Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 6, 2022 7:20 de.

Edzőkeringőkhöz a véleményem:
Szerintem kétféleképp lehet eredményt elérni .
Vagy van egy kurvajó kereted(esetleg átlag keret egy-két előrejátékban extra spílerrel) és akkor tökmindegy ki az edző. Pl fradi. Ez nagyon sok pénz.
Vagy hagyni kell ,hogy az edző felépítsen egy ízig-vérig csapatot,ahol mindenki tudja a dolgát és az akkor működhet eredményesen. Saját nevelésekből és átlagjátékosokból. Ebben sok a buktató,a kockázat és a belefeccolt idő,de kevesebb pénzből kihozható.

Viszont,hogy hetek/hónapok után rugdossuk ki az edzőt,hát annak nem sok értelmét látom.
Jó,néha szükséges,az tény.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 6, 2022 3:06 du.

Supkát nem értem miért vágták ki. Az elején megmondta,hogy ezzel a kerettel a kiesés elkerülése a cél. Mit vártak? Hogy viccelt és vezetni fogják a bajnokságot?

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 6, 2022 7:09 du.

Talán mert az eddig mutatott játékuk alapján a kiesés elkerülése se lehet cél. Elég gyengék. Supka ide már kevés. Amit ő kitud hozni a csapataiból az a mostani Nb1-be már nem elég. Révész jól felismerte ezt már egy éve mikor elküldte Supkát. Nb2-be még lehet pár jó éve.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Ray
szeptember 7, 2022 1:25 de.

Sok meccsük nem láttam,de a Felcsút ellen nem voltak szarok. Vasas ellen is hozták az x-et. Őket csak a fradi és MI vertük eddig. Lokit lenyomták. Ők tudják. Sok szerencsét nekik

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 1:35 de.

Nem is játszottunk még velük. 10.08.-án fogunk majd.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 7, 2022 2:19 de.

Komolyan?:)” Vasas ellen hozták az x-et. Őket csak a fradi és Mi vertük eddig ” Nem gyanús(esetleg az eredmények ismeretében),hogy a vasast vertük mi és a fradi? Talán sejtheted,hogy nem hiszem azt,hogy már vertük a kövesdet 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 2:21 de.

Nem követem, hogy ki verte a vasas-t, félre érthető volt. De így már világos 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 7, 2022 2:23 de.

Igen, kicsit korán volt, fogalmazhattam volna egyértelműbben 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 7, 2022 2:23 de.

Igen, kicsit korán volt, fogalmazhattam volna egyértelműbben 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 7, 2022 2:23 de.

Én meg utána nézhettem volna. Kvittek vagyunk 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 7, 2022 2:24 de.

Verjük meg a kövesdet is és akkor ígyis úgyis helyes 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 6, 2022 3:35 du.

Idióták. Azt hiszik egy másik belterjes edzővel majd előbbre lesznek. Ha Kuttor fog menni,az idényt szerintem nem viszi végig.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 6, 2022 10:33 de.

A második verziód Rossi,de remélem Tam is felnő hozzá.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 6, 2022 2:04 du.

Igen. Jó lenne.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 6, 2022 8:36 de.

„és akkor tökmindegy ki az edző. Pl fradi. Ez nagyon sok pénz.”
Azért én emlékszem egy 1991-92-s évadra, amikor elindultunk Verebessel és egy bombaerős kerettel, és nagyjából az 5. forduló után már jött Kuusela, akivel végül bajnokságot nyertünk. Kvázi azért az edző személye sem mellékes.
A második verzióval egyetértek, bár nagyon észnél kell lenni, hogy az egy „építkezős” edző esetében valóban építkezés zajlik, vagy légvár építés…hozzáteszem nekem is szimpatikusabb, ha egy edző hosszútávon van a csapat mellett.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 6, 2022 3:26 du.

Nyolcadik után jött 3 győzelem 2 döntetlen 3 vereség után!
De egyébként egyetértünk!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
szeptember 6, 2022 9:50 de.

Az elsőhöz:
Azért nem mindegy mennyire bombaerős az a keret. A mostani fradi 2db csapatot ki tudna állítani az nb1-re és mindkettő simán behúzná a bajnoki címet. Na ez a durva.
Ilyenre én nem emlékszem még amióta nézem a magyar focit.

Pelso
szeptember 6, 2022 7:17 de.

Fiatal tehetségünké lehet augusztus legszebb gólja
Az m4sport.hu oldalán már lehet szavazni az OTP Bank Liga augusztusi meccseinek legszebb megmozdulásaira – s bár egy Szappanos-védést hiányolunk a sorból –, a listán pedig ott találjuk Kerezsi Zalán gólját is!

Fiatal tehetségünk a harmadik fordulóban 17 méterről kapásból bombázott a Paks kapujába, amely ráadásul nemcsak látványos gól volt, hanem egyben Kerezsi Zalán első NB I-es találatát jelentette. Alább megmutatjuk még egyszer a gólt, amit újra meg újra jó megnézni, utána pedig már nincs más dolgunk, mint szavazni, hogy Kispestre kerüljön augusztus legszebb gólja!

https://www.youtube.com/watch?v=DEtAgSnKWvg

Johny
Johny
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 6, 2022 8:05 de.
KareszB
KareszB
szeptember 6, 2022 6:54 de.
októberes
októberes
szeptember 6, 2022 6:52 de.

Ilyen is régen volt. Sorra röpülnek az edzők, a mi edzőnk kispadja meg egyre stabilabbnak látszik.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 6, 2022 3:30 du.

Legyen így!

Hasitasi
Hasitasi
szeptember 6, 2022 6:22 de.

Nem értem különben miért jó a tulajdonosoknak ez a belterjes edzőkeringő. Kuttor repül a vasastól és megy mezőkövesdre? Oké, legfeljebb csak amiatt lehet értelme az ő szempontjukból, hogy lehúzott ott már pár évet. De egyik keret szarabb mint a másik. Egyik edző középszerűbb mint a másik. Most hoznak egy bepállott edzőt is az ócska kerethez, hát tuti jó recept. Sok sikert nekik.

Snowflake
Snowflake
szeptember 6, 2022 6:00 de.

Supi, Kutya off…
Hetedik forduló és már három edző repült. Szép.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 6, 2022 6:56 de.

Újpesten is érik már az edzőcsere.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 6, 2022 6:29 de.

Kuttor mehetne is Kövesdre, már régen volt ott edző.

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 6, 2022 6:31 de.

Megy is!:)

októberes
októberes
Válasz a következőnek  FerikeKispest
szeptember 6, 2022 6:32 de.

Ez csak vicc? Mert sajnos hihető. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 6, 2022 6:44 de.

Ott van a jelöltek között

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 6, 2022 6:56 de.

Supka meg mehetne a Vasashoz, aztán lassan körbe is ér. 🙂
Ui: látom, erről már lecsúszott.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 6, 2022 8:51 de.

Ott már Elibá alkot.

FerikeKispest
FerikeKispest
Válasz a következőnek  októberes
szeptember 6, 2022 6:34 de.

Nem, ő a fő jelölt!

dixneuf
dixneuf
szeptember 6, 2022 5:36 de.

Supkához:
részlet az nso cikkéből:

„Tállai András, a Mezőkövesd Zsóry FC elnöke nem tartozik a kapkodós, meggondolatlan sportvezetők közé…” Mióta tartozik az a tehetségtelen zsírfasz a „sportvezetők” közé egyáltalán? :-))

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 6, 2022 6:01 de.

Leesett a koleszterinje, ezért már ki is rúgta Supit. NSO hír.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 6, 2022 6:42 de.

Szombathelyre pont mehet most. Amúgy sztem vele nem is járnának rosszul a tesóék. Mészölynél tuti jobb

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 6, 2022 5:47 de.

Már megint az a k…va body shaming…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 6, 2022 6:43 de.

Nem értem? Borotválja a testét? Mi közünk nekünk ahhoz?

Body shaving…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 6, 2022 6:46 de.

:O :O :I

dixneuf
dixneuf
szeptember 6, 2022 5:32 de.

Gyerekek, Böde elmegy a Pakstól! Most kéne lecsapni rá, amíg egy angol PL csapat nem viszi el előlünk ezt a fiatal, szélvészgyors centert!
Klubház, klubház, riadó!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 6, 2022 6:03 de.

NB2 lesz abból. Ott még talán be tud férni 1-2 csapatba és pénzt is tud vele keresni.

jnkzln
jnkzln
szeptember 6, 2022 4:17 de.

Kuttor off Vasasnál. Mondjuk nem tudom miben bíztak, hogy dobogón fognak állni 7 forduló után 3 év nb2-t követve? Felkészül Pintér Attila…
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-kuttor-attilaval-szerzodest-bontottak-hivatalos-2912069

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  jnkzln
szeptember 6, 2022 4:59 de.

Nem vagyok egy Kuttor fan, de szerintem ott nem az edzőváltás a megoldás. Az igazolásaikat mindennek lehet nevezni, csak tudatos csapatépítésnek nem. Egyébként Kondást írják. Nem hiszem, hogy ő fogja megváltani ott a világot. De legyen ez az ő gondjuk.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Okoska
szeptember 6, 2022 5:03 de.

Leigazolnak mindenkit, akit csak tudnak. Eléggé limitált az elérhető magyarok száma, külföldit meg ugye nem szabad.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  KareszB
szeptember 6, 2022 5:12 de.

Jó ez a magyar irány, de Csányi hagyhatott volna egy pár éves idősávot erre.És amelyik posztra nem tudnak megfelelő magyart, oda hoznak pár évre külföldit. Én azon röhögök mindig, hogy ugyanazok az edzők keringenek a klubok között. Megbuknak az egyik helyen és mennek a másik klubhoz. Azon sem csodálkoznék, ha Mezőkövesden már Kuttor kötne ki.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Okoska
szeptember 6, 2022 5:20 de.

Az a durva, hogy ez sosem megy ki a divatból. A Csank, Tornyi, Prukner, Várhidi stb. generáció már kikopott, jöttek újak. Mindenki azt gondolta, hogy végre itt a vérfrissítés, nem a Mezey-féle edzők lesznek. Erre ugyanúgy vetésforgóban váltják egymást a padon. 😀

Tony Soprano
Tony Soprano
szeptember 5, 2022 12:19 du.

Ez a Gól 2 is egy nagy sz@r. Úgy beszéltek a meccsünkről, hogy rólunk szó sem volt és már nem is először. Azt feszegették, hogy manapság sok a büntető. Aztán már a Várdáról beszéltek és ennyi

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tony Soprano
szeptember 5, 2022 1:32 du.

Nem baj.Mi beszélünk rólunk.Valamiért nem szeretnek minket.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Tony Soprano
szeptember 5, 2022 1:28 du.

Kábé 4 éve néztem ilyen forduló lezárása utáni „kibeszelélősót”, de akkor is ez volt. Sőt, bőven a Hemi-érában is bagatell volt a Honvédról beszélni. Ez nem sokat változik.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 5, 2022 4:12 du.

Reméljük egyre kevésbé lesz nekik kellemes a Honvédról beszélni vagy nem beszélni!
Fikázni egyszerű de ha valami tényleg elindul pozitív irányba, akkor már nem a szokásos lózungokat kell elsütni meg lesajnálni hanem lehet írígykedni is!
Persze itt még nem tartunk de mocorog valami Kispesten végre!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 6, 2022 6:16 de.

Mikor bajnokok lettünk, egy hétig kicsit kínos volt nekik, feszengtek, elintézték fanyar mosolyokkal, gyenge poénokkal… és ment tovább a tovább a felcsútozás, vidizés. Mi sosem leszünk köztévében sem kedvenc, sem irigyelt, de még csak elismert csapat sem. Ahhoz zsinórban, éveken át kellene hozni az eredményeket, és nemzetköziben is villantani legalább valami minimálisat.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Hasitasi
szeptember 6, 2022 6:21 de.

Emlékszem….ott a nemzetközi szereplésre való hivatkozás volt, hogy a Vidi jobb állománnyal tudott volna nekiszaladni a nemzetközi porondnak…csak hát ha egy lesajnált Kispest legyőzése se megy, akkor nem tudom mit vártak. 😀

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Tony Soprano
szeptember 5, 2022 12:59 du.

Szinte sose beszélnek rólunk..

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Tony Soprano
szeptember 5, 2022 12:24 du.

A válasz erre:
1 kerület a világ ellen

dagiiron
dagiiron
szeptember 5, 2022 12:18 du.

Nincs már Semleges Térfél?

immortalis blog
immortalis blog
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 6, 2022 8:29 de.

Az egyik legtrógerebb focis „””műsor””” (volt) a net magyar nyelvű szegletében, az ostoba vidistával az élen. 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 5, 2022 8:36 de.

A riporter szerint a szurkolótábor megint hozta a szokásos minőséget. Na igen. Amikor már egy kommentátor is ugymond alapdologként hozza ezt fel,akkor azért mindannyian elégedettek lehetünk.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 5, 2022 5:33 de.

Címszavakban a hétvégéről :
– Szabó Alex ezennel felnőtt labdarúgóvá érett !
– Tökös volt a skót hogy meg merte húzni a rotálást fiatalokkal
– Lukicstól én is többet várok. Egy 1,5 milliós csatárt ne kelljen mindig kiszolgálni, hanem csinálja meg magának és értékesítse helyztét.
– A belső védőpáros minőségben most előzte le a tavalyi Lovrics-Batik párost. Az utolsó két meccsen már remekül muzsikáltak.
– Samperiot külön figyeltem. Nagyon agilis, visszazár, helyezkedésnél még testcseleket is bevet hogy elakadjon benne az ellenfél passza.
– Kocsis Dominikon már 2 éve látszódott hogy futballista lesz. Idén 2-3 gólt mindenképpen várok tőle !
– Gomisról tudtuk hogy jó (még ha sokan azt is mondták hogy szar. Pár éve a Fifa fórumon francia szurkolók szinte a válogatottba „belelátták” hosszútávon!) , tegnap sem volt rossz, de sokkal agresszívabban kell játszani és még többet odalépni a pók lábaival mindenhova.
– A sokszor fikázó Youtuber, Jászberényi József minden meccsről csinált kommentár videót. A mi győzelműnkről nem mert :)))))))
– az elmúlt években voltunk bármikor is a 7. helyen ????

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 5, 2022 8:33 de.

ELlmegy a f…ba ez a Jászberényi.Csak akkor csinál rólunk posztot,ha jól lehúz minket.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 5, 2022 8:45 de.

Ki az a jászberényi?

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 5, 2022 6:23 de.

” – az elmúlt években voltunk bármikor is a 7. helyen ???? ”
Kispest szurkolói mivoltomnak ez volt eddig a legszánalmasabb és legfájdalmasabb kérdése.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 5, 2022 5:49 de.

Plusz az erőnlét. Tavaly 45-60perc után végünk volt álltalában. Idén végig robotolnak a srácok. Csak jó az az erőnléti edző is.

CSAK
CSAK
szeptember 5, 2022 3:45 de.

Gratulálok a csapatnak, végre egy olyan eredmény, aminek csak örülni lehet. Lehet, hogy én voltam túl borúlátó, bárCSAK így lenne. Ha a következö meccset is lehozzuk, akkor kényelmesebb helyzetbe leszünk, jöhetne egy nyugisabb idöszak igy két év után. Ló másik oldalára se essünk át, ha már a fagyi meccs utáni reakciómat felhozta itt legkedvesebb fórumtársam, az eddig bünrossz loki verte a vidit, vasas pontot hozott a felcsúton, ettöl még nem lettek jobbak. Elöre a gyöztes úton, mindörökké CSAK a Kispest!

októberes
októberes
szeptember 5, 2022 2:02 de.

A tegnapi meccset nem tudtam nézni, még tévén sem. A véleményekből (is) azt vélem látni, hogy az alacsonyabb osztályba beleolvadó, ott nem mindig kiemelkedő fiatalok egyre inkább megállják a helyüket az élvonalban. Érdemes őket mély vízbe dobni!
Lehet, hogy egy kissé bátortalanok voltak eddig a szakemberek?

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 4, 2022 5:23 du.

Szóval az a Kisvárda amely minden meccsén olyan könnyedén szerezte a gólokat, hogy csak irígykedni tudtam, ma szinte helyzet nélkül hozta le ellenünk a meccset.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 4, 2022 11:47 du.

Azért az utolsó 15 percben volt 3-4 meleg szitu.

Snowflake
Snowflake
szeptember 4, 2022 3:43 du.

Egyébként tavaly pont ezt csináltuk. Nyertünk egy fontos meccset, hoztunk egy bravúrt, majd utána lazáskodva elszórakoztunk jópár meccset. Remélem Tam lerántja a földre a brigádot. A 17′-es bajnoki cím 33 fordulónyi kőkemény meló eredménye volt. Egy meccs semmit nem jelent.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 5, 2022 2:12 de.

Pont ilyesmit akartam írni.Ennek a győzelemnek(kis gyógyír sebeinkre)akkor van értelme,ha megverjük a kecsót is,így a szünet előtt kicsit megnyugodhatnánk.Hiába mennek jól eddig,nekem még mindig egy nb2-es csapatnak tűnnek.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 5, 2022 3:41 de.

Nekem a Kisvárda edzőjének tegnapi nyilatkozata jut eszembe mi szerint a jelenlegi NB1 ben egy csapat kiemelkedik a többi 11 hasonló szinten van és csapategységgel, győzni akarással, lelkesedéssel győzelmeket lehet elérni.
A kecsót szombaton meg kell verni!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 5, 2022 2:59 de.

Ez így van de nagyon óvatosnak kell lenni mert a Kecskemétet eddig bárki úg gondolta hogy simán veri és sokan pofára estek

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 4, 2022 4:27 du.

Minden meccs fontos. A mai is az volt… +Ha nem csesszük el a Paks ellen a 93. percet, akkor 10 pontunk van. De a mai meccs többet jelent mint 3 pont

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
szeptember 5, 2022 1:54 de.

Tulajdonképpen amit senki nem emleget,hogy az első 7 fordulóban a 4 dobogó esélyesből hárommal játszottunk. Egy 0ról építkező csapattal. A zte elleni vereség szomorú,a többi ellen nem volt tré,a várdát meg elkaptuk a „nagyok” közül,most meg jönnek a simán verhető csapatok plusz a Felcsút.
Hajrá Kispest

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 3:22 du.

Pelso. Lejjebb hegylakó(k) felkóstolós kommentárját te törölted ki? /Amire hasonlóképp reagáltam én is/.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 3:23 du.

ma semmit sem töröltem…nagyon nem is szeretnék visszalapozni, épp kilépni készültem.
peace…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 3:24 du.

Ok,köszi a választ.
Akkor ő volt okosabb,mint én.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
szeptember 4, 2022 2:48 du.

Ahogy olvasom, és az eredményekből látszik is, egyre jobban összeáll a csapat védekezése!
Van olyan sportág (NFL) ahol egy mondás szerint a támadók nyerik a meccseket de a védelem nyeri a bajnokságot!
Ez az európai focira nyilván így nem igaz de pl Rossi ’17-es bajnokcsapata is a jó védekezésen alapulva lett bajnok akár csak a Sacchi féle 2x BEK győztes Milan!
Örülök hogy hátul már rendben vagyunk!
Ha ez elöl is alakul akkor vérmesebb reményeink is lehetnek!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 4, 2022 3:22 du.

Az előzményeket végigszenvedve, ez ma kimondottan bíztató volt hozzállásban és koncentrációban
// Lukicot leszámítva…szerencsére a 11est begurította, de ezt leszámítva nulla, pedig olyan ziccere is volt, amit tavaly bevert volna izomból, nem értem a csávót…
Bízom a franciában+ az új horvátban, hogy stabilitást és kreatívitást fognak adni a középpályának és jönnek előre finom indítások, gólpasszok.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 3:25 du.

Tallonak ia sok helyzete volt ma. Minden játékosnak megvannak a hullámaik fent és lent. Remélni lehet csak, hogy indul a felfelé hullám. Ellen példát már láttunk nálunk nem olyan régen.

Pelso
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 4, 2022 3:28 du.

tudom h kedvenced, próbáld elfogultság nélkül nézni… 🙂
tisztán bevihette a labdát a 16oson belül13-14 méterről lőtt…kb hazaadásnak vette a kapus
//közben Tallo annyit futott ma, mint Luki 5-6 meccsen, sebességről nem is beszélve

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 5, 2022 4:00 de.

Azt adom,hogy Tallo sokat fut. De 9év alatt rúgott annyi gólt mint Luki mióta itt van. Magyarországon 31meccs 9 gól. Luki 39 meccsen 19. Fusson csak Lukic után. Tallo komplett csapata vert annyit a mostani szezonban mint Lukic.Ha Captain Courts összerakja a támadódzekciót is Tallo max autogramot kérhet Lukictól.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
szeptember 5, 2022 1:25 du.

Hatalmas komment!
Erről beszélek!
Lehet itt statisztikázni hogy hú mennyit fut cselez szerel rejszol meg lelkesedik valaki!
A lényeg hogy hány gólt szerez!!!!!
Főleg egy csatár!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 3:30 du.

Nem védeni akartam. Full tárgyilagosan írtam amit. Nem vagyok vele én sem megelégedve, de nem egy Eppeli szindrómával akarok rá majd emlékezni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
szeptember 4, 2022 3:48 du.

Azért Lukic még messze nincs Eppeli töketlenségi szinten!
Szerez gólokat most is 4/7 a mérlege és második a góllövőlistán!
Ok 3 büntető de azokat be is kell lőni (ugye Donát?)

Ray
Ray
szeptember 4, 2022 2:48 du.

Én aki a fiatalokkal általába elégedetlen szoktam lenni, ma még én is elégedett voltam. Sőt. Nálam ma Szabó A. volt a meccs embere. Szinte tapadt hozzá a labda. Ha kellett habozás nélkül kivágta. Ha tudta jól játszotta meg. És amit szinte fiataltól nem látok, becsúszó szerelése is volt. Kocsis gyors, van benne lendület, sokat futott. Viszont kicsit jobban szereti a labdát mint kellene. Hamarabb szabadulhatna tőle. De csak így tovább. Kerezsi és Bocskay is jól játszott. Kíváncsi leszek a folytatásra.

F.hunter
F.hunter
szeptember 4, 2022 1:06 du.

Így tovább Mr. Mountebankcomment image

Paal
Paal
szeptember 4, 2022 12:43 du.

Ide is bemásolom:
Fontos 3 pontot szereztünk, hogy egy kicsit meg lehessen nyugodni!
Pozitívumok:
– 4 fiatal a kezdőben és mindenki legalább 80 percet játszott!
– Mitrovic nem tárogatott, hanem odatette magát
– Szabó játéka nekem is nagyon tetszett!
– Lukic magabiztosan lövi legalább a tiziket
– sorban a második meccsen nem kaptunk gólt és most nem az impotens Újpest ellen, hanem az eddig legtöbb gólt szerző Várda ellen, idegenben
– Ma az edzői stáb is dicséretet érdemel, a rotálás miatt frissebbek voltunk a hazaiaknál, a fiatalok hozták a futómennyiséget és a lendületet
Negatívum:
– Nagyon esetleges a támadójátékunk

A hétközi Újpest elleni meccsen sokunk szeme kiégett a látványtól (pohárhoz is kellett nyúlnunk a meccs után, hogy magunkhoz térjünk), ahhoz képest nagy javulást hoztunk mind hozzáállásban, mind játékminőségben (persze van hova fejlődni!).
Ha jövő héten nyernénk a Kecskemét ellen, akkor a pániküzemmódból át lehetne lépni az építésbe. A védekezés kezd összeállni, most már lehet gyakorolni a tudatos labdakihozást, támadásépítést, bedobásokat, szögleteket.
Közben az Újpest meccs átment felnőttfilmbe, nem jó, hogy a Fradi ennyire eltávolodott az nb1-es mezőnytől..

Lajos Gál
Lajos Gál
szeptember 4, 2022 12:38 du.

Eddig szkeptikus voltam,de mostmár látszik a fejlődés.Csak így tovább.A fagyi viszont durva ezzel a 0-4-el a félidőben.Sajnos nincs ellenfelúk itthon.

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 4, 2022 12:34 du.

Azért ne felejtsük ez a várda első veresége, ráadásul otthon.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 4, 2022 12:36 du.

12 meccs ota. Ez faktum. Botlottak. Halisten

zico zico
zico zico
szeptember 4, 2022 12:21 du.

+ ami örömteli, hogy a második meccs „zsinórban”, hogy nem kaptunk gólt.
ha összeáll a támadójátékunk is, nem lehet idén nagyobb baj

Pelso
szeptember 4, 2022 12:18 du.

elég gyenge iramú meccs volt, de a fiatalok nagyot mentek!
Kocsis most már sorozatosan széthajtja magát, Kerezsi jó volt, Szabó is sokat javult, már csak Bocskaynak kellene utoélrni magát…
a védelem fa.sza volt, főleg középen!
Gomis rengeteget melózott, jól rombolt.
örültem, mikor jött Mitrovic, de eddig nagy csalódás, lassú, gyenge…Lukic dettó… :/
de összességében jó volt látni, hogy mennyit fejlődtek a fiataljaink 7 forduló alatt…respect a munkáért!

Pelso
szeptember 4, 2022 12:18 du.

elég gyenge iramú meccs volt, de a fiatalok nagyot mentek!
Kocsis most már sorozatosan széthajtja magát, Kerezsi jó volt, Szabó is sokat javult, már csak Bocskaynak kellene utoélrni magát…
a védelem fa.sza volt, főleg középen!
Gomis rengeteget melózott, jól rombolt.
örültem, mikor jött Mitrovic, de eddig nagy csalódás, lassú, gyenge…Lukic dettó… :/
de összességében jó volt látni, hogy mennyit fejlődtek a fiataljaink 7 forduló alatt…respect a munkáért!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 12:27 du.

Bocskay sem volt rossz.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 4, 2022 12:45 du.

Rúgott gólt? Nem!
Akkor ne írj ilyet,hogy nem volt rossz.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 4, 2022 12:43 du.

hát, jó sem.
keveset ütközik, nincsenek gólpasszok, kulcspasszok…de valóban van előrelépés nála is.

zico zico
zico zico
szeptember 4, 2022 12:08 du.

Tegnap beírtam, hogy mi lehet az egyetlen esélyünk a Várda ellen. Bejött. Grat a csapatnak!

Döme Sanya
Döme Sanya
szeptember 4, 2022 12:02 du.

Már 7.-ek vagyunk.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
szeptember 4, 2022 12:08 du.

sőt..6.5 🙂

kiskoz
kiskoz
szeptember 4, 2022 12:02 du.

Bocs…volt 1kis a technikai gubanc…már ok…..CSAK!!

zico zico
zico zico
szeptember 4, 2022 9:41 de.

a második félidőt ugyanígy lehozzuk és meglesz.
várda eddig nem mutat semmi extrát.. igaz, mi sem 🙂

Snowflake
Snowflake
szeptember 4, 2022 9:28 de.

Lukicnak nincs egy jó passza eddig. Két méterre sem.
Bocskaynak ez sárga? Andó-Sz….

Gogolák Roland
Gogolák Roland
szeptember 4, 2022 9:19 de.

Valaki ir egy rovid osszefoglalot, h-h jatszunk? Nalam most az F1 megy, csak a golra kapcsoltam oda 😀

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
szeptember 4, 2022 9:24 de.

Tudsz írni egy összefoglalót az F1-ről? Nálam Honvéd meccs megy. :))))

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 4, 2022 12:03 du.

Csak a szokásos Verstappen győzelem, habár a végét szorossá tette a SC, a Ferrari viszint nem bírja a tempót, még a Merci is gyorsabb volt mint ők. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
szeptember 4, 2022 9:20 de.

Mezőnyjáték,nem hagyjuk kibontakozni a Kisvárdát. Semmi extra.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 9:21 de.

Maradjon akkor igy ha lehet kerni 😀

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
szeptember 4, 2022 9:20 de.

dagiiron • 12 perce
„Az első 20 perc eddig nem olyan rossz, a kapura teljesen veszélytelen vagyunk, de a mezőnyjáték és a védekezés rendben.”

Kermon
Kermon
szeptember 4, 2022 9:18 de.

Szép volt, Zalán!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 9:17 de.

Eddig(25.perc) a Várda semmit nem tud mutatni az eddig jól működő játékából.
Ez a mi szervezettségüket dicséri.
Kíváncsian várom a folytatást.

Kermon
Kermon
szeptember 4, 2022 9:12 de.

Kerezsi oldala nagyon halovány eddig. Többet várok tőle és Tamástól is. Szét lehetne kontrázni a Várdát, ha Lukics fel tudna velük érni.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kermon
szeptember 4, 2022 9:13 de.

Jó lesz a kisgyerek, bele fog jönni! Lesz két jó saját nevelésű szélsőnk!

dagiiron
dagiiron
szeptember 4, 2022 9:08 de.

Az első 20 perc eddig nem olyan rossz, a kapura teljesen veszélytelen vagyunk, de a mezőnyjáték és a védekezés rendben..

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 4, 2022 9:08 de.

Az Újpest ellen pontosan ez volt. Meg eddig kb. mindenki ellen.

Snowflake
Snowflake
szeptember 4, 2022 9:05 de.

Sztem Bocskayval alibiző Hidi Patya videókat nézetnek. Oké, hogy nincs előre passz, de a védekezése is gyenge. Gyerünk Berci, bátrabban!!!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 4, 2022 9:31 de.

Védekezésben mit látsz,ami nem stimmel nála?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 9:43 de.

Pl. nem szerez labdát, nem nyer párharcot.

CSAKAttila
CSAKAttila
szeptember 4, 2022 9:01 de.

Mitrovic csatár?? Mit kolbászol állandóan ott, ahol nem kell lennie. Helyén meg senki..

dagiiron
dagiiron
szeptember 4, 2022 9:00 de.

Igazából az érdekel, hogy lesz-e kapuralövésünk..

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 4, 2022 9:01 de.

Lesz, Kerezsi bent van

Tony Soprano
Tony Soprano
szeptember 4, 2022 8:21 de.

Doka sérült? Még a cserék közt sem látom.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tony Soprano
szeptember 4, 2022 12:13 du.

Erre en is kíváncsi lennék.
Vagy megint rosszalkodott

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 4, 2022 12:13 du.

Tudtommal sérült

zico zico
zico zico
szeptember 4, 2022 8:01 de.

Egy kerület a világ ellen!
CS A K !!!

Snowflake
Snowflake
szeptember 4, 2022 7:59 de.

Ricsi a keretben sincs. Akkor ezek szerint súlyosabb az ügy, jobbulást Neki!

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 4, 2022 8:01 de.

Ezért volt különösen szuper ötlet hogy csatárt nem igazoltunk.

Pelso
szeptember 4, 2022 7:43 de.

Szabó Alex – Camaj… ?
érdekes lesz

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 7:46 de.

Doka a keretben sincs…Vezeti Andó-Szbó…szép kilátások..

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Szlaci
szeptember 4, 2022 8:05 de.

Szerintem most a legutolsó probléma hogy ondó szabó vezeti…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szlaci
szeptember 4, 2022 7:59 de.

Sztem rotál az öreg Tam.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 4, 2022 8:10 de.

Mondjuk Duzs beállhat ha Mitro elfáradt.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 4, 2022 8:02 de.

Én meg úgy látom kicsit feladja a mai meccset.. kíváncsi vagyok elöl a két srácra…dobálják-e majd a gólpasszokat Lukicnak..

Pelso
szeptember 4, 2022 7:39 de.

Jézusom….

20SZAPPANOS PÉTER
5MITROVIC NIKOLA
22TAMÁS KRISZTIÁN
23PRENGA HERDI
27LUKIC NENAD
31LAZAR ĆIRKOVIĆ
37BOCSKAY BERTALAN
78GOMIS CHRISTIAN
84KEREZSI ZALÁN MÁRK
91SZABÓ ALEX
92KOCSIS DOMINIK
pad:

TUJVEL TOMAS
DÚZS GELLÉRT
PLAKUSHCHENKO MAXIM
ZSÓTÉR DONÁT
TRAORÉ BOUBACAR
LOVRIC IVAN
JONSSON VIDAR ARI
SAMPERIO BUSTARA JAIRO

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 7:57 de.

Én is felsziszentem csöppet,mitrovic meddig fogja bírni 10-15 perc kb.
Megint érthetetlen ez a kezdő
Doka hova lett? Új igazolás kp. padon sincs…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 7:57 de.

Kerezsiiiiiii. Gyerünk kölyök.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
szeptember 4, 2022 5:24 de.

Reggel arra ébredetm hogy azt álmodtam hogy igzoltunk felnőttkorú játékosokat…. Aztán körbenéztem és látom hogy Sampero, Domingues és Capan tényleg idekerült valami varázsló manó által. Hogy milyenek lesznek ? A fene tudja. De ha általuk picit jobban tudunk rotálni akkor máris megérte !
A Várda keserű ellen simán belefér a vereség, a csütörtöki 0-0 miatt vagyok pipa. Nekünk ezeket a meccseket kellene behúzni

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
szeptember 4, 2022 7:13 de.

„A Várda … ellen simán belefér a vereség” – hogy ezt kellett megérnünk…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
szeptember 4, 2022 8:20 de.

Inkább nem!Én azért reménykedem egy döntetlenben,vagy egy bravúr győzelemben.

dagiiron
dagiiron
szeptember 4, 2022 5:12 de.

Annyira nincs esélyünk, hogy meglepi lesz..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 4, 2022 5:28 de.

Nem gondolnám a pontszerzést ,de annyira nem is lehetetlen.
Mondjuk ez a Kisvárda,ez egy iszonyat jól összerakott csapat.

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
szeptember 4, 2022 5:15 de.

ha Ennin és remélhetőleg Plaku hiányában olyanok kerülnek a csapatba, akik hajtani fognak, mint pl a loki tegnap, akkor lehet kis meglepi.
de ehhez tényleg nagy futóteljesítmény és fullos koncentráció kell mindenkitől.
sajnos ellenkező esetben benne van a ratyi meccshez hasonló 3 közte feeling is… :/

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 8:01 de.

Sztem Ricsi hajtott.

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
szeptember 4, 2022 8:12 de.

nem is azzal van a gond

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 5:47 de.

Ricsi tuti kidolt, vagy csak ‘remeljuk’?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 4, 2022 7:36 de.

Ki ám

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
szeptember 4, 2022 6:15 de.

én azt remélem hogy jól van és nem játszik

Dani Daniel
Dani Daniel
szeptember 4, 2022 4:32 de.

Legutóbb valaki kiröhögött amikor azt írtam nézzük meg 5-6 forduló után, hogy nekünk kevesebb pontunk lesz mint a Kecskemétnek.
Hol van jelenleg inkább „csapat”… Sajnos nem nálunk.

Pelso
Válasz a következőnek  Dani Daniel
szeptember 4, 2022 5:12 de.

kevesebb pontunk lesz…-mikor ? 🙂 az számít mi lesz a végén.
nem a 6. forduló, nem a 20.
az én tippem : a Kecskemét jó kis csapat, csak 1X majd le fog ereszteni és csúsznak majd lefelé a kieső helyekre

Lajos Gál
Lajos Gál
szeptember 4, 2022 1:30 de.

Még egy döntetlennek is örúlnék ma.Sose hittem volna,egy kisvárda ellen azon izgulok,hogy ne kapjunk ki.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
szeptember 4, 2022 3:20 de.

Nem mi vagyunk az esélyesek sajnos ma sem!
Egyenlőre szinte senki ellen nem lehet ezt kijelenteni de remélem ezzel a játémosanyaggal ez hamarosan változik!
Hátul már eléggé rendben vagyunk és most előre is érkezett biztatónak tűnő játékos!
Csak szokjanak össze!
Remélem a két irányítóból legalább az egyik beválik valamennyire!
Nagyon kellene

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
szeptember 4, 2022 5:24 de.

Két irányítóból legalább az egyik beválik?
Ki az a kettő?
A francia az,aki új,a többit ismerjük. Plaku,Mitro,esetleg Zsótér tudná azt a posztot.
Szerintem: a francia gyerektől ne várjuk,hogy jobbnál-jobb zsugákkal lát majd el bárkit.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 5:42 de.

?
alapvetően tőle várhatjuk… a többiek nem azt mutatták, hogy alkalmasak a posztra.
leginkább az lenne a tuti, ha mindhárman tolnák a jó zsugákat….a francia mielőbb formába lendülne és Gomis(Luka )+Doni társaságában végre megtámogatnák az előrejátékunkat.
ha jó lesz a francia, akkor szerintem ez lesz a tuti közép : Doni, francia, Gomis(Luka ).

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 5:42 de.

?
alapvetően tőle várhatjuk… a többiek nem azt mutatták, hogy alkalmasak a posztra.
leginkább az lenne a tuti, ha mindhárman tolnák a jó zsugákat….a francia mielőbb formába lendülne és Gomis(Luka )+Doni társaságában végre megtámogatnák az előrejátékunkat.
ha jó lesz a francia, akkor szerintem ez lesz a tuti közép : Doni, francia, Gomis(Luka ).

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 5:54 de.

Én nem gondolom,h a francia annyira jó lesz irányítónak.

Highlanders
Highlanders
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 7:30 de.

Irigyellek hogy a kisujjadban van a francia labdarúgó élet minden rezdülése,és ennyire ismered az ottani játékosokat. Bár ugyan sosem láttad például ezt a gyereket de azért „nem gondolnád „. Ilyen az,akinek vérében van a futball.Sose látta, de nem gondolja. Egyszer talán én is eljutok erre a szintre.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Highlanders
szeptember 4, 2022 9:11 de.

Szerintem te maradj inkább a te szinteden és hidd azt,hogy a kikukázott játékosok talán jók lesznek valamire. Az eddigiek nagyon nem azt bizonyítják báttya,ezért én inkább joggal gondolom azt,amit gondolok. Ellentétben a te okosságoddal.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
szeptember 4, 2022 6:22 de.

kávézacc vagy béka mozgása a dunsztosüvegben ? 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
szeptember 4, 2022 5:50 de.

Nagy Domi kurvara hianyzik.

Kermon
Kermon
szeptember 3, 2022 9:25 du.

Gazdi ismét betalált. 18. gólja a szezonban. A new yorki redbullosokat győzték le idegenben 2 góllal. Dani a másodikat lőtte a 74. percben.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x