© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Pista a mai meccsről és az aktuális helyzetről
https://www.youtube.com/watch?v=DnXQsgM01sg
Ahogy mondja. Olyan csapategység és csapatszellem nem lehet ami az elmúlt 2 évben volt!
Hajrá. Nem izgat mi lesz az eredmény, lépjetek rá a jó útra!
Szomorú látni, hogy milyen köpködés megy itt is. Pletykákra,féligazságokra reagálunk iyen stilusban. Nagy változások vannak a klubnál, szükségszerüek,azt az elmúlt két, de inkább 3-4 év megmutatta, hogy ami eddig volt, az nem tartható fenn. Olyan játékosokat küldtek el, ha tetszik ez sokaknak, ha nem, akik már nem tudtak hozzátenni a csapat játékához, ennek ellenére egy Baráthot, Nagy Gerit vagy Hidit köpködni, hááát, nagyon nem kellene. Batik Bence más tészta, ö azért simán elfért volna a védelemben. Nem tudom, mit csinált, igaz e, hogy annyira bomlasztó személyiség, de azért mégiscsak CSK, és tett le annyit az asztalra Kispesten, hogy megérdemel egy józan köszönjük Bence, sok sikert a további pályafutásodhoz -ot. Voltak nálunk klasszis meccsei, hajmeresztö hibái,kinek nem a csapatból ugye, de a motiváltságát, akaratát nem lehet elvitatni. Ha a szakvezetés úgy döntött, hogy ezeknek a játékosoknak menni kell, menjenek, de azért mégis a Honvédért játszottak éveken keresztül, illene róluk igy beszélni. Este 3-0 ide, mert mi a Honvéd vagyunk, ök meg csak a sötét zala. CSAK.
Részemről a mutatott játékukat és Baráthnál Batiknál most már az emberi mivoltukat is köpködöm bármit is tettek a klubért! Geri és Patya csak szimplán elfelejtett futballozni!
Erre mondják azt,hogy talán meg kellene hallgatni a másik felet is.
Igy van.
Mondják el egy újságírónak!
Szabad országban élünk!
Hallgatás beleegyezés!
Kösz szépen Bence,hogy a sportigazgató majd edzőbuktatgatásaitok , a hisztitek, a balhéitok és a szar közeg miatt aminek kialakítása kapitányként vastagon a feladatod 2x majdnem a csapatom nb1es tagságába került.
Őt gondolom majd egy élcsapat viszi el hisz akkora ász
Ne viccelj már.Melyik edzöt kellett itt megbuktatni? Horváth Ferit? 😀 Sportigazgatót? Urbányit? 😀
Pisont? Őt is fúrták nem kicsit! Látható volt, hogy Upista távozása sem oldott meg semmit.
Trezit szándékosan nem hozom fel itt, tudom, hog érzékeny téma. De aki szerint ö jó edzö, aki azért bukott, mert megbuktatták, annak fogalma sincs a fociról.
Jó edző vagy se, nem illene azt csinálni amit mond? Legalább megpróbálhatták volna:) De mindenki ellen ment a lázadás eddig 🙂
Viccből jártak az irodába sírni mint a kurvák,MINDENÉRT. Attól,hogy bemeséled magadnak,hogy ez vicc attól ezek megtört dolgok. Feri nagyon beakadt neked.
Ott voltál az irodában? Végighallgattad? Kik jártak? Batik és még? Azt is tudod, vagy csak vagdalkozol? Te irtad a buktatást, én csak kérdeztem, hogy melyik volt olyan kaliber hogy buktatni kellett.
Uram atyám….
Majd nézd meg ki csap le erre a nagyszerű emberre. Meg majd azt is kapunk e 48-51 gólt olyanokkal akik tudnak is focizni.
De lehet azért baszták ki mert túl jó ember és minket csak beetettek ezekkel a kamukkal.
Senki nem állitott ilyet. Ha elküldték, elküldték, én nem hullajtok érte sem könnyeket. Csak azt nem értem, hogy miért kell valakit, aki a csk-nk is volt, mellesleg a szivét lelkét kitette a csapatért, ellentétben sokakkal, ellenörizetlen pletykák miatt köpködni. Biztos, hogy nem kapunk annyi gólt, a két várdai, meg a középpályánk garancia rá. Mint ahogy az is, hogy vele és az egyik várdaival sem kaptunk volna..Lanzafame itt mindenki sztárja, láthattuk hogy ki csapott le rá, és micsda karriert futott be utánunk, úgyhogy ez nem mérvadó. De várjuk ki, igen. Mondjuk a tavalyi 9 helyezett csapatnál nem lesz neki nehéz felfelé bukni. Nem mondtam, hogy jó ember, mint ahogy Nagy Dominik vagy Zsótér se a szerénység szobra mondjuk.Vagy képzeld, az isteni Lukic is elég nehéz természet. Leszarom, ki milyen ember, ha hétvégenként odateszi magát és küzd a csapatáért.
Lanzafaméra a perugia ,novara majd a második távozásánál a magyar bajnok csapott le. 33 évesen már csak a török2es csapat,igaz hirtelen kellett távozni a platykák szerint;). Egyébként vitte volna a kövesd is 35 évesen. De itt 30 alatti játékosokról van szó 🙂 Az meg,hogy csak ő van okolva az elmúlt 2 év csapategysége miatt az nem igaz. Legalábbis tőlem ilyet nem olvashattál. Fontos láncszeme volt a szar közegnek akár hiszed akár nem. Én nem győzködlek.
Néha én is ezt érzem olvasva a dolgokat.
Te dolgod. A történések is téged igazolnak
Igen, pontosan igy van. Az én dolgom.
Durva játékos uralom volt itt egyre inkább látszik!
De a derék skótok beadták a hashajtót és végre kif*stuk a sz*rt a klubból!
Nem túl irodalmi komment de így gondolom!
Végre jöhet az új világ!
A játékosnak az a dolga hogy játsszon és kész!
Ezzel egyetértek, csak az nem teszik, ha egy játékosra háritjuk a felelösséget. Aki egy éve még közönségkedvenc volt. Most meg a magánéletén mocskolódnak olyanok, akik nem is ismerik. De mindegy is, ez volt a véleményem a Batik dologról, leirtam, ezel be is fejeztem a témát. Új csapat épült, remélem sikeresebb lesz, mint a régi.
Igen osztom gondolataidat, + még a Fagyi-zűdek csicskásai a ZTE-i kékzűdek!
Hát…ezt a kerdest (Batik) erzemileg kozelitettem meg, de kétségtelenül van igazsagod, ezt be kell ismerni
„Lássuk be, ilyen indokkal megszabadulni valakitől a bajnoki rajt előtt néhány órával finoman szólva sem elegáns és korrekt”
Durva minősítés és véleményformálás ez egy firkásztól egy klubvezetés felé úgy hogy nem látnak be a kulisszák mögé!
Batik hibáit és kirohanásait láthatták eddig is!
Egyébként valóban egy kezdőcsapatnyi „ikontól” váltunk meg egy év alatt de egyrészt ahogy F.hunter kolléga írta senkit sem a Real Madrid vitt el másrészt legalábbis nekem látván a játékukat egyikük sem fog hiányozni!
Ez a klubhűség dolog mára nevetséges és divatjamúlt!
Minőségi(nek tűnő) játékosok jönnek végre még ha kissé késve is!
A védelmünk az egyik legjobb lehet a ligában!
Kezdek kissé bizakodni!
Megadták neki az esélyt, aztán nem felelt meg.. Ennyi Fontos a játékos karaktere is, nem csak a foci tudása..
Jól mondod,nem tudjuk,hogy mi az oka ennek az egèsz helyzetnek,de ezek màr ítèlkeznek.Akkor a vidiről mièrt nem írtak ilyen cikket…azok se szèpen küldtèk el Nikolicot.
Azt ir amit akar, bar az ujsagiroi etika a beka segge alatt van. Engem az zavar kurvara, hogy keverik a szart. A meccs elott ugye…nekik lehet basszák meg
Újságírói etika? Science fiction?
Isten éltessen, Imre!
?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=hXBQQBpGr78AX_VLUot&tn=8JCtOVCYD2RoHXt2&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT_F2epE5TFKZyF4y-w9oxAAmxWhtdzFjeb6xgxz3TL2zw&oe=62E92330
Na egy Garaba Imre VALÓDI ikon!!!
A nemrég elküldöttek akikért ment a siránkozás a nulla teljesítményük után is a cipőjét nem köthették volna be!
Na a ződsport ismét nem hazudtolta meg magát!
Rendesen lázító cikkecskét hoztak össze szárnyuk alá véve a jó Bencét!
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-egyelore-nem-tudni-hol-folytatja-batik-bence-2905619
Kedves nepsportos bacsik, akkor most melyik hir igaz: az alavalo Batik ket nappal a meccs elott az ellenfellel targyal, vagy a krisztusi ertekrendu Bencecsket kibaszta az a szemet csapata? Tessenek nekunk segiteni kiigazodni, mert mostan nem tudhassuk mikor teccettek hazudni. Koszonjuk.
Az a helyzet, hogy valakik hazudnak. Ez van sajnos.
Adom a like-ot szóban is! :)))
BIG LIKE
Érdekes,hogy egyik kidobott játékosra se csap le élcsapat,még a padra se kell nekik egyik se. Pedig mekkora ászok,ha firtatni mertük a kis k.rvák tudását lettünk itt idióták,megvett szurkolók,alulról jövő hangok stb.Mi viszont élcsapat akartunk lenni velük,hahaha. „Kissé nyers” aha. A játékos uralomnak véga Kispesten hála istennek. Már csak egy fasszopót kell eltakarítani és végre épülhet csapat.
Kire gondolsz?
Gondolom Nagy Lacira..
Az még itt van? 🙂
egyenesen erkölcsi és szakmai irányvonalat is mutat…nem gyenge.
—
pls segítsetek ezt értelmezni…miért ne mehetne a zetéhez, ha megegyezne a 2 klub ?
Noha korábban beszámoltunk róla, hogy Batik esetleg éppen a péntek esti ellenfélnél, a ZTE-nél köthet ki, a jelenlegi helyzetben ennek a lehetőségnek nincs alapja, így elképzelhető, hogy a hátvéd légiósnak áll.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-egyelore-nem-tudni-hol-folytatja-batik-bence-2905619
Az,hogy pénzért fogják elengedni. Fizetni meg nem nagyon akarnak érte mert pénzt nem ér kb senkinek.
Hát nem tudom miért, lehet hogy setét zalában is belátták hogy idegbeteg a srác!
Talán jobban is tenné ha légiósnak állna!
Szerettem Batikot az első idejében de amikor megjelent róla a saját honlapon egy cikk és küszöbön állt a beválogatása is Rossinál vagyis minden sínen volt, akkor valahogy megtört a saját sikerei alatt mint az a bizonyos pálma!
Onnantól jöttek a hibák, a három egyértelmű meccs ami rajta ment el és az idegbajos viselkedések!
Szerintem Bence érdemi karrierje befejeződött!
” A Honvéd napja eljött már, csak a Kispest,Kispest ő a sztár. A nagy győzelem már csak ránk váááár. Hajrá Honvéd, fellegváááár „
Kérlek, ne…. 😀 Most egész nap ez a gyalázat fog csengeni a fülemben.
Hàt a mostani is egy ritka röhejes valami…:)
Sajnos mindkettő így igaz!
De talán eggyel feljebb lévő polcról van 😀 Nálam a Kalapács-féle Egy kispesti gól a top.
Oké, segítek, nekem mindig bejön : „Leveszem a piros pólód, leveszem a kék nadrágod… „
Fúú, nekem már az is nagyon idejétmúlt 😀
Mióta megszülettem èrte èlek.Nèlküle nem lenne a földön èlet…
Egész héten csak arra vártunk, a Kispestet újra győzni lássuk…
„A szívünk tűzben ég, a kezünk tapsra kész, harcolj a Kispestééért!”
Érdekesség:
Videoton szurkolói fórumon olvastam,hogy szerintük nálunk hasonló fizetések vannak,mint náluk és hogy Prengával kapcsolatban nem akartak árversenybe „menni” velünk,meg hogy kóklerek a vezetőink,de a két várdaival szerintük nagyot húztunk.
Ezt jól írtad,ezért szégyen a 9.-ik hely.Azért a molbubinak kicsit mélyebb a kerete.
Batikot nem sajnalom, Filip fáj. Az elso bajnokunk akinek az nb1-en belul mashova -foleg a csöves vasasba- igazolasa tenyleg rosszul esik.
Bence tovabbi palyafutasahoz meg valamit kivanok. Később eldontom mit.
Most jon az elso fordulo, arra kell gyúrni. Nekünk is, de foleg nekik akik kimennek a pályára
Sziasztok, micsoda napi hírfolyam 🙂
Cirkovic Prenga kettős ütős lesz hátul, legalább nem kell összeszokniuk.
Batik mit tett, hogy kitették a keretből?
Köszi
Más tolla:
Csoboth Kevin Újpest… Őt megszerezhettük volna..
Pontosan.
Nem tudom,… Hónapok óta nem játszik
Nem Szegeden játszott?
De
Azért mondom. Szerintem játszott rendszeresen,méghozzá nem is rosszul.
Szar volt. Voltam Szeged meccsen. Anyám többet kocog a piacon szombat reggel mint a Kevin srác. Hagyjuk.
Szappanos
Doka – Prenga – Cirkovic – Tamás
Mitrovic – Maxim – Zsótér
Johnnson – Lukic – Ennin
Eleje gyenge még sajnos!
Nagy Dominikkal és Holenderrel ez a csapat éremért játszana!
Holender alairt a vasashoz
Szomorú
Ne már..Hidi,Boti,Holi,ez már durva.Nem tudom melyik csapatnak kell szurkolni az Illovszkyban…Na jó,pár sör után,már rájövök.
Nem a jatekosoktol fugg… ne hulyeskedjunk mar
Segìtek.Kispest.Meg kell töltenünk a vendéget és hazai hangulatot kell teremteni.Ugye csak viccelsz,ne kezd már te is,amit páran,hogy inkâbb kövesd meg vasas meccsre járnak.
Persze,elkaptam ezt a „betegséget”már 10 éves koromban.De azért Holi egy kicsit fáj.
Ha hivatalos lesz,nekem is fog.
Szerintem holnap az lesz
Adná az isten,hogy oda járna pár.
Mi a szart csinálnak ennyi játékossal?
nagyjából a keret fele tud majd folyamatosan játszani.. a többi nagy része le fog lépni fél/1 év múlva
11 támadó 😀
Hát ha neki az jó,akkor ez van.
b.sszameg…
Ha aláírt,akkor aláírt. Egészségére.
Egyetértek,csak az a baj,ha valaki kidőlne ebből a kezdőből,a padon nincsenek hasonló minőségű játékosok.Remélem Domi amikor visszatér,ott folytatja ahol abbahagyta.
Bocskai biztos, hogy játszani fog sztm, kezdőként.
Így van, Bocskay kell a csapatba ès nem csak a fiatal szabàly miatt.
Bocskay a legjobb fiatalunk.
No! Olyan sokat làttad jàtszani? Csak kèrdezem.
Igazad van,csak,a győr elleni edzőmeccsen,meg mikor csereként beküldték.Direkt figyeltem öt múlt héten,szerintem sokat fejlődött Topolyán.
Rendben akkor Zsótér kerül ki!
Sztm. most jött el az a pont, hogy a magas fizut kapó játékosok elgondolkodnak rajta, hogy hoppá… Aki nem áll be a sorba az mehet, és a gazdasági helyzetben nem biztos, hogy máshol megkapja ezt a lóvét.
Batik off
https://honvedfc.hu/hirek/kozlemeny/2022-07-28
Tujvel
Baráth – Lovric – Batik – Kovács N
Nagy G – Hidi – Banó
Bőle – Eppel – Májer
Kiállhattunk volna így is ha nem kezdődik el a tisztítótűz végre!
Ki is esnénk tükörsimán a csodálatos „mieinkkel”
Mint ahogy vagy be sem tudták magukat verekedni a kezdőbe vagy akik játszottak azokkal izzadtunk két évig a vonal felett éppencsak!
Én nem írtam, hogy kár érte, vagy sajnos 🙂
Itt a ideje ennek!
Nagy lett rajta a mellény az utóbbi időkben!
Hát ezek nem szarral gurigáznak az biztos. Lassan meg kell erőltetnem az agyam, hogy maradt-e még „őshonvédos” a keretben. Düh, öröm vagy szomorúság nélkül, kíváncsian szemlélődöm, mi lesz ebből. Azért én kedveltem Bencét.
Kb 8 fiatal,Lovric és Zsótér is van akkora Kispesti mint Batik. Remélem elviszik és nem bukik fél évet.
Szappanos is megmutatta ebben az èvben,hogy Kispesti.
Szapi = CSK
Meglepődnék, ha nem Ő lenne!
Hát igen, azért is tettem idézőjelbe. Nincs már itt „ős” honvédos egy se, legfeljebb olyan kategória maradt, hogy ki volt itt már a 2017-es csapatban is. Ja, hát Lovric, igen… Na akkor legyen ő az „ős” kategória egyetlen tagja. De ez csak játék a szavakkal nálam, nincs már bennem nosztalgia. Hideg fejű, vérprofi, eredményes(!) csapatot akarok látni, tökmindegy nekem már, ki mikor, honnan jött.
Fagyiba hány „ősfagyista” van?
Egy se!
Utánpótlásuk sincs!
Mégis minden évben csoportkörösek!
Kiment a divatból ez az ősség meg a mikutyankkölyke!
Sz*rok rá ki játszik csak legyünk a dobogón minden évben!
Nem tudok belekötni egy szavadba sem. Én is így gondolom.
Batik Bence kikerült a Honvéd keretéből
A Zalaegerszeg elleni pénteki szezonnyitón Batik Bence nélkül lép pályára a Budapest Honvéd, a védő ugyanis kikerült csapatunk keretéből.
https://honvedfc.hu/hirek/kozlemeny/2022-07-28
Remek döntés!
Mondjuk azt nem teljesen értem, ha versenyhelyzetet akartak teremteni, akkor most a 2 kisvárdai belső védővel ki fog versenyezni? Kik vannak még arra a posztra Ivánon kívül?
Jo ez csak a szoveg… tudjuk nem ezert raktak ki
Csak nem irhatjak ki, hogy hmm egy igazi faszszopo az oltozoben ezert el kell kuldjuk
Szabó Alex,Klemenz,Gomis,,Szabó Tibi (?) és lehetett volna Batik ha ….
Szabóék még csikók és szélsőhátvédek!
Ivan 800 éves mint Yoda
Klemenz önmagának sem konkurencia
Nem szélsők. Alex 20 éves.
Tibi fix belső.
és Alex is játszott ott korábban.
a többi sajnos…
Hálistennek valóban profi, azonnal bevethető játékosokat keresnek és most már olyanokat is hoznak!
Nem lesz szükség az ovodára csak csereként úgy meg jöhetnek!
jók jönnek, hál’Istennek!
de kellenek a sajátok is, különben gagyi fradi leszünk nulla sajátneveléssel…
csak legyen végre 1 minőségi gerinc, amire lehet építeni ezeket a srácokat.
Szeretnénk mi a „gagyifradi” szintjén lenni!
Csak kell hozzá úgy 5-10 év meg egy ilyen koncepció!
Konkrétan ugyanarra az útra léptünk!
Itt volt az ideje!
Várjuk ki még a végét ugyanannak az útnak.
Klemenz. Ő 2-t ér 😀
Jaaa, télleg, őt teljesen elfelejtettem. Mondjuk a stáb is elfelejthetné már.
szerintem ez 1 kamu duma, csak vmiért nem publikus a valós sztori
Szerintem mindenki tudja a valós sztorit!
Csak becsomagolták a nyilvánvalót!
Nem kar Batikert, de azert a bajnoki rajt elott 1 nappal kibaszni a cskt a keretbol igazan profi…
Gittegylet szinten vagyunk kb
Kíváncsi lennék, hogy a héten milyen gólvideót készítettek Bencével?! Nagyon őszinte lehetett
És az mennyire profi, hogy a CSK pár nappal a bajnokság rajtja előtt készül tárgyalni pont azzal a csapattal, akik ellen játszunk az első fordulóban? Ahogy viselkedett a Kövesd elleni meccs után, már ott leírta magát, szakmailag és emberileg is.
Neki mind1. Ha marad Batik az a baj,ha megy az 🙂
Nem látunk a színfalak mögè…
Persze nem azt mondom hibas dontes. De a kozlemenyt le lehet hozni jovohet hetfon kevesbe kelt zavart
Mar csak a Klemenz, Tamas, Zsoter harmastol kell megszabadulni.
Donáttól nem szabadulnék, sőt Tamás is feljavulhat.
Egyértelmű.
A többség látja,hogy Zsótérért és Tamásért kapkodnának a klubok.
De ha Laidunikat tudunk hozni a helyükre,akkor ok menjenek.
Viszont addig jó lenne nem ilyen bugyutaságokat olvasni.
Klemenz.
Addig maradjon,még cirkovic beèpül,oszt mehet.
Klemenzek már rég nem kellene itt lennie.
Zsótér,Tamás természetesen maradjon.
Szabi. Prosser,v Koszta nem?
Schön dolog teljesen elhalt?
Nem akarjak kolcson adni a schont.
Koszta nalunk edz, de sokat ker
Prosser off
Aha,értem.
Köszi.
Elhalt.
Kösz Szabi.
Már csak 8-at kell igazolnunk Kisvárdáról! 🙂
Azért ez a Prenga,Cirkovic középhátvéd kettős elnyerte a tetszésemet így elsőre.
Az ott két minőségnek tűnik.
nagy kérdés számomra, hogy ez a minőségi csere valóban érvényesülni fog-e egyből vagy előbb a középpályán és a csapatjátékban is további minsőségi javulás kell ahhoz, hogy a védelem/csapat kevesebb gólt kapjon.
az az eto meccs vége is durva volt…
Kp is kelleni fog hozzá,hogy jól teljesítsenek,az tény.
Batik sokat hibázott,de soha nem renyhéskedett a pályán,szerintem is mindig kitette a szívét Kispest mezben,úgyhogy az illem azt kívánja,hogy a további pályafutásához sok sikert kívánjak. Kösz az eddigieket Bence.
Időben még mielőtt Baráth-szintre süllyed!
https://honvedfc.hu/hirek/rutinos-vedo-erkezik/2022-07-28
YESSSSSSSSSSSSS!!!!!!!
a vállalt 1 hét korrekt! 🙂
de a zeteverős opciót erősnek érzem
Covidos,hogy Chris ilyen messze áll tőle vagy annyira kemény védő,hogy nem mer a közelébe menni?
Nem,vezetőkènt megtartja a 2 lèpés tàvolsàgot.Érzèkeltetve ki a főnök.Ami engem zavar,hogy ebben a kurva melegben,skót létére hosszú ujjúban nyomja mindig.
Na jól van, alakulgat. 🙂
Az az ukrán csatár és még valami használható csatár jöhet, és akkor kezdek bizakodó lenni. 🙂
Az, hogy a Kisvárda komplett védelmét elhoztuk, az annyiban pozitív, hogy valahol gyanítom ők meg gyengültek. Ami nem rossz ómen egy 12 csapatos bajnokságban, ahol 3x fogunk ellenük játszani. 🙂
Mint írtam lejjebb,ott van még Kravchenko,aki szintén komoly középhátvéd és igazoltak egy eddig jó teljesítményt mutató horvát gyereket mellé. Nem gyengültek.
Nem gyengültek..prenga ès cirkovic is szabadon igazolható volt.Az a várda még mindig jól össze van rakva.
Bennem mindig ott van,hogy mi lett volna ha(tudom nincs ha) csak a már megnyert meccseinket nem bukjuk el. Loki,Mtk,kövesd,Újpest. Normális védelemmel előfordulhatott volna
Max 1 igazolàs lesz,szèlső ès vège.
Amit korábban felvetődött hogy Prosser is jöhet?
Az ukrán gyerek?
Előfordulhat,bár a Sahtar pár napja jàtszatta az ajax ellen,13-as mezszàmmal
Koszta nálunk edz, nem?
ez jó lenne…de nem hiszem h van alapja.
hol láttad az infót ?
Cirkovic megjött. Lehet sirni, rini, de ilyen,azonnal bevethetö, komoly potenciállal rendelkezö játékosok sem ma jöttek a klubhz. Csatárt még, könyörgöm. CSAK
ráadásul úgy cserélhetjük le a sokat hibázó védelem közepét, hogy a 2 új védő legalább egymást jól ismeri…ez sem mellékes.
reméljük h mindentekintetben +kaptuk Iván 8 évvel fiatalabb kiadását. 🙂
Védelem, középpálya teljesen ok. Elöl kell még valalki/valakik. Megkövezhettek, de Traorétól én ideglelést kapok.
Papíron ki lesz az edző? A transfer szerint Courtsnak csak A licence van. Vagy lemaradtam valamiről?
Linkedinen azt írja prolicences.
Hollender váltani fog…asszem beférne hozzánk…
A vasasba is 🙁
Vasasnak elég nagy csatárállományt sikerült összehozni…15. csatárnak szerintem tök felesleges odamenni…még ha ő lenne a legjobb, akkor is.
Én se értem minek ennyi támadó. Lehet 11 támadóval fognak kiállni és minden meccs 8-8 lesz 🙂
Holender elköszönt a Partizantól. Mindenki tegye meg a tétjeit, hogy hova igazol.
A goal.com-on már a „Budapesti Vasas SC” a csapata. Ha így van, én nagyon sajnálom…
https://www.goal.com/hu/j%C3%A1t%C3%A9kos/filip-holender/9w2rktax6cr0p3qqvurwt1cyd
Csányiékon múlik a Kosztát is odaviszik….Pick Szeged után valamire költenie kell de pont a vasasra…
11 támadó a vasasban. Biztos nem védekezni akarnak. Koncepció
Látszik, hogy az alap koncepció miatt (csak magyar játékos), minden mozdítható magyar játékost ész nélkül (és nem is biztos, hogy olcsón) odavittek. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik fognak játszani és milyen lesz idén a vasas.
Buknak mint mi a bajnokokkal.
Kérdès nàluk,friss feljutókènt mi a bukás?Nagy Miklós a biztos bentmaradàst tűzte ki cèlul,azt hozzàk sztem.Így az ő szemszögükből nem lehet bukás,ha bentmaradnam csont nèlkül.
Mit értesz biztos bentmaradáson? Mi biztosan bent maradtunk csont nélkül az előző két szezonban. Szerintem idén is nagy tülekedés lesz az utolsó fordulóig. Egyszer azt szeretném megérni, hogy mi nem veszünk részt ebben.
Nekem is ez az érzésem, de nem akartam elkiabálni, nehogy rám cáfoljanak. 🙂 Legalább is az elmúlt évek tapasztalatai ezt mutatják. Mindig a Paksot hozzák elő, de ők teljesen más típusú, nem nagynevű és motiváltabb játékosokat igazolnak.
azért ez már túlzás amit a vasas művel..azért ez iszonyat pénz fizetések terén.
Pontosan…
Ne már…
baszki…
Sajnos Vidi szerintem, válogatott akár lenni..
De jó lenne ha nem.. Hanem hozzánk..
Komolyan inkább a vidi mint a vasas
Vasas
Sajnos 🙁 Pedig télen még jó volt a mi ajánlatunk is neki.
Ő visszajöhetett volna, neki hasznát vennénk..
akkor ez biztos? télen a partizan szórakozott velünk, filip jött volna.Tényleg a VAsas lesz a kis Kispest.
akkor ez biztos? télen a partizan szórakozott velünk, filip jött volna.Tényleg a VAsas lesz a kis Kispest.
Akkor biztos ha bejelentik 🙂 Lehet nem akar olyan vezetőkhöz jönni akik kibasznák ha szar 🙁 Azért a remény hal meg utoljára:) Cipfet és Filipet elfogadnám,a többi maradhat
Èn nem bànom ha megszabadulunk Batiktol is(sőt….)Cirkovicot jobb vèdőnek tartom.Csapatkapitànynak meg ott van Szappanos lehet hogy csak egy ève van itt,de rajta legalàbb lehet làtni nem szarik bele melyik klub mezèt viseli.
Elhoztuk eddig a tavalyi szezon legjobb védőjét és középpályását. Megvettük végleg az Albán válogatott Dokát. Hoztunk játékost az orosz első osztályból . Visszahoztuk Bocskayit a szerb első osztályból. Jött Maxim az izraeli egyből. Jöhet a tavalyi ezüstérmes másik védője és egy u20as világbajnok.
Ez tényleg olyan szar?
A szart honnan hoztuk?
Mindenhonnan 😀
nem hoztuk, van, ki kell lapátolni…
Na. Cirkovic nem is lenne rossz Prenga mellé. Végre nem kóklerek lennének ott (kókler alatt Bardeát,Klemenzet értem) hátul. Kitudja hány év után viszonylag nyugodtak lehetnénk. Már csak a legbrutálabb várdai hiányozna hátulra(Kravchenko). De az irány tetszik,hogy bevált ,ismert és motivált játékost hoznak.
Hiányérzet az az,hogy nagyon fogynak a csapatból a magyarok.
Mi miért nem tudunk egy Csoboth Kevint elhozni? Azt olvasni,hogy a dózsába megy. Költői volt a kérdés. Nyilván el tudnánk,ha akarnánk.
Komoly NER csapatban nem hemzsegnek a magyarok!
Esélyt kaptak pedig bőven.
Hogy a pro star minden szemetét mi nyílt karokkal várjuk az nevetséges.
Kispesti srácot sem értem, hogy ezt teszi szeretett klubjával…. úgy néz ki a pénz fontosabb
Borzasztoan negativ és demagóg lettél, ne haragudj. Talán kevesebbet kellene látogatnod a csakblogot… Régen jó dolgokat irtál, mára Latabár 2.
Egyetértek.
új vezetés,rendszer ezt tette az emberrel.
új vezetés,rendszer ezt tette az emberrel.
Megbeszéltük tegnap, hogy nem utalunk át a másik felületre:) Tartsuk magunk ehhez, nehogy megint vita legyen ebből. Persze ez csak javaslat a részemről 🙂
Nem olvastam vissza mindent, bocs. 🙂 Rendben, tartom magam ehhez.
Igyekszem én is befejezni ezt!
Legjobb lesz ha nem is olvasom őket mert vérlázító néha és nehéz átugrani felette!
Tehát utalgatás innentől befejezve!
De a svéd,zambiai zulu gyerek az jó! Tényleg nem értelek, miből gondolod, hogy „szemét” a megnevezett játékos? Igaz nem adtak érte 2M eurót – mert látom nálad ez a mérce – ,de U20-as világbajnok többek között. Ha leigazoljuk , legalább adj neki bizalmat.
Nem honvéd szint Azeri bajnokságból nem tűnt ki…
Shatar keretből kb 15 en távoztak és így sem tartják ott.
Mindenféle vak nálam nem érdemel bizalmat … főleg ha meglátom ezt az irodát lassan borítékolható, hogy kuka rosszabb mint cordella.
Másik srác két évvel fiatalabb és sokkal magasabb a plafonja. U15 től folyamatosan válogatott volt.
Macachnál illetve Drazicnál nem a tehetséggel volt baj. Lanza 2M többet ér mint Balogh.
Ha pénzügyileg nézzük nem mindegy mikor fizettek érte 2015 vagy 2020 (a játékos árak feljebb mentek) valamint nem mindegy, hogy 17 évesen ért annyit vagy 26.
Nem azt mondom mekkora sztár a gyerek de ha elemzzük a profilokat nem mindegy, hogy valaki
Egy futballt alig ismerő ország up válogatottjába nem fér be 17 évesen nem ér 25 ezer eurót sem vagy egy jó up kultúrával rendelkező svéd válogaottba alapember és ér 17 évesen két milliót.
Azeri? Nem azt kell nézni ki adja kölcsön? Tegnap még úgy volt .
Az újpest játékosa másodosztályokban volt csere. De még a bolgár 1ben is epizódista volt. Mikor volt az újpest játékosa u20 világbajnok? Neked már tényleg mind1 csak gyalázkodj
Nézhetjük melyik nagyobb elismerés ukránként egy ukrán csapatbe bekerülni vagy egy más ország csapatába? légiósnak mindig nehezebb.
Shatarnak van 40 játékosa minden évben kb… 17-18 évesen csere volt a francia 1-2 ben az aztán tényleg nagy bajnak tűnik.
Igazad van, a szegényházként emlegetett lilák sokkal jobbat igazoltak!
Hát ha megkérdezel 10 embert melyiket igazolná
Az Abbas 2.0 ügyetlen kiadását vagy az újpestit pusztán a pedigré alapján elég egyértlemű lenne a válasz.
javallom h pusztán várjuk meg h jön-e…aztán jól megnézzük mit tud…:)
csak 1 ötlet.
Itt most még ricsiről van szó 🙂 ő meg már itt van
De Ricsi pont fekete! Előbb pont ezt hiányoltad. 🙂
Igen de nem minden feketét igazolnék le 😀
utolsó 20 perces játékosnak jó lehet de ez kb Kabangu szint egy dologra tudod használni csak.
Ricsi tud futni , Dark meg jól fejel…. ki vagyunk vele segítve? nem…
Ha lenne minőség a csapatban akkor ezek a játékosok elférnek de amiko ők a minőség akkor bajok vannak
A fradi is azért tud ilyen fekete gyöngyszemeket leigazolni, mert 1. megszerezte rá a zsét a nemzetközi szerepléssel 2. a nemzetközi szereplés teszi vonzóvá őket. Hidd el ezt a Traore gyerek sem jött volna el ide – az állandóan nemzetköziben szereplő Sheriff-ből – ha a ződek nem indultak volna a BL-ben, nemzetköziben. Én most 3 embert le tudnék igazolni a Qarabagből, akik olyan szintlépést hoznának a csapatunkba, hogy csuda. Igaz ezért ki kellene pengetni közel 3-4M eurót. Ezt még is hogyan? Anno a fradi is így kezdte, hogy előbb a fékezett habzűsú gyerekek jöttek, akikkel részsikereket értek el, aztán lépésről – lépésre építkeztek. Most meg odajutottak, hogy ledominálnak idegben egy Slovant.
Ahogy mondod csak ott az alap „téglák” is jobbnak tűntek.
Wadji, Kady páros bármikor jöhetne.
Ott is volt eleinte pár rossz igazolás, de időben félrekapták a kormányt és Hajnal leigazolásával és Rebrov meghozatalával indultak el a jó úton.
A Qarabagból még Owusu és rendben is lennénk elől.
Fix bajnoki cím meglenne velük. Kiváncsi leszek fradi ellen mit nyújtanak.
Ha az nem is, de dobogó igen. Azért a kp-ra kellene egy agy. Baszki tegnap néztem a fradi meccset és ez az Esiti gyerek, iszonyat mit robotolt a pályán, pattogtak le róla a szlovák játékosok.
Kady 12g 13gp 🙂 sztm az agy mevan előre.
Esiti az inkább a kő hátra.
Ez a durva sajnos, afrikai sportolók akkora előnybe vannak. két dologra kell megtanítani értse a játékot és a technika. De az alapvető testi adottságokba nem lehet felvenni a versenyt velük.
Ricsi és Dark a mi fekete seregünk olcsó kiadásban. 😀
Össze álhatna egy ricsi, dark, abbas, abraham támadó négyes. Benjivel szűrőben, Tandiával hátul
megennénk mindenkit reggelire elől. (nyílván amikor itt voltak abban az életkorban)
Diegot kihagytad, Darkot felejtsd el:)! A többiekkel ott lennénk az élmezőnyben! Genito meg a kp-n.
Tényleg 😀 alapvetően csak a feketéket néztem azért maradt ki a mi kis brazilunk
Ricsi nem lesz rossz..és ne a győr elleni helyzet kihagyásából indulj ki! Volt azon a meccsen pár olyan megindulása és csele ami arra enged következtetni, hogy vele nem tettünk rossz lóra!
Nekem nagyon egy Abbasnak tűnik csak gyengébb kiadásba… sokkal jobbat is lehetett volna hozni ebben az értékben.
De ne legyen igazam
Nem láttuk egyiket sem játszani, csak a számokat látod, amik azért sokszor becsapják az embert. De mondom, biztos igazad van.
Nyilván jogos amit mondasz, de az első benyomást a statisztika/számok nyújtják az embernek.
Az meg teljességgel megállapítható, hogy csak a pro startól vagyunk hajlandók igazolni ők meg nem a krémet adják nekünk.
Santi elhiszem, hogy az elmúlt évek rossz igazoláspolitikája alapján ítélkezel, de nem hinném, hogy Simi rosszat akarna nekünk. Azért Petrusenkóval sem tettünk rossz lóra vele, jól kezdett a srác, aztán a háború megzavarta. (Nézd meg a vidi ukránjait ténferegtek a pályán anno vagy épp nem is játszottak) Én bízom abban, hogy a mostani igazolások hozzátesznek a csapat játékához. Azért egy Prenga – Cirkovic belső védőpáros sem nézne ki rosszul, ha olvastad a mai NS-t.
Eleinte hittem benne, hogy a kispesti szív viszi előre őt de azóta nem tudom eddig egy minőségi játékost nem tudok mondani akit ő hozott.
Alapvetően tudom európa fehérek legyenek de előrefele ezek az ukrá-szerb játékosok nem tudnak akkora minőséget hozni. Nem véletlen a fradi is idén előrefele átált a fekete seregre.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-ujabb-kisvardai-alapember-erkezhet-kispestre-2905423 na szóval összeállhat Kispesten a tavalyi kisvárdai belső védőpáros, illetve jöhet egy Sahtar nevelés, aki u20-as világbajnok…lesz még itt változás 🙂
Na ha ez a belső védő jön akkor egy fokkal jobb lesz a helyzet!
A hisztis qrvát (Batik) akin több meccs is elment tavaly meg zavarjuk el a ‘csába!
Háát csak hiszel az NS-nek. Jön..:)
Legyen úgy mert Lovric apó már… apó, Klemenz sose volt és sose lesz megfelelő Batikról pedig már írtam!
Kinyírta a saját karrierjét az előző szezonjával!
Néztem ez az Olekszij Kascsuk nevü srácot, gyakorlatilag semmit nem találtam róla 🙁 De lehet csak a nevét írták rosszul.
.
https://www.transfermarkt.com/oleksiy-kashchuk/profil/spieler/404849 ; https://int.soccerway.com/players/oleksii-kashchuk/427951/ illetve youtube linket nem találtam.
https://www.youtube.com/watch?v=idyDp3fTWq0
https://www.youtube.com/watch?v=IN6JmIIgJpc
https://en.wikipedia.org/wiki/Oleksiy_Kashchuk
batik helyett siman jo… 🙂
Ugyebár az elmúlt szezonban Prengával ők voltak a várda belső védőpárosa. Összeszokottság hiánya nem lehet gond. Azért lehetett látni, hogy az a védelem nem volt olyan nagy átjáróház. Ja és ne felejtsük, hogy fizetni nem kell érte.Azt gondolom, ha legalább ilyen szintű free agent játékosokat tudnánk megszerezni, akkor az gazdasági és szakmai szempontból is jó lenne. Ja és most ugye posztra igazolunk, átgondoltabban.
Ezek nem hangzanak rosszul, én mondjuk cserélném Batikot Cirkovicra.
Nagy valószínűséggel meg is történhet, ahogy olvasod.Sztem nem rossz döntés, hogy prenga mellé olyat hoznak, akivel a tavalyi szezont lehozta.
Azt hiszem hogy kb skót bajnokság lett az enbéegy!
Sajnos nem attól hogy Nálunk skótok dirigálnak!
Hanem attól hogy egy évtizede pumpálják a fagyit és mára nem maradt elenfele itthon!
Mert a vadásztölténygyár sem az a másik kitalált csapat a névlopók sem és sajnos pl mi meg főleg nem!
A fagyi lett mára a celtic vagy rangers semmi gondot nem jelent számukra az újabb bajnoki cím bezsebelése!
Viszont annyi pénzből és olyan szurkolókkal stadionnal ami Nekünk van a második helyért kellene harcba szállnunk minden évben!
Na ettől vagyunk nagyon messze!
Sajnos ahogy látom évről évre messzebb!
Két évig reménykedtem a jónak tűnő igazolások láttán aztán infarktusos éppen bent maradások jöttek!
Az idei keret egyértelműen gyengébb mint az előző kettő!
Cáfoljon rám ez az év a megmaradt pár rutinos játékos meg az ovoda akik már többszörösen leszerepeltek!
Nem tudom ki hogy van vele de nekem most már bizonyíték kell!
Győzelmek, jó taktikus játék, szép támadások, ügyes védekezések!
Nem látom ezt most a csapatban!
Kívánom hogy ne legyen igazam!
Csak A Kispest!
Mint Szlovákiában a Slovan, vagy romániában a 2 bukaresti. portugáliában a 83 bajnokságból 79et ugyan az a 3 csapat nyert. Spanyoloknál 2003ban nyert utoljára a real,barca,atleticon kívül csapat. Nemeteknél 2009ben a woflsburg,azóta 2x a Dortmund és csak a Bayern. Itt 2010 óta összesen 5 különböző csapat nyert bajnoki címet . Az előtte lévő 10 évben 4különböző csapat. Szarnak szar,de ki ne találjuk,hogy ez csak itt van….
Abban azonban egyet kell értened, hogy a fradit szisztematikusan emelték ki és erősítik anyagilag és sugalják a „nemzet csapata” ideológiát velük szemben. Egyeduralkodását a jelenlegi focinkban nagyban köszönheti a politikai hátterének, az irányított szponzorációnak, míg az említett bajnokságok esetében én a múltat és tradíciókat látom inkább érvnek abban, hogy mely csapatok az egyeduralkodók.
Persze ez így mind igaz, de azt is el kell ismerni, hogy profin menedzselik a klubot szakmailag és jól igazolnak. Én úgy látom, hogy az sokat számít, hogy nekik sikerült megugrani azt a szintet, hogy stabil csoportkörös csapatuk legyen. Mivel ezt elérték, a nemzetközi szövetségtől is dől a lé évek óta. És ezért is nyílik az olló évről-évre a többiekkel szemben. Én így látom, hogy a kutasoknak is megvolt adva a lehetőség, de ők csúnyán elcseszték. Nézd meg, hogy mennyi pénzből, milyen produkciót mutatnak évek óta. Eljutottak oda, hogy a Várda és a névrablók is beelőzték őket.
Azért a fradinál is volt nem egy-két mellényúlás edző és játékos szinten, amíg a Kubatov-Orosz páros vezette őket. Aztán rájöttek, hogy vmi változás kell és hozták Hajnalt, akinek jó döntése volt hozni Rebrovot, akinek nagyban köszönhetik a mostani sikereit, mert azért ő rakta le az alapjait a mai fradinak. A vidinél pont a szakmai rész hiányzott és Nikolics elmenetele óta szép lassan lejtmenetbe kerültek. Igen, azt el kell ismerni, hogy a zőldek az elmúlt 4 évben jól menedzselték magukat. Döntéseik jó irányba vitték a klubot.
Én arra vagyok kíváncsi,hogy az ajándéktárgyakból és az ilyen licensekből mennyi pénz jöhet be. Mindenhol lehet kapni fradis cuccokat. Amit irigylek tőlük az pl a retro jeans fradi cuccok. De egy rohadt penny marketben is fradis cuccok vannak,vagy bármelyik piacon. Ez mind nagy pénz nekik sajnos
Szerintem is ez mindig így volt, de most, hogy sikeresek nő a bevétel. Azért a teltházas nemzetközi kupameccsek jegybevétele sem lehet kevés azokkal a magas jegyárakkal számolva. Ha nagy a szurkolótábor és sikeres a csapat, akkor halmozottan dől a lé. Na a névrablóknak ilyen bevételei nem nagyon lesznek. 🙂 Gondolom Kubatov azért foshatott tegnap 2-1-nél. 🙂
Felcsúton amit hallani és szimpi,hogy a szegény de tehetséges gyerekeket is felemelik. Sok helyen hallani a mai napig,hogy a gazdag apuka betolja a gyereket. Ez ott nincs. Kb ennyi a szimpatikus ott 😀
Igen a jegybevétel,a fogyasztás a dtadionban és körülötte,az ajándéktárgyak ezek mind nagy bevételek. A mi ajábdékboltunk is közelít a számomra jó szinthez
Mikor Hamburgban játszottunk betévedtünk a St pauli ajándékboltba,a szánk tátva maradt,a wc papír tartótól a címeres ajtókilincsig minden szart lehetett venni. Azt a Chelsea ajándékboltja überelte ,3 szintes ,na ott tényleg minden szar van Chelsea címerrel.
A tököm kivan a fradi salival a penny-ben. Megtiltottam a feleségemnek, hogy azt behozza a lakásba! Amúgy igen, mindenhol ott van az a k-urva címerük. Meglovagolták a sikereket és ebből nem kis hasznot húznak. Ne menjünk el, hogy most már az úgynevezett influenszer réteg is megjelent náluk a meccseken és ezerrel tolják őket.
Kik azok az influenszerek akik tolják őket?
Csuti ok,de annyira nem látom egyelőre.
Ez a mimdehol ők szitu a sikerek előtt is megvolt szerintem. Azóta persze hatványozottan. Mondjuk a pennyben olcsó a fradi mez égetni 😀 Csak pozitívan
Az influenszereket a mai napig nem tudom mik 😀 Nem vagyok jelen a közösségi oldalakon
Igen ebben egyetértünk. Mint ahogy poltika van a spanyol és a katalán főváros kiemelésében is,bármi áron. Szerinted a valencia ha odaérne nem futna be egy kis pénz ezekhez a csapatokhoz? Vagy a slovannál,ha erősödik a Dac ők is tuti több pénzhez jutnak, a románoknál még csak a közvetítésekből is kihagyják a sepsit stb. Pl anno a Provident bejelentkezett Hemihez szponzornak,de keveselte a pénz így a fradi eltette. Nekünk sajnos 30 éve csak múltunk van. Mikor jelenünk volt az is politika volt anno. Ha múlt akkor s csöves fradi eleve jobbsn áll nem? Mind szurkoló bázis,mind bsjnoki címek tekintetében Lehet lehettünk volna mi is kiemeltebbek ha nem 500-1500 fővel jelenünk meg meccseken korábban. De ez van. Nekem nem adatott meg ,hogy élcsapatnak szurkoljak,mindig a végén kullogtunk,jobb esetben középcsapat,mindössze 3 kivétellel….pedig 35 éves vagyok, 7-8 éves korom óta nézem a meccseket.
Update: a fradi kereténél azt is figyeld meg,hogy van vagy 10 játékosuk akik értéke 1-2 milliót nőtt az években. A keretük értékéből
kb15 millió csak az,hogy sikeresek így többet érnek a játékosaik. A portugál 6. nak annyi pénze van mint nekik. El lehet kapni a fradit is,vidit is. Rossi megmutatta,lehet annyi a titok,hogy ne basszuk ki azonnal az edzőt aki képes erre.
Biztos, hogy van politika az említett országokban is a focit illetően, de valahogy az ember jobban elhiszi, hogy a piacról élnek azok a csapatok. Talán mert évtizedek óta a futball vérkeringésének az élvonalában vannak és nevet szereztek maguknak. Arról az időszakról, amiről beszélsz véleményem szerint, minden csapatnak kivétel nélkül vasas, dózsa, honvéd, de még a magukat előszeretettel elnyomottként hirdető fradinak is a politika adta meg a lehetőséget a sikerek eléréséhez. Meglátásom, hogy akkor talán nem voltak olyan nagy szakadékok a csapatok között, mint most! A fradi sikeresebb és népszerűbb klub ebben nincs vita, de pl. népszerűségét annak is betudhatja, hogy ő az átkosban egy megtűrt, elnyomott csapat volt, akivel ha szimpatizáltál, akkor azt érezhetted, hogy a rendszer ellen is tüntetsz, azzal is szembehelyezkedsz,míg a pl. a Honvédra ráfogták, hogy kegyelt és máris nem örvendett olyan nagy népszerűségnek. A klub szeretete meg ugye sok esetben apáról fiúra száll. Esetemben pont nem:) Én unokatestvérem miatt lettem Honvédos és 93-ban a Manchester U. elleni meccs után vált nekem egyértelművé, hogy ezen Klub az, akinek a bajnokságban szurkolni akarok. koromból adódóan -40- nekem sem volt lehetőségem sok sikeres csapatot megélni, de valahogy sosem cserélnék ezzel a dologgal. Voltak és lesznek nehézségek, de a Kispest nekem örök!
A mostani korosztálynál a fradi a kivételezett és a többi az elnyomott. Én ezt érzem,amióta az eszemet tudom.
De régebben sem feltétlenül nyomták el mindig őket,erről nagyapámék meséltek. A legidiótább szurkolók is ott voltak. Stb.
Mióta az eszemet tudom a fradi mindig előtérben volt. Mint Angliában az Arsenal. Én se cserélnék,akkor se ha az életkorunk miatt nekünk csak a szar jutott. Ami vicces amikor ezen évek sírásói oktatják mi a jó. Pénz kell, honnan legyen? Pont leszarom csak legyen. A Felcsútra is mondjuk,hogy micsoda pénzek vannak. Aztán idejön a noname portugál hatodik olyan kerettel ,hogy a kezdő és cserekapusok többet ér mint a felcsúti kezdő összesen. Jól van ez így? Legyen mindenkinek fele ennyi és verjük őket? Van annyi pénzük mint a fradinak,pedig ott aztán se tradíció se múlt. A fradi a legszegényebb a bl főtáblán,a második legszegényebbnek is 3-4x annyi pénze van. Viszont csak a bl-ből akasztottsk majdnem 7 milliárdot. Plusz adnak el játékost is egyre jobb pénzekért. Tv-s pénzek ami máshol is nagy segítség, plusz a sok license a fradi termékekre. Akkor lesz jó a magyar foci ha annyi pénz lesz benne ,hogy a legjobban nem mennek kazasztánba,horvátországba,lengyelbe,szerbiába stb hanem itthon megkeresik azt és az nb1et erősítik. Ha elmegy valaki akkor topligába,máshova minek? Ha ezt össze hozza valaki máshogy igérem támogatom. De ne adja elő senki,hogy a bundás szegényház volt a jó irány.
Igazad van, ehhez viszon először kellene egy felelős hozzáértő klubvezetés, aki képes felépíteni egy profi hosszútávú modellt.
Egyre rosszabb előérzetem van, ahogy közeledik a meccsnap.
1:3
Sztem nem kapunk ki. Nem lesz szép meccs, de 1-0-ra nyerünk!
Lukic góllal.
A kincstári optimizmusonon kívül mi táplálja Benned ezt?
Szezon eleji lelkesedésem!! Batik fogja fejelni a győztes gólunkat. 🙂 ja és ráérek majd az 5-6 forduló után pesszimistán tekinteni a jövőbe és szidni mindenkit is:)
Ja pont Batik!
Kérdés hogy melyik csapatban?!
Sztem még nálunk.
Remélem a csapat közelébe nem engedik!
Sajnos nem vagyunk abban a helyzetben, hogy ezt a ….. ne szerepeltessük 🙁 Amúgy egyetértek veled. Kérdés, ha játszik azt milyen lelkesedéssel és fejjel teszi.
elvileg tegnap mondták meg neki, hogy sajnos nem vele kepzeljuk el a jovot
ok, csak bennem ott bújkál a kisördög, hogy ezt miért nem lehetett előbb! Végigcsinálta a felkészülést…most megint jön majd az, hogy a klub inkorrekt, holott én sem vagyok oda batikért. Nekem két dolog merült. 1./ A Zte valóban most kereste meg és Batik – aki sokszor sugalta, hogy váltana – elfogadta a megkeresést. 2. Valóban nem ő volt az első számú ember a posztra és addig nem akartak neki mondani semmit, amíg nincs meg a helyettes. Courts lehet nem látta benne a védelem vezérét vagy a viselkedése nem volt olyan, passz
Szerintem D nem véletlenül mondja,amit mond.
Valószínüleg most lett meg az egyezség Cirkoviccal és ennek tükrében kell mennie Batiknak(vagy padozhat,gondolom ez el lett neki mondva).
Akkor a tavalyi szégyencsapatból valszeg Szappanos,Tamás és Zsótér marad a kezdőben
Hajrá
magyarként:)
Bocskay még ott lesz. Kerüljenek be fiatalok. A stáb őket akarja, hajrá. 5 alatt nem vagyok teljesen boldog. De akkor se voltam mikor 9 magyarral a kezdőben az utolsó helyen voltunk.
Remélem Bocskay berobban, én nagyon bízom abban a srácban, hogy ő nem fog csalódást okozni. A többi fiatal – Kerezsi, Kocsis, Szabó A. – nekem nagyon lutri, én nem látom bennük azt, hogy áttudják lépni az árnyékukat. Nehéz szezonra számítók, de ha most a koncepció az, hogy fiatalokra építünk és csak hiányposztra hozunk minőségibb légióst legyen. El tudom fogadni a 8-9. helyet is, ha látom, hogy mi a jövő, mi mentén indultunk el. Ugye a tegnapi cikkben is, az volt, hogy meg kell adni a bizalmat a vezetőségnek, mertt Courts jó edző – meglátjuk – és ne kapkodjunk, ha nem jönnek az eredmények. Ferguson sem hozott semmit az Aberdeennel az első 3 évben:) Kérdés nálunk lenne-e ilyen stratégiai nyugalom:)
Sajnos egyet kell értsek Veled!
A Taccson van egy remek kis írás a MetalCom eddigi igazolásairól.
Kiemelném,hogy pl Szappanos,Lukic,Zsótér,Nagy Dominik milyen népszerűségnek örvend,de egy Tamás Krisztián sem panaszkodhat.
Ezek azért érdekes dolgok,mert van akit úgy tűnik,hogy többen elővesznek a kelleténél. Erre itt kiderül(ahol szavaztak a szurkolók),hogy mégsem az az irányadó.
A taccson én speciel kurvára tudnék örülni egy olyan „remek írásnak” ami Hemy éra igazolásairól szól. A túloldalon azt gondolom már kicsit fullba nyomják a pesszimizmust és a klubházzal való totális szemben állást. Belekötnek a Docherty cikkbe, belekötnek, hogy már az edzőtábor első napján miért nincsenek képek, belekötnek, hogy hoztunk egy szakember gárdát, az élő fába lassan. Nekem az az oldal…na és itt befejeztem. Én sem örülök az elmúlt 3 évnek és most is fogok kritikával élni, ha nem megy a csapatnak, de hogy ott egyesek már ott tartanak, hogy inkább vasas meccsre járnak a Honvéd meccs helyett, hát az több mint dühítő!
Ha BL-t nyernénk nekik akkor is csak fikázásra telne. Valami miatt nagyon pipásak a jelenlegi tulajdonosi körre. De az első naptól kezdve. Szóval semmi meglepő, csaka szokásos fanyalgás. A csak.taccs fikázásban verhetetlen.
Úgy gondolom, hogy TK akkoriban, mikor kinézték, remek formát és fejlődést mutatott, amit magasabb szintre emelni nem mindig sikerül Neki azóta sem.
Talán elég diplomatikus voltam.
Heló! Tamást nem a Milan nézte-ki, v játszot is náluk, nemvaok benne biztos hogy történt?
Köszi!
De! Milan Primavera játékos volt.
Hunor ez a normális…ha ezer ember ül egy teremben legfeljebb 100-nak van a témához kapcsolódó véleménye, ebből legfeljebb 10 veszi a fáradtságot, hogy elmondja a véleményét/hozzászóljon, de ha szavazni kell, azt szinte mindenki tud. Gondolom nem kell magyarázni, arra gondoltam, hogy én pl. nem kedvelem Tamás Krisztiánt, mint játékost, plusz -ha kell, ha nem- megnyilvánulok itt, akkor az én véleményem lesz olvasva „mérvadó” miközben vannak vagy 100-an akik nem feltétlenül értenek egyet, de nem írogatnak. Szóval csalóka ez. Arról nem beszélve, hogy akár százszor is szavazhattál. Nekem is tetszett a szavazás, de -hogy is szokták mondani?- nem reprezentatív annak ellenére, hogy sok mindent mégis elárul rólunk, szurkolókról.
és kb. erről is volt egy másik jó írás a taccson nemrég 🙂
Ejj, de megnézném az esti meccset! Remélem közvetítik a győriek!
A Kispest-drukkerek a C-szektor arra kijelölt részén foglalhatnak helyet és a C-bejáraton keresztül léphetnek be a stadionba, amelynek kapuit 45 perccel a kezdés előtt, 18:15 órakor nyitjuk meg. (A belépéshez 0 forintos jegyre van szükség, ezt a helyszínen lehet átvenni majd.) Aki pedig nem tud ott lenni a találkozón, az streamen követheti majd a mérkőzést.
https://honvedfc.hu/hirek/nyitott-kapuk/2022-07-15
Köszi, ez jó hír!
Én sem tudok menni de legalább nem azon a szöveges izén kell követni.
streamen nem tudod nézni ?
Ha minden igaz igen, csak este indulunk nyaralni 😀
Sztem ez az utóbbi évek egyik legizgalmasabb kerete. A 26-os keretből kilenc U21 játékos van és a tavalyi évről azok maradtak, akiket én is megtartottam volna (kiv. Patya és Boti. Bár sztem Patya maradhatott volna de menni akart, Boti viszont ki lett rakva. Meg a Herceg sem volt totál szar.).
És a skót tag azt mondta, hogy elégedett a kerettel :O… max egy gyors játékos előre, de kb ennyi (remélem senki nem tudja már a klubházban Moutari számát).
Na most ha valaki erre azt mondja, hogy nem izgalmas, az „Wir haben Pflichtmitten unter Heimblatt”.
Ó, a Top Secret című klasszikus, amikor a főhős a vonaton németül tanul: „Savanyú káposzta van a bőrnadrágomban” 🙂
Most a másik skóton a világ szeme.
Nem szeretnék kárörvendő lenni,de a névtolvajok eddig simán kiesésre állnak.Valahogy nem tudok nekik szurkolni.
Na de miért? :-))))
Már a sorsolásoknál örültem. Ott eldőlt ez. A Guinares kapusa és a cserekapusa annyit ér mint a felcsúti kezdő összesen. Nem sok esélyük van.
ezeknek csak a családjuk szurkol.
közben Mezga is hozza a formáját…
Kisvárda egész jól tolja…
A meccs után Aranyoroszlánok!
Mindezt úgy,hogy elment a legjobbjaik közül 2 játékos.
Olyan szinten vannak jól összerakva,hogy az már fáj.
De persze azért hülye Révész.
Érzékek Birodalma…
Van egy mai cikk az NSO-n Dochertyvel, amiben eléggé egyértelműen elmondja hogy már csak egy gyors támadót szeretne igazolni, de ő jelenleg is elégedett a kerettel. Ez alapján is, sok igazolásra már nem kell számítanunk.
Legyen szabad megjegyeznem, hogy ez az interju sokkal jobban tetszik mint a honlapos. Valahogy van benne rendszer. Nem ujsagiroi profizmusra gondolok, hanem Docherty pajtás altal elmondottak tetszenek. Erzek belole erolkodest a jobb szereples erdekeben. Kell egy gyors, golkepes, azonnal bevethető tamado, es kell az osszeszedett, taktikus játék.
Egy het es kiderul merre indulunk, de azt mondanam a zete elleni gyozelembol/veresegbol meg komoly kovetkezteteseket nem lehet majd levonni. En valamiert az elso 5 fordulo utan alkotnek vitakepes velemenyt.
Felkészül Prosser.
Én azt mondom,hogy ő (is és Koszta is),ha megfelelően fel van készítve minden tekintetben,akkor tud(nak) jó(és nagyon jó) teljesítményt nyújtani.
Egyik sem egyénileg zseni,hanem mindkettő csapatjátékos.
Márpedig elvileg csapatban gondolkodunk.
Jelen helyzetünkben még Prossernak is örülnék,feltéve ha beáll a sorba.Több variációs lehetőség lenne vele.Egyébként ma Filipen gondolkodtam, nem-e Hidi és Boti győzködi őt,hogy menjen a vasashoz.Mondjuk ez csak feltételezés,vagy csak a meleg miatt gondolom.
Ebben a helyzetben én is igy vagyok vele.
Prosser csapatjátékos? Én nagyon nem így emlékszem. Pedig sokáig nagyon szerettem, és reméltem hogy beválik, mint ifjú tehetség. Szidtam Rossit, hogy nem játszatja. De amikor eligazolt, visszanéztem pár meccsét, és megértettem Rossit. Használhatatlan volt a kiscsávó, mert mindent egyedül akart megoldani. Persze ha benőtt a feje lágya, és alázatos lett, akkor OK. De nagyon meglepődnék. Ezerszer inkább Filip jöjjön.
Amióta elment sokat fejlődött gondolkodásban.
Már nem önzőzik feleslegesen,nem húzogatja annyit a labdát,nem tili-tolizik.
Koszta lehet marad Ázsiában.Nekem Prosser nem a lieblingem,azok után,hogy pintert istenítve eligazolt az akkor nb2-es csútba.De tény,dinamikus ,gyors és ha nem öncélú focit játszik,hanem csapatjátékos lesz,akkor egye fene.Bár utánunk sehol nem tudott igazából gyökeret verni és jól teljesíteni.
Igen.
Egyébként Prosszer és Koszta is Lanza mellett tudott jól működni(mint ahogy Eppel is),most van egy Lukic,aki ha nem is az olasz minőségét képviseli,azért nem rossz egynek.
Amúgy az legalább jó, hogy egy héttel a kezdés előtt már szinte kész a keret. Nem a meccsek után kezdünk el igazolgatni. Egy másfél hét alatt szerintem a kanadai is megtanulja a dolgokat. Aztán ha van rá lehetőség még lehet igazolni, főleg aug. végén lehet még kifogni jobb neveket.
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-a-klub-sportigazgatoja-a-strategiai-tervezestol-remeli-a-sikereket-2904281
Most 2-zűd havernak (inkább szomszéd) szívom a vérét. sík idegek, azt hiszik hogy a nagy Ferencváros verhetetlen! Én nemszoktam kárörvendezni, de a FTC-MTK 0:3 leszarjuk kamurangadót nemtuom elfelejteni!!!
Azt hiszem ma,a maradék hàrom kupacsapatunk totàl befogja àrazni mennyit èr a magyar fos liga.. Bàr valaki(k)szerint sokat fejlödött a szinvonal:):)
Szerintem az nb1 szinvonalat inkább a fasza gazdasagi helyzet fogja bearazni. Kvazi mindenkinek szarabb lesz az anyagi helyzete, ha nem iden, hát majd jovore, es akkor -ha csokken- a szinvonal esésén latHATjuk majd a bearazast.
Amugy kisse akademiai vitanak tartom a szinvonalasdit, mert kurva nehez adekvat modon merni. Inkabb csak erezzuk, kinek-kinek izlese szerint…
Hát azért kurva sokat fejlődött. A tegnapi párharcnak a ződek voltak a(toronymagas) esélyesei. Elkúrták. Ennyi. De a világ focija is folyamatosan erősödik,fejlődik. A szintet tartani sem könnyű egyébként,látjuk milyen taktikai repertoárokkal és milyen minőségi játékosokkal rendelkeznek pl egy slovannál is(vagy akit pl előtte kivertek).
Az nb1-et meg behúzogatja pl a fradi,de lefocizni nem igazán tudja a többi csapatot. Emlékezhetünk,hogy minket is általában egy góllal,némi szerencsével szokott megverni.
A fradinál én abban látom a gondot, hogy ugye nem tudtak a játékosok 32 Km/h sebességgel futni… 🙂 https://player.hu/sport-3/fradi-gyorsasagi-szint
Kezdik túltolni azt a hatalmas nagy profizmust. De legalább ne reklámoznák…
Bizony, hogy rengeteget fejlődött a bajnoksagunk színvonala. Az a teljesírmény, ami 5 éve elég volt a bajnoki aranyhoz, az ma a bentmaradáshoz is kevés lenne. Aki ezt nem látja, annak felesleges is a fociról véleményt formálnia. A nemzetközi kupákban elért eredmények semmit nem jelentenek. (i)
ezt kicsit furán raktad össze, mert vannak benne irónikus(nak szánt) elemek 🙂 , de közben szerintem igenis fejlődött a bajnokság színvonala.
más kérdés, hogy ha csak a nemzetközi kupán keresztül ítéljük meg, akkor lehet h más eredmény látszik, mint ha csak a bajnokság meccseit vagy a csapatok értékét nézzük.
De hàt nem pont a nemzetközi kupàban lehet lemèrni a fejlődès mèrtèkèt? Mutatott jàtèkban,eredmènyessègben stb.. Vagy elèg rànèzni a Transfermarktra,azt megàllapíthatjuk hogy „hoppà itt bizony komoly fejlődès törtènt”Nekem az mèg nem fejlődés hogy Pl: Bognàr Gyuri paksa jàtszik egy 8-6 os meccset a gyirmóttal,azt huha micsoda meccs vót,minden fasza:)
A nemzetközi kupákban való szereplés miatt 5 helyet lépett előre az nb1 2017 óta. Ezt az uefa mondja,lehet kamu
csak ott lehet ? ( a nemzetközi téren)
akkor nézzük a válogatottat….mekkora qrva nagyot léptünk előre és több poszton is nb1es játékossal!
baromi sok aspektusa van a kérdésnek.kb ezt próbáltam lentebb is fejtegetni, nem túl sok megértéssel övezve.
pár dologban van 1 kis előrelépés, sokban nincs…és nem mellékesen a nemzetközi tőke-foci még gyorsabban, látványosabban fejlődik.
a sport is hasonló, mint a gazdasági színvonal, jobb esetben csökkenthetjük a különbséget, de kicsi az esély bármikor is utolérni a nyugati ipari, gazdasági szintet,
// sajnos a fociban is hasonló a helyzet, még ha itt akadnak is kivételek
Azért tűnik számodra furának, mert más a véleményünk. Szerintem nem fejlődött annál többet, mint amennyi időről időre a fejlődés a nemzetközi fociban. Ez azt jelenti, hogy -szerintem- semmit nem lépett előre bajnokságunk nemzetközi viszonylatban. Itt persze nem a költségverésre gondoltam,abban tényleg egyértelmű a fejlődés.
Ui: az a fejlődés is inkább az iramot érinti, nem annyira a színvonalat.
Korábban a Debrecen ha elért sikert az csoda volt. Mosta fradi ha nem jut Bl csoportkörbe (ami még nem lefutott) akkor semmi nem fejlődött.
a végén kiderül, hogy a véleményünk sem nagyon tér el, csak másról beszélünk
Szerintem eltér. Én azt mondom, hogy technikailag nem lépett előre a bajnokság (egy-egy kiemelkedő csapatot nem véve általánosnak). Iramban van valamennyi fejlődés.
színvonalról volt szó és az iram is a színvonal része.
de nem erőltetném tovább a témát. 🙂
Remek ötlet! 🙂
Annyiban mindenképp fejlődött hogy egyre nehezebb bennmaradni, és már nem elég pl. a régi kispesti liebling játékos. Láttuk tegnap is, ide tényleg rohamn**ek kellenek… Sorry
Ebben szerintem (nehezebb bennmaradni) nagy szerepe van , hogy érintettek vagyunk. Korábban is szoros volt a vége (a 12 csapat óta),a Diósgyőr pl évekig megúszta az utolsó fordulóban, míg végre kipottyant.
Esküszöm a Vasasról 1-MÉH-telep jut-eszembe, már elnézést tuom emberekről van szó. De ez az észnélküli leigazolunk bárkit, poszt nemszámít, csak a név + tapasztalat, feltűnő! UI: Mielőtt leírtam volna, 1-Vasas haverral beszélgetem…
Színkülföldi ratyit beárazták a pozsonyi tirpákok!
igen, az feltűnő volt, hogy mennyire nem tudnak csapatként játszani a ződek . Így még akár a bajnokságban is van ellenük esélye egy igazi csapatnak (mint remélem mi : ) )
Azért a ződeknek nagy erkölcsi, szakmai pofon és anyagi veszteség lenne, ha kiesnének a slovan ellen és csak a konferencialigaköreb jutnának be.Ami ugye mondjuk ki a futottak még kategória. Szemben azokkal a kubi nyilatkozatokkal, hogy ezzel a kerettel a M.City-vel is felvennék a versenyt és alap a BL csoportkör.
szerintem a nagyarcú edző kicsit elcserélte magát
Is. 🙂 Ezzel a kerettel gólokkal kellett volna verni a pozsonyiakat. Taktikailag is harmatgyenge hála istennek a szovjet csoda.
valóban, elcserélte magát az orosz. Abban a pillanatban, hogy levette Laidounit (lehet nem jól rom, sorry) a kp-ről, összeomlott a kp-s védekezésük és úgy jöttek át rajtuk a tótok, hogy öröm volt nézni. Emellett a sem a gólpassz király Mercier, sem a Loncar nem tett hozzá semmit a játékhoz, sőt, velük sztem lassult a fradi. A slovan egyben volt, játékosainak jobban átjött a tét. Mindig azt mondom, hogy az esetleges hiányosságokat lelkesedéssel és csapategységgel lehet egy-egy meccsen kompenzálni. Sztem innen a slovan nagyon jó helyzetben van. A fradinak menni kell a gólért, ők meg nyugodtan kontrázhatnak. Sztem ha a ződek kiesnek és csak a konfetti liga marad, akkor lehet gazdaságilag is megrottyannak, mert ugye ők minimum EL pénzekkel, de leginkább BL pénzekkel számoltak. Ahhoz képest a konfetti aprópénz. A kieső bevételt pedig nem hinném, hogy a jelenlegi gazdasági helyzetben bárki is pótolná.
„az esetleges hiányosságokat lelkesedéssel és csapategységgel lehet egy-egy meccsen kompenzálni”
ez a lényeg Szabi, ez fogja meghatározni a csapatunk erejét…a többi csak tudományos elemzésnek álcázott duma.
aki most meg „tudja” mondani, hogy milyen szakmai munkát végez az új stáb és hogy milyen lesz a csapatunk, főleg az mire lesz elég a bajnokságban, az hazudik.
„az esetleges hiányosságokat lelkesedéssel és csapategységgel lehet egy-egy meccsen kompenzálni”
ez a lényeg Szabi, ez fogja meghatározni a csapatunk erejét…a többi csak tudományos elemzésnek álcázott duma.
aki most meg „tudja” mondani, hogy milyen szakmai munkát végez az új stáb és hogy milyen lesz a csapatunk, főleg az mire lesz elég a bajnokságban, az hazudik.
azt gondolom, hogy abban a cikkben, amit Dohertyvel készítettek nem csak bullshitek voltak,nem szedném le mindjárt róluk a kereszvizet és állítanámbe, hogy lózungokat beszél, mert azért voltak benne, olyan meglátások, amiket mi is tavaly itt kibeszéltünk, elemezgettünk, hibaként. Vélek vmi szakmaiságot felfedezni, pislákolni, szemben az elmúlt évekkel, amikor olyanok akarták a hajót kormányozni, akiknek fogalmuk sem volt a fociról.Szóval én az első kör után mondok majd véleményt igazából mindenről.
Szerintem meg egy null után azt hitték, hogy meroggyantak a tótok, de nem így történt.
Jól megkell büntetni őket, három napig nem jöhetnek le a fáról.
Megerősítve, hogy Filippel tárgyal a Vasas…
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-valogatott-tamadot-hozhat-haza-a-vasas-2904035
Eddig mi is eljutottunk. Remélem nem sikerül nekik,őt már irigyelném
Sajnos erre ne vegyèl mérget.
Mostmár én is elégedetlen vagyok 🙁 Rohadj meg Kungabi
Lehet mèg elègedetlenebb is leszel hamarosan.
Pont most,amikor jönnének a sikerek?
Pisont marad,Dajka megy
https://www.honvedfc.hu/hirek/tovabbra-is-kispesten/2022-07-20
Pisont István a legnagyobb Király!
Ahogy az interjú elején is említettem, nem az ígéretek a fontosak, hiszen azok csak szavak. A következő hónapokban bizonyítanunk kell, hogy jó irányba halad a klub és ha így lesz, akkor a Kispestnek szenvedélyesen drukkoló szurkolóink is mellettünk állnak majd.
Ez így igaz. Ezzel sztem mindannyian egyetértünk.
Egyébként tényleg meg lehet most mutatni, hogy nem dumabercik vagytok. Sztem úgy nagyjából 5 forduló után minden kispestinek határozott véleménye lesz rólatok. Tényleg csak rajtatok műlik, hogy milyen.
Azért néha nem árt számszerűsíteni a tervezett eredményt, mert az mérhető is.
„a Honvédtól elfogadhatatlan ez a szereplés, ennél többre, jobbra van szükség.”
Minimum cél tehát a 8.hely.
ÁÁÁÁÁÁ NE! Nehogymár az új gárdánk 1-helyezést javuljón? Szrntm ha jön még 2-arc, 5-6.-hely benne lesz a gárdába! Előérzetem!
Sok év után azért 1 koncepció szerű vázolat. Végre! Remélem tarthatóak lesznek a felvázoltak.
Azért basztam volna végére egy: „Terveink szerint idén jobbak leszünk mint tavaly, a cél a 6-7. hely minima”. Ez az egy dolog hiányzik a cikkből. Ez hiányzott már Bódognál, Horváthnál, Vignjenél is. Tehát nem azt várom, hogy 3. leszünk vagy meghalunk, hanem valami intervallumot. Szerintem ez kéne, pont azért mert mérhető.
Caak úgy lehet számonkérni, ha ki van mondca a cél. Az nincs konkréten kimondva sajnos.
A lényeg, hogy az első tizenkettőbe benne legyünk.
Ez teljesíthetőnek tűnik
Ugyebár „Bullshit” végére minek ezek, amikor különben is megszűnt a Honvéd?
Nem szűnt meg. Kiesett. Jövőre szűnik meg.
(ja…értem, leesett)
Akkor lesz akció az ajándékboltban? Csak mert szeretnék pár dolgot és nem mind1 milyen áron veszem.
Azt mondta a tavalyi szereplés elfogadhatatlan. Szóval a 9. nél jobb az elvárt 😀
dixi, minden bekezdés arról szól, hogy jobbak legyünk…:)
elől még eléggé képlékeny a keret, nehéz lenne most még számokat mondani.
Sajnos ezen nem tudok már változtatni, el kell nézned nekem. Aki egész életében számokkal dolgozott, számokat kértek rajta számon, és számokkal számoltatták el, annak kell az elszámoltatás lehetősége, a számszerűsítés.
(Büszkén jegyzem meg, ez Guiness rekord, az egy mondaton belül leírt ‘szám’ kifejezés használatának mennyiségét tekintve, de ha komolyan veszed, akkor azért tényleg így gondolom)
Szetm nem überelted Snow..tegnapi f.s és sz.r szóhasználatát mennyiségben.
De nem egy mondatban. El akarjátok vitatni a rekordomat.
Egyébként fost írni mindig könnyebb mint számot.
Mert ha minden szám fos,
Akkor a fos is számos.
Szóval nyertem…
Megszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért.
Sőt!
Elkelkáposztástalaníthatatlanságoskodásaitokért.
Nos?
Elkelfoskáposztástalaníthatatlanságoskodásaitokért
Megfosszentségteleníthetetlenségeskedéseitekért
jesszusom, persze, nyertél, nem kicsit nagyon 🙂
Na, azért… 🙂
Zetére gyüssz-e?
Fussunk össze.
(ma ilyen verses kedvemben vagyok… 🙂 )
„Füst illat száll és szól a Tábor,
a ZTE meccset alig várom.
Dixi is már megnyugodott,
így hát vele pertut iszok.
Lukic közben kettőt rámol,
skót edzőnk is csárdást táncol”
🙂
Nekem csak ennyi a költői vénám, hirtelenjéből. )
Igen, megyek ZTE ellen és jó lenne összefutni.
PLÁGIUM! (Szarkazmus!)
Tessék?:)) kit plagizáltam Rob?
Schmitt Pált
A zárójelben lévőt is olvasd el csípős vicc volt elhiszem!
🙂
Jajj de szép 🙂
Nem szarolt a fos szóval 😀
Interjú – Chris Docherty vallja, a pályán kell megmutatni, hogy szakmai vezetésével valóban jó irányba halad a klub
https://honvedfc.hu/hirek/bizonyitek-nem-igeret/2022-07-20?fbclid=IwAR3L-aJ0yDKJFSaYhFNFN8YdRUHwrfAKR0sV6qTQgfXMVMZGvgU_J4iyW-I
Mondtam én, vagyis páran mondtuk,hogy mi csúszott el.
„A labda nélküli játékunk, a védekezésünk nem volt elég hatékony, ezért is kaptunk sok gólt, míg támadásban Nono távozása után hiányzott a kreativitás”
Vignijevic azzal mindenképpen megszívta,hogy bár Petrusenko és Doka érkezésével stabilabb lett hátul a csapat,viszont Nono nem pótlásával kiheréltük magunkat elől és folyamatosan kontrázhattak minket.
Azért Plakuschenko meg Mitrovic érkezésével lesz kreativitás az biztos, plusz azért ott lesz egy Bocskay is. A védelem és a kp. készen van azért.
Szapi
Doka-Batik-Prenga-Tamás
Mitrovic-Bocskay-Plakuschenko (+Petrusenko, Zsótér)
Az első hármas azért még kérdéses nagyon, kíváncsi leszek a ZTE ellen a kezdő támadókra.
Szerintem
Ricsi, Lukic, Zsótér lesz jelen állás szerint.
5 magyar. Nálam itt a határ. De ha Zsótér Mitrovicot padoztatja és Kerezsi kezd az se baj 🙁
Szerintem Zsótér középpályás lesz, ő is úgy nyilatkozott, hogy ott a legjobb. Nálam is az 5: Szapi, Batik, Tamás, Berci, remélem alap.
Tamás max. azért lehet alap, mert nincs más. Sztem borzasztóan hülye még ehhez az egyszerű sporthoz is. Elé kéne valaki mindenképp
Kitalálta valaki,hogy hülye a játékhoz,azóta divat lett egyeseknél ez a szöveg.
Az edzők a hülyék,mert játszatják,Kovács Zoltán is hülye,mert vinni akarta a dózsába(látjuk mennyire besült pl Zivzivadzéval is). Legyen akkor mindenki hülye.
Nono is mekkora szar volt,igaz a távozásával megszűnt a támadójáték is.
Nálam nem divat, nem követek senkit. Csak nézem a meccset, és ezt látom. De mondjuk nem is vagyok ezzel egyedül.
Igen kézilabdafocit játszotunk, körbe-körbe adogattuk s vissza, ötlettelenség, aztán felíveltük lesz ami lesz sanszon, és semmi, majd ellenfél kapuskirúgás!
Nagyon komoly a háttéri munka, remélem gyümölcsöző lesz!