Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 11, 2022 1:22 du.
nethool
nethool
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 11, 2022 3:19 du.

Ennél többen leszünk vasárnap 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  nethool
május 11, 2022 3:19 du.

És ennél többen is kell szurkolnunk

Pelso
Válasz a következőnek  Tusi
május 11, 2022 4:44 du.

Tusi, azt lehet tudni, hogy Czibu miért nem ír ide ?

DélPest
DélPest
április 21, 2022 3:09 du.

Nagy Dominik szalag szakadas.
Hosszu idore kieesett sajnos

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 3, 2022 2:50 du.

comment image

DélPest
DélPest
április 21, 2022 12:42 du.

Nagy Dominik serulese sulyos, szalag szakadas. Sajnos sok idore kidolt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 8:26 de.

Baráth Botot a Kövesd hívja..Supkánál összeállhat egy Bobál-Baráth páros.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
április 8, 2022 4:16 du.

Pár szóban a mérkőzésről :
Súlyos edzői hiba miatt kaptunk ki. A játékosok se taktikailag se mentálisan nem voltak felkészítve rendesen.
A ZTE 94 percig letámadott, bírták erővel, folyamatosan kényszerítették ki a hibákat, amiből záporoztak a lövések. Csoda hogy csak ennyit kaptunk.
Balszélen Doka nem bírt a gyors fekával, Batik elvesztette fejpárbajai 80%-át.
A ZTE edzője lemeccselte Vignjevicset. A folyamatosan behátráló védőink ELÉ rúdosták be a labdákat, az első hullámuk húzta az alapvonal felé a védősorunkat, a második hullámuk meg kényelmesen és üresen lövöldözhetett.
Előrefelé sem volt megszervezve a játékunk. Sokan itt Machach fejét követelték ( sajnos tényleg 2 orbitális hibája volt amiből gólokat kaptunk) de folyamatosan helyezkedett, kérte a labdákat, de a középpálya komótosan tologatta.
És még valami : Nem szeretnék mégegyszer ilyen jókisfiús buziskodást látni ! Lépjünk oda ha kell !! Ha egy szélső már harmadszor száguld el akkor rúgjuk fel a holdig, jelezzük neki hogy meg ne merje újra próbálni !
És még egy picit a bíráskodásról is : Karakó a pályán, Andó a kocsiban. az igazi csaló páros. Ez az a két ember aki professzionális szinten, alig észrevehetően tudja elcsalni remekül a meccseket !!!
Az elején minden lehelletnyi hozzáérést lefújt a ZTE javára, aztán Lesjak brutális belépője (ami akár pirosat is érhetett volna!) még sárgával sem honorálta. Ennek a Lesjnaknak kb 8-10 szabálytalansága volt, nem szabadott volna a pályán hagyni a bírónak, egy játékos egyszerűen nem szabálytalankodhat ennyit, a bírónak a 4-5-ik után szólni kell hogy piros lesz a vége !

a játékosokról :
Szappanos – Sok nagy védése volt.Kaphattunk volna 6-7-et is !
Petkovic – Folyamatosan átjátszották, mert félt odarúgni.
Batik – sorra vesztette el fejpárbajait
Lovrics – A beszopatott, szétzilált védelmünk hibáit próbálta eltakarítani folyamatosan.
Doka – Második meccse tűz nélkül.Nagy igazolás volt, de ennél nagyobb harci szellem kell !
Hidi – Több jó meccs után akkora alibit csinált hogy szinte sírt a cipője
Zsótér – Ma nem az ő száma volt az „Érezd a ritmust!Vedd át az ütemet! Dübörög a hangfalból egy üzenet”
Machach – 2 döntő hiba, ettől függetlenül ő volt az aki első félidőben megpróbált játszani. A hibái pedig az elcsúszott védekezés miatt voltak.A hátvédjeink valahol egy távoli messzi-messzi galaxisban kószafaszáltak…
Petrusenko – hetek óta alibi. Tudom háború meg minden, de nem érdekel. Ez sport. Ha nincs topon akkor van más a helyére.
Nagy Dominik – Nem talált társakat mert nem volt taktika.Úgy pedig képtleenség bármilyen össszjáték.
Lukics – A szokásos nulla, de a 11-ese szép volt.

A cserék :

Kadiri – Hatékonyabb volt min Zsótér. Nem tudom miért a lest nézték a meg nem adott gólnál, ugyanis ott szinte 1 támadáson belül kétszer is felrúgták a 16-oson belül.
Tamás – Ő végre ki tudta kapcsolni a fekát.
Bőle – Na ő az akit szaros seprűvel kell elüldözni szezon végén !
Traoré – Nekem ma is tetszett. Végre valaki meg tudta húzni többször is, hátán 2-3 játékosaal. Lukcsitól is várnék ilyet !
Jónsson – Állítólag még most szokja a magyar futballt. Nem szokni kell, haenm el kell kezdeni futballozni végre

Összességében : Sajnos kezd bebizonyosodni amitől féltem és zsigerből éreztem hogy ezzel a Vignjeviccsel sem leszünk sokkal beljebb.
Elismerem, lényegesen jobban nézünk ki mint a kóklerrel, de ez csak max sima bentmaradást tud érni, dobogót nem.
Nem hiszem el hogy minden héten ugyanaz a kezdő tudja felvennia versenyt különböző játékstílusú csapatokkal. Hetek óta látni hogy Petrusenko elfogyott, doka a válogatott szünetben teljesen lemerült, stb. Nem hiszem hogy mindig ugyanaz a 11 játékos egyszerre van bomba formában fizikálisan és mentálisan.
Most megint kezdhetünk izgulni hogy mindenki kapjon ki a hétvégén hogy az előnyünk megmaradjon.

Laller
Laller
május 7, 2022 3:31 du.

Ha kiesünk, akkor elég komoly problémák lesznek felcsúton a mérkőzést követően.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 4, 2022 11:25 de.

Na “hajrá” csútcomment image

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 9, 2022 9:10 de.

Csak egy kérdés, hogy a 2G szektor miért nincs nyitva? Sajnos már csak a 2F-be tudtam venni jegyet, de az legalább jó hír, hogy az is lassan fullon van. Remélem nem felcsútiakkal 😀

santiago
santiago
május 7, 2022 3:13 du.

kiestunk.

DélPest
DélPest
április 27, 2022 5:05 du.

Miért jeloli a kommentjeimet spamnek folyamatosan?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 9, 2022 11:13 de.

Valaki tudja, hogy a 2G szektor miért van lezárva? Vagy az a választó a vendég és a hazai (vendég) között? Mert szerintem azt is meg lehetne tölteni, mert én csak a 2F-be tudtam venni.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 3, 2022 2:49 du.

comment image

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 3, 2022 2:49 du.

comment image

ius
ius
május 3, 2022 2:15 du.

Nem érdekel, takarodjon az összes méregdrága légiós, kun és vingjevic is. Ezt a szar eredmény az nb3as csapat is tudná.

ius
ius
április 30, 2022 1:21 du.

Újra egy gyalázatos hozzáállás. Egyetlen fiatal sem érdemelt lehetőséget a sztáredzőtől, drazsé bezzeg kezdő. Ezt a szinet bárki hozza. Mehet vignje is felőlem , a saját honfitársait sem tudja motíválni. A honvéd mindig akkor volt sikeres amikor a saját utánpótlására is támaszkodott. Ez teljesen megszünt, van viszont motiválatlan méregdrága idegenlégió.

MB Kecskemét
MB Kecskemét
április 30, 2022 4:22 du.

Huhh. A srácok nem kapkodják el a bennmaradás kérdését. Gondoskodnak arról, hogy izgultunk még egy kicsit.
Értem én, kapunk egy ajándék gólt az elején, de aztán visszaadjuk a végén ahogy illik !
Grat…

DélPest
DélPest
április 21, 2022 3:13 du.

Miert jeloli spamnak a kommentem?

ius
ius
május 3, 2022 2:39 du.

Teljes megtisztulás kell!!! Aki nem él hal a Kispest sikeréért tűnjön onnan!! Láttátok a meccs előtt a kövér szemüveges úgy feküdt a székben a kispadon, mintha moziba jött volna. Nyílván aki ilyennel munkaszerződést kötött annak nem szabadna, hogy helye legyen nálunk. Meg kell tisztulnunk!!

Pelso
május 11, 2022 6:27 de.

Szolgálati Köszönet!
Felülmúlja a „várakozásaimat” a Tőletek jött támogatás, pozitív hozzáállás. Tényleg jó érzés, hogy ebben a retek helyzetben is van még jó pár hozzám hasonló hülye, aki pénzt és energiát áldoz erre az egész Honvédos történetre! Viszonzásul a támogatók közül, aki szeretne saját .hu email címet, annak szívesen kreálok egyet,minimál tárhellyel** , csak írj a forum.hu címre!

** kevés a tárhely…töltsd le vmi eszközre, ott foglalja a helyet 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  Pelso
május 11, 2022 6:32 de.

remélem minden tegnapi támogatást visszajelztem és köszöntem, hamarosa felsorolok mindenkit.
ma megérkezett Bélabá és októberes + dagiiron, nektek is köszönet!

robert szeman
robert szeman
május 11, 2022 6:12 de.

HAJRÁ!Üdv mindenkinek, és eredményes szurkolást az összes kintlévőnek, én sajna komoly csigolya betegség miatt vaok tv-s FAN. Végeredményben mennyi KISPEST-szurk.ló lesz BAZDCSÚTON?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  robert szeman
május 11, 2022 6:13 de.

Elviekben 1.100-1.200 fő

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 9:19 de.

Sokan a helyszinen készülnek jegyet venni.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 11, 2022 9:25 de.

Az nem a legjobb mert lassan tele vagyunk.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 11, 2022 9:43 de.

Úgy néz ki,ja.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 11, 2022 9:25 de.

Elviekben már csak 400 jegy van…Ha minden jól megy akkor megduplázzuk arra a kis időre csút lakosságát:) remélem, hogy a beléptetés zökkenőmentes lesz,én is kb fél4re tudok odaérni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 9:43 de.

Az fasza.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 9:29 de.

comment image
Vasárnapig nem érdemes várni a jegyvétellel. A 2E 4K-ba maradt összesen kb 25 jegy. (Az ma el is fogy) Maradt az 1B meg a hazai kapu mögötti kb 300.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 11, 2022 9:33 de.

Egyszerűen nem értem két szektor lezárását, nem értem a logikát. Egyszer lehetne teltház:)

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 11:27 de.

Biztos úgy vannak, hogy mit nekik az a plusz pár ezer forint bevétel. Vagy nem állnak készen a teltházra ilyenre ott még úgysem volt példa. 😀

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 6:31 de.

Köszönöm, én lélekben-érzelemben-hangban-csikosmezben-mindenben-eggyütt veletek leszek! CSAK A KISPEST !!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 5:51 de.

Ki-ki döntse el az olvasás után, hogy az elhangzottakat hova helyezi: https://nb1.hu/otp-bank-liga/gondok-a-honvednal-kemenyen-megmondta-a-velemenyet-a-kispesti-legenda

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 6:10 de.

no comment….qrva nehéz lesz ezt vasárnapig kihúzni vmi nyugtató nélkül!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 11, 2022 6:13 de.

itt köszön vissza, amiről beszélek, hogy igenis kellenének a kispesti érzelmű emberek a klubhoz..lsd. MTK-Bognár lesz a sportigazgató, fia az edző.Ok nem tudjuk mi sül ki belőle, de MTK-s múlttal rendelkeznek.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 11, 2022 2:32 de.

Óh, ti örök optimisták.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 11, 2022 3:12 de.

Mire gondolsz?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 5:19 de.

Bentmaradás. Amennyiben bentmaradunk az nem a csapat érdeme lesz. Erős kétségeim vannak az egység felöl. 3- 4 emberen látszik az akarat, a többi totál flegma. Kit érdekel, lejár a szerződésem stílusban nyomják. Lovreszt, Donátot, Nagy Dominikot, Lukicsot, Szappanost tartanám meg, de lehetséges, hogy lenne még egy- kettő aki egy egységes csapatban jól is tudna játszani. Az önzöséget meg büntetnén.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 11, 2022 6:05 de.

Nekem qrva rossz előérzetem van. A klubházban is valamilyen közönyösséget érzek.
Vasárnap óta egy rohadt hír sincs arról hogy három nap múlva milyen sorsdöntő meccs vár ránk. Továbbra is csak sikerekről (utánpótlás, öregfiúk) írnak. Ez vagy azt jelenti hogy kizúgunk és nem is érdekli őket („a mór megtette kötelességét, a mór mehet”), vagy azt hogy nincs ok idegességre mert levajazták az x-et!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 11, 2022 6:18 de.

Asszem erről szó sincs.
Egyrészt nem szoktak hozzá a negatív kommunikációhoz (azt is tanulni kell ám) másrészt meg talán nem is szabad nekik. Én úgy látom a klub vezetősége nem önálló entitás, vagy leszólnak nekik, mit kéne csinálni, vagy -és inkább ez a valószínű- diplomás amatőrségük így vezeti a kuplerájt.
Semmilyen bizonyítékom nincs rá, de azt gondolom a kudarc titkolása sokkal inkább félelemből fakad. Hogy attól fél(nek), kirúgják ők(et) vagy csak attól ,hogy el kell ismerni a felelősséget, én nem tudom.
Arra várnak, hogy csoda történjen vasárnap és akkor semmi baj nem lesz abból, hogy előtte nem beszéltek róla. A kenjük be sárral tipikus esete…

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  dixneuf
május 11, 2022 7:14 de.

Nem gondolnám hogy csak negatív módon lehetséges a helyzetünk kommunikálása.
Inkább buzdítva, feltüzelve. Vezetők, játékosok (különösen a Cs.K.!) harcos fogadkozásaival megjelenő cikkek. Megjegyzem, már az előző meccs előtt is hiányoltam az ilyen típusú cikkek megjelenését.
Valószínűbbnek tartom hogy leszarják mert ezért rakták pont őket tulajdonosnak hogy mielőbb kiejtsenek bennünket. Max. amiatt félnek hogy az idén sem
sikerül. (A Vasasnak is mostanra járt le a büntije, ezért nem juthatott fel eddig) Még marad a másik opció hogy le van vajazva az X.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 11, 2022 7:35 de.

Valahonnan el kell indulni. Az pedig a helyzetértékelés. Ne gondolj esszére, de egy gondolat kell, amivel magyarázod a buzdítás okát, különben semmitmondó, általános lesz:
Gyerünk, mindent bele Felcsúton kell legalább egy pont!
Ez akár egy bajnokcsapat kommunikációja is lehetne (ne búcsúzzunk az idénytől vereséggel)
A játékosok harcos megnyilvánulásánál dettó. Először be kell ismerni, hogy honnan kel elindulnunk.
Nem szarják le sztem, inkább az „amiről nem beszélünk, az nincs” esetének tűnik, de annyit tényleg nem ér, hogy róluk beszélgessünk érdemi dolgok helyett. gondolom érted hogy értem…
Arra komolyabb összegben fogadnék, hogy nincs levajazva semmi. Ettől nem válik ténnyé amit leírtam, de szinte mérget mernék venni rá. Nincs itt levajazva semmi, ahogy esik úgy puffan, épp ez a baj.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  dixneuf
május 11, 2022 7:42 de.

Elfogadható ez a gondolat menet is, valóban felesleges időrabló róluk beszélni.
Én is attól tartok hogy nincs levajazva.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 4:23 de.

Az az igazság, hogy gyakorlatilag mindegy…próbáld vasárnapig kizárni a negatív dolgokat, ha rosszul végződik a történet úgysem fog már sikerülni átlendülni rajta egy ideig (nekem pl. biztosan nem).

Tudod miért utálja a sírásó a reményt? Mert az hal meg utoljára, nem lesz jatt.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 4:23 de.

Az az igazság, hogy gyakorlatilag mindegy…próbáld vasárnapig kizárni a negatív dolgokat, ha rosszul végződik a történet úgysem fog már sikerülni átlendülni rajta egy ideig (nekem pl. biztosan nem).

Tudod miért utálja a sírásó a reményt? Mert az hal meg utoljára, nem lesz jatt.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
május 11, 2022 8:24 de.

Biztos nincs levajazva,ezt nekünk kell megoldani valahogy.A klubházban meg lapítanak mint szar a fűben.Tényleg szánalmasak,négy nappal a sorsdöntő meccs ellőtt, bohócok gyülekezete.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 11, 2022 4:44 de.

Hidd el napi szinten trenírozom magam arra, hogy ne gondoljak a kiesésre és keressem a kapaszkodókat ahhoz, hogy miért nem esünk ki. 2003-ban ott voltam Zegen amikor kiestünk és akkor a stadion melletti szobornál ültünk és sírtuk tele a sálat, teljes reményvesztés mellett, hogy most mi lesz? Most nem akarom ezt megélni! Nem, mert az a fránya érzésem, hogy sokáig az NB2-ben maradunk. Ez már nem az az időszak, amikor egyből visszajutottunk. Most ott lenne egy – állítólag MOL szerepvállalással megtámogatott – Győr, DVTK, Gyírmót, Szombathely, Szeged akik megítélésem szerint feljutást megcélozva indulnak neki a következő szezonnak….nem esünk ki!Nem eshetünk ki! Remélem Vignje vagy Kambi lesz a mi Pascal Dupraz-unk és mondanak olyan lelkesítő beszédet, mint anno ez a francia szaki a Tolouse játékosainak, akik szintén nekik nem kedvező helyzetből maradtak bent az uccsó meccsen!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 4:51 de.

Azzal egyetértek, ha kiesünk nem jutunk vissza. Csak egy tény: gyakorlatilag nincs 11 magyar játékosunk, és ahogyan probléma lenne a mostani csapatból 10 játékost lecserélni (bármennyire is szükségszerű) ugyanúgy lenne probléma mittomén új 10 magyar a kettőben. Determinálná a feljutást. (Ahogyan a 10 lecserélt játékos determinálná a teljesítményt ha bennmaradunk. A 10 túl sok…tudom, tudom, de akkor is sok)

Igen, ha kiesünk, nem egykönnyen jutunk vissza és nem is biztos, hogy (csak) a vetélytársak miatt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 11, 2022 5:09 de.

Ha megnézed a TM-et, akkor következő szezonra akik szerződéssel rendelkeznek.Szappanos, Dúzs, Klemenz, Batik, Lukic, Petkovic, Gale, Kerezsi, Jonsson, Petrusenko és Banó. Ha kivesszük az idegenlégiósokat mert ugye NB2-ben azok szerepeltetése nem éri meg, de sztem nem is maradnának. Akkor a Szappanos,Dúzs, Banó, Gale köré kéne csapatot építeni. Nem hinném ugyanis, hogy egy Batik is maradna. Azt gondolom, hogy lehetetlen küldetés, így minimum egy 2 év garantált lenne az NB2-ben. De ugye ez a szitu akkor sem könnyebb ha maradunk NB1-ben…akkor is vérátömlesztés kell. Lényeg, hogy mindegyik esetben nehézségekkel fogunk küzdeni…el van ez csapatépítés terén mindenhogy baltázva.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 5:33 de.

Szerintem Szappanos sem maradna a válogatott miatt (persze ez csak tipp, nem látok be a fejébe), kölcsönadnánk. Gale magyarnak számít?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
május 11, 2022 5:41 de.

Sztem se maradna Szappanos..Gale ugye az akadémián nevelkedett…ha van még futballmagyar fogalom, akkor sztem akkor ő annak számítana, de pont ezen témában fakadt ki ugye Révész a linkelt cikk utolsó résézben: https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/05/09/revesz-attila-kemeny-kritikaja-az-mlsz-nek-ez-egy-szelmalomharc-ebben-en-nem-veszek-reszt

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 5:52 de.

Nem találom a szabalyt, pedig keresem egy ideje. Ugy emlekszem, hogy nincs mar futballmagyar. Raadasul Gale nem tudom mennyire volt hivatalosan akademista.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 5:44 de.

Szabi, mindent meg lehet oldani, csak akarat kérdése! ( a csapatunk játéka most épp a negatív példa erre!!)
neadj’ Isten kiesnénk, qrva gyorsan lehet 1 olyan keretet igazolni, amivel 1 év alatt nb1 van..és talán nem is ez a vége kategória.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Pelso
május 11, 2022 7:34 de.

Heló! Már régóta, az anyagiakon hogy 4-kek vagyunk költ.sgvtésileg+van pénzünk stb…,tekereg az agyam. Kérdésem ez fedi a valóságot, és honnan tudható? Naívszem+lustainfórmál…

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  robert szeman
május 11, 2022 8:08 de.

gondolom a játékoskeret értéke + a (valahol ?) publikus bevételek- költségek/kiadások alapján lőtték be

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
május 11, 2022 5:35 de.

Lényeg a lényeg: ha maradunk ha megyünk a csapatépítés lesz a következő szezon szűk keresztmetszete.
(Am. sztem Gél focimagyar)

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
május 11, 2022 5:00 de.

Itt munka közben is ezen jár az agyam,mi lesz ha megint kiállításunk lesz stb.Próbálok hinni benne,hogy meglesz,csak az a fránya kisördög…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 11, 2022 5:33 de.

Nekem az esték szarok. Nem akarom túldimenzionálni, de elalvás előtt ver a víz mindig, mert akkor van leginkább időm belegondolni.
Nem baj, kell a stressz, különben 100 évig is elélnénk, aztán mit csinálnánk mi vén trottyok a meccseken?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 11, 2022 5:09 de.

Én is alig bírok a melóban koncentrálni…várom, hogy túllegyünk ezen már.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 11, 2022 2:18 de.

Fél évtizede ezen a napon valahogy máson kellett izgulnunk…
https://www.youtube.com/watch?v=DRIZyVlAq6Q

Tusi
Tusi
május 10, 2022 11:35 de.

@Ogy, hogy muzsikál az ogy-o méter a csuti jegy eladásokkal?

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Tusi
május 10, 2022 12:44 du.

Ma már kevéssé figyelem, mert nincs annyi izgalom, mint tegnap, de ahogy nézem Hanta jól számol és 1100-1200 kispesti lesz lenn. K**** jó lenne, ha az egyszerűbb rigmusokba ők is beszállnának, nagyon nagyot szólna a felcsúti porfészek, ha ennyi ember nyomja.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  ogy
május 10, 2022 1:54 du.

De ahhoz,hogy az egèsz „kispesti”lelátórèsz szurkoljon,ahhoz két capo kell.Egyik àllna a B-közèp előtt a másik a 2e-g szektoroknàl.Így lehetne bevonni az ott ülőket is.Sztem iszonyat hangulat lenne.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 4:12 du.

Biztosak vagytok benne hogy mindenki énekelni akar?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 11, 2022 1:18 de.

Semmi sem biztos,de egy felelgetősbe, egy „Csak a KIspest” rigmusban, Harcoljatok dologba sztem be lehetne vonni azokat a szektorokat is. Egy jó hangulat át tud ragadni. Pl. Köbenhavn Capo-ja átment az egyik meccsen a családi szektorba és hatalmas szurkolást csináltatott, pedig gyerek és nők voltak többségben. Ha nem próbáljuk meg meg tudjuk meg. Max te nem énekelsz 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 4:58 de.

Szerintem sokan leszünk a 2F szektorban akik legszívesebben a táborba mentünk volna. Úgyhogy biztos lesz ott is szurkolás (mi is oda megyünk, de a vendégbe terveztünk). Viszont ha átengednének a lezárt szektorba közelebb a vendéghez az lenne a legjobb. És akkor jöjjön oda mindenki aki szurkolni akar a 2F és a 2E szektorból. Akkor egy nagyon szép szurkoló tömeg gyűlne ott egyben.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 11, 2022 4:18 de.

Én sajnos nem mert dolgozom

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:20 du.

Ha kellően sok aktív ember lenne a középső szektorban, valóban brutális lenne. Pancho amúgy is egy jól beénekelhető stadion. Ha a rendezők közelebb engednék a vendéghez a többieket, akkor pláne jó lehetne. Pár éve TCsnek volt ennyi esze, hogy ezt meglépte.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  ogy
május 10, 2022 3:50 du.

Igy lesz elvileg

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
május 11, 2022 3:31 de.

Ez kurvajó.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:01 du.

Ez jó ötlet,továbbítsd az illetékeseknek.

KareszB
KareszB
május 10, 2022 10:35 de.
Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  KareszB
május 10, 2022 3:13 du.

Az USA előtti magabiztos,már,màr vagàny Boti kellene,de miutàn visszajött vmi nem klappolt nàla.Ok Covid,sérülès,de nem làtszott rajta mindaz,mint koràbban.Én az MTK elleni cselekedete utàn engedtem el.Ugye nem futott egy elèrhető labdàért,megàllt.Szöglet ès gól…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  KareszB
május 10, 2022 11:58 de.

Sajnálom, tutti, hogy nb1-es marad..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 10, 2022 12:29 du.

Vasas…úgy hallottam

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:02 du.

Akkor tényleg nb1-es marad

Laller
Laller
Válasz a következőnek  KareszB
május 10, 2022 10:44 de.

Isten vele és sok sikert. Csak nem ellenünk. 🙂
Sajnos sérülések és betegség után nem tudta utolérni magát, így sem a válogatottba sem a stabil kezdőbe nem tudta beküzdeni magát. Respect a klubhűségért és a bajnoki címért meg a kupagyőzelemért. Reméljük valahol gyengébb bajnokságban vagy alsóbb osztályban tud még kis pénzt keresni.

Laller
Laller
május 10, 2022 9:53 de.

Az a durván rossz érzés, hogy lehet, hogy hosszú-hosszú évekig ez lesz az utolsó NB1-es vidéki túra.
🙁

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Laller
május 10, 2022 3:13 du.

NEM!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Laller
május 10, 2022 12:10 du.

Jó esélyünk van rá a fogadóirodák szerint is,de én bízom abban,hogy tényleg átérzik a játékosaink mennyire fontos ez a meccs.Rajtunk nem fog múlni.És azokon a Honvéd szurkolókon sem,akik tv-n fogják nézni.Lélekben velünk lesznek.

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 10, 2022 9:35 de.

A 4K-ba is mi vesszük a jegyeket? (mondjuk ki ha nem mi:D) Lassan az is tele van és a 2E is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 10, 2022 1:55 du.

4k koràbban le volt zàrva..most màr oda is van lehetősèg venni?

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:05 du.

Én azt nem láttam lezártnak, de ettől függetlenül lehet oda venni, lassan tele lesz.comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 10, 2022 2:33 du.

Kevertem a 4 J-vel,én tévedtem,sorry!

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:35 du.

Annyi baj legyen, na azt meg lehetett volna nyitni. Főleg, h lenne rá igény.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 10, 2022 3:14 du.

Nem èrtem,hogy miért van két szektor is teljesen lezàrva…mèg a fradi ellen sem tettèk ezt meg.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 7:12 de.

A mai NS cikkéből egy részlet, ami a hétvégi meccsünkkel kapcsolatban megfogalmazott írásban volt megtalálható:
.….”Az lenne a legnagyobb baklövés, ha az elmúlt időszak mélyrepülése után – ne feledjük, az előző idényben is csak az utolsó előtti fordulóban harcolta ki nagy nehezen a bennmaradást a Honvéd – nem neveznek meg egyetlen felelőst sem. Lehet bőszen keresgélni a klubházban, a szakmai stábban és a játékoskeretben egyaránt.”– na szóval, ha ilyet – kiemelném a klubház megjelölést – leírnak az NS-ben, akkor ott zörög az a bizonyos haraszt…nekem ez a mondat azt meri sugallani, hogy nem csak a keretben lesznek változások…

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:13 du.

Köszi a linket igen ez is egy érdekes mondat: „Az elmúlt három évben Nebojsa Vignjevics a hatodik vezetőedző a kispadon
(előtte Supka Attila, Giuseppe Sannino, Pisont István, Bódog Tamás és
Horváth Ferenc dolgozott a csapattal), ebből is látszik, szakmai
koncepcióról felesleges beszélni a XIX. kerületben.”

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 11:59 de.

De miert lenne valtozas? Itt van a bozo aki koztudottan a hata kozepere se kivanta ezt az egesz honved sztorit, es itt ez a kun, aki a szijjarto miatt tud bekerulni barhova is
Ki kuldene el oket? Most komolyan

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  DélPest
május 10, 2022 12:43 du.

Ez itt Magyarország. Mondj két dolgot, barmilyen temaban, ami szted soha nem tortenhet meg, es en mondok negy alkalmat amikor megtortent.
Minden lehetséges, es az ellenkezője is.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  dixneuf
május 10, 2022 2:02 du.

Fradista leszel? 😉 de persze értem mit mondasz, sajnos tényleg ez a helyzet. Viszont nézzük a jó oldalát, bármi megtörténhet, tehát még akár jó is történhet velünk

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 11, 2022 4:40 de.

Fradista soha…

OFF – Régi vicc:
Apácarendet feloszlatják, az apácák szétszélednek, de megbeszélik, hogy 10 év múlva találkoznak.
Eltelik a 10 év, a találkozón a zárdafőnöknő kérdezi a régi apácákat:
– Mária Eulália nővér mi lett belőled?
-Tanítónő.
-Nagyon dicséretes.
– Ágnes Emerencia nővér, belőled mi lett?
-Ápolónő.
-Nagyon dicséretes.
-És belőled Klarissza Eugénia nővér mi lett?
-Prostituált.
Főnövér elájul, úgy kell felmosni, még a földön fekve, elhaló hangon kérdi:
-Mit mondtál mi lett belőled?
-Prostituált.
-Hála istennek -mondja a főnöknő- úgy értettem protestáns.

Szóval inkább kurva, mint fradista.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
május 10, 2022 12:41 du.

Merem azt remèlni ès bízni abba,hogy ez a mocsok,amit összeraktak nekik sem kell.Ahogy Hemy a szurkolók terén belátott egy-két dolgot,úgy nekik is el kell dönteni,hogy a szurkolók minden meccsen anyàk napját tartanak vagy lèpnek egyet előre a sikeresség terén.Nem hiszem,hogy amit a szerepvàllalásukkor elmondtam az színtiszta hazugsàg illetve hogy Szíjjártó sokàig elnèzi.Ha ez marad jövőre vagy most kiesünk el lesz zàrva a pènzcsap.Szóval igen,bízom abban hogy lesz vàltozás,adjàk olyan ember kezèbe,aki èrt hozzà.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 1:15 du.

Biztos vagyok benne,a főni sem nézi ezt el sokáig.Sőt szerintem már meg is hozta a döntést.A külügyben is néha takarított.Viszont sok múlik a hétvégén merre-tovább.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 10, 2022 1:24 du.

Hétvégén is sokat fogta a fejét a VIP-ben. Késő bánat, eb gondolat.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  jnkzln
május 10, 2022 2:09 du.

Részben igazat adok neked,mert a hétvége már nem rajta múlik,de hidd el sokat tett.Ott hibázott,hogy hozta a haverokat,hozzáértők helyett.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
május 10, 2022 1:56 du.

Ott volt??Ha igen,akkor mèginkàbb merem hinni,hogy ez nem maradhat így tovàbb!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:01 du.

Szerintem az ő volt.comment image

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  jnkzln
május 10, 2022 4:40 du.

Kun mellett volt a gyerekeivel egyutt

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
május 10, 2022 2:35 du.

Testtartàsàból ítèlve nagy rá az esèly,igen.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  jnkzln
május 10, 2022 2:10 du.

Fehérben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 10:16 de.

Kun Gábort csak én nem látom a honlapon a vezetők közt? Vagy eddig se volt ott?
Update: ott van az, akkor viszont bassza szájba

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 2:18 du.

Ezt nem értem, hétvégén sem értettem. Nem őt kéne szájba b..ni?

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 8:16 de.

úgy tűnik, h sok minden eldőlt már a háttérben…
a nagy kérdés, hogy a kiesők is le vannak-e már fixálva!?

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 7:52 de.

bárcsak!

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 10, 2022 5:42 de.

Bármi is lesz is az eredmény, (remélem a bentmaradás!) szerintem semmi nem fog változni klubon belül. Egyszerűen ez a rendszer nem alkalmas arra, hogy fejlődjön. Ugyan azok az arcok merülnek fel különböző pontokon, akik nem premizálásos alapon kapják a fizetésüket, henem mert ismerősök. Szóval addig, amíg ha szart csinálok, ha nem csinálok semmit akkor is ugyan azt a nagy lóvét kapom, akkor minek dolgozzak mentalitás uralkodik házon belül sajnos esély sincs arra, hogy javuljon bármi is. 🙁
Sem érzelmi kötődés, sem profi hozzáállás, sem hozzáértés nem szükséges ma ahhoz, hogy a Honvédnál (de mondhatnám bármely más klubot is) alkalmazzanak valakit vezető állásban.
Nem vígasz, de egy fergeteges szurkolással az utolsó meccsen legalább a mi lelkiismeretünk tiszta (tisztább) maradhat – CSAK!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 10, 2022 5:50 de.

Változnia kell! Ezeknek a nagy tudásúaknak végre le kell, hogy essen, hogy amit csinálnak az sehova nem vezet, vagyis vezet, csak az nem éppen pozitív eredmény. Szembesíteni kell(ene) őket az ígéretükkel! Nekünk szurkolóknak pedig azt gondolom, hogy teljesen tiszta a lelkiismeretünk!

Pelso
május 10, 2022 4:26 de.

szolgálati közlemény.
feltettem 1 lehetőséget, ha szeretnél hozzájárulni a Kisköz működéséhez: https://kiskoz.hu/tamogatas/
köszönet!

ui. A közleménybe pls. írjatok annyit, hogy „kisköz” + a nick neved, hogy meg tudjam köszönni!

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 7:56 de.

+1 meccsjegy ára
(ha copyzzátok a bssz-ot, arra figyeljetek ne legyen az elején, végén üres + karakter)

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 7:38 de.

Szia! Egy 9830-as végű számláról megérkezett a támogatás? Ment itt a kavar a számlákkal.
11773119 – 00594134 erre ment.

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
május 10, 2022 7:42 de.

yes! köszi

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 7:34 de.

Gyanús, hogy a második szlaszám a jó (a második 8 szamjegy mind2nél ua). Az elsőt töröld lsz a posztból.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kermon
május 10, 2022 7:37 de.

Valszeg a főszámlához tartozó takarékszámla vagy egyéb alszámla a másik. Ezért ugyanaz a második 8 számjegy. Ez az OTP.

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
május 10, 2022 7:40 de.

+@kermon:disqus
az első utalás simán jött, nem gondoltam, hogy más bankoknál ilyen zavart okoz, most módosítottam.
igen, ez egyben 1 virtuális kártya is, ami a főszámlához lett létrehozva.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 7:40 de.

Várj, a virtuális kártyára nem biztos hogy rajtad kívül más utalhat!

Pelso
Válasz a következőnek  Snowflake
május 10, 2022 7:45 de.

mondom, hogy az első próbálkozás sikeres volt :).
frissítettem az aloldalt, most csak a tuti számla maradt.
még1X köszi, megvan a tiéd is!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 7:53 de.

Rendben, utalas elkuldve a masodikra.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
május 10, 2022 8:09 de.

12700 a vége ?

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 8:37 de.

Igen

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
május 10, 2022 8:39 de.

köszönet!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 4:57 de.

Biztos, hogy jó a bankszámlaszám? Tessen az első nyóc számjegyet leellneőrizni…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 4:53 de.

Lehet én vagyok béna de azt írja ,hogy a számlaszám nem jó 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 4:56 de.

nekem elment és jelezte Pelso, hogy megérkezett

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 5:07 de.

Simán azzal a számlaszámmal amit Pelso megadott vagy kiegészítetted valamivel?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 5:08 de.

simán, a megadott számlaszámra és utaláskor sem jelzett vissza a netbankom semmit, hogy hibás lenne…

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 4:55 de.

látatlanban nem bénáználak…:D de volt már akinek sikerült..
lehet h bankplatform függő, pl. ki kell töltetni nullákkal a 3. nyolc szám helyét?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 4:59 de.

A bankszámlakereső sem ismeri fel és én sem tudok utalni, pedig néhányszor már utaltam életemben…nem kéne eljönnöd végre az Ybl banktól? 🙂
Megpróbáltam a harmadik nyolc karaktert kinullázni…sorry, akkor sem megy

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
május 10, 2022 5:07 de.

a számlaszámokból láthatod, hogy csányit támogatom a pénzmozgásaimmal… 😀
de áthidalandó a problémát, megadtam 1 alternatív számlát az elakadók részére

KareszB
KareszB
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 5:56 de.

A K&H sem szereti az elsőt, de az alterre ment egy kicsi. 🙂

Pelso
Válasz a következőnek  KareszB
május 10, 2022 6:04 de.

köszi a hozzájárulást! 🙂

papparam
papparam
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 6:05 de.

Tehát a Vasast. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 5:10 de.

Hagyd ott az otp-t,drága és szar. Az Unicreditnél kb minden ingyenes :D(ez a reklám helye)
Az alternatív működik.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 5:15 de.

ezennel megtudtuk, hogy az Unicredit értékesítője vagy, értem én 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
május 10, 2022 5:11 de.

Az alterre kűttem pénztet.
Üdv:
dixi bácsi

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
május 10, 2022 5:13 de.

thx Dixi!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 10, 2022 5:05 de.

Igen,nekem se volt gond soha 😀 Valaki segítsen

Lajos Gál
Lajos Gál
május 10, 2022 3:44 de.

Már csak abban bízom nem fognak szórakozni a beléptetéssel a 2F-E-ben.Tekintve,hogy azt válaszolta a felcsút nem tudnak nekünk több szektort megnyitni a vendégen kívűl.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 10, 2022 4:08 de.

Ebben gondolom az is benne van,hogy azonnal vettük a jegyeket a hazaiba és már nem lehet csak úgy vendéget csinálni belőle.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 5:14 de.

Állítólag 2E is off

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 10, 2022 5:16 de.

Így van. Fullon van a 3I; 3H és a 2F szektor. 2E-ben van még 160 db jegy, oda még tudsz venni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 5:48 de.

Már csak egy haveromnak akarok

dixneuf
dixneuf
május 10, 2022 2:07 de.

Srácok, ti láttatok valahol az officiál Honvéd honlapon utalást arra, hogy mi a tétje a vasárnapi meccsnek? Mert én nem találtam róla egy kurva szót sem.
Ezért jók a problémák, ha nem beszélünk róluk, akkor nincsenek is.

dixneuf
dixneuf
május 10, 2022 2:07 de.

Srácok, ti láttatok valahol az officiál Honvéd honlapon utalást arra, hogy mi a tétje a vasárnapi meccsnek? Mert én nem találtam róla egy kurva szót sem.
Ezért jók a problémák, ha nem beszélünk róluk, akkor nincsenek is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 10, 2022 2:29 de.

Csodálkozol ezen? A jegyértékesítést is akkor tették már ki, amikor elfogyott a jegyek 90%-a. Azért nekem fura, hogy egy Azurák alatt így működik a marketing és kommunikáció, akinek ugye ő a vezetője. Vagy tán neki is meg van tiltva, hogy beszéljünk a tényekről? Na jó én ezt most még nehezen de elfogadom, de vasárnap este, a bentmaradásunk után olvasni szeretném az alábbiakat: A Honvéd köszöni a távozó Kun Gábor, Sinkó Gábor és Nagy László klubbért tett érdemeit, erőfeszítéseit és további sikereket kíván a jövőbeni szakmai munkájukhoz. A megüresedett pozíciókra a jelöltek kiválasztása folyamatban, arról szurkolóinkat hamarosan értesítjük.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:37 de.

Kun, Sinkó biztosan nem fog távozni, Jön majd egy sportigazgató, és kb. ennyi lesz a mozgás a vezetőségben szvsz.

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
május 10, 2022 11:03 de.

ez sem kevés…1 szakmai vezetővel a komplett szakmai vezetés cserélődne.
nekem nagy kérdés NV (le)szereplése…az utóbbi 4-5 meccselése meg mivolt??
azok a kezdők…. a belexarok’ játékosok újra és újra kezdőbe tolása…nekem döbbenet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
május 10, 2022 2:43 de.

Én azzal már elégedett lennék, ha seggfogdosós, fradista Sinkó távozna és jönne a Horvát – Kepcija – gyerek sportigazgatónak…Hanta egyik bejegyzésében is jelezte, hogy a szakma „zseninek” titulálta. Felőlem Kun maradhat biodíszletnek.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 3:11 de.

Reméljük jön. 3 napot itt volt aztán elment. Remélem átgondolni és bepakolni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 3:22 de.

Háát mindent megnézett az egy biztos….Megvárja, hogy mi lesz velünk! Idejövetele nagyban függ, hogy vasárnap maradunk e NB1-ben vagy sem. Jössz csútra?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 3:28 de.

Megyek persze. Nyílván megvárja,persze,a lentről jövő véleményem,hogy a keretet ki kell pucolnia,hoznia kell vagy 15 játékost, (10et emlegetnek is). Úgy viszont jövőre se lesz sokkal jobb mert mire csapattá érnek az fél év legalább. Azt is gondolják meg,hogy Vignijevic biztos alkalmas-e. Ne félidőben cseréljünk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 3:49 de.

Amiket én hallok játékosmozgás szintjén azoktól eddig nem estem hasra. Sztem velük sem lennénk beljebb! Azt gondolom, hogy előbb az öltözőt kell rendbe tenni és megszüntetni azt, amiről Szappanos beszélt! Aztán elgondolkodni arról, hogy valóban Vignjével kell e nekifutni. Továbbra is tartom azon véleményem, hogy ide egy erőskezű tréner kell. Tudom lerágott csont, de Rebrov eljön az araboktól! Ha van pénz, akkor megnézném nálunk! Vázoljunk fel vele egy 3 éves tervet és lássuk meg mit lehet abból kihozni. Ez így nem mehet tovább. Magyar edzőkben nem tudom, hogy kiben látnék fantáziát….

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 4:09 de.

Jó de az öltözőt mivel teszed rendbe? Edzőcserék nem jöttek be, seggkinyalás se, részemről a cserének drukkolok 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 4:47 de.

2017-ben az öltöző miért volt rendben? Olyan személyiségek voltak a játékosok, olyan volt az edzői stáb akikkel egységet lehetett kovácsolni. Még a nehezen kezelhető Lanza is beállt a sorba. Amúgy meg a klubnál azért kapják a pénzüket, hogy ezt a helyzetet kezeljék és megoldják.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 5:19 de.

Rossival. Rossi nem terem minden bokorban, azóta is Rebrov aki elért azokba a magássogokba az nb1ben, pedig volt 1-2 próbázó. Lanza is elmondta,hogy kb csak Rossi tudta kezelni. Vignijevic azért nem egy Rossi. De látod,hogy most azok is balhéztak edzésen öltözőben akik 2017ben nem. 4 edző bukott egyelőre velük, Bódog,Pisont, Horváth és egyenlőre Vignijevic. Nem mindig a madamot kell cserélni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 10, 2022 5:25 de.

Igaz, de kérdés, hogy azok a k.vák akik jönnek, azok beállnak a sorba? Azokat jobban lehet motiválni? Lehet, hülye vagyok, de megítélésem, hogy személyiségeket kell igazolni. Láttad a – igaz történeten alapuló – Pénzcsináló filmet? Na vmi olyasmi sem ártana..de emiatt bátran hülyézzetek le.

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 11:39 de.

bradpittel ? az 1 faxa sztori/film

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 5:44 de.

Nincs rá garancia,viszont a mostani garantált fos.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:52 de.

Én is örülnék, ha mind eltakarodnának, de ebből a belterjes szarból nem nézek ki komolyabb változást.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 10, 2022 2:36 de.

Ezek olyanok mint a gengszterváltás előtti komenisták, Aczél elftárssal az élen. Azurák azt írja amit szabad (nem mintha a maiak különböznének azoktól, de nem akarok politizálni).

Mindenesetre vérciki…
A távozást meg nem fogod olvasni, erre fogadni mernék…viszont kiváló szarpasszírozó írás jelenik meg a honlapon, majd figyeld meg…előre röhögök.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  dixneuf
május 10, 2022 2:17 de.

Tudod, ha nem beszélünk a problémáról, akkor az nincs 🙂

Gogolák Roland
Gogolák Roland
május 10, 2022 1:45 de.

Hivatalosan nincs újabb szektorunk, de tessék vásárolni a 2E-be.comment image

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Gogolák Roland
május 10, 2022 2:09 de.

Ezek a buzik még ezt sem tudják elintézni…egy töküres stadionba jegyet szerezni…

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 9, 2022 4:51 du.

Hölgyek-Urak megy itt a (teljesen jogos) elképedés és fogadkozás , sőt készülőben van a forradalom ami szintén megérthető ha megtörténik a szégyen amire nem vártunk de valljuk be lassan három éve egyre jobban rezeg a léc!
Szóval (s csak a magam nevében beszélek) attól még hogy ha esetleg kiesünk nekem a másodosztályú Honvéd is a kedvenc csapatom lesz nem csak az elsőosztályú!
2004 ben amikor kiestünk majd rajt-cél győzelemmel lettünk NB2 es bajnokok akkor is kint voltam és buzdítottam Budovinszkyékat!
Nyilván én sem erre számítottam de a szívem Vörös-Fekete és az is marad!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 3:30 du.

Bognár távozik Paksról ès az MTK sportigazgatója lesz.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 4:43 du.

Akkor már csak bent kell maradni valahogy!
Jövőre a paks az egyik kieső!

Kermon
Kermon
május 9, 2022 3:00 du.

Eppel fejelt egy eppeles gólt. Végre, megérdemelte.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
május 10, 2022 6:04 de.

Nahát!
Évente egyszer-kétszer betalál!

Kermon
Kermon
május 9, 2022 2:59 du.

Még 882 szabad jegy van. Csak gyorsan, szaporán.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 2:09 du.

Machach ès Mezhgrani ma együtt ebèdelt BP-en a Türkizben…nem akarok olajat a tűzre,de -volt-jàtèkosunkon semmilyen jelenem látszódott,hogy milyen helyzetben van a csapata…

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 3:59 du.

szégyen, hogy ez a nímand itt alibizett 1 évet

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Pelso
május 9, 2022 4:45 du.

Inkább az a szégyen hogy nyilvánvaló semmirekellősége mellett még így is az egyik legtechnikásabb játékosunknak számított…

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 3:07 du.

Machach remélem soha többé nem lép pályára nálunk.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 2:14 du.

Miert, milyen helyzetben van a Napoli?

októberes
októberes
Válasz a következőnek  valaki
május 9, 2022 3:21 du.

Kb annyi esélye van (volt) a Napoliba bekerülni, mint Kerezsinek a Kispestbe. Az utóbbi elég elszomorító….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
május 9, 2022 3:29 du.

Utóbbinak sztem nagyobb a %-os esèlye.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 4:07 du.

Bizzunk benne, hogy nagyobb esélye lesz! Eddig ugyanúgy semmi esélye nem volt (az eddigi kb 2*3 perc szerintem értelmetlen).

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  valaki
május 9, 2022 2:34 du.

Napoli most nem hoz lázba,de 06.30-ig szerződéses csapata annàl inkább,az pedig rossz helyzetben van.

Kermon
Kermon
május 9, 2022 11:54 de.

A Felcsútban játszik még Golgol? Ha igen, nagy bajban leszünk.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kermon
május 9, 2022 11:58 de.

A Kettő núl?

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Kermon
május 9, 2022 11:58 de.

A Kettő núl?

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  robert szeman
május 10, 2022 1:37 de.

Gol-gol inkább döntetlen hangzású : )

eygyébként már nincs Felcsúton

zico zico
zico zico
május 9, 2022 11:22 de.

Sziasztok, jegymesteren lehet még venni jegyeket, de nagyon fogynak!
2F-be sikerült nekem.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  zico zico
május 9, 2022 12:10 du.

2F off nekünk 2E nem baj,lényeg,hogy ott leszünk.Ott is kiabálni fogok.Remélem felcsúti gyereksereg nem lesz pont ott.Nagyon szeretem a gyerekeket,de vasárnap inkább a Kispesti érzelmű fiam.

ogy
ogy
Válasz a következőnek  zico zico
május 9, 2022 11:56 de.

Gyakorlatilag most telt meg a 2F, jöhet a 2E, Oda van még 310 darab eladó.

László Szilágyi
László Szilágyi
május 9, 2022 11:13 de.

Nagyon jó lenne, ha a vendég melletti lelátó nagy részét megtöltnénk. Eddig úgy néz ki, hogy a 2F is megtelik lassan. Nem gondolnám, hogy egy elcsúti hétfőn ezzel foglalkozik, valószínűbb hogy Kispesti vevők viszik. Eddig kb. 7-800-nál tartunk.

Ray
Ray
Válasz a következőnek  László Szilágyi
május 9, 2022 11:42 de.

2F-be sikerült nekem is. Vajon Kispest sállal és Puskas Armys pólóba beengednek? Vagy mennyünk civilbe?

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Ray
május 9, 2022 11:46 de.

Korábban fenyegettek is, hogy nem engednek be pirosban, de a kutyát nem érdekelte.
Én eddig kétszer voltam hazaiban Felcsúton, az egyik évben még Puskás, Kispest, Hungary táblákat is osztogattam a felcsúti oldalon.

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
Válasz a következőnek  ogy
május 10, 2022 1:38 de.

Na az a tábla még mindig megvan kint a falon, köszi! : )

papparam
papparam
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 4:10 du.

Így van, mindig leszarják.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  László Szilágyi
május 9, 2022 11:20 de.

A 2 F van közelebb a vendéghez?

László Szilágyi
László Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 9, 2022 12:11 du.

Igen. Van egy ütköző szektor, de a 2f is megtelt, most a 2e fogy. Ettől függetlenül szerintem a vendég melletti szektorba is beengedik majd a szurkolóinkat

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  László Szilágyi
május 9, 2022 2:27 du.

Szerintem is engedni fognak az ütközőbe, mert a 2e a saját „szurkolóik” helye. Legutóbb voltak vagy 30an

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tusi
május 9, 2022 4:42 du.

Jó lenne

Gogolák Roland
Gogolák Roland
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 9, 2022 11:25 de.

Bocs, hogy én válaszolok de igen. Nem értem a 2G miért van zárva.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 9, 2022 10:43 de.

Sajnos mivel vasárnapra tették a meccset mi nem tudunk menni a családdal mert dolgozom de a szívem szívünk ott lesz Veletek és a Kispesttel a stadionban!

timby
timby
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
május 9, 2022 12:08 du.

Osztozok a fájdalmadban, vasárnap ötig én is dolgozok.

Pelso
május 9, 2022 10:17 de.

ez megvolt ?
Révész mégsem akar a magyar fociban dolgozni ?
Szabályokat hoznak, de nincsen alátámasztva sem szakmailag, sem kommunikáció tekintetében, a fele sem igaz annak, amit mondanak! Majd az igazi hátulütője a későbbiekben fog bejönni… Ez egy szélmalomharc, ebben nekem nem kell részt vennem
– közölte Révész Attila az M4 Sport riporterével.

októberes
októberes
május 9, 2022 10:00 de.

Változnak az idők és a nóták.
Küzdjetek a – bajnoki címért! (5 éve)
– magyar kupáért! (2-3 éve)
– bentmaradásért! (most)

valaki
valaki
Válasz a következőnek  októberes
május 9, 2022 10:22 de.

– feljutasert (jovore)

októberes
októberes
Válasz a következőnek  valaki
május 9, 2022 10:29 de.

Szerintem marad a jelenlegi jövőre is, bent maradunk.

Pelso
Válasz a következőnek  októberes
május 9, 2022 10:38 de.

NEM maradhat….bármi is történik 7végén, még 1 ilyen év NEM lehet.
nem, nem, soha…

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Pelso
május 9, 2022 11:41 de.

Ezt mondtuk 1 éve is….

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 9, 2022 7:15 de.

Felcsúti oldalon most láttam,hogy az utóbbi 7 meccsükből,6 döntetlen lett.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 9, 2022 9:04 de.

Jó, jó csak akkor nem ilyen kóklerek ellen játszottak.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 9, 2022 9:08 de.

Latabár.
Isten hozott újra

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 9, 2022 7:19 de.

A 7végi meccshez annyit, hogy a Várda, a paksi győzelmével majdnem bebiztosította a 2ik helyét. Ennek oka, hogy a Várda már egy zte elleni döntetlennel is 2ik, ez csak akkor csúszhat ki a kezükből, ha a csút megver minket 5-0-ra. Megítélésém szerint a Várda az otthoni uccsó meccsét az egymás után 5 vereséget számláló ZTE ellen fiesztával szeretné lezárni. Minél tovább tudjuk kihúzni kapott gól nélkül annál nagyobb az esély a csúti döntetlenre. Ez és, hogy Zahedi a legjobb formában lévő csatáruk megsérült, ad egy halovány reményt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 6:04 du.

Ez nem olyan rossz hír azért.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 8:02 de.

Igen: Ha a Várda veri a Zte-t,v.döntetlen,a Felcsút már nem lehet 2-k! Nincs tétjük. A kérdés, milyen habitussal focizik a Felcsút, s így jó v. nem jó nekünk?! Mert lehet csalódodtan, v. felszabadultan is footbalozni hogy nem sikerült az ezüstérem? JAJ BOCSI MINDENKINEK,BENÉZTEM A DÁTUMOT! HOGY A VÁRDA ELŐBB JÁTSZIK. (IDEGRENDSZER)

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  robert szeman
május 9, 2022 8:12 de.

Pár éve még azért mentünk oda, hogy kiejtsük őket. Nagyot fordult a világ…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 7:20 de.

Plusz: a szégyentől megtáltosodik a csapat és felszabadultan, görcsösség nélkül lehozzuk 0:0-ra.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 7:28 de.

Elviekben 5 sárgája van és így nem játszhat a védelmükből Szolnoki és Spandler.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 11:22 de.

Az segítség lenne.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 7:54 de.

Meg a csatáruk is kidőlt.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 9, 2022 12:13 du.

Melyik?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 9, 2022 9:02 de.

Sőt ha rabul ejtjük mindet, és csak hétfőn engedjük szabadon őket, akkor ki sem tudnak állni. Csak ez lehet a nyerő. Ellenkező esetben minimum két idiótánk a 25. percben kiállítatja magát.

Tajti Sandor
Tajti Sandor
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 9, 2022 9:31 de.

Ez nem jó! ilyen már volt, hogy nem tudtak ellenünk kiállni és simán kaptak új időpontot!

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 9, 2022 9:24 de.

egyik már nem tudja.
ki a másik ?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
május 9, 2022 9:34 de.

Ezen a téren nagyon gyorsan feltalálják magukat.

Pelso
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 9, 2022 9:46 de.

ebben van igazság… 🙁
de nézzünk vmi optimistább témát!:)
hogy csinálod, hogy téged nem követnek/lájkolnak ezek a virtuális qrvák’ ?

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Pelso
május 9, 2022 10:13 de.

sajnos követ, most ép Jolanda

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 9, 2022 7:55 de.

Igen, – Zahedi – azt fentebb írtam.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 8:08 de.

Ez tuti mert a csávó Killcsatár!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  robert szeman
május 9, 2022 8:40 de.

Az biztos,de a debrecen lerendezte nekünk.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 7:58 de.

Ja oké

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 7:45 de.

Ámen. De tartok tőle nem ilyesmin fog múlni a siker és kudarc sem. Az kétségtelen, hogy segíthet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 7:49 de.

Tudom és tisztában vagyok vele, csak kapaszkodókat keresek, amikkel el próbálom hitetni magamban azt, hogy meglehet az egy pont…Basszus csak a k.rva játékosok és a klubház tett volna fele ennyit az évben, mint mi szurkolók…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 7:50 de.

igaz… 🙁

Kermon
Kermon
május 9, 2022 6:54 de.

Mindegy legfeljebb sírva vigadunk a végén, a hangulat garantált lesz. Szerencsére sikerült elcsípnünk a vendégben a jegyeket. A jegymester rohadjon meg (a lá dixi), a kényelmi díj és a plusz regisztráció miatt. MLSZ rendszer miért nem jó?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kermon
május 9, 2022 6:58 de.

Azért mert ez a FEEEEEEELCSÚÚÚÚÚÚT szentséges csapata, hogy a tűz vesse fel a füvüket

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 6:13 de.

Szerintetek el fog menni az első körben számunkra biztosított 600 jegy?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 9, 2022 6:30 de.

3H ba még 4 a hosszú oldalra 18 jegy van
Simán…

ogy
ogy
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 6:33 de.

Már csak 7 összesen. 🙂 2,5-3 óra alatt elment az 579 jegy.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 6:34 de.

komoly…mindegy aki lemaradt, annak ott a hazai.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 7:16 de.

Sajnos én délután akartam megvenni,mindegy megyünk a hazaiba.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 9, 2022 7:29 de.

Az a hazai,az vendég lesz.
A 2F , 2E szektorokba kell a jegyeket venni.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 9, 2022 7:55 de.

Oké

ogy
ogy
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 9, 2022 7:41 de.

Elég szépen fogynak oda is a jegyek. 🙂 2F-ben már meg van lassan a félház, igaz valami helyi iskolás csoportnak az elejétől volt foglalva egy nagyobb adag.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 12:14 du.

Fasza.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  ogy
május 9, 2022 7:48 de.

Legalább tanulnak valamit. Annó volt ilyen tárgy középiskolában -már az én korosztályom sem tanulta, de még a bizikben benne volt- hogy ‘Világnézetünk alapjai’. No, most majd letesszük a felcsúti lurkók világnézetének alapjait, ha máshogy nem is, de verbálisan igen 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 1:38 du.

Csak szurkoljon minden Kispesti, de úgy, hogy 3 napig utánna hangjuk se legyen!!!!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 9, 2022 7:19 de.

nem baj, csak gyertek.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2022 8:01 de.

Asszony gyermek is készenlétben

DélPest
DélPest
május 9, 2022 5:53 de.

Urak!
Vegyetek jegyet felcsutra, szerintem par oran belul elfogy az osszes jegy

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x