdtek nyeregetni, gyorsan a vonal alatt lehetünk, ha picit megtámogatják még a Vasast is.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 13, 2022 11:23 de.

Tényleg szuperül összeállt a védekezésünk! Hurrá!
Most már kezdünk hasonlítani azokhoz az széttaktikázott futballgyilkos egyletekhez amiket világ életemben teljes szívemből gyűlöltem!
Csapatszinten kb a mindenkori Juventus válogatottként a 2004 es portugál EB t tönkrevédekezve megnyerő görög válogatott!
Kevésbé tejfeles szájú szurkertársaktól kérdezem emlékszik bárki is bárkire abból a csapatból?!?!?!
Nagyon örülök hogy van egy kiváló kapusunk Szappanos és két minőségi belső védőnk Prenga és Cirkovic!
Elengedhetetlenül fontos láncszemei a csapatnak!
De meccseket nem ők tudnak nyerni!
Ők a vereségtől óvhatják meg csapatunkat!
Engem lehet Lukic hátsójának fényesre illetésével vádolni de csakúgy mint „odaát” Sforza kolléga én is továbbra is úgy gondolom hogy amit ő már (sajnos) elfelejtett azt a keret támadóinak nagy része soha el sem tudja sajátítani!
Persze dagadt, motiválatlan és mostanában qurvagyenge ő is!
De 4 góljával 4 pontot is hozott a 9 ből vagyis cirka a felét!
Nem vele van a legnagyobb baj hanem az olyan méltatlan bohócokkal mint Ennin vagy Johnnson!
Meg azzal hogy Nono és Nagy Dominik tudását, kiszolgáló képességét meg sem közelítik a mostaniak sajnos!
Kocsis srác egyre ügyesebb de szélsőként észre kellene vegye lassan hogy vannak a pályán kapuk is!
A támadójátékunk annyira esetleges hogy Lewandowski is várhatná a nemlétező kulcspasszokat beadásokat középen!
Talán Samperio és Kocsis tovább javul s akkor elöl megleszünk és a középpályán is be kell(ene) válnia Dominguesnek hogy onnan is jöjjenek a kapu elé vagy a szélekre értelmes labdák!
Qrva sok meló van elöl s nem tudom lehet e egyáltalán elég!
Kívánom hogy igen!

Pelso
szeptember 13, 2022 8:41 de.

FBról szedtem, remélem hiteles…mindenesetre tetszik
„Fiatalszabály” pontszámok. comment image?stp=cp6_dst-jpg_p552x414&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_aid=0&_nc_ohc=HuqrM2jGOMEAX8KO7NH&tn=McJ3aO6_Ya-Cvjw6&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT8DXWFkNC43HGssl-j_hqqPClLWZag_3ZVNX0qLcuyEdw&oe=6325743C

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 14, 2022 7:40 de.

A pontszámok nem tükrözik, mekkora különbség van ezen a téren a Honvéd és bárki más között. Míg nálunk átlagban 2 fiatal is pályán van, addig a legtöbb csapatnál ez nincs 1, de azt sem ők nevelték. Ilyen a lokinal Horváth Krisztofer, Várdán az ellenünk is bakizó kapus, vagy a zTe egyik legnagyobb felfedezettje az exMFA-s Németh Dani. Bár néha nézhetetlen a produkció, de ennek tükrében a szereplésük vállalható.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 14, 2022 1:54 de.

Ezeket nem lehetne becsérélni 3 pontra a bajnokságban? Úgy elég szépen álnánk

Johny
Johny
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 13, 2022 11:00 de.

Az mondjuk vicces, hogy a második helyet elfoglaló falu két rendszeresen játszó fiataljából csak egy a valódi saját nevelés. A másikat külföldről importálták U19 után.

Johny
Johny
Válasz a következőnek  Johny
szeptember 13, 2022 4:38 du.

Valójában az első 4-ben (a többit már nem néztem) mi vagyunk az egyetlenek, akiknek az ifi játékosai egytól egyig saját nevelések is egyben. Ez így még inkább megsüvegelendő

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 13, 2022 8:50 de.

Ezek milyen pontok? Van olyan pontgyűjtő kategória, amiben a Fradi az utolsó? 😀

Béla Bá
Béla Bá
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 13, 2022 9:13 de.
Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 13, 2022 8:54 de.

Fiatalszabály pontszámok… bocs, utólag írtam bele

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 13, 2022 8:58 de.

Ja, aminek az év végi díjazása 375 misi? 🙂
Szerintem ez teljesen jó. Meggyőződésem, hogy az a koncepció, hogy egész ősszel fiatalokkal játszatják egy erős, felállt védelemmel, nem baj, ha sok a 0:0, vagy 1:0-s eredmény, lényeg, hogy ne álljon kiesésre a Csapat, és majd ha tényleg a bejött 375 misiből vesznek egy vagy több használható csatárt. 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 13, 2022 10:27 de.

😀

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 13, 2022 7:01 de.

20, 32, 69, ezeket légyszíves!?

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 12, 2022 8:09 de.

Üdv! A NEGATÍVIZMUS fenntartása hangulatban, szrntm nem Lassie 19 kommentjéből szivárog, alapból volt-van-lesz! Részemről nem bíráskodás, kritizálás-pálca-törés valakin,stb…, szubjektíve megállapítás-vélemény!!! ELŐRE BELSŐHÁLÓIG…

szemcse rob
szemcse rob
szeptember 12, 2022 5:26 de.

Brutálisan dühős tuok lenni amikor még a „csapatba” be-nem épült játékost v. ját.skat lefikázzák,a negativizmus előitélet stílusában!

dixneuf
dixneuf
szeptember 12, 2022 3:39 de.

Akinek lesz jegyinfója, vagy meglátja, olvassa valahol, hogy hol, hogyan lehet jegyet venni a Dorog elleni kupameccsre, az írja be lécci!
Kösz.
(A helyszínen biztos lehet, de hátha a Fociház, vagy a Bozsik pénztára is árulja majd. Jegymajsztrónál tuti nem lesz fenn)

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 13, 2022 1:25 de.

Egyelőre úgy néz ki, hogy én is tudok menni. 🙂 Próbáltam infót találni, hogy mekkora a vendég, de egyelőre semmi.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
szeptember 13, 2022 4:09 de.

Oké. Egyelőre nekünk is 90-95 % hogy megyünk. Akkor nagy valószínűséggel ott tali.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  ogy
szeptember 13, 2022 2:48 de.

600 fő a vendég elvileg 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 13, 2022 3:55 de.

Akkor csak hidegtál lesz…melegkaját ennyi emberre nem lehet kihozni 5000 Ft/főből

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 13, 2022 12:17 du.

Nekem is kábé annyi. Facen Pisti azt írja, hogy csak a helyszínen lehet zsugát venni. Mondjuk hatszázas vendég szerintem elég kell legyen, hogy ne izguljunk a bejutáson.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
szeptember 14, 2022 4:21 de.

400 jegyet kapunk

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
szeptember 14, 2022 3:58 de.

Ez most mit jelent, hogy kb. ennyi? Jössz, vagy nemjössz?
Mi szinte biztosan megyünk.

kiskoz
kiskoz
szeptember 12, 2022 3:35 de.

1 „érdekes” FB post és még érdekesebb kommentek alatta…
https://www.facebook.com/groups/kispesthonved/permalink/1774045419638494/

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  kiskoz
szeptember 12, 2022 5:40 de.

Nem tudom megnyitni,mert nem vagyok regisztrálva.
Nem tudod képernyőfotózni?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 12, 2022 8:10 de.

Ugyanez

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 12, 2022 6:54 de.

Beillesztem textbe Csapó Gyuszi bácsi írását. Tehát :
MOST AKKOR SZAR EZ VAGY SEM, AMIT LÁTUNK?
Nyilvánvalóan szar. De akkor mit tapsikolnak az ultrák úgy, mint hogyha minden rendben lenne?
Sokan az úttestet hozzák fel példának, hogy bezzeg a lilákok milyen kemény csávók, azok jól levetették a mezt a játékosokról, meg meglepték a csapatot a héten edzésen egy rögtönzött szurkolói ankét okán.
Érzésem szerint mindkét tábor kínjában teszi azt, amit tesz. A Megyeri útiak más eszközük nem lévén rángattatták le a mezt a játékosokkal, miközben nem biztos (sőt, biztos nem), hogy az ott lévő játékosok felelnek kizárólag azért a gyenge produkcióért. A tulajdonos többszörösen elkövetett gondatlan magatartása vezetett odáig, hogy szinte reménytelen a helyzetük. De ilyenkor nem biztos, hogy a játékosokon kell elverni a port. A mezlevétel akkor korrekt, ha többen valóban csalják a meccset, ácsorognak a pályán, szemmel láthatóan nem hajtanak. Nem. Ők sajnos ennyit tudnak…
Viszont kísértetiesen hasonló a helyzet nálunk is. Temérdek a felelősség a vezetőkön. Ezt már sokszor, sokan megírtuk. Gazdátlan klub, következetlen döntések, hosszútávú koncepció hiánya stb. Viszont a mi ultráink teljesen másként reagálják le a történteket. És azt sem mondhatom, hogy nincs igazuk. Pistivel beszélgettem néhány hete hosszasan. A következőket mondta: „Gyula, most igazságos lenne, ha ezeken a szerencsétleneken vernénk el a port a vezetői faszságok miatt? Meg azoknak a fiataloknak, akik épp szárnyaikat próbálgatják ordítsuk a pofájukba, hogy kurva gyenge? A legkevesebb közük nekik van ehhez.” És azt mondtam, igazatok van Pisti. Hogy aztán ez túlzás-e, hogy ennyire nagy a tapsvihar egy ilyen vállalhatatlan, nézhetetlen izé után, mint amilyen a tegnapi is? Nem tudom. Nem lehet ezt patikamérlegen kimérni. Mindenesetre a csapat és a szakvezetés egyelőre élvezi az ultrák bizalmát.
És egyébként nézhetjük úgy is, hogy csak összejött 8 kanyar után 9 pont, miközben a bajnokság kezdetén, az első fordulók után az is benne volt a pakliban, hogy ilyenkor még mindig 4-5 ponttal fogunk a tabella végén állni, mint a vasgyáriak vagy a makik. Szóval van is a zsákban valami, meg nincs is.
Abban azonban szerintem megegyezhetünk -ha már egy nagy szakmai értékelésbe belefognánk-, hogy amit látunk, az vállalhatatlan, nézhetetlen kínlódás. Talán csak Kocka néhány megindulása az, ami focistára emlékeztető mozdulatsort tartalmaz. És igaza van Pistiéknek. Mitrovics tehet arról, hogy szerződést kapott nálunk? Nem. Dzsonzon & Dzsonzon tehet arról, hogy felfedeztük a gejzirek közötti szlalomozásakor? Nem. Lenin (Ennin) maga akart idejönni eszkimóföldről, megváltani a világot Kispesten? Nem. Ezeket mind valaki idehozta, elfogadta, egyetértett vele, és több, mint 10e eurós fizetést adott nekik. És hellyel-közzel ezek a srácok teszik is, amit tudnak. De értsük meg! Ennyit tudnak.
Hogy most azon lelkendezünk, hogy az elmúlt 3 meccsen nem kaptunk gólt? Persze, hogy nem kaptunk, hiszen 7-8 védekező szellemű játékossal állunk fel. Aki a támadásépítésekhez vagy azok befejezéséhez ért, azok kevesen vannak- és közülük még kevesebben játszanak. No de mit vártunk egy skót edzőtől? És ezt most nem rosszindulattal írom, inkább tárgyilagosan. Sziporkázó, tetszetős, közönséget szórakoztató játékot? Ráadásul az elmúlt évek legrosszabb minőségű játékoskeretével?
Amit nyáron már kezdtünk sejteni, az beigazolódott. Fogytán a pénz Kispesten. 3 és fél év kínlódás és pénzszórás után a Nagy Pénzégető Központban úgy döntöttek össze kell húznunk a nadrágszíjat. Na azért sírva ne fakadjunk, akik itt vannak megkapják a zsoldjukat, de az igazolások során már nem tudtunk, csak az alsó polcokról és a megmaradt termékekből választani. Aminek az eredménye, hogy októberre fog kirajzolódni mire is képes ez a csapat.
Én egyébként nem várok semmi jót ettől a szezontól. Így legalább nem fogok csalódni. Szerintem biztos bentmaradók leszünk, a szezon zárása előtt már legalább 2 fordulóval hátradőlhetünk. Talán annyi haszna lesz ennek a szezonnak, hogy néhány fiatalt beépítünk és a spanyol- francia- horvát utolsó pillanatos igazolások közül is lehet egy beválik, Szapi nem igazol el, és a várdai belső gátunk egyre hatékonyabb lesz. Hogy a Lenin, Babakocsi, Komisz, Dzsonzon, Placsenkó félékből nem lesz semmi, abban szinte biztos vagyok. Szép lassan a Kabangu polcra fognak kerülni mind…
Bár tegnap meglepett Nagy Anti azzal a kijelentésével, hogy „Te idefigyelj! Ha valaki megengedné, hogy foglalkozzak ezzel a Komisszal, 3 hónap alatt egész jó kis játékost csinálnék belőle. Öröm nézni, ahogy hozzányúl a labdához, csak soha senki nem mutatta meg neki pontosan mit is kellene csinálnia azzal”. Háááát? Tényleg van ebben a porcelánlábúban valami? Én sajnos csak azt látom, hogy iszonyúan keveset fut, azt is közepes tempóban, sprintelni még nem láttam, valóban sok labda akad el benne, de azokat rendre pontatlanul játssza meg, viszont néhány hosszú indítása meg tűpontos. Iszonyú ellentmondásos figura nálam…
Olvastátok egyébként a pénteki híreket? Paks2 teljes vezetését seggbe rúgta Szijjártó. És kit nevezett ki a 3 tagú igazgatótanácsba? Mendelényi kollégát! Eddig is biztos sok ideje volt a Honvédra… ezután meg aztán pláne… Bozónak már eddig is csak púp volt ez az egész a hátára, ő betolta a zsét, de nem foglalkozott ezzel a kispesti üggyel. Na most Kun Gábor egyedül fog maradni??? Szép kis jövőkép…
Ja, tegnap találkoztam Nagy Domival. Kérdeztem, hogy halad a gyógyulásban. Azt mondta kitűnően, már egyéniben gyakorol, januárra játékképes lesz. Igen ám, de a szerződése meg decemberig szól… Nem mondom, persze hosszabbíthatunk, de egyáltalán akarnak-e a felek majd továbbra is együttműködni?
Összegezve tehát sajnos úgy érzem, nagy változást nem várhatunk rövid távon, addig meg ennek kell örülnünk, amit látunk. Kicsit keserű, kicsit büdös, a formája is a szarhoz hasonlít a legjobban, de a miénk.
HAJRÁ HONVÉD! CSAK A KISPEST!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 13, 2022 6:11 de.

Üdv! Lehetne publicisztikai vénád! Tetszik a meggyőzésre való törekedésed!

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 13, 2022 4:28 de.

Nyilvàn megközelitès kérdése,de sajnos 90%ban egyet tudok érteni vele..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 12, 2022 7:48 de.

Nem tudom ki ez a közléskényszerben szenvedő emberke, de ez az ide-oda ugráló, gúnyneveket aggasztó posztja megint arra volt jó, hogy fenntartsa a negatív hangulatot, hogy feszültséget teremtsen a szurkolók között,mert a kommentek alatt megint megjött a „megvett szurkolói” rigmus. Gazsó, – ha jól tudom ő maga hanta, bocs, ha tévedek! – hozzászólásáról pedig nem tudom eldönteni, hogy komolyan írta vagy sem. Én már le sem írom a véleményem, mert sokszor megkaptam, hogy megvett vagyok, meg a klubvezetést mindenáron védő alak vagyok. Én csak szeretnék itt lentebb, Csaba Horváth által leírt véleményhez csatlakozni, mert tükrözi az én véleményem is! Annyival kívánom kiegészíteni, hogy legyen mindenki tisztában azzal, hogy az illetékesek a háttérben látják, hogy hol a hiba. Igen, tudják, hogy szar a támadásépítés, igen dolgoznak rajta. De miért kellene ezt a nagy nyílvánosság elé tárni? Miért lenne jobb nekünk, ha Courst minden egyes meccs után negatívan formálna véleményt a csapatról? Arról, amit ő épít? Senki nem mondta, hogy szépen játszunk,de legalább van tartása a csapatnak.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 12, 2022 9:14 de.

Én sem tudom ki a Csapó úr, valszeg grafomán…még az ősidőkben amikor jártam a faszbukkra elolvastam egy-egy posztját, de aztán gyorsan elmúlt ez a fajta indíttatás. Nekem sok. Ma meg már havonta egyszer megyek oda, nem hiányzik a fb sem, meg az oda írogatók sem.

Hanta meg sztem ironizált.

Egyébként tematizálta egy-két órára a blogot a Csapó úr írása, pont ennyit ért. Egy-két órát.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 12, 2022 9:41 de.

Hantával kapcsolatban én is erre gondolok, hogy irónia volt a részéről.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 12, 2022 9:00 de.

Szerintem meg ne add meg
azt az örömöt senkinek,hogy nem írod le a véleményed,csak azért mert egyeseknek az nem tetszik,illetve belelátnak baromságokat.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 12, 2022 8:39 de.

A legviccesebb a posztban,hogy egyszerre jelennik meg benne a fogytán a pénz és a 10ezer euro plusszos fizetések mint tény 😀 Vagy a mi kutyánk kölykei ennél is többért vezettek a kiesés szélére? A megvett dolgot engedd el, Latabár elterjesztette,felületet a mai napig az ad ehhez akit csak pozitívan szabad megemlíteni. Persze más titkos dolgok miatt felkérdezték,hogy miért engedi a felületein,”ezért” jött a szántás,de L hazugságáért nem kérdezte fel senki és nem is zavarta. Szerinted értelmes ember elhiszi ezt? Láthattad itt is kik tolták ezt 😀

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 12, 2022 8:16 de.

Nem bírtam megállni! (ki ez, és az emberke kifejezések!) Szabolcs nem így ismerlek, mármint a komment… révén, remélem vágod a…….?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
szeptember 12, 2022 8:11 de.

Gazsó=Hanta

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 12, 2022 12:08 du.

Köszi!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 12, 2022 7:28 de.

Sajnos (vagy lehet szerencsére) én nem látok be a backstagebe, nincsenek benfentes haverjaim, nem vagyok kapcsolatban egy régi Kispest játékossal sem…én egyszerűen csak abból vonok le konzekvenciákat, amit tapasztalok, látok.
Nyilván nem kell megalkuvónak lenni, de azért meg kell próbálni minden szereplés mögött megkeresni a pozitívumokat, és jelen esetben azért van ilyen is.
Vettem a fáradságot és végignéztem, hogy a Kispest az előző és az előtti bajnokságban, hány olyan meccset hozott le a 33 forduló alatt, amikor nem kapott gólt. Gyakorlatilag mindkét évadban 5-5 ilyen mérkőzés volt. Az eddigi 8 fordulóból most tartunk 3 kapott gól nélküli mérkőzésnél.
Arról nem beszélve, hogy ugyanebben a két évadban fixen kiesőjelöltek voltunk, most meg fixen nem állunk azon a helyen.
Persze, nyilván lehet mondani (én is mondom), hogy gyakorlatilag nincs támadójátékunk, de úgy gondolom, hogy ez idővel javulni fog, elvégre Kocsis, Kerezsi, Lukic, Samperio bőven alkalmasak arra, hogy szállítsák a gólokat.
Én továbbra is úgy látom, hogy vannak nálunk sokkal nagyobb szószban lévő csapatok (Újpest, Vasas, Mezőkövesd, Loki), akik jelenleg vergődnek, akik véleményem szerint a kieséstől való félelem nyomását leveszik rólunk, és ezáltal lehetőséget biztosítanak arra, hogy mi nyugiban tudjunk építkezni.
Hozzáteszem sem Samperio, sem a kis francia, sem Capan tudását még nem láttuk, általuk is tovább fejlődhet a Csapat.
Az, hogy a tulajdonosok mennyire veszik komolyan a Klub életét nem tudom, de pl. nyáron egy olyan jellegű változást eszközöltek, ami látható módon azért elmozdította a Csapatot a holtpontról. Egyetlen távozó jogossága sem lett a szurkolók által megkérdőjelezve, az edző eddig simán hozza az elődjei átlagait (sőt jobbat), a tavalyi 0 fiatalhoz képest 4-5 fiatal is játszik meccsről-meccsre, szóval én nem látom olyan gyászosan a helyzetet. Nyilván van még hova fejlődni, de ez a fejlődés, ha nem is exponenciális módon, de látható emelkedéssel azért megtörténik….szerintem legyünk türelemmel, és meglátjuk mi sül ki ebből az egészből. Ha Fradi szintet nem is várok, de egy erős középmezőny simán lehet a vége, ahonnan már tényleg van lehetőség továbblépni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 12, 2022 10:17 de.

Én se vagyok elájulva a játéktól, de nem is tudom, hogy mikor volt olyan, hogy három egymást követő meccsen nem kaptunk gólt..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 12, 2022 2:19 du.

2019 ősz 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 12, 2022 2:23 du.

Jó rég volt..

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 12, 2022 7:38 de.

Egyet értek tezsdvírem.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
szeptember 12, 2022 2:30 de.

Szombaton volt szerencsém megtekinteni a Kecskemét elleni mérkőzést. Sok örömöm nem volt benne, de ahogy a múltkori meccsnél is itt is össze szednék pár gondolatot.
Ami a pozitív élmény volt:
– A nézőszámmal nem volt probléma….fos, meg néha nézhetetlen, de szerencsére a nézőszám nem tükrözte a színvonalat.
– A Tábor ezúttal is odatette magát, bár mintha kevesebb lett volna a lelkesedés, mint a korábbi meccseken…igaz nem is nagyon volt miért lelkesedni.
– A védelmünk úgy látom egész jól össze lett rakva. Gyakorlatilag egy kapufán kívül nagyon nem volt olyan támadása a Kecsónak, ami instant szívrohamot okozott volna. Kvázi Szappanos, Prenga, Szabó, Tamás szerintem nagyon jól muzsikált a védelembe.
– Gomist néztem….gyakorlatilag sok labda elakadt benne, küzdött, ő meccsről meccsre nagyon stabil játékot mutat, nagyon pozitív meglepetés a személye
– a fiatal kis francia mozgása, cselei, elfutása nagyon tetszett….látszott, hogy mindenhol próbál ottlenni, ugyan sok labdát nem kapott, de ahogy lehetősége volt, már tört a kapura…az ő játéka nagyon biztató.
Ezen pozitívumokon túl a negatív dolgok mellett sem mennék el:
– Ennin játéka ezen a meccsen is rendkívül pontatlan volt, nem igazán tudott mit kezdeni a labdával, ő valóba nem az a csatár, aki segíteni tudna nekünk. Helyette Kerezsi v. Traoré lehet hasznosabb lenne.
– Csatárjátékunk egyszerűen megint nulla volt….Lukic első félidőben semmilyen használható labdát nem kapott. Egyszerűen nem arról van szó, hogy a csatáraink bénák mert 10 helyzetükből egyet sem rúgnak be, hanem kvázi el sem jutnak a helyzetekig….Lukic azért mert nem igazán kap labdát, Ennin meg egyszerűen a 16-ig nem jut el, mert már fennakad a védőkön.
– A meccs olyan volt amilyen, de nagyon bosszantó, hogy hazai pályán nem tudjuk felszántani a pályát…kvázi ez a 8 meccses nyeretlenség nagyon szomorú, független attól, hogy idén valahogy biztosabban gyűjtögetjük a pontokat, mint tettük eddig.
A mérkőzés legcsalódottabb pillanata mégse a játékidő alatt volt, hanem utána. Nagyon sok utánpótlás korú gyerek tekintette a meg a meccset, akik a mérkőzés után – a béna játék ellenér – lelkesen hívták a játékosokat egy pacsira, vagy integetésre….konkrétan senki nem jött oda pacsizni a gyerekekkel, pedig nagyon sokat jelentett volna nekik…úgy gondolom nem csak a Tábor érdemli meg a játékosoktól az „elköszönést, pacsit”, és nem csak győztes meccs után kell leróni a tiszteletkört…erre jobban odafigyelhetne a Csapat….

Szumma szummárum egy jóformában lévő Kecskemét ellen szereztünk egy pontot, ami önmagában akár sikerként is elkönyvelhető, de a mutatott játék alapján inkább a szégyelnivaló kategóriában sorolnám, mert gyakorlatilag semmilyen támadójátékot nem látott a közönség ezen a szombati napon a Csapatától…..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 12, 2022 2:42 de.

Való igaz, hogy a régi Bozsikban körbejártak meccsek után pacsizni…az én lányaim akkor még kicsik voltak, mindig ott tolongtak a sövénynél a pacsiért.
Az is igaz, hogy az új Bozsikban már nem olyan könnyű pacsizgatni. Egyébként hozzánk sem jönnek oda, csak tapsikolnak nekünk.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 12, 2022 3:56 de.

De ha odamennek ezekhez a kis lelkes focista palántákhoz (és szüleikhez), és csak kiintenek, meg megköszönik a szurkolást (nem kell az egész csapatnak csak néhány játékosnak) az is hatalmas élmény…na mindegy is….

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 12, 2022 5:53 de.

Persze, nyilván.
Igazad van, ez szokás volt, már nem az. Kár.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 11, 2022 9:39 de.

Látom páram Gomissal sem elégedettek,sztem nem rossz. Jó hátrafelé,de előre is próbálkozik,sokat van játékban,de nem nagyon van társ. Hiányzik a kreativitás a középpályán. Totális a tanácstalanság sokszor.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 11, 2022 11:25 de.

Szerintem most is az egyik legjobbunk volt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 11, 2022 12:55 du.

Szerintem is .

Snowflake
Snowflake
szeptember 11, 2022 5:57 de.

NB3-as meccsbe belenéztem, ez a Németh Barna elég lendületes gyerek 🙂

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 11, 2022 8:37 de.

20 éves, 8 meccsen 7 gólt lőtt a második csapatban (nemtom mennyi tizi, ma egy, az biztos). Az első csapatnál borzalmas gólínség van. Mire várunk? Miért nem próbáljuk ki?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 11, 2022 8:43 de.

Nosza!!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 11, 2022 3:55 de.

Két meccs itthon ( Újpest, Kecskemét), két vásárolt jegy az A5-be (2 X 7,900= 16,000 Ft) és a szolgáltatás az nulla rúgott gól, és a két hazai meccsen összesen 2 kapuralövés.
Én nem énekelgetni megyek ki, hanem ezért a pénzért szeretnék nívós szórakozást kapni, izgalmakat, látványt.
A régi stadionban 1500-ért évről évre gólkirályokat kaptunk (Eppel, Lanza,Holender).
Az egész kb olyan volt mintha befizettem volna a színházba, kilép a szinpadra Bodrogi Gyula és 20 percig nem óhajt megszólalni, utána meg elbassza a szövegét és levonul. És mindeközben a közönség végig ovációval tapsol.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 11, 2022 11:21 de.

Én kb 20 éve járok meccsre saját költségén. Rohadt sok pénzt elvertem rá. Volt mikor 500an voltunk,volt mikor 7000en. Mindkettőt szerettem. Valószínűleg egy jobb kocsi árát ezután is el fogom verni a meccsekre. Van egy viccünk:
-voltál már szar meccsen?
-voltan
-hogy érezted magad?
-Rohadt jól!
Rossi csapatain kívül nem nagyon volt itt előadás az én életemben,csúnya mód még a jelenleginél se álltunk gyakran fényesebben,pedig nem 20 éves vagyok. Ha ezen múlna nem lenne itt már semmi.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 11, 2022 3:56 de.

Nagyon így van!
Több ezer ember jár ki (még) erre a nézhetetlen fosra!
Nem tudom meddig!
Természetesen a Kispest örök de a jelenlegi „csapat” a hátvédsortól előrefelé arra sem méltó hogy ezt a mezt viselje!
Kivétel talán Kocsis és a régi Lukic de ők is kb annyi veszélyt jelentenek kapura mint a járókeretes nagymamám!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 11, 2022 4:46 de.

Hat nem tudom…en tovabbra is kijarok ‘enekelgetni’, de engem nem zavar ha ti nem jottok.
Biztos vagyok benne, hogy titeket sem zavar, ha valaki másként dönt.
(Ezt csak ugy a levegőbe irom, nem konkretan egy szemelynek: jo, ha sokan vagyunk, de amikor kevesen, akkor kovacsolodik jobban ossze a tabor, es ez meg csapatepitesnek sem rossz. A mutatott jatekkal nagyon nem vagyok elégedett, középről felfelé egy nagy szar, de ez az en csapatom, ez a szar.)

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 11, 2022 2:11 de.

Beszari módon játszottunk, félelemben meg nem lehet focizni. Jelenleg egy a lényeg, gólt ne kapjunk. Lesz ez még jobb is. Elöl még keresi a mester a játékosok helyét.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 11, 2022 2:34 de.

Van 1-2 játékos, akinek egyértelmű lenne a helye. És ezt -szerintem- nem csak a mezei szurkoló làtja, hanem a stáb is. Mégis hétről-hétre gyengítik a csapatot.
Számomra ez az elszomorító.

Tuzi
Tuzi
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 11, 2022 4:25 de.

Gyanús, hogy Ennin azért játszik, hátha kikerül a vb-re és akkor pénzért tovább lehet adni (vagy valóban fizetnek érte, hogy pályán legyen). Valszeg januártól már nem sokat lesz Kispest mezben.
Lukic meg azért, hátha el lehet még adni pénzért (ha már télen nem merték a kiesés réme miatt).

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Tuzi
szeptember 12, 2022 4:07 de.

Üdv! E-gondolatokban van ráció, énis elkalandoztam Ennin & Lukic jövőéről s jó a meglátásod szrntm………CS.A.K.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Tuzi
szeptember 11, 2022 5:31 de.

Lukicot még van, aki védi, akiben senki nem látja a focistát, az Ennnin. Valakinek biztos jó, hogy játszik a kanadai technikai analfabéta, de a csapatnak nem. Leigazolta egy lett középcsapat, és folyamatosan szabadul tőle. Érdekes módon kölcsön tudja adni erősebbnek látszó gárdákhoz (is).

Kermon
Kermon
szeptember 10, 2022 9:27 du.

Gazdi ma egy briliáns gólpasszt adott és belőtt egy tizit, plusz az első gól előtt, ami egy megpattanó öngól volt, ő adta az utolsó passzt a lövő játékosnak.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 11, 2022 3:35 de.

Nagyon él a srác, bárcsak lenne egy hasonló gólvágónk!
https://m4sport.hu/kulfoldi-foci/labdarugas/cikk/2022/09/11/gazdag-brillirozott-gollal-es-asszisztokkal-vette-ki-a-reszet-csapata-gyozelmebol
Egy újabb rekordot is felállított, bár erről a magyar tudósítás nem tesz említést, a gól videójában elmondják, hogy Dani az első a Philadelphia Union történetében, aki öt egymást követő meccsen gólt tudott szerezni! Hatalmas grat! : )

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 11, 2022 3:10 de.

Nem tudom, hogy mi tenne jobbat a karrierjének, ha maradna még egy-két évadot az MLS-ben, és folyamatosan játszhatna és gólkirályságra törne, vagy inkább vissza kéne jönnie Európába, hogy kicsit jobban „szem előtt legyen”. Mindenesetre nagyon örülök, hogy ilyen jól játszik.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  immortalis blog
szeptember 11, 2022 4:12 de.

Sztem az amerikai bajnokságot neki találták ki. Tökéletes választás volt, vagy nagy szerencse hogy oda került. Mivel nincs kiesés, mindenki látványos támadó focit játszik. A csapatok nem azon dolgoznak hogy megfojtsák egy más játékát. Dani pedig szép támadó játékot tud, és a góljai is mindig azok voltak. Lehet hogy maradnia kellene.

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 11, 2022 8:55 de.

Igen, elég gólgazdag (höhö, érteeed, GólGazdag…) meccsek vannak, és valószínűleg ezért is tud Dani érvényesülni. Örülök a sikereinek, csak nemtom’, hogy az MLS-ből lesz-e neki reális út egy európai középcsapathoz mondjuk. Persze, minek is váltana egy MLS-élcsapatból egy európai középcsapatba, ugye… Na mindegy, hajrá Gazdi! 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 11, 2022 12:57 de.

Megállíthatatlan a srác. Remélem Rossi meghálálja neki

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 10, 2022 7:10 du.

Ennin… Jajjjj.
Plaku szintén. Miért nem Zsótér,Kerezsi?
Támadójátékot igencsak fejleszteni kell.
Védekezés kezd oké lenni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 11, 2022 12:44 de.

Attól tartok hogy ezek a támadók nem nagyon fejleszthetők!
Képességbeli hiányosságokat nem lehet gyakorolni!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 11, 2022 3:40 de.

Kíváncsi lennék a véleményedre az új sráccal (Domingues) kapcsolatban.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
szeptember 11, 2022 4:09 de.

Két jó(nak tűnő) dolgot láttam tőle!
Pokoli gyorsnak látszik és elég jól cselez!
De pl ugyanezek Kocsis erényei is!
Samperio kéri a labdát mutatja magát, nem szórja el azokat!
Plakushchenkonak elég kivételes rugótechnikája van de flegma!
Lukicnak elég egy villanás a vasas ellen láttuk a tiziket is veri de nem kap elég jó lasztit és sajnos mostanában azt a keveset is elpuskázza ami jónak látszik!
Ennin és Johnsson olyan szintű viccek hogy egy szó is kár rájuk!
Szóval külön külön nem rossz a kép de a meccsen mégis az van hogy egy épkézláb támadást nem tudunk vezetni, nemhogy kapura veszélyenek lenni!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
szeptember 10, 2022 6:25 du.

Ez rettenetes volt. Ennyi ügyetlenkedést… Hihetetlen. Ide egy Rossi féle szarbólvárat képességű edző kellene. Most lesz pár hete Kurucz Tominak, hogy megmutassa ezirányú tehetségét. Hátha…
De ma nem voltam vele elégedett amikor elkezdte behozni a neveket, ahelyett hogy a harcos focistákat hozta volna. Kerezsi, Zsótér, Bubba kellett volna. Előbbi kettő szétfutotta volna magát, Zsótér esetleg lőtt is volna (Plaku kétszer imitálta, szörnyű volt), Kerezsi valami fineszt hozhatott volna, Bubba meg jobb eséllyel küzdött volna a nagydarab belső védőkkel, mint Ennin. Komolyan, Plakus és Ennin nem bizonyított még eleget?

CSAKAttila
CSAKAttila
szeptember 10, 2022 5:03 du.

A mai meccsről:
1/ a Kecsón látszott mit szeretne játszani
2/ az egyetlen pozitív a mai mérkőzésen a hazai csapattal kapcsolatban a Tábor és a
szurkolók, mert a hangulat szuper volt, a játékunk, hozzáállásunk viszont méltatlan hozzá!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x