© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Hajrá mindkettőnek,de sztem sem lesznek már itt jövő ilyenkorra.
A horvát home-office-ból nem fog csodát tenni,Doherty meg a maga 30 évével
préda lesz mindenkinek,kivéve a 20-as éveikben játszó fiatalok+a többi akadémista. Urbányi is igyekezett rendet rakni,ő is rosszul jött ki belőle,pedig ő rutinos róka.
Nb1-et sem ismerik,amíg kiigazodnak rajta,addigra lehet a türelem is elfogy.
De tényleg hajrá,én biztosan nem fogom őket betalálgatni és remélem megcáfolják a véleményemet.
Amit pozitívumnak látok,hogy a modern focit átláthatják és érthetik,lehetnek kapcsolataik,hozhatnak fiatal és sikeréhes játékosokat. Több szem,többet lát alapon alaposabban felkészülhetnek a mérkőzésekre.
Szerintem sanszos, hogy a horvát a főnök, home vagy nem home, az ő képességeit pedig nem kérdőjelezték meg a fanyalgók sem.
Vignje ismeri az nb1et, a meccseléshez ez a fontosabb,
Ha sikerülne azokat a meccseket behúzni, amik idén flegmaság, lazaság, fegyelmezetlenség miatt ment el, akkor nem lehet kérdés, hogy a tabella első felében a helyünk.
Ehhez elég lehet 4-5 embert cserélni a kezdőben.
Nem vagyok pesszimista…sokkal optimistább sem, de egyelőre várakozó állásponton várom a minőségi cseréket a keretben.
Nem hittem el, hogy ki akarnak ejteni minket, nem hiszem el, hogy tönkre akarják tenni a csapatot, a klubot.
A 2 új emberrel és a kapcsolatrendszerükből kell érkezzen olyan tudás és játékos anyag, amivel előreléphetünk!
Egyértelműen a horvát tűnik a főnöknek.
Remélem hogy feljebb megyünk ettől,mindegy kivel. Ha ezzel a duóval,akkor velük. Nekem nyolc. Még egy ilyen évünk ne legyen.
Bízom benne, hogy ez a két ember felkavarja az állóvizet. Én megadom a bizalmat nekik és ami fontos, hogy kapjanak szabad kezet és Kun a pénz becsatornázásán és a kézfogásokon kívül egyebet ne csináljon. Sinkó meg takarodjon a p.ba, ahogy Nagy L. is. Vignje meg felejtse el az a töketlen, deffenzív futball és építsen egy támadójátékot jobban előtérbe helyező csapatot és nem szeretném meglátni, hogy idén akár egyetlen meccset is beáldozunk bármiért is.
Örülök a hangulat változásnak, ami érezhető az OFF TOPIC-n!
Ez ugye nem ő? Ugye nem?
https://www.facebook.com/chrisdoc1to1/
UPDATE: nem ő 🙂
Nem hinném. Skóciában ez a név olyan lehet, mint nálunk a Kovács István. 🙂
Nem.
Akit írtál az Ő:
https://uk.linkedin.com/in/chris-docherty-7a4097193
Az FB profilján is van egy kép, ahol két kisgyerekkel beszélget, ott sem hasonlít a mi Chris srácunkra.
Chris Docherty sportigazgatóként, Ivan Kepcija szakmai tanácsadóként segíti a jövőben a Honvédot
Egy új szakmai vezetés felállítására van szükség – ezt is hangsúlyozta szezonértékelő interjújában társtulajdonosunk, Mendelényi Dániel, és ennek megfelelően klubunk megegyezett a skót Chris Dochertyvel és a horvát Ivan Kepcijával, akik a jövőben a Honvéd munkáját segítik. Docherty sportigazgatóként, Kepcija pedig szakmai tanácsadóként.
A két szakember nem először dolgozik majd együtt, hiszen Docherty a Hajduk Splitnél már segítette a sportigazgató Kepcija munkáját, csakúgy mint a horvát szövetség számára készített fejlesztési tanulmány összeállítása során.
Új sportigazgatónk, Chris Docherty hazájában, a skót szövetségnél kezdte karrierjét, ahol a játékosok fejlesztésével, az ellenfelek, illetve a mérkőzések elemzésével foglalkozott, míg később az U21-es válogatott stábjának volt a tagja. Kínában szintén a fiatalok fejlesztése tartozott hozzá, majd jött a Hajduk Split, ahol Kepcija munkáját segítette, elemzésekkel, a klub, az edzők és a játékosok fejlesztésével, illetve dolgozott az akadémia és az első csapat közti átmenet megfelelő kialakításán is.
A Hajduk Split után Skóciában, a Dundee Unitednél folytatta karrierjét a 30 esztendős szakember, itt teljesítményfejlesztésért felelős igazgatóként tevékenykedett, továbbá fontos szerepet kapott a klub akadémiája és az első csapat közötti kapcsolat még hatékonyabbá tételében. Kurzusokat állított össze és tanárként megfordult a Real Madrid egyetemén, legutóbb pedig az orosz Akron Togliatti sportigazgatója volt.
„Örülök, hogy csatlakozhatok a Budapest Honvéd csapatához – kezdte székfoglalójában Chris Docherty – Komoly hagyományokkal, gazdag történelemmel és remek infrastruktúrával rendelkező klubhoz érkezem, amelynek erős akadémiája van, nagyon várom már a közös munkát. Tisztában vagyok vele, hogy szükség van néhány stratégiai változtatásra, mivel a legutóbbi idények nem feleltek meg a szurkolók, illetve a vezetőség elvárásainak. Jelenleg minden erőmmel azon vagyok, hogy a lehető legátfogóbb elemzést készítsem el a Honvédról, és ígérem, hogy ennek végeztével részletesen beszámolunk erről. Elkötelezett és motivált vagyok, azt szeretnénk, hogy a Honvéd méltó legyen a klub értékeihez és megfeleljen az elvárásoknak.“
A szakmai tanácsadóként érkező Ivan Kepcija a Dinamo Zagreb akadémiáján kezdte sportvezetői munkáját, aztán a Legia Varsó technikai igazgatója, majd a Hajduk Split sportigazgatója volt, a Legiával bajnoki címet és kupagyőzelmet ünnepelhetett. A Hajduk után Skóciában folytatta munkáját, a Hibernian vezető játékosmegfigyelője volt, tavaly ősz óta pedig a bosnyák FK Szarejevónál dolgozik tanácsadóként.
(fotó: nacional.hr)
„Jelentős történelemmel és komoly potenciállal rendelkező klub a Honvéd, örömmel csatlakozom, hogy szakmai tanácsadóként segítsem a munkát – mondta Ivan Kepcija. – Amikor találkoztam az együttes tulajdonosaival, vezetőivel megfogott a szenvedélyük és éreztem rajtuk a klub iránti elkötelezettséget. Kiváló infrastruktúrája és remek akadémiája van a Honvédnak, szeretnék én is hozzátenni a sikeres működéshez. Érzem ennek a felelősségét, ezért is jelent sokat, hogy egy ilyen közösség tagja lehetek.“
Kun Gábor a Budapest Honvéd FC ügyvezetője a szakmai munka erősítését várja a két szakembertől:
„Chris és Ivan érkezésével azt a szakmai munkát szeretnénk átalakítani, megerősíteni és hangsúlyosabbá tenni, ami a játékoskiválasztástól a csapatba építésen át egészen a számonkérésig terjed. Jó kluboktól jönnek és dolgoztak már együtt, így azt várjuk tőlük, hogy tapasztalataikat és kapcsolatrendszerüket hasznosítva sikeresebbé tegyék a Honvédot. Emellett még várhatóak átalakítások bizonyos sportszakmai területeken és természetesen a játékoskeretben is jelentős változás lesz”.
Chris Dochertyt és Ivan Kepciját szeretettel köszöntjük Kispesten, sok siker kívánunk nekik a Honvédnál!
https://honvedfc.hu/
Yes!Yes!Yes!
Ezt írtam a mááááásik felületre:
Most bevallottan (és magamtól amúgy idegen módon, kissé szégyenkezve, de) kibaszott negatív leszek: jövő ilyenkor egyikük sem lesz már itt.
kb. mint aki RW társaságában töltötte a hétvégét és együtt nyalták a citromot…
Hogy hívják a kis citrom mamáját?
Savanyú.
Egyelőre ennyi…
jaja…és anyúú Iróniában lakik.
Légy pozitív, jövőre azért nem lesznek már itt, mert Kupagyőzelem és EL indulás miatt elszerződnek oda, ahol ismét rendet kell tenni. 🙂 Viccet félretéve, szeretnék és akarok bízni a jobb és szebb jövőben!
Oké. :-))
Szabi ez most szép volt!
Köszi, ezek szerint eddig csúnyákat írtam. :))
…és kibontakozott egy szemantikai vita, aminek végén mindkét fél a Ráckevei Lendület kerékpár szakosztályának szurkolt a továbbiakban, élve-halva a csodás narancssárga-barna színekért. :-DDDD
Igen, mindig csúnyákat írsz, de torelár…tolárel…csak nyugodtan :-).
Adjunk esélyt nekik is, Annyi mindenkinek adtunk már…
Köszönöm, köszönöm! De tényleg, most már sínre kellene kerülni ennek az egésznek, mert ha ismételten az elmúlt 3 év szenvedéstörténetét kell megtapasztalni, akkor én végérvényesen elkötelezem magam a ráckevei Lendület mellett.
Hát három év után már időszerű lenne egy kis nyugalom meg fejlődés, siker, magabiztosság ésatöbbi…
Nekem sem bírja már a pacemakerem, szóval jó lenne.
Amúgy hajrá! Honvéd drukker vagyok, nem kívánok rosszat a csapatnak, azt csinálja helyettem más…
Hál’istennek a horvát jött és nem a Horváth 🙂
Nem bánnám, ha 1 év múlva így írnánk : a HORVÁT. 🙂
Parancsoljatok: https://www.honvedfc.hu/hirek/strategiai-valtozasok/2022-05-30?fbclid=IwAR16Ezeqruoslf-TspBkZIyEtbPsmfsNeoM8KmQqWiTotqNVHoN0OsPuWsk
Bocskay biztosan visszatér Kispestre! Azt gondolom, hogy ez egy nagyon jó hír így a hét első napjára. https://www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-ket-magyar-jatekos-is-hazater-itthon-kezdi-a-felkeszulest-2894999 Tőle sokat várok, sztem biztos pontja lehet a kp-nak. Jöhet akkor a szakmai igazgató és a scout bejelentése is 🙂
Mikor itt volt is tetszett az intelligens,olykor kőkemény,de sportszerű játéka. Viszont akkor még valami plusz hiányzott belőle.
Hallottál róla véleményezést a volt csapatánál? Hogy mehetett neki,meg voltak vele elégedve?
Az már jó dolog,hogy saját bevallása szerint fejlődött(lehet meg is van az a kis plusz,ami korábban szerintem hiányzott-úgy sokat nyernénk vele).
Sajnos nem tudok szerb véleményeket, onnan semmi kapcsolat, még kézen közön sem, hogy véleményt kaphassak róla. Amit látok, hogy sokat fejlődött fizikálisan. Azért a szerb liga sztem jobban épít a fizikai elemekre a test a test elleni harcokra. Ami sztem nekünk jól jöhet, hogy Berci nem fog megijedni az árnyékától, illetve az ott felvett és elsajátított hozzáállásból is profitálhatunk. Egy-két meccsét néztem ott egyáltalán nem lógott ki lefelé.Sokat futó játékos.
Amit én hallottam, hogy maradt volna még. Reméltem, hogy még 1 szezont kap és fullos játékosként tér vissza, stabil kezdőbe (csapatbeli sérülések és covid nyitott neki utat, amit ki is használt. Ez már önmagában dícséretes)Így is remélem, de féltem is. Bízom abban, hogy a megújított vezetéssel jól ki fog jönni és az edzés munkájával NV is elégedett lesz és játszatja. Hajrá!
Tusi,ez bíztató Bocskay-val kapcsolatban,köszi.Őt nem szabad elherdàlni!Amúgy a cikkből is az jött le,hogy jól érezte magát.Szüksègünk van egy jó Bocskay-ra,sztem àllandó kezdő lehet!
Itt azt is elfelejti, amit felszedett. Nekünk két edzőre van szükségünk. Egyik a védelmet, a másik a támadást oktatja. Eddig a kettő, egy edzővel sose sikerült.
Ez így volt az utóbbi években igen.
Mikor kezdődik az alapozás?
Ilyen építőanyag árak mellett lehet, várni kellene kicsit, meg a „CSOK”-ot se utalták még ki. 🙂 Szakember szinten is ugye van hiány, szóval ráérünk arra még:)
Akkor feltehetőleg, a „megérdemelt” pihenésüket tölthetik június közepéig. Utána is nagy lesz a tiltakozás, úgyhogy július végéig semmit se fogunk megtudni. Lehet, hogy jobb is. Egyébként nekem is tele van a szandálom, hogy semmi sincs, meg minden 4-6-8 hét.
Nem ,nem nézd csak: https://www.honvedfc.hu/hirek/strategiai-valtozasok/2022-05-30?fbclid=IwAR16Ezeqruoslf-TspBkZIyEtbPsmfsNeoM8KmQqWiTotqNVHoN0OsPuWsk
Ez csak azért lehet mert reklamáltam. Hurrá, mágus vagyok.
Olvassák a Blogot és látván, hogy leszólod őket és türelmetlen vagy, gyorsan kinyomták a hírt. 🙂 Ha viszont mágus vagy, akkor beszéljünk a lottószámokról is, privátban küldöm a mail címem :)))
Beszédes a kapusbravúros videó. Tényleg úgy dolgozott a védelem, mint a zavarodott kőműves brigád másnaposan. Szanaszét volt mindenki. Szerencse, hogy Szappanost leigazolták! Atya ég, miket fogott!
Szép Vasárnapot mindenkinek! Megértek mindenkit, jogos a felháborodás, kritizálás, találgatás,stb! Pelsoval 1gyetértek! Szrntm végül úgyis az történik majd, amit a Horvát & Skót-dúó prezentál! (és jön a „még” vagy „ha” vagy „mikor” szóval……………….de igazatok van!
A mostani eredmények(erdménytelenségek) tükrében megdicsőült Hemi korszak kapcsán sokan elfelejtenek valakit!
Hemingway kőkemény profi üzletemberként tulajdonolta a Honvédot!
Gács Pál tökéletesen összefogta a napi dolgokat ügyvezetőként!
Itt is hatalmas különbségek mutatkoznak a maiakhoz képest!
Viszont van valaki akinek ha jól tudom Rossit és Lanzafamét is köszönhetjük!
Mégpedig Fabio Cordella!
Az Ő olasz kapcsolati rendszere hozta meg tulajdonképpen a 2017-es bajnoki címet!
S ilyen lehet most a Kepcija-Docherty páros!
Reméljük így lesz!
Nem Kispesti hír de lehet valakit érdekel. Állítólag Dárdai aláírt a DAC hoz. Akkor viszont nem lesz a vidi edzője.
Dac szurkolók Adrian Gulat mondjak, nem Dárdait. Plzennel voltak komoly sikerei BLben is.
Vmi romàn fószert ès 8 fős gàrdàjàt rebesgetik a molosoknàl.
A kopasz Nikolic óta ott se találják a megfelelő embert.
Szerintem elintéződik a Horvát s a Skót szakik szerződése remélem, és utána (de lehet közben is?) jöhetnek az igazolások? Egy hipotézis…
Cavani távozik a United-tól. Jöhetne hozzánk. Traoré cseréjeként el tudnátok képzelni? 🙂
Öreg már, és csak égetné magát.
a teljes nso cikk, amiből Roland osztott meg képeket lentebb :
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ns-ertekeles-ugyanabba-a-folyoba-leptek-a-kispestiek-2894643
Talán nem mindenki olvasta.
Emberségből is bajnok a Honvéd focilegendája!
https://www.blikk.hu/sport/magyar-foci/kozma-mihany-honved-focilegendaja-jotekonykodas/3nkmpk8
tegnap osztottam itt lentebb.
rég voltál, lebuktál… 🙂
Kik s ki lenne jó aspiráns igazolás?
Vinicius és Varga Roland tudása alapján igen!
Formájukat tekintve nem biztos.
Örülnék Prosser, Koszta, Schön érkezésének is.
Kiskokót emlegetik még hát Nála is a forma meghatározó a tudása elegendő lenne.
Plusz valaki aki képes labdákat osztogatni s nem a szertárból tehát irányítóféleség
Viniciust a gyenge teljesítmènye miatt rúgjàk ki ciprusról,a szerb vèdőtársàval együtt.Varga sem az araboknàl,sem a lengyel kiesőnèl nem jàtszott szerepet,perceket kapott.Szóval egyiket se hozzuk ide,plàne azèrt sem,mert 30 fölött vannak.Prosser a csúti kitèrője miatt nekem felejtős ès szerződèsköti az MTK-hoz,nem fizetnèk èrte.Schön jöjjön!Neki kispesti a vère is.Koszta bejàtszotta magát koreàban tuti nem jönne haza.Kiskoko,hanem lenne ilyen sérülèkeny,akkor elférne a kp-n.
Nem vagyok Realos!
De ha láttad a BL döntőt akkor kiváncsi vagyok a 30 év fölötti játékosokról alkotott véleményedről!
Modric, Kroos, Casemiro, Benzema lefocizták egész európa krémjét!
De nem kell ilyen messzire menni a százéves Lovric lett az NS és szerintem sok Kispest szurkoló legjobbja!
Jajj…párhuzamot vontàl azon 30 +os játèkosok között,aki heti szinten világszínvonalú teljesìtmènyt tesznek a pàlyára ès azok között,aki percember a csapatàban és teljesítmènye nem üti meg azt a szintet,amit az adott csapatnàl elvàrnak?Azért ez kicsit elrugaszkodott volt.Ha egy Modric,Kroos leigazolàsa lenne a tèma ès nem egy kiègett varga roland vagy vinicius,akkor egy szót sem szólnèk.Azonban a szar teljesítmèny ès a koruk kombója nem hinnèm,hogy az a vonal,amit követnünk kellene,ha meg akarunk újulni.De nekem teljesen mindegy lassan,hogy mi zajlim a klubnàl.Lovric pedig teljesen màs tèszta,rà egy rossz szót nem szóltam.Varga pl.a cipőfűzőjét nem köthetnè be.
Szóval egyiket se hozzuk ide pláne mert 30 fölött vannak ezt írtad!
Erre reagáltam!
Természetesen nem emelem őket Modricék szintjére
Az volt a lényege az írásának,hogy egyrészt szarok is,másrészt öregek is.
Ha fiatalabbak lennének talán megérné formába lenditeni őket,de így semmi értelme a leigazolásuknak.
Modricék öregek és jók. + motiváltak.
Nem összehasonlítandók Vargáékkal.
Igen, kitartok azon èrvem mellett,hogy sem vinicius,sem varga ne legyen a mi jàtèkosunk.Egy,hogy semmivel sem jobbak,mint akik jelenleg nàlunk vannak ès emellett 30+.Utóbbi esetèben egy tovàbbértèkesítès esèlytelen. Màrpedig mi olyan jàtèkosokban gondolkodjunk,akik a jó teljesítmèny mellett piaci lehetősèget is tudnak adni.Pl:Doka.Emellett làttuk,hogy a „règi nb1”-es jàtèkosokkal mire mentünk.Egyszóval fiatal,ambiciózus,tovàbbèrtèkesíthető jàtèkosokban gondolkodnèk.Legyen az magyar,vagy külföldi.Ehhez azonban fontos egy jó scouthàlózat,ami talàn a leendő skót,horvàt tandemmel létrejöhet.
Schön sem játszik sokat mostanában, szóval nem könnyű ezt megítélni
Prosser ugyan úgy a nagy nullát tette le az asztalra eddig mindig ,Vinicius és Varga az utóbbi 1-2 évben.
Egyetértek veled,az említett nevek nem lennének nagy erősítések.Fejlődésünk következő szintje,ha az ilyen neveket elfelejtjük.Már írtam egyszer,akkor inkább nézzünk körül a délszláv bajnokságokban Doka szint után kutatva.Schön inkább a molosokhoz megy ha hazajön.Velük nem tudunk versenyezni anyagilag,de nem is kell.Ha tényleg Kispesti a vére akkor esetleg le tudjuk igazolni ,de nem hiszem.
Pontosan!
2017-bajnokok lettünk, hányezer setétvári szurk. volt?
1500-2000 körül lehettek, egy vonatnyi ganajtúró érkezett.
Köszönöm, ez az adat fógadási-szempontból volt fontos még1xr köszi!
CSAK! Én abszulut nem bánom T.K. távozását. Amikor nála a zsuga „gondolkodik” kinek passzoljon, helyben a tityi-totyi-totojázása nagyon feltud-ba@ni, sok sikert a jövőben!
Mé’? Má eligazolt?
Amúgy mondj jobb balhátvédet tőle az nb1-ben. De megteheti ezt más is.
De különben igazad van. Tamást csak hírbe hozták a lilákkal, pletyi-szinten!
Burekovic nem ballhátvéd?
De. Burekovic balhátvéd.
Ő Vignye embere. Voltak róla pletykák valóban,de itt is az a gond,ha jön Vignyevics miatt és esetleg az edző már nem itt kezd tavasszal,akkor megint szarban vagyunk.
Ő maga nem elég jó az a baj!
Agyatlan futóbolond!
Védekezni nem tud!
Beadni sem eléggé hatékonyan!
Totyog mint a sz*rógalamb!
Egerszegen mindez ment neki!
Akkor lehet más gond van.
De amúgy ezt kurvára birom.
Szidunk mindenkit,takarodjon,jobb kell stb,de ha vki rákerdez hogy ugyan mondjon már jobbat az aktuális kritikus,akkor csak a nagy csend.
Én sem vagyok elégedett,sőt.
Viszont azzal magunk alatt vágjuk a fát,ha folyton a játékosokat fikázgatjuk.
Amúgy is ezzel úgy vagyok,hogy én legvégső esetben veszek a számra valakit. Akkor ha nem hajt.
Na most Tamás nem az a kategória.
Hajt persze Ő is meg pl Zsótér is!
Csak fáj mennyire buták a focihoz!
Azzal pedig hogy nem nagyon tudunk jobbat nála magyarországon még nem lesz jobb focista!
Buták a focihoz?
Mondjad el ezt akkor Hornyáknak aki szivesen vinné(remélem nem fogja!).
Biztos ő is buta a focihoz
Zsótér magyar szinten nálam is nagyon jó játékos. De ezt ki kell belőle hozni.
Egyetértek!
Az az ember atléta nem focista!
Semmi esze nincs ehhez a játékhoz!
INSTANT INSTA : Nir Bardea vadiúj videóval házal. Próbálja eladni magát.
A videót elnézve egész jó hátvédnak tűnik 🙂 Speciel én sokkal jobbnak tartottam Klemenznél, az idei Botinál, és mivel balhátvédet is tud játszani Tamás Krisztiánnál is…
Ki mit gondol ? Érdemes volt elküldeni ? Vagy sem ?
https://drive.google.com/file/d/1NehNZs4ZUo9HjKb8wL1bzRjP3ns1C8hE/view?usp=sharing
Érdemes volt!
De most megnézem a videot is!
🙂
Félig bírtam megnézni!
Gyomorforgató hazugság!
Ez alapján a Realba is beférne!
De a hajmeresztő kapitális védelmi hibáit nem tette bele!
Szóval…
Hálistennek már nincs itt!
A sebész se a műhibáival házal.
Szerintem 4-3-3 ban kellene nyomni mint paciferi idején csak megfelelő játékosokkal és persze edzővel s nem fejetlenül!
Vignjevic jó edző de erre alkalmatlan, Ő védekezni tud, támadni nem!
Szappanos
Petkovic – Batik – valaki – valaki
Doka – valaki – valaki
Nagy D – Lukic – Varga R. (ha jön)
Szóval legalább két védő két középpályás (ebből egy szervező) és egy csatár kellene a kezdőbe
Lovric Hidi Petrusenko Zsótér Tamás Drazic Kerezsi Tujvel cserepad
Baráth Klemenz Nagy G Banó Pantelic Jónsson Kadiri Bőle Májer Machach Traore Gale mehet amerre akar
Nemigaz megfelelő játékosokkal van jópár támadó víziója!!!
Fújpesten is olyan antifocit játszatott hogy rossz volt nézni!
Eredményesen de fogyaszthatatlanul!
Drazic allergiás a padra…Tamás északra tart.
érdekes, h nálad Varga stabli kezdő 1 ilyen „nullás” kiruccanás után. (négy bajnoki mérkőzésen mindössze 41 percet töltött a pályán, gólt nem szerzett a csapata kiesett)
nálam Petrusenko fix szűrő és ha jön Besirovic ,akkor ő a másik vagy Bocskay.
és amíg Donát ilyen lelkesedéssel (+ gólokkal is) tolja, addig neki is ott a helye szerintem.
persze sok a kérdés és az egész ötletelésünk okafogyott, mivel még nincs szakmai vezető, aki ezt az egészet majd kitalálja és összerakja.
szóval tulaj urak bassz.ák meg…ideje lenne alakítani vmit!!
Szappanos –
-Doka, Batik ,Vinícius,1 dokaszintű vagy Benci’?-
-Petrusenko, Bocskay(Besirovic)-
-Vki7, Vki10, Zsótér-
Luki?(Jurina?) (Vki9?)
A (volt?) képességei alapján kezdő!
Kérdés hogy ki lehet e még hozni belőle
Pont az ilyen akaratgyenge drága légiósoktól kellene megszabadulni!
NagyD-re télig ne nagyon számíts
Tudom de utána mindenképp
Ma Bajnokok Ligája Döntő!
Idén még a Kispest nélkül… 🙂
Ha ki akarod várni, örökélet.
lehet hogy ez is bekerül a kutyapárt következő programjába az ingyen sör mellé.
5 ève ilyenkor örömkönnyek àztattàk a Bozsik stadion régi betonlèpcsőit.24 èv megpróbáltatàs utàn ismèt BAJNOK lett a Kispest.Azt gondoltam,hogy nekem ez az èrzès sosem adatik meg.Sosem felejtem el az a napot!
Az nb1.hu szerint Tamás a lilákokhoz mehet.Én nem bánnám ha találnánk egy a focit jobban értő balhátvédet.Külföldön nagy valószínűséggel van ilyen.Lehet,hogy már Benczenleitnert is szívesebben nézném,de azért ő még egy kicsit tapasztalatlan.
Hegyek között völgyek között zakatol a vonat, kiszálnak a Kispestiek ontják a gólokat, hajrá Kispest ne-hagyd magad, bajnok lessz az aranycsapat …….. a végét nem tuom! Emlékeztek főleg a volt Népstadionban a 2-ttős rangadókon… A sikeres 80-s esztendő!!! UI:Kipihentemben gondoltam 1-kis pozitívum ránk fér? CSAK
Talán így
Hegyek között, völgyek között zakatol a vonat,
kiszállnak a honvédosok, ontják a gólokat,
gyerünk, Honvéd, ne hagyd magad, bajnok lesz az aranycsapat,
hegyek között, völgyek között zakatol a Honvéd,
minden ember azt kiáltja: Hajrá-hajrá Honvéd!
YES! Köszi…
Kozma Misi… Egy igazi Honvéd legenda
https://www.blikk.hu/sport/magyar-foci/kozma-mihany-honved-focilegendaja-jotekonykodas/3nkmpk8
Na végignéztem Mendelényi úr interjúját az Aranyoroszlánokban.
Most már meg vagyok nyugodva 🙂 Minden szavát elhittem ! :)))))))))))))))))))))))))))))))
Aszongya : Nem nyúltak hozzá a szakmai munkához :))) Hát akkor az Urbányi Pista által teljesen átalakított szakmai klubmodell projektjátékosokkal az mi volt ? :)))
Aszongya : Olyan játékosok kellenek akik a szakmaiság mellett humán oldalról is jók. :)) Nem a humán oldalt kell nézegetni, hanem teljesítményalapú szerződést aláírni, hogy a paraszt úgy fusson mintha az életéért futna, mertkülönben csak zsíroskenyerezés lesz hóvégén nem nyaralás Balin :))))
Aszongya (mégegyszer) : Nem nyúltunk a szakmai munkához. Ha így volt az nagy hiba, ugyanis a Hemingway féle klubmodell a 2010-es évekre volt tervezve, 2017-ben lett a csúcsra járatva. Azóta eltelt 5 év, és a labdarúgás teljesen más lett. Más tipusú játékosokat, más gondolokodású edzőket kíván. Mi meg csak halászgatunk a levitézlett őskori gondolkodású edzőkben.
Aszongya : akinek nem jelent semmit a Bozsik azt elküldik. Hát ha idehoznák Ibrahimovicsot aki termelne éves szinten 30+ gólt, igazából őt sem érdekelné a Bozsik.
Vagy ebből azt lehet leszűrni hogy az elmúlt 2 évben remek szezont futó Barát-Nagy Geri kettőst itt kell tartani mert n ekik jelent valmait a Bozsik ? :)))))))
Aszongya : Nem Kun Gábornak kell berúgni a helyzetet. De viszont kellő tekintéllyel neki kell lebasznia a játékost és edzőt ha szar a produktum. Ügyvezetőként ő felel hogy a pénz ne legyen elherdálva, azaz a befektetett lóvék után legyen némi teljesítmény is !
Aszongya : Aki nem hal meg a meccseken azt elküldik ! Remek ! Ezt tavaly ilyenkor is mondta, mégpedig azta szófordulatot használta hogy aki nem hajt azt ki lehet szúrni a nézőtérről is és azilyen játékost el fogják zavarni. Ezt minden évben el fogja mondani ? 🙂
Na megnézem még kétszer hogy teljesen megnyugodjak 🙂
„Ügyvezetőként ő felel hogy a pénz ne legyen elherdálva, azaz a befektetett lóvék után legyen némi teljesítmény is”
Mondjuk az előző cég, ahol ügyvezető volt, az is rekordveszteséggel dőlt össze emlékeim szerint. Szóval ebben azért nagyon ne reményekdjünk 😀
A teljesítményalapú szerződést először várjuk meg a dióknál, hogy fog működni…amúgy támogatnám én is a vmilyen típusú ösztönzőrendszert, de az a baj a mai sport már nem ilyen. Konkrét zsét kérnek legyen az saját nevelés vagy zsoldi. Szóval sztem ez halott ügy egy ilyen bevezetése. A többi szövege meg lózung! Elég volt a „parasztvakításból”, jöjjenek a tettek és eredmények, de ne a csilli-villi videók által.
Varga Roland pletykának van vmi alapja?? Üllői129en azt pofázzák hogy állítólag jön hozzánk…
Jó focista (volt)
Nem tudom felépíthető e még!?
Nagy Dominik is fagyista volt most mégis a Honvéd legtechnikásabb (s egyben legflegmább) játékosa!
Viccnek is rossz. Maradjon ott ahol van, ide ne jöjjön! Az ő pénzét inkább áldozzuk Schön-re is hozzuk haza, nehogy már a Mol vigye el.
nincs már sehol tulajdonképpen, szóval nem tud maradni 🙂
csapatügyileg persze nincs,de mindenki van valahol, 🙂 ha WC-n, akkor ott, de felőlem a légüres térben is maradhat.
Minek?
Jaj ne.Legyünk már túl ezeken a levitézelt játékosokon.Addig amíg ilyenekben gondolkodunk, ne legyenek vérmes reményeink.
De magyar.
Ennyi, több indok nem szól mellette, nagy ívben kerülje el a kerületet.
Bajnok is
A fene tájékozottságod:) de legyen belemegyek, ..tetovált is 🙂
Több nem jut eszembe:D
Akko nyertem 🙂
Inkább ne ha lehet kérni, egyre lejjebb van a csávó
Baloghot megvette a DAC
Legalább pénzt láttunk belőle..
Sajnálom,több volt benne.
Sok sikert!
Mondjon le!
Torgyán Úrhoz van szerencsénk? 😀
..mindenki mondjon le valamiről
Valaki másnak a javára
Mer ideje lett a részvétnek meg a lemondásnak
Mindenki csak vár és dermedten nézi
Hogy küzd egymással két kicsike férfi
Törpe óriás, óriás Dávid,
Mi van már, f.szfejek, csak a pénz számít?!
A labdarúgó NB I-ben szereplő Debreceni VSC szerződtette a Szutjeszka Niksics egyszeres montenegrói válogatott középső védőjét, Meldin Dreskovicsot – írja a klub honlapja.
Lemaradtál, mert igazoltak egy 32 éves, rehabos horvát csatárt is. 🙂 Ennél én többet várok a mi részünkről minőségben! Abból a csapatból igazoltak akiknek az elődjét – ha jól tudom – évekkel ezelőtt kiütöttük a nemzetköziben. 🙂
az is megvolt, de azért 1 fiatal montenegrói válogatott védő már pont az a kategória, amiben nekünk is gondolkodni (és cselekedni) kellene!
és vajon mi a lófax történik eközben a Bozsik arénában ??
Nyugi! 1er válogatott, ettől én még nem esek hasra.Néztem pár videót róla, semmi extra. Továbbra is bízom abban, hogy ezen 3 év után nívóban, pedigrében komolyabb érkezők jönnek. Amúgy a Bozsikban napoztatják a füvet és takarítanak. 🙂
Mi a hír a sportigazgatóról?
azt csiripelik a madarak, hogy a szigetországi lesz a „fukarabb” 🙂 fajtából , a horvát srác meg scout lenne
Akkor hozhatna onnan néhány kemény védőt.
Az egyik skót, a másik scout? (elnézést :D)
Következő körbe léphet:) (de jelzem ezek „csiripelések”, kész tényhez még kell kis idő)
mármint a géppel ?? faxnak napoztatják, amikor süt a nap!?
rezsicsökkentés…emberek!
Üdvözletem! Van 1-olyan érzésem hogy a bajnokság kezd…-elött, útcsó pillanatban fogunk igazolásokkal kapkodni stb… ahogy a Honvédra jellemző. Nem tuom, s nem értem 2017-óta a játékospolitikánkat, hogy mi igazolunk a legpocsékabbúl! Remélem Vignyi keze-alatt a változást!
„jó hír”, hogy jövőre az első 6ban leszünk és h rohamosan őszül kungabi…
Vinicius a védelembe ?
https://nb1.hu/hazai-labdarugas/hiaba-volt-csapatkapitany-tavozhat-a-7-szeres-magyar-valogatott-jatekos
YESSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!
Csapjunk le rá, mert elviszi a fradi.
https://m.youtube.com/shorts/NQtTGs_EKyI
az eddigi tendenciákat látva, nálunk 1 hét múlva már csak a kerítésen ugrálna és kiharapná a labdát
meg elhízna a sok banántól..
center kinézete van ? 🙂
Ilyen tiszta kötényt láttál már?
elnézve a gyorsaságát, teljesen.. 🙂
újpestre jobban illene 🙂
Claudiu Bumba val.sznű a Fideszotonnál köt-ki, már januárban megkeresték.E-forrás azért még nem zárja ki Kispesti létét!?
Ha mi nem keressük, akkor valószínűleg nem jön hozzánk.Márpedig nem kerestük.
Egyáltalán keresünk valakit?
Ajánlom, hogy egy sportigazgatót 😀
Ez igaz, azért írtam Bumbaról mert asszem „lehettem volna” elnevezésű társunk, kiket lehetne igazolni listáján szerepelt Bumba.
Igen, én örültem volna neki és rajta volt a listámon mint potenciális igazolás, de nem vagyok tűzközelben és nincsenek belsős információim, csupán érdekességből csináltam azt a listát
1-Kérdés mit szólnál Szabó Bálinthoz Paks, asszem támadó középpélyás 22-éves, viszonylag-agilis-agresszív-korához képest előrehaladott stb…mint Kispesti irányító?
Ő egy nagyon jó igazolás lenne szerintem, igaz nem láttam sokat játszani, de amikor beszállt mindig hozzáadott valamit a Paks játékához. Ügyesen bánik a labdával, fizikálisan is rendben van, az U21-es válogatottban sem véletlenül mutatkozott be márciusban. Hosszú távon mindenképpen számolnék vele, de a következő szezonban inkább valaki rutinosabbat, Nono kalibert hoznék irányítani és akár csereként küldeném be 20-30 percre hogy lendületet hozzon a meccsbe
Jó Nono kaliberre nem is gondoltam! Köszi hogy méltányoltad kérdésem.
Heló! Ahogy írtam s tartom is tetszésemet a „listád” iránt…
Mindenki szidta anno a kanyarban szegény Hemi papát. Már akkor sem értettem miért. Kivakart minket a szarból. Kupagyőzelem, bajnokság, tuti edző, saját nevelésű és sikeres srácok beépítése a felnőtt csapatba, rendezett háttér, folyamatos szurkolói tájékoztatás. Most is áldom ezért a nevét bárki is köpködjön rám emiatt. Most mi van. Szar NER csapat lettünk, sikertelen évek, kilátástalan jövő, háttérből uralkodó sunyi klubvezetés, politikai játszótér. Siralmas. Egyes szurkolóknak rohadt fontos volt a régi címer. Meglett. Remélem tapsikolnak boldogan. Régi címer = szar csapat. Elpasszoltuk Lukácsot, most gólkirály lett az NBII-ben. Már a disco fazon Cipf is ígéretesen rúgja a bőrt a Vasasban. Minek akkor az Akadémia? Lényege a mondókámnak, hogy átkozom a jelenlegi posványt és a 2017-es emlékekből merítek erőt, mert akkor volt értelme szombatonként kimenni a Bozsikba vagy elutazni Debrecenbe. Maradok mély tisztelettel egy anno Népstadionban kettős meccsen gyerekként Honvédossá keresztelt szurkoló!
Üdv. Az Akadémia kirakatnak kell, s jó hírverésnek a Honvéd Akadémiája Mo.on a legjobb! Én 1szerűen nem tudok bízni a vezetőségben! Elfogadni talán Vignyi-májsztrót tudom…de várjuk ki a végét!
Ha nem ertette miert volt szidva, akkor tok feleslegesen irta meg ezt a kommentet 🙂
Attila, sok mindenben igazad van…mindenki ki van bukva, de szerintem nincs értelme egymást baxtatni.
Hemit én nem igazán kedveltem és bár elismerem, amit jól csinált, de utólag nem fogom azért jobban kedvelni, mert a jelenlegi helyzet még xarabb, mint Heminél volt a gyengébb években.
Szerintem semmi értelme azért fikázni a „másik oldalt”, mert nekik a másik címer tetszik…gondolod, hogy ők tapsikolnak ? :/
Hemi sok dologban tanulékony volt és qrva nagy szerencséje volt több esetben, a mostaniaknál mind2 hiányzik.
Gondolj csak bele, hogy mennyire másképp alakul minden, ha nem hal meg Szabó Tibi tesója és HF helyett lett volna 1 normális, felkészült és magyar edzőnk! :/
Hemi meg összefutott 1 pizzériában Rossival… az életben sok minden vehet más irányt 1-1 ilyen pontnál.
Persze nem csak szerencse kérdése, sajnos qrvára nem és nagyon felháborító már, amit művelnek, ahogy (nem) kommunikálnak!
Nagyon vártam a tulajcserét, de ha ezek nem változtatnak rövid időn belül, benne vagyok akár szurker megmozdulásban is, hogy észhez térjenek végre!
Nem lehetett mindenki olyan szerencsés, mint te a Népstadionban, de azt nekik is tudni illene, hogy mit jelent emberek ezreinek az, hogy : Gujdár – Paróczai, Kocsis, Garaba, Varga- Pál, Pintér, Gyimesi- Bodonyi, Weimper, Kozma….a qrva életbe is…minimum lett volna hogy legalább 2-3 Honvéd összeállítást mondjanak fejből, mielőtt előadják a nagy Honvédos kötődésüket, sorban.
Szóval a lényeg…szerintem ne egymást piszkáljuk és ne kérdőjelezzük meg egymás elhivatottságát, nem a szurkolók miatt tart itt a csapat.
Örülök h elmondtad a véleményed, tedd meg máskor is, üdv.!
Igazad van,de hidd el most már más idők járnak.Az akkori csapattal Hemy nem nyert volna az elmúlt szezonokban bajnoki címet.
Mint ahogy a következőt sem nyerte meg, de azt az egyet igen. Az utóbbi időben is vannak a végén döntő meccseink, amiket megnyerünk, de ha folytatjuk az elmúlt évek gyakorlatát, akkor előbb-utóbb meg fog szakadni a sorozat.
A masodik reszevel nem ertek egyet de a Hemi resszel igen. Barcsak a felét odatennek ezzel a budzsével a mostaniak! Sima dobogo forever neha akar….
En Felix Magathot szeretném edzonek. Benn tartotta a Herthat, igy minket is benn fog tudni tartani jovore azzal a 8-9 jatekossal akikkel nekimegyunk a szezonnak. Harom kapus, ket vedo, egy-ket center, eleg ennyi…(ironia volt).
Amugy amellett, hogy kicsit most piheneskeppen ‘honvedtalanitom’ magam par hetre, azert varom am a hireket. Amik nem jonnek, ugye… szuperprofi klubhaz, basszátok meg.
Május vége van skacok!
Június 1 ig szólnak a szerződések!
Csak mi szurkolók gondolkodunk futballklubban de valójában a Honvéd is egy (elcseszett) vállalkozás!
Jövő hónap elejéig a fű sem nől, ne várjatok nagy bejelentéseket…
Azon amúgy meglepődtem, hogy Magath jött, visszalapátolta a szart a lóba, majd egy laza tschüss után már le is lépett.
…lèpett nem kevés pènzzel a zsebében.Làtja ő is,hogy nem kell neki a túlzott izgalom a nyugdíjas éveire.Gyenge ez a Hertha.
Igen, egyetlen logikus magyarázat, hogy így, hogy látta, hogy mi megy ott, nem kér többet belőle. 😀
Tudom, hogy az igazolás a szakmai igazgató feladata és a szurkoló csak ne szóljon bele a szakmai munkába, mert az alulról jövő vélemények rombolólag hatnak a klubházra ugyebár, de azt gondolom, hogy ha komolyan akarjuk venni a jövő évet, akkor a védelemnek is kell adni egy kis vérfrissítést. Megnéztem a külföldön játszó magyarjainkat és Tamás Márkot – akinek lejárt a szerződése lengyelben – és Kecskés Ákost – aki annak ellenére, hogy élő szerződéssel rendelkezik, de a háború miatt sztem mozdítható lenne – szerződtetném. Megítélésem szerint, ha Batik marad, akkor 3 minőségi belső védőnk lenne. A többi külföldön játszó magyar közül Holenderben és Schönben látnék fantáziát. Talán utóbbit lehetne könnyebben mozdítani, mert február óta nem játszik a csapatában.
Holender átigazolása miatt meg büntetik a partizánt. Talán ő se mozdíthatatlan
Heló Hunter, bocsi lamardtam v. retardált vaok, Holender jön vissza?
Ha megkerülve a szerbeket,kifizetnènk a Luganknak a pènzt,akkor làtnèk lehetősèget az elhozatalàra.
Ha nincs pénzük kifizetni akkor kell nekik a lé 🙂 Hátha
A diósgyőri szurkolók is megtartották a fórumjukon a keretük elemzését. Amennyi minket érint ebből :
100%-os egyetértés van abban hogy :
-Eppel húzzon a francba el onnan vagy tegyék le a tarcsiba.Utálják mert állítólag nem csak formánkívül van hanem alibizik is.
– Kocsi Dominik mindenképp maradjon náluk mert tehetséges focistának tartják aki nagyon hajt és küzd. Szeretik nagyon.
Eppel szépen leírta magàt,pedig azt hittem,hogy az Nb2-ben újraèpíti magát,de úgy làtszik az akarat sincs meg a részéről.
Szerintem több sebből vérzik, emberileg is van vele probléma, szeret olyanoknak is gátlástalanul bókolni ismeretlen szándékkal, aki nem a felesége…
Anno èn erre tettem egy halvàny utalást ès egyesek olyan haragot zúdítottak ràm,hogy csak kapkodtam a fejem.Ezek szerint van alapja,amit te is alàtàmasztasz.
„gólkirály voltam az nb1-ben így kezdenem kell” Marci karrierjének vége. Kár volt azt hinnie,hogy a bab is hús
Majd elmegy profi „gamernek”,Call of Duty-ban úgyis otthonosan mozog.
A Honvédnak van gamer csapata 🙂
kb semmi újdonság 🙂
OFF : a szóbakerült Jurina idei hintései
https://www.youtube.com/watch?v=_-4SGXWfMbI
Már csak olyan ember kell mellé, aki be is tudja adni neki pontosan a labdát, illetve egy irányító, aki kiugratja
gondolom ezért van képben a csapattársa is. 🙂
Nagy Gergőnek a hétvégén bekötötték a fejét. Lanza is a meghívottak között volt.
Bekötötték a fejét ? Már megint sérült ? :)))))))))))))))))))))
Állat… :DD
Isten nyugosztaljon Bajnokunk Duró Józsi!
Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen fiatalon. Isten nyugosztaljon Bajnok, rengeteg örömöt okoztatok nekem anno 92- 93ban. Köszönök mindent.
Isten nyugosztaljon,keveset éltél Józsi.Szerettem a játékod nálunk.
Döbbenetes hír!
Meghalt Dúró József Kispest-Honvéddal bajnoki címet szerző válogatott labdarúgó.
Nyugodjék békében.
https://youtu.be/m0SsPGKJJpI
Jó utat, Durci! 🙁
Nagy Geri, Baráth Mezőkövesd, Jurina, Besirovic Kispest? Mit esznek ezen a Jurinán? Besirovic csere volt Supkánál…
Minőségi csere lenne!
Két egykori futballistát adnánk két jelenlegiért!
Mert a Kövesd aztán szárnyalt velük..
Azért volt már arra számtalan példa a futball történelemben, hogy egy magasabban jegyzett csapat a kieső vagy az alsóházban végzett csapatból játékost/játékosokat szerződtet. Ebben a szezonban mi is szárnyaszegettek voltunk…
Besirovic ügyes támadó Jurina pedig 11 gólt szerzett!
Várjuk ki a végét,ezt csak a ns szellőztette meg.Besirovic sztem ok,jurina meg rúgott 11 gólt.Lehet jobb alternatíva,mint Traore.
Hol található ez a „szellőztetés’ ?
Vasárnapi nyomtatott NS.
Köszi
Nem igazi ék, ami a mostani edző játékába illene
Közèpcsatár az igazi posztja,de megìtèlesem szerint dinamikusabb,mint lukic.Meglátjuk,hogy jön-e.Ezek ugye csak pletykâk,feltètelezések.
Inkább jöjjön egy-két szakmai vezető előbb szerintem. Aztán a játékosok.
Mi még mindig fordítva ülünk a lovon.
Csak a szokásos.
Ez így van,sokkal jobb alternatíva Lukic cseréjeként.
Baszki, ne kelljen már a kövesdnek szurkolnom 🙁
Ezen a videón pedig amikor hozzánk igazolt :
https://www.youtube.com/watch?v=ShZQieZHnYk
Nyugodjék békében Duró Józsi !
A Vasatól hozzánk igazolt Duró Kispestiként előző klubjához látogatott vissza :
https://www.youtube.com/watch?v=EkJcxvmXIKI
FOCI Bernd Storck fél év utàn tàvozott a Genktöl – hivatalos.//m4sport.hu Részletek itt: https://bit.ly/3G9I1AR
Sport igazgatónak nem lenne rossz..
Belgiumon belül vàlt klubbot,Eupen elviekben.