Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Pelso
július 29, 2022 4:25 de.

Pista a mai meccsről és az aktuális helyzetről
https://www.youtube.com/watch?v=DnXQsgM01sg

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 8:31 de.

Ahogy mondja. Olyan csapategység és csapatszellem nem lehet ami az elmúlt 2 évben volt!
Hajrá. Nem izgat mi lesz az eredmény, lépjetek rá a jó útra!

CSAK
CSAK
július 29, 2022 3:20 de.

Szomorú látni, hogy milyen köpködés megy itt is. Pletykákra,féligazságokra reagálunk iyen stilusban. Nagy változások vannak a klubnál, szükségszerüek,azt az elmúlt két, de inkább 3-4 év megmutatta, hogy ami eddig volt, az nem tartható fenn. Olyan játékosokat küldtek el, ha tetszik ez sokaknak, ha nem, akik már nem tudtak hozzátenni a csapat játékához, ennek ellenére egy Baráthot, Nagy Gerit vagy Hidit köpködni, hááát, nagyon nem kellene. Batik Bence más tészta, ö azért simán elfért volna a védelemben. Nem tudom, mit csinált, igaz e, hogy annyira bomlasztó személyiség, de azért mégiscsak CSK, és tett le annyit az asztalra Kispesten, hogy megérdemel egy józan köszönjük Bence, sok sikert a további pályafutásodhoz -ot. Voltak nálunk klasszis meccsei, hajmeresztö hibái,kinek nem a csapatból ugye, de a motiváltságát, akaratát nem lehet elvitatni. Ha a szakvezetés úgy döntött, hogy ezeknek a játékosoknak menni kell, menjenek, de azért mégis a Honvédért játszottak éveken keresztül, illene róluk igy beszélni. Este 3-0 ide, mert mi a Honvéd vagyunk, ök meg csak a sötét zala. CSAK.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 7:29 de.

Részemről a mutatott játékukat és Baráthnál Batiknál most már az emberi mivoltukat is köpködöm bármit is tettek a klubért! Geri és Patya csak szimplán elfelejtett futballozni!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 7:31 de.

Erre mondják azt,hogy talán meg kellene hallgatni a másik felet is.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 10:42 de.

Igy van.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 7:36 de.

Mondják el egy újságírónak!
Szabad országban élünk!
Hallgatás beleegyezés!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 7:26 de.

Kösz szépen Bence,hogy a sportigazgató majd edzőbuktatgatásaitok , a hisztitek, a balhéitok és a szar közeg miatt aminek kialakítása kapitányként vastagon a feladatod 2x majdnem a csapatom nb1es tagságába került.
Őt gondolom majd egy élcsapat viszi el hisz akkora ász

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 7:29 de.

Ne viccelj már.Melyik edzöt kellett itt megbuktatni? Horváth Ferit? 😀 Sportigazgatót? Urbányit? 😀

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 8:59 de.

Pisont? Őt is fúrták nem kicsit! Látható volt, hogy Upista távozása sem oldott meg semmit.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  ius
július 29, 2022 11:33 de.

Trezit szándékosan nem hozom fel itt, tudom, hog érzékeny téma. De aki szerint ö jó edzö, aki azért bukott, mert megbuktatták, annak fogalma sincs a fociról.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 12:29 du.

Jó edző vagy se, nem illene azt csinálni amit mond? Legalább megpróbálhatták volna:) De mindenki ellen ment a lázadás eddig 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 7:32 de.

Viccből jártak az irodába sírni mint a kurvák,MINDENÉRT. Attól,hogy bemeséled magadnak,hogy ez vicc attól ezek megtört dolgok. Feri nagyon beakadt neked.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 7:36 de.

Ott voltál az irodában? Végighallgattad? Kik jártak? Batik és még? Azt is tudod, vagy csak vagdalkozol? Te irtad a buktatást, én csak kérdeztem, hogy melyik volt olyan kaliber hogy buktatni kellett.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 7:36 de.

Uram atyám….
Majd nézd meg ki csap le erre a nagyszerű emberre. Meg majd azt is kapunk e 48-51 gólt olyanokkal akik tudnak is focizni.
De lehet azért baszták ki mert túl jó ember és minket csak beetettek ezekkel a kamukkal.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 8:18 de.

Senki nem állitott ilyet. Ha elküldték, elküldték, én nem hullajtok érte sem könnyeket. Csak azt nem értem, hogy miért kell valakit, aki a csk-nk is volt, mellesleg a szivét lelkét kitette a csapatért, ellentétben sokakkal, ellenörizetlen pletykák miatt köpködni. Biztos, hogy nem kapunk annyi gólt, a két várdai, meg a középpályánk garancia rá. Mint ahogy az is, hogy vele és az egyik várdaival sem kaptunk volna..Lanzafame itt mindenki sztárja, láthattuk hogy ki csapott le rá, és micsda karriert futott be utánunk, úgyhogy ez nem mérvadó. De várjuk ki, igen. Mondjuk a tavalyi 9 helyezett csapatnál nem lesz neki nehéz felfelé bukni. Nem mondtam, hogy jó ember, mint ahogy Nagy Dominik vagy Zsótér se a szerénység szobra mondjuk.Vagy képzeld, az isteni Lukic is elég nehéz természet. Leszarom, ki milyen ember, ha hétvégenként odateszi magát és küzd a csapatáért.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 8:39 de.

Lanzafaméra a perugia ,novara majd a második távozásánál a magyar bajnok csapott le. 33 évesen már csak a török2es csapat,igaz hirtelen kellett távozni a platykák szerint;). Egyébként vitte volna a kövesd is 35 évesen. De itt 30 alatti játékosokról van szó 🙂 Az meg,hogy csak ő van okolva az elmúlt 2 év csapategysége miatt az nem igaz. Legalábbis tőlem ilyet nem olvashattál. Fontos láncszeme volt a szar közegnek akár hiszed akár nem. Én nem győzködlek.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 7:40 de.

Néha én is ezt érzem olvasva a dolgokat.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 7:41 de.

Te dolgod. A történések is téged igazolnak

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 7:42 de.

Igen, pontosan igy van. Az én dolgom.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 7:32 de.

Durva játékos uralom volt itt egyre inkább látszik!
De a derék skótok beadták a hashajtót és végre kif*stuk a sz*rt a klubból!
Nem túl irodalmi komment de így gondolom!
Végre jöhet az új világ!
A játékosnak az a dolga hogy játsszon és kész!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 7:40 de.

Ezzel egyetértek, csak az nem teszik, ha egy játékosra háritjuk a felelösséget. Aki egy éve még közönségkedvenc volt. Most meg a magánéletén mocskolódnak olyanok, akik nem is ismerik. De mindegy is, ez volt a véleményem a Batik dologról, leirtam, ezel be is fejeztem a témát. Új csapat épült, remélem sikeresebb lesz, mint a régi.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 6:21 de.

Igen osztom gondolataidat, + még a Fagyi-zűdek csicskásai a ZTE-i kékzűdek!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK
július 29, 2022 3:53 de.

Hát…ezt a kerdest (Batik) erzemileg kozelitettem meg, de kétségtelenül van igazsagod, ezt be kell ismerni

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 2:39 de.

„Lássuk be, ilyen indokkal megszabadulni valakitől a bajnoki rajt előtt néhány órával finoman szólva sem elegáns és korrekt”
Durva minősítés és véleményformálás ez egy firkásztól egy klubvezetés felé úgy hogy nem látnak be a kulisszák mögé!
Batik hibáit és kirohanásait láthatták eddig is!
Egyébként valóban egy kezdőcsapatnyi „ikontól” váltunk meg egy év alatt de egyrészt ahogy F.hunter kolléga írta senkit sem a Real Madrid vitt el másrészt legalábbis nekem látván a játékukat egyikük sem fog hiányozni!
Ez a klubhűség dolog mára nevetséges és divatjamúlt!
Minőségi(nek tűnő) játékosok jönnek végre még ha kissé késve is!
A védelmünk az egyik legjobb lehet a ligában!
Kezdek kissé bizakodni!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 4:07 de.

Megadták neki az esélyt, aztán nem felelt meg.. Ennyi Fontos a játékos karaktere is, nem csak a foci tudása..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 2:58 de.

Jól mondod,nem tudjuk,hogy mi az oka ennek az egèsz helyzetnek,de ezek màr ítèlkeznek.Akkor a vidiről mièrt nem írtak ilyen cikket…azok se szèpen küldtèk el Nikolicot.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 2:45 de.

Azt ir amit akar, bar az ujsagiroi etika a beka segge alatt van. Engem az zavar kurvara, hogy keverik a szart. A meccs elott ugye…nekik lehet basszák meg

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 6:09 de.

Újságírói etika? Science fiction?

Pelso
július 29, 2022 2:07 de.

Isten éltessen, Imre!
comment image?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hXBQQBpGr78AX_VLUot&tn=8JCtOVCYD2RoHXt2&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT_F2epE5TFKZyF4y-w9oxAAmxWhtdzFjeb6xgxz3TL2zw&oe=62E92330

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 3:22 de.

Na egy Garaba Imre VALÓDI ikon!!!
A nemrég elküldöttek akikért ment a siránkozás a nulla teljesítményük után is a cipőjét nem köthették volna be!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 29, 2022 1:42 de.

Na a ződsport ismét nem hazudtolta meg magát!
Rendesen lázító cikkecskét hoztak össze szárnyuk alá véve a jó Bencét!
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-egyelore-nem-tudni-hol-folytatja-batik-bence-2905619

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 2:43 de.

Kedves nepsportos bacsik, akkor most melyik hir igaz: az alavalo Batik ket nappal a meccs elott az ellenfellel targyal, vagy a krisztusi ertekrendu Bencecsket kibaszta az a szemet csapata? Tessenek nekunk segiteni kiigazodni, mert mostan nem tudhassuk mikor teccettek hazudni. Koszonjuk.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 5:36 de.

Az a helyzet, hogy valakik hazudnak. Ez van sajnos.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 4:16 de.

Adom a like-ot szóban is! :)))

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
július 29, 2022 3:23 de.

BIG LIKE

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 2:03 de.

Érdekes,hogy egyik kidobott játékosra se csap le élcsapat,még a padra se kell nekik egyik se. Pedig mekkora ászok,ha firtatni mertük a kis k.rvák tudását lettünk itt idióták,megvett szurkolók,alulról jövő hangok stb.Mi viszont élcsapat akartunk lenni velük,hahaha. „Kissé nyers” aha. A játékos uralomnak véga Kispesten hála istennek. Már csak egy fasszopót kell eltakarítani és végre épülhet csapat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 29, 2022 2:15 de.

Kire gondolsz?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 7:40 de.

Gondolom Nagy Lacira..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
július 29, 2022 7:42 de.

Az még itt van? 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 29, 2022 2:03 de.

egyenesen erkölcsi és szakmai irányvonalat is mutat…nem gyenge.

pls segítsetek ezt értelmezni…miért ne mehetne a zetéhez, ha megegyezne a 2 klub ?
Noha korábban beszámoltunk róla, hogy Batik esetleg éppen a péntek esti ellenfélnél, a ZTE-nél köthet ki, a jelenlegi helyzetben ennek a lehetőségnek nincs alapja, így elképzelhető, hogy a hátvéd légiósnak áll.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-egyelore-nem-tudni-hol-folytatja-batik-bence-2905619

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 7:49 de.

Az,hogy pénzért fogják elengedni. Fizetni meg nem nagyon akarnak érte mert pénzt nem ér kb senkinek.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 29, 2022 2:29 de.

Hát nem tudom miért, lehet hogy setét zalában is belátták hogy idegbeteg a srác!
Talán jobban is tenné ha légiósnak állna!
Szerettem Batikot az első idejében de amikor megjelent róla a saját honlapon egy cikk és küszöbön állt a beválogatása is Rossinál vagyis minden sínen volt, akkor valahogy megtört a saját sikerei alatt mint az a bizonyos pálma!
Onnantól jöttek a hibák, a három egyértelmű meccs ami rajta ment el és az idegbajos viselkedések!
Szerintem Bence érdemi karrierje befejeződött!

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
július 29, 2022 1:31 de.

” A Honvéd napja eljött már, csak a Kispest,Kispest ő a sztár. A nagy győzelem már csak ránk váááár. Hajrá Honvéd, fellegváááár „

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
július 29, 2022 2:26 de.

Kérlek, ne…. 😀 Most egész nap ez a gyalázat fog csengeni a fülemben.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 4:54 de.

Hàt a mostani is egy ritka röhejes valami…:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Jonaska
július 29, 2022 6:17 de.

Sajnos mindkettő így igaz!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Jonaska
július 29, 2022 5:51 de.

De talán eggyel feljebb lévő polcról van 😀 Nálam a Kalapács-féle Egy kispesti gól a top.

SeeZo976
SeeZo976
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 2:32 de.

Oké, segítek, nekem mindig bejön : „Leveszem a piros pólód, leveszem a kék nadrágod… „

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  SeeZo976
július 29, 2022 2:34 de.

Fúú, nekem már az is nagyon idejétmúlt 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
július 29, 2022 2:55 de.

Mióta megszülettem èrte èlek.Nèlküle nem lenne a földön èlet…

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 29, 2022 3:11 de.

Egész héten csak arra vártunk, a Kispestet újra győzni lássuk…

bosza
bosza
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 29, 2022 3:16 de.

„A szívünk tűzben ég, a kezünk tapsra kész, harcolj a Kispestééért!”

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 28, 2022 4:33 du.

Érdekesség:
Videoton szurkolói fórumon olvastam,hogy szerintük nálunk hasonló fizetések vannak,mint náluk és hogy Prengával kapcsolatban nem akartak árversenybe „menni” velünk,meg hogy kóklerek a vezetőink,de a két várdaival szerintük nagyot húztunk.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 4:39 du.

Ezt jól írtad,ezért szégyen a 9.-ik hely.Azért a molbubinak kicsit mélyebb a kerete.

dixneuf
dixneuf
július 28, 2022 3:41 du.

Batikot nem sajnalom, Filip fáj. Az elso bajnokunk akinek az nb1-en belul mashova -foleg a csöves vasasba- igazolasa tenyleg rosszul esik.
Bence tovabbi palyafutasahoz meg valamit kivanok. Később eldontom mit.
Most jon az elso fordulo, arra kell gyúrni. Nekünk is, de foleg nekik akik kimennek a pályára

zico zico
zico zico
július 28, 2022 3:05 du.

Sziasztok, micsoda napi hírfolyam 🙂
Cirkovic Prenga kettős ütős lesz hátul, legalább nem kell összeszokniuk.
Batik mit tett, hogy kitették a keretből?
Köszi

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zico zico
július 28, 2022 3:37 du.

Más tolla:comment image

dagiiron
dagiiron
július 28, 2022 2:27 du.

Csoboth Kevin Újpest… Őt megszerezhettük volna..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
július 28, 2022 2:34 du.

Pontosan.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 3:47 du.

Nem tudom,… Hónapok óta nem játszik

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
július 28, 2022 3:59 du.

Nem Szegeden játszott?

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 4:37 du.

De

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
július 28, 2022 5:10 du.

Azért mondom. Szerintem játszott rendszeresen,méghozzá nem is rosszul.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 5:21 du.

Szar volt. Voltam Szeged meccsen. Anyám többet kocog a piacon szombat reggel mint a Kevin srác. Hagyjuk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 28, 2022 1:28 du.

Szappanos
Doka – Prenga – Cirkovic – Tamás
Mitrovic – Maxim – Zsótér
Johnnson – Lukic – Ennin

Eleje gyenge még sajnos!

Nagy Dominikkal és Holenderrel ez a csapat éremért játszana!

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 2:43 du.

Holender alairt a vasashoz

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Dél Pest
július 28, 2022 5:26 du.

Szomorú

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Dél Pest
július 28, 2022 3:37 du.

Ne már..Hidi,Boti,Holi,ez már durva.Nem tudom melyik csapatnak kell szurkolni az Illovszkyban…Na jó,pár sör után,már rájövök.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 28, 2022 3:52 du.

Nem a jatekosoktol fugg… ne hulyeskedjunk mar

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 28, 2022 3:43 du.

Segìtek.Kispest.Meg kell töltenünk a vendéget és hazai hangulatot kell teremteni.Ugye csak viccelsz,ne kezd már te is,amit páran,hogy inkâbb kövesd meg vasas meccsre járnak.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:53 du.

Persze,elkaptam ezt a „betegséget”már 10 éves koromban.De azért Holi egy kicsit fáj.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 28, 2022 3:55 du.

Ha hivatalos lesz,nekem is fog.

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:49 du.

Szerintem holnap az lesz

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:49 du.

Adná az isten,hogy oda járna pár.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Dél Pest
július 28, 2022 3:02 du.

Mi a szart csinálnak ennyi játékossal?

Pelso
Válasz a következőnek  dagiiron
július 28, 2022 3:20 du.

nagyjából a keret fele tud majd folyamatosan játszani.. a többi nagy része le fog lépni fél/1 év múlva

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
július 28, 2022 3:21 du.

11 támadó 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dél Pest
július 28, 2022 3:01 du.

Hát ha neki az jó,akkor ez van.

Pelso
Válasz a következőnek  Dél Pest
július 28, 2022 2:48 du.

b.sszameg…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
július 28, 2022 2:58 du.

Ha aláírt,akkor aláírt. Egészségére.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 2:00 du.

Egyetértek,csak az a baj,ha valaki kidőlne ebből a kezdőből,a padon nincsenek hasonló minőségű játékosok.Remélem Domi amikor visszatér,ott folytatja ahol abbahagyta.

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 1:43 du.

Bocskai biztos, hogy játszani fog sztm, kezdőként.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ius
július 28, 2022 1:46 du.

Így van, Bocskay kell a csapatba ès nem csak a fiatal szabàly miatt.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 2:02 du.

Bocskay a legjobb fiatalunk.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 28, 2022 2:20 du.

No! Olyan sokat làttad jàtszani? Csak kèrdezem.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Jonaska
július 28, 2022 4:34 du.

Igazad van,csak,a győr elleni edzőmeccsen,meg mikor csereként beküldték.Direkt figyeltem öt múlt héten,szerintem sokat fejlődött Topolyán.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 28, 2022 2:02 du.

Rendben akkor Zsótér kerül ki!

ius
ius
július 28, 2022 1:24 du.

Sztm. most jött el az a pont, hogy a magas fizut kapó játékosok elgondolkodnak rajta, hogy hoppá… Aki nem áll be a sorba az mehet, és a gazdasági helyzetben nem biztos, hogy máshol megkapja ezt a lóvét.

jnkzln
jnkzln
július 28, 2022 12:50 du.
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
július 28, 2022 2:08 du.

Tujvel
Baráth – Lovric – Batik – Kovács N
Nagy G – Hidi – Banó
Bőle – Eppel – Májer
Kiállhattunk volna így is ha nem kezdődik el a tisztítótűz végre!
Ki is esnénk tükörsimán a csodálatos „mieinkkel”
Mint ahogy vagy be sem tudták magukat verekedni a kezdőbe vagy akik játszottak azokkal izzadtunk két évig a vonal felett éppencsak!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 3:13 du.

Én nem írtam, hogy kár érte, vagy sajnos 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  jnkzln
július 28, 2022 1:12 du.

Itt a ideje ennek!
Nagy lett rajta a mellény az utóbbi időkben!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  jnkzln
július 28, 2022 1:04 du.

Hát ezek nem szarral gurigáznak az biztos. Lassan meg kell erőltetnem az agyam, hogy maradt-e még „őshonvédos” a keretben. Düh, öröm vagy szomorúság nélkül, kíváncsian szemlélődöm, mi lesz ebből. Azért én kedveltem Bencét.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
július 28, 2022 1:12 du.

Kb 8 fiatal,Lovric és Zsótér is van akkora Kispesti mint Batik. Remélem elviszik és nem bukik fél évet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 1:41 du.

Szappanos is megmutatta ebben az èvben,hogy Kispesti.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 2:45 du.

Szapi = CSK
Meglepődnék, ha nem Ő lenne!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 1:18 du.

Hát igen, azért is tettem idézőjelbe. Nincs már itt „ős” honvédos egy se, legfeljebb olyan kategória maradt, hogy ki volt itt már a 2017-es csapatban is. Ja, hát Lovric, igen… Na akkor legyen ő az „ős” kategória egyetlen tagja. De ez csak játék a szavakkal nálam, nincs már bennem nosztalgia. Hideg fejű, vérprofi, eredményes(!) csapatot akarok látni, tökmindegy nekem már, ki mikor, honnan jött.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Hasitasi
július 28, 2022 1:23 du.

Fagyiba hány „ősfagyista” van?
Egy se!
Utánpótlásuk sincs!
Mégis minden évben csoportkörösek!
Kiment a divatból ez az ősség meg a mikutyankkölyke!
Sz*rok rá ki játszik csak legyünk a dobogón minden évben!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 1:28 du.

Nem tudok belekötni egy szavadba sem. Én is így gondolom.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
július 28, 2022 12:49 du.

Batik Bence kikerült a Honvéd keretéből
A Zalaegerszeg elleni pénteki szezonnyitón Batik Bence nélkül lép pályára a Budapest Honvéd, a védő ugyanis kikerült csapatunk keretéből.

https://honvedfc.hu/hirek/kozlemeny/2022-07-28

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 28, 2022 1:34 du.

Remek döntés!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 28, 2022 1:06 du.

Mondjuk azt nem teljesen értem, ha versenyhelyzetet akartak teremteni, akkor most a 2 kisvárdai belső védővel ki fog versenyezni? Kik vannak még arra a posztra Ivánon kívül?

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Hasitasi
július 28, 2022 2:45 du.

Jo ez csak a szoveg… tudjuk nem ezert raktak ki
Csak nem irhatjak ki, hogy hmm egy igazi faszszopo az oltozoben ezert el kell kuldjuk

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
július 28, 2022 1:13 du.

Szabó Alex,Klemenz,Gomis,,Szabó Tibi (?) és lehetett volna Batik ha ….

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 1:15 du.

Szabóék még csikók és szélsőhátvédek!
Ivan 800 éves mint Yoda
Klemenz önmagának sem konkurencia

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 1:41 du.

Nem szélsők. Alex 20 éves.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 1:17 du.

Tibi fix belső.
és Alex is játszott ott korábban.
a többi sajnos…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 28, 2022 1:19 du.

Hálistennek valóban profi, azonnal bevethető játékosokat keresnek és most már olyanokat is hoznak!
Nem lesz szükség az ovodára csak csereként úgy meg jöhetnek!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 1:24 du.

jók jönnek, hál’Istennek!
de kellenek a sajátok is, különben gagyi fradi leszünk nulla sajátneveléssel…
csak legyen végre 1 minőségi gerinc, amire lehet építeni ezeket a srácokat.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 28, 2022 2:04 du.

Szeretnénk mi a „gagyifradi” szintjén lenni!
Csak kell hozzá úgy 5-10 év meg egy ilyen koncepció!
Konkrétan ugyanarra az útra léptünk!
Itt volt az ideje!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 2:28 du.

Várjuk ki még a végét ugyanannak az útnak.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Hasitasi
július 28, 2022 1:09 du.

Klemenz. Ő 2-t ér 😀

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  jnkzln
július 28, 2022 1:10 du.

Jaaa, télleg, őt teljesen elfelejtettem. Mondjuk a stáb is elfelejthetné már.

Pelso
Válasz a következőnek  Hasitasi
július 28, 2022 1:08 du.

szerintem ez 1 kamu duma, csak vmiért nem publikus a valós sztori

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
július 28, 2022 1:15 du.

Szerintem mindenki tudja a valós sztorit!
Csak becsomagolták a nyilvánvalót!

santiago
santiago
július 28, 2022 12:49 du.

Nem kar Batikert, de azert a bajnoki rajt elott 1 nappal kibaszni a cskt a keretbol igazan profi…
Gittegylet szinten vagyunk kb

SeeZo976
SeeZo976
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 1:17 du.

Kíváncsi lennék, hogy a héten milyen gólvideót készítettek Bencével?! Nagyon őszinte lehetett

Gyoula99
Gyoula99
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 1:13 du.

És az mennyire profi, hogy a CSK pár nappal a bajnokság rajtja előtt készül tárgyalni pont azzal a csapattal, akik ellen játszunk az első fordulóban? Ahogy viselkedett a Kövesd elleni meccs után, már ott leírta magát, szakmailag és emberileg is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gyoula99
július 28, 2022 1:18 du.

Neki mind1. Ha marad Batik az a baj,ha megy az 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 12:59 du.

Nem látunk a színfalak mögè…

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:01 du.

Persze nem azt mondom hibas dontes. De a kozlemenyt le lehet hozni jovohet hetfon kevesbe kelt zavart

valaki
valaki
július 28, 2022 11:23 de.

Mar csak a Klemenz, Tamas, Zsoter harmastol kell megszabadulni.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  valaki
július 28, 2022 12:32 du.

Donáttól nem szabadulnék, sőt Tamás is feljavulhat.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 28, 2022 2:07 du.

Egyértelmű.
A többség látja,hogy Zsótérért és Tamásért kapkodnának a klubok.
De ha Laidunikat tudunk hozni a helyükre,akkor ok menjenek.
Viszont addig jó lenne nem ilyen bugyutaságokat olvasni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  valaki
július 28, 2022 11:32 de.

Klemenz.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 12:38 du.

Addig maradjon,még cirkovic beèpül,oszt mehet.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 1:52 du.

Klemenzek már rég nem kellene itt lennie.
Zsótér,Tamás természetesen maradjon.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 28, 2022 11:13 de.

Szabi. Prosser,v Koszta nem?
Schön dolog teljesen elhalt?

Dél Pest
Dél Pest
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 2:46 du.

Nem akarjak kolcson adni a schont.
Koszta nalunk edz, de sokat ker
Prosser off

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Dél Pest
július 28, 2022 3:53 du.

Aha,értem.
Köszi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 12:31 du.

Elhalt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 1:52 du.

Kösz Szabi.

Darás Gábor
Darás Gábor
július 28, 2022 11:11 de.

Már csak 8-at kell igazolnunk Kisvárdáról! 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 28, 2022 11:11 de.

Azért ez a Prenga,Cirkovic középhátvéd kettős elnyerte a tetszésemet így elsőre.
Az ott két minőségnek tűnik.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 11:24 de.

nagy kérdés számomra, hogy ez a minőségi csere valóban érvényesülni fog-e egyből vagy előbb a középpályán és a csapatjátékban is további minsőségi javulás kell ahhoz, hogy a védelem/csapat kevesebb gólt kapjon.
az az eto meccs vége is durva volt…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
július 28, 2022 11:36 de.

Kp is kelleni fog hozzá,hogy jól teljesítsenek,az tény.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 28, 2022 11:08 de.

Batik sokat hibázott,de soha nem renyhéskedett a pályán,szerintem is mindig kitette a szívét Kispest mezben,úgyhogy az illem azt kívánja,hogy a további pályafutásához sok sikert kívánjak. Kösz az eddigieket Bence.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 1:38 du.

Időben még mielőtt Baráth-szintre süllyed!

kiskoz
kiskoz
július 28, 2022 9:49 de.

comment image?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=UK1bjAo6Fu8AX_socs2&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT9Ii7yV4ebq7fSvikEn3_ewXQYkNCo97wCe-tCX9jTgyg&oe=62E7FCE1

Lazar Cirkovic klubunk hatodik nyári igazolása
Belső védővel erősödik a Budapest Honvéd FC kerete, miután klubunk kétéves megállapodást kötött a szerb Lazar Cirkoviccsal.

„Boldogok vagyunk, hogy Lazar csatlakozott hozzánk, a pályán és azon kívül is pozitív hatással lehet a csapatra, a mentalitása, a professzionalizmusa hasznunkra válhat, továbbá azt se felejtsük el, hogy Herdi Prengával ismerik egymást, játszottak együtt, erre pedig építhetünk“ – mondta Chris Docherty, klubunk sportigazgatója.

A 29 esztendős belső védőnek van már tapasztalata a magyar bajnokságot illetően, hiszen az előző másfél évet Kisvárdán töltötte, a magunk mögött hagyott idényben pedig fontos szerepet játszott a szabolcsi együttes klubtörténelmi ezüstérmében – a Honvédhoz már korábban csatlakozó Herdi Prengával a védelemben. Cirkovic a Kisvárda előtt Izraelben és Svájcban is légióskodott, míg hazájában a Rad és a Palic Koming mellett Szerbia élcsapatában, a Partizan Beogradban is szerepelt, amellyel szerb bajnok és kupagyőztes volt.

„Szeretnék a játékommal segíteni a klubnak, bízom benne, hogy sikeres szezon állt előttünk – kezdte Lazar Cirkovic. – Nagyon örülök, hogy itt lehetek, egy nagyszerű klubhoz kerültem, remek körülmények fogadtak, gyönyörű a stadion is. Alig várom már, hogy találkozzak a srácokkal és azt is, hogy a szurkolóink előtt játsszak ebben a csodálatos létesítményben. Szeretnék legalább olyan teljesítményt nyújtani, mint az előző szezonban, vagy akár még jobbat is, és a célunk, hogy a csapat előbbre lépjen a tabellán, a Honvédhoz méltó helyre.“
Lazar Cirkovicot szeretettel köszöntjük Kispesten és sok sikert kívánunk neki a Honvédnál!

Lazar CIRKOVIC
Született: 1992. augusztus 22.
Állampolgárság: szerb
Poszt: védő
Magasság/súly: 191 cm/79 kg
Mezszám: 31
Korábbi klubjai: Partizan Beograd, Rad, Palic Koming (mindhárom szerb), Luzern (svájci), Maccabi Netanya (izraeli), Kisvárda
Kiemelkedő sikerei: 2x szerb bajnok, 2x Szerb Kupa-győztes, NB I-2.
Válogatottság: U21 (4/0)

https://honvedfc.hu/hirek/rutinos-vedo-erkezik/2022-07-28

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  kiskoz
július 28, 2022 10:24 de.

YESSSSSSSSSSSSS!!!!!!!

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 10:34 de.

a vállalt 1 hét korrekt! 🙂
de a zeteverős opciót erősnek érzem

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
július 28, 2022 10:04 de.

Covidos,hogy Chris ilyen messze áll tőle vagy annyira kemény védő,hogy nem mer a közelébe menni?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 10:32 de.

Nem,vezetőkènt megtartja a 2 lèpés tàvolsàgot.Érzèkeltetve ki a főnök.Ami engem zavar,hogy ebben a kurva melegben,skót létére hosszú ujjúban nyomja mindig.

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  kiskoz
július 28, 2022 10:03 de.

Na jól van, alakulgat. 🙂
Az az ukrán csatár és még valami használható csatár jöhet, és akkor kezdek bizakodó lenni. 🙂
Az, hogy a Kisvárda komplett védelmét elhoztuk, az annyiban pozitív, hogy valahol gyanítom ők meg gyengültek. Ami nem rossz ómen egy 12 csapatos bajnokságban, ahol 3x fogunk ellenük játszani. 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 28, 2022 11:00 de.

Mint írtam lejjebb,ott van még Kravchenko,aki szintén komoly középhátvéd és igazoltak egy eddig jó teljesítményt mutató horvát gyereket mellé. Nem gyengültek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 28, 2022 10:07 de.

Nem gyengültek..prenga ès cirkovic is szabadon igazolható volt.Az a várda még mindig jól össze van rakva.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 28, 2022 10:06 de.

Bennem mindig ott van,hogy mi lett volna ha(tudom nincs ha) csak a már megnyert meccseinket nem bukjuk el. Loki,Mtk,kövesd,Újpest. Normális védelemmel előfordulhatott volna

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 28, 2022 10:06 de.

Max 1 igazolàs lesz,szèlső ès vège.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 10:20 de.

Amit korábban felvetődött hogy Prosser is jöhet?

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 10:08 de.

Az ukrán gyerek?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
július 28, 2022 10:19 de.

Előfordulhat,bár a Sahtar pár napja jàtszatta az ajax ellen,13-as mezszàmmalcomment image

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 10:26 de.

Koszta nálunk edz, nem?

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szlaci
július 28, 2022 10:31 de.

ez jó lenne…de nem hiszem h van alapja.
hol láttad az infót ?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  kiskoz
július 28, 2022 9:52 de.

Cirkovic megjött. Lehet sirni, rini, de ilyen,azonnal bevethetö, komoly potenciállal rendelkezö játékosok sem ma jöttek a klubhz. Csatárt még, könyörgöm. CSAK

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  CSAK
július 28, 2022 9:57 de.

ráadásul úgy cserélhetjük le a sokat hibázó védelem közepét, hogy a 2 új védő legalább egymást jól ismeri…ez sem mellékes.
reméljük h mindentekintetben +kaptuk Iván 8 évvel fiatalabb kiadását. 🙂

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  kiskoz
július 28, 2022 12:34 du.

Védelem, középpálya teljesen ok. Elöl kell még valalki/valakik. Megkövezhettek, de Traorétól én ideglelést kapok.

Jonaska
Jonaska
július 28, 2022 8:26 de.

Papíron ki lesz az edző? A transfer szerint Courtsnak csak A licence van. Vagy lemaradtam valamiről?

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Jonaska
július 28, 2022 10:22 de.

Linkedinen azt írja prolicences.

Gergő
Gergő
július 28, 2022 7:17 de.

Hollender váltani fog…asszem beférne hozzánk…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gergő
július 28, 2022 8:12 de.

A vasasba is 🙁

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 8:20 de.

Vasasnak elég nagy csatárállományt sikerült összehozni…15. csatárnak szerintem tök felesleges odamenni…még ha ő lenne a legjobb, akkor is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 28, 2022 8:30 de.

Én se értem minek ennyi támadó. Lehet 11 támadóval fognak kiállni és minden meccs 8-8 lesz 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 7:11 de.

Holender elköszönt a Partizantól. Mindenki tegye meg a tétjeit, hogy hova igazol.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 7:49 de.

A goal.com-on már a „Budapesti Vasas SC” a csapata. Ha így van, én nagyon sajnálom…
https://www.goal.com/hu/j%C3%A1t%C3%A9kos/filip-holender/9w2rktax6cr0p3qqvurwt1cyd

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  dixneuf
július 28, 2022 8:04 de.

Csányiékon múlik a Kosztát is odaviszik….Pick Szeged után valamire költenie kell de pont a vasasra…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gergő
július 28, 2022 8:13 de.

11 támadó a vasasban. Biztos nem védekezni akarnak. Koncepció

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 8:28 de.

Látszik, hogy az alap koncepció miatt (csak magyar játékos), minden mozdítható magyar játékost ész nélkül (és nem is biztos, hogy olcsón) odavittek. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik fognak játszani és milyen lesz idén a vasas.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Okoska
július 28, 2022 9:13 de.

Buknak mint mi a bajnokokkal.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 28, 2022 10:05 de.

Kérdès nàluk,friss feljutókènt mi a bukás?Nagy Miklós a biztos bentmaradàst tűzte ki cèlul,azt hozzàk sztem.Így az ő szemszögükből nem lehet bukás,ha bentmaradnam csont nèlkül.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 10:13 de.

Mit értesz biztos bentmaradáson? Mi biztosan bent maradtunk csont nélkül az előző két szezonban. Szerintem idén is nagy tülekedés lesz az utolsó fordulóig. Egyszer azt szeretném megérni, hogy mi nem veszünk részt ebben.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 28, 2022 9:32 de.

Nekem is ez az érzésem, de nem akartam elkiabálni, nehogy rám cáfoljanak. 🙂 Legalább is az elmúlt évek tapasztalatai ezt mutatják. Mindig a Paksot hozzák elő, de ők teljesen más típusú, nem nagynevű és motiváltabb játékosokat igazolnak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 8:15 de.

azért ez már túlzás amit a vasas művel..azért ez iszonyat pénz fizetések terén.

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 8:23 de.

Pontosan…

Gergő
Gergő
Válasz a következőnek  dixneuf
július 28, 2022 7:59 de.

Ne már…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 28, 2022 7:53 de.

baszki…

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 7:44 de.

Sajnos Vidi szerintem, válogatott akár lenni..
De jó lenne ha nem.. Hanem hozzánk..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szlaci
július 28, 2022 8:40 de.

Komolyan inkább a vidi mint a vasas

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 7:41 de.

Vasas

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
július 28, 2022 8:07 de.

Sajnos 🙁 Pedig télen még jó volt a mi ajánlatunk is neki.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 8:37 de.

Ő visszajöhetett volna, neki hasznát vennénk..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 8:07 de.

akkor ez biztos? télen a partizan szórakozott velünk, filip jött volna.Tényleg a VAsas lesz a kis Kispest.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 8:07 de.

akkor ez biztos? télen a partizan szórakozott velünk, filip jött volna.Tényleg a VAsas lesz a kis Kispest.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 8:15 de.

Akkor biztos ha bejelentik 🙂 Lehet nem akar olyan vezetőkhöz jönni akik kibasznák ha szar 🙁 Azért a remény hal meg utoljára:) Cipfet és Filipet elfogadnám,a többi maradhat

Jonaska
Jonaska
július 28, 2022 6:53 de.

Èn nem bànom ha megszabadulunk Batiktol is(sőt….)Cirkovicot jobb vèdőnek tartom.Csapatkapitànynak meg ott van Szappanos lehet hogy csak egy ève van itt,de rajta legalàbb lehet làtni nem szarik bele melyik klub mezèt viseli.

F.hunter
F.hunter
július 28, 2022 6:11 de.

Elhoztuk eddig a tavalyi szezon legjobb védőjét és középpályását. Megvettük végleg az Albán válogatott Dokát. Hoztunk játékost az orosz első osztályból . Visszahoztuk Bocskayit a szerb első osztályból. Jött Maxim az izraeli egyből. Jöhet a tavalyi ezüstérmes másik védője és egy u20as világbajnok.
Ez tényleg olyan szar?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 6:18 de.

A szart honnan hoztuk?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 28, 2022 6:24 de.

Mindenhonnan 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 28, 2022 6:23 de.

nem hoztuk, van, ki kell lapátolni…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 28, 2022 6:05 de.

Na. Cirkovic nem is lenne rossz Prenga mellé. Végre nem kóklerek lennének ott (kókler alatt Bardeát,Klemenzet értem) hátul. Kitudja hány év után viszonylag nyugodtak lehetnénk. Már csak a legbrutálabb várdai hiányozna hátulra(Kravchenko). De az irány tetszik,hogy bevált ,ismert és motivált játékost hoznak.
Hiányérzet az az,hogy nagyon fogynak a csapatból a magyarok.
Mi miért nem tudunk egy Csoboth Kevint elhozni? Azt olvasni,hogy a dózsába megy. Költői volt a kérdés. Nyilván el tudnánk,ha akarnánk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 28, 2022 6:32 de.

Komoly NER csapatban nem hemzsegnek a magyarok!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 6:49 de.

Esélyt kaptak pedig bőven.

santiago
santiago
július 28, 2022 4:36 de.

Hogy a pro star minden szemetét mi nyílt karokkal várjuk az nevetséges.
Kispesti srácot sem értem, hogy ezt teszi szeretett klubjával…. úgy néz ki a pénz fontosabb

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:47 de.

Borzasztoan negativ és demagóg lettél, ne haragudj. Talán kevesebbet kellene látogatnod a csakblogot… Régen jó dolgokat irtál, mára Latabár 2.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  CSAK
július 28, 2022 7:55 de.

Egyetértek.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  CSAK
július 28, 2022 6:00 de.

új vezetés,rendszer ezt tette az emberrel.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  CSAK
július 28, 2022 6:00 de.

új vezetés,rendszer ezt tette az emberrel.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK
július 28, 2022 5:50 de.

Megbeszéltük tegnap, hogy nem utalunk át a másik felületre:) Tartsuk magunk ehhez, nehogy megint vita legyen ebből. Persze ez csak javaslat a részemről 🙂

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:52 de.

Nem olvastam vissza mindent, bocs. 🙂 Rendben, tartom magam ehhez.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  CSAK
július 28, 2022 6:03 de.

Igyekszem én is befejezni ezt!
Legjobb lesz ha nem is olvasom őket mert vérlázító néha és nehéz átugrani felette!
Tehát utalgatás innentől befejezve!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 4:43 de.

De a svéd,zambiai zulu gyerek az jó! Tényleg nem értelek, miből gondolod, hogy „szemét” a megnevezett játékos? Igaz nem adtak érte 2M eurót – mert látom nálad ez a mérce – ,de U20-as világbajnok többek között. Ha leigazoljuk , legalább adj neki bizalmat.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:56 de.

Nem honvéd szint Azeri bajnokságból nem tűnt ki…
Shatar keretből kb 15 en távoztak és így sem tartják ott.
Mindenféle vak nálam nem érdemel bizalmat … főleg ha meglátom ezt az irodát lassan borítékolható, hogy kuka rosszabb mint cordella.

Másik srác két évvel fiatalabb és sokkal magasabb a plafonja. U15 től folyamatosan válogatott volt.

Macachnál illetve Drazicnál nem a tehetséggel volt baj. Lanza 2M többet ér mint Balogh.
Ha pénzügyileg nézzük nem mindegy mikor fizettek érte 2015 vagy 2020 (a játékos árak feljebb mentek) valamint nem mindegy, hogy 17 évesen ért annyit vagy 26.
Nem azt mondom mekkora sztár a gyerek de ha elemzzük a profilokat nem mindegy, hogy valaki

Egy futballt alig ismerő ország up válogatottjába nem fér be 17 évesen nem ér 25 ezer eurót sem vagy egy jó up kultúrával rendelkező svéd válogaottba alapember és ér 17 évesen két milliót.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:31 de.

Azeri? Nem azt kell nézni ki adja kölcsön? Tegnap még úgy volt .
Az újpest játékosa másodosztályokban volt csere. De még a bolgár 1ben is epizódista volt. Mikor volt az újpest játékosa u20 világbajnok? Neked már tényleg mind1 csak gyalázkodj

santiago
santiago
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 5:35 de.

Nézhetjük melyik nagyobb elismerés ukránként egy ukrán csapatbe bekerülni vagy egy más ország csapatába? légiósnak mindig nehezebb.
Shatarnak van 40 játékosa minden évben kb… 17-18 évesen csere volt a francia 1-2 ben az aztán tényleg nagy bajnak tűnik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 4:58 de.

Igazad van, a szegényházként emlegetett lilák sokkal jobbat igazoltak!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:00 de.

Hát ha megkérdezel 10 embert melyiket igazolná
Az Abbas 2.0 ügyetlen kiadását vagy az újpestit pusztán a pedigré alapján elég egyértlemű lenne a válasz.

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:04 de.

javallom h pusztán várjuk meg h jön-e…aztán jól megnézzük mit tud…:)
csak 1 ötlet.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  kiskoz
július 28, 2022 5:05 de.

Itt most még ricsiről van szó 🙂 ő meg már itt van

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:20 de.

De Ricsi pont fekete! Előbb pont ezt hiányoltad. 🙂

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Okoska
július 28, 2022 5:23 de.

Igen de nem minden feketét igazolnék le 😀
utolsó 20 perces játékosnak jó lehet de ez kb Kabangu szint egy dologra tudod használni csak.
Ricsi tud futni , Dark meg jól fejel…. ki vagyunk vele segítve? nem…

Ha lenne minőség a csapatban akkor ezek a játékosok elférnek de amiko ők a minőség akkor bajok vannak

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:31 de.

A fradi is azért tud ilyen fekete gyöngyszemeket leigazolni, mert 1. megszerezte rá a zsét a nemzetközi szerepléssel 2. a nemzetközi szereplés teszi vonzóvá őket. Hidd el ezt a Traore gyerek sem jött volna el ide – az állandóan nemzetköziben szereplő Sheriff-ből – ha a ződek nem indultak volna a BL-ben, nemzetköziben. Én most 3 embert le tudnék igazolni a Qarabagből, akik olyan szintlépést hoznának a csapatunkba, hogy csuda. Igaz ezért ki kellene pengetni közel 3-4M eurót. Ezt még is hogyan? Anno a fradi is így kezdte, hogy előbb a fékezett habzűsú gyerekek jöttek, akikkel részsikereket értek el, aztán lépésről – lépésre építkeztek. Most meg odajutottak, hogy ledominálnak idegben egy Slovant.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:39 de.

Ahogy mondod csak ott az alap „téglák” is jobbnak tűntek.

Wadji, Kady páros bármikor jöhetne.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:42 de.

Ott is volt eleinte pár rossz igazolás, de időben félrekapták a kormányt és Hajnal leigazolásával és Rebrov meghozatalával indultak el a jó úton.
A Qarabagból még Owusu és rendben is lennénk elől.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:50 de.

Fix bajnoki cím meglenne velük. Kiváncsi leszek fradi ellen mit nyújtanak.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:52 de.

Ha az nem is, de dobogó igen. Azért a kp-ra kellene egy agy. Baszki tegnap néztem a fradi meccset és ez az Esiti gyerek, iszonyat mit robotolt a pályán, pattogtak le róla a szlovák játékosok.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:56 de.

Kady 12g 13gp 🙂 sztm az agy mevan előre.
Esiti az inkább a kő hátra.

Ez a durva sajnos, afrikai sportolók akkora előnybe vannak. két dologra kell megtanítani értse a játékot és a technika. De az alapvető testi adottságokba nem lehet felvenni a versenyt velük.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:25 de.

Ricsi és Dark a mi fekete seregünk olcsó kiadásban. 😀

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Okoska
július 28, 2022 5:27 de.

Össze álhatna egy ricsi, dark, abbas, abraham támadó négyes. Benjivel szűrőben, Tandiával hátul
megennénk mindenkit reggelire elől. (nyílván amikor itt voltak abban az életkorban)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:33 de.

Diegot kihagytad, Darkot felejtsd el:)! A többiekkel ott lennénk az élmezőnyben! Genito meg a kp-n.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:40 de.

Tényleg 😀 alapvetően csak a feketéket néztem azért maradt ki a mi kis brazilunk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:12 de.

Ricsi nem lesz rossz..és ne a győr elleni helyzet kihagyásából indulj ki! Volt azon a meccsen pár olyan megindulása és csele ami arra enged következtetni, hogy vele nem tettünk rossz lóra!

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:17 de.

Nekem nagyon egy Abbasnak tűnik csak gyengébb kiadásba… sokkal jobbat is lehetett volna hozni ebben az értékben.
De ne legyen igazam

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:02 de.

Nem láttuk egyiket sem játszani, csak a számokat látod, amik azért sokszor becsapják az embert. De mondom, biztos igazad van.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:03 de.

Nyilván jogos amit mondasz, de az első benyomást a statisztika/számok nyújtják az embernek.
Az meg teljességgel megállapítható, hogy csak a pro startól vagyunk hajlandók igazolni ők meg nem a krémet adják nekünk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  santiago
július 28, 2022 5:10 de.

Santi elhiszem, hogy az elmúlt évek rossz igazoláspolitikája alapján ítélkezel, de nem hinném, hogy Simi rosszat akarna nekünk. Azért Petrusenkóval sem tettünk rossz lóra vele, jól kezdett a srác, aztán a háború megzavarta. (Nézd meg a vidi ukránjait ténferegtek a pályán anno vagy épp nem is játszottak) Én bízom abban, hogy a mostani igazolások hozzátesznek a csapat játékához. Azért egy Prenga – Cirkovic belső védőpáros sem nézne ki rosszul, ha olvastad a mai NS-t.

santiago
santiago
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:15 de.

Eleinte hittem benne, hogy a kispesti szív viszi előre őt de azóta nem tudom eddig egy minőségi játékost nem tudok mondani akit ő hozott.
Alapvetően tudom európa fehérek legyenek de előrefele ezek az ukrá-szerb játékosok nem tudnak akkora minőséget hozni. Nem véletlen a fradi is idén előrefele átált a fekete seregre.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:20 de.

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-ujabb-kisvardai-alapember-erkezhet-kispestre-2905423 na szóval összeállhat Kispesten a tavalyi kisvárdai belső védőpáros, illetve jöhet egy Sahtar nevelés, aki u20-as világbajnok…lesz még itt változás 🙂

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:48 de.

Na ha ez a belső védő jön akkor egy fokkal jobb lesz a helyzet!
A hisztis qrvát (Batik) akin több meccs is elment tavaly meg zavarjuk el a ‘csába!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 5:49 de.

Háát csak hiszel az NS-nek. Jön..:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 6:00 de.

Legyen úgy mert Lovric apó már… apó, Klemenz sose volt és sose lesz megfelelő Batikról pedig már írtam!
Kinyírta a saját karrierjét az előző szezonjával!

Csaba Horváth
Csaba Horváth
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:06 de.

Néztem ez az Olekszij Kascsuk nevü srácot, gyakorlatilag semmit nem találtam róla 🙁 De lehet csak a nevét írták rosszul.
.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 28, 2022 4:11 de.
kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:42 de.
KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Csaba Horváth
július 28, 2022 4:10 de.
DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:03 de.

batik helyett siman jo… 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
július 28, 2022 4:07 de.

Ugyebár az elmúlt szezonban Prengával ők voltak a várda belső védőpárosa. Összeszokottság hiánya nem lehet gond. Azért lehetett látni, hogy az a védelem nem volt olyan nagy átjáróház. Ja és ne felejtsük, hogy fizetni nem kell érte.Azt gondolom, ha legalább ilyen szintű free agent játékosokat tudnánk megszerezni, akkor az gazdasági és szakmai szempontból is jó lenne. Ja és most ugye posztra igazolunk, átgondoltabban.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:46 de.

Ezek nem hangzanak rosszul, én mondjuk cserélném Batikot Cirkovicra.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 28, 2022 4:03 de.

Nagy valószínűséggel meg is történhet, ahogy olvasod.Sztem nem rossz döntés, hogy prenga mellé olyat hoznak, akivel a tavalyi szezont lehozta.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 28, 2022 2:52 de.

Azt hiszem hogy kb skót bajnokság lett az enbéegy!
Sajnos nem attól hogy Nálunk skótok dirigálnak!
Hanem attól hogy egy évtizede pumpálják a fagyit és mára nem maradt elenfele itthon!
Mert a vadásztölténygyár sem az a másik kitalált csapat a névlopók sem és sajnos pl mi meg főleg nem!
A fagyi lett mára a celtic vagy rangers semmi gondot nem jelent számukra az újabb bajnoki cím bezsebelése!
Viszont annyi pénzből és olyan szurkolókkal stadionnal ami Nekünk van a második helyért kellene harcba szállnunk minden évben!
Na ettől vagyunk nagyon messze!
Sajnos ahogy látom évről évre messzebb!
Két évig reménykedtem a jónak tűnő igazolások láttán aztán infarktusos éppen bent maradások jöttek!
Az idei keret egyértelműen gyengébb mint az előző kettő!
Cáfoljon rám ez az év a megmaradt pár rutinos játékos meg az ovoda akik már többszörösen leszerepeltek!
Nem tudom ki hogy van vele de nekem most már bizonyíték kell!
Győzelmek, jó taktikus játék, szép támadások, ügyes védekezések!
Nem látom ezt most a csapatban!
Kívánom hogy ne legyen igazam!
Csak A Kispest!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 3:20 de.

Mint Szlovákiában a Slovan, vagy romániában a 2 bukaresti. portugáliában a 83 bajnokságból 79et ugyan az a 3 csapat nyert. Spanyoloknál 2003ban nyert utoljára a real,barca,atleticon kívül csapat. Nemeteknél 2009ben a woflsburg,azóta 2x a Dortmund és csak a Bayern. Itt 2010 óta összesen 5 különböző csapat nyert bajnoki címet . Az előtte lévő 10 évben 4különböző csapat. Szarnak szar,de ki ne találjuk,hogy ez csak itt van….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 3:28 de.

Abban azonban egyet kell értened, hogy a fradit szisztematikusan emelték ki és erősítik anyagilag és sugalják a „nemzet csapata” ideológiát velük szemben. Egyeduralkodását a jelenlegi focinkban nagyban köszönheti a politikai hátterének, az irányított szponzorációnak, míg az említett bajnokságok esetében én a múltat és tradíciókat látom inkább érvnek abban, hogy mely csapatok az egyeduralkodók.

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:51 de.

Persze ez így mind igaz, de azt is el kell ismerni, hogy profin menedzselik a klubot szakmailag és jól igazolnak. Én úgy látom, hogy az sokat számít, hogy nekik sikerült megugrani azt a szintet, hogy stabil csoportkörös csapatuk legyen. Mivel ezt elérték, a nemzetközi szövetségtől is dől a lé évek óta. És ezért is nyílik az olló évről-évre a többiekkel szemben. Én így látom, hogy a kutasoknak is megvolt adva a lehetőség, de ők csúnyán elcseszték. Nézd meg, hogy mennyi pénzből, milyen produkciót mutatnak évek óta. Eljutottak oda, hogy a Várda és a névrablók is beelőzték őket.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Okoska
július 28, 2022 5:05 de.

Azért a fradinál is volt nem egy-két mellényúlás edző és játékos szinten, amíg a Kubatov-Orosz páros vezette őket. Aztán rájöttek, hogy vmi változás kell és hozták Hajnalt, akinek jó döntése volt hozni Rebrovot, akinek nagyban köszönhetik a mostani sikereit, mert azért ő rakta le az alapjait a mai fradinak. A vidinél pont a szakmai rész hiányzott és Nikolics elmenetele óta szép lassan lejtmenetbe kerültek. Igen, azt el kell ismerni, hogy a zőldek az elmúlt 4 évben jól menedzselték magukat. Döntéseik jó irányba vitték a klubot.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
július 28, 2022 5:04 de.

Én arra vagyok kíváncsi,hogy az ajándéktárgyakból és az ilyen licensekből mennyi pénz jöhet be. Mindenhol lehet kapni fradis cuccokat. Amit irigylek tőlük az pl a retro jeans fradi cuccok. De egy rohadt penny marketben is fradis cuccok vannak,vagy bármelyik piacon. Ez mind nagy pénz nekik sajnos

Okoska
Okoska
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 5:14 de.

Szerintem is ez mindig így volt, de most, hogy sikeresek nő a bevétel. Azért a teltházas nemzetközi kupameccsek jegybevétele sem lehet kevés azokkal a magas jegyárakkal számolva. Ha nagy a szurkolótábor és sikeres a csapat, akkor halmozottan dől a lé. Na a névrablóknak ilyen bevételei nem nagyon lesznek. 🙂 Gondolom Kubatov azért foshatott tegnap 2-1-nél. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Okoska
július 28, 2022 5:21 de.

Felcsúton amit hallani és szimpi,hogy a szegény de tehetséges gyerekeket is felemelik. Sok helyen hallani a mai napig,hogy a gazdag apuka betolja a gyereket. Ez ott nincs. Kb ennyi a szimpatikus ott 😀
Igen a jegybevétel,a fogyasztás a dtadionban és körülötte,az ajándéktárgyak ezek mind nagy bevételek. A mi ajábdékboltunk is közelít a számomra jó szinthez
Mikor Hamburgban játszottunk betévedtünk a St pauli ajándékboltba,a szánk tátva maradt,a wc papír tartótól a címeres ajtókilincsig minden szart lehetett venni. Azt a Chelsea ajándékboltja überelte ,3 szintes ,na ott tényleg minden szar van Chelsea címerrel.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 5:07 de.

A tököm kivan a fradi salival a penny-ben. Megtiltottam a feleségemnek, hogy azt behozza a lakásba! Amúgy igen, mindenhol ott van az a k-urva címerük. Meglovagolták a sikereket és ebből nem kis hasznot húznak. Ne menjünk el, hogy most már az úgynevezett influenszer réteg is megjelent náluk a meccseken és ezerrel tolják őket.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 6:12 de.

Kik azok az influenszerek akik tolják őket?
Csuti ok,de annyira nem látom egyelőre.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 5:10 de.

Ez a mimdehol ők szitu a sikerek előtt is megvolt szerintem. Azóta persze hatványozottan. Mondjuk a pennyben olcsó a fradi mez égetni 😀 Csak pozitívan
Az influenszereket a mai napig nem tudom mik 😀 Nem vagyok jelen a közösségi oldalakon

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:42 de.

Igen ebben egyetértünk. Mint ahogy poltika van a spanyol és a katalán főváros kiemelésében is,bármi áron. Szerinted a valencia ha odaérne nem futna be egy kis pénz ezekhez a csapatokhoz? Vagy a slovannál,ha erősödik a Dac ők is tuti több pénzhez jutnak, a románoknál még csak a közvetítésekből is kihagyják a sepsit stb. Pl anno a Provident bejelentkezett Hemihez szponzornak,de keveselte a pénz így a fradi eltette. Nekünk sajnos 30 éve csak múltunk van. Mikor jelenünk volt az is politika volt anno. Ha múlt akkor s csöves fradi eleve jobbsn áll nem? Mind szurkoló bázis,mind bsjnoki címek tekintetében Lehet lehettünk volna mi is kiemeltebbek ha nem 500-1500 fővel jelenünk meg meccseken korábban. De ez van. Nekem nem adatott meg ,hogy élcsapatnak szurkoljak,mindig a végén kullogtunk,jobb esetben középcsapat,mindössze 3 kivétellel….pedig 35 éves vagyok, 7-8 éves korom óta nézem a meccseket.
Update: a fradi kereténél azt is figyeld meg,hogy van vagy 10 játékosuk akik értéke 1-2 milliót nőtt az években. A keretük értékéből
kb15 millió csak az,hogy sikeresek így többet érnek a játékosaik. A portugál 6. nak annyi pénze van mint nekik. El lehet kapni a fradit is,vidit is. Rossi megmutatta,lehet annyi a titok,hogy ne basszuk ki azonnal az edzőt aki képes erre.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 4:00 de.

Biztos, hogy van politika az említett országokban is a focit illetően, de valahogy az ember jobban elhiszi, hogy a piacról élnek azok a csapatok. Talán mert évtizedek óta a futball vérkeringésének az élvonalában vannak és nevet szereztek maguknak. Arról az időszakról, amiről beszélsz véleményem szerint, minden csapatnak kivétel nélkül vasas, dózsa, honvéd, de még a magukat előszeretettel elnyomottként hirdető fradinak is a politika adta meg a lehetőséget a sikerek eléréséhez. Meglátásom, hogy akkor talán nem voltak olyan nagy szakadékok a csapatok között, mint most! A fradi sikeresebb és népszerűbb klub ebben nincs vita, de pl. népszerűségét annak is betudhatja, hogy ő az átkosban egy megtűrt, elnyomott csapat volt, akivel ha szimpatizáltál, akkor azt érezhetted, hogy a rendszer ellen is tüntetsz, azzal is szembehelyezkedsz,míg a pl. a Honvédra ráfogták, hogy kegyelt és máris nem örvendett olyan nagy népszerűségnek. A klub szeretete meg ugye sok esetben apáról fiúra száll. Esetemben pont nem:) Én unokatestvérem miatt lettem Honvédos és 93-ban a Manchester U. elleni meccs után vált nekem egyértelművé, hogy ezen Klub az, akinek a bajnokságban szurkolni akarok. koromból adódóan -40- nekem sem volt lehetőségem sok sikeres csapatot megélni, de valahogy sosem cserélnék ezzel a dologgal. Voltak és lesznek nehézségek, de a Kispest nekem örök!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 6:11 de.

A mostani korosztálynál a fradi a kivételezett és a többi az elnyomott. Én ezt érzem,amióta az eszemet tudom.
De régebben sem feltétlenül nyomták el mindig őket,erről nagyapámék meséltek. A legidiótább szurkolók is ott voltak. Stb.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:11 de.

Mióta az eszemet tudom a fradi mindig előtérben volt. Mint Angliában az Arsenal. Én se cserélnék,akkor se ha az életkorunk miatt nekünk csak a szar jutott. Ami vicces amikor ezen évek sírásói oktatják mi a jó. Pénz kell, honnan legyen? Pont leszarom csak legyen. A Felcsútra is mondjuk,hogy micsoda pénzek vannak. Aztán idejön a noname portugál hatodik olyan kerettel ,hogy a kezdő és cserekapusok többet ér mint a felcsúti kezdő összesen. Jól van ez így? Legyen mindenkinek fele ennyi és verjük őket? Van annyi pénzük mint a fradinak,pedig ott aztán se tradíció se múlt. A fradi a legszegényebb a bl főtáblán,a második legszegényebbnek is 3-4x annyi pénze van. Viszont csak a bl-ből akasztottsk majdnem 7 milliárdot. Plusz adnak el játékost is egyre jobb pénzekért. Tv-s pénzek ami máshol is nagy segítség, plusz a sok license a fradi termékekre. Akkor lesz jó a magyar foci ha annyi pénz lesz benne ,hogy a legjobban nem mennek kazasztánba,horvátországba,lengyelbe,szerbiába stb hanem itthon megkeresik azt és az nb1et erősítik. Ha elmegy valaki akkor topligába,máshova minek? Ha ezt össze hozza valaki máshogy igérem támogatom. De ne adja elő senki,hogy a bundás szegényház volt a jó irány.

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 3:10 de.

Igazad van, ehhez viszon először kellene egy felelős hozzáértő klubvezetés, aki képes felépíteni egy profi hosszútávú modellt.

Snowflake
Snowflake
július 28, 2022 2:48 de.

Egyre rosszabb előérzetem van, ahogy közeledik a meccsnap.
1:3

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
július 28, 2022 2:55 de.

Sztem nem kapunk ki. Nem lesz szép meccs, de 1-0-ra nyerünk!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:20 de.

Lukic góllal.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 2:55 de.

A kincstári optimizmusonon kívül mi táplálja Benned ezt?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 2:57 de.

Szezon eleji lelkesedésem!! Batik fogja fejelni a győztes gólunkat. 🙂 ja és ráérek majd az 5-6 forduló után pesszimistán tekinteni a jövőbe és szidni mindenkit is:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:02 de.

Ja pont Batik!
Kérdés hogy melyik csapatban?!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 28, 2022 3:03 de.

Sztem még nálunk.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 3:00 de.

Remélem a csapat közelébe nem engedik!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
július 28, 2022 3:04 de.

Sajnos nem vagyunk abban a helyzetben, hogy ezt a ….. ne szerepeltessük 🙁 Amúgy egyetértek veled. Kérdés, ha játszik azt milyen lelkesedéssel és fejjel teszi.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:06 de.

elvileg tegnap mondták meg neki, hogy sajnos nem vele kepzeljuk el a jovot

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
július 28, 2022 4:18 de.

ok, csak bennem ott bújkál a kisördög, hogy ezt miért nem lehetett előbb! Végigcsinálta a felkészülést…most megint jön majd az, hogy a klub inkorrekt, holott én sem vagyok oda batikért. Nekem két dolog merült. 1./ A Zte valóban most kereste meg és Batik – aki sokszor sugalta, hogy váltana – elfogadta a megkeresést. 2. Valóban nem ő volt az első számú ember a posztra és addig nem akartak neki mondani semmit, amíg nincs meg a helyettes. Courts lehet nem látta benne a védelem vezérét vagy a viselkedése nem volt olyan, passz

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 6:28 de.

Szerintem D nem véletlenül mondja,amit mond.
Valószínüleg most lett meg az egyezség Cirkoviccal és ennek tükrében kell mennie Batiknak(vagy padozhat,gondolom ez el lett neki mondva).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  DélPest
július 28, 2022 4:12 de.

Akkor a tavalyi szégyencsapatból valszeg Szappanos,Tamás és Zsótér marad a kezdőben
Hajrá

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 4:14 de.

magyarként:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 28, 2022 4:17 de.

Bocskay még ott lesz. Kerüljenek be fiatalok. A stáb őket akarja, hajrá. 5 alatt nem vagyok teljesen boldog. De akkor se voltam mikor 9 magyarral a kezdőben az utolsó helyen voltunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 28, 2022 4:23 de.

Remélem Bocskay berobban, én nagyon bízom abban a srácban, hogy ő nem fog csalódást okozni. A többi fiatal – Kerezsi, Kocsis, Szabó A. – nekem nagyon lutri, én nem látom bennük azt, hogy áttudják lépni az árnyékukat. Nehéz szezonra számítók, de ha most a koncepció az, hogy fiatalokra építünk és csak hiányposztra hozunk minőségibb légióst legyen. El tudom fogadni a 8-9. helyet is, ha látom, hogy mi a jövő, mi mentén indultunk el. Ugye a tegnapi cikkben is, az volt, hogy meg kell adni a bizalmat a vezetőségnek, mertt Courts jó edző – meglátjuk – és ne kapkodjunk, ha nem jönnek az eredmények. Ferguson sem hozott semmit az Aberdeennel az első 3 évben:) Kérdés nálunk lenne-e ilyen stratégiai nyugalom:)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Snowflake
július 28, 2022 2:54 de.

Sajnos egyet kell értsek Veled!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
július 22, 2022 5:58 de.

A Taccson van egy remek kis írás a MetalCom eddigi igazolásairól.
Kiemelném,hogy pl Szappanos,Lukic,Zsótér,Nagy Dominik milyen népszerűségnek örvend,de egy Tamás Krisztián sem panaszkodhat.
Ezek azért érdekes dolgok,mert van akit úgy tűnik,hogy többen elővesznek a kelleténél. Erre itt kiderül(ahol szavaztak a szurkolók),hogy mégsem az az irányadó.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 22, 2022 8:05 de.

A taccson én speciel kurvára tudnék örülni egy olyan „remek írásnak” ami Hemy éra igazolásairól szól. A túloldalon azt gondolom már kicsit fullba nyomják a pesszimizmust és a klubházzal való totális szemben állást. Belekötnek a Docherty cikkbe, belekötnek, hogy már az edzőtábor első napján miért nincsenek képek, belekötnek, hogy hoztunk egy szakember gárdát, az élő fába lassan. Nekem az az oldal…na és itt befejeztem. Én sem örülök az elmúlt 3 évnek és most is fogok kritikával élni, ha nem megy a csapatnak, de hogy ott egyesek már ott tartanak, hogy inkább vasas meccsre járnak a Honvéd meccs helyett, hát az több mint dühítő!

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 22, 2022 8:10 de.

Ha BL-t nyernénk nekik akkor is csak fikázásra telne. Valami miatt nagyon pipásak a jelenlegi tulajdonosi körre. De az első naptól kezdve. Szóval semmi meglepő, csaka szokásos fanyalgás. A csak.taccs fikázásban verhetetlen.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 22, 2022 7:06 de.

Úgy gondolom, hogy TK akkoriban, mikor kinézték, remek formát és fejlődést mutatott, amit magasabb szintre emelni nem mindig sikerül Neki azóta sem.
Talán elég diplomatikus voltam.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Tusi
július 22, 2022 7:16 de.

Heló! Tamást nem a Milan nézte-ki, v játszot is náluk, nemvaok benne biztos hogy történt?

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 22, 2022 7:42 de.

Köszi!

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 22, 2022 7:33 de.

De! Milan Primavera játékos volt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 22, 2022 6:54 de.

Hunor ez a normális…ha ezer ember ül egy teremben legfeljebb 100-nak van a témához kapcsolódó véleménye, ebből legfeljebb 10 veszi a fáradtságot, hogy elmondja a véleményét/hozzászóljon, de ha szavazni kell, azt szinte mindenki tud. Gondolom nem kell magyarázni, arra gondoltam, hogy én pl. nem kedvelem Tamás Krisztiánt, mint játékost, plusz -ha kell, ha nem- megnyilvánulok itt, akkor az én véleményem lesz olvasva „mérvadó” miközben vannak vagy 100-an akik nem feltétlenül értenek egyet, de nem írogatnak. Szóval csalóka ez. Arról nem beszélve, hogy akár százszor is szavazhattál. Nekem is tetszett a szavazás, de -hogy is szokták mondani?- nem reprezentatív annak ellenére, hogy sok mindent mégis elárul rólunk, szurkolókról.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
július 22, 2022 7:50 de.

és kb. erről is volt egy másik jó írás a taccson nemrég 🙂

októberes
októberes
július 22, 2022 2:07 de.

Ejj, de megnézném az esti meccset! Remélem közvetítik a győriek!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  októberes
július 22, 2022 4:04 de.

A Kispest-drukkerek a C-szektor arra kijelölt részén foglalhatnak helyet és a C-bejáraton keresztül léphetnek be a stadionba, amelynek kapuit 45 perccel a kezdés előtt, 18:15 órakor nyitjuk meg. (A belépéshez 0 forintos jegyre van szükség, ezt a helyszínen lehet átvenni majd.) Aki pedig nem tud ott lenni a találkozón, az streamen követheti majd a mérkőzést.

https://honvedfc.hu/hirek/nyitott-kapuk/2022-07-15

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 22, 2022 4:08 de.

Köszi, ez jó hír!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  októberes
július 22, 2022 4:25 de.

Én sem tudok menni de legalább nem azon a szöveges izén kell követni.

Pelso
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 22, 2022 5:18 de.

streamen nem tudod nézni ?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Pelso
július 22, 2022 6:56 de.

Ha minden igaz igen, csak este indulunk nyaralni 😀

Snowflake
Snowflake
július 21, 2022 4:50 du.

Sztem ez az utóbbi évek egyik legizgalmasabb kerete. A 26-os keretből kilenc U21 játékos van és a tavalyi évről azok maradtak, akiket én is megtartottam volna (kiv. Patya és Boti. Bár sztem Patya maradhatott volna de menni akart, Boti viszont ki lett rakva. Meg a Herceg sem volt totál szar.).
És a skót tag azt mondta, hogy elégedett a kerettel :O… max egy gyors játékos előre, de kb ennyi (remélem senki nem tudja már a klubházban Moutari számát).
Na most ha valaki erre azt mondja, hogy nem izgalmas, az „Wir haben Pflichtmitten unter Heimblatt”.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Snowflake
július 22, 2022 1:50 de.

Ó, a Top Secret című klasszikus, amikor a főhős a vonaton németül tanul: „Savanyú káposzta van a bőrnadrágomban” 🙂

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Snowflake
július 22, 2022 1:50 de.

Most a másik skóton a világ szeme.

Lajos Gál
Lajos Gál
július 21, 2022 4:15 du.

Nem szeretnék kárörvendő lenni,de a névtolvajok eddig simán kiesésre állnak.Valahogy nem tudok nekik szurkolni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 22, 2022 1:51 de.

Na de miért? :-))))

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 21, 2022 4:41 du.

Már a sorsolásoknál örültem. Ott eldőlt ez. A Guinares kapusa és a cserekapusa annyit ér mint a felcsúti kezdő összesen. Nem sok esélyük van.

Pelso
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 21, 2022 4:18 du.

ezeknek csak a családjuk szurkol.
közben Mezga is hozza a formáját…

Pelso
július 21, 2022 11:46 de.

Kisvárda egész jól tolja…
A meccs után Aranyoroszlánok!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
július 21, 2022 12:32 du.

Mindezt úgy,hogy elment a legjobbjaik közül 2 játékos.
Olyan szinten vannak jól összerakva,hogy az már fáj.
De persze azért hülye Révész.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 22, 2022 7:01 de.

Érzékek Birodalma…

MiJo28
MiJo28
július 21, 2022 9:35 de.

Van egy mai cikk az NSO-n Dochertyvel, amiben eléggé egyértelműen elmondja hogy már csak egy gyors támadót szeretne igazolni, de ő jelenleg is elégedett a kerettel. Ez alapján is, sok igazolásra már nem kell számítanunk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  MiJo28
július 21, 2022 12:13 du.

Legyen szabad megjegyeznem, hogy ez az interju sokkal jobban tetszik mint a honlapos. Valahogy van benne rendszer. Nem ujsagiroi profizmusra gondolok, hanem Docherty pajtás altal elmondottak tetszenek. Erzek belole erolkodest a jobb szereples erdekeben. Kell egy gyors, golkepes, azonnal bevethető tamado, es kell az osszeszedett, taktikus játék.
Egy het es kiderul merre indulunk, de azt mondanam a zete elleni gyozelembol/veresegbol meg komoly kovetkezteteseket nem lehet majd levonni. En valamiert az elso 5 fordulo utan alkotnek vitakepes velemenyt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  MiJo28
július 21, 2022 11:14 de.

Felkészül Prosser.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 11:27 de.

Én azt mondom,hogy ő (is és Koszta is),ha megfelelően fel van készítve minden tekintetben,akkor tud(nak) jó(és nagyon jó) teljesítményt nyújtani.
Egyik sem egyénileg zseni,hanem mindkettő csapatjátékos.
Márpedig elvileg csapatban gondolkodunk.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 21, 2022 1:54 du.

Jelen helyzetünkben még Prossernak is örülnék,feltéve ha beáll a sorba.Több variációs lehetőség lenne vele.Egyébként ma Filipen gondolkodtam, nem-e Hidi és Boti győzködi őt,hogy menjen a vasashoz.Mondjuk ez csak feltételezés,vagy csak a meleg miatt gondolom.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
július 21, 2022 2:20 du.

Ebben a helyzetben én is igy vagyok vele.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 21, 2022 12:51 du.

Prosser csapatjátékos? Én nagyon nem így emlékszem. Pedig sokáig nagyon szerettem, és reméltem hogy beválik, mint ifjú tehetség. Szidtam Rossit, hogy nem játszatja. De amikor eligazolt, visszanéztem pár meccsét, és megértettem Rossit. Használhatatlan volt a kiscsávó, mert mindent egyedül akart megoldani. Persze ha benőtt a feje lágya, és alázatos lett, akkor OK. De nagyon meglepődnék. Ezerszer inkább Filip jöjjön.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
július 21, 2022 2:09 du.

Amióta elment sokat fejlődött gondolkodásban.
Már nem önzőzik feleslegesen,nem húzogatja annyit a labdát,nem tili-tolizik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 21, 2022 11:35 de.

Koszta lehet marad Ázsiában.Nekem Prosser nem a lieblingem,azok után,hogy pintert istenítve eligazolt az akkor nb2-es csútba.De tény,dinamikus ,gyors és ha nem öncélú focit játszik,hanem csapatjátékos lesz,akkor egye fene.Bár utánunk sehol nem tudott igazából gyökeret verni és jól teljesíteni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 12:36 du.

Igen.
Egyébként Prosszer és Koszta is Lanza mellett tudott jól működni(mint ahogy Eppel is),most van egy Lukic,aki ha nem is az olasz minőségét képviseli,azért nem rossz egynek.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  MiJo28
július 21, 2022 10:53 de.

Amúgy az legalább jó, hogy egy héttel a kezdés előtt már szinte kész a keret. Nem a meccsek után kezdünk el igazolgatni. Egy másfél hét alatt szerintem a kanadai is megtanulja a dolgokat. Aztán ha van rá lehetőség még lehet igazolni, főleg aug. végén lehet még kifogni jobb neveket.

szemcse rob
szemcse rob
július 21, 2022 4:55 de.

Most 2-zűd havernak (inkább szomszéd) szívom a vérét. sík idegek, azt hiszik hogy a nagy Ferencváros verhetetlen! Én nemszoktam kárörvendezni, de a FTC-MTK 0:3 leszarjuk kamurangadót nemtuom elfelejteni!!!

Jonaska
Jonaska
július 21, 2022 3:49 de.

Azt hiszem ma,a maradék hàrom kupacsapatunk totàl befogja àrazni mennyit èr a magyar fos liga.. Bàr valaki(k)szerint sokat fejlödött a szinvonal:):)

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Jonaska
július 21, 2022 12:21 du.

Szerintem az nb1 szinvonalat inkább a fasza gazdasagi helyzet fogja bearazni. Kvazi mindenkinek szarabb lesz az anyagi helyzete, ha nem iden, hát majd jovore, es akkor -ha csokken- a szinvonal esésén latHATjuk majd a bearazast.
Amugy kisse akademiai vitanak tartom a szinvonalasdit, mert kurva nehez adekvat modon merni. Inkabb csak erezzuk, kinek-kinek izlese szerint…

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Jonaska
július 21, 2022 6:48 de.

Hát azért kurva sokat fejlődött. A tegnapi párharcnak a ződek voltak a(toronymagas) esélyesei. Elkúrták. Ennyi. De a világ focija is folyamatosan erősödik,fejlődik. A szintet tartani sem könnyű egyébként,látjuk milyen taktikai repertoárokkal és milyen minőségi játékosokkal rendelkeznek pl egy slovannál is(vagy akit pl előtte kivertek).
Az nb1-et meg behúzogatja pl a fradi,de lefocizni nem igazán tudja a többi csapatot. Emlékezhetünk,hogy minket is általában egy góllal,némi szerencsével szokott megverni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 21, 2022 7:38 de.

A fradinál én abban látom a gondot, hogy ugye nem tudtak a játékosok 32 Km/h sebességgel futni… 🙂 https://player.hu/sport-3/fradi-gyorsasagi-szint

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 8:55 de.

Kezdik túltolni azt a hatalmas nagy profizmust. De legalább ne reklámoznák…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Jonaska
július 21, 2022 4:12 de.

Bizony, hogy rengeteget fejlődött a bajnoksagunk színvonala. Az a teljesírmény, ami 5 éve elég volt a bajnoki aranyhoz, az ma a bentmaradáshoz is kevés lenne. Aki ezt nem látja, annak felesleges is a fociról véleményt formálnia. A nemzetközi kupákban elért eredmények semmit nem jelentenek. (i)

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
július 21, 2022 4:32 de.

ezt kicsit furán raktad össze, mert vannak benne irónikus(nak szánt) elemek 🙂 , de közben szerintem igenis fejlődött a bajnokság színvonala.
más kérdés, hogy ha csak a nemzetközi kupán keresztül ítéljük meg, akkor lehet h más eredmény látszik, mint ha csak a bajnokság meccseit vagy a csapatok értékét nézzük.

Jonaska
Jonaska
Válasz a következőnek  Pelso
július 21, 2022 7:02 de.

De hàt nem pont a nemzetközi kupàban lehet lemèrni a fejlődès mèrtèkèt? Mutatott jàtèkban,eredmènyessègben stb.. Vagy elèg rànèzni a Transfermarktra,azt megàllapíthatjuk hogy „hoppà itt bizony komoly fejlődès törtènt”Nekem az mèg nem fejlődés hogy Pl: Bognàr Gyuri paksa jàtszik egy 8-6 os meccset a gyirmóttal,azt huha micsoda meccs vót,minden fasza:)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Jonaska
július 21, 2022 11:30 de.

A nemzetközi kupákban való szereplés miatt 5 helyet lépett előre az nb1 2017 óta. Ezt az uefa mondja,lehet kamu

Pelso
Válasz a következőnek  Jonaska
július 21, 2022 8:10 de.

csak ott lehet ? ( a nemzetközi téren)
akkor nézzük a válogatottat….mekkora qrva nagyot léptünk előre és több poszton is nb1es játékossal!
baromi sok aspektusa van a kérdésnek.kb ezt próbáltam lentebb is fejtegetni, nem túl sok megértéssel övezve.
pár dologban van 1 kis előrelépés, sokban nincs…és nem mellékesen a nemzetközi tőke-foci még gyorsabban, látványosabban fejlődik.
a sport is hasonló, mint a gazdasági színvonal, jobb esetben csökkenthetjük a különbséget, de kicsi az esély bármikor is utolérni a nyugati ipari, gazdasági szintet,
// sajnos a fociban is hasonló a helyzet, még ha itt akadnak is kivételek

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
július 21, 2022 5:00 de.

Azért tűnik számodra furának, mert más a véleményünk. Szerintem nem fejlődött annál többet, mint amennyi időről időre a fejlődés a nemzetközi fociban. Ez azt jelenti, hogy -szerintem- semmit nem lépett előre bajnokságunk nemzetközi viszonylatban. Itt persze nem a költségverésre gondoltam,abban tényleg egyértelmű a fejlődés.
Ui: az a fejlődés is inkább az iramot érinti, nem annyira a színvonalat.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
július 21, 2022 6:02 de.

Korábban a Debrecen ha elért sikert az csoda volt. Mosta fradi ha nem jut Bl csoportkörbe (ami még nem lefutott) akkor semmi nem fejlődött.

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
július 21, 2022 5:38 de.

a végén kiderül, hogy a véleményünk sem nagyon tér el, csak másról beszélünk

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
július 21, 2022 5:52 de.

Szerintem eltér. Én azt mondom, hogy technikailag nem lépett előre a bajnokság (egy-egy kiemelkedő csapatot nem véve általánosnak). Iramban van valamennyi fejlődés.

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
július 21, 2022 5:56 de.

színvonalról volt szó és az iram is a színvonal része.
de nem erőltetném tovább a témát. 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
július 21, 2022 6:12 de.

Remek ötlet! 🙂

SeeZo976
SeeZo976
Válasz a következőnek  Pelso
július 21, 2022 4:45 de.

Annyiban mindenképp fejlődött hogy egyre nehezebb bennmaradni, és már nem elég pl. a régi kispesti liebling játékos. Láttuk tegnap is, ide tényleg rohamn**ek kellenek… Sorry

októberes
októberes
Válasz a következőnek  SeeZo976
július 21, 2022 5:10 de.

Ebben szerintem (nehezebb bennmaradni) nagy szerepe van , hogy érintettek vagyunk. Korábban is szoros volt a vége (a 12 csapat óta),a Diósgyőr pl évekig megúszta az utolsó fordulóban, míg végre kipottyant.

szemcse rob
szemcse rob
július 21, 2022 3:44 de.

Esküszöm a Vasasról 1-MÉH-telep jut-eszembe, már elnézést tuom emberekről van szó. De ez az észnélküli leigazolunk bárkit, poszt nemszámít, csak a név + tapasztalat, feltűnő! UI: Mielőtt leírtam volna, 1-Vasas haverral beszélgetem…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
július 20, 2022 4:42 du.

Színkülföldi ratyit beárazták a pozsonyi tirpákok!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 21, 2022 3:03 de.

igen, az feltűnő volt, hogy mennyire nem tudnak csapatként játszani a ződek . Így még akár a bajnokságban is van ellenük esélye egy igazi csapatnak (mint remélem mi : ) )

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 21, 2022 2:41 de.

Azért a ződeknek nagy erkölcsi, szakmai pofon és anyagi veszteség lenne, ha kiesnének a slovan ellen és csak a konferencialigaköreb jutnának be.Ami ugye mondjuk ki a futottak még kategória. Szemben azokkal a kubi nyilatkozatokkal, hogy ezzel a kerettel a M.City-vel is felvennék a versenyt és alap a BL csoportkör.

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 21, 2022 2:33 de.

szerintem a nagyarcú edző kicsit elcserélte magát

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
július 21, 2022 3:26 de.

Is. 🙂 Ezzel a kerettel gólokkal kellett volna verni a pozsonyiakat. Taktikailag is harmatgyenge hála istennek a szovjet csoda.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
július 21, 2022 3:33 de.

valóban, elcserélte magát az orosz. Abban a pillanatban, hogy levette Laidounit (lehet nem jól rom, sorry) a kp-ről, összeomlott a kp-s védekezésük és úgy jöttek át rajtuk a tótok, hogy öröm volt nézni. Emellett a sem a gólpassz király Mercier, sem a Loncar nem tett hozzá semmit a játékhoz, sőt, velük sztem lassult a fradi. A slovan egyben volt, játékosainak jobban átjött a tét. Mindig azt mondom, hogy az esetleges hiányosságokat lelkesedéssel és csapategységgel lehet egy-egy meccsen kompenzálni. Sztem innen a slovan nagyon jó helyzetben van. A fradinak menni kell a gólért, ők meg nyugodtan kontrázhatnak. Sztem ha a ződek kiesnek és csak a konfetti liga marad, akkor lehet gazdaságilag is megrottyannak, mert ugye ők minimum EL pénzekkel, de leginkább BL pénzekkel számoltak. Ahhoz képest a konfetti aprópénz. A kieső bevételt pedig nem hinném, hogy a jelenlegi gazdasági helyzetben bárki is pótolná.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 4:24 de.

„az esetleges hiányosságokat lelkesedéssel és csapategységgel lehet egy-egy meccsen kompenzálni”
ez a lényeg Szabi, ez fogja meghatározni a csapatunk erejét…a többi csak tudományos elemzésnek álcázott duma.
aki most meg „tudja” mondani, hogy milyen szakmai munkát végez az új stáb és hogy milyen lesz a csapatunk, főleg az mire lesz elég a bajnokságban, az hazudik.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 4:24 de.

„az esetleges hiányosságokat lelkesedéssel és csapategységgel lehet egy-egy meccsen kompenzálni”
ez a lényeg Szabi, ez fogja meghatározni a csapatunk erejét…a többi csak tudományos elemzésnek álcázott duma.
aki most meg „tudja” mondani, hogy milyen szakmai munkát végez az új stáb és hogy milyen lesz a csapatunk, főleg az mire lesz elég a bajnokságban, az hazudik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
július 21, 2022 4:32 de.

azt gondolom, hogy abban a cikkben, amit Dohertyvel készítettek nem csak bullshitek voltak,nem szedném le mindjárt róluk a kereszvizet és állítanámbe, hogy lózungokat beszél, mert azért voltak benne, olyan meglátások, amiket mi is tavaly itt kibeszéltünk, elemezgettünk, hibaként. Vélek vmi szakmaiságot felfedezni, pislákolni, szemben az elmúlt évekkel, amikor olyanok akarták a hajót kormányozni, akiknek fogalmuk sem volt a fociról.Szóval én az első kör után mondok majd véleményt igazából mindenről.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 3:52 de.

Szerintem meg egy null után azt hitték, hogy meroggyantak a tótok, de nem így történt.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
július 20, 2022 5:35 du.

Jól megkell büntetni őket, három napig nem jöhetnek le a fáról.

jnkzln
jnkzln
július 20, 2022 8:58 de.
F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  jnkzln
július 20, 2022 10:34 de.

Eddig mi is eljutottunk. Remélem nem sikerül nekik,őt már irigyelném

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 12:41 du.

Sajnos erre ne vegyèl mérget.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 1:19 du.

Mostmár én is elégedetlen vagyok 🙁 Rohadj meg Kungabi

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 21, 2022 1:09 de.

Lehet mèg elègedetlenebb is leszel hamarosan.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 2:42 du.

Pont most,amikor jönnének a sikerek?

F.hunter
F.hunter
július 20, 2022 8:01 de.
szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  F.hunter
július 21, 2022 2:36 de.

Pisont István a legnagyobb Király!

Pelso
július 20, 2022 7:21 de.

comment image

A jövőben is a Honvédért dolgozik Pisont István
Az előttünk álló időszakban is a Budapest Honvéd FC munkáját segíti Pisont István, klubunk egykori legendás játékosa, első és második csapatunk korábbi edzője az előző idényben a kölcsönjátékosainkat figyelte és segítette, a jövőben pedig tehetségkutatóként dolgozik klubunknál.

Szerződése lejártával távozik viszont együttesünktől Dajka László, aki az első csapat asszisztens edzőjeként, illetve szakmai tanácsadóként segítette a klubot, s ezúton is köszönjük a Honvédért végzett munkáját.

dixneuf
dixneuf
július 20, 2022 7:01 de.

Ahogy az interjú elején is említettem, nem az ígéretek a fontosak, hiszen azok csak szavak. A következő hónapokban bizonyítanunk kell, hogy jó irányba halad a klub és ha így lesz, akkor a Kispestnek szenvedélyesen drukkoló szurkolóink is mellettünk állnak majd.
Ez így igaz. Ezzel sztem mindannyian egyetértünk.

Egyébként tényleg meg lehet most mutatni, hogy nem dumabercik vagytok. Sztem úgy nagyjából 5 forduló után minden kispestinek határozott véleménye lesz rólatok. Tényleg csak rajtatok műlik, hogy milyen.
Azért néha nem árt számszerűsíteni a tervezett eredményt, mert az mérhető is.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 10:03 de.

„a Honvédtól elfogadhatatlan ez a szereplés, ennél többre, jobbra van szükség.”
Minimum cél tehát a 8.hely.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  októberes
július 21, 2022 3:29 de.

ÁÁÁÁÁÁ NE! Nehogymár az új gárdánk 1-helyezést javuljón? Szrntm ha jön még 2-arc, 5-6.-hely benne lesz a gárdába! Előérzetem!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 7:58 de.

Sok év után azért 1 koncepció szerű vázolat. Végre! Remélem tarthatóak lesznek a felvázoltak.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
július 20, 2022 8:06 de.

Azért basztam volna végére egy: „Terveink szerint idén jobbak leszünk mint tavaly, a cél a 6-7. hely minima”. Ez az egy dolog hiányzik a cikkből. Ez hiányzott már Bódognál, Horváthnál, Vignjenél is. Tehát nem azt várom, hogy 3. leszünk vagy meghalunk, hanem valami intervallumot. Szerintem ez kéne, pont azért mert mérhető.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 10:59 de.

Caak úgy lehet számonkérni, ha ki van mondca a cél. Az nincs konkréten kimondva sajnos.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 10:07 de.

A lényeg, hogy az első tizenkettőbe benne legyünk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
július 20, 2022 1:57 du.

Ez teljesíthetőnek tűnik

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 8:44 de.

Ugyebár „Bullshit” végére minek ezek, amikor különben is megszűnt a Honvéd?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 9:33 de.

Nem szűnt meg. Kiesett. Jövőre szűnik meg.

(ja…értem, leesett)

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 10:18 de.

Akkor lesz akció az ajándékboltban? Csak mert szeretnék pár dolgot és nem mind1 milyen áron veszem.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 8:38 de.

Azt mondta a tavalyi szereplés elfogadhatatlan. Szóval a 9. nél jobb az elvárt 😀

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 8:10 de.

dixi, minden bekezdés arról szól, hogy jobbak legyünk…:)
elől még eléggé képlékeny a keret, nehéz lenne most még számokat mondani.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
július 20, 2022 8:17 de.

Sajnos ezen nem tudok már változtatni, el kell nézned nekem. Aki egész életében számokkal dolgozott, számokat kértek rajta számon, és számokkal számoltatták el, annak kell az elszámoltatás lehetősége, a számszerűsítés.

(Büszkén jegyzem meg, ez Guiness rekord, az egy mondaton belül leírt ‘szám’ kifejezés használatának mennyiségét tekintve, de ha komolyan veszed, akkor azért tényleg így gondolom)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 8:41 de.

Szetm nem überelted Snow..tegnapi f.s és sz.r szóhasználatát mennyiségben.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 9:32 de.

De nem egy mondatban. El akarjátok vitatni a rekordomat.
Egyébként fost írni mindig könnyebb mint számot.
Mert ha minden szám fos,
Akkor a fos is számos.

Szóval nyertem…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 12:11 du.

Megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért.
Sőt!
Elkelkáposztástalaníthatatlanságoskodásaitokért.
Nos?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Snowflake
július 20, 2022 1:08 du.

Elkelfoskáposztástalaníthatatlanságoskodásaitokért
Megfosszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 9:38 de.

jesszusom, persze, nyertél, nem kicsit nagyon 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 9:46 de.

Na, azért… 🙂

Zetére gyüssz-e?

Fussunk össze.
(ma ilyen verses kedvemben vagyok… 🙂 )

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
július 20, 2022 10:00 de.

„Füst illat száll és szól a Tábor,
a ZTE meccset alig várom.
Dixi is már megnyugodott,
így hát vele pertut iszok.
Lukic közben kettőt rámol,
skót edzőnk is csárdást táncol”
🙂
Nekem csak ennyi a költői vénám, hirtelenjéből. )
Igen, megyek ZTE ellen és jó lenne összefutni.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 2:41 de.

PLÁGIUM! (Szarkazmus!)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  szemcse rob
július 21, 2022 2:42 de.

Tessék?:)) kit plagizáltam Rob?

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 3:03 de.

Schmitt Pált

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 21, 2022 2:52 de.

A zárójelben lévőt is olvasd el csípős vicc volt elhiszem!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 10:07 de.

🙂
Jajj de szép 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
július 20, 2022 8:49 de.

Nem szarolt a fos szóval 😀

Pelso
július 20, 2022 6:06 de.

Interjú – Chris Docherty vallja, a pályán kell megmutatni, hogy szakmai vezetésével valóban jó irányba halad a klub

Korábban is dolgoztál már együtt Ivan Kepcijával, miként tekintesz vissza arra az időszakra?
Ivan egy különleges személy a számomra, mondhatom, hogy ő a mentorom a pályafutásom során. Először az utánpótlás-fejlesztés területén dolgoztunk együtt, én akkoriban a skót szövetség alkalmazásában álltam, míg Ivan a Dinamo Zagreb akadémiáját vezette, és rengeteg módszert, tapasztalatot osztottunk meg egymással a fiatal játékosok fejlődésével kapcsolatban, továbbá együtt készítettünk egy tanulmányt a fiatal futballistákról a horvát szövetség számára. Ivan ezt követően a Legia Warszawa sportigazgatója volt, ahol csökkentett költségvetés mellett, az előző szezonbelinél fiatalabb csapattal is bajnokságot és kupát nyert, majd a Hajduk Splitnél dolgoztunk újra együtt. Nehéz helyzetben érkeztünk a horvát klubhoz, jelentősen csökkenteni kellett a költségeket, miközben a játékosok eladásából kellett megteremtenünk az anyagi stabilitást. Ebben az időszakban nagy szerepe hárult az akadémistákra, sok fiatal debütált az első osztályban és örülök, hogy hozzájárultunk ahhoz, hogy a Hajduk az élmezőnyben szerepeljen. A közös spliti munka után a Real Madrid egyetemének sportigazgatói mesterkurzusához állítottunk össze anyagokat és osztottuk meg a tapasztalatainkat. Szóval az évek során sok segítséget kaptam Ivantól, nagyszerű újra egy hajóban evezni, rendkívül motiváltak vagyunk abban, hogy újjáépítsük a Honvédot.

Pelso
július 20, 2022 6:04 de.

Elemezted, megvizsgáltad az előző szezonunkat, hogyan látod a magunk mögött hagyott időszakot?
Ami egyértelmű, hogy a Honvédtól elfogadhatatlan ez a szereplés, ennél többre, jobbra van szükség. Viszont az is fontos, hogy lezárjuk és magunk mögött hagyjuk a múltat és jövőre kell koncentrálnunk. Jelentős átalakítás történt nyáron a játékoskeretben, ami már az érkezésem előtt elkezdődött, és lehetőséget nyújtott arra, hogy alaposan megváltoztassuk a csapatot, a környezetet, új lendületet adjunk a klubnak. Azok a játékosok, akik velünk maradtak, illetve érkeztek hozzánk, egytől egyig profin állnak a munkához, komoly erőfeszítéseket tesznek a csapatért. Nekünk pedig az a feladatunk, hogy megtaláljuk azt a rendszert, amelyben a legtöbbet tudják kihozni magukból a pályán.

Pelso
július 20, 2022 6:02 de.

Tisztában vagyunk azzal, hogy nem vehetjük meg a világ legjobb labdarúgóit, viszont tanulhatunk az élvonalhoz tartozó kluboktól, hogy minden fronton modernizáljuk a Honvéd működését. Végül, de nem utolsósorban taktikailag is javulnunk kell. A labda nélküli játékunk, a védekezésünk nem volt elég hatékony, ezért is kaptunk sok gólt, míg támadásban Nono távozása után hiányzott a kreativitás, több ötlet kell annak érdekében, hogy megbontsuk az ellenfél védekezését, és természetesen a sorsdöntő szituációkban, a mérkőzések hajrájában is javulni kell.

Pelso
július 20, 2022 6:00 de.

Milyen típusú játékosokat kerestünk a Honvédhoz és várhatóak-e még érkezők?
A fentiek tükrében kerestük az új igazolásokat. A védelmet megerősítettük Herdi Prenga érkezésével, aki ráadásul a támadásokat is hatékonyan segíti. A középpályára érkezett Nikola Mitrovic és Maxim Plakuschenko, valamint visszatért Bocskay Bertalan, akik megadhatják nekünk a kreativitást és a megfelelő technikai tudás is megvan náluk, hiszen nagyon fontos, főleg a középpályán a magas játékintelligencia és a technikai képzettség A támadószekcióba gyors játékosokat keresünk, akik az ellenfél védelme mögötti üres területeket tudják bejátszani, ha pedig az ellenfél erre reagál, akkor több helyük lesz a többieknek, mint például Lukicnak és ezáltal befolyásolni tudjuk a játék menetét és alakulását. Világos elképzeléseink vannak arról, hogy mit szeretnénk és ehhez kell megtalálni a megfelelő játékosokat. Viszont a szerződtetéseknél arra is figyelni kell, hogy a keretben helyet hagyjunk a fiataloknak, hiszen ők jelentik a Honvéd jövőjét, néhányan pedig már a következő szezonban is fontos szerepet játszhatnak majd. A lehetőség adott, rajtuk múlik, hogy meddig jutnak, az eddig látottak bizakodásra adnak okot.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 20, 2022 6:26 de.

Mondtam én, vagyis páran mondtuk,hogy mi csúszott el.
„A labda nélküli játékunk, a védekezésünk nem volt elég hatékony, ezért is kaptunk sok gólt, míg támadásban Nono távozása után hiányzott a kreativitás”
Vignijevic azzal mindenképpen megszívta,hogy bár Petrusenko és Doka érkezésével stabilabb lett hátul a csapat,viszont Nono nem pótlásával kiheréltük magunkat elől és folyamatosan kontrázhattak minket.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 6:51 de.

Azért Plakuschenko meg Mitrovic érkezésével lesz kreativitás az biztos, plusz azért ott lesz egy Bocskay is. A védelem és a kp. készen van azért.
Szapi
Doka-Batik-Prenga-Tamás
Mitrovic-Bocskay-Plakuschenko (+Petrusenko, Zsótér)

Az első hármas azért még kérdéses nagyon, kíváncsi leszek a ZTE ellen a kezdő támadókra.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 20, 2022 7:02 de.

Szerintem
Ricsi, Lukic, Zsótér lesz jelen állás szerint.
5 magyar. Nálam itt a határ. De ha Zsótér Mitrovicot padoztatja és Kerezsi kezd az se baj 🙁

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 7:14 de.

Szerintem Zsótér középpályás lesz, ő is úgy nyilatkozott, hogy ott a legjobb. Nálam is az 5: Szapi, Batik, Tamás, Berci, remélem alap.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 20, 2022 8:56 de.

Tamás max. azért lehet alap, mert nincs más. Sztem borzasztóan hülye még ehhez az egyszerű sporthoz is. Elé kéne valaki mindenképp

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  jnkzln
július 20, 2022 12:27 du.

Kitalálta valaki,hogy hülye a játékhoz,azóta divat lett egyeseknél ez a szöveg.
Az edzők a hülyék,mert játszatják,Kovács Zoltán is hülye,mert vinni akarta a dózsába(látjuk mennyire besült pl Zivzivadzéval is). Legyen akkor mindenki hülye.
Nono is mekkora szar volt,igaz a távozásával megszűnt a támadójáték is.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
július 20, 2022 12:31 du.

Nálam nem divat, nem követek senkit. Csak nézem a meccset, és ezt látom. De mondjuk nem is vagyok ezzel egyedül.

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  F.hunter
július 20, 2022 6:36 de.

Igen kézilabdafocit játszotunk, körbe-körbe adogattuk s vissza, ötlettelenség, aztán felíveltük lesz ami lesz sanszon, és semmi, majd ellenfél kapuskirúgás!

szemcse rob
szemcse rob
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
július 20, 2022 6:00 de.

Nagyon komoly a háttéri munka, remélem gyümölcsöző lesz!

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x