Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Pelso
augusztus 25, 2022 8:37 de.

ha nem kapunk ki, akkor már erősen reménykedhetünk, hogy vmi minőség van kialakulóban nálunk a padon és pályán.
de reálisan nézve nekünk egyelőre a vasas, kövesd, ute,kte,paks kategóriát kell lenyomni, aztán lehet továbblépni.
a jelenlegi kerettel a felsoroltak ellen sem vagyunk egyértelmű esélyesek, nem h ratyi…

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 25, 2022 7:17 de.

Üdv! A hangulatfüst v. nem tuom hogy nevezik, nekem mindig bejön! Nézzetek meg 1-Szerb v. 1-Görög derbit, fantasztikus a látvány a hangulat! Az Illovszkyban a piros füstfelhő hab volt a tortán! CSAK …..

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 25, 2022 9:33 de.

Nekem is, ha nem vagyok a füstfelhő közepében. Kívülről csodás, belülről nem annyira.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 25, 2022 9:50 de.

Arra az 1-3 percre meg lehet oldanai,hogy ne a közepében legyél.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 25, 2022 9:55 de.

Ha számítasz rá, igen.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 25, 2022 10:26 de.

Nem lesz elore bejelentve, remelem ilyenben nem is remenykedtek 😀

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 25, 2022 12:12 du.

Nem reménykedem ilyenben.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 25, 2022 12:09 du.

Nyomjátok csak, én örülök neki. Talán (?) pont mögötted voltam és ki lehet azt a füstöt bírni simán

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 25, 2022 2:08 du.

Igy van. Akinek nem tetszik, az meg ne jöjjön a kanyarba, máshonnan sem szégyen a Honvédnak szurkolni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 25, 2022 12:05 du.

Nem is baj.Voltam már a kellős közepén,ki lehet bírni.Legalább tudják a tv nézők is,hogy mi egy számottevő tábor vagyunk.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 26, 2022 7:09 de.

Üdv! Tetszik a számottevő kifejezés! (márcsak azért mert a Szép-Irodalom a szenvedélyem, a líra stb)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 25, 2022 10:08 de.

Ha félsz tőle miért nem kérdezed meg mikor lesz? Ott vagy a közepén de nem látod,hogy veszik elő az emberek és gyujtanak valamit?Ha meg meglepnek vele 10 másodperc kimenni a közepéből biztonságba .Úgy csinálsz mintha minden meccsen 90 percig lenne füst.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 25, 2022 12:17 du.

Nem jelentik be előre, ezt én sem várom el. Csak annyit írtam, hogy TV-ből, fotelből, másik szektorból látványos, de belül nem jó érzés a füst és a szikrák miatt. Ennyi. A többit te költötted hozzá.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 25, 2022 6:30 de.

Egyik legnagyobb értékünk,de
ő csapatban tud legjobban érvényesülni,olyanban ami valóban csapatként is funkcionál,mint amilyen a 17-es Rossi féle volt. Ahol mindenki percízen tudta a dolgát,minden helyzetben. Jelenleg a fradi mellett a Kisvárda ilyen Magyarországon.
Mi sajnos évek óta nem…
De ezt Tamásra is lehetne mondani.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 26, 2022 5:55 du.

Rossi Bajnokcsapatában Zsótér csak csere volt!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 25, 2022 4:30 de.

Ezen cikk alapján az eszék jobbhátvédje – Mate Milos – iránt Mo-ról is érdeklődnek…https://glas-slavonije.hr/501857/6/Grgica-zeli-Rijeka-Milos-ima-ponude-za-Poljsku-i-Madjarsku
nem akarom magam beleélni, hogy esetleg mi ( is) érdeklődünk de, ugye az ukrán jobbhátvéd elvesztése miatt én látnék ebben lehetőséget.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 25, 2022 8:14 de.

Ők a Felcsúthoz vannak bekötve

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 25, 2022 8:29 de.

Ebben igazad va, ezért is írtam, hogy nem élem magam bele. De szted Meza nyakára hoznának egy játékost? :):)

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 25, 2022 7:14 du.

Miért ne? Nem olyan nagy sztár ő..

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 26, 2022 4:43 de.

Így van, jöhet vissza

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 24, 2022 3:15 du.

Tam és a játékosaink remélem egy vállalható meccset hoznak óssze a fagyi ellen.Nincsenek illúzióim,de ha emelt fővel jövúnk le a pályáról,akkor elégedett leszek.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 25, 2022 5:36 du.

Én ha mar focira emlékeztető mozdulatokat látok a csapatunknál akkor elégedett leszek bármennyi is legyen a végeredmény.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 25, 2022 5:36 de.

Furcsa amit írok, ne botozzatok meg érte : Én a fradi meccset elengedném, a kulcsjátékosok helyett az eddig padonülőket játszatnám. A top formában lévő fradi ellen inkább kapjunk ki 4-0-ra úgy hogy pihennek a húzóemberek, minthogy kikapunk 2-1-re és beleszakad valaki. Nagyon karcsú a keret sajnos.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 26, 2022 4:51 de.

Nem botozunk meg, de nem!! Ez egy presztizs meccs egy jobb csapat ellen, ebből lehet fejlődni, itt lehet hozzáállással megmutatni ki mennyit ér. Egy játékos ha nem várja az ilyen meccseket jobban, nem ér egy forintot se!
+ Látva a fradi tegnapi szégyen játékát, kb ugyan így fognak minket is lebecsülni, így ha odatesszük magunkat, egy nagyon tisztes meccs további önbizalmat adhat.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 25, 2022 6:18 de.

Lenne ebben ráció nem is kicsit,de azért valahogy inkább ne. Ne engedjük el mégsem. Azért mégiscsak.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 26, 2022 4:53 de.

Nem fogjuk, nem tehetjük!!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 25, 2022 5:48 de.

Padon?? Alig vagyunk meg ott is! 🙂 Kis körmöst azért adok, mert én egy Fradi elleni meccset semmilyen formában nem tudok elengedni! Esetleg, ha mégis vmi „csoda” folytán a csapat elérne egy jó eredményt – dönci – akkor megítélésem szerint egy jó lelki löketet is adna a csapatnak. Szóval ne engedjük el, jó? Minden kis siker építheti a csapatot, közösséget!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 25, 2022 5:39 de.

Fura, de akár egyet is lehetne érteni azzal amit írsz. A „harcos lelkem” berzenkedne ellene viszont. Szóval ha elengedjük a fagyit, akkor nincs megállás, holnap majd a kisvárdát is, stb. érted… De eskü, akár védhető is amit írtál…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 25, 2022 6:08 de.

Van egy ötletem: nyerjünk tartalékos felállásban!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 25, 2022 6:24 de.

Deal!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 25, 2022 1:30 de.

Egy döntetlennel nagyon elégedett lennék.

Pelso
augusztus 24, 2022 2:40 du.

Rossi – Lackfi találkozás… 🙂

Lackfi János
Micsoda jó munkám van nekem! Marco Rossi mesterrel beszélgettem, készül a Képmás magazin http://www.kepmas.hu/ októberi címlap-interjúja! Fociról, hitről, életről, olaszságról, magyarságról, kulisszatitkokról. Megköszöntem neki az élmények sokaságát. Erdélyi hotelszobámban konkrétan majdnem szétvertem ököllel a szekrény oldalát az angolok elleni történelmi 4-0-t nézve, hitetlenkedve, boldogan üvöltve. A magyar szövetségi kapitány imponálóan szerény és szimpatikus. A kiváló sztáredzőt, José Mourinhót idézte, aki mindig azzal a felkiáltással követel külön bánásmódot, hogy ő más, mint a többiek, ő a „special one”. Rossi mester, mint mondta, arra törekszik, hogy őt úgy kezeljék, mint bárki mást, szeretné, ha ő lenne a „normal one”. Egy közülünk, ahogy a kispesti szurkolók skandálták...

comment image?stp=dst-jpg_s720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=CTPotmrctlgAX-ZqBHK&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT8TakcVXnCyJY9m6_AQxXePiblc7ergTv00Xww4Ef9VEg&oe=630C1E39

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 24, 2022 6:48 de.

Pelso, látom vitatkoztál Hantával, addig olvastam, hogy a „kolozsvári zsidóság”.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 24, 2022 2:41 du.

Rw-től ez a”Jézusom’ beszólás szánalmas volt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 24, 2022 4:22 du.

Falra hányt borsó a két „érinthetetlennel” vitába szállni, függetlenül attól hohy az embernek igaza van vagy sem!
RW csak szimplán ledegradál vagy elzavar, Hanta pedig egyoldalú statisztikákba menekülve, legtöbbször súlyosan demagóg módon támad

Pelso
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 24, 2022 2:42 du.

ez most valóban az volt, de reflexből tol néha ilyeneket… 🙂

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 24, 2022 2:45 du.

Oké

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 24, 2022 7:45 de.

Húúú, de szemet szúrt nekem is, hogy Hantának azt aztán muszáj volt megemlítenie! Viszketett a billentyűzetem, hogy beszóljak. De uralkodtam magamon és nem tettem. Elvégre lehet hogy én tudom rosszul és kiderül, hogy talán még a Déli sarkon is ők az őshonosak.

Pelso
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 24, 2022 2:59 du.

ne már…szerintem olvasd el, mielőtt felszínesen reagálnál..aki Bakost oszt meg, attól ez kevés.
több mint 130.000 magyar zsidót deportáltak anno az erdélyi részekről. :/
nincs jogunk megkérdőjelezni a magyarságukat!
milyen szinten hiányoztak/hiányoznak ők most Erdélyből (a személyes tragédiákról nem is beszélve)…?!
ui.
tettem fel Bakost pár napja : https://kiskoz.hu/category/nemfoci/

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 24, 2022 5:41 du.

Nen akarok belemenni, de aki beszélt olyan emberrel aki francia hadifogságból jött haza, nagyon szerencsés, mert nem sokan értek haza. 1 nyers krumpli egy napra, és nem volt strand meg sportverseny. Nekem volt szerencsém meghalgatni a történetét. Az egész rengeteg kérdést vet fel, de kérdezni sem lehet.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 24, 2022 6:29 de.

Jurinával kapcsolatban öltözői gondokról beszélt Supka az nso-n. Ugye el is adták. Lesznek még ilyen problémáik,hisz ott van már Molnár Gabika is újra.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 24, 2022 7:56 de.

Az nekem is megütötte a szemem, hogy Jurina távozása és a öltözői széthúzás között párhuzamot vontak. Azért lehet ezt így nem kellett volna 🙂 Abban is igazad van, hogy Molnár sem egy nyugodt természet. De nekem pl feltűnt a gólösszefoglalóban, hogy Drazic és Besirovic sem örült annyira a góljainak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 24, 2022 8:34 de.

Lesznek ott gondok.
Nálunk viszont szerintem javult a morál,de nem akarom elkiabálni.

F.hunter
F.hunter
augusztus 24, 2022 5:09 de.
Dániel Horváth
Dániel Horváth
augusztus 23, 2022 3:19 du.

http://dvtk.eu/hirek/horvath-ferenc-a-dvtk-vezetoedzoje/11458/

Hát akkor a Diósgyőr idén se jut fel 🙂

Thibby
Thibby
augusztus 23, 2022 2:42 du.

Mindnekinek ajánlom a hétvégi Pécs-Díósgyőr meccset.
1 raklap valamikori Kispestivel a pályán.
Érdekes tapasztalatokat lehetett leszűrni.
Eppel szánalmas volt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 24, 2022 1:31 de.

Számomra azt jött le, hogy jó, hogy mindenkitől megszabadultunk…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 23, 2022 3:23 du.

A diók jelöltjei a megüresedett kispadra:Szivics,Pinyő.Úgy látszik nem tanulnak semmiből…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 24, 2022 1:31 de.

Ifj. Kuznyecov most a favorit,

Pelso
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 23, 2022 4:44 du.

ha Pintér helyrerakja őket, akkor még lehet sanszuk… ott már csak 1 ilyen segíthet

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 23, 2022 3:23 du.

Esetleg Sannino mester johetne meg

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 24, 2022 3:01 de.

Érdekes, hogy én láttam Sanninó mester mit szeretne játszatni a csapattal, de hamar kiderült, hogy a keret alkalmatlan erre. Mire jöttek a játékosok, jött a covid is (bármi legyen is az) a zűrzavarával együtt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 24, 2022 11:38 du.

En nem lattam.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 24, 2022 5:02 de.

Az utódok produkcióját látva már értem a bunkerfocija miértjét.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 23, 2022 2:53 du.

Lentebb írtam de ide is illik sajnos:
Eppelről néhányan azt állítják hogy türelmetlen volt vele a kispesti nagyérdemű egy része!
Én az voltam, vállalom is!
De sajnos az élet igazolta a vele szemben türelmetlenkedő szurkolókat!
Bálványként vártuk vissza!
Majd huszonharminc meccsen keresztül ment a töketlenkedés!
El lett távolítva, el lett üldözve ki minek látja!
Nos azóta a derék bajnokunk már a másodosztályban is kiszorult a csapatból!

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 23, 2022 3:08 du.

Én sajnáltam amikor kiraktuk de ezen a meccsen (is) botrányos volt.
Viszont Nagy Gergő tetszett a kővesdben tegnaap.
De jó volt a díósgyőrben Lukács is.
Kesztyűs is egy nagy mélypont volt…mint nálunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 24, 2022 1:34 de.

Lukácsnak meglátásom szerint magas az NB1. Az NB2-ben lubickol ténye, de sztem vannak különbségek a két osztály között. Talán érdekes lehet az is, hogy az NB2 gólkirálya nem jött szóba egy NB1-es csapatnál.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 24, 2022 4:35 de.

Meg a Kecskemét is meg akarta tartani az nb1-re. Sőt még az is lehet, hogy a Vasasnál is felmerült volna 12. csatárnak. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 24, 2022 6:26 de.

mondjuk nem értettem, hogy a kecsó miért nem akart nagyobb energiát fektetni abba, hogy kölcsönbe megtartsa vagy Lukács nem érezte azt, hogy neki az NB1 jobban feküdne?

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 24, 2022 6:41 de.

Szerintem Diósgyőrben jobban keres.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 24, 2022 6:27 de.

Lukácsot nem engedte a diósgyőr,hogy kecskeméten maradjon. Luki maradt volna,kölcsönben ,vagy bárhogy,de a miskolciak nemet mondtak. Szerintem jogosan.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 24, 2022 6:41 de.

Ez igaz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 24, 2022 3:24 de.

Az nb2ben is az alsó házi csapatok ellen villog inkább. Mikor egy feljutásért küzdő csapat az ellenfél már leveszik

Ray
Ray
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 24, 2022 4:24 de.

Az Nb2-be még lehet érvényesülni az Ő gyorsaságával. Az Nb1-be az már kevés.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 24, 2022 2:50 de.

dehogynem…le is igazolták, csak kicsit korán

Pelso
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 23, 2022 4:32 du.

nálam Bobál és Filip férne be a csapatba.
bár, ahogy a várdai ezüst híd kezd stabillá válni Dudinál rezeg a léc. 🙂
alapvetően ez a forduló is azt bizonyította, hogy nem a képességek, hanem a motivációs szint fogja a meccsek nagyobb részét eldönteni.

dixneuf
dixneuf
augusztus 23, 2022 12:39 du.

Kollega urak! Kerdesem volna: ha a fagyi csütörtökön este 9-kor fodballozik Írországban, akkor a vasarnap 17:30-ra kiirt meccset nem fogjak elhalasztani?
Ha igen, akkor mi a repedt faszert aruljak ra a jegyet?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 23, 2022 3:27 du.

Nem fogják elhalasztani.Jegyek a zsebben.Kicsit abban bízom,hogy fáradtak lesznek.

timby
timby
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 24, 2022 5:27 de.

Az itthoni 4-0 után nem lesz miben elfáradniuk.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 24, 2022 2:29 de.

Azért ott a pad is elég hosszú és egy bajnoki meccs elég motiváció lehet, hogy felküzdjék magukat a EL keretbe azok, akik lecsúsztak róla… 🙁

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 23, 2022 1:26 du.

Sztem a 4-0 birtokàban ès ezâltal a biztos csoportkör miatt nincs érdekükben sztem.Illetve mèg tartalàkolni sem fognak vagy pihentetni kulcsembereket.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 3:21 du.

Kivancsi leszek… mindenesetre gazos. Penteken repulnek haza, ha reggel indulnak is delutan lesz mire hazaernek, az nyilvan pihenonap, aztan a szombat, csak egy nap, es vasarnap mar ketto korul a stadionban kell lenniuk. Szűk lesz

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 24, 2022 1:35 de.

Ez viszont legyen az ő gondjuk nekünk meg talán egy jó lehetőség, hogy egy döntetlen kiharcoljunk. Ennek a csapatnak az nagy lökést adna! Nagy verésbe nem szaladhatunk bele!

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 23, 2022 7:07 de.

Üdv! A Schön lemez nálam már nem lejárt eltört már, s kész menjen ahova a sorsa kívánja isten hírével… Vannak Schön szintű játékosok még …….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 6:45 de.

Átigazolási hírmorzsák: a Kövesd állítólag eladta Jurinát Szaúd Arábiába és helyére kinézték Bobál G. -t és /vagy Zimonyit a Vasasból. Előbbit elviekben a Diók is akarják. Én baromira nem értem ezt a vasast. Minek vették meg Bobált, Zimonyit, ha ennyire nem számítanak rájuk?! Bevásároltak ezek is mint hülye gyerek a cukorka boltban.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 7:12 de.

Minden elérhető honi sztárocskát megkörnyékeznek.Csányi papa tolja még egyelőre a pénzt,csak csapatuk nincs.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 23, 2022 11:53 de.

… ala BP Honvéd 2019-20

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 23, 2022 3:02 du.

19-20-21 22? remélem most elindult valami…

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 23, 2022 8:04 de.

Azt mondta, addig megy a lóvé, amíg csak magyarokat igazolnak. Ezért most kipróbálnak mindenkit, akit csak meg tudnak szerezni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 7:08 de.

Közben vittek helyettük jobbakat(szerintük jobbakat) ,így ők már nem kellenek.
Van ilyen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 23, 2022 7:44 de.

Ok, ezt értem, de például Zimonyit – akit én nagyon tehetséges játékosnak tartok – beetették és elhozták a ZTE-től, ahol sztem nyugodt körülmények között játszva kinőhette volna magát. Játékostemető lett a vasas.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 24, 2022 12:12 du.

Beetettékcomment image

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 5:03 du.

Hát akkor hozzuk el…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 24, 2022 1:37 de.

Nem lenne rossz a srác, de Jurina távozása után nagy valószínűséggel Kövesd lesz illetve lehet hallani a diókat.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 9:51 de.

Ok.

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 7:03 de.

Inkább valami biztatót a saját házunk tájáról!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tajti Sandor
augusztus 23, 2022 7:10 de.

Vihar előtti csend! Sajnos semmi érdemi infó. 🙁

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 7:19 de.

Az m4sport oldalára egy fazon beírta, hogy Lukic megy Olaszországba és Haratin jön hozzánk… Elég hihetetlennek tünnik…

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 23, 2022 11:25 de.

Hol van ott komment felület? Vagy hová írta be?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 23, 2022 12:45 du.

A Facebook oldalukon a Vasas-Honvéd meccsről szóló cikkhez.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 23, 2022 7:30 de.

A puhos, kövér, durcás, alibi Lukic elmegy Seria A-ba??Azta, remélem sok pénzt akasztunk! Azonban egy dolgot nem értek, hogy miért hoznánk egy védekező kp-t, ha elküldtük Petrusenkot, mert ugye Kharatin az. Ezek a hírek nekem kamunak tűnnek.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 2:33 du.

Haratin ha háromszor születik se fog fele annyi gólt sem szerezni mint Lukic!
Vagyis hat Haratin nem ér egy Lukicot!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 24, 2022 10:48 de.

Lukic meg ha 4x születik akkor se fog annyit szerelni középpályán mint Haratin 😀 😉

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 24, 2022 1:37 de.

nem is egy poszton vannak, vkp. Haratin.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 23, 2022 4:37 du.

nem is csatár…b+.
de sok védekező melót levehetne a dagi nickedről, akinek több ereje maradna a gólokra… 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 24, 2022 3:18 du.

Addig örüljetek amíg dagizhatjátok és itt rugdossa a góljait Kispesti mezben!
Sokadszor írom le hogy aki Lukicot védekezni, mezőnymunkázni kényszerítené az fordítva ül a lovon!
Középcsatár!
Egy védőmunkája kell legyen mégpedig az ellenfél szögleténél a rövidsarkot biztosítani!
Ezt meg is teszi a Vasas ellen is mentett ilyen szituációban!
Mégis milyen védekezést vártok egy (ismétlem) középcsatártól akinek a másik kapu előtt van dolga?

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 25, 2022 9:17 de.

csak húzlak vele… 🙂 azt hittem veszed a lapot.
nagyot ment a vasas ellen!
ez most komoly!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 24, 2022 6:13 du.

Teljesen igaz, sőt a szögletnél sem kell hátramennie, a csatártárssal együtt a felezőnél kell állnia, ezzel minimum 3-4 ellenfelet távol tartva a kapunktól!!! Pláne, hogy a szögletek 90+ %ából, semmi nem lesz!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 24, 2022 5:11 du.

Kell ide Lukics,így van.llyen kategóriát nem lehet minden sarokról összeszedni,mint ő.
Ha menne,garantáltan nem tudnánk pótolni.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 9:49 de.

a személyi döntésekről 0 infónk van(mármint ki mlért ment).. :/
szerintem Haratin fizetése kb duplája mint Petrusé volt.
amúgy totál jöhetne, nagyon kell még ütköző/labdatartó a középpályára… + lesz olyan meccs, amikor nincs esélyünk Szabóval és Bocskayval kezdeni, pl. most a ratyi ellen, mindenképp Dokával kezdenék.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 7:35 de.

Azon a poszton van Bocskay,Gomis, Mitrovic és akár Zsótér. Teljesen megvagyunk ott.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 8:21 de.

Mitrovicsnak nem az a posztja,de Gomisnak jól kitalálták egyébként(mert amúgy neki sem az, elvileg középhátvédnek hozták).
Két hete még az egy szem Bocskayra volt rábízva az idény,azon a poszton.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 23, 2022 9:25 de.

Gomis bemutatkozó szövegében is benne volt,hogy védekező kp is. Kettejük esetleges pótlására meg teljesen jó Mitrovic és Zsótér egy egy meccs erejéig

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 11:46 de.

Szerintem annyira szűk a keretünk,hogy ha Bocskayt,meg Gomist kellene pótolni Zsótérnak,akkor kb meg Donát helyén nem lenne senki,aki használható.
Mitrovicot felejtsd el.
El vkp-nak sokat kell futni,ütközni. Na ő ezt 20 percig sem bírná.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 7:38 de.

Ezért is írtam, hogy esélytelen Kharatin érkezése.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 23, 2022 7:27 de.

Pedig ő is Prostar-os. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 24, 2022 1:38 de.

de ő magasabb póc 🙂

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 23, 2022 7:27 de.

A volt fradista Haratin? Mondjuk ő futballista. De ki fog gólt lőni?

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 23, 2022 7:30 de.

Majd Richie és Traore. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 23, 2022 4:35 du.

+ Zalán és Luki

dagiiron
dagiiron
augusztus 23, 2022 3:24 de.

Szegény Eppelt mind az edzője, mind a szurkolók szídják,mert kihagyott egy nagy helyzetet..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 23, 2022 4:12 de.

Nem sok babér terem neki az nb2ben se.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 4:20 de.

Elképzelni nem tudom, hogy a bajnoki címet nyert bajnokságban, gólkirály lett, a kazah bajnokságban is rendesen helytállt, a Cercle Brugge-be hasznos góljai voltak, aztán hazajött és gyakorlatilag használhatatlanná vált….vajon mi lehet az oka?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 23, 2022 4:52 de.

A sok call of duty 😀 ,meg,hogy azt hiszi neki automatikusan jár a kezdő mert gólkirály volt,Lanza mellett Rossi kezei közt. Kazasztán meg azért nem egy nagyon erős liga. Ott is első körben 13 meccs 3 gól. Utána volt egy tényleg jó szezonja ,Brugge-be egy gólt szerzett, valogatottban is felsült,ide is azért jött horribilis összegért mert máshova nem kellett.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 23, 2022 4:25 de.

Vajon mi? Hmmm…talán a példás sportolói életvitelének? Lehet, hogy inkább a Honvéd e-sport csapatába kellett volna leigazolni.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 23, 2022 3:32 de.

Ki is kaptak Pécsett….ahol viszont a mi egykori fiatal csatárunk Tóth Gábor Kristóf rúgott 2 gólt. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 23, 2022 4:26 de.

Lukács is gólt rúgott, őt se felejtsük ki…sztem hozzuk vissza mindkettőt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 4:24 du.

Mindkettő leégett kispesten…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 4:49 de.

Lukics itt van, Lukács meg nagyon gyenge, nálunk a kispadra is csak elvétve tudta beverekedni magát. Az NB 2-ben bárki gólkirály lenne…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 23, 2022 4:53 de.

Jóvanna elírtam:) javítom. A „visszahozatala” részemről komoly ironiával társul. Én sosem sírtam vissza.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 23, 2022 4:22 de.

Jó, de abból az egyik büntető. Egy hete tudom,hogy az nem számít.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 4:36 de.

Azért azt a büntetők is be kell valakinek rúgni….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 23, 2022 4:58 de.

Pedig Lukicnál sokan vették semmisnek a kettőt 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 4:26 de.

A büntető kettőt ér.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 4:53 de.

Kivéve ha Lukic szerzi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 4:54 de.

akkor 3-at. Ha Ennin, aki meg vak, annak nincs is mértékegysége.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 23, 2022 4:55 de.

Ennin gólja nem ér. A hétvégén xeltünk

kiskoz
kiskoz
augusztus 22, 2022 3:20 du.

mit szóltok a matyó-loki derbihez … ?

Pelso
augusztus 22, 2022 3:24 du.

Bobáldávid mekkorát küzdött… 🙂

kiskoz
kiskoz
augusztus 22, 2022 3:18 du.

Kis takarítással lezárva reprezentatívnak tekintem a megjelent véleményeket…:)
Nem akarok ezzel tovább foglalkozni, annyit kérnék mindenkitől, hogy amennyire lehetséges, ne foglalkozzatok az itteni kommentekben a csakblog tartalmakkal !
Ill. próbáljatok ott reagálni, ha nem megy, akkor írjatok a megadott kontakt lehetőségeken hantáéknak.
Köszi mindenkinek!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 23, 2022 12:22 de.

Teljesen egyetértek.

dixneuf
dixneuf
augusztus 22, 2022 1:19 du.

Na, meg vannak a fagyi gagyi elleni jegyek is. Vegyétek, vigyétek, gyozelemre fel! (Vagy legalább dontetlenre)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 4:31 du.

Eddig nem volt hozzá kedvem de most értékelek:

SZAPPANOS (5)
Óriási potya majd két hatalmas bravúr még az első félidőben! Ha valaki Ő megérdemli hogy ne bántsuk!
SZABÓ (4)
Helyezkedési hibák többször is és támadásban is gyámoltalanság!
Ez még mindig gyenge!
PRENGA (6)
Remekül szervezte a védelmet, nem is kaptunk hagyományos gólt csak kapushibából
CIRKOVIC (6)
Tanári nyugalom várdai társával együtt újra összeállnak. Egyre jobbak lesznek ketten
TAMÁS (5)
Nem volt rossz, hajtott küzdött
BOCSKAY (3)
Totális homály, egyetlen dolog amire emlékszem tőle egy sárga lapos taktikai faultra!
A meccs leggyengébbje volt!
GOMIS (5)
Közepes teljesítmény extrák nélkül
ZSÓTÉR (7) GÓLPASSZ
Remekül focizott, agilisan meglepően pontosan és ami még meglepőbb egészen jól irányította a játékot
KOCSIS (6)
Szétfaragták következmény nélkül de még így is a jobbak közé tartozott!
LUKIC (7) GÓL
Méghozzá micsoda gól!
Mérkőzést eldöntő, lefordulós, szép találat! Neki EZ a dolga!
Meg is csinálta!
ENNIN (7) GÓL, GÓLPASSZ
Mezőnyben egy futballista burleszkje hatalmas gyertyákkal, luftokkal nevetséges jelenetekkel, de…
Gól, gólpassz!
A kanadai első lett a meccs kanadai táblázatán!
Csatártól nem kell több!
TAM COURTS (6)
Amíg belátja hogy 4-3-3 kell a csodafegyverhez addig a legfontosabb dolgát ellátja!
Doka-Szabó csere a kezdőben és jó is lesz!
DOKA (6)
Kevés ideje alatt is megmutatta hogy ahogyan ő játssza a jobbhátvédet úgy talán Szabó soha nem is fogja!
MITROVIC (4)
Gyenge volt…
Lehet bakot lőttünk vele
JOHNSSON (4)
Szintén…
Felesleges kerettag
TRAORE (4)
Detto…
Se labdatartás se passzok, eddig legalább ez ment neki úgy ahogy

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 4:37 du.

Mondjuk Traore megtartotta a labdákat..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 21, 2022 4:40 du.

Nem,bocsi.egyet sem tudott.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 22, 2022 1:45 de.

Igaz,Ennin olyan labdakezelési hibákat vét,hogy rossz nézni.A gólnál pont ott állt,az Zsótér érdeme volt.Ettöl függetlenül,gól,gólpassz.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 22, 2022 7:45 de.

Jó a listád 1-t kivéve, Démon harcosunk időtlen volt, nem lehet értékelni. De szrntm 1-kellemetlen-1-az-1-ket javarészt nyeri, bármikor képes gól-gólpassz, kell már a magassága miatt-is 1-ilyen arc!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 22, 2022 11:02 de.

Végre van fent hosszabb összefoglaló :
https://www.youtube.com/watch?v=7Rd1pIOJJzo

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 22, 2022 9:52 de.

Viszont kiderült, amit sejteni lehet, hogy Maxim hiánya előnyt jelentett nekünk a középpályán

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 22, 2022 1:43 du.

Kelleme még adni neki lehetőséget.

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 3:54 du.

A pihenésre. 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 3:34 du.

Kellene ám! Már így is többet játszott a csapatban, mint pl Kerezsi összesen. Igaz, ő elvan a kispadon.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 3:21 du.

max 1et adnék még neki…erős jóindulattal!
Nagygeri 1 rohangáló játékmester ehhez az alibi faxhoz képest…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
augusztus 22, 2022 5:06 du.

Nono is így kezdte. Ugyan így elkergették volna páran az elején, kb ugyan azok az emberek mint most Maximot, aztán csinált egy fasz kiállítást mint Maxim. Azóta se közelíti meg senki. Hátha Maxim 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 1:58 de.

Mondjuk ebben is lehet valami!
De kétségtelenül botránygyengén kezdett!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 23, 2022 2:32 de.

Egy csapatban ahol az összeszokottság miatt nem sok jó bemozgás van még. Voltak nagyon szép labdái is,igaz még kevés. Azok vagy véletlenek voltak vagy ha elkezdik érezni egymást a pályán megvan az új Nono. Én inkább az utóbbinak drukkolok 🙂 A Vidi ellen rajta és Eninen kívül senki nem tudott megcsinálni egy cselt se

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 22, 2022 9:20 de.

Petryak haza igazolàsával valószínűleg megnyílt az út Schönnek a Vidibe.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 22, 2022 9:32 de.

Most megy haza? Mindenki ellenkező irányba megy.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 9:38 de.

Sahktar a hàború miatt sz.rban van.A nagy nevek elmentek,gondolom a tulaj kevesebb lóvét tud a csapatba tenni,így kiàrusítjàk a jobbakat rs visszaviszik a règieket.Pl:Zubkov is.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 22, 2022 7:57 de.

A bíráskodásról nem esett még szó,. Amellett, hogy nagyon hazai pályát fújt a vasasnak, semmi következetesség. Ami itt sárga, ott nem, és már megint az a bajom, hogy nem védik a fiatalokat. Szegény Kocsist kétszer is lekönyökölték egyszer Otigba, aztán Hidi, egyik sem kapott sárgát. Ha szabálytalanul szerelik akkor is mehet tovább… nem jó ez így

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 22, 2022 9:20 de.

Olyan mintha nem lenne szabálykönyv. Össze vissza fújnak. A kisvárda meccsen is a zete olyanért kapott 11-t, amiért a várda 10 percel előtte nem kapott. Mind ezt alapos var vizsgálat után. A tegnapi meccsünkön meg teljesen ellenünk fújtak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 9:22 de.

Sok alattomos szabàlytalansagot vétettek a vasas jàtèkosai szankciók nèlkül.Gomis,elrúgja a labdàt,aztàn ő kap sárgàt,meg szabadot a vasas a fèlidő vègèn.

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 22, 2022 8:04 de.

ezt irkáltam tegnap folyamatosan, ha láttad.
erősen el kéne gondolkodni a vezetőknek, hogy talán jelezni kellene mlsz felé, hogy ez minden csak nem fiatal program… ha 1 b.zi bíró hagyja így kicsinálni a 18-20 éves gyerekeket, akkor felejtős az egész xar.
min. 2-3 sárga maradt el tegnap és után ki tudja mi jött volna még normális bíróval!
és ott az a nyomorult var-kocsi….vajon minek is, ha ilyenek felett csak úgy átsíklanak ?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 9:48 de.

Nem olvastam, meccsen voltam : D
de teljes mértékben egyetértek! + majd a végén kihozzák, hogy az MLSZ elnökúr csapata a legsportszerűbb

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 9:47 de.

Csak pirosgyanúsat vizsgálhatnak, sárgásat nem.

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 22, 2022 6:10 de.

Üdv! Lukinnyó gólja amelett hogy ügyes s látványos is volt, Ádám Martin lőtt ilyen gólokat anno! CSAK ….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 22, 2022 6:01 de.

Mielőtt valaki félreértené a játékosok „istenítését”. Szó nincs erről,de azt nem lehet nem észrevenni,hogy mennyire akarnak és megdöglenek a pályán. Ez nálam így oké. Ennin is,Bocskay is többiek is. Látom a hibákat nyilván,de a törekvést is. Most vagyunk kialakulóban,az ilyen sikerek segítenek.
Jön a fradi,hát ott azért csodát nem kell várni,ők az nb1 felett vannak ebben a pillanatban.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 22, 2022 5:52 de.

Játékosok szerintem,számok nélkül.
Szappanos:egy ilyen gól benne van a pakliban. Nálam ő nagyon biztos pont.
Szabó: én nem látom olyan rossznak,vannak bizonytalanságai,de teszi,csinálja. Fiatal még,én játszatnám továbbra is..
Prenga,Cirkovic: jól olvasták a játékot,néha feljebb jöttek és megelőző szerelésekkel is tették a dolgukat. Kezdenek beilleszkedni,valamilyen szinten nyugodt is vagyok,ha ők vannak a pályán. A bibi az
,hogy nem szabad nagy területet hagyni köztük és a kapu között,mert az ellenfél csatárai általában gyorsabbak.
Tamás: aki kritizálja,mutasson egy jobbat a magyar mezőnyben. Mindenhol ott van. Sokszor tanácstalan,vagy rossz döntést hoz,de az nem feltétlen az ő hibája. Nem kérik tőle a labdát,nincs kialakult csapatjáték.
Ennin: sokat futott,sokat segített be hátul.
Gól,gólpassz az oké,de attól függetlenül sem lenne ő rossz,rá is érvényes,ami Tamásra és az a magyarázata,hogy cipeli a labdát.
Zsótér: rengeteg meló a meccsben,van sok hiba is,de az hibázik,aki vállalkozik.
Ő próbálja csinálni.
Gomis: megkövetem. Hatalmas húzásnak tűnik az,hogy bebaszták őt középre. Jól követi le az eseményeket,jól passzol(mondjuk az a múltkor is tetszett),de a helyezkedése is jobbnak tűnt már. Viszont ne bambuljunk már el a kapu előtt és ne faultoljunk szükség nélkül a 16-osnál.
Bocskay: jól támad le,folyton keresi a passzsávok elzárásának lehetőségét,nem véletlenül nem tudott kibontakozni a vasas (1-1-től már egyre jobban nem).
Összjátékban tényleg kapkod,de a sok futás bekavarhat a koncentrációba is.
Ő is nagyon sokat tett a meccsbe.
Kocsis: simán csapatba való. Agresszíven támad,vissza is zár.
Van benne power. Utolsó passzoknál nem kapkod és rutinosabb lesz,az lesz majd a még jobb nekünk.
Lukic: kínlódik,de ha mindig betesz egy,vagy két labdát a kapuba,akkor el van nézve.
Mondjuk az sem feltétlen az ő hibája,ha kínlódik.
Doka: több meccs alapján mondom,hogy prémium kategória a srác(helyezkedés,szívósság,koncentráció,munkabírás alapján).
Többi csere tette amit tenni kellett nagyjából. Mondjuk Traoré elég gyenge volt egy fáradó védelemmel szemben.

Csapatjáték most kezd kialakulni,még mindig kell idő ahhoz szerintem,hogy csettinthessünk,de jó alapanyagunk van.
Egy Zsótér,Tamás,Kocsis stb tengelyre Várdán kb lecummantanák magukat,olyan csapatot gyúrnának össze belőlük. Pedig a mostanit is látjuk ugye náluk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
augusztus 22, 2022 5:13 de.

A párharcrol a véleményen,hogy a vasas valamivel jobban kezdett,de idővel átalakult egy magyar foci vs „modern foci” jelleggé. Az angyalföldiek kis magyar sztárocskái el-elfocizgatnak ugyan(pl Radó),de melózni nem akarnak,a mieink meg,ha már a foci nem mindig úgy ment,ahogy kellett volna,a meló most is bele volt téve a meccsbe. A vasas játszani akarta a fociját,mi meg izomból lenyomtuk őket. Már a hátsó embereik nem tudták feltenni a labdákat a szükséges helyekre,mert mindenhol ott voltunk. A középpálya közepe volt néha üres nálunk ,ha eltolódtunk a jobb,vagy bal oldalra és sikerült rést találniuk a
vasas játékosainak. De kurva sokat futottunk,sokat támadtunk le,ez meccs
közben nem annyira feltűnő annak ,aki ezt direkt nem figyeli. Ehhez Ennin,Bocskay,Zsótér iszonyat sokat tett.
Senki ne csodálkozzon,ha páran kifeküdtek meccs után,az nem feltétlen a rossz kondi az okozója,hanem a határok feszegetése sztem.

Én megmondom őszintén,hogy most
nagyjából láttam már,hogy mit akarunk játszani és tetszik ez az erőfoci
jelleg és viszonylag csapatként is funkcionáltunk. Persze nem szállt azért le a rózsaszín köd,van itt csiszolnivaló bőven.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 22, 2022 5:45 de.

le tudtam volna csapni a gyökér hajdúBét, ahogy flegmán humorizált, hogy vajon mitől dőlt ki pár játékos a végére…
iszonyat mekkorát futott a középpálya…(sőt olyan is volt h Luki szerelt a 16oson belül!)
ez is mutatja, h itt kell erősíteni, a meccsek a középpályákon dőlnek el.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 6:05 de.

Így van. Pláne amikor sikerült a letámadó játékosok között felpasszolni a labdát,akkor Prengának és Cirkónak ki kellett lépniük sokszor pozícióból.
Azt amúgy ott Gomisnak kell elsősorban megoldani,de képes lehet rá,elég intelligensnek tűnik.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 5:54 de.

+ még sokszor a Vasas-Vasasnál-Vasashoz-a Honvéd elnevezés helyett bakizott!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 22, 2022 5:40 de.

Ugyanezt láttam. Játékban nem voltunk jobbak, viszont mindehova odaértünk, ezért a magyar sztárocskák nem tudták átvenni a labdákat mert megelőztük őket, vagy nem tudták fonogatni a lábukon mert rögtön elpöcköltük előlük. Hosszútávon ezt a játékot ilyen szűk kerettel nem lehet játszani de jelenleg beválik.
Dinamikában nagyon sokat javultunk, ami évek óta próbléma volt , mert mindig lassabbak voltunk mint az ellenfél az elmúlt 3 évben.
A volt Honvéd játékosok (Hidi, Czipf, Ihrig ugyanazt a körülményes balfaszkodást csinálták mint nálunk. És Holender sem tudott felgyorsulni mert rögtön odaléptek neki.)
Teljesen meglepő (és sokan másképp látják) de aki a legjobban JÁTSSZA a focit az Gomis, aki nem védő hanem egy jóféle középpályás. Tudom volt sok hibája, de mindez azért mert ő mert középen megkockáztatni egy testcselt, vagy kihozni a labdát 3 rátámadó közül, vagy elereszteni egy bombát 25-30-ról. A meglepőt ő tudja jelenleg meghúzni.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 24, 2022 6:36 du.

Egyetértek, de nem volt sok hibája.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 22, 2022 6:05 de.

Egyetértek.

ius
ius
augusztus 22, 2022 4:42 de.

Ami nagyon látványos volt, hogy a csapat fele egyszerűen összeesett a végén. A hagyományosan gyenge állóképességünkön sürgősen javítani kellene!
Gratula a szurkolóknak és a csapatnak!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
augusztus 22, 2022 8:25 de.

Az összeesès,az sztem taktika volt,tördelni a jàtèkot.Amúgy egy ilyen vizes,mèly pàlyàn átkozott nehéz focizni,sokkal többet kivesz ajàtèkosokból.Sztem az àllókèpességünk fejlődik,ahogy ezt a skót is kiemelte.

timby
timby
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 22, 2022 12:29 du.

Idézet Tam Courtstól: „Igaz, hogy a lefújás után úgy tűnt, néhány játékosunk elkészült az erejével, e téren valóban van még tennivalónk.”

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  timby
augusztus 22, 2022 12:37 du.

Mit írtam a hozzàszólásom utolsó rèszèben?Fejlődik az àllókèpessègünk!Ezt meg a meccs előtti interjúban mondta a skót.Azt ugye te sem gondolod,hogy Mitrovic bejön,majd 8 perc múlva fetreng a fáradtságtól.Tovàbbra is tartom,hogy az uccsó 10 percbeni fetrengés taktikai időhúzás volt,illetve,hogy egy ilyen pàlya többet kivesz.Ha annyira összeestünk volna,akkor a vasas be tudod volna minket daràlni,amit ugye nem tett meg.

timby
timby
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 22, 2022 5:07 du.

Nem vitatkozás képpen, de a szövegből nekem úgy tűnik, hogy a meccs után nyilatkozta(de csibész ember aki biztosra megy, az NSO hozta le ezt a meccs utáni nyilatkozatot) és nem a Mitrovicra, hanem pl Enninre gondolt. A hátsó alakzatunk egybként jól állt a lábán.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  timby
augusztus 23, 2022 2:43 de.

Mondjuk Ennin és Lukic is hol a saját kapunknál tünt fel ,hol az ellenfél kapuja előtt. Ennin komoly mennyiséget futott le,a végén meg sérülése is volt csak már nem volt csere. Korábban az 50. percben elfogytunk.

timby
timby
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 23, 2022 6:43 de.

A fejlődés elvitathatatlan, de a mester a nyilatkozatban, azt mondta, hogy ezen még javítani kell. Úgy legyen.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 22, 2022 9:44 de.

Az jó lenne! Enin sztm. tényleg teljesen elkészült az erejével, Bocskai viszont elég jól bírta. Jó lenne tudni az insta adataikat, hogy ki mennyit futott!

Szlaci
Szlaci
augusztus 22, 2022 4:24 de.

Zsótér több reakciója is kicsit furi nekem.. Remélem nem megy el..
Az első gól után bent maradt a kapuban.. Majd lassan jött vissza, a meccs végén pedig ő volt az első aki ment be… Remélem csak halucinálok..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szlaci
augusztus 22, 2022 4:30 de.

Sztem hallucinálsz,de soha nem lehet tudni.
Zsótér az egyik legfontosabb emberünk.
Ha magyart akarnánk hozni a helyére,nem is találnánk hasonló kalibert,de ugyanez a helyzet Tamásnál is nálam(talán Pászka lehet idővel jó). Sőt,ő jobb pl az ilyen Civic,Hangya féle arcoktól,vagy az ideggyenge vidis némettől(mármint Tamás-szerintem/nálam),tehát a légiósoktól is.

le_petit
le_petit
augusztus 22, 2022 4:20 de.

Cáfolja meg Ennin meg a skót minden előzetes hisztimet, nem leszek rest járni a Canossát! Így tovább!
Nem volt ez egy hatalmas durranás, de nem néztünk ki szarul.
Csoda szurkolás! Ma büszkék lehetünk, az élet szép.

le_petit
le_petit
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 22, 2022 4:29 de.

+ én Lukicot mindig is egy felsőbbpolcos csatárnak tartottam mint barmelyik konkurenciája. Csávó tényleg csukott szemmel, háttal, összekötött kézzel jobban érzi a kaput, mint bármelyik az elmúlt évekből.
Bár dagadt, ugyebár.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 22, 2022 7:48 de.

Erről van szó!
Futkározni lehet meg „nagyszívvel” tolni a semmit de igazán gólveyzélyesnek lenni már tudomány vagyis inkább tehetség!
Na ebből van Neki sok a többieknek kevesebb!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  le_petit
augusztus 22, 2022 5:39 de.

Azért 1-pár kiló lement…

Pelso
augusztus 22, 2022 3:48 de.
Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 5:07 de.

Nagyon intelligensen és összeszedetten nyilatkozik mindig, igazából kedveltem nagyon. Voltak jó meccsei az utóbbi időben nálunk, de mire beérett a játéka, addigra más szelek kezdtek fújni Kispesten. Sajnálom is hogy elment, meg nem is. Fura érzés.

Pelso
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 22, 2022 1:52 du.

dettó

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 22, 2022 8:28 de.

Aki menni akar,-màrpedig ő akart-rà kell adni a kabátot!Ettől függetlenül nekem továbbra is szimpatikus ember marad.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 4:27 de.

Patya nem volt rossz.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 6:13 de.

Ő nálunk sem volt rossz.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 22, 2022 4:12 du.

Ráadásul belső védőt játszott, legalábbis a kapu mögül úgy tűnt.

Snowflake
Snowflake
augusztus 22, 2022 2:48 de.

Vajon mi az oka annak, hogy az előző meccsen veszélyes és agresszív, ráadásul gólt szerző Kerezsi nem fért be az öt cserébe?

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 22, 2022 7:22 de.

Üdv! Szrntm most nemhiányzott, (gondoljunk a buta 11-sre!) és valsznlg taktikai okok miatt maradt ki.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 22, 2022 3:00 de.

Az előző meccsen gólt kellett szerezni, most inkább a védekezést kellett erősíteni. Szerintem

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
augusztus 22, 2022 2:54 de.

csak az esetleges védekezési plusz szólhat az izlandi mellett, a múltkori Zalános’ 11es után, most így utólag megértőbb vagyok ezzel a cserével.
az más kérdés, hogy 1 profi stáb 1 év alatt kezdőt kellene fargjon Kerezsiből…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 22, 2022 2:45 de.

Tegnap végig néztem a találkozót. Azért voltak dolgok amik megragadtak bennem:
1. a meccs előtti discozás a stadion fényével elég gyatra volt. 😀 Már vártam, hogy mikor jelentik be, hogy áramszünet miatt elmarad a meccs. 😀
2. a kaput eltaláló lövések száma meccsről-meccsre apránként emelkedik, de továbbra is úgy érzem, hogy egy gólerős csatár és egy középpályás aki normális labdával segíti a csatárokat azért elkéne a csapatba.
3. a játék összeképében is látok azért javulást. Vidi ellen siralom volt, Paks ellen egy félidőnyi már elfogadható volt, a Vasas ellen meg már szinte volt olyan időszak, amikor az ellenfél fölé nőttünk.
4. a Vasasba játszó ex-kispestiek nem voltak meggyőzőek…hogy csak ellenünk vettek vissza, vagy amúgy is nem tudom, de meggyőztek, hogy nem vesztettünk semmit a távozásukkal. A másik sok ex-kispestit foglalkoztató klub a Mezőkövesd, ott is kiváncsi leszek, hogy mit alkotnak a régi kispestiek.
5. a Tábor tegnap is ott volt a szeren. Öröm volt hallani őket, gyakorlatilag hazai pályát varázsoltak. Nem is csodálom, hogy Tam-nak is tetszik a dolog.
6. Mitrovics, Szabó, Bocskay, Johnson súlytalan volt, Remélem összekapják magukat a későbbiekben.
7. Kerezsit hiányoltam Johnson helyett simán jöhetett volna.
8. azért azt sajnos látni kell, hogy nekünk nem a Vidivel, Fradival, Kisvárdával kell partyba lenni, hanem idén nekünk az ellenfeleink a Mezőkövesd, Kecskemét, Vasas, Debrecen, Újpest, ZTE lesz…őket kell fordulóról fordulóra elkapni, és akkor nem lesz gond a bennmaradással és végre elmozdulhatunk a sokéves holtpontról….

Összességében azt kell mondjam, hogy a véleményem szerint bár még nem teljes keret azért meccsről meccsre szebb arcát mutatja. Nem mondom, hogy Bognár Gyuris magasságokban van a Csapat, de látszik a meló, amit hétről-hétre lenyomnak a fiúk, és remélem ez még jobb lesz. Még valóban kéne néhány igazolás és szerintem rendben leszünk.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 22, 2022 2:31 de.

Megérkeztünk a ló túloldalára.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 5:50 de.

Kedves Sanya!
A ló túloldalán is van egy ló. Praktikusan ugyanaz a ló 🙂

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 2:47 de.

Baj-nok-csapat! Baj-nok-csapat! Baj-nok-csapat!
Nem értelek.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 2:41 de.

mire/kire gondolsz ?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 4:24 de.

Aki szombaton, béna, sánta, fogalmatlan volt, ma már hős.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 8:34 de.

Sokat fejlődött a sport ès orvostudomàny.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 4:47 de.

csak a magam nevében beszélhetek… korábban folyamatosan ekéztem Ennint és néha Lukit is.
ahogy lentebb írtam, tegnap megdolgoztak azért, hogy kapjanak pár hónap türelmet ill. bíztatást, a gyakran mellébeszélő Tammal együtt,
tetszett ez a tegnapi hozzáállás, így lehet csak meccseket nyerni, erre lehet alapozni, csak kell még pár ember és qrva sok meló!
akkor nem létezik h kieső helyen legyünk 10 forduló környékén vagy főleg a végén.

írtad fentebb h Hidi tetszett, nem volt rossz, de jó sem, olyan szürke, mint nálunk szokott lenni.
mondjuk az eltiltott Kamuscsenkótól mindenképp jobb lenne.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 4:38 de.

Akik szombaton bénáztak,sántáztak,fogalmatlanoztak többnyire csendben siratják a vasast

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 22, 2022 2:36 de.

Valóban,de ez a szurkoló lèlek.Reàlisan kell értèkelni ezt a győzelmet,aminek csak akkor van értelme ha a következő meccseken is pontokat thdunk szerezni.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 22, 2022 12:31 de.

Korábban azt mondta Ennin, hogy már várja, hogy bemutathassa a gólörömét. Mutatott valami speckó gólörömöt?

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 22, 2022 12:31 de.

Korábban azt mondta Ennin, hogy már várja, hogy bemutathassa a gólörömét. Mutatott valami speckó gólörömöt?

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 22, 2022 3:08 de.

Keresztet vetett 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 22, 2022 1:34 de.

Nem,fogta a labdát és mentek vissza.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 22, 2022 2:31 de.

Az tényleg speckó 😀

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 22, 2022 3:01 de.

Meglepett volna ha örülnek az 1-1 nek 😀

Dél Pest
Dél Pest
augusztus 21, 2022 6:03 du.

Pálya: győzelem
Stadion/lelátó: győzelem
És majdnem meglett a mesterhármas is
comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 22, 2022 12:49 de.

Utcàn megcsúsztunk talán?

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 22, 2022 2:09 de.

Az kène még….:) nem.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 22, 2022 2:37 de.

Akkor megnyugodtam.Elàrulod,hoy mi volt a 3ik tènyező,ami nem jött össze?

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 22, 2022 2:59 de.

Az, amit írtàl. De nem írhatok mindent itt le, ez nem az a forum 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 22, 2022 6:50 de.

Fb.esetleg?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 21, 2022 7:08 du.

Mire gondolsz a kettő után?

Pelso
augusztus 21, 2022 5:26 du.

Számomra a mai meccs legfőbb konklúziója: türelem.
Türelem a fiatalokkal szemben, de Enninel és Lukival szemben is (nekem ez utóbbi részen lesz dolgom)
Türelem a komplett csapattal és a stábbal szemben.
Ma letettek annyit az asztalra, hogy kapjanak pár hónap türelmet a munkára, fejlődésre.
Ennek a csapatnak egyelőre nem sok esélye van a ratyi vagy 1 jó vidi ellen, de bárki más ellen már van!
A középpályát még meg kell erősíteni 1 sokat futó,ütköző robottal+ jöhetne 1 balvédő is és 1 csatár, oszt megvagyunk.
CSAK türelem.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 5:51 du.

Középpálya a legnagyobb gond meglátásom szerint. Oda kellene legalább két olyan játékos akivel komolyabban is lehet számolni. Bocskay max csere, Szabó vállalható, Kocsis nekem új titkos favorit.

Pelso
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 22, 2022 2:30 de.

Abban biztos voltam (írtam is párszor az elején), hogy lesz 1-2 olyan játékos, aki látványosan fog fejlődni az új közegben.
Talán Kocsisra gondoltam volna legkevésbé, amekkora szenvedést mutatott a dióknál, nem hittem benne, hogy ilyen minőségi változás jön nála.
Végülis Ennin gólja előtt is neki volt a nagyon tuti beadása, még ha kellett is hozzá Dombó újabb vicces akciója,
Kocsis rendre jól húzta meg a jobb szélt, pedig a vasas balvédője nem is ügyetlen gyerek.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 7:30 de.

Üdv! Kire gondlsz mint balvédő?

Pelso
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 22, 2022 8:57 de.

Silye

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 9:01 de.

Köszi mert én a Hinorával kevertem…

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 22, 2022 4:49 de.

Kocsis nekem már tavaly előtt kedvencem volt.
1 hete beszéltem a diós csoportban pár arccal.
Mindegyik sajnálta hogy eljött, és nem értették miért nem játszott többet.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 5:51 du.

Középpálya a legnagyobb gond meglátásom szerint. Oda kellene legalább két olyan játékos akivel komolyabban is lehet számolni. Bocskay max csere, Szabó vállalható, Kocsis nekem új titkos favorit.

dixneuf
dixneuf
augusztus 21, 2022 5:22 du.

Mikor fordítottunk meg utoljara meg meccset? Eskü nem emlékszem…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 21, 2022 11:44 du.

Fehérvár ellen 3-1re.

dixneuf
dixneuf
augusztus 21, 2022 5:17 du.

A meccs után -gondolom a tv mar nem adta- jol megunnepeltuk a csapatot. Eleg sokáig tartott, vagy negyedórát daloltunk nekik. Megérdemelték. Kar Szapi goljaert, de az nagyon tetszett, hogy külön megtapsoltuk, nincs harag, előfordul ilyen minden kapussal. (Azert beszartam, pont elottunk tortent, azt hittem itt a vég).

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 5:02 du.

Azért köszönet a jelenlegi Honvéd garnitúrának hogy egyetlen egykori honvédost sem sírtam ma (sem) vissza!
Még „Holcsika” sem volt több ma egy közepes molyfingnál!
Taccson kezdhetik égetni a vasas bérleteket!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 5:13 du.

Ez a skót érdeme, mert levédekeztük a gyors csatáraikat..

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 21, 2022 5:15 du.

Kezd csillogni az „Ezüstvédelem”
Főleg Dokával a szélén

obviusz kapitány
obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 4:36 du.

Ez a csapat végre már csapat. Az elmúlt két évben reménytelenül néztünk ki, de ezekből a srácokból lehet valami.
Ennin ma gól, gólpassz (igazi!), továbbá irtózatos mennyiségű munka. Eddig szidtam, de ma jó volt. Csak így tovább.
Bocskay sosem lesz látványosan kiemelkedő, ő csak csendben stabilitást ad a középpályának, a védekezésnek, a csapatnak. Egy mai Sikesdi Gabi lehet belőle. Szóval ne várjunk tőle csillogást, de ha játszik, nyugodtabbak leszünk.
A két belső védőnk ma nagyot teljesített, a nem gyenge vasas csatárokat eltüntették, jók lesznek ők.
Gomis továbbra is meglepően jó.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 4:42 du.

Gomis egyszer hibázott, kellemes meglepetés.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 5:20 du.

Hu, valahogy Gomist en nem erzem…nekem most is gyengenek tunt. Mintha szabadulni akarna a labdától, olykor azt se tudja hol van, de meghajlok a tobbseg velemenye elott. Pedig sokaig csak öt figyeltem…mindegy inkabb nektek legyen igazatok.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
augusztus 21, 2022 5:27 du.

ez fura mennyire másképp látod… kíváncsi vk mit mond Hunor. 🙂
részemről stabil kezdő a cingár!

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 5:53 du.

+1!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 5:51 du.

Jaja, tenyleg. Nagyon maskent. De nem baj, inkabb hurrogjatok le, de a kosaras gyerek jatszon jol…figyelem tovabbra is.

októberes
októberes
augusztus 21, 2022 4:46 du.

Küzdjetek a bajnoki címért!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 4:27 du.

Nem feszkót akarom kelteni,de azon Kispest szurkolók,akik azt hangoztattàk hogy ezentúl szívesebben jàrnak vasas meccsre,mint Kispestre,azok,hogy érzik most maguk.Fogadott csapatuk az exkispestiekkel nem voltak vmi jók.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 10:38 du.

Visszaolvasva volt akinek 1-0nál orgazmusa lett és azóta is csendben van. 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 4:32 du.

Nagyon adom!!!
Az összes exkispesti be lett ma árazva!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 11:23 du.

Be is voltak. Csak az utolsó rajongók hangoskodtak. Nagy Geri fog a kiesés ellen küdeni nem mi. Ha befér egyáltalán. Batik addig lesz kezdő ameddig Nagy Zsolt felépül. Utána feltöri a seggét a pad. Baráthnál se hiszem,hogy stabil kezdő lesz,de neki azért szurkolok ,hogy az legyen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 11:23 du.

Be is voltak. Csak az utolsó rajongók hangoskodtak. Nagy Geri fog a kiesés ellen küdeni nem mi. Ha befér egyáltalán. Batik addig lesz kezdő ameddig Nagy Zsolt felépül. Utána feltöri a seggét a pad. Baráthnál se hiszem,hogy stabil kezdő lesz,de neki azért szurkolok ,hogy az legyen.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 4:38 du.

Kimondottan szarok voltak..

Lala
Lala
augusztus 21, 2022 4:20 du.

Egész érdekes a taccs kommentszekció. Még egy győztes meccs után is…
Nyomják a hvg.hu-n “szocializálódott” szurkolótársaink. Pl a kretén t-bone.
Édes Istenkém…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lala
augusztus 21, 2022 5:25 du.

Mi a búbánatos nyavalyáért kell más oldalakon kommentelők kommentjeiről kommentelni? Azt hiszem, már ezt megbeszéltük párszor hogy ez tabu. Ha a siratókórus szánalmas, akkor a te kommented is.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 21, 2022 5:33 du.

mert vhol 1 a kettő…mint ahogy téged is érdekel mi van ott és mi van itt.
1 dolog h te megoldod okosba, de nem hiszem h ki lehet zárni ezt a kevésbé dekoratív jelenséget, amit kritizálsz.
max csökkenteni.
am. „elhamarkodott sirató kórus” volt itt is, nem kicsit
ui.
vszínű h igazad van az alap kérdést illetően, csak már túl sok a kisebb/nagyobb sérelem. hogy ilyen kategórikusan ki lehessen zárni az áthivatkozást…
de ha gondoljátok, felteszek 1 szavazást arról, hogy töröljük-e csakblog kommentekkel kapcsolatos itteni kommenteket.
legyen, ahogy a többség szeretné!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 7:16 du.

Valaki értelmesen meg tudja oldani. Csak mai 2 példa: dagiironnak nem tetszett valami, átment és megbeszélte ott, nem kezdett itt rinyálni. Még Hasitasi sem tartott itt panasznapot, hanem a megfelelő felületen fejezte ki a gondolatait. Szóval az a kérdés, hogy a kisköz akar-e egy önálló közösség lenni vagy továbbra is a taccsról üldözöttek társasága szerepét veszi magára, aki mindig visszamutogathat a gonosz libsi nagybácsira.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 22, 2022 2:37 de.

Szerintem a kisköz már önálló közösség, az amire utalsz, az pedig „egyedül” nehezen megy.
Amikor a nagybácsinál blogba emelve megy az óvodás szintű beszólogatás, akkor nehéz meggyőzni itt mindenkit, hogy álljon le az átmutogatással,
főleg úgy , hogy nem is mindig volt alkalmuk reagálni.
ui.
mindezek ellenére nekem is jobban tetszene, ha megszűnne ez a dolog, azért írtam, amit vastaggal kiemeltem

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 21, 2022 10:39 du.

Jó majd írunk róla egy blogposztot amiben kifigurázzuk,hogy felnőljünk azokba a magasságokba. Az ok.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 6:34 du.

Egymás kommentjeiről „árulkodás” nálam az óvodás szintet képviseli. Szerintem mindenki ismeri a taccsot. Ha akar kommentelhet ott is, itt is. Nem látom, hogy építőleg hatna, emelné a kisköz színvonalát, ha itt jelen nem lévő kommentelő kommentjeit kezdjük fikázni. Ráadásul elég gyakran – és a mai esetben is – a más szemében a szálkát esete áll fenn.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 22, 2022 2:44 de.

nem biztos h árulkodásnak mondanám, ha pl ott nem tud megjelenni és itt „reagál”…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Lala
augusztus 21, 2022 4:22 du.

Amikor írta, még nem győztünk. Bőven nem. És az első félidőben itt is a sirató kórus ment, tekerj csak vissza.
Nem kell a feszkó.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 5:02 du.

Amikor azt írtam, hogy eddig gyenge, addig tényleg az volt, de a gólunk után feljavultunk..

Pelso
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 5:00 du.

ettől még a lényeget jól ragadta meg Lala… és ahogy írod itt is fárasztó volt már a meccs elején az nb2 emlgetése…
1 olyan vasas ellen, akik az 1. tíz percben a felezőt nem tudták átlépni, miközben az „utolsót” fogadták otthon veretlenül…
ha Szapi nem üti be a labdát a kapuba, akkor sehol sem lettek volna.
és Hidi gólt emlegettek…vicc,

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 5:02 du.

Na, akkor azt sem olvasom el…

Lala
Lala
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 21, 2022 4:28 du.

Nála valahogy minden út Rómába vezet. Minden kommentjében szerepel a külügyminisztérium, a “vezír” a párt a ner. Szerintem recesszióban van az agya. Belebetegedett a politikába.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lala
augusztus 21, 2022 10:40 du.

Ezzel vannak így páran

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 4:18 du.

Sajnos nem tudtam kimenni a meccsre,bármennyire is akartam nem tudtam.Bocsànat Tusi,Dixi itt is!Tv-ben néztem és azt gondolom,hogy a pályàn és a lelátón is mi nyertünk ma.Köszönetet kell mamondani elsőkörben szurkolóinknak,aki vègig űztèk a csapatot magas színvonalon,megmutatva lila,györi,lengyel meg faszom tudja honnan összekukázott vasas mókusőrsnek,hogy hogyan is kell szurkolni!A csapatból èn nem emelnèk ki senkit,de nem is szidnèk mert ezt a telhesítmènyt együtt tettèk le az asztalra.Doka úgy kell nekünk,mint egy falat kenyér,bocsi alex,de neked még tanulni kell.Sokan hibàztattàk Ennint,gyerekek rúgott egy gólt adott egy gólpaszt ès iszonyat sokat besegìtetg vèdekezni.Bár Santiago szerint egy csatàrnak nem kell.Akkor ezt magyarázzuk meg Lukicnak is mert ő is párszor kisegìtett hàtul.Gomis tovàbbra is üde színfolt.Az ezüstvèdelem ma tanári volt.Zsótèr ha higgadtabb lett volna,akkor adhatott volna akàr kèt olyan labdát,ami ziccer.Szapi hibàzott ès?Istenem,hànyszor megmentett már minket!Nem folytatom,gratula a csapatnak ès remèlem ez ad olyan plusszt nekik,amivel még tudunk fejlődni.Igazolni kell ennek ellenère!Picike remènysugár talàn megjelent!

dagiiron
dagiiron
augusztus 21, 2022 4:11 du.

Megérdemelt győzelem, ma jobbak voltunk mint a Vasas..

Jonaska
Jonaska
augusztus 21, 2022 4:11 du.

Doka azèrt nem kis stabilitást hozott a szèlre. Komolyan eret vágok magamon ha Szabó ezek utàn a kezdőbe lesz.Sajnos a fiatalokbol csak Kocsisba meg Kerezsibe mocorog valami,Szabó Bocskay kuka…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 21, 2022 4:34 du.

Szó szerint így gondolom

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 21, 2022 4:56 du.

Szerintem egyik sem kuka!!
Ennin, Trao kuka, Mitrovics, Johnson szintén, nehogy már a fiataloktól ugyan azt várjuk néhány perc 1. osztály után, mint a nagy pénzt szakító rutin zsoldosoktól!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 21, 2022 4:57 du.

Ennint mai eredményessége nálam kiszedte a kukából!
Egy kibaszott vicc a pali de ha ilyen pontos lesz akkor maradhat

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 24, 2022 4:54 du.

Úgy legyen

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 5:10 du.

Pontos???? 1* 7 méterről eltalálta az üres kaput, egyszer pedig egyedül törhetett a kapura senki sem zavarta, a védők lemaradva. Ekkor szokásához híven berottyantott a lehetőségtől és ahelyett , hogy kapuig száguldozva beverte volna belassított, bevárta a védőket, majd – szerencsére – a meccsen talán először sikeres támadó passzt kezdeményezett, (igaz egy kapunak háttal álló csatár társához, de az már tőle extra) ami nagy mázlinkra Lukettó jóvoltából gólpassz lett. Ezen kívűl kabaré ami művelt és hogy ezt az edző tétlenül nézi!!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 22, 2022 12:58 de.

Ne felejtsük el,hogy Ennin nagy sokat besegìtett a vèdekező munkàba is.Ok alàírom,hogy sokszor rossz döntèst hoz,de azért egy ilyen meccs utàn ne emeljük ki negatívan.Ilyen szinten akkor Zsótért is lehetne szapulni,mert annak ellenére hogy hajtott sokat is hibàzott.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAKAttila
augusztus 21, 2022 11:09 du.

A védőtől el kellett venni a labdát ami után kapura rongyolhatott.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  F.hunter
augusztus 24, 2022 4:53 du.

Olvass többet.

Pelso
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 21, 2022 4:41 du.

ez így baromira felületes…anno Vécsei vagy Gazdi sem volt jobb az első meccsein, pedig valamivel stabilabb csapatban mutatkoztak be…de kaptak jó pár meccset, akkor is ha gyengébbek voltak, mert csak így lehet felépíteni őket!
kis idő múlva Szabó A. stabil nb1es védő lesz (remélem nálunk) és Bocskay is sokat fog javulni, ahogy obviusz kapitány írta, benne lehet 1 Sikesdi Gabi szint

Pelso
Válasz a következőnek  Jonaska
augusztus 21, 2022 4:41 du.

ez így baromira felületes…anno Vécsei vagy Gazdi sem volt jobb az első meccsein, pedig valamivel stabilabb csapatban mutatkoztak be…de kaptak jó pár meccset, akkor is ha gyengébbek voltak, mert csak így lehet felépíteni őket!
kis idő múlva Szabó A. stabil nb1es védő lesz (remélem nálunk) és Bocskay is sokat fog javulni, ahogy obviusz kapitány írta, benne lehet 1 Sikesdi Gabi szint

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 4:47 du.

Ne sértegessünk egy legendát!
(Nem Bocskay az…)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 4:43 du.

Tibi,tudod hogy imádok veled a kispestről beszélgetni,de Szabó A.-ben nem látom mindazt amit te.Nagyon kevés ő még a kezdőhöz.max15-20 percek,jóindulattal.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 21, 2022 4:47 du.

Végre van is miről beszélgetni, de még nagyon kevés idő telt el ahhoz, hogy végleg leírjunk ilyen fiatal játékosokat és ahhoz is, hogy Lukic fejére visszategyük a koronát (bár csak jogos lenne/legyen!)…
Azt mondom adjunk időt mindenkinek, aki ma játszott megérdemli, hogy kapjon még pár meccs esélyt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 4:49 du.

Ez így jó is a fiatalokhoz csak annyit hogy szerintem akiben mocorog valami tehetségféle (Kocsis, Kerezsi) azok már meg meg villantak, akikben pedig nem (Bocskay, Szabó) azok nem!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 21, 2022 4:53 du.

1 lófaxt barátom…gondolj már bele, hogy mit láttunk Kocsistól az elmúlt évben a dióknál!?
kb. a nagy semmit.
az első ,meccseken itt is gáz volt, de most már minden meccsen többet mutat és ha kapura nem is volt ma veszélyes, 1 normális bíró vkit tuti kiszórt volna róla! // Bognár…menj te is p.csába…gyökér! hogy lehet így hagyni szétütni 1 gyereket ??
türelem, CSAK, türelem… másképp nem megy.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 21, 2022 4:55 du.

Kívánom hogy végre utóbbi két sráctól is lássunk valamit, bármit amire végre elégedetten csettinthetünk!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x