Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
MB Kecskemét
MB Kecskemét
május 7, 2022 1:02 du.

Na akkor bennfentesek ! Kiváncsi vagyok a Szappanos interjú után a véleményekre ?

valaki
valaki
május 7, 2022 12:57 du.

Szappanos, Lovrics, Doka maradhet, a tobbi mehet a budos picsaba.

Snowflake
Snowflake
május 7, 2022 12:53 du.

Batiknak mit mondtak? Nem volt boldog.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 4:10 du.

Batik egy igazi patkany
Nem eloszor csinalta ezt.
Jottek volna ki a jatekosok, es o tartotta vissza oket, hogy ne jojjenek ki

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  DélPest
május 7, 2022 4:12 du.

Én egyáltalán nem így láttam. Mindegy.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 4:15 du.

Ugyanezt csinalta osszel is, mikor az mtk elott meglatogattuk oket
Egybol mutatta a csapatnak hogy irany befele az oltozobe

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
május 7, 2022 5:59 du.

Akkor baszódjon meg!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 2:15 du.

Batik lehet fêlig indonèziában van….

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:22 du.

Eligazol?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 2:23 du.

Doll megkereste ennyit tudok.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:38 du.

Mehet

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 2:18 du.

Most vettek házat és esküvőt terveznek…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zico zico
május 7, 2022 2:20 du.

Ja meg az se tett jót a fejènek,hogy Dolly hívogatja indonèziàba…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 1:09 du.

ez engem is érdekel

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zico zico
május 7, 2022 1:39 du.

Nem hallottuk feljebb, de azt lattuk, hogy kajak besertodott

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  dixneuf
május 7, 2022 1:40 du.

Szia, az látszott messziről is a testbeszédéből, hogy megsértődött.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  zico zico
május 7, 2022 1:42 du.

Igen, Bordi nagyon oltotta. Igaza is volt

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 7, 2022 12:52 du.

Az eredmény hűen tükrözi a színvonalas játékunk (0:0) !
Vignjevic a döntetlen király…

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 7, 2022 12:49 du.

Valaki árulja el mi a f@sznak kell időhúzó csere?

CSAK
CSAK
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 7, 2022 1:16 du.

Remegtünk az x-ért…

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 7, 2022 12:53 du.

Gyávaság.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 7, 2022 12:46 du.

Ez tragédia.

Warpig
Warpig
május 7, 2022 12:18 du.

A 16-os előteréből miért kell visszapasszolni?

Döme Sanya
Döme Sanya
május 7, 2022 12:17 du.

Mindegy, hogy kit csak cseréljünk.

kiskoz
kiskoz
május 7, 2022 12:13 du.

A bdsqrvaanyjukat… Piszkos csürhe

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
május 7, 2022 12:10 du.

Kerezsi miért nincs még a pályán?
Annyit ő is tudna mint Traore vagy Bőle!

valaki
valaki
május 7, 2022 12:06 du.

Macach direkt allitatta ki magat, de meg is ertem, ebben a csapatban en sem szeretnek jatszani.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  valaki
május 7, 2022 12:07 du.

Mehet a tarka faszba Traoreval együtt!

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
május 7, 2022 12:08 du.

Ennel azert kicsit hosszabb a lista.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 7, 2022 12:05 du.

VÉB csapatunk jelmondata. Vakon, Észnékül, Bénán.

timby
timby
május 7, 2022 11:54 de.

Ez a játék (?) a világ alja. Nem is nézem tovább. Egyenes út vezet az NBII-be. Inkább megyek füvet nyírni, lekíserve egy- két rozé fröccsel. 81-ben, mikor Honvéd drukker lettem, nem gondoltam volna hogy azon imádkozok, hogy ne essünk ki.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  timby
május 7, 2022 11:56 de.

Minősíthetetlen, nem futnak, nem mozognak..

timby
timby
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 1:49 du.

Maximálisan egyetértek!

CSAK
CSAK
május 7, 2022 11:54 de.

A hétközi felcsúti után most majd lehet szurkolni a zöldeknek… Nevetnék, ha nem fájna ennyire. Szánalom, szégyen. Ez nem csapat. Ha valaki találkozna machachal, bassza pofán a nevemben. Köszönöm.

dagiiron
dagiiron
május 7, 2022 11:48 de.

A nagy kérdés, hogy hányat kapunk..

Warpig
Warpig
május 7, 2022 11:44 de.

Ki az anyámnak adják be ezeket a beadásokat?? Senki nincs még a közelben sem.. Nem lehet felnézni vagy mi a f@sz???

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Warpig
május 7, 2022 11:51 de.

A szélsők behúzódnak, így nincs ott senki..

Döme Sanya
Döme Sanya
május 7, 2022 11:43 de.

Fele pénzért lerántok bárkit.

Kermon
Kermon
május 7, 2022 11:41 de.

Makács már nem fog többet Honved mezt húzni, ennyi a pozitívum.

Warpig
Warpig
Válasz a következőnek  Kermon
május 7, 2022 11:43 de.

Úgy legyen!

santiago
santiago
május 7, 2022 11:40 de.

Macach a jo budos kurva anyad.
Takarodj vissza napolyba meg az is aki idehozta.
Egyebkent meg nem volt ez masodik sargas fault.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  santiago
május 7, 2022 11:54 de.

Az volt..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 2:01 du.

Nem.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  dagiiron
május 7, 2022 12:08 du.

Első sárgás volt, vagy második sárga előtti figyelmeztetős :)))

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Snowflake
május 7, 2022 1:41 du.

Sztem is belefert, de toknindegy. Legalabb nem latjuk többet jatszani.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 7, 2022 11:29 de.

Mint ha nem tudnánk mi az a gól.

Warpig
Warpig
május 7, 2022 11:24 de.

Nagyon pörög a csapat! Ja nem..

Dani Daniel
Dani Daniel
május 7, 2022 11:08 de.

Nem volt helyzet… ja de!

Döme Sanya
Döme Sanya
május 7, 2022 11:05 de.

,és szabadits meg a gonosztól.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 7, 2022 10:47 de.

Nagyon kevesen vagyunk. A tábor is ritkás, szétszórt. Aligha lesz itt szurkolás, Buba.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 7, 2022 10:55 de.

Nem kell szurkolás.

Kermon
Kermon
május 7, 2022 10:37 de.

Kib….tt Makács itt rontja a levegőt, hol van Petrus és Zsótér?

Döme Sanya
Döme Sanya
május 7, 2022 9:35 de.

Ez most komoly? Folytatódik a kibasz.s sorozat. Karakó a csaló lesz megint a bíró.

robert szeman
robert szeman
május 7, 2022 7:31 de.

Üdv-Hajrá-Mindentbele! A meccs forgatókönyve:2:0-val vonulunk szünetre,2-félidő Kövesdi szépítés,és a 70-80-perc magasságában 3:1-el lezárjuk a mérk.zst! CSAKIS!!!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  robert szeman
május 7, 2022 10:26 de.

Egyszer ilyen forgatókönyvnek is lehet realitása.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 7, 2022 5:32 de.

Nézzük csak hogy napra pontosan fél évtizede mi történt ?
a linken, az utolsó kommentből kiderül !
https://kiskoz.hu/2022/03/13/napra-pontosan/

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 7, 2022 8:28 de.

Te jó ég, Lanza milyen jó focista volt. A eredmény jó lesz mára is, a félideivel együtt is. 🙂
Nem mentem le erre a meccsre, és nagyon bántam. Utána évekig nem hagytam ki. Nem is baj. Gu-gu-gu.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 7, 2022 2:30 de.

Hölgyeim és Uraim!
Itt a lehetőség hogy újra dicsőségesen bent maradjunk a bohócligában!
S akkor talán a következő bajnokságra már igent mondanak nekünk 34 éves egykori futballista cseritamások is!
Mert így érthetően nem akartak a másodosztályba hullani!
Off:
Volt egyszer egy szlogen miszerint mindenki vigyen magával még egy embert, nos én kettőt is viszek!
Szüleim még nem jártak az új Bozsikban de most ők is a helyszínen tekintik meg a „sorsdöntő” összecsapást úgyhogy a szotyis részen buzdítjuk az „aranylábúakat”
Baromira megérdemelné mindenki ott a kiesést két dolgot leszámítva!
Mégpedig maga a Honvéd és magyarország legjobb Szurkolótábora!
E kettő miatt is:
CSAK A KISPEST

CSAK
CSAK
május 7, 2022 2:06 de.

Ez az utolsó két év majdnem elérte azt nálam, amit a 96-2003 as idöszaknak, Piniéknak, Kovácséknak,Hercegfalvinak, Borgulyáéknak, Vincze Gáboréknak, a kora Hemingway korszak bálásainak sem sikerült. Ma újabb esélyt kaptunk a sorstól, a libások meg a gyirmót szerencsétlenkedéseinek köszönhetöen,remélem a csapat is felfogja végre, hogy mit is jelent az a mez, amit hordanak,és olyan játékkal gyözzük le a mezökövesdet, ami gyógyir lesz sokunk sebeire. Jövöre teljes változás kell, mert ami Kispesten folyik, az SZÉGYEN. Ma is ott leszek, mert hülye vagyok, de a vörös-fekete az vörös-fekete. CSAK.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  CSAK
május 7, 2022 3:40 de.

Bocsánat, de le se szarják, hogy milyen mez van rajtuk. A külföldiek tuti, de szerintem a magyarok többsége is. Lovric fixen kivétel.

Tusi
Tusi
május 6, 2022 2:44 du.

Kérek mindenkit, hogy a gyászban senki ne mocskolódjon és privátba beszéljék meg az ismerőseikkel egyéb platformokon, arra való helyeken.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tusi
május 6, 2022 2:49 du.

Igazad van,befejeztem. HIdd el a 2 hozzászólásommal nem kárörvendtem rajtuk,inkább sajnálom őket,hogy így alakult az életük.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
május 6, 2022 2:54 du.

Szia, NEM rád gondoltam, hanem a közösségünkre. Van elég bajunk sajnos hosszú évek óta. Ez a platform, nem az a platform, ahol lesüllyedünk a szennyhez. Minket se siratna meg senki, közünk se volt hozzá. Nyugodjon békében.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tusi
május 6, 2022 3:26 du.

Holnap GYŐZZÉL ÉRTÜNK CSODÁLATOS KISPEST!!!

Zagreus
Zagreus
május 6, 2022 1:22 du.

Bocs de ezt le kell irnom ide! Nem ismertem a Berki Krisztiánt személyesen ezért mélyebb véleményt nem tudok rola irni de a kamerák elott egy igazi tusko bunko ellenszenves pasinak láttam! VISZONT!! Ennek a faszinak volt ketto gyereke akik az apukájukat veszitették el! A tökömet nem érdekli ilyenkor milyen volt meg ilyenek, legyen könnyű neki a föld! Az M.Richárd egy másik téma azt a kutyát elitélem mivel a blesetét követően is vezetett talán még drogosan vagy ittasan! De akkor is egy kutya!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Zagreus
május 6, 2022 3:33 du.

Bármilyen halott emberről van szó,nem gúnyolódok alapból.
És az olyan szempontból lényegtelen,hogy van-e gyereke vagy nincs,de egyébként tényleg más kategória volt Berki,akinek voltak ugyan ügyei,de nem ölt embert. Molnárral ellentétben,akinek a pletykák szerint nem csak a gázolásnál voltak áldozatai.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Zagreus
május 6, 2022 2:42 du.

És a balesetét követően elment a barátnőjével a Maldív szigetekre nyaralni,és ezt még ki is posztolták.Pénzbehajtás,drog különböző viselt dolgok,no comment.

Döme Sanya
Döme Sanya
május 6, 2022 12:35 du.

Végre valami értelmes. Giro!!! Kit érdekelnek ezek a falábúak. Még lehet, hogy buzik is

Tusi
Tusi
május 6, 2022 7:29 de.

.abjázssab robáG nuK

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 6, 2022 12:09 du.

Ez Tuszi vagy Hutu nyelven van?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
május 6, 2022 7:31 de.

Inkább takarodjon el.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 6, 2022 7:32 de.

! abjázssab sé bbáknI

robert szeman
robert szeman
május 6, 2022 6:07 de.

Volt Ferencvárosi kapus Berki Krisztián ma reggel örökre eltávozott!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  robert szeman
május 6, 2022 10:18 de.

Nyugodjék békében! Nem volt ellenséges velünk. Tudtommal az egyik legjobb barátja ismert kispesti szurkoló talán még támogató is volt.

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  robert szeman
május 6, 2022 6:40 de.

A sportoló Berki Krisztián most már legalább büszken viselheti a nevét nem keverik ezzel a türhővel

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  robert szeman
május 6, 2022 6:18 de.

… nagy haverja a dózsa györgy úti gázoló is meghalt…M.Ricsi…nincsenek véletlenek!?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 6:22 de.

Szerintem teljesen véletlen,hogy egyszerre halt meg mindkettő.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 6, 2022 12:24 du.

Igen teljesen véletlen,de én hiszek a sorsszerűségben.Isten vagy valaki más,de mindenki felel a tetteiért.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 6, 2022 6:27 de.

én pedig szerelmi bánatra tippeltem volna

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 6:33 de.

Szerelmi? „Hülyéskedel”?
De amúgy elvileg mindkettőnek a szive.
Annyi drogtól és koksztól mondjuk….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 6, 2022 6:36 de.

Hunor..egymás iránt érzett szerelmükre gondoltam…Tudod Rómeó és Júlia, ők sem nem tudtak egymás nélkül élni:)

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 6:48 de.

Na jó,nem veszem a lapot bocs.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  robert szeman
május 6, 2022 6:15 de.

Nem a Fradi miatt, de errol az arcrol nem itt kell megemlekezni, hanem a blikkben…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 6, 2022 6:19 de.

miért meg kell? ahogy M.Ricsi-ről is…tele van velük a média…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 6:20 de.

A bulvarban meg. Akit erdekel vv tyutyu, meg bb dudu, azt ezek is.
Itt viszont nem kell

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
május 6, 2022 6:06 de.

Tudjuk hogy ki ez a csávó ? Állítólag már itt lebzsel…
https://www.transfermarkt.com/ivan-kepcija/profil/trainer/56380

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
május 6, 2022 6:13 de.

A ‘masik’oldalon elemezgeti H. es a hozzaszolasok is.
De itt lejjebb is esett rola par szo

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 6, 2022 5:57 de.

Nekem a legfőbb bajom az,hogy nem látok koncepciót(sem).
Egyszer olasz edző,védekező stílus,rutinosabb külföldiekkel=bukta.
Egyszer magyar edző letámadós stílussal,de azt fizikailag nem bíró vegyesválogatottal=bukta.
Klubhoz kötődő edző kombinált focival,szintén vegyes játékosokkal=bukta.
Magyar edző,egyértelmű támadófocival=bukta.
Majd most Vignye,az időnként már túl defenzív focival,de talán egy fokkal tudatosabban igazolt légióssal(Doka,Petrusenko)= ez sem néz ki jól egyőre.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
május 6, 2022 5:39 de.

Cseri tárgytalan. 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 6, 2022 5:51 de.

Hala a jo istennek!!!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
május 6, 2022 5:40 de.

megkönnyebültem:)

robert szeman
robert szeman
május 6, 2022 5:35 de.

Cseri 100…. hogy nem jön hosszabított a kövesd….!

Snowflake
Snowflake
május 6, 2022 3:10 de.
belos
belos
Válasz a következőnek  Snowflake
május 6, 2022 5:51 de.

34 éves, de közben kiderült, hogy kacsa, hosszabbított.
A horvát csávó viszont óriási fogás lenne.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  belos
május 6, 2022 5:53 de.

En aztan kibaszott pozitív vagyok, de erre a hrvatske fiura kurva kivancsi leszek…egy eveket tolt ez is a helyein, de hajra, lassuk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 6, 2022 6:09 de.

Én is úgy vagyok vele, ahogy olvasgattam róla a cikkeket, hogy nem tűnik rossznak. Elkötelezett a fiatalok beépítésében, de ha szerződünk vele, akkor tuti lesz a szláv régióból ideáramlás játékos téren. Ennél az elmúlt 3 évnél csak jobb jöhet…

belos
belos
Válasz a következőnek  dixneuf
május 6, 2022 6:00 de.

Amit lehet róla találni, az az, hogy a horvát utánpótlás szakmai koncepcióján dolgozott évekig (a klubmelói mellett).
Ez alapján pedig valószínűleg van fogalma róla, hogy hogyan lesz egy 17-18 éves tehetségből topjátékos 20-22 éves korára. Én úgy látom, nálunk Kispesten ez a tudás hiányzik évek óta, pedig pénz paripa fegyver van.
De persze lehet idejön, elkezd kurvázni, inni, játékosokkal partizni, és baszhatjuk az egészet megint. 😀

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  belos
május 6, 2022 6:11 de.

Talan nem, mint az utolso bekezdesedben…ami innen hianyzik az az atfogo -es vegigvitt- koncepcio. Ha ez a csavo fogja meghozni es vegigvinni, en kifogom a kocsija elol a lovakat es hazahuzom minden nap. Szoval hajra, lassuk.
Amugy nem vagyok pozitiv, pedig amugy nagyon is, mert annyira sok osszetevos, hogy a csavo sikeres legyen (lusta vagyok többször leirni, valahol lentebb meg van), meg ha zseni is, akkor is un. hosszu odds, hogy egy even túl akár produkaljon vmit.
De tenyleg hajra!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
május 6, 2022 6:20 de.

Egy véleményen vagyunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
május 6, 2022 5:39 de.

https://mezokovesdzsory.hu/cseri-is-a-fedelzeten/ marad kövesden,hogy az NS honnan szedi ezeket a hülyeségeit..komolyan egyre gázabb az az újság.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 5:52 de.

Akkor ez is eldőlt :))

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Snowflake
május 6, 2022 4:28 de.

Kulacs tavaly ukrán gólkirály volt, állitólag.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 6, 2022 4:34 de.

Így van, szóval az NS itt mellé lőtt..nálunk sérült volt végig a vállával.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 6, 2022 4:31 de.

15 góllal gólkirály lett,ő is csak itt nem erőltette :/

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 6, 2022 4:36 de.

Sérülten igazoltuk le…a válla volt szar,bajnokság vége előtt elment már tőlünk és azonnal operálták.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 4:39 de.

Szóval mire formába tudott lendülni elhúzott.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 6, 2022 4:52 de.

ráadtuk a kabátot..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
május 6, 2022 3:23 de.

hááát én nem örülnék Cserinek…nem egy jövőbe mutató igazolás lenne, hanem megint tűzoltás. Kepcija meg mérje csak fel a szépen a terepet, remélem szabad kezet kap.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
május 6, 2022 3:23 de.

hááát én nem örülnék Cserinek…nem egy jövőbe mutató igazolás lenne, hanem megint tűzoltás. Kepcija meg mérje csak fel a szépen a terepet, remélem szabad kezet kap.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 4:04 de.

Ügyvéd van-e? 😉

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 6, 2022 4:25 de.

Magam is képviselhetem… 🙂

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 3:31 de.

Ebben egyetértek, valóban nem a jövő embere 34 évesen. Mivel ég a ház, így a tűzoltás jól jönne :)))

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
május 6, 2022 4:27 de.

Én azt gondolom, hogy ha már lesz/lenne/tervben van – ahogy az NS is megírta – egy sportigazgató, akkor legyen az az ő hatásköre, hogy kit hozunk megint a csapathoz. Annak láttuk eredményét, ha a klubházban székelő személyek rendezik az igazolásokat.. Cseri nekem továbbra sem opció….

Snowflake
Snowflake
május 5, 2022 3:27 du.

Kadirit eladtuk a Rangersnek? :O

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  Snowflake
május 6, 2022 2:59 de.

Fordítva : Kadiri megvette a Rangerst ! 😛

Blaser Ferenc
Blaser Ferenc
május 5, 2022 8:45 de.

Írtam az MTVA-nak, hogy nincs fent a mérkőzés, küldtek egy új linket, ahol már elérhető:
A kezezés szituáció a felvételen 47:28-nál
https://m4sport.hu/video/2022/05/03/otp-bank-liga-mol-fehervar-fc-budapest-honved-fc-merkozes
comment image

A Traoré elleni másik fault, amit nem játszottak vissza a közvetítésben 1:02:35-nél látható egy pillanatra

comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Blaser Ferenc
május 5, 2022 9:06 de.

A meccs 2ik percében is elkövettek Traore ellene egy szabálytalanságot a 16-on belül, azzal sem foglalkoztak. Bocs, ha ez az. 🙂 A kezezés meg akarom a lábáról pattant oda, akarom a földről, érintve a lábát, de sztem ez jogos 11-es.

zolee
zolee
május 5, 2022 8:40 de.

Nem vagyok scout de….
Bedi Bence 25 éves védő(ZTE), Baráth Péter 20 éves középpályás(DVSC), Mezei Szabolcs 21 éves középpályás(MTK), Szalai Gábor 21 éves védő(Kecskemét), Lukács Dániel 26 éves támadó(Kecskemét/DVTK), Horváth Krisztofer 20 éves támadó(Szeged/Torino), Csoboth Kevin 21 éves támadó(Szeged/Fehérvár), Bencze Márk 22 éves középpályás(Szeged), Doktorics Áron 20 éves jobbszélső(Haladás), Zuigéber Ákos 19 éves támadó(Budafok)

Maradhat Szappanos, Batik, Doka, Kadiri, Nagy Dominik, Baráth, Lukic, Lovric(még 1 évre) Petkovic????(őt nem tudom hová tenni, jobb játékos mint ami látszik)

3-4 éves szerződés, ha velük kiesünk essünk ki, aztán majd visszajutunk…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zolee
május 5, 2022 9:10 de.

Akiket felsoroltál, azok közül Lukács Dani – volt játékosunk – elvitte a Diósgyőr. Baráth Péternek külföldi ajánlatai vannak, biztos nem marad NB1-ben. A többiek közül Mezei és Horváth Krisztofer azok, akiben van fantázia. Kerezsi, Benczleitner, Irimiás is hozná sztem a többiek szintjét.

robert szeman
robert szeman
május 5, 2022 6:43 de.

A velünk szolidáris HSZK a héten 20-évesek! Mint megemlékezés…

Tusi
Tusi
május 5, 2022 6:39 de.

Cső,
Szombaton teltházas szurkolás/bíztatás és zakó esetén lincselés? Jó lenne nem hordaként kánkálni ezt azt. Qurván meg kell nyomni mindenkinek!!!

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  Tusi
május 5, 2022 10:17 du.

Szia Tusi! Úgy nézki mi is ott leszünk Tiszaújvárosból. Már szervezik a VAR kocsi borogatást? Remélem azért erre nem kell sort keríteni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
május 5, 2022 8:38 de.

Én szurkoláspárti vagyok. De úgy döntöttem berúgok és akkor majd mekegek a tömeggel.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
május 6, 2022 4:06 de.

Ez a berúgás jó döntés,a csendben állásra és szurkolásra is tud jó hatással lenni. Támogatom

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 6, 2022 6:08 de.

Merre lesztek holnap? Csak, ha nem gond csatlakoznék a csendes csoporthoz. B6-ba vettem jegyet.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 6, 2022 2:57 du.

A pubban kezdek minnél korábban,2-3, a stadionban meg nem tudom megmondani 😀 Mindig kérek a „B-be” egy jegyet aztán ,hogy az pontosan hova szól sose néztem 😀 Remélem nem a büfénél fogok mérgelődni 😀

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
május 5, 2022 11:09 de.

Remélem a dudás hadtest nem lesz a B szektorba most, mert bár örültem a lurkóknak setétváron, de szétszakadt a fejem a sok dudálásaiktól.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 5, 2022 11:23 de.

Ők nem lesznek.Egy felvidéki srác szervezte nekik az utat.Csinàltak egy felvidèki Honvèdek csoportot Szlovàkiàban,ahol így akarjàk a csapatunkat megszerettetni.Szerveztek màr fórumot is Nagy Antièkkal.Lelkesek nagyon.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 3:37 du.

Na ez nagyon oké.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Tusi
május 5, 2022 8:28 de.

Nem hiszem, hogy lesz. Nem érdemlik meg egyáltalán. A gúnyos tapsot és ollézást esetleg.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 5, 2022 7:08 de.

Max, ha kétezren leszünk, csendben ülve.Győzelem esetén „kövek legördülése” hallatszik, ha más eredmény, akkor fütty vagy csend lesz. A szurkolás és teltház jelen helyzetben álom kategória! Merre leszel?

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 2:02 du.

Lesz az 3000 is.Nálam az elfogyasztott alkohol függvénye,hogy mennyire kiabálok.Ha nem szurkol a tábor,akkor beállok az egyéni hangoskodókhoz.Vagy nem,de remélem nyerünk.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 11:07 de.

Akkor már megint szotyizni kell? Kedden életemben elosszor ültem kispest meccsen, ja és tökmagoztam. Tiszta szégyen vagyok

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tusi
május 5, 2022 2:07 du.

A feleségem is szomorú volt a kisvárda után,mert nem nagyon volt szurkolás.Mondtam neki,ez nem véletlen,üzenet a csapatnak.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 7:55 de.

Szokásos. A B6-B5 ös kapun be és B5 rögtön lépcső mellett 8-9ik sor eleje.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 5, 2022 8:03 de.

Akkor megkereslek. Nekem B6-ba van jegyem. Fehér sapi vagy kiabáljak? 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 7, 2022 9:38 de.

Szia , full feketében, feketehálós, fehér elejű kispest sapi hátrafele B5 lépcső mellett 8-9 sor

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
május 7, 2022 2:05 du.

Nem vittem telót magammal,így most látom,hogy írtad merre vagy.Èn a tàbor lèpcsőjèn àlltam.Szürke Puskas Army pólóban,fekete farmer.Sorry,hogy nem futottunk össze.A vegèn mi volt a balhè?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 6:08 de.

https://nb1.hu/hazai-labdarugas/afrikai-golvago-erkezhet-az-nb-i-be kire tippeltek ki kereste meg? Várda? Kövesd? Lilák?

Pelso
május 5, 2022 5:17 de.

Paal • 11 órája • edited
Rossz hírem van, sajnos szerintem jó döntést hoztak a konténerben. A Lukic-Klemenz esettekkel ellentétben, ahol ellenféltől jövő labdába kapott bele a játékosunk, Stopira eseténél a menteni próbáló saját lábról felpattanó labda érintette a kezét. Ez sajnos nem szabálytalan.
Az IFAB készített egy remek prezentációt, hiszen ők is érezték, hogy pl. a kezezés ezerféle megítélése problémás, és ebbe az anyagba videós példákat is beleraktak (az anyag angol nyelvű):
https://www.theifab.com/law-changes/latest/
A tegnapi esethez hasonlót a 29-31-es slide-okon mutatják. A lényeg, hogy védő esetén, ha saját testrészről pattan a kézre a labda, az nem szabálytalan.

Jó lenne, ha a csapat és a szurkolótábor sem a VAR-ban látná a gyenge szereplés okát. Valóban kemény leckét kapunk a sorstól, már az első fordulótól jönnek az esetek és mi 10-ből 7-8x szívtunk ezekkel. A laikus számára hasonló tűnő esetekről a nap végén kiderül, hogy azokat másképp kell megítélni és szinte mindig úgy, hogy az nekünk rossz legyen. Úgy érzem, hogy a csapat is túlságosan kapaszkodik ebbe, pedig csak a hozzáálláson kellett volna változtatni. Vignjevic érkezése utáni 5 meccs után azt hittem sima középmezőnnyel zárjuk a szezont, erre imádkozni kell, hogy megint ne az utolsó fordulóban kelljen izgulni. Egyre több a szurkolói szemmel vállalhatatlan meccs teljesítmény. Nagyon komoly csalódás ez a 3 év.. Szombati meccset be kell húzni és sokmindennek változnia kell nyáron.
@veghhanta
Ha szabály értelmezésről szeretnél részletesen olvasni, akkor az IFAB oldalát illetve az applikációjukat ajánlom, a magyar fordítás nagyon minimalista. Egy VAR bevezetéses évben a fenti típusú anyagokat az MLSZ JB-nek le kellett volna fordítania és elérhetővé kellene tenni az érdeklődők részére..

** 1 nagyon precíz anyag Paaltól, még ha maga a szabály szembe is megy minden logikával, szerintem!

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Pelso
május 5, 2022 8:30 de.

Szerintem a sorozatos negatív, szerencsétlen esetek után ráragadt a morálra is a dolog. Még ha mondjuk szabálykönyv szerint jogosak is, már húzzák magukat a balszerencsével lefelé…

Pelso
Válasz a következőnek  jnkzln
május 5, 2022 8:35 de.

igen, emiatt félek a kövesd meccstől

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 5, 2022 5:38 de.

Biztos így van, csak két kérdés. 1-ik- Lukic esete. A levegőben felugrik Bödével, kezét emiatt használja – hisz másképp nagyon nem lehetne felugrani – nem pedig azért, hogy meghosszabbítsa a testét és ráutaló magatartást tegyen a labda akadályoztatására illetve ugye ellenfélről pattan oda. Hogy kerülte volna el Lukic a kontaktot? A másik, tegnap este a City egyik támadója kezéhez ért a labda az ellen 16-nál, úgy, hogy a lábáról perdült fel, azonnal lefújta a bíró szabálytalanságként. Akkor ez hogy is van? Lehet én vagyok értetlen…amire van esély

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 5:54 de.

Támadásnál minden kéz. Tényleg 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
május 5, 2022 6:06 de.

igen erre gondolok én, hogy a támadás más megítélés, mindegy. Szombaton kötözzék le a játékosaink kezeit vagy amputálják és egy átkozott győzelmet izzadjanak ki.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 5:52 de.

Logika semmi nincs benne, de állítólag a támadóknál (mármint támadó csapatnál) minden kezet érő labda esetén szabálytalan az akció.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
május 5, 2022 6:04 de.

erre mertem gondolni én is,

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 2:28 de.

Forrósodik a talaj a diósgyőrben: https://www.amigeleken.hu/hirek/dvtk/felsz-jol-teszed-2022-05-04
Azt hiszem, komoly párhuzamot lehet ott is felfedezni!

Pelso
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 3:11 de.

a párhuzamot én is felfedeztem, ezt írtam neked is a napokban, reméljük azért nálunk más lesz a végjáték!!
visszatérve Molnárra:
„Vannak viszont, akik más miatt kerülnek ki a csapatból az NB3-as keretbe. Valami miatt szembekerültek a „szakmai” stábbal. Ez Benczés és Vukmir műve, akiknek már nem is annyira fontos a győzelem.”

Kermon
Kermon
május 4, 2022 5:29 du.

Szerintem hétvégén bennmaradunk, viszont jövőre, ha nem lesz csoda (új keret, koncepció, sportig., menedzsment, amelyek működnek), akkor szerintem a köv. szezon végén ki fogunk esni. Azt hiszem a DVTK is negyedszerre pottyant ki.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
május 5, 2022 2:37 de.

Sportigazgató lesz, viszont valószínűleg búcsút mondhatunk a korábbi évek magyarosításának. Főleg,hogy Domi is kiesett 🙁 Szedje össze magát mindenki mert kb az utolsó esély,hogy megmaradjon egy hazai mag.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
május 5, 2022 4:37 de.

Én már nem vagyok nagyigényű, egy biztosan helytálló csapatért fel tudom adni a „magyar játékost a Honvédba” elveimet.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
május 5, 2022 3:35 de.

Furcsa, mert a külföldi játékosaink is csődöt mondtak

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
május 5, 2022 4:55 de.

igazad van, de ami ennél fájóbb, hogy exbajnokaik is..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
május 5, 2022 4:52 de.

Köszi,hogy szóltál,bár nem erről volt szó.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
május 5, 2022 11:21 de.

Pedig erről van szó, az elmúlt időszakban idehozott légiósok közül alig van/volt valaki, aki bármilyen szinten többet mutatott, mint a magyarok, viszont jó sokat kerestek… Tovább tolhatjuk ezt a nulla légiósokat igazolunk projektet, vagy pedig megpróbálunk néhány fiatalt beépíteteni és melléjük 3-4 értékelhető, de drágább külföldit hozni.. Én az utóbbira szavazok, mert az elmúlt 3 évben csődöt mondott az előző koncepció..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
május 5, 2022 12:15 du.

Eppel is jó sokat keresett 🙂 Nem,nem erről beszéltünk, legalábbis amihez hozzászóltál nem erről szólt,de köszi,hogy kiadtad magadból :). De ha már mindenképpen ennek kell lennie a témánsk tavaly szinte nem is volt légiósunk mégis majdnem kiestünk,tavaly előtt detto a magyarosítás közben ,ennek a szezonnak az elején detto,erőltethetjük azt is. Én megnézem mit tud felmutatni az új sportigazgató egy év múlva,aki ügyes az meg beverekszi magát.

Pelso
Válasz a következőnek  F.hunter
május 5, 2022 2:47 de.

az a helyzet, hogy a távolabbi jövővel kapcsolatban optimistább vagyok, mint közelivel.
úgy gondolom minőségi szakmai vezető érkezik, ami 1 jó alap lehet, de ez a meccs a kövesd ellen…..durva lesz.
még jó, hogy esküvőn leszek és nem látom.
bár ez nekem bejött a vidi elleni döntőn’ is 18ban

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
május 5, 2022 4:36 de.

Annyi körülménynek kell stimmelnie, hogy egy JÓ szakmai igazgató működni tudjon (mozgástér, ellenőrzött szabad kéz, munkakörülmények, stbstbstb) hogy egyetértek azzal: a távoli jövővel kapcsolatosan lehet az ember optimista. Nálam ez kb. két évet jelent, úgy, hogy közben nyilván az 5-8 hely biztos, de aztán dobogóközelbe várom a brigádot. Feltéve ha…ugye…

Egyébként sok boldogságot, vasegészséget, ezüsthajat, aranylakodalmat az ifjú párnak! (Bárkik legyenek is, de főleg ha te, öregfiú 😀 )

Pelso
Válasz a következőnek  dixneuf
május 5, 2022 5:37 de.

köszi, csak’ 1 régi baráti vonal a feleségem oldaláról, szóval nem én, csak ott kell legyek…:)
//am. 54 múltam áprilisban, a 2. és immár boldog házasságomban élek 🙂 1 ideje boldogtalan Honvédosként :/

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Pelso
május 5, 2022 4:19 de.

Majd szurkolok helyetted is,hacsak nem kapok infarktust a meccstől.

kiskoz
kiskoz
május 4, 2022 4:11 du.

„Horváth Zoltán és Molnár Gábor a tartalékcsapattal készül
A DVTK szakmai stábja és a klub vezetése úgy döntött, hogy két labdarúgó, Horváth Zoltán és Molnár Gábor a mai naptól kizárólag a DVTK tartalékcsapatának edzéseit látogathatja.”

kiskoz
kiskoz
Válasz a következőnek  kiskoz
május 4, 2022 4:12 du.

Molnárt kapásból hoznám Domi helyére…

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  kiskoz
május 5, 2022 12:44 du.

Már csak ez a púp hiányozna a hátunkról.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  kiskoz
május 5, 2022 4:38 de.

Konfliktusos csávó, nem kéne, ha én döntenék…mindenütt kihúzza gyufát vmiért…

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  kiskoz
május 5, 2022 2:39 de.

Szerintem meg nem kell ide,mert fejben gond lehet vele.. Egy idő után mindenhol kikerül a kezdőből

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  kiskoz
május 5, 2022 2:08 de.

Na de miért? Aki egy egy DVTK keretéből kikerül (gondolom fegyelmi okokból) az az ember a mi szétesett keretünkön mit tudna segíteni? Jó lenne, ha a scout-ok az embert is néznék egy játékosprofil mögött, a csapaépítés egyik alapvető szempontját. Tudom, focistákról beszélünk, főleg Magyarországon, a jó mentalitást nagyítóval kell keresni, de nagyon fontos lenne megtalálni.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
május 5, 2022 1:23 de.

Hát Tibi nem tudom….Molnár iszonyat hangulatember…az NB2-ben sem tőle volt hangos a sajtó..ahogy anno a Csútban és Kövesdben sem tartottam olyan kiemelkedőnek. Ha már NB2-ből akarunk igazolni, akkor Horváth Krisztofer, Szeged. Technikás, dinamikus fiatal srác.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  kiskoz
május 4, 2022 5:26 du.

Nem tudom, pár éve még igen, most már nem.

Pelso
Válasz a következőnek  Kermon
május 5, 2022 2:39 de.

>>> snow-Szabi és Kermon.
a dióknál durva nagy xar van, de az nem a játékosok sara.
ő 1 olyan dinamikájú játékos, aki képes 1 az 1ben valamit alakítani.
ki van jelenleg nálunk, akiben ez megvan és nem csak áll mint 1 hülye a várdai védelem előtt..?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Pelso
május 5, 2022 3:19 de.

Traore :))) de ha nagyon kell Molnár, akkor az ügynökét, Balázst – ő hozta petrusenkot is – , kell megkeresni, aki nagy Kispest drukker:)

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
május 5, 2022 5:50 de.

KADIRI…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Pelso
május 5, 2022 2:43 de.

Amit a játékáról írsz oké,sok gólpaszt is osztott. De aki kikerült valahonnan ne most erőltessük.majd ha lesz csapat ahol be lehet állni a sorba esetleg. Most sor kell

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x