© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Edzőkeringőkhöz a véleményem:
Szerintem kétféleképp lehet eredményt elérni .
Vagy van egy kurvajó kereted(esetleg átlag keret egy-két előrejátékban extra spílerrel) és akkor tökmindegy ki az edző. Pl fradi. Ez nagyon sok pénz.
Vagy hagyni kell ,hogy az edző felépítsen egy ízig-vérig csapatot,ahol mindenki tudja a dolgát és az akkor működhet eredményesen. Saját nevelésekből és átlagjátékosokból. Ebben sok a buktató,a kockázat és a belefeccolt idő,de kevesebb pénzből kihozható.
Viszont,hogy hetek/hónapok után rugdossuk ki az edzőt,hát annak nem sok értelmét látom.
Jó,néha szükséges,az tény.
Supkát nem értem miért vágták ki. Az elején megmondta,hogy ezzel a kerettel a kiesés elkerülése a cél. Mit vártak? Hogy viccelt és vezetni fogják a bajnokságot?
Talán mert az eddig mutatott játékuk alapján a kiesés elkerülése se lehet cél. Elég gyengék. Supka ide már kevés. Amit ő kitud hozni a csapataiból az a mostani Nb1-be már nem elég. Révész jól felismerte ezt már egy éve mikor elküldte Supkát. Nb2-be még lehet pár jó éve.
Sok meccsük nem láttam,de a Felcsút ellen nem voltak szarok. Vasas ellen is hozták az x-et. Őket csak a fradi és MI vertük eddig. Lokit lenyomták. Ők tudják. Sok szerencsét nekik
Nem is játszottunk még velük. 10.08.-án fogunk majd.
Komolyan?:)” Vasas ellen hozták az x-et. Őket csak a fradi és Mi vertük eddig ” Nem gyanús(esetleg az eredmények ismeretében),hogy a vasast vertük mi és a fradi? Talán sejtheted,hogy nem hiszem azt,hogy már vertük a kövesdet 🙂
Nem követem, hogy ki verte a vasas-t, félre érthető volt. De így már világos 🙂
Igen, kicsit korán volt, fogalmazhattam volna egyértelműbben 🙂
Igen, kicsit korán volt, fogalmazhattam volna egyértelműbben 🙂
Én meg utána nézhettem volna. Kvittek vagyunk 😀
Verjük meg a kövesdet is és akkor ígyis úgyis helyes 🙂
Idióták. Azt hiszik egy másik belterjes edzővel majd előbbre lesznek. Ha Kuttor fog menni,az idényt szerintem nem viszi végig.
A második verziód Rossi,de remélem Tam is felnő hozzá.
Igen. Jó lenne.
„és akkor tökmindegy ki az edző. Pl fradi. Ez nagyon sok pénz.”
Azért én emlékszem egy 1991-92-s évadra, amikor elindultunk Verebessel és egy bombaerős kerettel, és nagyjából az 5. forduló után már jött Kuusela, akivel végül bajnokságot nyertünk. Kvázi azért az edző személye sem mellékes.
A második verzióval egyetértek, bár nagyon észnél kell lenni, hogy az egy „építkezős” edző esetében valóban építkezés zajlik, vagy légvár építés…hozzáteszem nekem is szimpatikusabb, ha egy edző hosszútávon van a csapat mellett.
Nyolcadik után jött 3 győzelem 2 döntetlen 3 vereség után!
De egyébként egyetértünk!
Az elsőhöz:
Azért nem mindegy mennyire bombaerős az a keret. A mostani fradi 2db csapatot ki tudna állítani az nb1-re és mindkettő simán behúzná a bajnoki címet. Na ez a durva.
Ilyenre én nem emlékszem még amióta nézem a magyar focit.
https://www.youtube.com/watch?v=DEtAgSnKWvg
A pontos link, hogy ne kelljen keresgélni az m4sport-on belül:
https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/09/05/szavazas-melyik-volt-augusztus-legszebb-golja-es-vedese-az-otp-bank-ligaban
Elemér menti meg a vasast. :DDDDD
https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/09/06/kondas-elemer-lett-a-vasas-uj-vezetoedzoje/
Ilyen is régen volt. Sorra röpülnek az edzők, a mi edzőnk kispadja meg egyre stabilabbnak látszik.
Legyen így!
Nem értem különben miért jó a tulajdonosoknak ez a belterjes edzőkeringő. Kuttor repül a vasastól és megy mezőkövesdre? Oké, legfeljebb csak amiatt lehet értelme az ő szempontjukból, hogy lehúzott ott már pár évet. De egyik keret szarabb mint a másik. Egyik edző középszerűbb mint a másik. Most hoznak egy bepállott edzőt is az ócska kerethez, hát tuti jó recept. Sok sikert nekik.
Supi, Kutya off…
Hetedik forduló és már három edző repült. Szép.
Újpesten is érik már az edzőcsere.
Kuttor mehetne is Kövesdre, már régen volt ott edző.
Megy is!:)
Ez csak vicc? Mert sajnos hihető. 🙂
Ott van a jelöltek között
Supka meg mehetne a Vasashoz, aztán lassan körbe is ér. 🙂
Ui: látom, erről már lecsúszott.
Ott már Elibá alkot.
Nem, ő a fő jelölt!
Supkához:
részlet az nso cikkéből:
„Tállai András, a Mezőkövesd Zsóry FC elnöke nem tartozik a kapkodós, meggondolatlan sportvezetők közé…” Mióta tartozik az a tehetségtelen zsírfasz a „sportvezetők” közé egyáltalán? :-))
Leesett a koleszterinje, ezért már ki is rúgta Supit. NSO hír.
Szombathelyre pont mehet most. Amúgy sztem vele nem is járnának rosszul a tesóék. Mészölynél tuti jobb
Már megint az a k…va body shaming…
Nem értem? Borotválja a testét? Mi közünk nekünk ahhoz?
Body shaving…
:O :O :I
Gyerekek, Böde elmegy a Pakstól! Most kéne lecsapni rá, amíg egy angol PL csapat nem viszi el előlünk ezt a fiatal, szélvészgyors centert!
Klubház, klubház, riadó!
NB2 lesz abból. Ott még talán be tud férni 1-2 csapatba és pénzt is tud vele keresni.
Kuttor off Vasasnál. Mondjuk nem tudom miben bíztak, hogy dobogón fognak állni 7 forduló után 3 év nb2-t követve? Felkészül Pintér Attila…
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/vasas-kuttor-attilaval-szerzodest-bontottak-hivatalos-2912069
Nem vagyok egy Kuttor fan, de szerintem ott nem az edzőváltás a megoldás. Az igazolásaikat mindennek lehet nevezni, csak tudatos csapatépítésnek nem. Egyébként Kondást írják. Nem hiszem, hogy ő fogja megváltani ott a világot. De legyen ez az ő gondjuk.
Leigazolnak mindenkit, akit csak tudnak. Eléggé limitált az elérhető magyarok száma, külföldit meg ugye nem szabad.
Jó ez a magyar irány, de Csányi hagyhatott volna egy pár éves idősávot erre.És amelyik posztra nem tudnak megfelelő magyart, oda hoznak pár évre külföldit. Én azon röhögök mindig, hogy ugyanazok az edzők keringenek a klubok között. Megbuknak az egyik helyen és mennek a másik klubhoz. Azon sem csodálkoznék, ha Mezőkövesden már Kuttor kötne ki.
Az a durva, hogy ez sosem megy ki a divatból. A Csank, Tornyi, Prukner, Várhidi stb. generáció már kikopott, jöttek újak. Mindenki azt gondolta, hogy végre itt a vérfrissítés, nem a Mezey-féle edzők lesznek. Erre ugyanúgy vetésforgóban váltják egymást a padon. 😀
Ez a Gól 2 is egy nagy sz@r. Úgy beszéltek a meccsünkről, hogy rólunk szó sem volt és már nem is először. Azt feszegették, hogy manapság sok a büntető. Aztán már a Várdáról beszéltek és ennyi
Nem baj.Mi beszélünk rólunk.Valamiért nem szeretnek minket.
Kábé 4 éve néztem ilyen forduló lezárása utáni „kibeszelélősót”, de akkor is ez volt. Sőt, bőven a Hemi-érában is bagatell volt a Honvédról beszélni. Ez nem sokat változik.
Reméljük egyre kevésbé lesz nekik kellemes a Honvédról beszélni vagy nem beszélni!
Fikázni egyszerű de ha valami tényleg elindul pozitív irányba, akkor már nem a szokásos lózungokat kell elsütni meg lesajnálni hanem lehet írígykedni is!
Persze itt még nem tartunk de mocorog valami Kispesten végre!
Mikor bajnokok lettünk, egy hétig kicsit kínos volt nekik, feszengtek, elintézték fanyar mosolyokkal, gyenge poénokkal… és ment tovább a tovább a felcsútozás, vidizés. Mi sosem leszünk köztévében sem kedvenc, sem irigyelt, de még csak elismert csapat sem. Ahhoz zsinórban, éveken át kellene hozni az eredményeket, és nemzetköziben is villantani legalább valami minimálisat.
Emlékszem….ott a nemzetközi szereplésre való hivatkozás volt, hogy a Vidi jobb állománnyal tudott volna nekiszaladni a nemzetközi porondnak…csak hát ha egy lesajnált Kispest legyőzése se megy, akkor nem tudom mit vártak. 😀
Szinte sose beszélnek rólunk..
A válasz erre:
1 kerület a világ ellen
Nincs már Semleges Térfél?
Az egyik legtrógerebb focis „””műsor””” (volt) a net magyar nyelvű szegletében, az ostoba vidistával az élen. 😀
A riporter szerint a szurkolótábor megint hozta a szokásos minőséget. Na igen. Amikor már egy kommentátor is ugymond alapdologként hozza ezt fel,akkor azért mindannyian elégedettek lehetünk.
Címszavakban a hétvégéről :
– Szabó Alex ezennel felnőtt labdarúgóvá érett !
– Tökös volt a skót hogy meg merte húzni a rotálást fiatalokkal
– Lukicstól én is többet várok. Egy 1,5 milliós csatárt ne kelljen mindig kiszolgálni, hanem csinálja meg magának és értékesítse helyztét.
– A belső védőpáros minőségben most előzte le a tavalyi Lovrics-Batik párost. Az utolsó két meccsen már remekül muzsikáltak.
– Samperiot külön figyeltem. Nagyon agilis, visszazár, helyezkedésnél még testcseleket is bevet hogy elakadjon benne az ellenfél passza.
– Kocsis Dominikon már 2 éve látszódott hogy futballista lesz. Idén 2-3 gólt mindenképpen várok tőle !
– Gomisról tudtuk hogy jó (még ha sokan azt is mondták hogy szar. Pár éve a Fifa fórumon francia szurkolók szinte a válogatottba „belelátták” hosszútávon!) , tegnap sem volt rossz, de sokkal agresszívabban kell játszani és még többet odalépni a pók lábaival mindenhova.
– A sokszor fikázó Youtuber, Jászberényi József minden meccsről csinált kommentár videót. A mi győzelműnkről nem mert :)))))))
– az elmúlt években voltunk bármikor is a 7. helyen ????
ELlmegy a f…ba ez a Jászberényi.Csak akkor csinál rólunk posztot,ha jól lehúz minket.
Ki az a jászberényi?
” – az elmúlt években voltunk bármikor is a 7. helyen ???? ”
Kispest szurkolói mivoltomnak ez volt eddig a legszánalmasabb és legfájdalmasabb kérdése.
Plusz az erőnlét. Tavaly 45-60perc után végünk volt álltalában. Idén végig robotolnak a srácok. Csak jó az az erőnléti edző is.
Gratulálok a csapatnak, végre egy olyan eredmény, aminek csak örülni lehet. Lehet, hogy én voltam túl borúlátó, bárCSAK így lenne. Ha a következö meccset is lehozzuk, akkor kényelmesebb helyzetbe leszünk, jöhetne egy nyugisabb idöszak igy két év után. Ló másik oldalára se essünk át, ha már a fagyi meccs utáni reakciómat felhozta itt legkedvesebb fórumtársam, az eddig bünrossz loki verte a vidit, vasas pontot hozott a felcsúton, ettöl még nem lettek jobbak. Elöre a gyöztes úton, mindörökké CSAK a Kispest!
A tegnapi meccset nem tudtam nézni, még tévén sem. A véleményekből (is) azt vélem látni, hogy az alacsonyabb osztályba beleolvadó, ott nem mindig kiemelkedő fiatalok egyre inkább megállják a helyüket az élvonalban. Érdemes őket mély vízbe dobni!
Lehet, hogy egy kissé bátortalanok voltak eddig a szakemberek?
Szóval az a Kisvárda amely minden meccsén olyan könnyedén szerezte a gólokat, hogy csak irígykedni tudtam, ma szinte helyzet nélkül hozta le ellenünk a meccset.
Azért az utolsó 15 percben volt 3-4 meleg szitu.
Egyébként tavaly pont ezt csináltuk. Nyertünk egy fontos meccset, hoztunk egy bravúrt, majd utána lazáskodva elszórakoztunk jópár meccset. Remélem Tam lerántja a földre a brigádot. A 17′-es bajnoki cím 33 fordulónyi kőkemény meló eredménye volt. Egy meccs semmit nem jelent.
Pont ilyesmit akartam írni.Ennek a győzelemnek(kis gyógyír sebeinkre)akkor van értelme,ha megverjük a kecsót is,így a szünet előtt kicsit megnyugodhatnánk.Hiába mennek jól eddig,nekem még mindig egy nb2-es csapatnak tűnnek.
Nekem a Kisvárda edzőjének tegnapi nyilatkozata jut eszembe mi szerint a jelenlegi NB1 ben egy csapat kiemelkedik a többi 11 hasonló szinten van és csapategységgel, győzni akarással, lelkesedéssel győzelmeket lehet elérni.
A kecsót szombaton meg kell verni!
Ez így van de nagyon óvatosnak kell lenni mert a Kecskemétet eddig bárki úg gondolta hogy simán veri és sokan pofára estek
Minden meccs fontos. A mai is az volt… +Ha nem csesszük el a Paks ellen a 93. percet, akkor 10 pontunk van. De a mai meccs többet jelent mint 3 pont
Tulajdonképpen amit senki nem emleget,hogy az első 7 fordulóban a 4 dobogó esélyesből hárommal játszottunk. Egy 0ról építkező csapattal. A zte elleni vereség szomorú,a többi ellen nem volt tré,a várdát meg elkaptuk a „nagyok” közül,most meg jönnek a simán verhető csapatok plusz a Felcsút.
Hajrá Kispest
Pelso. Lejjebb hegylakó(k) felkóstolós kommentárját te törölted ki? /Amire hasonlóképp reagáltam én is/.
ma semmit sem töröltem…nagyon nem is szeretnék visszalapozni, épp kilépni készültem.
peace…
Ok,köszi a választ.
Akkor ő volt okosabb,mint én.
Ahogy olvasom, és az eredményekből látszik is, egyre jobban összeáll a csapat védekezése!
Van olyan sportág (NFL) ahol egy mondás szerint a támadók nyerik a meccseket de a védelem nyeri a bajnokságot!
Ez az európai focira nyilván így nem igaz de pl Rossi ’17-es bajnokcsapata is a jó védekezésen alapulva lett bajnok akár csak a Sacchi féle 2x BEK győztes Milan!
Örülök hogy hátul már rendben vagyunk!
Ha ez elöl is alakul akkor vérmesebb reményeink is lehetnek!
Az előzményeket végigszenvedve, ez ma kimondottan bíztató volt hozzállásban és koncentrációban
// Lukicot leszámítva…szerencsére a 11est begurította, de ezt leszámítva nulla, pedig olyan ziccere is volt, amit tavaly bevert volna izomból, nem értem a csávót…
Bízom a franciában+ az új horvátban, hogy stabilitást és kreatívitást fognak adni a középpályának és jönnek előre finom indítások, gólpasszok.
Tallonak ia sok helyzete volt ma. Minden játékosnak megvannak a hullámaik fent és lent. Remélni lehet csak, hogy indul a felfelé hullám. Ellen példát már láttunk nálunk nem olyan régen.
tudom h kedvenced, próbáld elfogultság nélkül nézni… 🙂
tisztán bevihette a labdát a 16oson belül13-14 méterről lőtt…kb hazaadásnak vette a kapus
//közben Tallo annyit futott ma, mint Luki 5-6 meccsen, sebességről nem is beszélve
Azt adom,hogy Tallo sokat fut. De 9év alatt rúgott annyi gólt mint Luki mióta itt van. Magyarországon 31meccs 9 gól. Luki 39 meccsen 19. Fusson csak Lukic után. Tallo komplett csapata vert annyit a mostani szezonban mint Lukic.Ha Captain Courts összerakja a támadódzekciót is Tallo max autogramot kérhet Lukictól.
Hatalmas komment!
Erről beszélek!
Lehet itt statisztikázni hogy hú mennyit fut cselez szerel rejszol meg lelkesedik valaki!
A lényeg hogy hány gólt szerez!!!!!
Főleg egy csatár!
Nem védeni akartam. Full tárgyilagosan írtam amit. Nem vagyok vele én sem megelégedve, de nem egy Eppeli szindrómával akarok rá majd emlékezni.
Azért Lukic még messze nincs Eppeli töketlenségi szinten!
Szerez gólokat most is 4/7 a mérlege és második a góllövőlistán!
Ok 3 büntető de azokat be is kell lőni (ugye Donát?)
Én aki a fiatalokkal általába elégedetlen szoktam lenni, ma még én is elégedett voltam. Sőt. Nálam ma Szabó A. volt a meccs embere. Szinte tapadt hozzá a labda. Ha kellett habozás nélkül kivágta. Ha tudta jól játszotta meg. És amit szinte fiataltól nem látok, becsúszó szerelése is volt. Kocsis gyors, van benne lendület, sokat futott. Viszont kicsit jobban szereti a labdát mint kellene. Hamarabb szabadulhatna tőle. De csak így tovább. Kerezsi és Bocskay is jól játszott. Kíváncsi leszek a folytatásra.
Így tovább Mr. Mountebank
Ide is bemásolom:
Fontos 3 pontot szereztünk, hogy egy kicsit meg lehessen nyugodni!
Pozitívumok:
– 4 fiatal a kezdőben és mindenki legalább 80 percet játszott!
– Mitrovic nem tárogatott, hanem odatette magát
– Szabó játéka nekem is nagyon tetszett!
– Lukic magabiztosan lövi legalább a tiziket
– sorban a második meccsen nem kaptunk gólt és most nem az impotens Újpest ellen, hanem az eddig legtöbb gólt szerző Várda ellen, idegenben
– Ma az edzői stáb is dicséretet érdemel, a rotálás miatt frissebbek voltunk a hazaiaknál, a fiatalok hozták a futómennyiséget és a lendületet
Negatívum:
– Nagyon esetleges a támadójátékunk
A hétközi Újpest elleni meccsen sokunk szeme kiégett a látványtól (pohárhoz is kellett nyúlnunk a meccs után, hogy magunkhoz térjünk), ahhoz képest nagy javulást hoztunk mind hozzáállásban, mind játékminőségben (persze van hova fejlődni!).
Ha jövő héten nyernénk a Kecskemét ellen, akkor a pániküzemmódból át lehetne lépni az építésbe. A védekezés kezd összeállni, most már lehet gyakorolni a tudatos labdakihozást, támadásépítést, bedobásokat, szögleteket.
Közben az Újpest meccs átment felnőttfilmbe, nem jó, hogy a Fradi ennyire eltávolodott az nb1-es mezőnytől..
Eddig szkeptikus voltam,de mostmár látszik a fejlődés.Csak így tovább.A fagyi viszont durva ezzel a 0-4-el a félidőben.Sajnos nincs ellenfelúk itthon.
Azért ne felejtsük ez a várda első veresége, ráadásul otthon.
12 meccs ota. Ez faktum. Botlottak. Halisten
+ ami örömteli, hogy a második meccs „zsinórban”, hogy nem kaptunk gólt.
ha összeáll a támadójátékunk is, nem lehet idén nagyobb baj
elég gyenge iramú meccs volt, de a fiatalok nagyot mentek!
Kocsis most már sorozatosan széthajtja magát, Kerezsi jó volt, Szabó is sokat javult, már csak Bocskaynak kellene utoélrni magát…
a védelem fa.sza volt, főleg középen!
Gomis rengeteget melózott, jól rombolt.
örültem, mikor jött Mitrovic, de eddig nagy csalódás, lassú, gyenge…Lukic dettó… :/
de összességében jó volt látni, hogy mennyit fejlődtek a fiataljaink 7 forduló alatt…respect a munkáért!
elég gyenge iramú meccs volt, de a fiatalok nagyot mentek!
Kocsis most már sorozatosan széthajtja magát, Kerezsi jó volt, Szabó is sokat javult, már csak Bocskaynak kellene utoélrni magát…
a védelem fa.sza volt, főleg középen!
Gomis rengeteget melózott, jól rombolt.
örültem, mikor jött Mitrovic, de eddig nagy csalódás, lassú, gyenge…Lukic dettó… :/
de összességében jó volt látni, hogy mennyit fejlődtek a fiataljaink 7 forduló alatt…respect a munkáért!
Bocskay sem volt rossz.
Rúgott gólt? Nem!
Akkor ne írj ilyet,hogy nem volt rossz.
hát, jó sem.
keveset ütközik, nincsenek gólpasszok, kulcspasszok…de valóban van előrelépés nála is.
Tegnap beírtam, hogy mi lehet az egyetlen esélyünk a Várda ellen. Bejött. Grat a csapatnak!
Már 7.-ek vagyunk.
sőt..6.5 🙂
Bocs…volt 1kis a technikai gubanc…már ok…..CSAK!!
a második félidőt ugyanígy lehozzuk és meglesz.
várda eddig nem mutat semmi extrát.. igaz, mi sem 🙂
Lukicnak nincs egy jó passza eddig. Két méterre sem.
Bocskaynak ez sárga? Andó-Sz….
Valaki ir egy rovid osszefoglalot, h-h jatszunk? Nalam most az F1 megy, csak a golra kapcsoltam oda 😀
Tudsz írni egy összefoglalót az F1-ről? Nálam Honvéd meccs megy. :))))
Csak a szokásos Verstappen győzelem, habár a végét szorossá tette a SC, a Ferrari viszint nem bírja a tempót, még a Merci is gyorsabb volt mint ők. 🙂
Mezőnyjáték,nem hagyjuk kibontakozni a Kisvárdát. Semmi extra.
Maradjon akkor igy ha lehet kerni 😀
dagiiron • 12 perce
„Az első 20 perc eddig nem olyan rossz, a kapura teljesen veszélytelen vagyunk, de a mezőnyjáték és a védekezés rendben.”
Szép volt, Zalán!
Eddig(25.perc) a Várda semmit nem tud mutatni az eddig jól működő játékából.
Ez a mi szervezettségüket dicséri.
Kíváncsian várom a folytatást.
Kerezsi oldala nagyon halovány eddig. Többet várok tőle és Tamástól is. Szét lehetne kontrázni a Várdát, ha Lukics fel tudna velük érni.
Jó lesz a kisgyerek, bele fog jönni! Lesz két jó saját nevelésű szélsőnk!
Az első 20 perc eddig nem olyan rossz, a kapura teljesen veszélytelen vagyunk, de a mezőnyjáték és a védekezés rendben..
Az Újpest ellen pontosan ez volt. Meg eddig kb. mindenki ellen.
Sztem Bocskayval alibiző Hidi Patya videókat nézetnek. Oké, hogy nincs előre passz, de a védekezése is gyenge. Gyerünk Berci, bátrabban!!!
Védekezésben mit látsz,ami nem stimmel nála?
Pl. nem szerez labdát, nem nyer párharcot.
Mitrovic csatár?? Mit kolbászol állandóan ott, ahol nem kell lennie. Helyén meg senki..
Igazából az érdekel, hogy lesz-e kapuralövésünk..
Lesz, Kerezsi bent van
Doka sérült? Még a cserék közt sem látom.
Erre en is kíváncsi lennék.
Vagy megint rosszalkodott
Tudtommal sérült
Egy kerület a világ ellen!
CS A K !!!
Ricsi a keretben sincs. Akkor ezek szerint súlyosabb az ügy, jobbulást Neki!
Ezért volt különösen szuper ötlet hogy csatárt nem igazoltunk.
Szabó Alex – Camaj… ?
érdekes lesz
Doka a keretben sincs…Vezeti Andó-Szbó…szép kilátások..
Szerintem most a legutolsó probléma hogy ondó szabó vezeti…
Sztem rotál az öreg Tam.
Mondjuk Duzs beállhat ha Mitro elfáradt.
Én meg úgy látom kicsit feladja a mai meccset.. kíváncsi vagyok elöl a két srácra…dobálják-e majd a gólpasszokat Lukicnak..
Jézusom….
—
20SZAPPANOS PÉTER
5MITROVIC NIKOLA
22TAMÁS KRISZTIÁN
23PRENGA HERDI
27LUKIC NENAD
31LAZAR ĆIRKOVIĆ
37BOCSKAY BERTALAN
78GOMIS CHRISTIAN
84KEREZSI ZALÁN MÁRK
91SZABÓ ALEX
92KOCSIS DOMINIK
pad:
—
TUJVEL TOMAS
DÚZS GELLÉRT
PLAKUSHCHENKO MAXIM
ZSÓTÉR DONÁT
TRAORÉ BOUBACAR
LOVRIC IVAN
JONSSON VIDAR ARI
SAMPERIO BUSTARA JAIRO
Én is felsziszentem csöppet,mitrovic meddig fogja bírni 10-15 perc kb.
Megint érthetetlen ez a kezdő
Doka hova lett? Új igazolás kp. padon sincs…
Kerezsiiiiiii. Gyerünk kölyök.
Reggel arra ébredetm hogy azt álmodtam hogy igzoltunk felnőttkorú játékosokat…. Aztán körbenéztem és látom hogy Sampero, Domingues és Capan tényleg idekerült valami varázsló manó által. Hogy milyenek lesznek ? A fene tudja. De ha általuk picit jobban tudunk rotálni akkor máris megérte !
A Várda keserű ellen simán belefér a vereség, a csütörtöki 0-0 miatt vagyok pipa. Nekünk ezeket a meccseket kellene behúzni
„A Várda … ellen simán belefér a vereség” – hogy ezt kellett megérnünk…
Inkább nem!Én azért reménykedem egy döntetlenben,vagy egy bravúr győzelemben.
Annyira nincs esélyünk, hogy meglepi lesz..
Nem gondolnám a pontszerzést ,de annyira nem is lehetetlen.
Mondjuk ez a Kisvárda,ez egy iszonyat jól összerakott csapat.
ha Ennin és remélhetőleg Plaku hiányában olyanok kerülnek a csapatba, akik hajtani fognak, mint pl a loki tegnap, akkor lehet kis meglepi.
de ehhez tényleg nagy futóteljesítmény és fullos koncentráció kell mindenkitől.
sajnos ellenkező esetben benne van a ratyi meccshez hasonló 3 közte feeling is… :/
Sztem Ricsi hajtott.
nem is azzal van a gond
Ricsi tuti kidolt, vagy csak ‘remeljuk’?
Ki ám
én azt remélem hogy jól van és nem játszik
Legutóbb valaki kiröhögött amikor azt írtam nézzük meg 5-6 forduló után, hogy nekünk kevesebb pontunk lesz mint a Kecskemétnek.
Hol van jelenleg inkább „csapat”… Sajnos nem nálunk.
kevesebb pontunk lesz…-mikor ? 🙂 az számít mi lesz a végén.
nem a 6. forduló, nem a 20.
az én tippem : a Kecskemét jó kis csapat, csak 1X majd le fog ereszteni és csúsznak majd lefelé a kieső helyekre
Még egy döntetlennek is örúlnék ma.Sose hittem volna,egy kisvárda ellen azon izgulok,hogy ne kapjunk ki.
Nem mi vagyunk az esélyesek sajnos ma sem!
Egyenlőre szinte senki ellen nem lehet ezt kijelenteni de remélem ezzel a játémosanyaggal ez hamarosan változik!
Hátul már eléggé rendben vagyunk és most előre is érkezett biztatónak tűnő játékos!
Csak szokjanak össze!
Remélem a két irányítóból legalább az egyik beválik valamennyire!
Nagyon kellene
Két irányítóból legalább az egyik beválik?
Ki az a kettő?
A francia az,aki új,a többit ismerjük. Plaku,Mitro,esetleg Zsótér tudná azt a posztot.
Szerintem: a francia gyerektől ne várjuk,hogy jobbnál-jobb zsugákkal lát majd el bárkit.
?
alapvetően tőle várhatjuk… a többiek nem azt mutatták, hogy alkalmasak a posztra.
leginkább az lenne a tuti, ha mindhárman tolnák a jó zsugákat….a francia mielőbb formába lendülne és Gomis(Luka )+Doni társaságában végre megtámogatnák az előrejátékunkat.
ha jó lesz a francia, akkor szerintem ez lesz a tuti közép : Doni, francia, Gomis(Luka ).
?
alapvetően tőle várhatjuk… a többiek nem azt mutatták, hogy alkalmasak a posztra.
leginkább az lenne a tuti, ha mindhárman tolnák a jó zsugákat….a francia mielőbb formába lendülne és Gomis(Luka )+Doni társaságában végre megtámogatnák az előrejátékunkat.
ha jó lesz a francia, akkor szerintem ez lesz a tuti közép : Doni, francia, Gomis(Luka ).
Én nem gondolom,h a francia annyira jó lesz irányítónak.
Irigyellek hogy a kisujjadban van a francia labdarúgó élet minden rezdülése,és ennyire ismered az ottani játékosokat. Bár ugyan sosem láttad például ezt a gyereket de azért „nem gondolnád „. Ilyen az,akinek vérében van a futball.Sose látta, de nem gondolja. Egyszer talán én is eljutok erre a szintre.
Szerintem te maradj inkább a te szinteden és hidd azt,hogy a kikukázott játékosok talán jók lesznek valamire. Az eddigiek nagyon nem azt bizonyítják báttya,ezért én inkább joggal gondolom azt,amit gondolok. Ellentétben a te okosságoddal.
kávézacc vagy béka mozgása a dunsztosüvegben ? 🙂
Nagy Domi kurvara hianyzik.
Gazdi ismét betalált. 18. gólja a szezonban. A new yorki redbullosokat győzték le idegenben 2 góllal. Dani a másodikat lőtte a 74. percben.