© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Na akkor bennfentesek ! Kiváncsi vagyok a Szappanos interjú után a véleményekre ?
Szappanos, Lovrics, Doka maradhet, a tobbi mehet a budos picsaba.
Batiknak mit mondtak? Nem volt boldog.
Batik egy igazi patkany
Nem eloszor csinalta ezt.
Jottek volna ki a jatekosok, es o tartotta vissza oket, hogy ne jojjenek ki
Én egyáltalán nem így láttam. Mindegy.
Ugyanezt csinalta osszel is, mikor az mtk elott meglatogattuk oket
Egybol mutatta a csapatnak hogy irany befele az oltozobe
Akkor baszódjon meg!
Batik lehet fêlig indonèziában van….
Eligazol?
Doll megkereste ennyit tudok.
Mehet
Most vettek házat és esküvőt terveznek…
Ja meg az se tett jót a fejènek,hogy Dolly hívogatja indonèziàba…
ez engem is érdekel
Nem hallottuk feljebb, de azt lattuk, hogy kajak besertodott
Szia, az látszott messziről is a testbeszédéből, hogy megsértődött.
Igen, Bordi nagyon oltotta. Igaza is volt
Az eredmény hűen tükrözi a színvonalas játékunk (0:0) !
Vignjevic a döntetlen király…
Valaki árulja el mi a f@sznak kell időhúzó csere?
Remegtünk az x-ért…
Gyávaság.
Ez tragédia.
A 16-os előteréből miért kell visszapasszolni?
Mindegy, hogy kit csak cseréljünk.
A bdsqrvaanyjukat… Piszkos csürhe
Kerezsi miért nincs még a pályán?
Annyit ő is tudna mint Traore vagy Bőle!
Macach direkt allitatta ki magat, de meg is ertem, ebben a csapatban en sem szeretnek jatszani.
Mehet a tarka faszba Traoreval együtt!
Ennel azert kicsit hosszabb a lista.
VÉB csapatunk jelmondata. Vakon, Észnékül, Bénán.
Ez a játék (?) a világ alja. Nem is nézem tovább. Egyenes út vezet az NBII-be. Inkább megyek füvet nyírni, lekíserve egy- két rozé fröccsel. 81-ben, mikor Honvéd drukker lettem, nem gondoltam volna hogy azon imádkozok, hogy ne essünk ki.
Minősíthetetlen, nem futnak, nem mozognak..
Maximálisan egyetértek!
A hétközi felcsúti után most majd lehet szurkolni a zöldeknek… Nevetnék, ha nem fájna ennyire. Szánalom, szégyen. Ez nem csapat. Ha valaki találkozna machachal, bassza pofán a nevemben. Köszönöm.
A nagy kérdés, hogy hányat kapunk..
Ki az anyámnak adják be ezeket a beadásokat?? Senki nincs még a közelben sem.. Nem lehet felnézni vagy mi a f@sz???
A szélsők behúzódnak, így nincs ott senki..
Fele pénzért lerántok bárkit.
Makács már nem fog többet Honved mezt húzni, ennyi a pozitívum.
Úgy legyen!
Macach a jo budos kurva anyad.
Takarodj vissza napolyba meg az is aki idehozta.
Egyebkent meg nem volt ez masodik sargas fault.
Az volt..
Nem.
Első sárgás volt, vagy második sárga előtti figyelmeztetős :)))
Sztem is belefert, de toknindegy. Legalabb nem latjuk többet jatszani.
Mint ha nem tudnánk mi az a gól.
Nagyon pörög a csapat! Ja nem..
Nem volt helyzet… ja de!
,és szabadits meg a gonosztól.
Nagyon kevesen vagyunk. A tábor is ritkás, szétszórt. Aligha lesz itt szurkolás, Buba.
Nem kell szurkolás.
Kib….tt Makács itt rontja a levegőt, hol van Petrus és Zsótér?
Ez most komoly? Folytatódik a kibasz.s sorozat. Karakó a csaló lesz megint a bíró.
Üdv-Hajrá-Mindentbele! A meccs forgatókönyve:2:0-val vonulunk szünetre,2-félidő Kövesdi szépítés,és a 70-80-perc magasságában 3:1-el lezárjuk a mérk.zst! CSAKIS!!!
Egyszer ilyen forgatókönyvnek is lehet realitása.
Nézzük csak hogy napra pontosan fél évtizede mi történt ?
a linken, az utolsó kommentből kiderül !
https://kiskoz.hu/2022/03/13/napra-pontosan/
Te jó ég, Lanza milyen jó focista volt. A eredmény jó lesz mára is, a félideivel együtt is. 🙂
Nem mentem le erre a meccsre, és nagyon bántam. Utána évekig nem hagytam ki. Nem is baj. Gu-gu-gu.
Hölgyeim és Uraim!
Itt a lehetőség hogy újra dicsőségesen bent maradjunk a bohócligában!
S akkor talán a következő bajnokságra már igent mondanak nekünk 34 éves egykori futballista cseritamások is!
Mert így érthetően nem akartak a másodosztályba hullani!
Off:
Volt egyszer egy szlogen miszerint mindenki vigyen magával még egy embert, nos én kettőt is viszek!
Szüleim még nem jártak az új Bozsikban de most ők is a helyszínen tekintik meg a „sorsdöntő” összecsapást úgyhogy a szotyis részen buzdítjuk az „aranylábúakat”
Baromira megérdemelné mindenki ott a kiesést két dolgot leszámítva!
Mégpedig maga a Honvéd és magyarország legjobb Szurkolótábora!
E kettő miatt is:
CSAK A KISPEST
Ez az utolsó két év majdnem elérte azt nálam, amit a 96-2003 as idöszaknak, Piniéknak, Kovácséknak,Hercegfalvinak, Borgulyáéknak, Vincze Gáboréknak, a kora Hemingway korszak bálásainak sem sikerült. Ma újabb esélyt kaptunk a sorstól, a libások meg a gyirmót szerencsétlenkedéseinek köszönhetöen,remélem a csapat is felfogja végre, hogy mit is jelent az a mez, amit hordanak,és olyan játékkal gyözzük le a mezökövesdet, ami gyógyir lesz sokunk sebeire. Jövöre teljes változás kell, mert ami Kispesten folyik, az SZÉGYEN. Ma is ott leszek, mert hülye vagyok, de a vörös-fekete az vörös-fekete. CSAK.
Bocsánat, de le se szarják, hogy milyen mez van rajtuk. A külföldiek tuti, de szerintem a magyarok többsége is. Lovric fixen kivétel.
Kérek mindenkit, hogy a gyászban senki ne mocskolódjon és privátba beszéljék meg az ismerőseikkel egyéb platformokon, arra való helyeken.
Igazad van,befejeztem. HIdd el a 2 hozzászólásommal nem kárörvendtem rajtuk,inkább sajnálom őket,hogy így alakult az életük.
Szia, NEM rád gondoltam, hanem a közösségünkre. Van elég bajunk sajnos hosszú évek óta. Ez a platform, nem az a platform, ahol lesüllyedünk a szennyhez. Minket se siratna meg senki, közünk se volt hozzá. Nyugodjon békében.
Holnap GYŐZZÉL ÉRTÜNK CSODÁLATOS KISPEST!!!
Bocs de ezt le kell irnom ide! Nem ismertem a Berki Krisztiánt személyesen ezért mélyebb véleményt nem tudok rola irni de a kamerák elott egy igazi tusko bunko ellenszenves pasinak láttam! VISZONT!! Ennek a faszinak volt ketto gyereke akik az apukájukat veszitették el! A tökömet nem érdekli ilyenkor milyen volt meg ilyenek, legyen könnyű neki a föld! Az M.Richárd egy másik téma azt a kutyát elitélem mivel a blesetét követően is vezetett talán még drogosan vagy ittasan! De akkor is egy kutya!
Bármilyen halott emberről van szó,nem gúnyolódok alapból.
És az olyan szempontból lényegtelen,hogy van-e gyereke vagy nincs,de egyébként tényleg más kategória volt Berki,akinek voltak ugyan ügyei,de nem ölt embert. Molnárral ellentétben,akinek a pletykák szerint nem csak a gázolásnál voltak áldozatai.
És a balesetét követően elment a barátnőjével a Maldív szigetekre nyaralni,és ezt még ki is posztolták.Pénzbehajtás,drog különböző viselt dolgok,no comment.
Végre valami értelmes. Giro!!! Kit érdekelnek ezek a falábúak. Még lehet, hogy buzik is
.abjázssab robáG nuK
Ez Tuszi vagy Hutu nyelven van?
Inkább takarodjon el.
! abjázssab sé bbáknI
Volt Ferencvárosi kapus Berki Krisztián ma reggel örökre eltávozott!
Nyugodjék békében! Nem volt ellenséges velünk. Tudtommal az egyik legjobb barátja ismert kispesti szurkoló talán még támogató is volt.
A sportoló Berki Krisztián most már legalább büszken viselheti a nevét nem keverik ezzel a türhővel
… nagy haverja a dózsa györgy úti gázoló is meghalt…M.Ricsi…nincsenek véletlenek!?
Szerintem teljesen véletlen,hogy egyszerre halt meg mindkettő.
Igen teljesen véletlen,de én hiszek a sorsszerűségben.Isten vagy valaki más,de mindenki felel a tetteiért.
én pedig szerelmi bánatra tippeltem volna
Szerelmi? „Hülyéskedel”?
De amúgy elvileg mindkettőnek a szive.
Annyi drogtól és koksztól mondjuk….
Hunor..egymás iránt érzett szerelmükre gondoltam…Tudod Rómeó és Júlia, ők sem nem tudtak egymás nélkül élni:)
Na jó,nem veszem a lapot bocs.
Nem a Fradi miatt, de errol az arcrol nem itt kell megemlekezni, hanem a blikkben…
miért meg kell? ahogy M.Ricsi-ről is…tele van velük a média…
A bulvarban meg. Akit erdekel vv tyutyu, meg bb dudu, azt ezek is.
Itt viszont nem kell
Tudjuk hogy ki ez a csávó ? Állítólag már itt lebzsel…
https://www.transfermarkt.com/ivan-kepcija/profil/trainer/56380
A ‘masik’oldalon elemezgeti H. es a hozzaszolasok is.
De itt lejjebb is esett rola par szo
Nekem a legfőbb bajom az,hogy nem látok koncepciót(sem).
Egyszer olasz edző,védekező stílus,rutinosabb külföldiekkel=bukta.
Egyszer magyar edző letámadós stílussal,de azt fizikailag nem bíró vegyesválogatottal=bukta.
Klubhoz kötődő edző kombinált focival,szintén vegyes játékosokkal=bukta.
Magyar edző,egyértelmű támadófocival=bukta.
Majd most Vignye,az időnként már túl defenzív focival,de talán egy fokkal tudatosabban igazolt légióssal(Doka,Petrusenko)= ez sem néz ki jól egyőre.
Cseri tárgytalan. 🙂
Hala a jo istennek!!!
megkönnyebültem:)
Cseri 100…. hogy nem jön hosszabított a kövesd….!
https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-ugy-tudjuk-cseri-tamas-megszerzese-is-cel-2890679
Sztem el kellene hozni. Nono szintet lehozná simán.
34 éves, de közben kiderült, hogy kacsa, hosszabbított.
A horvát csávó viszont óriási fogás lenne.
En aztan kibaszott pozitív vagyok, de erre a hrvatske fiura kurva kivancsi leszek…egy eveket tolt ez is a helyein, de hajra, lassuk.
Én is úgy vagyok vele, ahogy olvasgattam róla a cikkeket, hogy nem tűnik rossznak. Elkötelezett a fiatalok beépítésében, de ha szerződünk vele, akkor tuti lesz a szláv régióból ideáramlás játékos téren. Ennél az elmúlt 3 évnél csak jobb jöhet…
Amit lehet róla találni, az az, hogy a horvát utánpótlás szakmai koncepcióján dolgozott évekig (a klubmelói mellett).
Ez alapján pedig valószínűleg van fogalma róla, hogy hogyan lesz egy 17-18 éves tehetségből topjátékos 20-22 éves korára. Én úgy látom, nálunk Kispesten ez a tudás hiányzik évek óta, pedig pénz paripa fegyver van.
De persze lehet idejön, elkezd kurvázni, inni, játékosokkal partizni, és baszhatjuk az egészet megint. 😀
Talan nem, mint az utolso bekezdesedben…ami innen hianyzik az az atfogo -es vegigvitt- koncepcio. Ha ez a csavo fogja meghozni es vegigvinni, en kifogom a kocsija elol a lovakat es hazahuzom minden nap. Szoval hajra, lassuk.
Amugy nem vagyok pozitiv, pedig amugy nagyon is, mert annyira sok osszetevos, hogy a csavo sikeres legyen (lusta vagyok többször leirni, valahol lentebb meg van), meg ha zseni is, akkor is un. hosszu odds, hogy egy even túl akár produkaljon vmit.
De tenyleg hajra!
Egy véleményen vagyunk.
https://mezokovesdzsory.hu/cseri-is-a-fedelzeten/ marad kövesden,hogy az NS honnan szedi ezeket a hülyeségeit..komolyan egyre gázabb az az újság.
Akkor ez is eldőlt :))
Kulacs tavaly ukrán gólkirály volt, állitólag.
Így van, szóval az NS itt mellé lőtt..nálunk sérült volt végig a vállával.
15 góllal gólkirály lett,ő is csak itt nem erőltette :/
Sérülten igazoltuk le…a válla volt szar,bajnokság vége előtt elment már tőlünk és azonnal operálták.
Szóval mire formába tudott lendülni elhúzott.
ráadtuk a kabátot..
hááát én nem örülnék Cserinek…nem egy jövőbe mutató igazolás lenne, hanem megint tűzoltás. Kepcija meg mérje csak fel a szépen a terepet, remélem szabad kezet kap.
hááát én nem örülnék Cserinek…nem egy jövőbe mutató igazolás lenne, hanem megint tűzoltás. Kepcija meg mérje csak fel a szépen a terepet, remélem szabad kezet kap.
Ügyvéd van-e? 😉
Magam is képviselhetem… 🙂
Ebben egyetértek, valóban nem a jövő embere 34 évesen. Mivel ég a ház, így a tűzoltás jól jönne :)))
Én azt gondolom, hogy ha már lesz/lenne/tervben van – ahogy az NS is megírta – egy sportigazgató, akkor legyen az az ő hatásköre, hogy kit hozunk megint a csapathoz. Annak láttuk eredményét, ha a klubházban székelő személyek rendezik az igazolásokat.. Cseri nekem továbbra sem opció….
Kadirit eladtuk a Rangersnek? :O
Fordítva : Kadiri megvette a Rangerst ! 😛
Írtam az MTVA-nak, hogy nincs fent a mérkőzés, küldtek egy új linket, ahol már elérhető:
A kezezés szituáció a felvételen 47:28-nál
https://m4sport.hu/video/2022/05/03/otp-bank-liga-mol-fehervar-fc-budapest-honved-fc-merkozes
A Traoré elleni másik fault, amit nem játszottak vissza a közvetítésben 1:02:35-nél látható egy pillanatra
A meccs 2ik percében is elkövettek Traore ellene egy szabálytalanságot a 16-on belül, azzal sem foglalkoztak. Bocs, ha ez az. 🙂 A kezezés meg akarom a lábáról pattant oda, akarom a földről, érintve a lábát, de sztem ez jogos 11-es.
Nem vagyok scout de….
Bedi Bence 25 éves védő(ZTE), Baráth Péter 20 éves középpályás(DVSC), Mezei Szabolcs 21 éves középpályás(MTK), Szalai Gábor 21 éves védő(Kecskemét), Lukács Dániel 26 éves támadó(Kecskemét/DVTK), Horváth Krisztofer 20 éves támadó(Szeged/Torino), Csoboth Kevin 21 éves támadó(Szeged/Fehérvár), Bencze Márk 22 éves középpályás(Szeged), Doktorics Áron 20 éves jobbszélső(Haladás), Zuigéber Ákos 19 éves támadó(Budafok)
Maradhat Szappanos, Batik, Doka, Kadiri, Nagy Dominik, Baráth, Lukic, Lovric(még 1 évre) Petkovic????(őt nem tudom hová tenni, jobb játékos mint ami látszik)
3-4 éves szerződés, ha velük kiesünk essünk ki, aztán majd visszajutunk…
Akiket felsoroltál, azok közül Lukács Dani – volt játékosunk – elvitte a Diósgyőr. Baráth Péternek külföldi ajánlatai vannak, biztos nem marad NB1-ben. A többiek közül Mezei és Horváth Krisztofer azok, akiben van fantázia. Kerezsi, Benczleitner, Irimiás is hozná sztem a többiek szintjét.
A velünk szolidáris HSZK a héten 20-évesek! Mint megemlékezés…
Cső,
Szombaton teltházas szurkolás/bíztatás és zakó esetén lincselés? Jó lenne nem hordaként kánkálni ezt azt. Qurván meg kell nyomni mindenkinek!!!
Szia Tusi! Úgy nézki mi is ott leszünk Tiszaújvárosból. Már szervezik a VAR kocsi borogatást? Remélem azért erre nem kell sort keríteni.
Én szurkoláspárti vagyok. De úgy döntöttem berúgok és akkor majd mekegek a tömeggel.
Ez a berúgás jó döntés,a csendben állásra és szurkolásra is tud jó hatással lenni. Támogatom
Merre lesztek holnap? Csak, ha nem gond csatlakoznék a csendes csoporthoz. B6-ba vettem jegyet.
A pubban kezdek minnél korábban,2-3, a stadionban meg nem tudom megmondani 😀 Mindig kérek a „B-be” egy jegyet aztán ,hogy az pontosan hova szól sose néztem 😀 Remélem nem a büfénél fogok mérgelődni 😀
Remélem a dudás hadtest nem lesz a B szektorba most, mert bár örültem a lurkóknak setétváron, de szétszakadt a fejem a sok dudálásaiktól.
Ők nem lesznek.Egy felvidéki srác szervezte nekik az utat.Csinàltak egy felvidèki Honvèdek csoportot Szlovàkiàban,ahol így akarjàk a csapatunkat megszerettetni.Szerveztek màr fórumot is Nagy Antièkkal.Lelkesek nagyon.
Na ez nagyon oké.
Nem hiszem, hogy lesz. Nem érdemlik meg egyáltalán. A gúnyos tapsot és ollézást esetleg.
Max, ha kétezren leszünk, csendben ülve.Győzelem esetén „kövek legördülése” hallatszik, ha más eredmény, akkor fütty vagy csend lesz. A szurkolás és teltház jelen helyzetben álom kategória! Merre leszel?
Lesz az 3000 is.Nálam az elfogyasztott alkohol függvénye,hogy mennyire kiabálok.Ha nem szurkol a tábor,akkor beállok az egyéni hangoskodókhoz.Vagy nem,de remélem nyerünk.
Akkor már megint szotyizni kell? Kedden életemben elosszor ültem kispest meccsen, ja és tökmagoztam. Tiszta szégyen vagyok
A feleségem is szomorú volt a kisvárda után,mert nem nagyon volt szurkolás.Mondtam neki,ez nem véletlen,üzenet a csapatnak.
Szokásos. A B6-B5 ös kapun be és B5 rögtön lépcső mellett 8-9ik sor eleje.
Akkor megkereslek. Nekem B6-ba van jegyem. Fehér sapi vagy kiabáljak? 🙂
Szia , full feketében, feketehálós, fehér elejű kispest sapi hátrafele B5 lépcső mellett 8-9 sor
Nem vittem telót magammal,így most látom,hogy írtad merre vagy.Èn a tàbor lèpcsőjèn àlltam.Szürke Puskas Army pólóban,fekete farmer.Sorry,hogy nem futottunk össze.A vegèn mi volt a balhè?
https://nb1.hu/hazai-labdarugas/afrikai-golvago-erkezhet-az-nb-i-be kire tippeltek ki kereste meg? Várda? Kövesd? Lilák?
** 1 nagyon precíz anyag Paaltól, még ha maga a szabály szembe is megy minden logikával, szerintem!
Szerintem a sorozatos negatív, szerencsétlen esetek után ráragadt a morálra is a dolog. Még ha mondjuk szabálykönyv szerint jogosak is, már húzzák magukat a balszerencsével lefelé…
igen, emiatt félek a kövesd meccstől
Biztos így van, csak két kérdés. 1-ik- Lukic esete. A levegőben felugrik Bödével, kezét emiatt használja – hisz másképp nagyon nem lehetne felugrani – nem pedig azért, hogy meghosszabbítsa a testét és ráutaló magatartást tegyen a labda akadályoztatására illetve ugye ellenfélről pattan oda. Hogy kerülte volna el Lukic a kontaktot? A másik, tegnap este a City egyik támadója kezéhez ért a labda az ellen 16-nál, úgy, hogy a lábáról perdült fel, azonnal lefújta a bíró szabálytalanságként. Akkor ez hogy is van? Lehet én vagyok értetlen…amire van esély
Támadásnál minden kéz. Tényleg 🙂
igen erre gondolok én, hogy a támadás más megítélés, mindegy. Szombaton kötözzék le a játékosaink kezeit vagy amputálják és egy átkozott győzelmet izzadjanak ki.
Logika semmi nincs benne, de állítólag a támadóknál (mármint támadó csapatnál) minden kezet érő labda esetén szabálytalan az akció.
erre mertem gondolni én is,
Forrósodik a talaj a diósgyőrben: https://www.amigeleken.hu/hirek/dvtk/felsz-jol-teszed-2022-05-04
Azt hiszem, komoly párhuzamot lehet ott is felfedezni!
a párhuzamot én is felfedeztem, ezt írtam neked is a napokban, reméljük azért nálunk más lesz a végjáték!!
visszatérve Molnárra:
„Vannak viszont, akik más miatt kerülnek ki a csapatból az NB3-as keretbe. Valami miatt szembekerültek a „szakmai” stábbal. Ez Benczés és Vukmir műve, akiknek már nem is annyira fontos a győzelem.”
Szerintem hétvégén bennmaradunk, viszont jövőre, ha nem lesz csoda (új keret, koncepció, sportig., menedzsment, amelyek működnek), akkor szerintem a köv. szezon végén ki fogunk esni. Azt hiszem a DVTK is negyedszerre pottyant ki.
Sportigazgató lesz, viszont valószínűleg búcsút mondhatunk a korábbi évek magyarosításának. Főleg,hogy Domi is kiesett 🙁 Szedje össze magát mindenki mert kb az utolsó esély,hogy megmaradjon egy hazai mag.
Én már nem vagyok nagyigényű, egy biztosan helytálló csapatért fel tudom adni a „magyar játékost a Honvédba” elveimet.
Furcsa, mert a külföldi játékosaink is csődöt mondtak
igazad van, de ami ennél fájóbb, hogy exbajnokaik is..
Köszi,hogy szóltál,bár nem erről volt szó.
Pedig erről van szó, az elmúlt időszakban idehozott légiósok közül alig van/volt valaki, aki bármilyen szinten többet mutatott, mint a magyarok, viszont jó sokat kerestek… Tovább tolhatjuk ezt a nulla légiósokat igazolunk projektet, vagy pedig megpróbálunk néhány fiatalt beépíteteni és melléjük 3-4 értékelhető, de drágább külföldit hozni.. Én az utóbbira szavazok, mert az elmúlt 3 évben csődöt mondott az előző koncepció..
Eppel is jó sokat keresett 🙂 Nem,nem erről beszéltünk, legalábbis amihez hozzászóltál nem erről szólt,de köszi,hogy kiadtad magadból :). De ha már mindenképpen ennek kell lennie a témánsk tavaly szinte nem is volt légiósunk mégis majdnem kiestünk,tavaly előtt detto a magyarosítás közben ,ennek a szezonnak az elején detto,erőltethetjük azt is. Én megnézem mit tud felmutatni az új sportigazgató egy év múlva,aki ügyes az meg beverekszi magát.
az a helyzet, hogy a távolabbi jövővel kapcsolatban optimistább vagyok, mint közelivel.
úgy gondolom minőségi szakmai vezető érkezik, ami 1 jó alap lehet, de ez a meccs a kövesd ellen…..durva lesz.
még jó, hogy esküvőn leszek és nem látom.
bár ez nekem bejött a vidi elleni döntőn’ is 18ban
Annyi körülménynek kell stimmelnie, hogy egy JÓ szakmai igazgató működni tudjon (mozgástér, ellenőrzött szabad kéz, munkakörülmények, stbstbstb) hogy egyetértek azzal: a távoli jövővel kapcsolatosan lehet az ember optimista. Nálam ez kb. két évet jelent, úgy, hogy közben nyilván az 5-8 hely biztos, de aztán dobogóközelbe várom a brigádot. Feltéve ha…ugye…
Egyébként sok boldogságot, vasegészséget, ezüsthajat, aranylakodalmat az ifjú párnak! (Bárkik legyenek is, de főleg ha te, öregfiú 😀 )
köszi, csak’ 1 régi baráti vonal a feleségem oldaláról, szóval nem én, csak ott kell legyek…:)
//am. 54 múltam áprilisban, a 2. és immár boldog házasságomban élek 🙂 1 ideje boldogtalan Honvédosként :/
Majd szurkolok helyetted is,hacsak nem kapok infarktust a meccstől.
„Horváth Zoltán és Molnár Gábor a tartalékcsapattal készül
A DVTK szakmai stábja és a klub vezetése úgy döntött, hogy két labdarúgó, Horváth Zoltán és Molnár Gábor a mai naptól kizárólag a DVTK tartalékcsapatának edzéseit látogathatja.”
Molnárt kapásból hoznám Domi helyére…
Már csak ez a púp hiányozna a hátunkról.
Konfliktusos csávó, nem kéne, ha én döntenék…mindenütt kihúzza gyufát vmiért…
Szerintem meg nem kell ide,mert fejben gond lehet vele.. Egy idő után mindenhol kikerül a kezdőből
Na de miért? Aki egy egy DVTK keretéből kikerül (gondolom fegyelmi okokból) az az ember a mi szétesett keretünkön mit tudna segíteni? Jó lenne, ha a scout-ok az embert is néznék egy játékosprofil mögött, a csapaépítés egyik alapvető szempontját. Tudom, focistákról beszélünk, főleg Magyarországon, a jó mentalitást nagyítóval kell keresni, de nagyon fontos lenne megtalálni.
Hát Tibi nem tudom….Molnár iszonyat hangulatember…az NB2-ben sem tőle volt hangos a sajtó..ahogy anno a Csútban és Kövesdben sem tartottam olyan kiemelkedőnek. Ha már NB2-ből akarunk igazolni, akkor Horváth Krisztofer, Szeged. Technikás, dinamikus fiatal srác.
Nem tudom, pár éve még igen, most már nem.
>>> snow-Szabi és Kermon.
a dióknál durva nagy xar van, de az nem a játékosok sara.
ő 1 olyan dinamikájú játékos, aki képes 1 az 1ben valamit alakítani.
ki van jelenleg nálunk, akiben ez megvan és nem csak áll mint 1 hülye a várdai védelem előtt..?
Traore :))) de ha nagyon kell Molnár, akkor az ügynökét, Balázst – ő hozta petrusenkot is – , kell megkeresni, aki nagy Kispest drukker:)
KADIRI…
Amit a játékáról írsz oké,sok gólpaszt is osztott. De aki kikerült valahonnan ne most erőltessük.majd ha lesz csapat ahol be lehet állni a sorba esetleg. Most sor kell