© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ha nem kapunk ki, akkor már erősen reménykedhetünk, hogy vmi minőség van kialakulóban nálunk a padon és pályán.
de reálisan nézve nekünk egyelőre a vasas, kövesd, ute,kte,paks kategóriát kell lenyomni, aztán lehet továbblépni.
a jelenlegi kerettel a felsoroltak ellen sem vagyunk egyértelmű esélyesek, nem h ratyi…
Üdv! A hangulatfüst v. nem tuom hogy nevezik, nekem mindig bejön! Nézzetek meg 1-Szerb v. 1-Görög derbit, fantasztikus a látvány a hangulat! Az Illovszkyban a piros füstfelhő hab volt a tortán! CSAK …..
Nekem is, ha nem vagyok a füstfelhő közepében. Kívülről csodás, belülről nem annyira.
Arra az 1-3 percre meg lehet oldanai,hogy ne a közepében legyél.
Ha számítasz rá, igen.
Nem lesz elore bejelentve, remelem ilyenben nem is remenykedtek 😀
Nem reménykedem ilyenben.
Nyomjátok csak, én örülök neki. Talán (?) pont mögötted voltam és ki lehet azt a füstöt bírni simán
Igy van. Akinek nem tetszik, az meg ne jöjjön a kanyarba, máshonnan sem szégyen a Honvédnak szurkolni.
Nem is baj.Voltam már a kellős közepén,ki lehet bírni.Legalább tudják a tv nézők is,hogy mi egy számottevő tábor vagyunk.
Üdv! Tetszik a számottevő kifejezés! (márcsak azért mert a Szép-Irodalom a szenvedélyem, a líra stb)
Ha félsz tőle miért nem kérdezed meg mikor lesz? Ott vagy a közepén de nem látod,hogy veszik elő az emberek és gyujtanak valamit?Ha meg meglepnek vele 10 másodperc kimenni a közepéből biztonságba .Úgy csinálsz mintha minden meccsen 90 percig lenne füst.
Nem jelentik be előre, ezt én sem várom el. Csak annyit írtam, hogy TV-ből, fotelből, másik szektorból látványos, de belül nem jó érzés a füst és a szikrák miatt. Ennyi. A többit te költötted hozzá.
Doni
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-kellett-mar-a-siker-a-lelkunknek-zsoter-donat-2909987
Egyik legnagyobb értékünk,de
ő csapatban tud legjobban érvényesülni,olyanban ami valóban csapatként is funkcionál,mint amilyen a 17-es Rossi féle volt. Ahol mindenki percízen tudta a dolgát,minden helyzetben. Jelenleg a fradi mellett a Kisvárda ilyen Magyarországon.
Mi sajnos évek óta nem…
De ezt Tamásra is lehetne mondani.
Rossi Bajnokcsapatában Zsótér csak csere volt!
Ezen cikk alapján az eszék jobbhátvédje – Mate Milos – iránt Mo-ról is érdeklődnek…https://glas-slavonije.hr/501857/6/Grgica-zeli-Rijeka-Milos-ima-ponude-za-Poljsku-i-Madjarsku
nem akarom magam beleélni, hogy esetleg mi ( is) érdeklődünk de, ugye az ukrán jobbhátvéd elvesztése miatt én látnék ebben lehetőséget.
Ők a Felcsúthoz vannak bekötve
Ebben igazad va, ezért is írtam, hogy nem élem magam bele. De szted Meza nyakára hoznának egy játékost? :):)
Miért ne? Nem olyan nagy sztár ő..
Így van, jöhet vissza
Tam és a játékosaink remélem egy vállalható meccset hoznak óssze a fagyi ellen.Nincsenek illúzióim,de ha emelt fővel jövúnk le a pályáról,akkor elégedett leszek.
Én ha mar focira emlékeztető mozdulatokat látok a csapatunknál akkor elégedett leszek bármennyi is legyen a végeredmény.
Furcsa amit írok, ne botozzatok meg érte : Én a fradi meccset elengedném, a kulcsjátékosok helyett az eddig padonülőket játszatnám. A top formában lévő fradi ellen inkább kapjunk ki 4-0-ra úgy hogy pihennek a húzóemberek, minthogy kikapunk 2-1-re és beleszakad valaki. Nagyon karcsú a keret sajnos.
Nem botozunk meg, de nem!! Ez egy presztizs meccs egy jobb csapat ellen, ebből lehet fejlődni, itt lehet hozzáállással megmutatni ki mennyit ér. Egy játékos ha nem várja az ilyen meccseket jobban, nem ér egy forintot se!
+ Látva a fradi tegnapi szégyen játékát, kb ugyan így fognak minket is lebecsülni, így ha odatesszük magunkat, egy nagyon tisztes meccs további önbizalmat adhat.
Lenne ebben ráció nem is kicsit,de azért valahogy inkább ne. Ne engedjük el mégsem. Azért mégiscsak.
Nem fogjuk, nem tehetjük!!!
Padon?? Alig vagyunk meg ott is! 🙂 Kis körmöst azért adok, mert én egy Fradi elleni meccset semmilyen formában nem tudok elengedni! Esetleg, ha mégis vmi „csoda” folytán a csapat elérne egy jó eredményt – dönci – akkor megítélésem szerint egy jó lelki löketet is adna a csapatnak. Szóval ne engedjük el, jó? Minden kis siker építheti a csapatot, közösséget!
Fura, de akár egyet is lehetne érteni azzal amit írsz. A „harcos lelkem” berzenkedne ellene viszont. Szóval ha elengedjük a fagyit, akkor nincs megállás, holnap majd a kisvárdát is, stb. érted… De eskü, akár védhető is amit írtál…
Van egy ötletem: nyerjünk tartalékos felállásban!
Deal!
Egy döntetlennel nagyon elégedett lennék.
Rossi – Lackfi találkozás… 🙂
Pelso, látom vitatkoztál Hantával, addig olvastam, hogy a „kolozsvári zsidóság”.
Rw-től ez a”Jézusom’ beszólás szánalmas volt.
Falra hányt borsó a két „érinthetetlennel” vitába szállni, függetlenül attól hohy az embernek igaza van vagy sem!
RW csak szimplán ledegradál vagy elzavar, Hanta pedig egyoldalú statisztikákba menekülve, legtöbbször súlyosan demagóg módon támad
ez most valóban az volt, de reflexből tol néha ilyeneket… 🙂
Oké
Húúú, de szemet szúrt nekem is, hogy Hantának azt aztán muszáj volt megemlítenie! Viszketett a billentyűzetem, hogy beszóljak. De uralkodtam magamon és nem tettem. Elvégre lehet hogy én tudom rosszul és kiderül, hogy talán még a Déli sarkon is ők az őshonosak.
ne már…szerintem olvasd el, mielőtt felszínesen reagálnál..aki Bakost oszt meg, attól ez kevés.
több mint 130.000 magyar zsidót deportáltak anno az erdélyi részekről. :/
nincs jogunk megkérdőjelezni a magyarságukat!
milyen szinten hiányoztak/hiányoznak ők most Erdélyből (a személyes tragédiákról nem is beszélve)…?!
ui.
tettem fel Bakost pár napja : https://kiskoz.hu/category/nemfoci/
Nen akarok belemenni, de aki beszélt olyan emberrel aki francia hadifogságból jött haza, nagyon szerencsés, mert nem sokan értek haza. 1 nyers krumpli egy napra, és nem volt strand meg sportverseny. Nekem volt szerencsém meghalgatni a történetét. Az egész rengeteg kérdést vet fel, de kérdezni sem lehet.
Jurinával kapcsolatban öltözői gondokról beszélt Supka az nso-n. Ugye el is adták. Lesznek még ilyen problémáik,hisz ott van már Molnár Gabika is újra.
Az nekem is megütötte a szemem, hogy Jurina távozása és a öltözői széthúzás között párhuzamot vontak. Azért lehet ezt így nem kellett volna 🙂 Abban is igazad van, hogy Molnár sem egy nyugodt természet. De nekem pl feltűnt a gólösszefoglalóban, hogy Drazic és Besirovic sem örült annyira a góljainak.
Lesznek ott gondok.
Nálunk viszont szerintem javult a morál,de nem akarom elkiabálni.
Aki lemaradt volna erről. Hétköznapi hősök.
https://m4sport.hu/cikk/2022/08/23/egy-honved-drukker-megserult-a-csapat-masszore-a-korlaton-keresztul-latta-el-hetvegi-hosok
http://dvtk.eu/hirek/horvath-ferenc-a-dvtk-vezetoedzoje/11458/
Hát akkor a Diósgyőr idén se jut fel 🙂
Mindnekinek ajánlom a hétvégi Pécs-Díósgyőr meccset.
1 raklap valamikori Kispestivel a pályán.
Érdekes tapasztalatokat lehetett leszűrni.
Eppel szánalmas volt
Számomra azt jött le, hogy jó, hogy mindenkitől megszabadultunk…
A diók jelöltjei a megüresedett kispadra:Szivics,Pinyő.Úgy látszik nem tanulnak semmiből…
Ifj. Kuznyecov most a favorit,
ha Pintér helyrerakja őket, akkor még lehet sanszuk… ott már csak 1 ilyen segíthet
Esetleg Sannino mester johetne meg
Érdekes, hogy én láttam Sanninó mester mit szeretne játszatni a csapattal, de hamar kiderült, hogy a keret alkalmatlan erre. Mire jöttek a játékosok, jött a covid is (bármi legyen is az) a zűrzavarával együtt.
En nem lattam.
Az utódok produkcióját látva már értem a bunkerfocija miértjét.
Lentebb írtam de ide is illik sajnos:
Eppelről néhányan azt állítják hogy türelmetlen volt vele a kispesti nagyérdemű egy része!
Én az voltam, vállalom is!
De sajnos az élet igazolta a vele szemben türelmetlenkedő szurkolókat!
Bálványként vártuk vissza!
Majd huszonharminc meccsen keresztül ment a töketlenkedés!
El lett távolítva, el lett üldözve ki minek látja!
Nos azóta a derék bajnokunk már a másodosztályban is kiszorult a csapatból!
Én sajnáltam amikor kiraktuk de ezen a meccsen (is) botrányos volt.
Viszont Nagy Gergő tetszett a kővesdben tegnaap.
De jó volt a díósgyőrben Lukács is.
Kesztyűs is egy nagy mélypont volt…mint nálunk.
Lukácsnak meglátásom szerint magas az NB1. Az NB2-ben lubickol ténye, de sztem vannak különbségek a két osztály között. Talán érdekes lehet az is, hogy az NB2 gólkirálya nem jött szóba egy NB1-es csapatnál.
Meg a Kecskemét is meg akarta tartani az nb1-re. Sőt még az is lehet, hogy a Vasasnál is felmerült volna 12. csatárnak. 🙂
mondjuk nem értettem, hogy a kecsó miért nem akart nagyobb energiát fektetni abba, hogy kölcsönbe megtartsa vagy Lukács nem érezte azt, hogy neki az NB1 jobban feküdne?
Szerintem Diósgyőrben jobban keres.
Lukácsot nem engedte a diósgyőr,hogy kecskeméten maradjon. Luki maradt volna,kölcsönben ,vagy bárhogy,de a miskolciak nemet mondtak. Szerintem jogosan.
Ez igaz.
Az nb2ben is az alsó házi csapatok ellen villog inkább. Mikor egy feljutásért küzdő csapat az ellenfél már leveszik
Az Nb2-be még lehet érvényesülni az Ő gyorsaságával. Az Nb1-be az már kevés.
dehogynem…le is igazolták, csak kicsit korán
nálam Bobál és Filip férne be a csapatba.
bár, ahogy a várdai ezüst híd kezd stabillá válni Dudinál rezeg a léc. 🙂
alapvetően ez a forduló is azt bizonyította, hogy nem a képességek, hanem a motivációs szint fogja a meccsek nagyobb részét eldönteni.
Kollega urak! Kerdesem volna: ha a fagyi csütörtökön este 9-kor fodballozik Írországban, akkor a vasarnap 17:30-ra kiirt meccset nem fogjak elhalasztani?
Ha igen, akkor mi a repedt faszert aruljak ra a jegyet?
Nem fogják elhalasztani.Jegyek a zsebben.Kicsit abban bízom,hogy fáradtak lesznek.
Az itthoni 4-0 után nem lesz miben elfáradniuk.
Azért ott a pad is elég hosszú és egy bajnoki meccs elég motiváció lehet, hogy felküzdjék magukat a EL keretbe azok, akik lecsúsztak róla… 🙁
Sztem a 4-0 birtokàban ès ezâltal a biztos csoportkör miatt nincs érdekükben sztem.Illetve mèg tartalàkolni sem fognak vagy pihentetni kulcsembereket.
Kivancsi leszek… mindenesetre gazos. Penteken repulnek haza, ha reggel indulnak is delutan lesz mire hazaernek, az nyilvan pihenonap, aztan a szombat, csak egy nap, es vasarnap mar ketto korul a stadionban kell lenniuk. Szűk lesz
Ez viszont legyen az ő gondjuk nekünk meg talán egy jó lehetőség, hogy egy döntetlen kiharcoljunk. Ennek a csapatnak az nagy lökést adna! Nagy verésbe nem szaladhatunk bele!
Üdv! A Schön lemez nálam már nem lejárt eltört már, s kész menjen ahova a sorsa kívánja isten hírével… Vannak Schön szintű játékosok még …….
Átigazolási hírmorzsák: a Kövesd állítólag eladta Jurinát Szaúd Arábiába és helyére kinézték Bobál G. -t és /vagy Zimonyit a Vasasból. Előbbit elviekben a Diók is akarják. Én baromira nem értem ezt a vasast. Minek vették meg Bobált, Zimonyit, ha ennyire nem számítanak rájuk?! Bevásároltak ezek is mint hülye gyerek a cukorka boltban.
Minden elérhető honi sztárocskát megkörnyékeznek.Csányi papa tolja még egyelőre a pénzt,csak csapatuk nincs.
… ala BP Honvéd 2019-20
19-20-21 22? remélem most elindult valami…
Azt mondta, addig megy a lóvé, amíg csak magyarokat igazolnak. Ezért most kipróbálnak mindenkit, akit csak meg tudnak szerezni.
Közben vittek helyettük jobbakat(szerintük jobbakat) ,így ők már nem kellenek.
Van ilyen.
Ok, ezt értem, de például Zimonyit – akit én nagyon tehetséges játékosnak tartok – beetették és elhozták a ZTE-től, ahol sztem nyugodt körülmények között játszva kinőhette volna magát. Játékostemető lett a vasas.
Beetették
Hát akkor hozzuk el…
Nem lenne rossz a srác, de Jurina távozása után nagy valószínűséggel Kövesd lesz illetve lehet hallani a diókat.
Ok.
Inkább valami biztatót a saját házunk tájáról!
Vihar előtti csend! Sajnos semmi érdemi infó. 🙁
Az m4sport oldalára egy fazon beírta, hogy Lukic megy Olaszországba és Haratin jön hozzánk… Elég hihetetlennek tünnik…
Hol van ott komment felület? Vagy hová írta be?
A Facebook oldalukon a Vasas-Honvéd meccsről szóló cikkhez.
A puhos, kövér, durcás, alibi Lukic elmegy Seria A-ba??Azta, remélem sok pénzt akasztunk! Azonban egy dolgot nem értek, hogy miért hoznánk egy védekező kp-t, ha elküldtük Petrusenkot, mert ugye Kharatin az. Ezek a hírek nekem kamunak tűnnek.
Haratin ha háromszor születik se fog fele annyi gólt sem szerezni mint Lukic!
Vagyis hat Haratin nem ér egy Lukicot!
Lukic meg ha 4x születik akkor se fog annyit szerelni középpályán mint Haratin 😀 😉
nem is egy poszton vannak, vkp. Haratin.
nem is csatár…b+.
de sok védekező melót levehetne a dagi nickedről, akinek több ereje maradna a gólokra… 🙂
Addig örüljetek amíg dagizhatjátok és itt rugdossa a góljait Kispesti mezben!
Sokadszor írom le hogy aki Lukicot védekezni, mezőnymunkázni kényszerítené az fordítva ül a lovon!
Középcsatár!
Egy védőmunkája kell legyen mégpedig az ellenfél szögleténél a rövidsarkot biztosítani!
Ezt meg is teszi a Vasas ellen is mentett ilyen szituációban!
Mégis milyen védekezést vártok egy (ismétlem) középcsatártól akinek a másik kapu előtt van dolga?
csak húzlak vele… 🙂 azt hittem veszed a lapot.
nagyot ment a vasas ellen!
ez most komoly!
Teljesen igaz, sőt a szögletnél sem kell hátramennie, a csatártárssal együtt a felezőnél kell állnia, ezzel minimum 3-4 ellenfelet távol tartva a kapunktól!!! Pláne, hogy a szögletek 90+ %ából, semmi nem lesz!
Kell ide Lukics,így van.llyen kategóriát nem lehet minden sarokról összeszedni,mint ő.
Ha menne,garantáltan nem tudnánk pótolni.
a személyi döntésekről 0 infónk van(mármint ki mlért ment).. :/
szerintem Haratin fizetése kb duplája mint Petrusé volt.
amúgy totál jöhetne, nagyon kell még ütköző/labdatartó a középpályára… + lesz olyan meccs, amikor nincs esélyünk Szabóval és Bocskayval kezdeni, pl. most a ratyi ellen, mindenképp Dokával kezdenék.
Azon a poszton van Bocskay,Gomis, Mitrovic és akár Zsótér. Teljesen megvagyunk ott.
Mitrovicsnak nem az a posztja,de Gomisnak jól kitalálták egyébként(mert amúgy neki sem az, elvileg középhátvédnek hozták).
Két hete még az egy szem Bocskayra volt rábízva az idény,azon a poszton.
Gomis bemutatkozó szövegében is benne volt,hogy védekező kp is. Kettejük esetleges pótlására meg teljesen jó Mitrovic és Zsótér egy egy meccs erejéig
Szerintem annyira szűk a keretünk,hogy ha Bocskayt,meg Gomist kellene pótolni Zsótérnak,akkor kb meg Donát helyén nem lenne senki,aki használható.
Mitrovicot felejtsd el.
El vkp-nak sokat kell futni,ütközni. Na ő ezt 20 percig sem bírná.
Ezért is írtam, hogy esélytelen Kharatin érkezése.
Pedig ő is Prostar-os. 🙂
de ő magasabb póc 🙂
A volt fradista Haratin? Mondjuk ő futballista. De ki fog gólt lőni?
Majd Richie és Traore. 🙂
+ Zalán és Luki
Szegény Eppelt mind az edzője, mind a szurkolók szídják,mert kihagyott egy nagy helyzetet..
Nem sok babér terem neki az nb2ben se.
Elképzelni nem tudom, hogy a bajnoki címet nyert bajnokságban, gólkirály lett, a kazah bajnokságban is rendesen helytállt, a Cercle Brugge-be hasznos góljai voltak, aztán hazajött és gyakorlatilag használhatatlanná vált….vajon mi lehet az oka?
A sok call of duty 😀 ,meg,hogy azt hiszi neki automatikusan jár a kezdő mert gólkirály volt,Lanza mellett Rossi kezei közt. Kazasztán meg azért nem egy nagyon erős liga. Ott is első körben 13 meccs 3 gól. Utána volt egy tényleg jó szezonja ,Brugge-be egy gólt szerzett, valogatottban is felsült,ide is azért jött horribilis összegért mert máshova nem kellett.
Vajon mi? Hmmm…talán a példás sportolói életvitelének? Lehet, hogy inkább a Honvéd e-sport csapatába kellett volna leigazolni.
Ki is kaptak Pécsett….ahol viszont a mi egykori fiatal csatárunk Tóth Gábor Kristóf rúgott 2 gólt. 🙂
Lukács is gólt rúgott, őt se felejtsük ki…sztem hozzuk vissza mindkettőt.
Mindkettő leégett kispesten…
Lukics itt van, Lukács meg nagyon gyenge, nálunk a kispadra is csak elvétve tudta beverekedni magát. Az NB 2-ben bárki gólkirály lenne…
Jóvanna elírtam:) javítom. A „visszahozatala” részemről komoly ironiával társul. Én sosem sírtam vissza.
Jó, de abból az egyik büntető. Egy hete tudom,hogy az nem számít.
Azért azt a büntetők is be kell valakinek rúgni….
Pedig Lukicnál sokan vették semmisnek a kettőt 😀
A büntető kettőt ér.
Kivéve ha Lukic szerzi.
akkor 3-at. Ha Ennin, aki meg vak, annak nincs is mértékegysége.
Ennin gólja nem ér. A hétvégén xeltünk
mit szóltok a matyó-loki derbihez … ?
Bobáldávid mekkorát küzdött… 🙂
Teljesen egyetértek.
Na, meg vannak a fagyi gagyi elleni jegyek is. Vegyétek, vigyétek, gyozelemre fel! (Vagy legalább dontetlenre)
Eddig nem volt hozzá kedvem de most értékelek:
SZAPPANOS (5)
Óriási potya majd két hatalmas bravúr még az első félidőben! Ha valaki Ő megérdemli hogy ne bántsuk!
SZABÓ (4)
Helyezkedési hibák többször is és támadásban is gyámoltalanság!
Ez még mindig gyenge!
PRENGA (6)
Remekül szervezte a védelmet, nem is kaptunk hagyományos gólt csak kapushibából
CIRKOVIC (6)
Tanári nyugalom várdai társával együtt újra összeállnak. Egyre jobbak lesznek ketten
TAMÁS (5)
Nem volt rossz, hajtott küzdött
BOCSKAY (3)
Totális homály, egyetlen dolog amire emlékszem tőle egy sárga lapos taktikai faultra!
A meccs leggyengébbje volt!
GOMIS (5)
Közepes teljesítmény extrák nélkül
ZSÓTÉR (7) GÓLPASSZ
Remekül focizott, agilisan meglepően pontosan és ami még meglepőbb egészen jól irányította a játékot
KOCSIS (6)
Szétfaragták következmény nélkül de még így is a jobbak közé tartozott!
LUKIC (7) GÓL
Méghozzá micsoda gól!
Mérkőzést eldöntő, lefordulós, szép találat! Neki EZ a dolga!
Meg is csinálta!
ENNIN (7) GÓL, GÓLPASSZ
Mezőnyben egy futballista burleszkje hatalmas gyertyákkal, luftokkal nevetséges jelenetekkel, de…
Gól, gólpassz!
A kanadai első lett a meccs kanadai táblázatán!
Csatártól nem kell több!
TAM COURTS (6)
Amíg belátja hogy 4-3-3 kell a csodafegyverhez addig a legfontosabb dolgát ellátja!
Doka-Szabó csere a kezdőben és jó is lesz!
DOKA (6)
Kevés ideje alatt is megmutatta hogy ahogyan ő játssza a jobbhátvédet úgy talán Szabó soha nem is fogja!
MITROVIC (4)
Gyenge volt…
Lehet bakot lőttünk vele
JOHNSSON (4)
Szintén…
Felesleges kerettag
TRAORE (4)
Detto…
Se labdatartás se passzok, eddig legalább ez ment neki úgy ahogy
Mondjuk Traore megtartotta a labdákat..
Nem,bocsi.egyet sem tudott.
Igaz,Ennin olyan labdakezelési hibákat vét,hogy rossz nézni.A gólnál pont ott állt,az Zsótér érdeme volt.Ettöl függetlenül,gól,gólpassz.
Jó a listád 1-t kivéve, Démon harcosunk időtlen volt, nem lehet értékelni. De szrntm 1-kellemetlen-1-az-1-ket javarészt nyeri, bármikor képes gól-gólpassz, kell már a magassága miatt-is 1-ilyen arc!
Végre van fent hosszabb összefoglaló :
https://www.youtube.com/watch?v=7Rd1pIOJJzo
Viszont kiderült, amit sejteni lehet, hogy Maxim hiánya előnyt jelentett nekünk a középpályán
Kelleme még adni neki lehetőséget.
A pihenésre. 🙂
Kellene ám! Már így is többet játszott a csapatban, mint pl Kerezsi összesen. Igaz, ő elvan a kispadon.
max 1et adnék még neki…erős jóindulattal!
Nagygeri 1 rohangáló játékmester ehhez az alibi faxhoz képest…
Nono is így kezdte. Ugyan így elkergették volna páran az elején, kb ugyan azok az emberek mint most Maximot, aztán csinált egy fasz kiállítást mint Maxim. Azóta se közelíti meg senki. Hátha Maxim 🙂
Mondjuk ebben is lehet valami!
De kétségtelenül botránygyengén kezdett!
Egy csapatban ahol az összeszokottság miatt nem sok jó bemozgás van még. Voltak nagyon szép labdái is,igaz még kevés. Azok vagy véletlenek voltak vagy ha elkezdik érezni egymást a pályán megvan az új Nono. Én inkább az utóbbinak drukkolok 🙂 A Vidi ellen rajta és Eninen kívül senki nem tudott megcsinálni egy cselt se
Petryak haza igazolàsával valószínűleg megnyílt az út Schönnek a Vidibe.
Most megy haza? Mindenki ellenkező irányba megy.
Sahktar a hàború miatt sz.rban van.A nagy nevek elmentek,gondolom a tulaj kevesebb lóvét tud a csapatba tenni,így kiàrusítjàk a jobbakat rs visszaviszik a règieket.Pl:Zubkov is.
A bíráskodásról nem esett még szó,. Amellett, hogy nagyon hazai pályát fújt a vasasnak, semmi következetesség. Ami itt sárga, ott nem, és már megint az a bajom, hogy nem védik a fiatalokat. Szegény Kocsist kétszer is lekönyökölték egyszer Otigba, aztán Hidi, egyik sem kapott sárgát. Ha szabálytalanul szerelik akkor is mehet tovább… nem jó ez így
Olyan mintha nem lenne szabálykönyv. Össze vissza fújnak. A kisvárda meccsen is a zete olyanért kapott 11-t, amiért a várda 10 percel előtte nem kapott. Mind ezt alapos var vizsgálat után. A tegnapi meccsünkön meg teljesen ellenünk fújtak.
Sok alattomos szabàlytalansagot vétettek a vasas jàtèkosai szankciók nèlkül.Gomis,elrúgja a labdàt,aztàn ő kap sárgàt,meg szabadot a vasas a fèlidő vègèn.
ezt irkáltam tegnap folyamatosan, ha láttad.
erősen el kéne gondolkodni a vezetőknek, hogy talán jelezni kellene mlsz felé, hogy ez minden csak nem fiatal program… ha 1 b.zi bíró hagyja így kicsinálni a 18-20 éves gyerekeket, akkor felejtős az egész xar.
min. 2-3 sárga maradt el tegnap és után ki tudja mi jött volna még normális bíróval!
és ott az a nyomorult var-kocsi….vajon minek is, ha ilyenek felett csak úgy átsíklanak ?
Nem olvastam, meccsen voltam : D
de teljes mértékben egyetértek! + majd a végén kihozzák, hogy az MLSZ elnökúr csapata a legsportszerűbb
Csak pirosgyanúsat vizsgálhatnak, sárgásat nem.
Üdv! Lukinnyó gólja amelett hogy ügyes s látványos is volt, Ádám Martin lőtt ilyen gólokat anno! CSAK ….
Mielőtt valaki félreértené a játékosok „istenítését”. Szó nincs erről,de azt nem lehet nem észrevenni,hogy mennyire akarnak és megdöglenek a pályán. Ez nálam így oké. Ennin is,Bocskay is többiek is. Látom a hibákat nyilván,de a törekvést is. Most vagyunk kialakulóban,az ilyen sikerek segítenek.
Jön a fradi,hát ott azért csodát nem kell várni,ők az nb1 felett vannak ebben a pillanatban.
Játékosok szerintem,számok nélkül.
Szappanos:egy ilyen gól benne van a pakliban. Nálam ő nagyon biztos pont.
Szabó: én nem látom olyan rossznak,vannak bizonytalanságai,de teszi,csinálja. Fiatal még,én játszatnám továbbra is..
Prenga,Cirkovic: jól olvasták a játékot,néha feljebb jöttek és megelőző szerelésekkel is tették a dolgukat. Kezdenek beilleszkedni,valamilyen szinten nyugodt is vagyok,ha ők vannak a pályán. A bibi az
,hogy nem szabad nagy területet hagyni köztük és a kapu között,mert az ellenfél csatárai általában gyorsabbak.
Tamás: aki kritizálja,mutasson egy jobbat a magyar mezőnyben. Mindenhol ott van. Sokszor tanácstalan,vagy rossz döntést hoz,de az nem feltétlen az ő hibája. Nem kérik tőle a labdát,nincs kialakult csapatjáték.
Ennin: sokat futott,sokat segített be hátul.
Gól,gólpassz az oké,de attól függetlenül sem lenne ő rossz,rá is érvényes,ami Tamásra és az a magyarázata,hogy cipeli a labdát.
Zsótér: rengeteg meló a meccsben,van sok hiba is,de az hibázik,aki vállalkozik.
Ő próbálja csinálni.
Gomis: megkövetem. Hatalmas húzásnak tűnik az,hogy bebaszták őt középre. Jól követi le az eseményeket,jól passzol(mondjuk az a múltkor is tetszett),de a helyezkedése is jobbnak tűnt már. Viszont ne bambuljunk már el a kapu előtt és ne faultoljunk szükség nélkül a 16-osnál.
Bocskay: jól támad le,folyton keresi a passzsávok elzárásának lehetőségét,nem véletlenül nem tudott kibontakozni a vasas (1-1-től már egyre jobban nem).
Összjátékban tényleg kapkod,de a sok futás bekavarhat a koncentrációba is.
Ő is nagyon sokat tett a meccsbe.
Kocsis: simán csapatba való. Agresszíven támad,vissza is zár.
Van benne power. Utolsó passzoknál nem kapkod és rutinosabb lesz,az lesz majd a még jobb nekünk.
Lukic: kínlódik,de ha mindig betesz egy,vagy két labdát a kapuba,akkor el van nézve.
Mondjuk az sem feltétlen az ő hibája,ha kínlódik.
Doka: több meccs alapján mondom,hogy prémium kategória a srác(helyezkedés,szívósság,koncentráció,munkabírás alapján).
Többi csere tette amit tenni kellett nagyjából. Mondjuk Traoré elég gyenge volt egy fáradó védelemmel szemben.
Csapatjáték most kezd kialakulni,még mindig kell idő ahhoz szerintem,hogy csettinthessünk,de jó alapanyagunk van.
Egy Zsótér,Tamás,Kocsis stb tengelyre Várdán kb lecummantanák magukat,olyan csapatot gyúrnának össze belőlük. Pedig a mostanit is látjuk ugye náluk.
A párharcrol a véleményen,hogy a vasas valamivel jobban kezdett,de idővel átalakult egy magyar foci vs „modern foci” jelleggé. Az angyalföldiek kis magyar sztárocskái el-elfocizgatnak ugyan(pl Radó),de melózni nem akarnak,a mieink meg,ha már a foci nem mindig úgy ment,ahogy kellett volna,a meló most is bele volt téve a meccsbe. A vasas játszani akarta a fociját,mi meg izomból lenyomtuk őket. Már a hátsó embereik nem tudták feltenni a labdákat a szükséges helyekre,mert mindenhol ott voltunk. A középpálya közepe volt néha üres nálunk ,ha eltolódtunk a jobb,vagy bal oldalra és sikerült rést találniuk a
vasas játékosainak. De kurva sokat futottunk,sokat támadtunk le,ez meccs
közben nem annyira feltűnő annak ,aki ezt direkt nem figyeli. Ehhez Ennin,Bocskay,Zsótér iszonyat sokat tett.
Senki ne csodálkozzon,ha páran kifeküdtek meccs után,az nem feltétlen a rossz kondi az okozója,hanem a határok feszegetése sztem.
Én megmondom őszintén,hogy most
nagyjából láttam már,hogy mit akarunk játszani és tetszik ez az erőfoci
jelleg és viszonylag csapatként is funkcionáltunk. Persze nem szállt azért le a rózsaszín köd,van itt csiszolnivaló bőven.
le tudtam volna csapni a gyökér hajdúBét, ahogy flegmán humorizált, hogy vajon mitől dőlt ki pár játékos a végére…
iszonyat mekkorát futott a középpálya…(sőt olyan is volt h Luki szerelt a 16oson belül!)
ez is mutatja, h itt kell erősíteni, a meccsek a középpályákon dőlnek el.
Így van. Pláne amikor sikerült a letámadó játékosok között felpasszolni a labdát,akkor Prengának és Cirkónak ki kellett lépniük sokszor pozícióból.
Azt amúgy ott Gomisnak kell elsősorban megoldani,de képes lehet rá,elég intelligensnek tűnik.
+ még sokszor a Vasas-Vasasnál-Vasashoz-a Honvéd elnevezés helyett bakizott!
Ugyanezt láttam. Játékban nem voltunk jobbak, viszont mindehova odaértünk, ezért a magyar sztárocskák nem tudták átvenni a labdákat mert megelőztük őket, vagy nem tudták fonogatni a lábukon mert rögtön elpöcköltük előlük. Hosszútávon ezt a játékot ilyen szűk kerettel nem lehet játszani de jelenleg beválik.
Dinamikában nagyon sokat javultunk, ami évek óta próbléma volt , mert mindig lassabbak voltunk mint az ellenfél az elmúlt 3 évben.
A volt Honvéd játékosok (Hidi, Czipf, Ihrig ugyanazt a körülményes balfaszkodást csinálták mint nálunk. És Holender sem tudott felgyorsulni mert rögtön odaléptek neki.)
Teljesen meglepő (és sokan másképp látják) de aki a legjobban JÁTSSZA a focit az Gomis, aki nem védő hanem egy jóféle középpályás. Tudom volt sok hibája, de mindez azért mert ő mert középen megkockáztatni egy testcselt, vagy kihozni a labdát 3 rátámadó közül, vagy elereszteni egy bombát 25-30-ról. A meglepőt ő tudja jelenleg meghúzni.
Egyetértek, de nem volt sok hibája.
Egyetértek.
Ami nagyon látványos volt, hogy a csapat fele egyszerűen összeesett a végén. A hagyományosan gyenge állóképességünkön sürgősen javítani kellene!
Gratula a szurkolóknak és a csapatnak!
Az összeesès,az sztem taktika volt,tördelni a jàtèkot.Amúgy egy ilyen vizes,mèly pàlyàn átkozott nehéz focizni,sokkal többet kivesz ajàtèkosokból.Sztem az àllókèpességünk fejlődik,ahogy ezt a skót is kiemelte.
Idézet Tam Courtstól: „Igaz, hogy a lefújás után úgy tűnt, néhány játékosunk elkészült az erejével, e téren valóban van még tennivalónk.”
Mit írtam a hozzàszólásom utolsó rèszèben?Fejlődik az àllókèpessègünk!Ezt meg a meccs előtti interjúban mondta a skót.Azt ugye te sem gondolod,hogy Mitrovic bejön,majd 8 perc múlva fetreng a fáradtságtól.Tovàbbra is tartom,hogy az uccsó 10 percbeni fetrengés taktikai időhúzás volt,illetve,hogy egy ilyen pàlya többet kivesz.Ha annyira összeestünk volna,akkor a vasas be tudod volna minket daràlni,amit ugye nem tett meg.
Nem vitatkozás képpen, de a szövegből nekem úgy tűnik, hogy a meccs után nyilatkozta(de csibész ember aki biztosra megy, az NSO hozta le ezt a meccs utáni nyilatkozatot) és nem a Mitrovicra, hanem pl Enninre gondolt. A hátsó alakzatunk egybként jól állt a lábán.
Mondjuk Ennin és Lukic is hol a saját kapunknál tünt fel ,hol az ellenfél kapuja előtt. Ennin komoly mennyiséget futott le,a végén meg sérülése is volt csak már nem volt csere. Korábban az 50. percben elfogytunk.
A fejlődés elvitathatatlan, de a mester a nyilatkozatban, azt mondta, hogy ezen még javítani kell. Úgy legyen.
Az jó lenne! Enin sztm. tényleg teljesen elkészült az erejével, Bocskai viszont elég jól bírta. Jó lenne tudni az insta adataikat, hogy ki mennyit futott!
Zsótér több reakciója is kicsit furi nekem.. Remélem nem megy el..
Az első gól után bent maradt a kapuban.. Majd lassan jött vissza, a meccs végén pedig ő volt az első aki ment be… Remélem csak halucinálok..
Sztem hallucinálsz,de soha nem lehet tudni.
Zsótér az egyik legfontosabb emberünk.
Ha magyart akarnánk hozni a helyére,nem is találnánk hasonló kalibert,de ugyanez a helyzet Tamásnál is nálam(talán Pászka lehet idővel jó). Sőt,ő jobb pl az ilyen Civic,Hangya féle arcoktól,vagy az ideggyenge vidis némettől(mármint Tamás-szerintem/nálam),tehát a légiósoktól is.
Cáfolja meg Ennin meg a skót minden előzetes hisztimet, nem leszek rest járni a Canossát! Így tovább!
Nem volt ez egy hatalmas durranás, de nem néztünk ki szarul.
Csoda szurkolás! Ma büszkék lehetünk, az élet szép.
+ én Lukicot mindig is egy felsőbbpolcos csatárnak tartottam mint barmelyik konkurenciája. Csávó tényleg csukott szemmel, háttal, összekötött kézzel jobban érzi a kaput, mint bármelyik az elmúlt évekből.
Bár dagadt, ugyebár.
Erről van szó!
Futkározni lehet meg „nagyszívvel” tolni a semmit de igazán gólveyzélyesnek lenni már tudomány vagyis inkább tehetség!
Na ebből van Neki sok a többieknek kevesebb!
Azért 1-pár kiló lement…
Hidi Patrik: Biztos zrikáltam volna Szappanost, most ezt én fogom kapni
https://videa.hu/videok/nemzeti-sport/sport/hidi-patrik-biztos-zrikaltam-volna-budapest-honved-labdarugo-nb-i-A1SUgO6bS8g9TYRD?start=8.173563
Nagyon intelligensen és összeszedetten nyilatkozik mindig, igazából kedveltem nagyon. Voltak jó meccsei az utóbbi időben nálunk, de mire beérett a játéka, addigra más szelek kezdtek fújni Kispesten. Sajnálom is hogy elment, meg nem is. Fura érzés.
dettó
Aki menni akar,-màrpedig ő akart-rà kell adni a kabátot!Ettől függetlenül nekem továbbra is szimpatikus ember marad.
Patya nem volt rossz.
Ő nálunk sem volt rossz.
Ráadásul belső védőt játszott, legalábbis a kapu mögül úgy tűnt.
Vajon mi az oka annak, hogy az előző meccsen veszélyes és agresszív, ráadásul gólt szerző Kerezsi nem fért be az öt cserébe?
Üdv! Szrntm most nemhiányzott, (gondoljunk a buta 11-sre!) és valsznlg taktikai okok miatt maradt ki.
Az előző meccsen gólt kellett szerezni, most inkább a védekezést kellett erősíteni. Szerintem
csak az esetleges védekezési plusz szólhat az izlandi mellett, a múltkori Zalános’ 11es után, most így utólag megértőbb vagyok ezzel a cserével.
az más kérdés, hogy 1 profi stáb 1 év alatt kezdőt kellene fargjon Kerezsiből…
Tegnap végig néztem a találkozót. Azért voltak dolgok amik megragadtak bennem:
1. a meccs előtti discozás a stadion fényével elég gyatra volt. 😀 Már vártam, hogy mikor jelentik be, hogy áramszünet miatt elmarad a meccs. 😀
2. a kaput eltaláló lövések száma meccsről-meccsre apránként emelkedik, de továbbra is úgy érzem, hogy egy gólerős csatár és egy középpályás aki normális labdával segíti a csatárokat azért elkéne a csapatba.
3. a játék összeképében is látok azért javulást. Vidi ellen siralom volt, Paks ellen egy félidőnyi már elfogadható volt, a Vasas ellen meg már szinte volt olyan időszak, amikor az ellenfél fölé nőttünk.
4. a Vasasba játszó ex-kispestiek nem voltak meggyőzőek…hogy csak ellenünk vettek vissza, vagy amúgy is nem tudom, de meggyőztek, hogy nem vesztettünk semmit a távozásukkal. A másik sok ex-kispestit foglalkoztató klub a Mezőkövesd, ott is kiváncsi leszek, hogy mit alkotnak a régi kispestiek.
5. a Tábor tegnap is ott volt a szeren. Öröm volt hallani őket, gyakorlatilag hazai pályát varázsoltak. Nem is csodálom, hogy Tam-nak is tetszik a dolog.
6. Mitrovics, Szabó, Bocskay, Johnson súlytalan volt, Remélem összekapják magukat a későbbiekben.
7. Kerezsit hiányoltam Johnson helyett simán jöhetett volna.
8. azért azt sajnos látni kell, hogy nekünk nem a Vidivel, Fradival, Kisvárdával kell partyba lenni, hanem idén nekünk az ellenfeleink a Mezőkövesd, Kecskemét, Vasas, Debrecen, Újpest, ZTE lesz…őket kell fordulóról fordulóra elkapni, és akkor nem lesz gond a bennmaradással és végre elmozdulhatunk a sokéves holtpontról….
Összességében azt kell mondjam, hogy a véleményem szerint bár még nem teljes keret azért meccsről meccsre szebb arcát mutatja. Nem mondom, hogy Bognár Gyuris magasságokban van a Csapat, de látszik a meló, amit hétről-hétre lenyomnak a fiúk, és remélem ez még jobb lesz. Még valóban kéne néhány igazolás és szerintem rendben leszünk.
Megérkeztünk a ló túloldalára.
Kedves Sanya!
A ló túloldalán is van egy ló. Praktikusan ugyanaz a ló 🙂
Baj-nok-csapat! Baj-nok-csapat! Baj-nok-csapat!
Nem értelek.
mire/kire gondolsz ?
Aki szombaton, béna, sánta, fogalmatlan volt, ma már hős.
Sokat fejlődött a sport ès orvostudomàny.
csak a magam nevében beszélhetek… korábban folyamatosan ekéztem Ennint és néha Lukit is.
ahogy lentebb írtam, tegnap megdolgoztak azért, hogy kapjanak pár hónap türelmet ill. bíztatást, a gyakran mellébeszélő Tammal együtt,
tetszett ez a tegnapi hozzáállás, így lehet csak meccseket nyerni, erre lehet alapozni, csak kell még pár ember és qrva sok meló!
akkor nem létezik h kieső helyen legyünk 10 forduló környékén vagy főleg a végén.
—
írtad fentebb h Hidi tetszett, nem volt rossz, de jó sem, olyan szürke, mint nálunk szokott lenni.
mondjuk az eltiltott Kamuscsenkótól mindenképp jobb lenne.
Akik szombaton bénáztak,sántáztak,fogalmatlanoztak többnyire csendben siratják a vasast
Valóban,de ez a szurkoló lèlek.Reàlisan kell értèkelni ezt a győzelmet,aminek csak akkor van értelme ha a következő meccseken is pontokat thdunk szerezni.
Korábban azt mondta Ennin, hogy már várja, hogy bemutathassa a gólörömét. Mutatott valami speckó gólörömöt?
Korábban azt mondta Ennin, hogy már várja, hogy bemutathassa a gólörömét. Mutatott valami speckó gólörömöt?
Keresztet vetett 😀
Nem,fogta a labdát és mentek vissza.
Az tényleg speckó 😀
Meglepett volna ha örülnek az 1-1 nek 😀
Pálya: győzelem

Stadion/lelátó: győzelem
És majdnem meglett a mesterhármas is
Utcàn megcsúsztunk talán?
Az kène még….:) nem.
Akkor megnyugodtam.Elàrulod,hoy mi volt a 3ik tènyező,ami nem jött össze?
Az, amit írtàl. De nem írhatok mindent itt le, ez nem az a forum 🙂
Fb.esetleg?
Mire gondolsz a kettő után?
Számomra a mai meccs legfőbb konklúziója: türelem.
Türelem a fiatalokkal szemben, de Enninel és Lukival szemben is (nekem ez utóbbi részen lesz dolgom)
Türelem a komplett csapattal és a stábbal szemben.
Ma letettek annyit az asztalra, hogy kapjanak pár hónap türelmet a munkára, fejlődésre.
Ennek a csapatnak egyelőre nem sok esélye van a ratyi vagy 1 jó vidi ellen, de bárki más ellen már van!
A középpályát még meg kell erősíteni 1 sokat futó,ütköző robottal+ jöhetne 1 balvédő is és 1 csatár, oszt megvagyunk.
CSAK türelem.
Középpálya a legnagyobb gond meglátásom szerint. Oda kellene legalább két olyan játékos akivel komolyabban is lehet számolni. Bocskay max csere, Szabó vállalható, Kocsis nekem új titkos favorit.
Abban biztos voltam (írtam is párszor az elején), hogy lesz 1-2 olyan játékos, aki látványosan fog fejlődni az új közegben.
Talán Kocsisra gondoltam volna legkevésbé, amekkora szenvedést mutatott a dióknál, nem hittem benne, hogy ilyen minőségi változás jön nála.
Végülis Ennin gólja előtt is neki volt a nagyon tuti beadása, még ha kellett is hozzá Dombó újabb vicces akciója,
Kocsis rendre jól húzta meg a jobb szélt, pedig a vasas balvédője nem is ügyetlen gyerek.
Üdv! Kire gondlsz mint balvédő?
Silye
Köszi mert én a Hinorával kevertem…
Kocsis nekem már tavaly előtt kedvencem volt.
1 hete beszéltem a diós csoportban pár arccal.
Mindegyik sajnálta hogy eljött, és nem értették miért nem játszott többet.
Középpálya a legnagyobb gond meglátásom szerint. Oda kellene legalább két olyan játékos akivel komolyabban is lehet számolni. Bocskay max csere, Szabó vállalható, Kocsis nekem új titkos favorit.
Mikor fordítottunk meg utoljara meg meccset? Eskü nem emlékszem…
Fehérvár ellen 3-1re.
A meccs után -gondolom a tv mar nem adta- jol megunnepeltuk a csapatot. Eleg sokáig tartott, vagy negyedórát daloltunk nekik. Megérdemelték. Kar Szapi goljaert, de az nagyon tetszett, hogy külön megtapsoltuk, nincs harag, előfordul ilyen minden kapussal. (Azert beszartam, pont elottunk tortent, azt hittem itt a vég).
még a potyánk is szebb volt, mint az övék…. 😀
https://m4sport.hu/magyar-foci/labdarugas/cikk/2022/08/21/video-mit-csinalnak-a-kapusok-a-vasas-honved-meccsen-ket-potyaval-1-1-a-szunetben/?fbclid=IwAR19eghZ56PEKaGNWFemY8_Rq1a9S14KhdX7fmkQR-EE8oTPYK0uxkiPP1w
Azért köszönet a jelenlegi Honvéd garnitúrának hogy egyetlen egykori honvédost sem sírtam ma (sem) vissza!
Még „Holcsika” sem volt több ma egy közepes molyfingnál!
Taccson kezdhetik égetni a vasas bérleteket!
Ez a skót érdeme, mert levédekeztük a gyors csatáraikat..
Kezd csillogni az „Ezüstvédelem”
Főleg Dokával a szélén
Ez a csapat végre már csapat. Az elmúlt két évben reménytelenül néztünk ki, de ezekből a srácokból lehet valami.
Ennin ma gól, gólpassz (igazi!), továbbá irtózatos mennyiségű munka. Eddig szidtam, de ma jó volt. Csak így tovább.
Bocskay sosem lesz látványosan kiemelkedő, ő csak csendben stabilitást ad a középpályának, a védekezésnek, a csapatnak. Egy mai Sikesdi Gabi lehet belőle. Szóval ne várjunk tőle csillogást, de ha játszik, nyugodtabbak leszünk.
A két belső védőnk ma nagyot teljesített, a nem gyenge vasas csatárokat eltüntették, jók lesznek ők.
Gomis továbbra is meglepően jó.
Gomis egyszer hibázott, kellemes meglepetés.
Hu, valahogy Gomist en nem erzem…nekem most is gyengenek tunt. Mintha szabadulni akarna a labdától, olykor azt se tudja hol van, de meghajlok a tobbseg velemenye elott. Pedig sokaig csak öt figyeltem…mindegy inkabb nektek legyen igazatok.
ez fura mennyire másképp látod… kíváncsi vk mit mond Hunor. 🙂
részemről stabil kezdő a cingár!
+1!
Jaja, tenyleg. Nagyon maskent. De nem baj, inkabb hurrogjatok le, de a kosaras gyerek jatszon jol…figyelem tovabbra is.
Küzdjetek a bajnoki címért!
Nem feszkót akarom kelteni,de azon Kispest szurkolók,akik azt hangoztattàk hogy ezentúl szívesebben jàrnak vasas meccsre,mint Kispestre,azok,hogy érzik most maguk.Fogadott csapatuk az exkispestiekkel nem voltak vmi jók.
Visszaolvasva volt akinek 1-0nál orgazmusa lett és azóta is csendben van. 🙂
Nagyon adom!!!
Az összes exkispesti be lett ma árazva!
Be is voltak. Csak az utolsó rajongók hangoskodtak. Nagy Geri fog a kiesés ellen küdeni nem mi. Ha befér egyáltalán. Batik addig lesz kezdő ameddig Nagy Zsolt felépül. Utána feltöri a seggét a pad. Baráthnál se hiszem,hogy stabil kezdő lesz,de neki azért szurkolok ,hogy az legyen.
Be is voltak. Csak az utolsó rajongók hangoskodtak. Nagy Geri fog a kiesés ellen küdeni nem mi. Ha befér egyáltalán. Batik addig lesz kezdő ameddig Nagy Zsolt felépül. Utána feltöri a seggét a pad. Baráthnál se hiszem,hogy stabil kezdő lesz,de neki azért szurkolok ,hogy az legyen.
Kimondottan szarok voltak..
Egész érdekes a taccs kommentszekció. Még egy győztes meccs után is…
Nyomják a hvg.hu-n “szocializálódott” szurkolótársaink. Pl a kretén t-bone.
Édes Istenkém…
Mi a búbánatos nyavalyáért kell más oldalakon kommentelők kommentjeiről kommentelni? Azt hiszem, már ezt megbeszéltük párszor hogy ez tabu. Ha a siratókórus szánalmas, akkor a te kommented is.
mert vhol 1 a kettő…mint ahogy téged is érdekel mi van ott és mi van itt.
1 dolog h te megoldod okosba, de nem hiszem h ki lehet zárni ezt a kevésbé dekoratív jelenséget, amit kritizálsz.
max csökkenteni.
am. „elhamarkodott sirató kórus” volt itt is, nem kicsit
ui.
vszínű h igazad van az alap kérdést illetően, csak már túl sok a kisebb/nagyobb sérelem. hogy ilyen kategórikusan ki lehessen zárni az áthivatkozást…
de ha gondoljátok, felteszek 1 szavazást arról, hogy töröljük-e csakblog kommentekkel kapcsolatos itteni kommenteket.
legyen, ahogy a többség szeretné!
Valaki értelmesen meg tudja oldani. Csak mai 2 példa: dagiironnak nem tetszett valami, átment és megbeszélte ott, nem kezdett itt rinyálni. Még Hasitasi sem tartott itt panasznapot, hanem a megfelelő felületen fejezte ki a gondolatait. Szóval az a kérdés, hogy a kisköz akar-e egy önálló közösség lenni vagy továbbra is a taccsról üldözöttek társasága szerepét veszi magára, aki mindig visszamutogathat a gonosz libsi nagybácsira.
Szerintem a kisköz már önálló közösség, az amire utalsz, az pedig „egyedül” nehezen megy.
Amikor a nagybácsinál blogba emelve megy az óvodás szintű beszólogatás, akkor nehéz meggyőzni itt mindenkit, hogy álljon le az átmutogatással,
főleg úgy , hogy nem is mindig volt alkalmuk reagálni.
ui.
mindezek ellenére nekem is jobban tetszene, ha megszűnne ez a dolog, azért írtam, amit vastaggal kiemeltem
Jó majd írunk róla egy blogposztot amiben kifigurázzuk,hogy felnőljünk azokba a magasságokba. Az ok.
Egymás kommentjeiről „árulkodás” nálam az óvodás szintet képviseli. Szerintem mindenki ismeri a taccsot. Ha akar kommentelhet ott is, itt is. Nem látom, hogy építőleg hatna, emelné a kisköz színvonalát, ha itt jelen nem lévő kommentelő kommentjeit kezdjük fikázni. Ráadásul elég gyakran – és a mai esetben is – a más szemében a szálkát esete áll fenn.
nem biztos h árulkodásnak mondanám, ha pl ott nem tud megjelenni és itt „reagál”…
Amikor írta, még nem győztünk. Bőven nem. És az első félidőben itt is a sirató kórus ment, tekerj csak vissza.
Nem kell a feszkó.
Amikor azt írtam, hogy eddig gyenge, addig tényleg az volt, de a gólunk után feljavultunk..
ettől még a lényeget jól ragadta meg Lala… és ahogy írod itt is fárasztó volt már a meccs elején az nb2 emlgetése…
1 olyan vasas ellen, akik az 1. tíz percben a felezőt nem tudták átlépni, miközben az „utolsót” fogadták otthon veretlenül…
ha Szapi nem üti be a labdát a kapuba, akkor sehol sem lettek volna.
és Hidi gólt emlegettek…vicc,
Na, akkor azt sem olvasom el…
Nála valahogy minden út Rómába vezet. Minden kommentjében szerepel a külügyminisztérium, a “vezír” a párt a ner. Szerintem recesszióban van az agya. Belebetegedett a politikába.
Ezzel vannak így páran
Sajnos nem tudtam kimenni a meccsre,bármennyire is akartam nem tudtam.Bocsànat Tusi,Dixi itt is!Tv-ben néztem és azt gondolom,hogy a pályàn és a lelátón is mi nyertünk ma.Köszönetet kell mamondani elsőkörben szurkolóinknak,aki vègig űztèk a csapatot magas színvonalon,megmutatva lila,györi,lengyel meg faszom tudja honnan összekukázott vasas mókusőrsnek,hogy hogyan is kell szurkolni!A csapatból èn nem emelnèk ki senkit,de nem is szidnèk mert ezt a telhesítmènyt együtt tettèk le az asztalra.Doka úgy kell nekünk,mint egy falat kenyér,bocsi alex,de neked még tanulni kell.Sokan hibàztattàk Ennint,gyerekek rúgott egy gólt adott egy gólpaszt ès iszonyat sokat besegìtetg vèdekezni.Bár Santiago szerint egy csatàrnak nem kell.Akkor ezt magyarázzuk meg Lukicnak is mert ő is párszor kisegìtett hàtul.Gomis tovàbbra is üde színfolt.Az ezüstvèdelem ma tanári volt.Zsótèr ha higgadtabb lett volna,akkor adhatott volna akàr kèt olyan labdát,ami ziccer.Szapi hibàzott ès?Istenem,hànyszor megmentett már minket!Nem folytatom,gratula a csapatnak ès remèlem ez ad olyan plusszt nekik,amivel még tudunk fejlődni.Igazolni kell ennek ellenère!Picike remènysugár talàn megjelent!
Megérdemelt győzelem, ma jobbak voltunk mint a Vasas..
Doka azèrt nem kis stabilitást hozott a szèlre. Komolyan eret vágok magamon ha Szabó ezek utàn a kezdőbe lesz.Sajnos a fiatalokbol csak Kocsisba meg Kerezsibe mocorog valami,Szabó Bocskay kuka…
Szó szerint így gondolom
Szerintem egyik sem kuka!!
Ennin, Trao kuka, Mitrovics, Johnson szintén, nehogy már a fiataloktól ugyan azt várjuk néhány perc 1. osztály után, mint a nagy pénzt szakító rutin zsoldosoktól!
Ennint mai eredményessége nálam kiszedte a kukából!
Egy kibaszott vicc a pali de ha ilyen pontos lesz akkor maradhat
Úgy legyen
Pontos???? 1* 7 méterről eltalálta az üres kaput, egyszer pedig egyedül törhetett a kapura senki sem zavarta, a védők lemaradva. Ekkor szokásához híven berottyantott a lehetőségtől és ahelyett , hogy kapuig száguldozva beverte volna belassított, bevárta a védőket, majd – szerencsére – a meccsen talán először sikeres támadó passzt kezdeményezett, (igaz egy kapunak háttal álló csatár társához, de az már tőle extra) ami nagy mázlinkra Lukettó jóvoltából gólpassz lett. Ezen kívűl kabaré ami művelt és hogy ezt az edző tétlenül nézi!!!
Ne felejtsük el,hogy Ennin nagy sokat besegìtett a vèdekező munkàba is.Ok alàírom,hogy sokszor rossz döntèst hoz,de azért egy ilyen meccs utàn ne emeljük ki negatívan.Ilyen szinten akkor Zsótért is lehetne szapulni,mert annak ellenére hogy hajtott sokat is hibàzott.
A védőtől el kellett venni a labdát ami után kapura rongyolhatott.
Olvass többet.
ez így baromira felületes…anno Vécsei vagy Gazdi sem volt jobb az első meccsein, pedig valamivel stabilabb csapatban mutatkoztak be…de kaptak jó pár meccset, akkor is ha gyengébbek voltak, mert csak így lehet felépíteni őket!
kis idő múlva Szabó A. stabil nb1es védő lesz (remélem nálunk) és Bocskay is sokat fog javulni, ahogy obviusz kapitány írta, benne lehet 1 Sikesdi Gabi szint
ez így baromira felületes…anno Vécsei vagy Gazdi sem volt jobb az első meccsein, pedig valamivel stabilabb csapatban mutatkoztak be…de kaptak jó pár meccset, akkor is ha gyengébbek voltak, mert csak így lehet felépíteni őket!
kis idő múlva Szabó A. stabil nb1es védő lesz (remélem nálunk) és Bocskay is sokat fog javulni, ahogy obviusz kapitány írta, benne lehet 1 Sikesdi Gabi szint
Ne sértegessünk egy legendát!
(Nem Bocskay az…)
Tibi,tudod hogy imádok veled a kispestről beszélgetni,de Szabó A.-ben nem látom mindazt amit te.Nagyon kevés ő még a kezdőhöz.max15-20 percek,jóindulattal.
Végre van is miről beszélgetni, de még nagyon kevés idő telt el ahhoz, hogy végleg leírjunk ilyen fiatal játékosokat és ahhoz is, hogy Lukic fejére visszategyük a koronát (bár csak jogos lenne/legyen!)…
Azt mondom adjunk időt mindenkinek, aki ma játszott megérdemli, hogy kapjon még pár meccs esélyt.
Ez így jó is a fiatalokhoz csak annyit hogy szerintem akiben mocorog valami tehetségféle (Kocsis, Kerezsi) azok már meg meg villantak, akikben pedig nem (Bocskay, Szabó) azok nem!
1 lófaxt barátom…gondolj már bele, hogy mit láttunk Kocsistól az elmúlt évben a dióknál!?
kb. a nagy semmit.
az első ,meccseken itt is gáz volt, de most már minden meccsen többet mutat és ha kapura nem is volt ma veszélyes, 1 normális bíró vkit tuti kiszórt volna róla! // Bognár…menj te is p.csába…gyökér! hogy lehet így hagyni szétütni 1 gyereket ??
türelem, CSAK, türelem… másképp nem megy.
Kívánom hogy végre utóbbi két sráctól is lássunk valamit, bármit amire végre elégedetten csettinthetünk!