Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 30, 2022 7:48 de.

Hajrá mindkettőnek,de sztem sem lesznek már itt jövő ilyenkorra.
A horvát home-office-ból nem fog csodát tenni,Doherty meg a maga 30 évével
préda lesz mindenkinek,kivéve a 20-as éveikben játszó fiatalok+a többi akadémista. Urbányi is igyekezett rendet rakni,ő is rosszul jött ki belőle,pedig ő rutinos róka.
Nb1-et sem ismerik,amíg kiigazodnak rajta,addigra lehet a türelem is elfogy.
De tényleg hajrá,én biztosan nem fogom őket betalálgatni és remélem megcáfolják a véleményemet.
Amit pozitívumnak látok,hogy a modern focit átláthatják és érthetik,lehetnek kapcsolataik,hozhatnak fiatal és sikeréhes játékosokat. Több szem,többet lát alapon alaposabban felkészülhetnek a mérkőzésekre.

Pelso
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 30, 2022 9:04 de.

Szerintem sanszos, hogy a horvát a főnök, home vagy nem home, az ő képességeit pedig nem kérdőjelezték meg a fanyalgók sem.
Vignje ismeri az nb1et, a meccseléshez ez a fontosabb,
Ha sikerülne azokat a meccseket behúzni, amik idén flegmaság, lazaság, fegyelmezetlenség miatt ment el, akkor nem lehet kérdés, hogy a tabella első felében a helyünk.
Ehhez elég lehet 4-5 embert cserélni a kezdőben.
Nem vagyok pesszimista…sokkal optimistább sem, de egyelőre várakozó állásponton várom a minőségi cseréket a keretben.
Nem hittem el, hogy ki akarnak ejteni minket, nem hiszem el, hogy tönkre akarják tenni a csapatot, a klubot.
A 2 új emberrel és a kapcsolatrendszerükből kell érkezzen olyan tudás és játékos anyag, amivel előreléphetünk!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Pelso
május 30, 2022 11:14 de.

Egyértelműen a horvát tűnik a főnöknek.
Remélem hogy feljebb megyünk ettől,mindegy kivel. Ha ezzel a duóval,akkor velük. Nekem nyolc. Még egy ilyen évünk ne legyen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 30, 2022 9:17 de.

Bízom benne, hogy ez a két ember felkavarja az állóvizet. Én megadom a bizalmat nekik és ami fontos, hogy kapjanak szabad kezet és Kun a pénz becsatornázásán és a kézfogásokon kívül egyebet ne csináljon. Sinkó meg takarodjon a p.ba, ahogy Nagy L. is. Vignje meg felejtse el az a töketlen, deffenzív futball és építsen egy támadójátékot jobban előtérbe helyező csapatot és nem szeretném meglátni, hogy idén akár egyetlen meccset is beáldozunk bármiért is.

robert szeman
robert szeman
május 30, 2022 6:42 de.

Örülök a hangulat változásnak, ami érezhető az OFF TOPIC-n!

belos
belos
május 30, 2022 6:26 de.

Ez ugye nem ő? Ugye nem?

https://www.facebook.com/chrisdoc1to1/

UPDATE: nem ő 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  belos
május 30, 2022 6:42 de.

Nem hinném. Skóciában ez a név olyan lehet, mint nálunk a Kovács István. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  belos
május 30, 2022 6:38 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2022 6:57 de.

Az FB profilján is van egy kép, ahol két kisgyerekkel beszélget, ott sem hasonlít a mi Chris srácunkra.

Pelso
május 30, 2022 6:06 de.

comment image
Chris Docherty sportigazgatóként, Ivan Kepcija szakmai tanácsadóként segíti a jövőben a Honvédot
Egy új szakmai vezetés felállítására van szükség – ezt is hangsúlyozta szezonértékelő interjújában társtulajdonosunk, Mendelényi Dániel, és ennek megfelelően klubunk megegyezett a skót Chris Dochertyvel és a horvát Ivan Kepcijával, akik a jövőben a Honvéd munkáját segítik. Docherty sportigazgatóként, Kepcija pedig szakmai tanácsadóként.

A két szakember nem először dolgozik majd együtt, hiszen Docherty a Hajduk Splitnél már segítette a sportigazgató Kepcija munkáját, csakúgy mint a horvát szövetség számára készített fejlesztési tanulmány összeállítása során.

Új sportigazgatónk, Chris Docherty hazájában, a skót szövetségnél kezdte karrierjét, ahol a játékosok fejlesztésével, az ellenfelek, illetve a mérkőzések elemzésével foglalkozott, míg később az U21-es válogatott stábjának volt a tagja. Kínában szintén a fiatalok fejlesztése tartozott hozzá, majd jött a Hajduk Split, ahol Kepcija munkáját segítette, elemzésekkel, a klub, az edzők és a játékosok fejlesztésével, illetve dolgozott az akadémia és az első csapat közti átmenet megfelelő kialakításán is.

A Hajduk Split után Skóciában, a Dundee Unitednél folytatta karrierjét a 30 esztendős szakember, itt teljesítményfejlesztésért felelős igazgatóként tevékenykedett, továbbá fontos szerepet kapott a klub akadémiája és az első csapat közötti kapcsolat még hatékonyabbá tételében. Kurzusokat állított össze és tanárként megfordult a Real Madrid egyetemén, legutóbb pedig az orosz Akron Togliatti sportigazgatója volt.

„Örülök, hogy csatlakozhatok a Budapest Honvéd csapatához – kezdte székfoglalójában Chris Docherty – Komoly hagyományokkal, gazdag történelemmel és remek infrastruktúrával rendelkező klubhoz érkezem, amelynek erős akadémiája van, nagyon várom már a közös munkát. Tisztában vagyok vele, hogy szükség van néhány stratégiai változtatásra, mivel a legutóbbi idények nem feleltek meg a szurkolók, illetve a vezetőség elvárásainak. Jelenleg minden erőmmel azon vagyok, hogy a lehető legátfogóbb elemzést készítsem el a Honvédról, és ígérem, hogy ennek végeztével részletesen beszámolunk erről. Elkötelezett és motivált vagyok, azt szeretnénk, hogy a Honvéd méltó legyen a klub értékeihez és megfeleljen az elvárásoknak.“

A szakmai tanácsadóként érkező Ivan Kepcija a Dinamo Zagreb akadémiáján kezdte sportvezetői munkáját, aztán a Legia Varsó technikai igazgatója, majd a Hajduk Split sportigazgatója volt, a Legiával bajnoki címet és kupagyőzelmet ünnepelhetett. A Hajduk után Skóciában folytatta munkáját, a Hibernian vezető játékosmegfigyelője volt, tavaly ősz óta pedig a bosnyák FK Szarejevónál dolgozik tanácsadóként.comment image
(fotó: nacional.hr)

Jelentős történelemmel és komoly potenciállal rendelkező klub a Honvéd, örömmel csatlakozom, hogy szakmai tanácsadóként segítsem a munkát – mondta Ivan Kepcija. – Amikor találkoztam az együttes tulajdonosaival, vezetőivel megfogott a szenvedélyük és éreztem rajtuk a klub iránti elkötelezettséget. Kiváló infrastruktúrája és remek akadémiája van a Honvédnak, szeretnék én is hozzátenni a sikeres működéshez. Érzem ennek a felelősségét, ezért is jelent sokat, hogy egy ilyen közösség tagja lehetek.“

Kun Gábor a Budapest Honvéd FC ügyvezetője a szakmai munka erősítését várja a két szakembertől:

„Chris és Ivan érkezésével azt a szakmai munkát szeretnénk átalakítani, megerősíteni és hangsúlyosabbá tenni, ami a játékoskiválasztástól a csapatba építésen át egészen a számonkérésig terjed. Jó kluboktól jönnek és dolgoztak már együtt, így azt várjuk tőlük, hogy tapasztalataikat és kapcsolatrendszerüket hasznosítva sikeresebbé tegyék a Honvédot. Emellett még várhatóak átalakítások bizonyos sportszakmai területeken és természetesen a játékoskeretben is jelentős változás lesz”.

Chris Dochertyt és Ivan Kepciját szeretettel köszöntjük Kispesten, sok siker kívánunk nekik a Honvédnál!
https://honvedfc.hu/

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Pelso
május 30, 2022 6:30 de.

Yes!Yes!Yes!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
május 30, 2022 6:21 de.

Ezt írtam a mááááásik felületre:
Most bevallottan (és magamtól amúgy idegen módon, kissé szégyenkezve, de) kibaszott negatív leszek: jövő ilyenkor egyikük sem lesz már itt.

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2022 7:26 de.

kb. mint aki RW társaságában töltötte a hétvégét és együtt nyalták a citromot…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
május 30, 2022 8:09 de.

Hogy hívják a kis citrom mamáját?
Savanyú.

Egyelőre ennyi…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2022 9:44 de.

jaja…és anyúú Iróniában lakik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2022 6:44 de.

Légy pozitív, jövőre azért nem lesznek már itt, mert Kupagyőzelem és EL indulás miatt elszerződnek oda, ahol ismét rendet kell tenni. 🙂 Viccet félretéve, szeretnék és akarok bízni a jobb és szebb jövőben!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 6:52 de.

Oké. :-))

Szabi ez most szép volt!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2022 6:58 de.

Köszi, ezek szerint eddig csúnyákat írtam. :))

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 7:03 de.

…és kibontakozott egy szemantikai vita, aminek végén mindkét fél a Ráckevei Lendület kerékpár szakosztályának szurkolt a továbbiakban, élve-halva a csodás narancssárga-barna színekért. :-DDDD
Igen, mindig csúnyákat írsz, de torelár…tolárel…csak nyugodtan :-).

Adjunk esélyt nekik is, Annyi mindenkinek adtunk már…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2022 7:08 de.

Köszönöm, köszönöm! De tényleg, most már sínre kellene kerülni ennek az egésznek, mert ha ismételten az elmúlt 3 év szenvedéstörténetét kell megtapasztalni, akkor én végérvényesen elkötelezem magam a ráckevei Lendület mellett.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 7:13 de.

Hát három év után már időszerű lenne egy kis nyugalom meg fejlődés, siker, magabiztosság ésatöbbi…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2022 7:25 de.

Nekem sem bírja már a pacemakerem, szóval jó lenne.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
május 30, 2022 6:22 de.

Amúgy hajrá! Honvéd drukker vagyok, nem kívánok rosszat a csapatnak, azt csinálja helyettem más…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Pelso
május 30, 2022 6:09 de.

Hál’istennek a horvát jött és nem a Horváth 🙂

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 30, 2022 7:42 de.

Nem bánnám, ha 1 év múlva így írnánk : a HORVÁT. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 3:47 de.

Bocskay biztosan visszatér Kispestre! Azt gondolom, hogy ez egy nagyon jó hír így a hét első napjára. https://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-ket-magyar-jatekos-is-hazater-itthon-kezdi-a-felkeszulest-2894999 Tőle sokat várok, sztem biztos pontja lehet a kp-nak. Jöhet akkor a szakmai igazgató és a scout bejelentése is 🙂

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 5:08 de.

Mikor itt volt is tetszett az intelligens,olykor kőkemény,de sportszerű játéka. Viszont akkor még valami plusz hiányzott belőle.
Hallottál róla véleményezést a volt csapatánál? Hogy mehetett neki,meg voltak vele elégedve?
Az már jó dolog,hogy saját bevallása szerint fejlődött(lehet meg is van az a kis plusz,ami korábban szerintem hiányzott-úgy sokat nyernénk vele).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 30, 2022 5:18 de.

Sajnos nem tudok szerb véleményeket, onnan semmi kapcsolat, még kézen közön sem, hogy véleményt kaphassak róla. Amit látok, hogy sokat fejlődött fizikálisan. Azért a szerb liga sztem jobban épít a fizikai elemekre a test a test elleni harcokra. Ami sztem nekünk jól jöhet, hogy Berci nem fog megijedni az árnyékától, illetve az ott felvett és elsajátított hozzáállásból is profitálhatunk. Egy-két meccsét néztem ott egyáltalán nem lógott ki lefelé.Sokat futó játékos.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 1:34 du.

Amit én hallottam, hogy maradt volna még. Reméltem, hogy még 1 szezont kap és fullos játékosként tér vissza, stabil kezdőbe (csapatbeli sérülések és covid nyitott neki utat, amit ki is használt. Ez már önmagában dícséretes)Így is remélem, de féltem is. Bízom abban, hogy a megújított vezetéssel jól ki fog jönni és az edzés munkájával NV is elégedett lesz és játszatja. Hajrá!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 30, 2022 1:42 du.

Tusi,ez bíztató Bocskay-val kapcsolatban,köszi.Őt nem szabad elherdàlni!Amúgy a cikkből is az jött le,hogy jól érezte magát.Szüksègünk van egy jó Bocskay-ra,sztem àllandó kezdő lehet!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 30, 2022 5:14 de.

Itt azt is elfelejti, amit felszedett. Nekünk két edzőre van szükségünk. Egyik a védelmet, a másik a támadást oktatja. Eddig a kettő, egy edzővel sose sikerült.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 30, 2022 5:20 de.

Ez így volt az utóbbi években igen.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 30, 2022 3:31 de.

Mikor kezdődik az alapozás?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 30, 2022 5:20 de.

Ilyen építőanyag árak mellett lehet, várni kellene kicsit, meg a „CSOK”-ot se utalták még ki. 🙂 Szakember szinten is ugye van hiány, szóval ráérünk arra még:)

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 5:35 de.

Akkor feltehetőleg, a „megérdemelt” pihenésüket tölthetik június közepéig. Utána is nagy lesz a tiltakozás, úgyhogy július végéig semmit se fogunk megtudni. Lehet, hogy jobb is. Egyébként nekem is tele van a szandálom, hogy semmi sincs, meg minden 4-6-8 hét.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 30, 2022 5:46 de.
Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 30, 2022 5:56 de.

Ez csak azért lehet mert reklamáltam. Hurrá, mágus vagyok.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 30, 2022 6:06 de.

Olvassák a Blogot és látván, hogy leszólod őket és türelmetlen vagy, gyorsan kinyomták a hírt. 🙂 Ha viszont mágus vagy, akkor beszéljünk a lottószámokról is, privátban küldöm a mail címem :)))

László Szilágyi
László Szilágyi
május 29, 2022 8:06 de.

Beszédes a kapusbravúros videó. Tényleg úgy dolgozott a védelem, mint a zavarodott kőműves brigád másnaposan. Szanaszét volt mindenki. Szerencse, hogy Szappanost leigazolták! Atya ég, miket fogott!

robert szeman
robert szeman
május 29, 2022 6:24 de.

Szép Vasárnapot mindenkinek! Megértek mindenkit, jogos a felháborodás, kritizálás, találgatás,stb! Pelsoval 1gyetértek! Szrntm végül úgyis az történik majd, amit a Horvát & Skót-dúó prezentál! (és jön a „még” vagy „ha” vagy „mikor” szóval……………….de igazatok van!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 29, 2022 4:11 de.

A mostani eredmények(erdménytelenségek) tükrében megdicsőült Hemi korszak kapcsán sokan elfelejtenek valakit!
Hemingway kőkemény profi üzletemberként tulajdonolta a Honvédot!
Gács Pál tökéletesen összefogta a napi dolgokat ügyvezetőként!
Itt is hatalmas különbségek mutatkoznak a maiakhoz képest!
Viszont van valaki akinek ha jól tudom Rossit és Lanzafamét is köszönhetjük!
Mégpedig Fabio Cordella!
Az Ő olasz kapcsolati rendszere hozta meg tulajdonképpen a 2017-es bajnoki címet!
S ilyen lehet most a Kepcija-Docherty páros!
Reméljük így lesz!

Ray
Ray
május 29, 2022 1:59 de.

Nem Kispesti hír de lehet valakit érdekel. Állítólag Dárdai aláírt a DAC hoz. Akkor viszont nem lesz a vidi edzője.

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Ray
május 29, 2022 3:01 du.

Dac szurkolók Adrian Gulat mondjak, nem Dárdait. Plzennel voltak komoly sikerei BLben is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Ray
május 29, 2022 11:56 de.

Vmi romàn fószert ès 8 fős gàrdàjàt rebesgetik a molosoknàl.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 29, 2022 1:57 du.

A kopasz Nikolic óta ott se találják a megfelelő embert.

robert szeman
robert szeman
május 28, 2022 12:25 du.

Szerintem elintéződik a Horvát s a Skót szakik szerződése remélem, és utána (de lehet közben is?) jöhetnek az igazolások? Egy hipotézis…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 28, 2022 10:19 de.

Cavani távozik a United-tól. Jöhetne hozzánk. Traoré cseréjeként el tudnátok képzelni? 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 28, 2022 12:02 du.

Öreg már, és csak égetné magát.

Pelso
május 28, 2022 9:43 de.

a teljes nso cikk, amiből Roland osztott meg képeket lentebb :
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ns-ertekeles-ugyanabba-a-folyoba-leptek-a-kispestiek-2894643

Már csaknem egy hónapja beszámoltunk arról, hogy információnk szerint Ivan Kepcija érkezhet Kispestre. Úgy tudjuk, a horvát szakember valóban a Bp. Honvédban folytatja pályafutását, mégpedig szakmai tanácsadóként. Korábban dolgozott sport­igazgatóként a Hajduk Splitben, a Dinamo Zagrebben, a Legia Warszawában, a Hibernian FC-ben és az FK Sarajevóban is. A sportigazgatói székbe Chris Docherty  ülhet le, a skót szakemberrel a hírek szerint Ivan Kepcija jó viszonyt ápol. Ő korábban a Hajduk Splitben, a Dundee Unitedben, a Togliattiban dolgozott, s megfordult Kínában is. A Honvédtól azt a tájékoztatást kaptuk, ha bejelentenivalója lesz, a hivatalos felületein közzéteszi.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 28, 2022 8:34 de.

Talán nem mindenki olvasta.
Emberségből is bajnok a Honvéd focilegendája!
https://www.blikk.hu/sport/magyar-foci/kozma-mihany-honved-focilegendaja-jotekonykodas/3nkmpk8

Pelso
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 28, 2022 9:42 de.

tegnap osztottam itt lentebb.
rég voltál, lebuktál… 🙂

robert szeman
robert szeman
május 28, 2022 8:34 de.

Kik s ki lenne jó aspiráns igazolás?

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  robert szeman
május 28, 2022 9:17 de.

Vinicius és Varga Roland tudása alapján igen!
Formájukat tekintve nem biztos.
Örülnék Prosser, Koszta, Schön érkezésének is.
Kiskokót emlegetik még hát Nála is a forma meghatározó a tudása elegendő lenne.
Plusz valaki aki képes labdákat osztogatni s nem a szertárból tehát irányítóféleség

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 9:39 de.

Viniciust a gyenge teljesítmènye miatt rúgjàk ki ciprusról,a szerb vèdőtársàval együtt.Varga sem az araboknàl,sem a lengyel kiesőnèl nem jàtszott szerepet,perceket kapott.Szóval egyiket se hozzuk ide,plàne azèrt sem,mert 30 fölött vannak.Prosser a csúti kitèrője miatt nekem felejtős ès szerződèsköti az MTK-hoz,nem fizetnèk èrte.Schön jöjjön!Neki kispesti a vère is.Koszta bejàtszotta magát koreàban tuti nem jönne haza.Kiskoko,hanem lenne ilyen sérülèkeny,akkor elférne a kp-n.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 28, 2022 6:03 du.

Nem vagyok Realos!
De ha láttad a BL döntőt akkor kiváncsi vagyok a 30 év fölötti játékosokról alkotott véleményedről!
Modric, Kroos, Casemiro, Benzema lefocizták egész európa krémjét!
De nem kell ilyen messzire menni a százéves Lovric lett az NS és szerintem sok Kispest szurkoló legjobbja!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 29, 2022 2:25 de.

Jajj…párhuzamot vontàl azon 30 +os játèkosok között,aki heti szinten világszínvonalú teljesìtmènyt tesznek a pàlyára ès azok között,aki percember a csapatàban és teljesítmènye nem üti meg azt a szintet,amit az adott csapatnàl elvàrnak?Azért ez kicsit elrugaszkodott volt.Ha egy Modric,Kroos leigazolàsa lenne a tèma ès nem egy kiègett varga roland vagy vinicius,akkor egy szót sem szólnèk.Azonban a szar teljesítmèny ès a koruk kombója nem hinnèm,hogy az a vonal,amit követnünk kellene,ha meg akarunk újulni.De nekem teljesen mindegy lassan,hogy mi zajlim a klubnàl.Lovric pedig teljesen màs tèszta,rà egy rossz szót nem szóltam.Varga pl.a cipőfűzőjét nem köthetnè be.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 29, 2022 4:13 de.

Szóval egyiket se hozzuk ide pláne mert 30 fölött vannak ezt írtad!
Erre reagáltam!
Természetesen nem emelem őket Modricék szintjére

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 29, 2022 7:40 de.

Az volt a lényege az írásának,hogy egyrészt szarok is,másrészt öregek is.
Ha fiatalabbak lennének talán megérné formába lenditeni őket,de így semmi értelme a leigazolásuknak.
Modricék öregek és jók. + motiváltak.
Nem összehasonlítandók Vargáékkal.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 29, 2022 7:12 de.

Igen, kitartok azon èrvem mellett,hogy sem vinicius,sem varga ne legyen a mi jàtèkosunk.Egy,hogy semmivel sem jobbak,mint akik jelenleg nàlunk vannak ès emellett 30+.Utóbbi esetèben egy tovàbbértèkesítès esèlytelen. Màrpedig mi olyan jàtèkosokban gondolkodjunk,akik a jó teljesítmèny mellett piaci lehetősèget is tudnak adni.Pl:Doka.Emellett làttuk,hogy a „règi nb1”-es jàtèkosokkal mire mentünk.Egyszóval fiatal,ambiciózus,tovàbbèrtèkesíthető jàtèkosokban gondolkodnèk.Legyen az magyar,vagy külföldi.Ehhez azonban fontos egy jó scouthàlózat,ami talàn a leendő skót,horvàt tandemmel létrejöhet.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 28, 2022 5:06 du.

Schön sem játszik sokat mostanában, szóval nem könnyű ezt megítélni

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 28, 2022 2:04 du.

Prosser ugyan úgy a nagy nullát tette le az asztalra eddig mindig ,Vinicius és Varga az utóbbi 1-2 évben.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 28, 2022 11:48 de.

Egyetértek veled,az említett nevek nem lennének nagy erősítések.Fejlődésünk következő szintje,ha az ilyen neveket elfelejtjük.Már írtam egyszer,akkor inkább nézzünk körül a délszláv bajnokságokban Doka szint után kutatva.Schön inkább a molosokhoz megy ha hazajön.Velük nem tudunk versenyezni anyagilag,de nem is kell.Ha tényleg Kispesti a vére akkor esetleg le tudjuk igazolni ,de nem hiszem.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 28, 2022 11:05 de.

Pontosan!

robert szeman
robert szeman
május 28, 2022 6:10 de.

2017-bajnokok lettünk, hányezer setétvári szurk. volt?

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  robert szeman
május 28, 2022 7:40 de.

1500-2000 körül lehettek, egy vonatnyi ganajtúró érkezett.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Snowflake
május 28, 2022 7:49 de.

Köszönöm, ez az adat fógadási-szempontból volt fontos még1xr köszi!

robert szeman
robert szeman
május 28, 2022 6:00 de.

CSAK! Én abszulut nem bánom T.K. távozását. Amikor nála a zsuga „gondolkodik” kinek passzoljon, helyben a tityi-totyi-totojázása nagyon feltud-ba@ni, sok sikert a jövőben!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  robert szeman
május 28, 2022 8:08 de.

Mé’? Má eligazolt?
Amúgy mondj jobb balhátvédet tőle az nb1-ben. De megteheti ezt más is.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 28, 2022 12:01 du.

De különben igazad van. Tamást csak hírbe hozták a lilákkal, pletyi-szinten!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 28, 2022 11:44 de.

Burekovic nem ballhátvéd?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  robert szeman
május 28, 2022 2:54 du.

De. Burekovic balhátvéd.
Ő Vignye embere. Voltak róla pletykák valóban,de itt is az a gond,ha jön Vignyevics miatt és esetleg az edző már nem itt kezd tavasszal,akkor megint szarban vagyunk.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 28, 2022 9:19 de.

Ő maga nem elég jó az a baj!
Agyatlan futóbolond!
Védekezni nem tud!
Beadni sem eléggé hatékonyan!
Totyog mint a sz*rógalamb!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 11:12 de.

Egerszegen mindez ment neki!
Akkor lehet más gond van.
De amúgy ezt kurvára birom.
Szidunk mindenkit,takarodjon,jobb kell stb,de ha vki rákerdez hogy ugyan mondjon már jobbat az aktuális kritikus,akkor csak a nagy csend.
Én sem vagyok elégedett,sőt.
Viszont azzal magunk alatt vágjuk a fát,ha folyton a játékosokat fikázgatjuk.
Amúgy is ezzel úgy vagyok,hogy én legvégső esetben veszek a számra valakit. Akkor ha nem hajt.
Na most Tamás nem az a kategória.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 28, 2022 2:36 du.

Hajt persze Ő is meg pl Zsótér is!
Csak fáj mennyire buták a focihoz!
Azzal pedig hogy nem nagyon tudunk jobbat nála magyarországon még nem lesz jobb focista!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 2:57 du.

Buták a focihoz?
Mondjad el ezt akkor Hornyáknak aki szivesen vinné(remélem nem fogja!).
Biztos ő is buta a focihoz
Zsótér magyar szinten nálam is nagyon jó játékos. De ezt ki kell belőle hozni.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  robert szeman
május 28, 2022 6:54 de.

Egyetértek!
Az az ember atléta nem focista!
Semmi esze nincs ehhez a játékhoz!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 28, 2022 5:45 de.

comment imagecomment image

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 28, 2022 3:15 de.

INSTANT INSTA : Nir Bardea vadiúj videóval házal. Próbálja eladni magát.
A videót elnézve egész jó hátvédnak tűnik 🙂 Speciel én sokkal jobbnak tartottam Klemenznél, az idei Botinál, és mivel balhátvédet is tud játszani Tamás Krisztiánnál is…
Ki mit gondol ? Érdemes volt elküldeni ? Vagy sem ?
https://drive.google.com/file/d/1NehNZs4ZUo9HjKb8wL1bzRjP3ns1C8hE/view?usp=sharing

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 28, 2022 3:47 de.

Érdemes volt!
De most megnézem a videot is!
🙂
Félig bírtam megnézni!
Gyomorforgató hazugság!
Ez alapján a Realba is beférne!
De a hajmeresztő kapitális védelmi hibáit nem tette bele!
Szóval…
Hálistennek már nincs itt!

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 11:55 de.

A sebész se a műhibáival házal.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 28, 2022 3:11 de.

Szerintem 4-3-3 ban kellene nyomni mint paciferi idején csak megfelelő játékosokkal és persze edzővel s nem fejetlenül!
Vignjevic jó edző de erre alkalmatlan, Ő védekezni tud, támadni nem!

Szappanos
Petkovic – Batik – valaki – valaki
Doka – valaki – valaki
Nagy D – Lukic – Varga R. (ha jön)

Szóval legalább két védő két középpályás (ebből egy szervező) és egy csatár kellene a kezdőbe

Lovric Hidi Petrusenko Zsótér Tamás Drazic Kerezsi Tujvel cserepad

Baráth Klemenz Nagy G Banó Pantelic Jónsson Kadiri Bőle Májer Machach Traore Gale mehet amerre akar

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 6:22 de.

Nemigaz megfelelő játékosokkal van jópár támadó víziója!!!

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  robert szeman
május 28, 2022 9:22 de.

Fújpesten is olyan antifocit játszatott hogy rossz volt nézni!
Eredményesen de fogyaszthatatlanul!

Pelso
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 4:47 de.

Drazic allergiás a padra…Tamás északra tart.
érdekes, h nálad Varga stabli kezdő 1 ilyen „nullás” kiruccanás után. (négy bajnoki mérkőzésen mindössze 41 percet töltött a pályán, gólt nem szerzett a csapata kiesett)
nálam Petrusenko fix szűrő és ha jön Besirovic ,akkor ő a másik vagy Bocskay.
és amíg Donát ilyen lelkesedéssel (+ gólokkal is) tolja, addig neki is ott a helye szerintem.
persze sok a kérdés és az egész ötletelésünk okafogyott, mivel még nincs szakmai vezető, aki ezt az egészet majd kitalálja és összerakja.
szóval tulaj urak bassz.ák meg…ideje lenne alakítani vmit!!

Szappanos –
-Doka, Batik ,Vinícius,1 dokaszintű vagy Benci’?-
-Petrusenko, Bocskay(Besirovic)-
-Vki7, Vki10, Zsótér-
Luki?(Jurina?) (Vki9?)

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
május 28, 2022 6:55 de.

A (volt?) képességei alapján kezdő!
Kérdés hogy ki lehet e még hozni belőle

ius
ius
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 8:21 de.

Pont az ilyen akaratgyenge drága légiósoktól kellene megszabadulni!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 3:24 de.

NagyD-re télig ne nagyon számíts

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  F.hunter
május 28, 2022 3:47 de.

Tudom de utána mindenképp

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 28, 2022 2:36 de.

Ma Bajnokok Ligája Döntő!
Idén még a Kispest nélkül… 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 28, 2022 12:00 du.

Ha ki akarod várni, örökélet.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 28, 2022 12:09 du.

lehet hogy ez is bekerül a kutyapárt következő programjába az ingyen sör mellé.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 27, 2022 3:10 du.

5 ève ilyenkor örömkönnyek àztattàk a Bozsik stadion régi betonlèpcsőit.24 èv megpróbáltatàs utàn ismèt BAJNOK lett a Kispest.Azt gondoltam,hogy nekem ez az èrzès sosem adatik meg.Sosem felejtem el az a napot!

Lajos Gál
Lajos Gál
május 27, 2022 12:08 du.

Az nb1.hu szerint Tamás a lilákokhoz mehet.Én nem bánnám ha találnánk egy a focit jobban értő balhátvédet.Külföldön nagy valószínűséggel van ilyen.Lehet,hogy már Benczenleitnert is szívesebben nézném,de azért ő még egy kicsit tapasztalatlan.

robert szeman
robert szeman
május 27, 2022 7:05 de.

Hegyek között völgyek között zakatol a vonat, kiszálnak a Kispestiek ontják a gólokat, hajrá Kispest ne-hagyd magad, bajnok lessz az aranycsapat …….. a végét nem tuom! Emlékeztek főleg a volt Népstadionban a 2-ttős rangadókon… A sikeres 80-s esztendő!!! UI:Kipihentemben gondoltam 1-kis pozitívum ránk fér? CSAK

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  robert szeman
május 27, 2022 1:23 du.

Talán így
Hegyek között, völgyek között zakatol a vonat,
kiszállnak a honvédosok, ontják a gólokat,
gyerünk, Honvéd, ne hagyd magad, bajnok lesz az aranycsapat,
hegyek között, völgyek között zakatol a Honvéd,
minden ember azt kiáltja: Hajrá-hajrá Honvéd!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  F.hunter
május 28, 2022 5:47 de.

YES! Köszi…

Pelso
május 27, 2022 3:33 de.
Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 27, 2022 2:28 de.

Na végignéztem Mendelényi úr interjúját az Aranyoroszlánokban.
Most már meg vagyok nyugodva 🙂 Minden szavát elhittem ! :)))))))))))))))))))))))))))))))
Aszongya : Nem nyúltak hozzá a szakmai munkához :))) Hát akkor az Urbányi Pista által teljesen átalakított szakmai klubmodell projektjátékosokkal az mi volt ? :)))
Aszongya : Olyan játékosok kellenek akik a szakmaiság mellett humán oldalról is jók. :)) Nem a humán oldalt kell nézegetni, hanem teljesítményalapú szerződést aláírni, hogy a paraszt úgy fusson mintha az életéért futna, mertkülönben csak zsíroskenyerezés lesz hóvégén nem nyaralás Balin :))))
Aszongya (mégegyszer) : Nem nyúltunk a szakmai munkához. Ha így volt az nagy hiba, ugyanis a Hemingway féle klubmodell a 2010-es évekre volt tervezve, 2017-ben lett a csúcsra járatva. Azóta eltelt 5 év, és a labdarúgás teljesen más lett. Más tipusú játékosokat, más gondolokodású edzőket kíván. Mi meg csak halászgatunk a levitézlett őskori gondolkodású edzőkben.
Aszongya : akinek nem jelent semmit a Bozsik azt elküldik. Hát ha idehoznák Ibrahimovicsot aki termelne éves szinten 30+ gólt, igazából őt sem érdekelné a Bozsik.
Vagy ebből azt lehet leszűrni hogy az elmúlt 2 évben remek szezont futó Barát-Nagy Geri kettőst itt kell tartani mert n ekik jelent valmait a Bozsik ? :)))))))
Aszongya : Nem Kun Gábornak kell berúgni a helyzetet. De viszont kellő tekintéllyel neki kell lebasznia a játékost és edzőt ha szar a produktum. Ügyvezetőként ő felel hogy a pénz ne legyen elherdálva, azaz a befektetett lóvék után legyen némi teljesítmény is !
Aszongya : Aki nem hal meg a meccseken azt elküldik ! Remek ! Ezt tavaly ilyenkor is mondta, mégpedig azta szófordulatot használta hogy aki nem hajt azt ki lehet szúrni a nézőtérről is és azilyen játékost el fogják zavarni. Ezt minden évben el fogja mondani ? 🙂

Na megnézem még kétszer hogy teljesen megnyugodjak 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 27, 2022 3:49 de.

„Ügyvezetőként ő felel hogy a pénz ne legyen elherdálva, azaz a befektetett lóvék után legyen némi teljesítmény is”
Mondjuk az előző cég, ahol ügyvezető volt, az is rekordveszteséggel dőlt össze emlékeim szerint. Szóval ebben azért nagyon ne reményekdjünk 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 27, 2022 3:37 de.

A teljesítményalapú szerződést először várjuk meg a dióknál, hogy fog működni…amúgy támogatnám én is a vmilyen típusú ösztönzőrendszert, de az a baj a mai sport már nem ilyen. Konkrét zsét kérnek legyen az saját nevelés vagy zsoldi. Szóval sztem ez halott ügy egy ilyen bevezetése. A többi szövege meg lózung! Elég volt a „parasztvakításból”, jöjjenek a tettek és eredmények, de ne a csilli-villi videók által.

reeswor
reeswor
május 26, 2022 3:26 du.

Varga Roland pletykának van vmi alapja?? Üllői129en azt pofázzák hogy állítólag jön hozzánk…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  reeswor
május 28, 2022 2:40 de.

Jó focista (volt)
Nem tudom felépíthető e még!?
Nagy Dominik is fagyista volt most mégis a Honvéd legtechnikásabb (s egyben legflegmább) játékosa!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  reeswor
május 27, 2022 1:51 de.

Viccnek is rossz. Maradjon ott ahol van, ide ne jöjjön! Az ő pénzét inkább áldozzuk Schön-re is hozzuk haza, nehogy már a Mol vigye el.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 27, 2022 3:29 de.

nincs már sehol tulajdonképpen, szóval nem tud maradni 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
május 27, 2022 3:58 de.

csapatügyileg persze nincs,de mindenki van valahol, 🙂 ha WC-n, akkor ott, de felőlem a légüres térben is maradhat.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  reeswor
május 26, 2022 4:57 du.

Minek?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  reeswor
május 26, 2022 4:51 du.

Jaj ne.Legyünk már túl ezeken a levitézelt játékosokon.Addig amíg ilyenekben gondolkodunk, ne legyenek vérmes reményeink.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 26, 2022 5:45 du.

De magyar.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 27, 2022 1:51 de.

Ennyi, több indok nem szól mellette, nagy ívben kerülje el a kerületet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 27, 2022 3:33 de.

Bajnok is

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 27, 2022 3:34 de.

A fene tájékozottságod:) de legyen belemegyek, ..tetovált is 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 27, 2022 3:34 de.

Több nem jut eszembe:D

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 27, 2022 3:37 de.

Akko nyertem 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  reeswor
május 26, 2022 4:12 du.

Inkább ne ha lehet kérni, egyre lejjebb van a csávó

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 26, 2022 1:13 du.

Baloghot megvette a DAC

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 26, 2022 4:57 du.

Legalább pénzt láttunk belőle..

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 26, 2022 1:54 du.

Sajnálom,több volt benne.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 26, 2022 1:34 du.

Sok sikert!

Tusi
Tusi
május 26, 2022 6:36 de.

Mondjon le!

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Tusi
május 26, 2022 10:35 de.

Torgyán Úrhoz van szerencsénk? 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 26, 2022 7:06 de.

..mindenki mondjon le valamiről
Valaki másnak a javára
Mer ideje lett a részvétnek meg a lemondásnak
Mindenki csak vár és dermedten nézi
Hogy küzd egymással két kicsike férfi
Törpe óriás, óriás Dávid,
Mi van már, f.szfejek, csak a pénz számít?!

Pelso
május 26, 2022 6:20 de.

A labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC szerződtette a Szutjeszka Niksics egyszeres montenegrói válogatott középső védőjét, Meldin Dreskovicsot – írja a klub honlapja.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 26, 2022 7:01 de.

Lemaradtál, mert igazoltak egy 32 éves, rehabos horvát csatárt is. 🙂 Ennél én többet várok a mi részünkről minőségben! Abból a csapatból igazoltak akiknek az elődjét – ha jól tudom – évekkel ezelőtt kiütöttük a nemzetköziben. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 26, 2022 7:10 de.

az is megvolt, de azért 1 fiatal montenegrói válogatott védő már pont az a kategória, amiben nekünk is gondolkodni (és cselekedni) kellene!
és vajon mi a lófax történik eközben a Bozsik arénában ??

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 26, 2022 7:12 de.

Nyugi! 1er válogatott, ettől én még nem esek hasra.Néztem pár videót róla, semmi extra. Továbbra is bízom abban, hogy ezen 3 év után nívóban, pedigrében komolyabb érkezők jönnek. Amúgy a Bozsikban napoztatják a füvet és takarítanak. 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 26, 2022 8:29 de.

Mi a hír a sportigazgatóról?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 27, 2022 1:43 de.

azt csiripelik a madarak, hogy a szigetországi lesz a „fukarabb” 🙂 fajtából , a horvát srác meg scout lenne

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 27, 2022 3:56 de.

Akkor hozhatna onnan néhány kemény védőt.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 27, 2022 2:22 de.

Az egyik skót, a másik scout? (elnézést :D)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 27, 2022 2:46 de.

Következő körbe léphet:) (de jelzem ezek „csiripelések”, kész tényhez még kell kis idő)

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 26, 2022 7:18 de.

mármint a géppel ?? faxnak napoztatják, amikor süt a nap!?
rezsicsökkentés…emberek!

robert szeman
robert szeman
május 26, 2022 5:04 de.

Üdvözletem! Van 1-olyan érzésem hogy a bajnokság kezd…-elött, útcsó pillanatban fogunk igazolásokkal kapkodni stb… ahogy a Honvédra jellemző. Nem tuom, s nem értem 2017-óta a játékospolitikánkat, hogy mi igazolunk a legpocsékabbúl! Remélem Vignyi keze-alatt a változást!

Pelso
május 26, 2022 4:36 de.

itt láthatjátok a teljes mendelényi interjút, amiből más pár okosságot hoztak a múlt héten… :
https://mediaklikk.hu/video/aranyoroszlanok-11-resz/

„jó hír”, hogy jövőre az első 6ban leszünk és h rohamosan őszül kungabi…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
május 26, 2022 2:30 du.

YESSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!

Döme Sanya
Döme Sanya
május 25, 2022 7:11 de.

Csapjunk le rá, mert elviszi a fradi.
https://m.youtube.com/shorts/NQtTGs_EKyI

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 26, 2022 3:10 de.

az eddigi tendenciákat látva, nálunk 1 hét múlva már csak a kerítésen ugrálna és kiharapná a labdát

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 26, 2022 4:06 de.

meg elhízna a sok banántól..

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 26, 2022 7:00 de.

center kinézete van ? 🙂

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
május 26, 2022 11:35 de.

Ilyen tiszta kötényt láttál már?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 26, 2022 7:04 de.

elnézve a gyorsaságát, teljesen.. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 25, 2022 8:38 de.

újpestre jobban illene 🙂

robert szeman
robert szeman
május 25, 2022 5:33 de.

Claudiu Bumba val.sznű a Fideszotonnál köt-ki, már januárban megkeresték.E-forrás azért még nem zárja ki Kispesti létét!?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  robert szeman
május 25, 2022 5:50 de.

Ha mi nem keressük, akkor valószínűleg nem jön hozzánk.Márpedig nem kerestük.

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 25, 2022 9:28 de.

Egyáltalán keresünk valakit?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szlaci
május 25, 2022 12:11 du.

Ajánlom, hogy egy sportigazgatót 😀

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 25, 2022 5:58 de.

Ez igaz, azért írtam Bumbaról mert asszem „lehettem volna” elnevezésű társunk, kiket lehetne igazolni listáján szerepelt Bumba.

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  robert szeman
május 25, 2022 6:25 de.

Igen, én örültem volna neki és rajta volt a listámon mint potenciális igazolás, de nem vagyok tűzközelben és nincsenek belsős információim, csupán érdekességből csináltam azt a listát

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 25, 2022 7:29 de.

1-Kérdés mit szólnál Szabó Bálinthoz Paks, asszem támadó középpélyás 22-éves, viszonylag-agilis-agresszív-korához képest előrehaladott stb…mint Kispesti irányító?

lehettem volna
lehettem volna
Válasz a következőnek  robert szeman
május 25, 2022 7:38 de.

Ő egy nagyon jó igazolás lenne szerintem, igaz nem láttam sokat játszani, de amikor beszállt mindig hozzáadott valamit a Paks játékához. Ügyesen bánik a labdával, fizikálisan is rendben van, az U21-es válogatottban sem véletlenül mutatkozott be márciusban. Hosszú távon mindenképpen számolnék vele, de a következő szezonban inkább valaki rutinosabbat, Nono kalibert hoznék irányítani és akár csereként küldeném be 20-30 percre hogy lendületet hozzon a meccsbe

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 25, 2022 8:05 de.

Jó Nono kaliberre nem is gondoltam! Köszi hogy méltányoltad kérdésem.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  lehettem volna
május 25, 2022 6:33 de.

Heló! Ahogy írtam s tartom is tetszésemet a „listád” iránt…

Attila Szabó
Attila Szabó
május 24, 2022 2:25 du.

Mindenki szidta anno a kanyarban szegény Hemi papát. Már akkor sem értettem miért. Kivakart minket a szarból. Kupagyőzelem, bajnokság, tuti edző, saját nevelésű és sikeres srácok beépítése a felnőtt csapatba, rendezett háttér, folyamatos szurkolói tájékoztatás. Most is áldom ezért a nevét bárki is köpködjön rám emiatt. Most mi van. Szar NER csapat lettünk, sikertelen évek, kilátástalan jövő, háttérből uralkodó sunyi klubvezetés, politikai játszótér. Siralmas. Egyes szurkolóknak rohadt fontos volt a régi címer. Meglett. Remélem tapsikolnak boldogan. Régi címer = szar csapat. Elpasszoltuk Lukácsot, most gólkirály lett az NBII-ben. Már a disco fazon Cipf is ígéretesen rúgja a bőrt a Vasasban. Minek akkor az Akadémia? Lényege a mondókámnak, hogy átkozom a jelenlegi posványt és a 2017-es emlékekből merítek erőt, mert akkor volt értelme szombatonként kimenni a Bozsikba vagy elutazni Debrecenbe. Maradok mély tisztelettel egy anno Népstadionban kettős meccsen gyerekként Honvédossá keresztelt szurkoló!

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Attila Szabó
május 25, 2022 5:03 de.

Üdv. Az Akadémia kirakatnak kell, s jó hírverésnek a Honvéd Akadémiája Mo.on a legjobb! Én 1szerűen nem tudok bízni a vezetőségben! Elfogadni talán Vignyi-májsztrót tudom…de várjuk ki a végét!

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Attila Szabó
május 25, 2022 3:49 de.

Ha nem ertette miert volt szidva, akkor tok feleslegesen irta meg ezt a kommentet 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Attila Szabó
május 25, 2022 3:26 de.

Attila, sok mindenben igazad van…mindenki ki van bukva, de szerintem nincs értelme egymást baxtatni.
Hemit én nem igazán kedveltem és bár elismerem, amit jól csinált, de utólag nem fogom azért jobban kedvelni, mert a jelenlegi helyzet még xarabb, mint Heminél volt a gyengébb években.
Szerintem semmi értelme azért fikázni a „másik oldalt”, mert nekik a másik címer tetszik…gondolod, hogy ők tapsikolnak ? :/
Hemi sok dologban tanulékony volt és qrva nagy szerencséje volt több esetben, a mostaniaknál mind2 hiányzik.
Gondolj csak bele, hogy mennyire másképp alakul minden, ha nem hal meg Szabó Tibi tesója és HF helyett lett volna 1 normális, felkészült és magyar edzőnk! :/
Hemi meg összefutott 1 pizzériában Rossival… az életben sok minden vehet más irányt 1-1 ilyen pontnál.
Persze nem csak szerencse kérdése, sajnos qrvára nem és nagyon felháborító már, amit művelnek, ahogy (nem) kommunikálnak!
Nagyon vártam a tulajcserét, de ha ezek nem változtatnak rövid időn belül, benne vagyok akár szurker megmozdulásban is, hogy észhez térjenek végre!
Nem lehetett mindenki olyan szerencsés, mint te a Népstadionban, de azt nekik is tudni illene, hogy mit jelent emberek ezreinek az, hogy : Gujdár – Paróczai, Kocsis, Garaba, Varga- Pál, Pintér, Gyimesi- Bodonyi, Weimper, Kozma….a qrva életbe is…minimum lett volna hogy legalább 2-3 Honvéd összeállítást mondjanak fejből, mielőtt előadják a nagy Honvédos kötődésüket, sorban.
Szóval a lényeg…szerintem ne egymást piszkáljuk és ne kérdőjelezzük meg egymás elhivatottságát, nem a szurkolók miatt tart itt a csapat.
Örülök h elmondtad a véleményed, tedd meg máskor is, üdv.!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Attila Szabó
május 24, 2022 5:10 du.

Igazad van,de hidd el most már más idők járnak.Az akkori csapattal Hemy nem nyert volna az elmúlt szezonokban bajnoki címet.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 25, 2022 3:24 de.

Mint ahogy a következőt sem nyerte meg, de azt az egyet igen. Az utóbbi időben is vannak a végén döntő meccseink, amiket megnyerünk, de ha folytatjuk az elmúlt évek gyakorlatát, akkor előbb-utóbb meg fog szakadni a sorozat.

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  Attila Szabó
május 24, 2022 3:15 du.

A masodik reszevel nem ertek egyet de a Hemi resszel igen. Barcsak a felét odatennek ezzel a budzsével a mostaniak! Sima dobogo forever neha akar….

dixneuf
dixneuf
május 24, 2022 5:03 de.

En Felix Magathot szeretném edzonek. Benn tartotta a Herthat, igy minket is benn fog tudni tartani jovore azzal a 8-9 jatekossal akikkel nekimegyunk a szezonnak. Harom kapus, ket vedo, egy-ket center, eleg ennyi…(ironia volt).
Amugy amellett, hogy kicsit most piheneskeppen ‘honvedtalanitom’ magam par hetre, azert varom am a hireket. Amik nem jonnek, ugye… szuperprofi klubhaz, basszátok meg.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dixneuf
május 24, 2022 10:35 du.

Május vége van skacok!
Június 1 ig szólnak a szerződések!
Csak mi szurkolók gondolkodunk futballklubban de valójában a Honvéd is egy (elcseszett) vállalkozás!
Jövő hónap elejéig a fű sem nől, ne várjatok nagy bejelentéseket…

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  dixneuf
május 24, 2022 7:45 de.

Azon amúgy meglepődtem, hogy Magath jött, visszalapátolta a szart a lóba, majd egy laza tschüss után már le is lépett.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
május 24, 2022 8:07 de.

…lèpett nem kevés pènzzel a zsebében.Làtja ő is,hogy nem kell neki a túlzott izgalom a nyugdíjas éveire.Gyenge ez a Hertha.

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 24, 2022 8:08 de.

Igen, egyetlen logikus magyarázat, hogy így, hogy látta, hogy mi megy ott, nem kér többet belőle. 😀

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 24, 2022 3:15 de.

Tudom, hogy az igazolás a szakmai igazgató feladata és a szurkoló csak ne szóljon bele a szakmai munkába, mert az alulról jövő vélemények rombolólag hatnak a klubházra ugyebár, de azt gondolom, hogy ha komolyan akarjuk venni a jövő évet, akkor a védelemnek is kell adni egy kis vérfrissítést. Megnéztem a külföldön játszó magyarjainkat és Tamás Márkot – akinek lejárt a szerződése lengyelben – és Kecskés Ákost – aki annak ellenére, hogy élő szerződéssel rendelkezik, de a háború miatt sztem mozdítható lenne – szerződtetném. Megítélésem szerint, ha Batik marad, akkor 3 minőségi belső védőnk lenne. A többi külföldön játszó magyar közül Holenderben és Schönben látnék fantáziát. Talán utóbbit lehetne könnyebben mozdítani, mert február óta nem játszik a csapatában.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 24, 2022 3:18 de.

Holender átigazolása miatt meg büntetik a partizánt. Talán ő se mozdíthatatlan

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  F.hunter
május 24, 2022 4:18 de.

Heló Hunter, bocsi lamardtam v. retardált vaok, Holender jön vissza?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 24, 2022 3:31 de.

Ha megkerülve a szerbeket,kifizetnènk a Luganknak a pènzt,akkor làtnèk lehetősèget az elhozatalàra.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 24, 2022 4:49 de.

Ha nincs pénzük kifizetni akkor kell nekik a lé 🙂 Hátha

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 24, 2022 2:54 de.

A diósgyőri szurkolók is megtartották a fórumjukon a keretük elemzését. Amennyi minket érint ebből :
100%-os egyetértés van abban hogy :
-Eppel húzzon a francba el onnan vagy tegyék le a tarcsiba.Utálják mert állítólag nem csak formánkívül van hanem alibizik is.
– Kocsi Dominik mindenképp maradjon náluk mert tehetséges focistának tartják aki nagyon hajt és küzd. Szeretik nagyon.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 24, 2022 3:34 de.

Eppel szépen leírta magàt,pedig azt hittem,hogy az Nb2-ben újraèpíti magát,de úgy làtszik az akarat sincs meg a részéről.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 24, 2022 3:49 de.

Szerintem több sebből vérzik, emberileg is van vele probléma, szeret olyanoknak is gátlástalanul bókolni ismeretlen szándékkal, aki nem a felesége…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
május 24, 2022 4:02 de.

Anno èn erre tettem egy halvàny utalást ès egyesek olyan haragot zúdítottak ràm,hogy csak kapkodtam a fejem.Ezek szerint van alapja,amit te is alàtàmasztasz.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 24, 2022 3:24 de.

„gólkirály voltam az nb1-ben így kezdenem kell” Marci karrierjének vége. Kár volt azt hinnie,hogy a bab is hús

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 24, 2022 3:39 de.

Majd elmegy profi „gamernek”,Call of Duty-ban úgyis otthonosan mozog.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 24, 2022 4:48 de.

A Honvédnak van gamer csapata 🙂

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 24, 2022 3:22 de.

kb semmi újdonság 🙂

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 23, 2022 1:13 du.

OFF : a szóbakerült Jurina idei hintései
https://www.youtube.com/watch?v=_-4SGXWfMbI

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 23, 2022 3:22 du.

Már csak olyan ember kell mellé, aki be is tudja adni neki pontosan a labdát, illetve egy irányító, aki kiugratja

Pelso
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 24, 2022 12:24 du.

gondolom ezért van képben a csapattársa is. 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 23, 2022 6:53 de.

Nagy Gergőnek a hétvégén bekötötték a fejét. Lanza is a meghívottak között volt.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 23, 2022 9:57 de.

Bekötötték a fejét ? Már megint sérült ? :)))))))))))))))))))))

Pelso
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 23, 2022 12:45 du.

Állat… :DD

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 22, 2022 2:59 du.

Isten nyugosztaljon Bajnokunk Duró Józsi!

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 22, 2022 3:12 du.

Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen fiatalon. Isten nyugosztaljon Bajnok, rengeteg örömöt okoztatok nekem anno 92- 93ban. Köszönök mindent.

Lajos Gál
Lajos Gál
május 22, 2022 12:20 du.

Isten nyugosztaljon,keveset éltél Józsi.Szerettem a játékod nálunk.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 22, 2022 12:05 du.

Döbbenetes hír!
Meghalt Dúró József Kispest-Honvéddal bajnoki címet szerző válogatott labdarúgó.
Nyugodjék békében.
https://youtu.be/m0SsPGKJJpI

zico zico
zico zico
május 22, 2022 11:06 de.

Jó utat, Durci! 🙁

dagiiron
dagiiron
május 22, 2022 11:02 de.

Nagy Geri, Baráth Mezőkövesd, Jurina, Besirovic Kispest? Mit esznek ezen a Jurinán? Besirovic csere volt Supkánál…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
május 22, 2022 3:09 du.

Minőségi csere lenne!
Két egykori futballistát adnánk két jelenlegiért!

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 23, 2022 12:17 de.

Mert a Kövesd aztán szárnyalt velük..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 23, 2022 2:54 de.

Azért volt már arra számtalan példa a futball történelemben, hogy egy magasabban jegyzett csapat a kieső vagy az alsóházban végzett csapatból játékost/játékosokat szerződtet. Ebben a szezonban mi is szárnyaszegettek voltunk…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  dagiiron
május 23, 2022 1:47 de.

Besirovic ügyes támadó Jurina pedig 11 gólt szerzett!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 22, 2022 11:58 de.

Várjuk ki a végét,ezt csak a ns szellőztette meg.Besirovic sztem ok,jurina meg rúgott 11 gólt.Lehet jobb alternatíva,mint Traore.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 22, 2022 4:28 du.

Hol található ez a „szellőztetés’ ?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 23, 2022 1:28 de.

Vasárnapi nyomtatott NS.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 23, 2022 2:44 de.

Köszi

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 22, 2022 1:15 du.

Nem igazi ék, ami a mostani edző játékába illene

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 22, 2022 3:03 du.

Közèpcsatár az igazi posztja,de megìtèlesem szerint dinamikusabb,mint lukic.Meglátjuk,hogy jön-e.Ezek ugye csak pletykâk,feltètelezések.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 22, 2022 3:13 du.

Inkább jöjjön egy-két szakmai vezető előbb szerintem. Aztán a játékosok.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 23, 2022 2:56 de.

Mi még mindig fordítva ülünk a lovon.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 23, 2022 7:03 de.

Csak a szokásos.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 22, 2022 1:07 du.

Ez így van,sokkal jobb alternatíva Lukic cseréjeként.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dagiiron
május 22, 2022 11:03 de.

Baszki, ne kelljen már a kövesdnek szurkolnom 🙁

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 22, 2022 10:31 de.

Ezen a videón pedig amikor hozzánk igazolt :
https://www.youtube.com/watch?v=ShZQieZHnYk

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 22, 2022 10:25 de.

Nyugodjék békében Duró Józsi !
A Vasatól hozzánk igazolt Duró Kispestiként előző klubjához látogatott vissza :
https://www.youtube.com/watch?v=EkJcxvmXIKI

Dániel Horváth
Dániel Horváth
május 22, 2022 7:59 de.

FOCI Bernd Storck fél év utàn tàvozott a Genktöl – hivatalos.//m4sport.hu Részletek itt: https://bit.ly/3G9I1AR
Sport igazgatónak nem lenne rossz..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Dániel Horváth
május 22, 2022 12:55 du.

Belgiumon belül vàlt klubbot,Eupen elviekben.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x