© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Gazdag ismét gólt lőtt
https://twitter.com/PhilaUnion/status/1558604463283265537?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1558604463283265537%7Ctwgr%5E16e7fc699e10510e1136b791fd45364417e2eefc%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nemzetisport.hu%2Fminden_mas_foci%2Fmls-gazdag-ismet-betalalt-legyozte-a-chicagot-a-philadelphia-2908235
Eligazolása előtt már a legjobb játékosunk volt!
Gólkirály jelölt volt itt is és úgy néz ki ott is!
Bravo Dani csak így tovább!
Egyetlen MFA növendék aki tényleg befutott sztár lett!
Nem tudom ittiért nem csinálta.
2020/21-ben pl. 13 gólt lőtt nálunk, azóta pedig még jobb játékos lett
Ez egy idény. Előtte 5 év alatt se rúgott 13-at. Nem cikizni akarom csak úgy mejegyeztem.
akkor ne nézd le a teljesítményét. Merjél büszke lenni rá, hidd el jó érzés! : )
Nagyon büszke vagyok rá. Mindenkinek mesélem, de azt mondják, hogy hülye vagy te, ki az a Gazdag?
Nemár sanya… Rossz a memóriád… Milyen gólt lőtt a dioknak, felcsutnak
Körülbelül fél idényben itt nem rúgott 12 gólt.
ott sem, 25 meccsen rúgta a 12 gólt
https://www.eredmenyek.com/jatekos/gazdag-daniel/dlj9zaWb/
Hát megint eljött a szenvedés napja.
Legalább az összeállítás miatt nem kell aggódni…a múlt héten is jól játszottunk..szóval badarság lenne változtatni.
Mások azért ennyire nem vakok, mint a kispesti vezetés.
ez nagyon jót tesz a lelkemnek…: (
Ennyi kommentem van fuggoben. Ez tenyleg vicc
10/1 kommentem jelenik meg
KB 2 óra múlva gépnél leszek, megnezem
Próbálj meg ki meg bejelentkezni. Safarin nekem se működött mindig főleg facebook fiókkal.
Mindennap alapbol ki van jelentkezve
Nem face fiokkal vagyok belepve
Akkor passzolom
De miiért?Nekem az összes megjelenik.
Ujpestbol ha MO-n akar maradni elkene hozni Tallot.
A kaput se találja el szegény.
Üdv! Ja ha Újpest, most őket spécízte ki a VAR, mint minket tavaly!
30 p alatt valahogy tobb golja van mint nalunk a komplett keretnek. 180 alatt.
Boven minosegi jatekos. Erti a jatekot, technikailag is rendben van.
Siman beferne fradiba is elore.
Én nem ellenzem, rakjuk be.
Ritka „szép” a zete meze.
Nekem pld tetszik, bátran felvallaltak egy harmadik szint. Kevesen tudják, de a ZTE eredeti színe zöld-fehér volt. Valamikor a hetvenes években lett csak kék-fehér.
Turul fos.
Úgy látszik,hogy az MU ès a mi vezetőink egyazon szakmai fejtàgítón voltak a nyáron…Az Mu is 4-0-ra kapott ki a 2ik fordulóban ès -5-ös gólkülönbséggel àllnak az uccsó helyen.
Az évek óta nálunk alig játszatott Banó is elég jól játszik a KTE-ben. Ki érti ezt?
Sajnos ez a kecskemet millioszor szimpatikusabb csapat iden mint mi vagyunk.
Nincsenek sztarok, nincsenek sztarnak hitt jatekosok (maguk szerint).
Hanem csak hajtos munkas jatekosok
3-4 en bevetodve egy egy blokkba.
Es ha igy marad mar lesz 5 p.
Nekunk talan 10 fordulo utan lesz ennyi pontunk ….
ha 31 meccs múlva a kecskemét,loki, vasas, kövesd, ute négyesből nem tudunk kettőt beelőzni a végén, akkor megérdemeljük a sorsunkat.
nem azt mondom h már most jobbak vagyunk, de lenyegesen rosszabbak sem és javulnunk kell a remélt 3 igazolással
Milyen remélt 3 igazolás?
Te nem reméled?
A Kecskemét még nem kapott ki, 5 pontra vannak előttünk, eddig egy gólt kaptak, masszív kis csapat. Ilyen játékkal esélyünk sincs ellenük
Szünetben írtam… 🙂
Teljesen jogos, csak azt akartam írni, hogy még egy Kecskemétnek is szervezett a játéka, amitől mi még messze vagyunk. Nem lesz ez így egyszerű
Teljesen jogos, csak azt akartam írni, hogy még egy Kecskemétnek is szervezett a játéka, amitől mi még messze vagyunk. Nem lesz ez így egyszerű
Hol az az 1?…
Hanta írta,látta a csapat egy részét a Templom téren a katolikus templom előtt.A rontást nem ez fogja levenni rólunk,hanem az ő akaratuk,és a győzelembe vetett hitük.Nincs semmi mágikus dolog,csak a szakértelem.
Törő, Kardos után Jokka is elment… ISten nyugosztalja őket!
„Jóban voltunk, remek viszonyt ápoltunk egymással. Mint játékos kellemetlen ellenfélnek bizonyult: nagyon gyors volt, pörgött. Sajnáltam is Bodonyi Bélát, aki a pálya jobb oldalán futballozott, meggyűlt a baja Jokkával. Jobban szerettem volna, ha Tóth József a Honvédban, és nem az Újpestben futballozott volna – senkinek sem ajándékba adják az ötvenhat válogatott mérkőzést. Átlagon felüli munkabírása volt. Az utóbbi időben kevesebbet találkoztunk, rossz látni, hogy körülbelül egy hónap alatt három korábbi újpesti, Jokka mellett Törőcsik András és Kardos József is távozott” – Esterházy Márton, a Bp. Honvéd korábbi 29-szeres válogatott csatára
Elvileg jott volna a shakhtar-tol valami csatar, a budapesti repterig eljutott, tovabb nem
Nagyon tre a helyzet
Napok óta azon gondolkodom, hogy mi van, ha azért kezelik ennyire nyugodtan az átigazolást és a csapatépítést, mert van egy olyan infójuk, hogy jövőre 16 csapat lesz és nem lesz kieső? Ilyen nem lehet a háttérben?
Kizárt. Akkor nem hoztak volna légiósokat, hanem a fiatalokat játszatnák, hogy kiderüljön kire lehet majd egy év múlva számítani.
Azért tulajként ilyennel nem hazárdíroznék…
Azért tulajként ilyennel nem hazárdíroznék…
Azert kezelik igy, mert nincs penz. Ennyi
Csányi azt mondta,ő a 12 csapatos nb1-et akarja.Ettöl fúggetlenül,még alakulhat úgy ahogy írod.
Ahogy tartja mondás 1 bolond 100 -at csinál. A tulajok egyöntetűen a létszámemelésre szavaztak, de mint tudjuk az erősebb kutya…
Így nem maradhat bent egy Kispest!Azt a zrikàt a többi csapat szurkolóitól már nem viselnèm el!
Teljesen igazad van,de ott a de!:)
Én igen! Csak ne essünk ki!
Az oké, aláirom. Viszont sok mindent megmagyarázna.
ez eddig a legoptimistább ötlet… 🙂
sajnos minimális az esélye…idióta mlsz azt sem tudja mi lesz 2 hét múlva…nem hogy jövöre.
Állítom hogy Filip és Horváth Krisztofer kB plusz 5 helyezést jelentett volna… De nekünk nem kellett a 2 jó magyar… Inkább ennin és kamu maxi…
Most őszintén az elmúlt évek és a mostani helyzetet látva melyik magyar akar ide igazolni? Vannak kapcsolataik, látják hogy mi megy.
Filip tuti jött volna, ha most megkeresik…
Ha te mondod, neked meg ő mondta gondolom 🙂
gondolom ez meg irónia akart lenni.:)
nyilván nem ő mondta és senki nem tudja közülünk h mi ment a háttérben, csak annyi volt publikus, hogy télen hoztuk volna, de suttyó volt a partizán, amin vszínüleg besértődtek a tulajok és most nem is próbálkoztak.
Filip mindig pozitívan beszél a klubról, gyerek korától fogva…persze én meg naív vagyok, lehet h túlgondolom.
Volt benne nemi 🙂 en tényleg azt gondolom hogy aki ismeri a magyar közeget és pár játékost és van infoja arról mi megy itt az elmúlt par hónapban az nem fog ide igazolni, akkor sem ha van/volt kötődése a klubhoz. És kibaszott szomorú, hogy itt tartunk!
Itt már mindenki túlgondolja a dolgokat.Kéne 1-2 megnyugtató győzelem…
Talán lesz annyi!
Egész szezonban…
a győr elleni edzőmeccs után megmondtam, hogy kamu maxi alibi, ennin meg a szőke Djodo Zsolnai szint kb.
mit nem adnék e kettő helyett egy jó Ben Hatira és egy üveglábú Ngog-ért..
Ngog anno nagy fogás volt. Legalábbis azt hittük. Valószínűleg ha nem üveglábú az életben nem láttuk volna Honvéd mezben.
Ez van,sajnos tudomásul kell ezt venni.Hiba volt a vezetőség részéről.Ez a Horvát K.gyerek dinamikus,jól lő ès van esze a focihoz.Jól jàrt vele a loki.Mi meg homokba dugott fejjel figyeljük az átigazolási piacot.
Krisztofer? Egyébként teljesen igazad van. Mondjuk abban igazuk van a vezetőknek, hogy egy év múlva úgy is elvitték volna jó pénzért, addig meg minek : (
bizony! két szélén meg is lennénk. Lukic meg belebotlana meccsenként 2 labdába annyi jönne be szélről…
Az a kérdés, hogy vajon akartuk-e Horváth Krisztofert??? Ahogy Hunor kérdezné. Sajnálnám, ha nem. Nettó életveszély a gyerek.
Akartuk
Pontosan. Szerintem vannak olyan kóklerek a vezetőink,hogy nem akartuk.
Azt se tudtàk,hogy van…..
Kb.
úgy voltak vele, hogy tud focizni, így zavarná a többieket. Ha meg sem próbálták megszerezni, akkor nagyon értenek hozzá
Szóba sem került.
piszok jó játékos, az igaz…
A Debrecen a sok támadásával kb. ott tart mi a 2 támadàsunkal.
Nem akarom elkiabàlni,de lehet,hogy pont egy Horvàth K.leigazolàsa menti meg őket a kiesèstől.Eddig semmi extra nem volt bennük,sztem
Új tippjáték!
Mikor győz… ááá soha!
Szóval mikor szerezzük meg az első pontokat…. na az is sokára lesz!
Jó akkor mikor szerzünk szabályos gólt? (Öngól, kamu 11-es, ellenfél alamizsnája, stb nem ér)
Mivel az ismert sorsolás ellenfeleinek tükrében én tippelni sem merek Rátok bízom!
Tényleg, esett már ki csapat az NB1 ből rúgott gól nélkül???
Szerintem már most hétvégén szerzünk szabályos gólt,hogy nyerünk-e ezzel nem tudom.Amúgy az avatarodat nagyon kikezdték a másik oldalon,Hunor próbált bevédeni.
Az avatarom általában a legjobb Honvéd játékos!
Lehet itt is kikezdeni de ez nálam Lukic!
A góljai nélkül kiestünk volna!
A góljai nélkül ki fogunk esni!
Szapi lehetne de kapust nem rakok ki!
Ja és köszi hogy szóltál nem olvastam!
Szánalmas öntömjénező brigád az ott!
Hahó Szabi!Igazolás nélkül maradtunk a héten is.Jó tudom,te is reménykedtél.
Na viszont ez így lehet a jövő héten is!
Hahó Lajos!Én mèg a szombati napban bízom.
Szerintem azt tervezik, hogy be sem jelentik, hanem majd a szórólapból értesülhetünk a helyszínen, hogy ki az az ismeretlen 11 játékos Honvéd mezben : (
Barát már zuhanyozik. Ott folytatja ahol abbahagyta nálunk
Nagyot megy vasasban is…
Nekem nagy kedvencem volt. De nem tudom mi lett vele. Többször írtam már nálunk is öregfiúktempóba nyomta. Most is még talán a két kapus is többet futott mint Ő. Kár érte.
Pakolás közben találtam, 2007-s 1909 c. újság. Az év amikor nem bálabontás volt, hanem még rutinos magyarokat igazoltunk. Igaz egyik se lett világmegváltó Kispesten, de mégse Gomis szintűek. 🙂
Hanem bundás Bárányosok és be sem férő Tóth Misik!
Sajnos a 2007 es év fekete krónikákkal kerül bejegyzésre!
A bálványom volt Bari!
Addig az évig!
Amit Herczegfalvival meg az egész csapattal műveltek a 10. forduló után az maga a gyalázat!
5 pontos előnyről eltippmixelt bajnokság 8. helyezéssel a végén!
Legalább valami pletykát írjatok már, hogy kit igazolunk. Az se baj, ha nem igaz, csak jót tenne a lelkemnek… 🙂
Jön vissza Koszta, kb 89% eséllyel. Prosserre is jó esély van,kb 66%. Ez utóbbira 1 hónapja fanyalogtam volna, most megünneplem, ha bejön.
Koszta 0.9%.Prosser nem is volt.
Léleksimogatásnak szántam, köze nincs a valósághoz. Nem vagyok bennfentes, és jól is van ez így.
Legalább létszámba többen leszünk.
Job jön majd vissza amint leszokott a cigiről illetve Mancini fia is vállalja 20milláért a játékot. Többi igazolást is leírom csak egyeztetek Cordellával
„az se baj, ha nem igaz”
Középre Makalele és Pirlo, bal védőbe R. Carlos, jobb oldalra Cafu, 10es posztra Puskás.
Na végre már! Köszönöm!
Utóbbit csak nézzük meg valami edzőmeccsen!
Mégiscsak irányítóba jönne!
Kapus kéne még.. Legalább valahol legyünk már vállalhatóak.
Versenyhelyzezet terentünk Szapinak, majd kirúgjuk.
állítólag védő…hiányposztra…
És mi az a hiányposzt? Mind a 2 szélén lukas a védelem, Tamással eredetileg is, míg Doka kiesése esetén is..
jöhet olyan is, aki mind2 oldalt tudja.
jöhetne olyan is, aki mind2 oldalt tudja.
Annak 8 lába kellene legyen mint egy póknak
Végülis elől megvagyunk (darabra…se)
Megnézi az ellenfél az összeállításunkat, legyint egyet, elég lesz ellenük egy védő is.
én a középpályára hoznék min. 1 petrus/nono kalibert (annyit fut / úgy passzol)
persze abban is van ráció, hogy hátulról haladunk előre…csak közben nem kell volna mindenkit eladni középről és előlről, ill. nem lehet ilyen töketlen igazolássokkal felépíteni a támadó játékunkat
Ráadásul ha így haladunk, meccsről meccsre egyre kevésbé vagyunk vonzó klub.
nem hiszem hogy a pénzen kívül bármi is érdekli ezeket a „profikat”
Jó, ez jogos. 🙂
Nagy Dominikkal mi van? Lassan 1 éve sérült.
Anno anno nyilatkozta hogy a téli felkészülésre már szeretne ott lenni… Az minimum január akkor.
Valszeg csak jovore fog jatszani, csak ott a bibi, hogy dec 31-el lejar nalunk a szerzodese.
1% eselyt latok ra, hogy latjuk meg kispest mezben jatszani
4 hónapja. Télig ne számolj vele.
Az a lassan egy éve, az kb fél éve. Egy keresztszalag szakadás nem pár hónapos rehabbal jár…
Az idő relatív, nekem egy évnek tűnik.
Erő-fizikum-terápián…
Bellénkhazudnakcsoportja üdvözlet!
Üdv! Csak mellékesen, pont 113-évesen klubbunk villám-kristályos rajtja gyönyőrű! Negyven éve brusztolok a Kispestnek, kezdtünk már hasónlóan, de valamicske „football mínőség”azért volt az elmúlt pocsék-kezdetekben! KAMU KISPEST!
Reménykedni jöttem. Tessék mondani, jó helyen járok?
Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel 🙂
Voltak már szar szezonjaink a Kispest hagyományaihoz történelméhez méltatlan szerepléseink. De olyan szezont nem tudom mikor kellett átélni amikor már az elején tudni lehet hogy vesszőfutás lesz és kieséssel fog végződni!
Amikor azt látni hogy körülöttünk (NB1) mindenki jobb vagy legalábbis hasonló!
Jobb egy Honvédtól!
Nem sok kedvem van ehhez az egészhez!
Hasonlót se nagyon tudnék jelenlegi állapotunkban..
Viszont néztem tegnap az esélyeket:H.:2.3 D.:3.5 V.:2.7 kb.Ez ránk nézve elég hízelgő.Ha köcsög akarnék lenni,megfogadnám egy 10-essel a paksot.Csak nem visz rá a lélek.
A legnagyobb probléma inkább abban van, hogy pl. a BHO-n ugyanannyi a szakmai stáb létszáma, mint a játékoskereté. 😀
Úgy, hogy a játékoskeret néhány tagjáról (Petkovics), hogy átadó listán van.
Nemtudom ki hogy van vele, de én irigykedve nézem a Kisvárda játékát…hihetetlen, hogy ott nem Enin meg a haverok futkároznak mint az elmerokkantak, ha nem focira emlékeztető mozdulatokat látni.
Hát igen kiestek,de elcserélném a játékosait a miénkre.Nem gondoltam volna pár éve,de mégis itt tart a kisvárda hozzánk képest.Egy vicc csapat lettünk.
Nekem azt fura látni, hogy huzogatják-tologatják a norvégok a labdát, aztán egyszer csak elakad egy piros mezes védőben.
az egész fura… egyszerűen jobb a várda.
Legendárium
https://sport.mandiner.hu/cikk/20220810_a_klub_legendai_felhaborodnak_meltatlan_hogy_a_honved_ujra_es_ujra_a_kieses_ellen_kuzdjon
Batik interjú csakfocin:
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/puskas_akademia/interju-batik-meglepo-klubvaltasarol-az-elso-puskas-meccsemen-sokkal-jobban-jatszottam-mint-a-honvedban
Felőlem jöhet akár Méltánelfeledett Miklós is Nemespettyesről csak jelentsenek be valakit!
Lesz bejelentés, nyugi!
A Paks meccsen, cserénél? Mint a régi szép időkben… 🙂
4 órája a szememet se merem levenni, annyira várom a bejelentést.
Vasárnap kint Leszel? Ha megyek (megírom addig) talizunk a B5 sor 9 lépcső mellett, mint legutóbb ?
Sajna most nem tudok,de Vasas ellen megyek.
Jó lenne valami azonnal használható figura aki segîteni is tud a csapaton támadásban…hàtha
Darth Vader
Na erre vártunk 😀
Ezt most nem értem. Ha töltelék, hitvány, gyenge játékos jön, az a baj. Ha nem jön, az is baj, de szerinted inkább jöjjön szar, csak legyen +1fő?
Így csökkenek az igényeink. Lassan már annak kell örülni, ha megleszünk létszámban. Rossz belegondolni mi lesz itt sérülések, eltiltások, vagy újabb covid hullám esetén. Bár a legjobb összeállítással sem megyünk sokkal többre.
Ide baszki Sam, a tűzoltó kell Körmöspálcásról,úgy ég a ház.
Hát nem tudom….nekem továbbra is annyira fura az egész.
– Ha a csapat kiejtése a cél, akkor miért hoztak volna ide ennyi külföldi edzőt, sportigazgató?
– Ha külföldiként sportigazhatóként kérnek fel egy országban, akkor nyilván nem megyek el egy olyan helyre, ahol a rám bízott csapat kiejtése a cél, mert az az én szakmai renomémat rombolja.
– Ha fiatal edzőként egy csapatot kijutattok a nemzetközi porondra csupa fiatallal, az épülő szakmai renomémat nem baszom el azzal, hogy külföldön egy olyan csapathoz megyek, ahol rendezetlen anyagi körülmények vannak, nincs erősítésre lehetőség.
– Ha mondjuk tulajdonosként azt az ukászt kapom, hogy gyerekek az a szitu, hogy ezt a csapatot az nb2-be szeretném látni, vagy különben mással fogjuk megoldani az eddig nektek szánt feladatokat, akkor hagyon a francba a tavalyi kiesőjelölt csapatot, maximum igazolok melléjük pár nb2-s játékost…de nem szerzem meg az elöző bajnokság legjobb védőit, nem görcsölök külföldi edzőkkel.
– Ha viszont tulajdonosként a jobb pozició elérése a célom, akkor nem másfél csapattal kezdem a szezont.
– A 2. vereség után egyből leigazolok valami hasznos játékost, nem várom meg, míg teljesen leszakadunk a mezőnytől.
– Esetleg lekommunikálom a szurkolók felé, hogy gyerekek semmi gond, alakul a csapat, még jön 2-3 játékos és minden okés lesz.
Szóval teljesen értetlenül állok az egész előtt, mert a csapat kivéreztetéséhez túl jól játékosokat vettünk eddig, viszont a jobb pozició eléréséhez viszont aggasztóan sok a hiányposzt, kevesen vagyunk.
Szóval valaki bennfentes igazán elmagyarázhatná, hogy mégis mi a jó büdös franc folyik a Klubnál….mert valami nagyon durva folyamatos rövidzárlat van a rendszerben, az is biztos.
Nekem is pont ilyen gondolatok jártak a fejemben. Jól összefoglaltad. Lehet, hogy olyan jól sikerült a karcsúsítás, hogy közben meghaltunk anorexiában.
Tökéletes kritika gratulálok. Lakonikus a lényegről szól!
Számomra a leglogikusabb magyarázat, hogy nincs itt szándékos kiejtésről szó, hanem van egy egyenlet, ahol az egyenlőség egyik oldalán a totális nihil van, amit a pályán látunk, amiért fizetjük a belépőt/bérletet. X helyett legyen ez most egy akkora péló, mint amit Egervári Sanyi bácsi rajzolt szakma címén Győrben.
Az egyenlőség másik oldalán vannak a vezetőink:
– valaki, aki nagy pénzt keres, ezért szarik a renoméjára,
– valaki, aki a lehetőséget látta az állásban,
– valaki, aki akar, de nem hagyják,
– valaki, aki akar, de nem tud,
– valaki, aki csak kényszerből csinálja, mert kötelező, vagy máshoz nem ért
– valaki, aki fizeti az összes barmot.
Na ha ezeket összeszorozzuk, megkapjuk, hogy mennyit ér nálunk a szakma. Szabadon választható, hogy hol zárójelezzük a műveletet, a végeredményt nézzük hétről hétre.
Ezt jól leírtad.
Az jutott eszembe hogy…
A K*RVA ANYÁTOKAT, IGAZOLJATOK MÁR!!!!!!!
… elnézést!
Vagy szándékosan akarnak minket kiejteni,vagy hülyék,vagy ennyire spórolni akarnak.Egyik sem egy jó opció.
Minek? Ez a csapat is tudta uralni az első 20 percet a vidi ellen, szépen fejlődjenek csak. Paks ellen talán sikerül az első 45-is.
Mióta már te sem ígérgeted az igazolásokat, a maradék hitemet is elvesztettem! 🙂
…tegnap óta már én is elvesztettem azt a kevés hitemet is, nincs itt vmi rendjén, nagyon nincs.
Mégse jön az ukrán?
Èn nem mondtam ilyet.Jön,a hèten talàn be is jelenthetik.
Azt hittem, azért vesztetted el a hited,mert ezt is elbaszták..
Ja nem,de tèny hogy iszonyat lassan jönnek az újak.A hitemet az itt lezajlott beszèlgetések,írások után kezdem èn is elveszìteni.Nem tudom azt sem,hogy akiről szó van az milyen lesz,hogy segítség lesz e?
Hát az eddigiek alapján pesszimista vagyok az új igazolások tekintetében…
Pedig azt is elhittem neked, hogy megverjük a Paksot vasárnap. 🙂
jaa,a paksot minden körülmények között is, megverjük vasárnap.
Ha valahogy nyerünk, akkor látom magam előtt, hogy mindenki megnyugszik, és már a nyári nemzetközi kupaszereplésről folyik majd az eszmecsere 😀
aztán rákövetkező héten a Vasas ellen, meg ismét a a kiesés réme fog fenyegetni. Most mond, hogy nem éri meg Kispest szurkolónak lenni, ilyen izgalmak mellett.
https://honvedfc.hu/hirek/minosegi-partnerseg/2022-08-10
Együttműködési megállapodást kötöttünk a BioTechUSA-val.
„Nagy öröm számunkra, ha ebben a küldetésben olyan elhivatott, lendületes és profi csapattal dolgozhatunk együtt, mint a Budapest Honvéd FC!“
na, ezeket is átqrták a marketing dumával…
csak fel ne fújódjanak a sok fehérjétől, meg bogyótól 😀
Lukic remélem nem tömegnövelőt kap.
A ZTE ebben {is} jóval megelőzött minket 🙂
https://www.ztefc.hu/hu/hirek/a-biotechusa-val-folytatjuk-tovabb
BioTechnek van valamilyen szakmai képesítése focira, mert azt azért nem hiszem, hogy az a baj, hogy eddig össze – vissza zabáltak.
Csak érdekességképpen az első csapat e heti edzés programja…..
Hétfő kb 50-60 perc.
Kedden szünnap (?)
Szerda kb 80 perc
Csütörtök kb 80 perc
Péntek kb 80 perc
Szombat kb 50-60 perc
Csak én érzrm hogy ez vicc????
Thibby, ezek a számok valósak?
igen
Az nagyon nagy gáz, napi 2x annyik is kevesek lennének szerintem profi szinten
Ez honnan van? Ha ez igaz, akkor ez még rosszabb, mint Feri edzései:)
Beosztást láttam.
Ez egy egyébként úgy nézz ki hogy mondjuk.
18.00-18.30-ig konditerem…..majd 18.30-pályaedzés de 19.45-kor már vacsora…… akkor mennnyi a pályaedzés??????
Mert gondolom nem izzadtan edző ruhában mennek enni….. szóval ha tetelezzük fel a srácok katonásan 15 perc alatt bevonulnak a palyáról az öltözőbe és lefürdenek felöltöznek majd időre ülnek az étteremben akkor szmáold ki mennyi az edzés… szerintem max 80-90 perc.
Ezek az edzések a héten a hosszúak……
Valami hatalmas baj van a klubnál a dilettantizmuson kívül is…. Múltkoriban láttam mendelényit Adyligeten és megfordult a fejemben felkérdezem. Kár hogy elszalasztottam….
Akkor azt nem értem, hogy korábban arról jöttek az infók, hogy kegyetlenül megvoltak hajtva a felkészülésin a gyerekek és volt aki nem bírta. fel kellett volna kérdezned!
Szerintem gőze nincs róla, hogy mi folyik itt és/vagy le is szarja magasról.
Horváth Krisz Lokinál, Vida Kisvárdán, Csoboth Újpesten, Schön még Dallasban, Holender Vasasnál. Nekem ne mondja senki, hogy a „van pénz dögivel a kib… Bp Honvédnál” klubban egyikre vagy bocsánat kettőre ne lett volna keret.
ahogy nézem az összes Krisztofer hazaigazolt… 🙂
Srácok le lettem hurrogva többször de nem is ez a lényeg hanem a keserű valóság!
Ki fogunk esni ha ez így marad!
Robog el mellettünk a többi NB1 es csapat!
Sorra jelentik be a vállalható igazolásokat miközben a mi keretünk nevetséges szintet üt meg mennyiségben és minőségben is!
Most már hozhatnak akárkit ide el vagyunk késve hónapokkal!
S mi szurkolók semmit sem csinálhatunk csak tehetetlenül nézzük szeretett csapatunk haláltusáját!
Mert ez az év az lesz sajnos!
Csodának kellene történnie hogy ne így legyen!
lófaxt nézzük tehetetlenül…!!
ha 1 hónap múlva is az utolsó helyen leszünk, akkor lépni kell, személyesen odamenni és jelezni, hogy ez nem játék hülyegyerekeknek!
// és nem lehurrogva lettél, csak páran még bíztunk benne, hogy a rengeteg távozó után végre jön vmi minőség is…sanszos h tévedtünk.
Én is kezdetben bizakodó voltam, de mostanra átcsapott teljes pesszimizmusba és letargiába. Folyamatosan azon jár az agyam, hogy ez a klubvezetés direkt akar minket tönkretenni, vagy csak ennyire balfékek. Eddig az utóbbira gondoltam és nem hittem el a barátaim összeesküvés elméletét. De mostanra kezdek arra jutni, hogy véletlenül már nem lehetünk ennyire szerencsétlenek.
Bár Nektek lett volna igazatok
Viszont nálunk olyan és akkora szakmai stáb van, hogy játékosok nélkül is jönnek majd az eredmények. Türelem! (i)
Nálunk már tényleg senki nem veszi észre,hogy az x aktákat forgatjuk?Ennyi szakember edző közül,senki nincs aki feláll,és azt mondja,ez nem jó irány!De lehet én vagyok hülye,és csak elmélkedem…
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-a-serie-a-ban-is-megfordult-magyar-tamadot-igazolt-a-dvsc-2907713
nem kéne 1 nyilatkozat a qrva vezetéstől, hogy belaszarnak az egészbe és nem törődnek azzal hogy mi lesz a csapattal ???
ennnin b+…meg babakocsi+ gomis és milliókért alibiző maxi hülyegyerek…menjen p.csába az összes szemétláda, akinek ennyit ér a Honvéd!
Bármit is ír a TM, szerintem a mi állományunk a leggyengébb. Persze a Kecskemét mellett, de ők legalább csapatot alkotnak.
így van…és felszálló ágban vannak X hónapja!
a „semmiből” jöttek fel feljutó helyre és az első 2 meccs alapján az látszik, amit írsz, csapatként tudnak működni.
ennek nyoma sincs nálunk!!
5 méterre képtelen passzolni aranylábú fiúnk, de utána leáll veszekedni a másikkal, amiből gólt kapunk….mégis mi ez itt???
én sokáig optimista voltam, de ezek szerint inkább csak naív és akkor finoman fogalmaztam.
Igen. Megint jól át lettünk b.va, bár voltak már az elején gyanús jelek. Pl „az utóbbi évek (vagy minden idők egyik) leglelkiismeretesebb ügyvezetője” , a bukott erőnléti edző újból bevetése. Az meg csak hab a tortán, ha még mindig N.L. szállítja a jobbnál-jobb spílereket.
Mindig Nagy Lacival jöttök. A híres scout csapatunk már említést sem érdemel?
Tök mindegy, hogy ki igazol, a lényeg, hogy nem jól.
Kicsi,tényleg kicsi de párhuzam:https://m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/mu-betelt-a-pohar-a-szurkolok-nem-akarnak-kimenni-a-liverpool-ellen-2907681
Ez igaz ránk is,csak kicsiben.Ők sem ehhez szoktak hozzá.Egyébként mi újság az első ukrán igazolásunkkal?
Jön,nyugi.A héten sztem bejelentik,ha megfelel orvosin.
sajnos ebben több velünk a hasonlóság jelenleg: https://www.youtube.com/watch?v=tIqatfxGB0M
Chris Coleman de jó is lenne nálunk 🙂
ígértem korábban, hogy mindenkinek megköszönöm a hozzájárulást!
összeszedtem, „nevesítve” 🙂 , köszönet! https://kiskoz.hu/tamogatas/
ha kell még, szólj 😉
bármikoris… 🙂
de komolyabbra fordítva, mindenki belátása és lehetősége szerint támogatja a felületet és a ráfordított munkát, nem akarok külön felhívásokat tenni.
alapszinten elketyeg egy ideig az oldal az eddigiekből is, de ha úgy alakul jöhet 1-2 fizetős plugin, miazmás…
ha van valami konkrét terv esetleg, pl szavazós plugin, vagy bármi, csinálj szerintem egy kiemelt posztot és tuti összedobjuk
Olyan ez mint a kábszer. Szarok vagyunk, nulla pont, nulla lőtt gól, az ember mégis alig bírja kivárni a következő meccset. Mer hátha majd akkor… Vagy legalább igazolhatnánk valakit addig is. Vagy jöhetne a hír, hogy Kurcit kitették. De semmi.
nem tudom megoldana-e bármit is, ha kitennék.
nagy kérdés, hogy ki hagyta jóvá az eddig selejtes szintet hozó igazolásokat…
és miért nem tudunk 1 Holendert idehozni, 1 Petrusenkót értékelni/megtartani…idióták, kamugépek vannak a gépezetben.
Pontosan ezek motoszkálnak bennem is. Mintha szándékosan elugranánk az ígéretesebb igazolások elől és csak selejt jön. Mellesleg ilyet éreztem én már Hemi alatt is. Ott is fel lett forgatva a keret minden nyáron és úgy mentünk állandóan nemzetközi kupára, de még a bajnokság kezdetére is, hogy nem állt össze még semmi. Ez most hatványozottan igaz. Nem értem, ha nincs pénz akkor „legyünk paks”, tartsunk együtt egy magot, legyenek magyar játékosok, legyünk biztos középcsapat. De 4x egymás után ilyen szopóágra kerülni már a bajnokság elején…! Kapaszkodnék minden szalmaszálba, hogy biztos azért selejteznek, mert kell a pénz valami nagy igazolásra… De áááhh, hülyeség az egész!
Ilyen inreális bérek mellett ilyen szarul focizni, nem más mint a drukkerek szembeköpése.
talán még rosszabb…mert van ebben 1 önbecsapás is a részükről.
Újabb távozó : Benczenleitner Barna Győrbe igazolt. Ez annyit jelent hogy Tamás Krisztiánnak nem maradt helyettese ha esetlegesen lesérül…
Valaki meg tudná magyarázni a rációt a foghíjas csapat további gyengítésével kapcsolatban ?
Üdv! Egyszer már bedobtam FELEDY nevét, felkell hozni nincs mese! Különben ismerem a srácot, s minden szempontból, megfelel Tamás pótlására v. cseréjére!
KAMU KISPEST!!!
Full dilettáns szakmai -és klubvezetés. Biztos kaptak 2 gombot a Győrtől, lehet pár hét múlva ki sem tudunk állni. Elég egy sérüléshullám vagy covid…
Azt esetleg tudja valaki, hogy ez olyan kölcsönadás, amiből bármikor visszarendelhető szezon közben? Pl ha Tamás megsérül. Vagy teljes szezonra lemondtunk róla?
A legjobb megoldás az lenne, ha leigazolnánk a komplett Qarabagot, játékostól, vezetőstől. Költség tekintetében kb. mint a névrablók.
Elég lenne onnan csak Wadji,Kady és Zoubir. A vicc az egészben, hogy a Kady egy portugál2-es noname csapatból, míg Norvégiából egy kisebb csapatból igazolták. Itt jön be az, hogy mennyire fontos lenne egy scout hálózat kiépítése és arra költeni, mert behozná az árát.
Ezzel a vezetői mentalitással, ami nálunk van nem biztos hogy hoznák azt a szintet.
Lehet nagyképű leszek, de sztm sokan innen a fórumról okosabban, átgondoltabban és hitelesebben vezetné a klubbot. Addig, amíg nem Honvéd érzelmű vezetésünk lesz, addig nem lesz is változás.
Gondolom az a ráció, hogy nem számolnak vele és ezért sokkal jobb a játékosnak és a klubnak is, ha folyamatosan játszik az nb2-ben. Pont mint Szabó Alex az előző évben Szolnokon. Más kérdés, hogy egyelőre nem látszik, hogy ő hozná az nb1-es szintet.
Ezek lassan senkivel se számolnak, csak saját magukkal. Lehet azért lett ennyi edző a klubnál mert a végén mindenki játékos/edző lesz 😀
Továbbra is tartom, ha komoly csapat akarunk lenni, akkor Tamás K. elé kell valaki, nem mögé.
Így van
pontosan
Ez vicc, kivéve ha itt van már a helyettese..
a qrva életbe, ki sem lett próbálva, miközben Alex a másik szélen kapott 2 meccset… :/
//am. elméletileg képben van 1 ukrán szélső védő
Egyenlőre tehát nem kell megjegyeznem a nevét!
Úgy tűnik aki eddig nem lépett pályára az nem is fog!
Ilyen megközelítésből Kerezsi is megy valahova!
túlságosan leegyszerűsíted…ha így álltunk volna a fiatalokhoz, akkor nem lenne Vécsei, Holender, Botka, Gazdi…
//ezzel a 4 sráccal a dobogón lennénk!
Csatár érkezéséről nem tudsz?
Szabi írta tegnap, hogy a következő utalását játékosra kell költenem, csatárra gondoltam én is + szűrőkre 🙂
kom.ford… amennyire hallom, nagyon képlékeny helyzetek vannak csak …és ha vida gyerek várdai érkezését nézzük, akkor továbbra sincsenek bíztató jelek
hmmmm….papíron (FIFA focis kártya), akkor elvileg megoldottak a csatárgondjaink…most megnyugodtam. 😀 Remélem jó csatárokat veszel. 😀
Azért ez így nem igaz. Játszott az edzőmeccseken és végig az első csapattal készült. Azért ez alapján egy szakmai stábnak el kell tudni dönteni, hogy alkalmas-e az nb1-re, vagy sem. Most azért mert Tamás Krisztián nem jó, nem biztos, hogy ez a gyerek jelenleg tudja helyetesíteni.
és úgy látod, hogy Alex esetében jól döntöttek ? 🙂
sanszos, hogy kb ennyire látják jól BBt is.
de alapvetően örülök ha játszani fog Győrben, csak lassan olyanok leszünk 2 magyarral, mint 1 várda light…ultra light.
Én kívülállóként úgy látom, hogy kiadták felülről, hogy az akadémiával kell valamit végre kezdeni. Talán ezért hozták ide a skót igazgatót és a horvát gyereket, akik elvileg ebben jók (legalább is utánpótlás szinten van nevük). Ezért visszahozták a másodosztályban kölcsönben lévő embereket és felhozták a tehetségesebb gyerekeket. De közben az látszik, amire talán ők is rájöttek, hogy nem sok olyan fiatal van jelenleg készen, aki megüti az nb1-es szintet. Alex is csak azért játszott, mert Doka büntiben volt. De mellette még az is látszik, hogy pénz sem nagyon van. Legalább is az igazolásokból ez látszódik. Ezért idén is marad a szarból vár építése. De engem egyelőre a skót mágus nem győzött meg, hogy erre alkalmas lenne. Nekem a legnagyobb kérdés Petrusenko elküldése Azt nem tudom hova rakni. Én is magyar játékosokat szeretnék, de úgy tűnik, hogy a minőségibb játékosokat (lásd Vida, Holcsika, Schön) nem tudjuk megfizetni, a potenciális fiatalok meg csak az nb2-re jók. Persze lehet mondani, hogy miért küldtük el az ős kispesti idősebb magyarokat.
Tény, hogy meg lett húzva a nadrágszíj – de ne felejtsük, hogy azért fizettük Courts -ért egy szép összeget és Dokáért is 400 körül – és ezért van prioritása az ingyen igazolandó játékosoknak, de ott meg látjuk, hogy mik vannak eddig. Az is szembeötlő, hogy amíg egy Paksnál van egy Szabó Bálint, egy Kisvárdánál egy Ötvös szintű tehetség, addig nálunk valahogy nem akaródznak ezek a gyerekek előbújni. Be kell látni, hogy az akadémia ebben a formájában nem képes a nagycsapat hasznára leni, mondhatni NB2-es szintre képez. De lehet én látom rosszul, ezért elnézést kérek. Petrus elküldése sztem sokak számára furcsa, indok az volt, hogy nem illett az elképzelésbe, csak látnánk már, hogy mi a túró az.
Csak egy adalék a magyar és mikutyánk kölyke jtékosokhoz…..Schön és a nálunk edző Koszta 8 számjegyű havi fizetést kért…..szted ilyen pénzekért érdemes hozni őket? Mindenki döntse el maga.
Lófaszt érnek havi 10 milliót ezek a gyerekek…
Nem érdemes. De az a baj, hogy amíg a Kisvárda meg tudja találni az olcsóbb, motivált külföldi játékosokat, mi évek óta csak szemeteket hozunk. Hogy ebben mennyi szerepe van Nagy Lacinak és most ki volt a skót ember igazolása azt én nem tudom. Sőt azt sem, hogy még milyen posztokra fogunk igazolni.
Talán mert már ők is csak az NB2 re voltak jók
És az itt maradtak és az új igazolások mire jók? 🙂
Szintén az NB2 re!
Ennyi!
Akkor ez azt jelenti sztem, hogy legkésőbb holnap be is jelentik az érkezőt.
Megint jól bentragadtunk a rajtnál. A tervezett gyors, futós csapattól elég messze vagyunk, de még a motivált játékosokat sem érzékelem.Szerintem ehhez az egészhez nehéz pozitívan hozzáállni, akinek még megy, azt irigylem. Nekem marad az ima, nem a klubhoz méltó szereplésért, hanem a bentmaradásért.
Olyan „félelmetes” katlan lett a Bozsik,hogy lassan már a győzelem biztos tudatában jönnek hozzánk az ellenfelek.
Hát igen. Aki azt mondja, hogy a Paks ellen mi vagyunk az esélyesek, az szerintem elvakult, vagy blöfföl.
Én azt mondom 🙂 találd ki melyik vagyok:)
Elvakult. 🙂
az a kurva szürkehályog 🙂
De még mindig jobb, mert így hiszel benne. Én csak az esélyekről írtam, most felőlem nyugodtan nyerhet az esélytelen. 🙂
Tényleg az a fő baj, hogy nem látni mit akarunk játszani…
Nekem ezzel mindig az a bajom, hogy nem értünk hozzá. Így meg könnyű nem látni.
Azért annyira értünk hozzá, hogy észrevegyük, ha hasonló séma szerint próbálnak menni a támadások, a bemozgások..
Meg azt is sejtjük, hogy eladott labda után sprintelni kéne vissza, nem megállni, és vitatkozni. Jó példa erre Szoboszlai sprintje és szerelése -a 16-osról indulva – az egyik válogatott meccsen.
nekem az is kérdőjeles hogy kivel akarjuk azt a vmit játszani
Az nekem is. Távozott 5-6 középpályás, jött 2, de ők nem úgy néz ki, hogy szét fogják futni az ellenfeleket.
Hajdu B: ráadásul a Qarabag fele azeri játékosokból áll…
Ezek az azeriek toltak meccs előtt egy csíkot, az tuti.
Akkor vasárnap mi is tolhatnánk!!
Akkor mi tripla Rivotrilt szoktunk.
Durva ez a csercseszov is mennyire egy balfasz edzo…
Fradinak a belso vedoik nagyon kukak.
Barcsak lenne ket ilyen jatekosunk elorefele mint Kady meg Wadji
A fradi teljesen kuka,sztem azt hittèk,hogy kènyelmesen meglesz a meccs,de ezek az azeriek tudnak focizni.Ugye ezt a Kady-t is portugàl 2-ből hoztàk.
Azert elorefele van bennuk boven minoseg.
Hatrafele meg Esiti is jo.
Elcserelte magat csunyan a mester.
Viszont hatul mind dibusz mind a harom belso is zavarba hozhato labbal
Azt senki nem vonja kétségbe hogy országon belül a fradi kiemelkedik.Ezen a meccsen azonban csúnyàn lefociztàk őket.Azért nem mindegy pènzben,hogy El vagy Bl csoportkör.
Amíg Esiti játszott,addig egy erős európai minőségi szintet hoztak,azután egy jó nb1-es szintet. Sajnos Esiti nagy különbség ott középen. Elképesztőt tud játszani.
Elől is erősek,hátul gyenge volt a fradi,de Csercse elkúrta azt is,mert Kovacevic előrepasszai nem sikerültek,hátrafelé megoldotta. Ez kevés volt támadásépítéshez. A helyére becserélt Knoester volt olyan balfasz,hogy nemhogy az előrejátékot nem segítette,hanem a védekezésben is kókler volt.
De sajnos így is magasan az nb1 fölött vannak.
Pedig kubatovgabi szerint a City-vel is felveszi a versenyt a fradi kerete
Dundee United milyen szarul járt, hogy elment a phenomén Tám, helyette meg ment Jack Ross..hát nyugodtabb lennék ha ő jött volna inkább hozzánk..
Hàt 1 d ès 1 veresèg eddig a mérlegük.Ez a ross se egy fenomèn,ahogy nèztem.
Miert nem latszodnak a kommenteim???
Ez pl. látszik
10/1 ami latszodik
Válts böngészőt.
Ne gondolj semmi rosszra.Itt demokrácia van!
Disqus szokott ilyet csinàlni hog, vmiért jegeli,aztàn majd megjelenik.Mit szerettèl volba?Válaszba erre talàn megjelenik.
Az a baj szerintem, hogy a hogy a Docherty diszlexiás, így az egyetlen szakkönyvben amit olvasott, csak odáig jutott, hogy „Végy’ egy jó kapust!”
Azzal sem kellett nagyon foglalkoznia, mert az már megvolt.
Akkor azért akadt el, hogy most vegyen vagy ne, ugye mert már van, azt nem írták hogy akkor is kell venni egy jó kapust, hősünk felkiáltott: Taaaam! most akko’ hogy van?
-Tam is én, hííjad fő Kusturicát kérdezd űt!
Jut eszembe, a skót angol kiejtés olyan vicces, mintha fejlődési rendellenességgel rendelkező pásztorok beszélnének falatozás közben