Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 14, 2022 6:43 de.

Eligazolása előtt már a legjobb játékosunk volt!
Gólkirály jelölt volt itt is és úgy néz ki ott is!
Bravo Dani csak így tovább!
Egyetlen MFA növendék aki tényleg befutott sztár lett!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 14, 2022 5:15 de.

Nem tudom ittiért nem csinálta.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 5:47 de.

2020/21-ben pl. 13 gólt lőtt nálunk, azóta pedig még jobb játékos lett

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 14, 2022 5:59 de.

Ez egy idény. Előtte 5 év alatt se rúgott 13-at. Nem cikizni akarom csak úgy mejegyeztem.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 8:18 de.

akkor ne nézd le a teljesítményét. Merjél büszke lenni rá, hidd el jó érzés! : )

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 14, 2022 8:24 de.

Nagyon büszke vagyok rá. Mindenkinek mesélem, de azt mondják, hogy hülye vagy te, ki az a Gazdag?

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 5:28 de.

Nemár sanya… Rossz a memóriád… Milyen gólt lőtt a dioknak, felcsutnak

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 14, 2022 5:34 de.

Körülbelül fél idényben itt nem rúgott 12 gólt.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 8:12 de.

ott sem, 25 meccsen rúgta a 12 gólt

https://www.eredmenyek.com/jatekos/gazdag-daniel/dlj9zaWb/

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 14, 2022 2:58 de.

Hát megint eljött a szenvedés napja.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 3:19 de.

Legalább az összeállítás miatt nem kell aggódni…a múlt héten is jól játszottunk..szóval badarság lenne változtatni.

A69W
A69W
augusztus 14, 2022 1:13 de.

Mások azért ennyire nem vakok, mint a kispesti vezetés.comment image

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 14, 2022 3:09 de.

ez nagyon jót tesz a lelkemnek…: (

Dél Pest
Dél Pest
augusztus 13, 2022 5:01 du.

Ennyi kommentem van fuggoben. Ez tenyleg vicc
10/1 kommentem jelenik megcomment image

Pelso
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 14, 2022 5:30 de.

KB 2 óra múlva gépnél leszek, megnezem

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 14, 2022 1:58 de.

Próbálj meg ki meg bejelentkezni. Safarin nekem se működött mindig főleg facebook fiókkal.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
augusztus 14, 2022 5:18 de.

Mindennap alapbol ki van jelentkezve
Nem face fiokkal vagyok belepve

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 14, 2022 11:09 de.

Akkor passzolom

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 13, 2022 6:24 du.

De miiért?Nekem az összes megjelenik.

santiago
santiago
augusztus 13, 2022 3:51 du.

Ujpestbol ha MO-n akar maradni elkene hozni Tallot.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 13, 2022 4:05 du.

A kaput se találja el szegény.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 6:32 de.

Üdv! Ja ha Újpest, most őket spécízte ki a VAR, mint minket tavaly!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 13, 2022 4:35 du.

30 p alatt valahogy tobb golja van mint nalunk a komplett keretnek. 180 alatt.

Boven minosegi jatekos. Erti a jatekot, technikailag is rendben van.
Siman beferne fradiba is elore.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 13, 2022 5:35 du.

Én nem ellenzem, rakjuk be.

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 13, 2022 3:35 du.

Ritka „szép” a zete meze.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 14, 2022 1:12 de.

Nekem pld tetszik, bátran felvallaltak egy harmadik szint. Kevesen tudják, de a ZTE eredeti színe zöld-fehér volt. Valamikor a hetvenes években lett csak kék-fehér.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 13, 2022 3:51 du.

Turul fos.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 13, 2022 3:30 du.

Úgy látszik,hogy az MU ès a mi vezetőink egyazon szakmai fejtàgítón voltak a nyáron…Az Mu is 4-0-ra kapott ki a 2ik fordulóban ès -5-ös gólkülönbséggel àllnak az uccsó helyen.

Kermon
Kermon
augusztus 13, 2022 1:44 du.

Az évek óta nálunk alig játszatott Banó is elég jól játszik a KTE-ben. Ki érti ezt?

santiago
santiago
augusztus 13, 2022 1:26 du.

Sajnos ez a kecskemet millioszor szimpatikusabb csapat iden mint mi vagyunk.

Nincsenek sztarok, nincsenek sztarnak hitt jatekosok (maguk szerint).

Hanem csak hajtos munkas jatekosok
3-4 en bevetodve egy egy blokkba.

Es ha igy marad mar lesz 5 p.
Nekunk talan 10 fordulo utan lesz ennyi pontunk ….

Pelso
augusztus 13, 2022 12:41 du.

ha 31 meccs múlva a kecskemét,loki, vasas, kövesd, ute négyesből nem tudunk kettőt beelőzni a végén, akkor megérdemeljük a sorsunkat.
nem azt mondom h már most jobbak vagyunk, de lenyegesen rosszabbak sem és javulnunk kell a remélt 3 igazolással

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 13, 2022 2:23 du.

Milyen remélt 3 igazolás?

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 13, 2022 2:57 du.

Te nem reméled?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 13, 2022 1:52 du.

A Kecskemét még nem kapott ki, 5 pontra vannak előttünk, eddig egy gólt kaptak, masszív kis csapat. Ilyen játékkal esélyünk sincs ellenük

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 13, 2022 1:56 du.

Szünetben írtam… 🙂

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 13, 2022 3:23 du.

Teljesen jogos, csak azt akartam írni, hogy még egy Kecskemétnek is szervezett a játéka, amitől mi még messze vagyunk. Nem lesz ez így egyszerű

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 13, 2022 3:23 du.

Teljesen jogos, csak azt akartam írni, hogy még egy Kecskemétnek is szervezett a játéka, amitől mi még messze vagyunk. Nem lesz ez így egyszerű

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 13, 2022 1:49 du.

Hol az az 1?…

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 13, 2022 11:37 de.

Hanta írta,látta a csapat egy részét a Templom téren a katolikus templom előtt.A rontást nem ez fogja levenni rólunk,hanem az ő akaratuk,és a győzelembe vetett hitük.Nincs semmi mágikus dolog,csak a szakértelem.

Pelso
augusztus 13, 2022 4:00 de.

Törő, Kardos után Jokka is elment… ISten nyugosztalja őket!

„Mindig azt hittük, ő az elnyűhetetlen, nyolcvanévesen is le-föl száguld majd a bal oldalon… Hihetetlen, milyen erős volt, senki sem szeretett ellene futballozni, gyors volt, jól helyezkedett, nehéz volt átjátszani. Azt gondoltuk róla, olyan bivalyerős, hogy soha semmi baja nem lehet. Emlékszem, öregfiúként elhívtak egy gálameccsre, mindenki lelassult, némelyek pocakosan, de azért technikásan focizgattak, Jokka sprintelt, mintha még mindig a válogatottban lennénk. Néhány hete találkoztunk, lehangoltan mesélte, meglátogatta Törőcsik Andrist, aki mindig a szobatársa volt, és nem ismerte meg őt – rettenetes érzés, hogy egyikük sincs már velünk. Az a gondolat bánt nagyon, hogy a mi korosztályunkból mennyi klasszis nem találta a helyét a futballt befejezve… Fájdalommal búcsúzunk újpesti barátainktól” – Nagy Antal, a Bp. Honvéd korábbi 32-szeres válogatott játékosa

comment image
„Jóban voltunk, remek viszonyt ápoltunk egymással. Mint játékos kellemetlen ellenfélnek bizonyult: nagyon gyors volt, pörgött. Sajnáltam is Bodonyi Bélát, aki a pálya jobb oldalán futballozott, meggyűlt a baja Jokkával. Jobban szerettem volna, ha Tóth József a Honvédban, és nem az Újpestben futballozott volna – senkinek sem ajándékba adják az ötvenhat válogatott mérkőzést. Átlagon felüli munkabírása volt. Az utóbbi időben kevesebbet találkoztunk, rossz látni, hogy körülbelül egy hónap alatt három korábbi újpesti, Jokka mellett Törőcsik András és Kardos József is távozott” – Esterházy Márton, a Bp. Honvéd korábbi 29-szeres válogatott csatára

Dél Pest
Dél Pest
augusztus 12, 2022 7:24 du.

Elvileg jott volna a shakhtar-tol valami csatar, a budapesti repterig eljutott, tovabb nem
Nagyon tre a helyzet

Dániel Horváth
Dániel Horváth
augusztus 12, 2022 4:21 du.

Napok óta azon gondolkodom, hogy mi van, ha azért kezelik ennyire nyugodtan az átigazolást és a csapatépítést, mert van egy olyan infójuk, hogy jövőre 16 csapat lesz és nem lesz kieső? Ilyen nem lehet a háttérben?

ius
ius
Válasz a következőnek  Dániel Horváth
augusztus 13, 2022 3:31 de.

Kizárt. Akkor nem hoztak volna légiósokat, hanem a fiatalokat játszatnák, hogy kiderüljön kire lehet majd egy év múlva számítani.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Dániel Horváth
augusztus 13, 2022 3:23 de.

Azért tulajként ilyennel nem hazárdíroznék…

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Dániel Horváth
augusztus 13, 2022 3:23 de.

Azért tulajként ilyennel nem hazárdíroznék…

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Dániel Horváth
augusztus 12, 2022 7:22 du.

Azert kezelik igy, mert nincs penz. Ennyi

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dániel Horváth
augusztus 12, 2022 5:11 du.

Csányi azt mondta,ő a 12 csapatos nb1-et akarja.Ettöl fúggetlenül,még alakulhat úgy ahogy írod.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 13, 2022 6:32 de.

Ahogy tartja mondás 1 bolond 100 -at csinál. A tulajok egyöntetűen a létszámemelésre szavaztak, de mint tudjuk az erősebb kutya…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dániel Horváth
augusztus 12, 2022 4:24 du.

Így nem maradhat bent egy Kispest!Azt a zrikàt a többi csapat szurkolóitól már nem viselnèm el!

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 13, 2022 1:58 de.

Teljesen igazad van,de ott a de!:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 12, 2022 5:11 du.

Én igen! Csak ne essünk ki!

Dániel Horváth
Dániel Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 12, 2022 4:26 du.

Az oké, aláirom. Viszont sok mindent megmagyarázna.

Pelso
Válasz a következőnek  Dániel Horváth
augusztus 12, 2022 4:35 du.

ez eddig a legoptimistább ötlet… 🙂
sajnos minimális az esélye…idióta mlsz azt sem tudja mi lesz 2 hét múlva…nem hogy jövöre.

Pelso
augusztus 12, 2022 3:51 du.

Állítom hogy Filip és Horváth Krisztofer kB plusz 5 helyezést jelentett volna… De nekünk nem kellett a 2 jó magyar… Inkább ennin és kamu maxi…

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 4:17 du.

Most őszintén az elmúlt évek és a mostani helyzetet látva melyik magyar akar ide igazolni? Vannak kapcsolataik, látják hogy mi megy.

Pelso
Válasz a következőnek  Laca
augusztus 12, 2022 4:33 du.

Filip tuti jött volna, ha most megkeresik…

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 4:40 du.

Ha te mondod, neked meg ő mondta gondolom 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Laca
augusztus 12, 2022 4:45 du.

gondolom ez meg irónia akart lenni.:)
nyilván nem ő mondta és senki nem tudja közülünk h mi ment a háttérben, csak annyi volt publikus, hogy télen hoztuk volna, de suttyó volt a partizán, amin vszínüleg besértődtek a tulajok és most nem is próbálkoztak.
Filip mindig pozitívan beszél a klubról, gyerek korától fogva…persze én meg naív vagyok, lehet h túlgondolom.

Laca
Laca
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 13, 2022 2:01 de.

Volt benne nemi 🙂 en tényleg azt gondolom hogy aki ismeri a magyar közeget és pár játékost és van infoja arról mi megy itt az elmúlt par hónapban az nem fog ide igazolni, akkor sem ha van/volt kötődése a klubhoz. És kibaszott szomorú, hogy itt tartunk!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 5:39 du.

Itt már mindenki túlgondolja a dolgokat.Kéne 1-2 megnyugtató győzelem…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 13, 2022 4:45 de.

Talán lesz annyi!
Egész szezonban…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 4:02 du.

a győr elleni edzőmeccs után megmondtam, hogy kamu maxi alibi, ennin meg a szőke Djodo Zsolnai szint kb.
mit nem adnék e kettő helyett egy jó Ben Hatira és egy üveglábú Ngog-ért..

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  zico zico
augusztus 12, 2022 4:56 du.

Ngog anno nagy fogás volt. Legalábbis azt hittük. Valószínűleg ha nem üveglábú az életben nem láttuk volna Honvéd mezben.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 4:01 du.

Ez van,sajnos tudomásul kell ezt venni.Hiba volt a vezetőség részéről.Ez a Horvát K.gyerek dinamikus,jól lő ès van esze a focihoz.Jól jàrt vele a loki.Mi meg homokba dugott fejjel figyeljük az átigazolási piacot.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 3:57 du.

Krisztofer? Egyébként teljesen igazad van. Mondjuk abban igazuk van a vezetőknek, hogy egy év múlva úgy is elvitték volna jó pénzért, addig meg minek : (

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 3:52 du.

bizony! két szélén meg is lennénk. Lukic meg belebotlana meccsenként 2 labdába annyi jönne be szélről…

Kermon
Kermon
augusztus 12, 2022 3:41 du.

Az a kérdés, hogy vajon akartuk-e Horváth Krisztofert??? Ahogy Hunor kérdezné. Sajnálnám, ha nem. Nettó életveszély a gyerek.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 12, 2022 7:23 du.

Akartuk

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 12, 2022 3:57 du.

Pontosan. Szerintem vannak olyan kóklerek a vezetőink,hogy nem akartuk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
augusztus 12, 2022 4:15 du.

Azt se tudtàk,hogy van…..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 12, 2022 4:37 du.

Kb.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 12, 2022 3:51 du.

úgy voltak vele, hogy tud focizni, így zavarná a többieket. Ha meg sem próbálták megszerezni, akkor nagyon értenek hozzá

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 12, 2022 4:16 du.

Szóba sem került.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 12, 2022 3:51 du.

piszok jó játékos, az igaz…

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 12, 2022 3:40 du.

A Debrecen a sok támadásával kb. ott tart mi a 2 támadàsunkal.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 4:17 du.

Nem akarom elkiabàlni,de lehet,hogy pont egy Horvàth K.leigazolàsa menti meg őket a kiesèstől.Eddig semmi extra nem volt bennük,sztem

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 12, 2022 3:28 du.

Új tippjáték!
Mikor győz… ááá soha!
Szóval mikor szerezzük meg az első pontokat…. na az is sokára lesz!
Jó akkor mikor szerzünk szabályos gólt? (Öngól, kamu 11-es, ellenfél alamizsnája, stb nem ér)
Mivel az ismert sorsolás ellenfeleinek tükrében én tippelni sem merek Rátok bízom!
Tényleg, esett már ki csapat az NB1 ből rúgott gól nélkül???

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 12, 2022 3:40 du.

Szerintem már most hétvégén szerzünk szabályos gólt,hogy nyerünk-e ezzel nem tudom.Amúgy az avatarodat nagyon kikezdték a másik oldalon,Hunor próbált bevédeni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 12, 2022 3:51 du.

Az avatarom általában a legjobb Honvéd játékos!
Lehet itt is kikezdeni de ez nálam Lukic!
A góljai nélkül kiestünk volna!
A góljai nélkül ki fogunk esni!
Szapi lehetne de kapust nem rakok ki!
Ja és köszi hogy szóltál nem olvastam!
Szánalmas öntömjénező brigád az ott!

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 12, 2022 2:35 du.

Hahó Szabi!Igazolás nélkül maradtunk a héten is.Jó tudom,te is reménykedtél.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 12, 2022 3:24 du.

Na viszont ez így lehet a jövő héten is!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 12, 2022 2:51 du.

Hahó Lajos!Én mèg a szombati napban bízom.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 12, 2022 3:01 du.

Szerintem azt tervezik, hogy be sem jelentik, hanem majd a szórólapból értesülhetünk a helyszínen, hogy ki az az ismeretlen 11 játékos Honvéd mezben : (

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 12, 2022 2:32 du.

Barát már zuhanyozik. Ott folytatja ahol abbahagyta nálunk

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 3:09 du.

Nagyot megy vasasban is…

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 3:06 du.

Nekem nagy kedvencem volt. De nem tudom mi lett vele. Többször írtam már nálunk is öregfiúktempóba nyomta. Most is még talán a két kapus is többet futott mint Ő. Kár érte.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 12, 2022 1:47 du.

comment image

Pakolás közben találtam, 2007-s 1909 c. újság. Az év amikor nem bálabontás volt, hanem még rutinos magyarokat igazoltunk. Igaz egyik se lett világmegváltó Kispesten, de mégse Gomis szintűek. 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 12, 2022 3:12 du.

Hanem bundás Bárányosok és be sem férő Tóth Misik!
Sajnos a 2007 es év fekete krónikákkal kerül bejegyzésre!
A bálványom volt Bari!
Addig az évig!
Amit Herczegfalvival meg az egész csapattal műveltek a 10. forduló után az maga a gyalázat!
5 pontos előnyről eltippmixelt bajnokság 8. helyezéssel a végén!

KareszB
KareszB
augusztus 12, 2022 9:50 de.

Legalább valami pletykát írjatok már, hogy kit igazolunk. Az se baj, ha nem igaz, csak jót tenne a lelkemnek… 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 12, 2022 12:48 du.

Jön vissza Koszta, kb 89% eséllyel. Prosserre is jó esély van,kb 66%. Ez utóbbira 1 hónapja fanyalogtam volna, most megünneplem, ha bejön.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 12, 2022 2:53 du.

Koszta 0.9%.Prosser nem is volt.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 12, 2022 4:02 du.

Léleksimogatásnak szántam, köze nincs a valósághoz. Nem vagyok bennfentes, és jól is van ez így.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 12, 2022 2:35 du.

Legalább létszámba többen leszünk.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 12, 2022 12:41 du.

Job jön majd vissza amint leszokott a cigiről illetve Mancini fia is vállalja 20milláért a játékot. Többi igazolást is leírom csak egyeztetek Cordellával

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 12, 2022 11:24 de.

„az se baj, ha nem igaz”
Középre Makalele és Pirlo, bal védőbe R. Carlos, jobb oldalra Cafu, 10es posztra Puskás.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 13, 2022 9:07 de.

Na végre már! Köszönöm!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 12, 2022 3:18 du.

Utóbbit csak nézzük meg valami edzőmeccsen!
Mégiscsak irányítóba jönne!

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 12, 2022 11:13 de.

Kapus kéne még.. Legalább valahol legyünk már vállalhatóak.
Versenyhelyzezet terentünk Szapinak, majd kirúgjuk.

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 12, 2022 9:52 de.

állítólag védő…hiányposztra…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 10:51 de.

És mi az a hiányposzt? Mind a 2 szélén lukas a védelem, Tamással eredetileg is, míg Doka kiesése esetén is..

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 12, 2022 11:21 de.

jöhet olyan is, aki mind2 oldalt tudja.

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 12, 2022 11:21 de.

jöhetne olyan is, aki mind2 oldalt tudja.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 3:19 du.

Annak 8 lába kellene legyen mint egy póknak

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 9:54 de.

Végülis elől megvagyunk (darabra…se)

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 12, 2022 10:25 de.

Megnézi az ellenfél az összeállításunkat, legyint egyet, elég lesz ellenük egy védő is.

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 12, 2022 10:11 de.

én a középpályára hoznék min. 1 petrus/nono kalibert (annyit fut / úgy passzol)
persze abban is van ráció, hogy hátulról haladunk előre…csak közben nem kell volna mindenkit eladni középről és előlről, ill. nem lehet ilyen töketlen igazolássokkal felépíteni a támadó játékunkat

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 10:12 de.

Ráadásul ha így haladunk, meccsről meccsre egyre kevésbé vagyunk vonzó klub.

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 12, 2022 10:21 de.

nem hiszem hogy a pénzen kívül bármi is érdekli ezeket a „profikat”

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 12, 2022 10:33 de.

Jó, ez jogos. 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 12, 2022 5:30 de.

Nagy Dominikkal mi van? Lassan 1 éve sérült.

reeswor
reeswor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 12:59 du.

Anno anno nyilatkozta hogy a téli felkészülésre már szeretne ott lenni… Az minimum január akkor.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 7:21 de.

Valszeg csak jovore fog jatszani, csak ott a bibi, hogy dec 31-el lejar nalunk a szerzodese.
1% eselyt latok ra, hogy latjuk meg kispest mezben jatszani

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 5:53 de.

4 hónapja. Télig ne számolj vele.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 5:53 de.

Az a lassan egy éve, az kb fél éve. Egy keresztszalag szakadás nem pár hónapos rehabbal jár…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 12, 2022 6:55 de.

Az idő relatív, nekem egy évnek tűnik.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 5:45 de.

Erő-fizikum-terápián…

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 12, 2022 5:11 de.

Bellénkhazudnakcsoportja üdvözlet!

szemcse rob
szemcse rob
augusztus 12, 2022 4:16 de.

Üdv! Csak mellékesen, pont 113-évesen klubbunk villám-kristályos rajtja gyönyőrű! Negyven éve brusztolok a Kispestnek, kezdtünk már hasónlóan, de valamicske „football mínőség”azért volt az elmúlt pocsék-kezdetekben! KAMU KISPEST!

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 12, 2022 3:23 de.

Reménykedni jöttem. Tessék mondani, jó helyen járok?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 12, 2022 3:57 de.

Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 12, 2022 2:58 de.

Voltak már szar szezonjaink a Kispest hagyományaihoz történelméhez méltatlan szerepléseink. De olyan szezont nem tudom mikor kellett átélni amikor már az elején tudni lehet hogy vesszőfutás lesz és kieséssel fog végződni!
Amikor azt látni hogy körülöttünk (NB1) mindenki jobb vagy legalábbis hasonló!
Jobb egy Honvédtól!
Nem sok kedvem van ehhez az egészhez!

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 12, 2022 11:10 de.

Hasonlót se nagyon tudnék jelenlegi állapotunkban..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 12, 2022 7:50 de.

Viszont néztem tegnap az esélyeket:H.:2.3 D.:3.5 V.:2.7 kb.Ez ránk nézve elég hízelgő.Ha köcsög akarnék lenni,megfogadnám egy 10-essel a paksot.Csak nem visz rá a lélek.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 12, 2022 3:17 de.

A legnagyobb probléma inkább abban van, hogy pl. a BHO-n ugyanannyi a szakmai stáb létszáma, mint a játékoskereté. 😀
Úgy, hogy a játékoskeret néhány tagjáról (Petkovics), hogy átadó listán van.

Claus von Stauffenberg
augusztus 11, 2022 3:41 du.

Nemtudom ki hogy van vele, de én irigykedve nézem a Kisvárda játékát…hihetetlen, hogy ott nem Enin meg a haverok futkároznak mint az elmerokkantak, ha nem focira emlékeztető mozdulatokat látni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 11, 2022 4:35 du.

Hát igen kiestek,de elcserélném a játékosait a miénkre.Nem gondoltam volna pár éve,de mégis itt tart a kisvárda hozzánk képest.Egy vicc csapat lettünk.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 11, 2022 4:10 du.

Nekem azt fura látni, hogy huzogatják-tologatják a norvégok a labdát, aztán egyszer csak elakad egy piros mezes védőben.

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 11, 2022 4:22 du.

az egész fura… egyszerűen jobb a várda.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  A69W
augusztus 11, 2022 3:03 du.

comment image

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 11, 2022 8:24 de.

Felőlem jöhet akár Méltánelfeledett Miklós is Nemespettyesről csak jelentsenek be valakit!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 11, 2022 11:52 de.

Lesz bejelentés, nyugi!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 12, 2022 1:23 de.

A Paks meccsen, cserénél? Mint a régi szép időkben… 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 4:15 du.

4 órája a szememet se merem levenni, annyira várom a bejelentést.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 1:20 du.

Vasárnap kint Leszel? Ha megyek (megírom addig) talizunk a B5 sor 9 lépcső mellett, mint legutóbb ?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 11, 2022 1:31 du.

Sajna most nem tudok,de Vasas ellen megyek.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 12:44 du.

Jó lenne valami azonnal használható figura aki segîteni is tud a csapaton támadásban…hàtha

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Gergő
augusztus 12, 2022 2:16 de.

Darth Vader

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 12:32 du.

Na erre vártunk 😀

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 11, 2022 8:34 de.

Ezt most nem értem. Ha töltelék, hitvány, gyenge játékos jön, az a baj. Ha nem jön, az is baj, de szerinted inkább jöjjön szar, csak legyen +1fő?

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 11, 2022 8:38 de.

Így csökkenek az igényeink. Lassan már annak kell örülni, ha megleszünk létszámban. Rossz belegondolni mi lesz itt sérülések, eltiltások, vagy újabb covid hullám esetén. Bár a legjobb összeállítással sem megyünk sokkal többre.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 11, 2022 8:34 de.

Ide baszki Sam, a tűzoltó kell Körmöspálcásról,úgy ég a ház.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
augusztus 11, 2022 6:20 de.

Hát nem tudom….nekem továbbra is annyira fura az egész.
– Ha a csapat kiejtése a cél, akkor miért hoztak volna ide ennyi külföldi edzőt, sportigazgató?
– Ha külföldiként sportigazhatóként kérnek fel egy országban, akkor nyilván nem megyek el egy olyan helyre, ahol a rám bízott csapat kiejtése a cél, mert az az én szakmai renomémat rombolja.
– Ha fiatal edzőként egy csapatot kijutattok a nemzetközi porondra csupa fiatallal, az épülő szakmai renomémat nem baszom el azzal, hogy külföldön egy olyan csapathoz megyek, ahol rendezetlen anyagi körülmények vannak, nincs erősítésre lehetőség.
– Ha mondjuk tulajdonosként azt az ukászt kapom, hogy gyerekek az a szitu, hogy ezt a csapatot az nb2-be szeretném látni, vagy különben mással fogjuk megoldani az eddig nektek szánt feladatokat, akkor hagyon a francba a tavalyi kiesőjelölt csapatot, maximum igazolok melléjük pár nb2-s játékost…de nem szerzem meg az elöző bajnokság legjobb védőit, nem görcsölök külföldi edzőkkel.
– Ha viszont tulajdonosként a jobb pozició elérése a célom, akkor nem másfél csapattal kezdem a szezont.
– A 2. vereség után egyből leigazolok valami hasznos játékost, nem várom meg, míg teljesen leszakadunk a mezőnytől.
– Esetleg lekommunikálom a szurkolók felé, hogy gyerekek semmi gond, alakul a csapat, még jön 2-3 játékos és minden okés lesz.

Szóval teljesen értetlenül állok az egész előtt, mert a csapat kivéreztetéséhez túl jól játékosokat vettünk eddig, viszont a jobb pozició eléréséhez viszont aggasztóan sok a hiányposzt, kevesen vagyunk.

Szóval valaki bennfentes igazán elmagyarázhatná, hogy mégis mi a jó büdös franc folyik a Klubnál….mert valami nagyon durva folyamatos rövidzárlat van a rendszerben, az is biztos.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 11, 2022 8:34 de.

Nekem is pont ilyen gondolatok jártak a fejemben. Jól összefoglaltad. Lehet, hogy olyan jól sikerült a karcsúsítás, hogy közben meghaltunk anorexiában.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 11, 2022 6:30 de.

Tökéletes kritika gratulálok. Lakonikus a lényegről szól!

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  szemcse rob
augusztus 11, 2022 7:08 de.

Számomra a leglogikusabb magyarázat, hogy nincs itt szándékos kiejtésről szó, hanem van egy egyenlet, ahol az egyenlőség egyik oldalán a totális nihil van, amit a pályán látunk, amiért fizetjük a belépőt/bérletet. X helyett legyen ez most egy akkora péló, mint amit Egervári Sanyi bácsi rajzolt szakma címén Győrben.
Az egyenlőség másik oldalán vannak a vezetőink:
– valaki, aki nagy pénzt keres, ezért szarik a renoméjára,
– valaki, aki a lehetőséget látta az állásban,
– valaki, aki akar, de nem hagyják,
– valaki, aki akar, de nem tud,
– valaki, aki csak kényszerből csinálja, mert kötelező, vagy máshoz nem ért
– valaki, aki fizeti az összes barmot.

Na ha ezeket összeszorozzuk, megkapjuk, hogy mennyit ér nálunk a szakma. Szabadon választható, hogy hol zárójelezzük a műveletet, a végeredményt nézzük hétről hétre.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 11, 2022 1:29 du.

Ezt jól leírtad.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
augusztus 11, 2022 5:52 de.

Az jutott eszembe hogy…
A K*RVA ANYÁTOKAT, IGAZOLJATOK MÁR!!!!!!!
… elnézést!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 11, 2022 6:01 de.

Vagy szándékosan akarnak minket kiejteni,vagy hülyék,vagy ennyire spórolni akarnak.Egyik sem egy jó opció.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 11, 2022 5:54 de.

Minek? Ez a csapat is tudta uralni az első 20 percet a vidi ellen, szépen fejlődjenek csak. Paks ellen talán sikerül az első 45-is.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 8:09 de.

Mióta már te sem ígérgeted az igazolásokat, a maradék hitemet is elvesztettem! 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 11, 2022 8:21 de.

…tegnap óta már én is elvesztettem azt a kevés hitemet is, nincs itt vmi rendjén, nagyon nincs.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 11:59 de.

Mégse jön az ukrán?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 11, 2022 12:18 du.

Èn nem mondtam ilyet.Jön,a hèten talàn be is jelenthetik.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 1:36 du.

Azt hittem, azért vesztetted el a hited,mert ezt is elbaszták..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 11, 2022 1:46 du.

Ja nem,de tèny hogy iszonyat lassan jönnek az újak.A hitemet az itt lezajlott beszèlgetések,írások után kezdem èn is elveszìteni.Nem tudom azt sem,hogy akiről szó van az milyen lesz,hogy segítség lesz e?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 2:56 du.

Hát az eddigiek alapján pesszimista vagyok az új igazolások tekintetében…

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 8:29 de.

Pedig azt is elhittem neked, hogy megverjük a Paksot vasárnap. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 11, 2022 8:35 de.

jaa,a paksot minden körülmények között is, megverjük vasárnap.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 8:41 de.

Ha valahogy nyerünk, akkor látom magam előtt, hogy mindenki megnyugszik, és már a nyári nemzetközi kupaszereplésről folyik majd az eszmecsere 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 11, 2022 8:47 de.

aztán rákövetkező héten a Vasas ellen, meg ismét a a kiesés réme fog fenyegetni. Most mond, hogy nem éri meg Kispest szurkolónak lenni, ilyen izgalmak mellett.

Pelso
augusztus 11, 2022 4:48 de.

https://honvedfc.hu/hirek/minosegi-partnerseg/2022-08-10
Együttműködési megállapodást kötöttünk a BioTechUSA-val.
„Nagy öröm számunkra, ha ebben a küldetésben olyan elhivatott, lendületes és profi csapattal dolgozhatunk együtt, mint a Budapest Honvéd FC!“
na, ezeket is átqrták a marketing dumával…

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 11, 2022 6:30 de.

csak fel ne fújódjanak a sok fehérjétől, meg bogyótól 😀

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 11, 2022 8:08 de.

Lukic remélem nem tömegnövelőt kap.

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 11, 2022 5:37 de.

A ZTE ebben {is} jóval megelőzött minket 🙂
https://www.ztefc.hu/hu/hirek/a-biotechusa-val-folytatjuk-tovabb

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 11, 2022 5:07 de.

BioTechnek van valamilyen szakmai képesítése focira, mert azt azért nem hiszem, hogy az a baj, hogy eddig össze – vissza zabáltak.

Thibby
Thibby
augusztus 11, 2022 4:30 de.

Csak érdekességképpen az első csapat e heti edzés programja…..

Hétfő kb 50-60 perc.
Kedden szünnap (?)
Szerda kb 80 perc
Csütörtök kb 80 perc
Péntek kb 80 perc
Szombat kb 50-60 perc

Csak én érzrm hogy ez vicc????

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 11, 2022 5:30 de.

Thibby, ezek a számok valósak?

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Tusi
augusztus 11, 2022 6:23 de.

igen

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 11, 2022 6:30 de.

Az nagyon nagy gáz, napi 2x annyik is kevesek lennének szerintem profi szinten

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 11, 2022 4:48 de.

Ez honnan van? Ha ez igaz, akkor ez még rosszabb, mint Feri edzései:)

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 11, 2022 6:30 de.

Beosztást láttam.
Ez egy egyébként úgy nézz ki hogy mondjuk.
18.00-18.30-ig konditerem…..majd 18.30-pályaedzés de 19.45-kor már vacsora…… akkor mennnyi a pályaedzés??????
Mert gondolom nem izzadtan edző ruhában mennek enni….. szóval ha tetelezzük fel a srácok katonásan 15 perc alatt bevonulnak a palyáról az öltözőbe és lefürdenek felöltöznek majd időre ülnek az étteremben akkor szmáold ki mennyi az edzés… szerintem max 80-90 perc.
Ezek az edzések a héten a hosszúak……

Thibby
Thibby
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 11, 2022 6:35 de.

Valami hatalmas baj van a klubnál a dilettantizmuson kívül is…. Múltkoriban láttam mendelényit Adyligeten és megfordult a fejemben felkérdezem. Kár hogy elszalasztottam….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 11, 2022 6:44 de.

Akkor azt nem értem, hogy korábban arról jöttek az infók, hogy kegyetlenül megvoltak hajtva a felkészülésin a gyerekek és volt aki nem bírta. fel kellett volna kérdezned!

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Thibby
augusztus 11, 2022 6:35 de.

Szerintem gőze nincs róla, hogy mi folyik itt és/vagy le is szarja magasról.

Kermon
Kermon
augusztus 10, 2022 7:15 du.

Horváth Krisz Lokinál, Vida Kisvárdán, Csoboth Újpesten, Schön még Dallasban, Holender Vasasnál. Nekem ne mondja senki, hogy a „van pénz dögivel a kib… Bp Honvédnál” klubban egyikre vagy bocsánat kettőre ne lett volna keret.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 11, 2022 9:28 de.

ahogy nézem az összes Krisztofer hazaigazolt… 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 11, 2022 4:17 de.

Srácok le lettem hurrogva többször de nem is ez a lényeg hanem a keserű valóság!
Ki fogunk esni ha ez így marad!
Robog el mellettünk a többi NB1 es csapat!
Sorra jelentik be a vállalható igazolásokat miközben a mi keretünk nevetséges szintet üt meg mennyiségben és minőségben is!
Most már hozhatnak akárkit ide el vagyunk késve hónapokkal!
S mi szurkolók semmit sem csinálhatunk csak tehetetlenül nézzük szeretett csapatunk haláltusáját!
Mert ez az év az lesz sajnos!
Csodának kellene történnie hogy ne így legyen!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 11, 2022 4:30 de.

lófaxt nézzük tehetetlenül…!!
ha 1 hónap múlva is az utolsó helyen leszünk, akkor lépni kell, személyesen odamenni és jelezni, hogy ez nem játék hülyegyerekeknek!
// és nem lehurrogva lettél, csak páran még bíztunk benne, hogy a rengeteg távozó után végre jön vmi minőség is…sanszos h tévedtünk.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 11, 2022 5:43 de.

Én is kezdetben bizakodó voltam, de mostanra átcsapott teljes pesszimizmusba és letargiába. Folyamatosan azon jár az agyam, hogy ez a klubvezetés direkt akar minket tönkretenni, vagy csak ennyire balfékek. Eddig az utóbbira gondoltam és nem hittem el a barátaim összeesküvés elméletét. De mostanra kezdek arra jutni, hogy véletlenül már nem lehetünk ennyire szerencsétlenek.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 11, 2022 5:35 de.

Bár Nektek lett volna igazatok

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 10, 2022 11:56 du.

Viszont nálunk olyan és akkora szakmai stáb van, hogy játékosok nélkül is jönnek majd az eredmények. Türelem! (i)

Lajos Gál
Lajos Gál
augusztus 10, 2022 4:30 du.

Nálunk már tényleg senki nem veszi észre,hogy az x aktákat forgatjuk?Ennyi szakember edző közül,senki nincs aki feláll,és azt mondja,ez nem jó irány!De lehet én vagyok hülye,és csak elmélkedem…

Pelso
augusztus 10, 2022 3:43 du.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-a-serie-a-ban-is-megfordult-magyar-tamadot-igazolt-a-dvsc-2907713
nem kéne 1 nyilatkozat a qrva vezetéstől, hogy belaszarnak az egészbe és nem törődnek azzal hogy mi lesz a csapattal ???
ennnin b+…meg babakocsi+ gomis és milliókért alibiző maxi hülyegyerek…menjen p.csába az összes szemétláda, akinek ennyit ér a Honvéd!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 4:04 du.

Bármit is ír a TM, szerintem a mi állományunk a leggyengébb. Persze a Kecskemét mellett, de ők legalább csapatot alkotnak.

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 10, 2022 4:11 du.

így van…és felszálló ágban vannak X hónapja!
a „semmiből” jöttek fel feljutó helyre és az első 2 meccs alapján az látszik, amit írsz, csapatként tudnak működni.
ennek nyoma sincs nálunk!!
5 méterre képtelen passzolni aranylábú fiúnk, de utána leáll veszekedni a másikkal, amiből gólt kapunk….mégis mi ez itt???
én sokáig optimista voltam, de ezek szerint inkább csak naív és akkor finoman fogalmaztam.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 4:18 du.

Igen. Megint jól át lettünk b.va, bár voltak már az elején gyanús jelek. Pl „az utóbbi évek (vagy minden idők egyik) leglelkiismeretesebb ügyvezetője” , a bukott erőnléti edző újból bevetése. Az meg csak hab a tortán, ha még mindig N.L. szállítja a jobbnál-jobb spílereket.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 10, 2022 4:29 du.

Mindig Nagy Lacival jöttök. A híres scout csapatunk már említést sem érdemel?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 10, 2022 4:39 du.

Tök mindegy, hogy ki igazol, a lényeg, hogy nem jól.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
augusztus 10, 2022 1:04 du.
Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 10, 2022 3:03 du.

Ez igaz ránk is,csak kicsiben.Ők sem ehhez szoktak hozzá.Egyébként mi újság az első ukrán igazolásunkkal?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 11, 2022 11:05 de.

Jön,nyugi.A héten sztem bejelentik,ha megfelel orvosin.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 10, 2022 3:03 du.

sajnos ebben több velünk a hasonlóság jelenleg: https://www.youtube.com/watch?v=tIqatfxGB0M

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 11, 2022 7:24 de.

Chris Coleman de jó is lenne nálunk 🙂

Pelso
augusztus 10, 2022 12:27 du.

ígértem korábban, hogy mindenkinek megköszönöm a hozzájárulást!
összeszedtem, „nevesítve” 🙂 , köszönet! https://kiskoz.hu/tamogatas/

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 11, 2022 2:52 de.

ha kell még, szólj 😉

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
augusztus 11, 2022 4:25 de.

bármikoris… 🙂
de komolyabbra fordítva, mindenki belátása és lehetősége szerint támogatja a felületet és a ráfordított munkát, nem akarok külön felhívásokat tenni.
alapszinten elketyeg egy ideig az oldal az eddigiekből is, de ha úgy alakul jöhet 1-2 fizetős plugin, miazmás…

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 11, 2022 6:28 de.

ha van valami konkrét terv esetleg, pl szavazós plugin, vagy bármi, csinálj szerintem egy kiemelt posztot és tuti összedobjuk

Hasitasi
Hasitasi
augusztus 10, 2022 11:14 de.

Olyan ez mint a kábszer. Szarok vagyunk, nulla pont, nulla lőtt gól, az ember mégis alig bírja kivárni a következő meccset. Mer hátha majd akkor… Vagy legalább igazolhatnánk valakit addig is. Vagy jöhetne a hír, hogy Kurcit kitették. De semmi.

Pelso
Válasz a következőnek  Hasitasi
augusztus 10, 2022 11:19 de.

nem tudom megoldana-e bármit is, ha kitennék.
nagy kérdés, hogy ki hagyta jóvá az eddig selejtes szintet hozó igazolásokat…
és miért nem tudunk 1 Holendert idehozni, 1 Petrusenkót értékelni/megtartani…idióták, kamugépek vannak a gépezetben.

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 11:45 de.

Pontosan ezek motoszkálnak bennem is. Mintha szándékosan elugranánk az ígéretesebb igazolások elől és csak selejt jön. Mellesleg ilyet éreztem én már Hemi alatt is. Ott is fel lett forgatva a keret minden nyáron és úgy mentünk állandóan nemzetközi kupára, de még a bajnokság kezdetére is, hogy nem állt össze még semmi. Ez most hatványozottan igaz. Nem értem, ha nincs pénz akkor „legyünk paks”, tartsunk együtt egy magot, legyenek magyar játékosok, legyünk biztos középcsapat. De 4x egymás után ilyen szopóágra kerülni már a bajnokság elején…! Kapaszkodnék minden szalmaszálba, hogy biztos azért selejteznek, mert kell a pénz valami nagy igazolásra… De áááhh, hülyeség az egész!

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 10, 2022 10:34 de.

Ilyen inreális bérek mellett ilyen szarul focizni, nem más mint a drukkerek szembeköpése.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 10, 2022 11:42 de.

talán még rosszabb…mert van ebben 1 önbecsapás is a részükről.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
augusztus 10, 2022 5:34 de.

Újabb távozó : Benczenleitner Barna Győrbe igazolt. Ez annyit jelent hogy Tamás Krisztiánnak nem maradt helyettese ha esetlegesen lesérül…
Valaki meg tudná magyarázni a rációt a foghíjas csapat további gyengítésével kapcsolatban ?

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 11, 2022 4:57 de.

Üdv! Egyszer már bedobtam FELEDY nevét, felkell hozni nincs mese! Különben ismerem a srácot, s minden szempontból, megfelel Tamás pótlására v. cseréjére!
KAMU KISPEST!!!

ius
ius
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 10, 2022 1:48 du.

Full dilettáns szakmai -és klubvezetés. Biztos kaptak 2 gombot a Győrtől, lehet pár hét múlva ki sem tudunk állni. Elég egy sérüléshullám vagy covid…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 10, 2022 1:01 du.

Azt esetleg tudja valaki, hogy ez olyan kölcsönadás, amiből bármikor visszarendelhető szezon közben? Pl ha Tamás megsérül. Vagy teljes szezonra lemondtunk róla?

timby
timby
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 10, 2022 6:13 de.

A legjobb megoldás az lenne, ha leigazolnánk a komplett Qarabagot, játékostól, vezetőstől. Költség tekintetében kb. mint a névrablók.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  timby
augusztus 10, 2022 7:20 de.

Elég lenne onnan csak Wadji,Kady és Zoubir. A vicc az egészben, hogy a Kady egy portugál2-es noname csapatból, míg Norvégiából egy kisebb csapatból igazolták. Itt jön be az, hogy mennyire fontos lenne egy scout hálózat kiépítése és arra költeni, mert behozná az árát.

timby
timby
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 10, 2022 7:23 de.

Ezzel a vezetői mentalitással, ami nálunk van nem biztos hogy hoznák azt a szintet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  timby
augusztus 10, 2022 8:05 de.

Lehet nagyképű leszek, de sztm sokan innen a fórumról okosabban, átgondoltabban és hitelesebben vezetné a klubbot. Addig, amíg nem Honvéd érzelmű vezetésünk lesz, addig nem lesz is változás.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 10, 2022 5:44 de.

Gondolom az a ráció, hogy nem számolnak vele és ezért sokkal jobb a játékosnak és a klubnak is, ha folyamatosan játszik az nb2-ben. Pont mint Szabó Alex az előző évben Szolnokon. Más kérdés, hogy egyelőre nem látszik, hogy ő hozná az nb1-es szintet.

Claus von Stauffenberg
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 10, 2022 6:00 de.

Ezek lassan senkivel se számolnak, csak saját magukkal. Lehet azért lett ennyi edző a klubnál mert a végén mindenki játékos/edző lesz 😀

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 10, 2022 5:44 de.

Továbbra is tartom, ha komoly csapat akarunk lenni, akkor Tamás K. elé kell valaki, nem mögé.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 10, 2022 7:09 de.

Így van

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  jnkzln
augusztus 10, 2022 5:52 de.

pontosan

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 10, 2022 5:41 de.

Ez vicc, kivéve ha itt van már a helyettese..

Pelso
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
augusztus 10, 2022 5:39 de.

a qrva életbe, ki sem lett próbálva, miközben Alex a másik szélen kapott 2 meccset… :/
//am. elméletileg képben van 1 ukrán szélső védő

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 7:11 de.

Egyenlőre tehát nem kell megjegyeznem a nevét!
Úgy tűnik aki eddig nem lépett pályára az nem is fog!
Ilyen megközelítésből Kerezsi is megy valahova!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 10, 2022 3:26 du.

túlságosan leegyszerűsíted…ha így álltunk volna a fiatalokhoz, akkor nem lenne Vécsei, Holender, Botka, Gazdi…
//ezzel a 4 sráccal a dobogón lennénk!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 6:08 de.

Csatár érkezéséről nem tudsz?

Pelso
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
augusztus 10, 2022 6:13 de.

Szabi írta tegnap, hogy a következő utalását játékosra kell költenem, csatárra gondoltam én is + szűrőkre 🙂
kom.ford… amennyire hallom, nagyon képlékeny helyzetek vannak csak …és ha vida gyerek várdai érkezését nézzük, akkor továbbra sincsenek bíztató jelek

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 6:18 de.

hmmmm….papíron (FIFA focis kártya), akkor elvileg megoldottak a csatárgondjaink…most megnyugodtam. 😀 Remélem jó csatárokat veszel. 😀

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 6:01 de.

Azért ez így nem igaz. Játszott az edzőmeccseken és végig az első csapattal készült. Azért ez alapján egy szakmai stábnak el kell tudni dönteni, hogy alkalmas-e az nb1-re, vagy sem. Most azért mert Tamás Krisztián nem jó, nem biztos, hogy ez a gyerek jelenleg tudja helyetesíteni.

Pelso
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 10, 2022 6:09 de.

és úgy látod, hogy Alex esetében jól döntöttek ? 🙂
sanszos, hogy kb ennyire látják jól BBt is.
de alapvetően örülök ha játszani fog Győrben, csak lassan olyanok leszünk 2 magyarral, mint 1 várda light…ultra light.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 7:12 de.

Én kívülállóként úgy látom, hogy kiadták felülről, hogy az akadémiával kell valamit végre kezdeni. Talán ezért hozták ide a skót igazgatót és a horvát gyereket, akik elvileg ebben jók (legalább is utánpótlás szinten van nevük). Ezért visszahozták a másodosztályban kölcsönben lévő embereket és felhozták a tehetségesebb gyerekeket. De közben az látszik, amire talán ők is rájöttek, hogy nem sok olyan fiatal van jelenleg készen, aki megüti az nb1-es szintet. Alex is csak azért játszott, mert Doka büntiben volt. De mellette még az is látszik, hogy pénz sem nagyon van. Legalább is az igazolásokból ez látszódik. Ezért idén is marad a szarból vár építése. De engem egyelőre a skót mágus nem győzött meg, hogy erre alkalmas lenne. Nekem a legnagyobb kérdés Petrusenko elküldése Azt nem tudom hova rakni. Én is magyar játékosokat szeretnék, de úgy tűnik, hogy a minőségibb játékosokat (lásd Vida, Holcsika, Schön) nem tudjuk megfizetni, a potenciális fiatalok meg csak az nb2-re jók. Persze lehet mondani, hogy miért küldtük el az ős kispesti idősebb magyarokat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 10, 2022 7:29 de.

Tény, hogy meg lett húzva a nadrágszíj – de ne felejtsük, hogy azért fizettük Courts -ért egy szép összeget és Dokáért is 400 körül – és ezért van prioritása az ingyen igazolandó játékosoknak, de ott meg látjuk, hogy mik vannak eddig. Az is szembeötlő, hogy amíg egy Paksnál van egy Szabó Bálint, egy Kisvárdánál egy Ötvös szintű tehetség, addig nálunk valahogy nem akaródznak ezek a gyerekek előbújni. Be kell látni, hogy az akadémia ebben a formájában nem képes a nagycsapat hasznára leni, mondhatni NB2-es szintre képez. De lehet én látom rosszul, ezért elnézést kérek. Petrus elküldése sztem sokak számára furcsa, indok az volt, hogy nem illett az elképzelésbe, csak látnánk már, hogy mi a túró az.
Csak egy adalék a magyar és mikutyánk kölyke jtékosokhoz…..Schön és a nálunk edző Koszta 8 számjegyű havi fizetést kért…..szted ilyen pénzekért érdemes hozni őket? Mindenki döntse el maga.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 10, 2022 8:02 de.

Lófaszt érnek havi 10 milliót ezek a gyerekek…

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 10, 2022 7:34 de.

Nem érdemes. De az a baj, hogy amíg a Kisvárda meg tudja találni az olcsóbb, motivált külföldi játékosokat, mi évek óta csak szemeteket hozunk. Hogy ebben mennyi szerepe van Nagy Lacinak és most ki volt a skót ember igazolása azt én nem tudom. Sőt azt sem, hogy még milyen posztokra fogunk igazolni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 10, 2022 7:13 de.

Talán mert már ők is csak az NB2 re voltak jók

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 10, 2022 7:15 de.

És az itt maradtak és az új igazolások mire jók? 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Okoska
augusztus 10, 2022 7:15 de.

Szintén az NB2 re!

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
augusztus 10, 2022 7:16 de.

Ennyi!

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 5:42 de.

Akkor ez azt jelenti sztem, hogy legkésőbb holnap be is jelentik az érkezőt.

októberes
októberes
augusztus 10, 2022 2:36 de.

Megint jól bentragadtunk a rajtnál. A tervezett gyors, futós csapattól elég messze vagyunk, de még a motivált játékosokat sem érzékelem.Szerintem ehhez az egészhez nehéz pozitívan hozzáállni, akinek még megy, azt irigylem. Nekem marad az ima, nem a klubhoz méltó szereplésért, hanem a bentmaradásért.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 10, 2022 5:17 de.

Olyan „félelmetes” katlan lett a Bozsik,hogy lassan már a győzelem biztos tudatában jönnek hozzánk az ellenfelek.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Lajos Gál
augusztus 10, 2022 5:51 de.

Hát igen. Aki azt mondja, hogy a Paks ellen mi vagyunk az esélyesek, az szerintem elvakult, vagy blöfföl.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 10, 2022 5:52 de.

Én azt mondom 🙂 találd ki melyik vagyok:)

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 10, 2022 5:53 de.

Elvakult. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 10, 2022 5:54 de.

az a kurva szürkehályog 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 10, 2022 5:59 de.

De még mindig jobb, mert így hiszel benne. Én csak az esélyekről írtam, most felőlem nyugodtan nyerhet az esélytelen. 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  októberes
augusztus 10, 2022 3:48 de.

Tényleg az a fő baj, hogy nem látni mit akarunk játszani…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 10, 2022 4:44 de.

Nekem ezzel mindig az a bajom, hogy nem értünk hozzá. Így meg könnyű nem látni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
augusztus 10, 2022 5:04 de.

Azért annyira értünk hozzá, hogy észrevegyük, ha hasonló séma szerint próbálnak menni a támadások, a bemozgások..

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 10, 2022 5:47 de.

Meg azt is sejtjük, hogy eladott labda után sprintelni kéne vissza, nem megállni, és vitatkozni. Jó példa erre Szoboszlai sprintje és szerelése -a 16-osról indulva – az egyik válogatott meccsen.

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 10, 2022 3:58 de.

nekem az is kérdőjeles hogy kivel akarjuk azt a vmit játszani

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
augusztus 10, 2022 5:37 de.

Az nekem is. Távozott 5-6 középpályás, jött 2, de ők nem úgy néz ki, hogy szét fogják futni az ellenfeleket.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 9, 2022 3:42 du.

Hajdu B: ráadásul a Qarabag fele azeri játékosokból áll…

Döme Sanya
Döme Sanya
augusztus 9, 2022 3:38 du.

Ezek az azeriek toltak meccs előtt egy csíkot, az tuti.

CSAKAttila
CSAKAttila
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 9, 2022 4:34 du.

Akkor vasárnap mi is tolhatnánk!!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Döme Sanya
augusztus 9, 2022 4:27 du.

Akkor mi tripla Rivotrilt szoktunk.

santiago
santiago
augusztus 9, 2022 3:14 du.

Durva ez a csercseszov is mennyire egy balfasz edzo…
Fradinak a belso vedoik nagyon kukak.

Barcsak lenne ket ilyen jatekosunk elorefele mint Kady meg Wadji

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 9, 2022 3:18 du.

A fradi teljesen kuka,sztem azt hittèk,hogy kènyelmesen meglesz a meccs,de ezek az azeriek tudnak focizni.Ugye ezt a Kady-t is portugàl 2-ből hoztàk.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 9, 2022 3:35 du.

Azert elorefele van bennuk boven minoseg.
Hatrafele meg Esiti is jo.

Elcserelte magat csunyan a mester.

Viszont hatul mind dibusz mind a harom belso is zavarba hozhato labbal

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
augusztus 9, 2022 3:43 du.

Azt senki nem vonja kétségbe hogy országon belül a fradi kiemelkedik.Ezen a meccsen azonban csúnyàn lefociztàk őket.Azért nem mindegy pènzben,hogy El vagy Bl csoportkör.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 9, 2022 4:11 du.

Amíg Esiti játszott,addig egy erős európai minőségi szintet hoztak,azután egy jó nb1-es szintet. Sajnos Esiti nagy különbség ott középen. Elképesztőt tud játszani.
Elől is erősek,hátul gyenge volt a fradi,de Csercse elkúrta azt is,mert Kovacevic előrepasszai nem sikerültek,hátrafelé megoldotta. Ez kevés volt támadásépítéshez. A helyére becserélt Knoester volt olyan balfasz,hogy nemhogy az előrejátékot nem segítette,hanem a védekezésben is kókler volt.
De sajnos így is magasan az nb1 fölött vannak.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
augusztus 9, 2022 3:27 du.

Pedig kubatovgabi szerint a City-vel is felveszi a versenyt a fradi kerete

Claus von Stauffenberg
augusztus 9, 2022 3:02 du.

Dundee United milyen szarul járt, hogy elment a phenomén Tám, helyette meg ment Jack Ross..hát nyugodtabb lennék ha ő jött volna inkább hozzánk..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Claus von Stauffenberg
augusztus 9, 2022 3:12 du.

Hàt 1 d ès 1 veresèg eddig a mérlegük.Ez a ross se egy fenomèn,ahogy nèztem.

Dél Pest
Dél Pest
augusztus 9, 2022 2:13 du.

Miert nem latszodnak a kommenteim???

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 9, 2022 4:25 du.

Ez pl. látszik

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  dagiiron
augusztus 10, 2022 4:38 de.

10/1 ami latszodik

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 9, 2022 3:33 du.

Válts böngészőt.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 9, 2022 2:25 du.

Ne gondolj semmi rosszra.Itt demokrácia van!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dél Pest
augusztus 9, 2022 2:24 du.

Disqus szokott ilyet csinàlni hog, vmiért jegeli,aztàn majd megjelenik.Mit szerettèl volba?Válaszba erre talàn megjelenik.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
augusztus 9, 2022 2:04 du.

Az a baj szerintem, hogy a hogy a Docherty diszlexiás, így az egyetlen szakkönyvben amit olvasott, csak odáig jutott, hogy „Végy’ egy jó kapust!”

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
augusztus 9, 2022 3:04 du.

Azzal sem kellett nagyon foglalkoznia, mert az már megvolt.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Kermon
augusztus 9, 2022 3:35 du.

Akkor azért akadt el, hogy most vegyen vagy ne, ugye mert már van, azt nem írták hogy akkor is kell venni egy jó kapust, hősünk felkiáltott: Taaaam! most akko’ hogy van?
-Tam is én, hííjad fő Kusturicát kérdezd űt!

Jut eszembe, a skót angol kiejtés olyan vicces, mintha fejlődési rendellenességgel rendelkező pásztorok beszélnének falatozás közben

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x