© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
https://www.youtube.com/watch?v=rLxmfCeC1ds
Ennél többen leszünk vasárnap 🙂
És ennél többen is kell szurkolnunk
Tusi, azt lehet tudni, hogy Czibu miért nem ír ide ?
Nagy Dominik szalag szakadas.
Hosszu idore kieesett sajnos
Nagy Dominik serulese sulyos, szalag szakadas. Sajnos sok idore kidolt
Baráth Botot a Kövesd hívja..Supkánál összeállhat egy Bobál-Baráth páros.
Pár szóban a mérkőzésről :
Súlyos edzői hiba miatt kaptunk ki. A játékosok se taktikailag se mentálisan nem voltak felkészítve rendesen.
A ZTE 94 percig letámadott, bírták erővel, folyamatosan kényszerítették ki a hibákat, amiből záporoztak a lövések. Csoda hogy csak ennyit kaptunk.
Balszélen Doka nem bírt a gyors fekával, Batik elvesztette fejpárbajai 80%-át.
A ZTE edzője lemeccselte Vignjevicset. A folyamatosan behátráló védőink ELÉ rúdosták be a labdákat, az első hullámuk húzta az alapvonal felé a védősorunkat, a második hullámuk meg kényelmesen és üresen lövöldözhetett.
Előrefelé sem volt megszervezve a játékunk. Sokan itt Machach fejét követelték ( sajnos tényleg 2 orbitális hibája volt amiből gólokat kaptunk) de folyamatosan helyezkedett, kérte a labdákat, de a középpálya komótosan tologatta.
És még valami : Nem szeretnék mégegyszer ilyen jókisfiús buziskodást látni ! Lépjünk oda ha kell !! Ha egy szélső már harmadszor száguld el akkor rúgjuk fel a holdig, jelezzük neki hogy meg ne merje újra próbálni !
És még egy picit a bíráskodásról is : Karakó a pályán, Andó a kocsiban. az igazi csaló páros. Ez az a két ember aki professzionális szinten, alig észrevehetően tudja elcsalni remekül a meccseket !!!
Az elején minden lehelletnyi hozzáérést lefújt a ZTE javára, aztán Lesjak brutális belépője (ami akár pirosat is érhetett volna!) még sárgával sem honorálta. Ennek a Lesjnaknak kb 8-10 szabálytalansága volt, nem szabadott volna a pályán hagyni a bírónak, egy játékos egyszerűen nem szabálytalankodhat ennyit, a bírónak a 4-5-ik után szólni kell hogy piros lesz a vége !
a játékosokról :
Szappanos – Sok nagy védése volt.Kaphattunk volna 6-7-et is !
Petkovic – Folyamatosan átjátszották, mert félt odarúgni.
Batik – sorra vesztette el fejpárbajait
Lovrics – A beszopatott, szétzilált védelmünk hibáit próbálta eltakarítani folyamatosan.
Doka – Második meccse tűz nélkül.Nagy igazolás volt, de ennél nagyobb harci szellem kell !
Hidi – Több jó meccs után akkora alibit csinált hogy szinte sírt a cipője
Zsótér – Ma nem az ő száma volt az „Érezd a ritmust!Vedd át az ütemet! Dübörög a hangfalból egy üzenet”
Machach – 2 döntő hiba, ettől függetlenül ő volt az aki első félidőben megpróbált játszani. A hibái pedig az elcsúszott védekezés miatt voltak.A hátvédjeink valahol egy távoli messzi-messzi galaxisban kószafaszáltak…
Petrusenko – hetek óta alibi. Tudom háború meg minden, de nem érdekel. Ez sport. Ha nincs topon akkor van más a helyére.
Nagy Dominik – Nem talált társakat mert nem volt taktika.Úgy pedig képtleenség bármilyen össszjáték.
Lukics – A szokásos nulla, de a 11-ese szép volt.
A cserék :
Kadiri – Hatékonyabb volt min Zsótér. Nem tudom miért a lest nézték a meg nem adott gólnál, ugyanis ott szinte 1 támadáson belül kétszer is felrúgták a 16-oson belül.
Tamás – Ő végre ki tudta kapcsolni a fekát.
Bőle – Na ő az akit szaros seprűvel kell elüldözni szezon végén !
Traoré – Nekem ma is tetszett. Végre valaki meg tudta húzni többször is, hátán 2-3 játékosaal. Lukcsitól is várnék ilyet !
Jónsson – Állítólag még most szokja a magyar futballt. Nem szokni kell, haenm el kell kezdeni futballozni végre
Összességében : Sajnos kezd bebizonyosodni amitől féltem és zsigerből éreztem hogy ezzel a Vignjeviccsel sem leszünk sokkal beljebb.
Elismerem, lényegesen jobban nézünk ki mint a kóklerrel, de ez csak max sima bentmaradást tud érni, dobogót nem.
Nem hiszem el hogy minden héten ugyanaz a kezdő tudja felvennia versenyt különböző játékstílusú csapatokkal. Hetek óta látni hogy Petrusenko elfogyott, doka a válogatott szünetben teljesen lemerült, stb. Nem hiszem hogy mindig ugyanaz a 11 játékos egyszerre van bomba formában fizikálisan és mentálisan.
Most megint kezdhetünk izgulni hogy mindenki kapjon ki a hétvégén hogy az előnyünk megmaradjon.
Ha kiesünk, akkor elég komoly problémák lesznek felcsúton a mérkőzést követően.
Na “hajrá” csút
Csak egy kérdés, hogy a 2G szektor miért nincs nyitva? Sajnos már csak a 2F-be tudtam venni jegyet, de az legalább jó hír, hogy az is lassan fullon van. Remélem nem felcsútiakkal 😀
kiestunk.
Miért jeloli a kommentjeimet spamnek folyamatosan?
Valaki tudja, hogy a 2G szektor miért van lezárva? Vagy az a választó a vendég és a hazai (vendég) között? Mert szerintem azt is meg lehetne tölteni, mert én csak a 2F-be tudtam venni.
Nem érdekel, takarodjon az összes méregdrága légiós, kun és vingjevic is. Ezt a szar eredmény az nb3as csapat is tudná.
Újra egy gyalázatos hozzáállás. Egyetlen fiatal sem érdemelt lehetőséget a sztáredzőtől, drazsé bezzeg kezdő. Ezt a szinet bárki hozza. Mehet vignje is felőlem , a saját honfitársait sem tudja motíválni. A honvéd mindig akkor volt sikeres amikor a saját utánpótlására is támaszkodott. Ez teljesen megszünt, van viszont motiválatlan méregdrága idegenlégió.
Huhh. A srácok nem kapkodják el a bennmaradás kérdését. Gondoskodnak arról, hogy izgultunk még egy kicsit.
Értem én, kapunk egy ajándék gólt az elején, de aztán visszaadjuk a végén ahogy illik !
Grat…
Miert jeloli spamnak a kommentem?
Teljes megtisztulás kell!!! Aki nem él hal a Kispest sikeréért tűnjön onnan!! Láttátok a meccs előtt a kövér szemüveges úgy feküdt a székben a kispadon, mintha moziba jött volna. Nyílván aki ilyennel munkaszerződést kötött annak nem szabadna, hogy helye legyen nálunk. Meg kell tisztulnunk!!
** kevés a tárhely…töltsd le vmi eszközre, ott foglalja a helyet 🙂
remélem minden tegnapi támogatást visszajelztem és köszöntem, hamarosa felsorolok mindenkit.
ma megérkezett Bélabá és októberes + dagiiron, nektek is köszönet!
HAJRÁ!Üdv mindenkinek, és eredményes szurkolást az összes kintlévőnek, én sajna komoly csigolya betegség miatt vaok tv-s FAN. Végeredményben mennyi KISPEST-szurk.ló lesz BAZDCSÚTON?
Elviekben 1.100-1.200 fő
Sokan a helyszinen készülnek jegyet venni.
Az nem a legjobb mert lassan tele vagyunk.
Úgy néz ki,ja.
Elviekben már csak 400 jegy van…Ha minden jól megy akkor megduplázzuk arra a kis időre csút lakosságát:) remélem, hogy a beléptetés zökkenőmentes lesz,én is kb fél4re tudok odaérni.
Az fasza.
Vasárnapig nem érdemes várni a jegyvétellel. A 2E 4K-ba maradt összesen kb 25 jegy. (Az ma el is fogy) Maradt az 1B meg a hazai kapu mögötti kb 300.
Egyszerűen nem értem két szektor lezárását, nem értem a logikát. Egyszer lehetne teltház:)
Biztos úgy vannak, hogy mit nekik az a plusz pár ezer forint bevétel. Vagy nem állnak készen a teltházra ilyenre ott még úgysem volt példa. 😀
Köszönöm, én lélekben-érzelemben-hangban-csikosmezben-mindenben-eggyütt veletek leszek! CSAK A KISPEST !!!
Ki-ki döntse el az olvasás után, hogy az elhangzottakat hova helyezi: https://nb1.hu/otp-bank-liga/gondok-a-honvednal-kemenyen-megmondta-a-velemenyet-a-kispesti-legenda
no comment….qrva nehéz lesz ezt vasárnapig kihúzni vmi nyugtató nélkül!
itt köszön vissza, amiről beszélek, hogy igenis kellenének a kispesti érzelmű emberek a klubhoz..lsd. MTK-Bognár lesz a sportigazgató, fia az edző.Ok nem tudjuk mi sül ki belőle, de MTK-s múlttal rendelkeznek.
Óh, ti örök optimisták.
Mire gondolsz?
Bentmaradás. Amennyiben bentmaradunk az nem a csapat érdeme lesz. Erős kétségeim vannak az egység felöl. 3- 4 emberen látszik az akarat, a többi totál flegma. Kit érdekel, lejár a szerződésem stílusban nyomják. Lovreszt, Donátot, Nagy Dominikot, Lukicsot, Szappanost tartanám meg, de lehetséges, hogy lenne még egy- kettő aki egy egységes csapatban jól is tudna játszani. Az önzöséget meg büntetnén.
Nekem qrva rossz előérzetem van. A klubházban is valamilyen közönyösséget érzek.
Vasárnap óta egy rohadt hír sincs arról hogy három nap múlva milyen sorsdöntő meccs vár ránk. Továbbra is csak sikerekről (utánpótlás, öregfiúk) írnak. Ez vagy azt jelenti hogy kizúgunk és nem is érdekli őket („a mór megtette kötelességét, a mór mehet”), vagy azt hogy nincs ok idegességre mert levajazták az x-et!
Asszem erről szó sincs.
Egyrészt nem szoktak hozzá a negatív kommunikációhoz (azt is tanulni kell ám) másrészt meg talán nem is szabad nekik. Én úgy látom a klub vezetősége nem önálló entitás, vagy leszólnak nekik, mit kéne csinálni, vagy -és inkább ez a valószínű- diplomás amatőrségük így vezeti a kuplerájt.
Semmilyen bizonyítékom nincs rá, de azt gondolom a kudarc titkolása sokkal inkább félelemből fakad. Hogy attól fél(nek), kirúgják ők(et) vagy csak attól ,hogy el kell ismerni a felelősséget, én nem tudom.
Arra várnak, hogy csoda történjen vasárnap és akkor semmi baj nem lesz abból, hogy előtte nem beszéltek róla. A kenjük be sárral tipikus esete…
Nem gondolnám hogy csak negatív módon lehetséges a helyzetünk kommunikálása.
Inkább buzdítva, feltüzelve. Vezetők, játékosok (különösen a Cs.K.!) harcos fogadkozásaival megjelenő cikkek. Megjegyzem, már az előző meccs előtt is hiányoltam az ilyen típusú cikkek megjelenését.
Valószínűbbnek tartom hogy leszarják mert ezért rakták pont őket tulajdonosnak hogy mielőbb kiejtsenek bennünket. Max. amiatt félnek hogy az idén sem
sikerül. (A Vasasnak is mostanra járt le a büntije, ezért nem juthatott fel eddig) Még marad a másik opció hogy le van vajazva az X.
Valahonnan el kell indulni. Az pedig a helyzetértékelés. Ne gondolj esszére, de egy gondolat kell, amivel magyarázod a buzdítás okát, különben semmitmondó, általános lesz:
Gyerünk, mindent bele Felcsúton kell legalább egy pont!
Ez akár egy bajnokcsapat kommunikációja is lehetne (ne búcsúzzunk az idénytől vereséggel)
A játékosok harcos megnyilvánulásánál dettó. Először be kell ismerni, hogy honnan kel elindulnunk.
Nem szarják le sztem, inkább az „amiről nem beszélünk, az nincs” esetének tűnik, de annyit tényleg nem ér, hogy róluk beszélgessünk érdemi dolgok helyett. gondolom érted hogy értem…
Arra komolyabb összegben fogadnék, hogy nincs levajazva semmi. Ettől nem válik ténnyé amit leírtam, de szinte mérget mernék venni rá. Nincs itt levajazva semmi, ahogy esik úgy puffan, épp ez a baj.
Elfogadható ez a gondolat menet is, valóban felesleges időrabló róluk beszélni.
Én is attól tartok hogy nincs levajazva.
Az az igazság, hogy gyakorlatilag mindegy…próbáld vasárnapig kizárni a negatív dolgokat, ha rosszul végződik a történet úgysem fog már sikerülni átlendülni rajta egy ideig (nekem pl. biztosan nem).
Tudod miért utálja a sírásó a reményt? Mert az hal meg utoljára, nem lesz jatt.
Az az igazság, hogy gyakorlatilag mindegy…próbáld vasárnapig kizárni a negatív dolgokat, ha rosszul végződik a történet úgysem fog már sikerülni átlendülni rajta egy ideig (nekem pl. biztosan nem).
Tudod miért utálja a sírásó a reményt? Mert az hal meg utoljára, nem lesz jatt.
Biztos nincs levajazva,ezt nekünk kell megoldani valahogy.A klubházban meg lapítanak mint szar a fűben.Tényleg szánalmasak,négy nappal a sorsdöntő meccs ellőtt, bohócok gyülekezete.
Hidd el napi szinten trenírozom magam arra, hogy ne gondoljak a kiesésre és keressem a kapaszkodókat ahhoz, hogy miért nem esünk ki. 2003-ban ott voltam Zegen amikor kiestünk és akkor a stadion melletti szobornál ültünk és sírtuk tele a sálat, teljes reményvesztés mellett, hogy most mi lesz? Most nem akarom ezt megélni! Nem, mert az a fránya érzésem, hogy sokáig az NB2-ben maradunk. Ez már nem az az időszak, amikor egyből visszajutottunk. Most ott lenne egy – állítólag MOL szerepvállalással megtámogatott – Győr, DVTK, Gyírmót, Szombathely, Szeged akik megítélésem szerint feljutást megcélozva indulnak neki a következő szezonnak….nem esünk ki!Nem eshetünk ki! Remélem Vignje vagy Kambi lesz a mi Pascal Dupraz-unk és mondanak olyan lelkesítő beszédet, mint anno ez a francia szaki a Tolouse játékosainak, akik szintén nekik nem kedvező helyzetből maradtak bent az uccsó meccsen!
Azzal egyetértek, ha kiesünk nem jutunk vissza. Csak egy tény: gyakorlatilag nincs 11 magyar játékosunk, és ahogyan probléma lenne a mostani csapatból 10 játékost lecserélni (bármennyire is szükségszerű) ugyanúgy lenne probléma mittomén új 10 magyar a kettőben. Determinálná a feljutást. (Ahogyan a 10 lecserélt játékos determinálná a teljesítményt ha bennmaradunk. A 10 túl sok…tudom, tudom, de akkor is sok)
Igen, ha kiesünk, nem egykönnyen jutunk vissza és nem is biztos, hogy (csak) a vetélytársak miatt
Ha megnézed a TM-et, akkor következő szezonra akik szerződéssel rendelkeznek.Szappanos, Dúzs, Klemenz, Batik, Lukic, Petkovic, Gale, Kerezsi, Jonsson, Petrusenko és Banó. Ha kivesszük az idegenlégiósokat mert ugye NB2-ben azok szerepeltetése nem éri meg, de sztem nem is maradnának. Akkor a Szappanos,Dúzs, Banó, Gale köré kéne csapatot építeni. Nem hinném ugyanis, hogy egy Batik is maradna. Azt gondolom, hogy lehetetlen küldetés, így minimum egy 2 év garantált lenne az NB2-ben. De ugye ez a szitu akkor sem könnyebb ha maradunk NB1-ben…akkor is vérátömlesztés kell. Lényeg, hogy mindegyik esetben nehézségekkel fogunk küzdeni…el van ez csapatépítés terén mindenhogy baltázva.
Szerintem Szappanos sem maradna a válogatott miatt (persze ez csak tipp, nem látok be a fejébe), kölcsönadnánk. Gale magyarnak számít?
Sztem se maradna Szappanos..Gale ugye az akadémián nevelkedett…ha van még futballmagyar fogalom, akkor sztem akkor ő annak számítana, de pont ezen témában fakadt ki ugye Révész a linkelt cikk utolsó résézben: https://m4sport.hu/magyar-foci/cikk/2022/05/09/revesz-attila-kemeny-kritikaja-az-mlsz-nek-ez-egy-szelmalomharc-ebben-en-nem-veszek-reszt
Nem találom a szabalyt, pedig keresem egy ideje. Ugy emlekszem, hogy nincs mar futballmagyar. Raadasul Gale nem tudom mennyire volt hivatalosan akademista.
Szabi, mindent meg lehet oldani, csak akarat kérdése! ( a csapatunk játéka most épp a negatív példa erre!!)
neadj’ Isten kiesnénk, qrva gyorsan lehet 1 olyan keretet igazolni, amivel 1 év alatt nb1 van..és talán nem is ez a vége kategória.
Heló! Már régóta, az anyagiakon hogy 4-kek vagyunk költ.sgvtésileg+van pénzünk stb…,tekereg az agyam. Kérdésem ez fedi a valóságot, és honnan tudható? Naívszem+lustainfórmál…
gondolom a játékoskeret értéke + a (valahol ?) publikus bevételek- költségek/kiadások alapján lőtték be
Lényeg a lényeg: ha maradunk ha megyünk a csapatépítés lesz a következő szezon szűk keresztmetszete.
(Am. sztem Gél focimagyar)
Itt munka közben is ezen jár az agyam,mi lesz ha megint kiállításunk lesz stb.Próbálok hinni benne,hogy meglesz,csak az a fránya kisördög…
Nekem az esték szarok. Nem akarom túldimenzionálni, de elalvás előtt ver a víz mindig, mert akkor van leginkább időm belegondolni.
Nem baj, kell a stressz, különben 100 évig is elélnénk, aztán mit csinálnánk mi vén trottyok a meccseken?
Én is alig bírok a melóban koncentrálni…várom, hogy túllegyünk ezen már.
Fél évtizede ezen a napon valahogy máson kellett izgulnunk…
https://www.youtube.com/watch?v=DRIZyVlAq6Q
@Ogy, hogy muzsikál az ogy-o méter a csuti jegy eladásokkal?
Ma már kevéssé figyelem, mert nincs annyi izgalom, mint tegnap, de ahogy nézem Hanta jól számol és 1100-1200 kispesti lesz lenn. K**** jó lenne, ha az egyszerűbb rigmusokba ők is beszállnának, nagyon nagyot szólna a felcsúti porfészek, ha ennyi ember nyomja.
De ahhoz,hogy az egèsz „kispesti”lelátórèsz szurkoljon,ahhoz két capo kell.Egyik àllna a B-közèp előtt a másik a 2e-g szektoroknàl.Így lehetne bevonni az ott ülőket is.Sztem iszonyat hangulat lenne.
Biztosak vagytok benne hogy mindenki énekelni akar?
Semmi sem biztos,de egy felelgetősbe, egy „Csak a KIspest” rigmusban, Harcoljatok dologba sztem be lehetne vonni azokat a szektorokat is. Egy jó hangulat át tud ragadni. Pl. Köbenhavn Capo-ja átment az egyik meccsen a családi szektorba és hatalmas szurkolást csináltatott, pedig gyerek és nők voltak többségben. Ha nem próbáljuk meg meg tudjuk meg. Max te nem énekelsz 🙂
Szerintem sokan leszünk a 2F szektorban akik legszívesebben a táborba mentünk volna. Úgyhogy biztos lesz ott is szurkolás (mi is oda megyünk, de a vendégbe terveztünk). Viszont ha átengednének a lezárt szektorba közelebb a vendéghez az lenne a legjobb. És akkor jöjjön oda mindenki aki szurkolni akar a 2F és a 2E szektorból. Akkor egy nagyon szép szurkoló tömeg gyűlne ott egyben.
Én sajnos nem mert dolgozom
Ha kellően sok aktív ember lenne a középső szektorban, valóban brutális lenne. Pancho amúgy is egy jól beénekelhető stadion. Ha a rendezők közelebb engednék a vendéghez a többieket, akkor pláne jó lehetne. Pár éve TCsnek volt ennyi esze, hogy ezt meglépte.
Igy lesz elvileg
Ez kurvajó.
Ez jó ötlet,továbbítsd az illetékeseknek.
itt tartunk, ha még esetleg valaki nem olvasta volna:
http://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/honved-a-szezon-vegen-tavozik-az-oskispesti-valogatott-vedo
Az USA előtti magabiztos,már,màr vagàny Boti kellene,de miutàn visszajött vmi nem klappolt nàla.Ok Covid,sérülès,de nem làtszott rajta mindaz,mint koràbban.Én az MTK elleni cselekedete utàn engedtem el.Ugye nem futott egy elèrhető labdàért,megàllt.Szöglet ès gól…
Sajnálom, tutti, hogy nb1-es marad..
Vasas…úgy hallottam
Akkor tényleg nb1-es marad
Isten vele és sok sikert. Csak nem ellenünk. 🙂
Sajnos sérülések és betegség után nem tudta utolérni magát, így sem a válogatottba sem a stabil kezdőbe nem tudta beküzdeni magát. Respect a klubhűségért és a bajnoki címért meg a kupagyőzelemért. Reméljük valahol gyengébb bajnokságban vagy alsóbb osztályban tud még kis pénzt keresni.
Az a durván rossz érzés, hogy lehet, hogy hosszú-hosszú évekig ez lesz az utolsó NB1-es vidéki túra.
🙁
NEM!
Jó esélyünk van rá a fogadóirodák szerint is,de én bízom abban,hogy tényleg átérzik a játékosaink mennyire fontos ez a meccs.Rajtunk nem fog múlni.És azokon a Honvéd szurkolókon sem,akik tv-n fogják nézni.Lélekben velünk lesznek.
A 4K-ba is mi vesszük a jegyeket? (mondjuk ki ha nem mi:D) Lassan az is tele van és a 2E is.
4k koràbban le volt zàrva..most màr oda is van lehetősèg venni?
Én azt nem láttam lezártnak, de ettől függetlenül lehet oda venni, lassan tele lesz.
Kevertem a 4 J-vel,én tévedtem,sorry!
Annyi baj legyen, na azt meg lehetett volna nyitni. Főleg, h lenne rá igény.
Nem èrtem,hogy miért van két szektor is teljesen lezàrva…mèg a fradi ellen sem tettèk ezt meg.
A mai NS cikkéből egy részlet, ami a hétvégi meccsünkkel kapcsolatban megfogalmazott írásban volt megtalálható:
.….”Az lenne a legnagyobb baklövés, ha az elmúlt időszak mélyrepülése után – ne feledjük, az előző idényben is csak az utolsó előtti fordulóban harcolta ki nagy nehezen a bennmaradást a Honvéd – nem neveznek meg egyetlen felelőst sem. Lehet bőszen keresgélni a klubházban, a szakmai stábban és a játékoskeretben egyaránt.”– na szóval, ha ilyet – kiemelném a klubház megjelölést – leírnak az NS-ben, akkor ott zörög az a bizonyos haraszt…nekem ez a mondat azt meri sugallani, hogy nem csak a keretben lesznek változások…
Köszi a linket igen ez is egy érdekes mondat: „Az elmúlt három évben Nebojsa Vignjevics a hatodik vezetőedző a kispadon
(előtte Supka Attila, Giuseppe Sannino, Pisont István, Bódog Tamás és
Horváth Ferenc dolgozott a csapattal), ebből is látszik, szakmai
koncepcióról felesleges beszélni a XIX. kerületben.”
De miert lenne valtozas? Itt van a bozo aki koztudottan a hata kozepere se kivanta ezt az egesz honved sztorit, es itt ez a kun, aki a szijjarto miatt tud bekerulni barhova is
Ki kuldene el oket? Most komolyan
Ez itt Magyarország. Mondj két dolgot, barmilyen temaban, ami szted soha nem tortenhet meg, es en mondok negy alkalmat amikor megtortent.
Minden lehetséges, es az ellenkezője is.
Fradista leszel? 😉 de persze értem mit mondasz, sajnos tényleg ez a helyzet. Viszont nézzük a jó oldalát, bármi megtörténhet, tehát még akár jó is történhet velünk
Fradista soha…
OFF – Régi vicc:
Apácarendet feloszlatják, az apácák szétszélednek, de megbeszélik, hogy 10 év múlva találkoznak.
Eltelik a 10 év, a találkozón a zárdafőnöknő kérdezi a régi apácákat:
– Mária Eulália nővér mi lett belőled?
-Tanítónő.
-Nagyon dicséretes.
– Ágnes Emerencia nővér, belőled mi lett?
-Ápolónő.
-Nagyon dicséretes.
-És belőled Klarissza Eugénia nővér mi lett?
-Prostituált.
Főnövér elájul, úgy kell felmosni, még a földön fekve, elhaló hangon kérdi:
-Mit mondtál mi lett belőled?
-Prostituált.
-Hála istennek -mondja a főnöknő- úgy értettem protestáns.
Szóval inkább kurva, mint fradista.
Merem azt remèlni ès bízni abba,hogy ez a mocsok,amit összeraktak nekik sem kell.Ahogy Hemy a szurkolók terén belátott egy-két dolgot,úgy nekik is el kell dönteni,hogy a szurkolók minden meccsen anyàk napját tartanak vagy lèpnek egyet előre a sikeresség terén.Nem hiszem,hogy amit a szerepvàllalásukkor elmondtam az színtiszta hazugsàg illetve hogy Szíjjártó sokàig elnèzi.Ha ez marad jövőre vagy most kiesünk el lesz zàrva a pènzcsap.Szóval igen,bízom abban hogy lesz vàltozás,adjàk olyan ember kezèbe,aki èrt hozzà.
Biztos vagyok benne,a főni sem nézi ezt el sokáig.Sőt szerintem már meg is hozta a döntést.A külügyben is néha takarított.Viszont sok múlik a hétvégén merre-tovább.
Hétvégén is sokat fogta a fejét a VIP-ben. Késő bánat, eb gondolat.
Részben igazat adok neked,mert a hétvége már nem rajta múlik,de hidd el sokat tett.Ott hibázott,hogy hozta a haverokat,hozzáértők helyett.
Ott volt??Ha igen,akkor mèginkàbb merem hinni,hogy ez nem maradhat így tovàbb!
Szerintem az ő volt.
Kun mellett volt a gyerekeivel egyutt
Testtartàsàból ítèlve nagy rá az esèly,igen.
Fehérben.
Kun Gábort csak én nem látom a honlapon a vezetők közt? Vagy eddig se volt ott?
Update: ott van az, akkor viszont bassza szájba
Ezt nem értem, hétvégén sem értettem. Nem őt kéne szájba b..ni?
úgy tűnik, h sok minden eldőlt már a háttérben…
a nagy kérdés, hogy a kiesők is le vannak-e már fixálva!?
bárcsak!
Bármi is lesz is az eredmény, (remélem a bentmaradás!) szerintem semmi nem fog változni klubon belül. Egyszerűen ez a rendszer nem alkalmas arra, hogy fejlődjön. Ugyan azok az arcok merülnek fel különböző pontokon, akik nem premizálásos alapon kapják a fizetésüket, henem mert ismerősök. Szóval addig, amíg ha szart csinálok, ha nem csinálok semmit akkor is ugyan azt a nagy lóvét kapom, akkor minek dolgozzak mentalitás uralkodik házon belül sajnos esély sincs arra, hogy javuljon bármi is. 🙁
Sem érzelmi kötődés, sem profi hozzáállás, sem hozzáértés nem szükséges ma ahhoz, hogy a Honvédnál (de mondhatnám bármely más klubot is) alkalmazzanak valakit vezető állásban.
Nem vígasz, de egy fergeteges szurkolással az utolsó meccsen legalább a mi lelkiismeretünk tiszta (tisztább) maradhat – CSAK!
Változnia kell! Ezeknek a nagy tudásúaknak végre le kell, hogy essen, hogy amit csinálnak az sehova nem vezet, vagyis vezet, csak az nem éppen pozitív eredmény. Szembesíteni kell(ene) őket az ígéretükkel! Nekünk szurkolóknak pedig azt gondolom, hogy teljesen tiszta a lelkiismeretünk!
ui. A közleménybe pls. írjatok annyit, hogy „kisköz” + a nick neved, hogy meg tudjam köszönni!
+1 meccsjegy ára
(ha copyzzátok a bssz-ot, arra figyeljetek ne legyen az elején, végén üres + karakter)
Szia! Egy 9830-as végű számláról megérkezett a támogatás? Ment itt a kavar a számlákkal.
11773119 – 00594134 erre ment.
yes! köszi
Gyanús, hogy a második szlaszám a jó (a második 8 szamjegy mind2nél ua). Az elsőt töröld lsz a posztból.
Valszeg a főszámlához tartozó takarékszámla vagy egyéb alszámla a másik. Ezért ugyanaz a második 8 számjegy. Ez az OTP.
+@kermon:disqus
az első utalás simán jött, nem gondoltam, hogy más bankoknál ilyen zavart okoz, most módosítottam.
igen, ez egyben 1 virtuális kártya is, ami a főszámlához lett létrehozva.
Várj, a virtuális kártyára nem biztos hogy rajtad kívül más utalhat!
mondom, hogy az első próbálkozás sikeres volt :).
frissítettem az aloldalt, most csak a tuti számla maradt.
még1X köszi, megvan a tiéd is!
Rendben, utalas elkuldve a masodikra.
12700 a vége ?
Igen
köszönet!
Biztos, hogy jó a bankszámlaszám? Tessen az első nyóc számjegyet leellneőrizni…
Lehet én vagyok béna de azt írja ,hogy a számlaszám nem jó 🙂
nekem elment és jelezte Pelso, hogy megérkezett
Simán azzal a számlaszámmal amit Pelso megadott vagy kiegészítetted valamivel?
simán, a megadott számlaszámra és utaláskor sem jelzett vissza a netbankom semmit, hogy hibás lenne…
látatlanban nem bénáználak…:D de volt már akinek sikerült..
lehet h bankplatform függő, pl. ki kell töltetni nullákkal a 3. nyolc szám helyét?
A bankszámlakereső sem ismeri fel és én sem tudok utalni, pedig néhányszor már utaltam életemben…nem kéne eljönnöd végre az Ybl banktól? 🙂
Megpróbáltam a harmadik nyolc karaktert kinullázni…sorry, akkor sem megy
a számlaszámokból láthatod, hogy csányit támogatom a pénzmozgásaimmal… 😀
de áthidalandó a problémát, megadtam 1 alternatív számlát az elakadók részére
A K&H sem szereti az elsőt, de az alterre ment egy kicsi. 🙂
köszi a hozzájárulást! 🙂
Tehát a Vasast. 🙂
Hagyd ott az otp-t,drága és szar. Az Unicreditnél kb minden ingyenes :D(ez a reklám helye)
Az alternatív működik.
ezennel megtudtuk, hogy az Unicredit értékesítője vagy, értem én 🙂
Az alterre kűttem pénztet.
Üdv:
dixi bácsi
thx Dixi!
Igen,nekem se volt gond soha 😀 Valaki segítsen
Már csak abban bízom nem fognak szórakozni a beléptetéssel a 2F-E-ben.Tekintve,hogy azt válaszolta a felcsút nem tudnak nekünk több szektort megnyitni a vendégen kívűl.
Ebben gondolom az is benne van,hogy azonnal vettük a jegyeket a hazaiba és már nem lehet csak úgy vendéget csinálni belőle.
Állítólag 2E is off
Így van. Fullon van a 3I; 3H és a 2F szektor. 2E-ben van még 160 db jegy, oda még tudsz venni.
Már csak egy haveromnak akarok
Srácok, ti láttatok valahol az officiál Honvéd honlapon utalást arra, hogy mi a tétje a vasárnapi meccsnek? Mert én nem találtam róla egy kurva szót sem.
Ezért jók a problémák, ha nem beszélünk róluk, akkor nincsenek is.
Srácok, ti láttatok valahol az officiál Honvéd honlapon utalást arra, hogy mi a tétje a vasárnapi meccsnek? Mert én nem találtam róla egy kurva szót sem.
Ezért jók a problémák, ha nem beszélünk róluk, akkor nincsenek is.
Csodálkozol ezen? A jegyértékesítést is akkor tették már ki, amikor elfogyott a jegyek 90%-a. Azért nekem fura, hogy egy Azurák alatt így működik a marketing és kommunikáció, akinek ugye ő a vezetője. Vagy tán neki is meg van tiltva, hogy beszéljünk a tényekről? Na jó én ezt most még nehezen de elfogadom, de vasárnap este, a bentmaradásunk után olvasni szeretném az alábbiakat: A Honvéd köszöni a távozó Kun Gábor, Sinkó Gábor és Nagy László klubbért tett érdemeit, erőfeszítéseit és további sikereket kíván a jövőbeni szakmai munkájukhoz. A megüresedett pozíciókra a jelöltek kiválasztása folyamatban, arról szurkolóinkat hamarosan értesítjük.
Kun, Sinkó biztosan nem fog távozni, Jön majd egy sportigazgató, és kb. ennyi lesz a mozgás a vezetőségben szvsz.
ez sem kevés…1 szakmai vezetővel a komplett szakmai vezetés cserélődne.
nekem nagy kérdés NV (le)szereplése…az utóbbi 4-5 meccselése meg mivolt??
azok a kezdők…. a belexarok’ játékosok újra és újra kezdőbe tolása…nekem döbbenet.
Én azzal már elégedett lennék, ha seggfogdosós, fradista Sinkó távozna és jönne a Horvát – Kepcija – gyerek sportigazgatónak…Hanta egyik bejegyzésében is jelezte, hogy a szakma „zseninek” titulálta. Felőlem Kun maradhat biodíszletnek.
Reméljük jön. 3 napot itt volt aztán elment. Remélem átgondolni és bepakolni.
Háát mindent megnézett az egy biztos….Megvárja, hogy mi lesz velünk! Idejövetele nagyban függ, hogy vasárnap maradunk e NB1-ben vagy sem. Jössz csútra?
Megyek persze. Nyílván megvárja,persze,a lentről jövő véleményem,hogy a keretet ki kell pucolnia,hoznia kell vagy 15 játékost, (10et emlegetnek is). Úgy viszont jövőre se lesz sokkal jobb mert mire csapattá érnek az fél év legalább. Azt is gondolják meg,hogy Vignijevic biztos alkalmas-e. Ne félidőben cseréljünk.
Amiket én hallok játékosmozgás szintjén azoktól eddig nem estem hasra. Sztem velük sem lennénk beljebb! Azt gondolom, hogy előbb az öltözőt kell rendbe tenni és megszüntetni azt, amiről Szappanos beszélt! Aztán elgondolkodni arról, hogy valóban Vignjével kell e nekifutni. Továbbra is tartom azon véleményem, hogy ide egy erőskezű tréner kell. Tudom lerágott csont, de Rebrov eljön az araboktól! Ha van pénz, akkor megnézném nálunk! Vázoljunk fel vele egy 3 éves tervet és lássuk meg mit lehet abból kihozni. Ez így nem mehet tovább. Magyar edzőkben nem tudom, hogy kiben látnék fantáziát….
Jó de az öltözőt mivel teszed rendbe? Edzőcserék nem jöttek be, seggkinyalás se, részemről a cserének drukkolok 🙂
2017-ben az öltöző miért volt rendben? Olyan személyiségek voltak a játékosok, olyan volt az edzői stáb akikkel egységet lehetett kovácsolni. Még a nehezen kezelhető Lanza is beállt a sorba. Amúgy meg a klubnál azért kapják a pénzüket, hogy ezt a helyzetet kezeljék és megoldják.
Rossival. Rossi nem terem minden bokorban, azóta is Rebrov aki elért azokba a magássogokba az nb1ben, pedig volt 1-2 próbázó. Lanza is elmondta,hogy kb csak Rossi tudta kezelni. Vignijevic azért nem egy Rossi. De látod,hogy most azok is balhéztak edzésen öltözőben akik 2017ben nem. 4 edző bukott egyelőre velük, Bódog,Pisont, Horváth és egyenlőre Vignijevic. Nem mindig a madamot kell cserélni.
Igaz, de kérdés, hogy azok a k.vák akik jönnek, azok beállnak a sorba? Azokat jobban lehet motiválni? Lehet, hülye vagyok, de megítélésem, hogy személyiségeket kell igazolni. Láttad a – igaz történeten alapuló – Pénzcsináló filmet? Na vmi olyasmi sem ártana..de emiatt bátran hülyézzetek le.
bradpittel ? az 1 faxa sztori/film
Nincs rá garancia,viszont a mostani garantált fos.
Én is örülnék, ha mind eltakarodnának, de ebből a belterjes szarból nem nézek ki komolyabb változást.
Ezek olyanok mint a gengszterváltás előtti komenisták, Aczél elftárssal az élen. Azurák azt írja amit szabad (nem mintha a maiak különböznének azoktól, de nem akarok politizálni).
Mindenesetre vérciki…
A távozást meg nem fogod olvasni, erre fogadni mernék…viszont kiváló szarpasszírozó írás jelenik meg a honlapon, majd figyeld meg…előre röhögök.
Tudod, ha nem beszélünk a problémáról, akkor az nincs 🙂
Hivatalosan nincs újabb szektorunk, de tessék vásárolni a 2E-be.
Ezek a buzik még ezt sem tudják elintézni…egy töküres stadionba jegyet szerezni…
Hölgyek-Urak megy itt a (teljesen jogos) elképedés és fogadkozás , sőt készülőben van a forradalom ami szintén megérthető ha megtörténik a szégyen amire nem vártunk de valljuk be lassan három éve egyre jobban rezeg a léc!
Szóval (s csak a magam nevében beszélek) attól még hogy ha esetleg kiesünk nekem a másodosztályú Honvéd is a kedvenc csapatom lesz nem csak az elsőosztályú!
2004 ben amikor kiestünk majd rajt-cél győzelemmel lettünk NB2 es bajnokok akkor is kint voltam és buzdítottam Budovinszkyékat!
Nyilván én sem erre számítottam de a szívem Vörös-Fekete és az is marad!
Bognár távozik Paksról ès az MTK sportigazgatója lesz.
Akkor már csak bent kell maradni valahogy!
Jövőre a paks az egyik kieső!
Eppel fejelt egy eppeles gólt. Végre, megérdemelte.
Nahát!
Évente egyszer-kétszer betalál!
Még 882 szabad jegy van. Csak gyorsan, szaporán.
Machach ès Mezhgrani ma együtt ebèdelt BP-en a Türkizben…nem akarok olajat a tűzre,de -volt-jàtèkosunkon semmilyen jelenem látszódott,hogy milyen helyzetben van a csapata…
szégyen, hogy ez a nímand itt alibizett 1 évet
Inkább az a szégyen hogy nyilvánvaló semmirekellősége mellett még így is az egyik legtechnikásabb játékosunknak számított…
Machach remélem soha többé nem lép pályára nálunk.
Miert, milyen helyzetben van a Napoli?
Kb annyi esélye van (volt) a Napoliba bekerülni, mint Kerezsinek a Kispestbe. Az utóbbi elég elszomorító….
Utóbbinak sztem nagyobb a %-os esèlye.
Bizzunk benne, hogy nagyobb esélye lesz! Eddig ugyanúgy semmi esélye nem volt (az eddigi kb 2*3 perc szerintem értelmetlen).
Napoli most nem hoz lázba,de 06.30-ig szerződéses csapata annàl inkább,az pedig rossz helyzetben van.
A Felcsútban játszik még Golgol? Ha igen, nagy bajban leszünk.
A Kettő núl?
A Kettő núl?
Gol-gol inkább döntetlen hangzású : )
eygyébként már nincs Felcsúton
Sziasztok, jegymesteren lehet még venni jegyeket, de nagyon fogynak!
2F-be sikerült nekem.
2F off nekünk 2E nem baj,lényeg,hogy ott leszünk.Ott is kiabálni fogok.Remélem felcsúti gyereksereg nem lesz pont ott.Nagyon szeretem a gyerekeket,de vasárnap inkább a Kispesti érzelmű fiam.
Gyakorlatilag most telt meg a 2F, jöhet a 2E, Oda van még 310 darab eladó.
Nagyon jó lenne, ha a vendég melletti lelátó nagy részét megtöltnénk. Eddig úgy néz ki, hogy a 2F is megtelik lassan. Nem gondolnám, hogy egy elcsúti hétfőn ezzel foglalkozik, valószínűbb hogy Kispesti vevők viszik. Eddig kb. 7-800-nál tartunk.
2F-be sikerült nekem is. Vajon Kispest sállal és Puskas Armys pólóba beengednek? Vagy mennyünk civilbe?
Korábban fenyegettek is, hogy nem engednek be pirosban, de a kutyát nem érdekelte.
Én eddig kétszer voltam hazaiban Felcsúton, az egyik évben még Puskás, Kispest, Hungary táblákat is osztogattam a felcsúti oldalon.
Na az a tábla még mindig megvan kint a falon, köszi! : )
Így van, mindig leszarják.
A 2 F van közelebb a vendéghez?
Igen. Van egy ütköző szektor, de a 2f is megtelt, most a 2e fogy. Ettől függetlenül szerintem a vendég melletti szektorba is beengedik majd a szurkolóinkat
Szerintem is engedni fognak az ütközőbe, mert a 2e a saját „szurkolóik” helye. Legutóbb voltak vagy 30an
Jó lenne
Bocs, hogy én válaszolok de igen. Nem értem a 2G miért van zárva.
Sajnos mivel vasárnapra tették a meccset mi nem tudunk menni a családdal mert dolgozom de a szívem szívünk ott lesz Veletek és a Kispesttel a stadionban!
Osztozok a fájdalmadban, vasárnap ötig én is dolgozok.
ez megvolt ?
Révész mégsem akar a magyar fociban dolgozni ?
Szabályokat hoznak, de nincsen alátámasztva sem szakmailag, sem kommunikáció tekintetében, a fele sem igaz annak, amit mondanak! Majd az igazi hátulütője a későbbiekben fog bejönni… Ez egy szélmalomharc, ebben nekem nem kell részt vennem
– közölte Révész Attila az M4 Sport riporterével.
Változnak az idők és a nóták.
Küzdjetek a – bajnoki címért! (5 éve)
– magyar kupáért! (2-3 éve)
– bentmaradásért! (most)
– feljutasert (jovore)
Szerintem marad a jelenlegi jövőre is, bent maradunk.
NEM maradhat….bármi is történik 7végén, még 1 ilyen év NEM lehet.
nem, nem, soha…
Ezt mondtuk 1 éve is….
Felcsúti oldalon most láttam,hogy az utóbbi 7 meccsükből,6 döntetlen lett.
Jó, jó csak akkor nem ilyen kóklerek ellen játszottak.
Latabár.
Isten hozott újra
A 7végi meccshez annyit, hogy a Várda, a paksi győzelmével majdnem bebiztosította a 2ik helyét. Ennek oka, hogy a Várda már egy zte elleni döntetlennel is 2ik, ez csak akkor csúszhat ki a kezükből, ha a csút megver minket 5-0-ra. Megítélésém szerint a Várda az otthoni uccsó meccsét az egymás után 5 vereséget számláló ZTE ellen fiesztával szeretné lezárni. Minél tovább tudjuk kihúzni kapott gól nélkül annál nagyobb az esély a csúti döntetlenre. Ez és, hogy Zahedi a legjobb formában lévő csatáruk megsérült, ad egy halovány reményt.
Ez nem olyan rossz hír azért.
Igen: Ha a Várda veri a Zte-t,v.döntetlen,a Felcsút már nem lehet 2-k! Nincs tétjük. A kérdés, milyen habitussal focizik a Felcsút, s így jó v. nem jó nekünk?! Mert lehet csalódodtan, v. felszabadultan is footbalozni hogy nem sikerült az ezüstérem? JAJ BOCSI MINDENKINEK,BENÉZTEM A DÁTUMOT! HOGY A VÁRDA ELŐBB JÁTSZIK. (IDEGRENDSZER)
Pár éve még azért mentünk oda, hogy kiejtsük őket. Nagyot fordult a világ…
Plusz: a szégyentől megtáltosodik a csapat és felszabadultan, görcsösség nélkül lehozzuk 0:0-ra.
Elviekben 5 sárgája van és így nem játszhat a védelmükből Szolnoki és Spandler.
Az segítség lenne.
Meg a csatáruk is kidőlt.
Melyik?
Sőt ha rabul ejtjük mindet, és csak hétfőn engedjük szabadon őket, akkor ki sem tudnak állni. Csak ez lehet a nyerő. Ellenkező esetben minimum két idiótánk a 25. percben kiállítatja magát.
Ez nem jó! ilyen már volt, hogy nem tudtak ellenünk kiállni és simán kaptak új időpontot!
egyik már nem tudja.
ki a másik ?
Ezen a téren nagyon gyorsan feltalálják magukat.
ebben van igazság… 🙁
de nézzünk vmi optimistább témát!:)
hogy csinálod, hogy téged nem követnek/lájkolnak ezek a virtuális qrvák’ ?
sajnos követ, most ép Jolanda
Igen, – Zahedi – azt fentebb írtam.
Ez tuti mert a csávó Killcsatár!
Az biztos,de a debrecen lerendezte nekünk.
Ja oké
Ámen. De tartok tőle nem ilyesmin fog múlni a siker és kudarc sem. Az kétségtelen, hogy segíthet.
Tudom és tisztában vagyok vele, csak kapaszkodókat keresek, amikkel el próbálom hitetni magamban azt, hogy meglehet az egy pont…Basszus csak a k.rva játékosok és a klubház tett volna fele ennyit az évben, mint mi szurkolók…
igaz… 🙁
Mindegy legfeljebb sírva vigadunk a végén, a hangulat garantált lesz. Szerencsére sikerült elcsípnünk a vendégben a jegyeket. A jegymester rohadjon meg (a lá dixi), a kényelmi díj és a plusz regisztráció miatt. MLSZ rendszer miért nem jó?
Azért mert ez a FEEEEEEELCSÚÚÚÚÚÚT szentséges csapata, hogy a tűz vesse fel a füvüket
Szerintetek el fog menni az első körben számunkra biztosított 600 jegy?
3H ba még 4 a hosszú oldalra 18 jegy van
Simán…
Már csak 7 összesen. 🙂 2,5-3 óra alatt elment az 579 jegy.
komoly…mindegy aki lemaradt, annak ott a hazai.
Sajnos én délután akartam megvenni,mindegy megyünk a hazaiba.
Az a hazai,az vendég lesz.
A 2F , 2E szektorokba kell a jegyeket venni.
Oké
Elég szépen fogynak oda is a jegyek. 🙂 2F-ben már meg van lassan a félház, igaz valami helyi iskolás csoportnak az elejétől volt foglalva egy nagyobb adag.
Fasza.
Legalább tanulnak valamit. Annó volt ilyen tárgy középiskolában -már az én korosztályom sem tanulta, de még a bizikben benne volt- hogy ‘Világnézetünk alapjai’. No, most majd letesszük a felcsúti lurkók világnézetének alapjait, ha máshogy nem is, de verbálisan igen 🙂
Csak szurkoljon minden Kispesti, de úgy, hogy 3 napig utánna hangjuk se legyen!!!!
nem baj, csak gyertek.
Asszony gyermek is készenlétben
Urak!
Vegyetek jegyet felcsutra, szerintem par oran belul elfogy az osszes jegy