Skip to main content

4.7 3 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
13.9K hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Kermon
Kermon
április 30, 2022 11:13 de.

Mit énekel a tábor? Nem lehet érteni, csak a buzi Dombót.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 30, 2022 10:04 de.

Drazsé kezdő.

F.hunter
F.hunter
április 30, 2022 9:58 de.

Mai kezdőcomment image

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
április 30, 2022 10:21 de.

Mi a fenének kell történnie, hogy Drazsics ne játsszon? Múlt heti gyalázata kezdőt ér.

Zagreus
Zagreus
Válasz a következőnek  Kermon
április 30, 2022 1:07 du.

Lehet kötelezö meccs volt a kölcsönszerzödésében

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Zagreus
április 30, 2022 1:09 du.

Így van.

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  Kermon
április 30, 2022 12:28 du.

Ugyanezt csinálta Bőlével. Nagy D. helyére behozta az első félidőben, a másodikban meg lecserélte :))) következő meccsen kezdő volt.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kermon
április 30, 2022 10:51 de.

A másik opció Machach gondolom.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
április 30, 2022 1:35 du.

Szart a szarra. Ezt Kerezsi is hozná, de neki a szerződésében tiltva lehet, hogy játszhasson, a 2 kölcsönjátékosnak meg kötelező.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kermon
április 30, 2022 10:30 de.

Vignje hangember.

robert szeman
robert szeman
április 30, 2022 6:08 de.

Hajrá! Sajnos sérülés végett tv-s szurker vaok, és már nem tudom milyen FEELING 1-győzelem! Ha gólt is netán szerzünk,nem tuok önfeledten (ahogy kell!) örülni,mert 1-ből a tv bal alsó sarkát s a bírót figyelem! VAR-vérző gondolat…

zico zico
zico zico
április 30, 2022 4:49 de.

Sziasztok, kanyar ma nyitva lesz?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  zico zico
április 30, 2022 6:38 de.

Ma nyitva

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Tusi
április 30, 2022 6:38 de.

köszi

MiJo28
MiJo28
Válasz a következőnek  zico zico
április 30, 2022 6:21 de.

Igen, lejárt a bünti.

MiJo28
MiJo28
április 29, 2022 4:45 du.

Valaki tudja hogy Szappanos lesz holnap?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 29, 2022 3:02 du.

Mai csakfocin,volt egy hír miszerint Révészt megkerestèk egy olyan helyről,ahol nagyobbak a lehetőségek.Hmmm…ha józanul belegondolunk a dologba és vègigvesszük az NB1-es csapatokat,akkor rànk is vonatkozhat ez a kitétel?!Esetleg a diók,most,hogy Benczés tàvozott.Kívàncsi leszek erre a storyra.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 29, 2022 6:22 du.

Nem hinném, hogy otthagyná kisvárdai királyságát.

F.hunter
F.hunter
április 29, 2022 11:23 de.

Remélem a szezonkezdetre helyre pofozzák,kell ő nagyon a szélre.
https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-megmutottek-a-magyar-valogatott-szelsot-2889527

Szlaci
Szlaci
Válasz a következőnek  F.hunter
április 29, 2022 4:50 du.

Az utolsó mondat nem erre utal vagy csak a szokásos netto faszság az nso-tól.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szlaci
április 29, 2022 11:28 du.

Basszus az elkerülte a figyelmem. Azok Domi szavai :/ Pár hónapon belül elvesztettük a 2 legjobbunkat.

F.hunter
F.hunter
április 29, 2022 3:23 de.

Kell nekik a zsuga most,hátha eladják így. Domi kiesésével úgyis kell valaki. https://m.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-holender-filip-szerzodtetese-miatt-buntettek-a-partizant-2889449

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 29, 2022 4:10 de.

Csak azt nem értem, hogy télen, amikor a cikkben szereplő összeget ajánlottuk a szerbeknek, akkor miért nem adták el nekünk. Sokat nem játszott azóta, sőt még igazoltak is rá a szélre egy srácot hollandiából (Menig), illetve felhoztak egy tehetséget az ifikből. Sztem keressük meg a Luganot és vegyük meg tőlük, ha van rá keret, opció.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 29, 2022 4:15 de.

Lehet azt hitték,hogy minden pénzt megér és túltolták

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 29, 2022 4:17 de.

Sztem csak le akartak venni minket, mi meg egy idő után azt mondtuk ok, akkor ennyi volt. lehet nem volt véletlen a mostani interjú Filippel? Indítanék egy szavazást, hogy nyáron látjuk e piros – feketében és hogy ő okozna e csalódást. 🙂

A69W
A69W
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 29, 2022 3:43 du.

Majd viszi a Fradi….

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  A69W
április 29, 2022 3:47 du.

Sztem ők más polcról szemezgetnek…

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  F.hunter
április 29, 2022 3:34 de.

Szerbek szerbülnek, tipikus balkáni hozzáállás. Kifizettek 50k-t az 500ból, így gondolom a maradékot utalhatja Svájcba az új vevő. No meg pici pluszt Belgrádba.

dixneuf
dixneuf
április 29, 2022 2:09 de.

Részlet a csilivili csodahonlap „Legfrissebb híreink” rovatából. A cikk címe: „A Kisvárda következik” A cikkben érdekességek, nem kell védettségi, hol lehet jegyet venni és mikortól, Plókai Atis érkezik a Liptákba, 1921-ben már játszottunk egy kisvárdai csapattal, ilyenek. A cikk pedig így kezdődik:

Minden, amit a szombati bajnokiról tudni érdemes
Az OTP Bank
Liga 28. fordulójában szombaton 19:30-tól a Ferencvárost fogadjuk a Bozsik
Arénában, az alábbiakban pedig fontos információkat, érdekességeket gyűjtöttünk
nektek a találkozóval kapcsolatban.
Szurkolói információk
– Anyák napja alkalmából a
családi szektorokba (C3-C4) a 18 év alattiak számára váltható 0 forintos
regisztrációs jegy mellé további 0 forintos belépő jár a hölgy kísérőknek is. A
kedvezményt csak a személyes jegyvásárlás során tudjátok igénybe venni…

Félreértés ne essék, ez nem akkora hiba ami miatt le kéne valaki fejét harapni, de olyan faszán illeszkedik a rengeteg dilettantizmus közé…

UI.: Javították. Ezúton gratulálok.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
április 30, 2022 8:58 de.

Ez a meccs mindenkit összezavart. Nb1.hu
„A Kisvárda jelenleg a második a bajnokságban, ugyanannyi pontja van a csapatnak, mint az egy hellyel mögötte álló Kisvárdának. A hétvégén a gárda a Honvéd vendége lesz.”

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
április 29, 2022 5:10 de.

olvasnak minket… a hét szentségit:)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
április 29, 2022 4:14 de.

De hiba! Sztem, k.va nagy hiba, hogy a honlap kezelőjének, szerkesztőjének annyi igénye nincs, hogy ne CTRL-C; CTRL V -el szerkesszen meg egy átkozott hírt. Azt gondolom, hogy az ilyen kis hibákban is megmutatkozik, hogy sz.rnak az egészbe és nincs felelős! De mit is várunk ha vidista a kommunikációs igazgatónk, fradista a technikai igazgatónk és a többi vezető sem érzi át, hogy nem vmi megye1 csapatot igazgatnak.

ius
ius
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 29, 2022 6:37 du.

Van kommunikációs igazgatónk? Mi is olyanok lettünk , mint egy átlag állami szerv vagy maga az állami költségvetés. Pillanatok alatt lehetne egy rakat pénzt sporolni amit a szervezet / ország működését nem is érintené.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
április 29, 2022 4:08 de.

Itt mutatkozik meg a gond. Az még szó-szó, hogy nem kispest érzelműek vannak pozíciók nagyrészében, de még a labdarúgást sem követik. 1 lélektelen szar semmivé kezd válni ez a.. Klu.. Kupleráj.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
április 29, 2022 2:41 de.

A fradi ellen jók voltunk, szerintem elhitetik a csapattal,hogy ők jönnek hátha sikerül felpörögni 😀

kiskoz
kiskoz
április 27, 2022 3:18 du.

VIDEÓ – Öcsibá’ sztorik… klasszik gól színesben…no comment
https://www.facebook.com/watch?v=556156192543204
comment image

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
április 28, 2022 6:25 de.

én csak egy mondatot emelnék ki és tennék oda minden nyelven a mai srácok elé „egy igazi kispesti vagány volt” – na, ha majd ez vagányság a mostani és leendő játékosainkban is meglesz, akkor reménykedhetünk. Örülnék, ha ez magyar játékosokban testesülne meg, de ha egy idegenlégiósban kapjuk vissza az sem érdekel. Mindezek mellett minden egyes játékosnak és klubnál dolgozónak tudnia kell, hogy milyen gyökerekkel rendelkező klubnál dolgozik.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 28, 2022 1:39 du.

Tudniuk kéne,de nem tudják.Ők már csak zsoldosok.Öcsi bácsi és Bozsik Cucu tudták ezt.A lábuk nyomába sem érhetnek a mostani játékosaink.De még a Komora,Mezei,Kusela csapathoz sem hasonlíthatók.Még nyomokban sem,szomorú vagyok a mostani helyzet miatt.

Tusi
Tusi
április 27, 2022 9:16 de.

Ott álltunk a kispad mögött 4 sorral Dixivel, Czibuval és sokad magunkkal. Sok minden behallatszott, amit én eddig nem tapasztaltam meg a táborban állva.
Amikor becserélte Drazic-ot NV, rá kb 5 percre már forrt az agya azon is és heves ordítozás után, amit a becserélt játokosnak intézett, megfordult a pad felé, vállszélességbe-magasságba nyitotta a 2 kezét először széttárva, majd magára mutatva és valakinek ezt mondta: sorry it was my mistake.
Nem gyenge.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 28, 2022 1:27 de.

..

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
április 27, 2022 1:33 du.

Tenyleg igy volt. En nem hallottam, nem oda figyeltem, de Tusi ur egeszen fel volt indulva a kijelentes hatására

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
április 27, 2022 10:12 de.

Drazicra Legalább egyszer Zsótér is ráförmedt. Tette tovább a labdát az meg állt mint egy fasz.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
április 27, 2022 1:05 du.

Érdekes ez a dolog,mert Drazic ha jól emlékszem játszott Spanyolban is.Ennyire beletojik,vagy elfelejtett focizni?Nem értem,többet vártam tőle.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 27, 2022 2:34 du.

Mind többet vártunk

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 27, 2022 1:06 du.

Én is!
Azt hittem megoldja a balszélt sőt akár a szervezőt is hosszútávon!
Sztárként, bajnokként jött ide egy Slovan Bratislavától!
Igaz Nono is

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 27, 2022 1:21 du.

De Nono jó volt.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 27, 2022 1:35 du.

Jó volt legalábbis hasznos bár a játéka számomra nem volt kiemelkedő de pl Lukic is azóta esett vissza mert nem kap használható labdákat

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 28, 2022 5:23 de.

A Big Lukinnyó!? Igen jól kezdett gyorsan”belopta magát a közbe,”de kérem azóta? S ami kérdőjel, a stáb-x-terapeuta-x-doki, &aszom tudja nem fogl…. a + kg-al? 20-métert nem tud sprintelni!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 27, 2022 9:50 de.

Akkor ez azt jelenti, hogy rosszul cserélt? Rossz taktikát adott neki? Akkor NV kinevezése is elhibázott döntés volt? Mit sikerült levonni még?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 27, 2022 10:28 de.

Szerintem a taktika jó lehetett, mert mindenkivel veszekedett a stáb. Kambi is azért volt idegbeteg, mert semmit nem láttak vissza a leoktatott taktikából. Sanszos, hogy az edzésen Drazic teljesítette, amit kellett, így bekerült a csere sorba. Nem sikerült. Viszont az, hogy edző elismeri a közvetlen munkatarsai felé azt, hogy hibázott (heti munka vissza nem látása pl Drazictól) és rossz embert küldött be, azért az példás. Nem változtat a meccs képén, de ez nem az a fajta kifele mutogatás, hogy mindenki hülye.. Más kérdés, hogy Gyirmóton 1 kalap szar szintjét se hoztuk.
Nem levonok következtetéseket, hanem megosztottam valamit, amit hallottam, láttam.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Tusi
április 28, 2022 2:00 du.

Ha valaki őszintén elismeri a hibáját,az egy példaértékű dolog.A kérdés,hogy tanul-e belőle?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Tusi
április 28, 2022 4:18 de.

Számítottam arra, hogy nehéz mérkőzés lesz, mert sajnos tudom milyen az, amikor mindenkiben benne van az idegesség, és mindenki csak arra gondol, milyen közel vagyunk a vonalhoz Hogy mi hiányzott? Azt mondaná az ember, az, hogy nem rúgtunk még egy gólt, de az én szemszögemből nézve inkább az, hogy nem tudtuk kiküszöbölni azt az egy kapott találatot. Javítani kell ezeket a hibákat, nem szabad üres embert hagynunk. Mindig megbeszéljük az edzővel a taktikát, de ha azt nem csináljuk meg a pályán, megbosszulja magát. De nem szabad ezen sokáig keseregni, mert utólag már úgysem tudunk változtatni az eredményen, úgyhogy előre kell néznünk. Hoztunk egy pontot, szerintem ez nagyon fontos, így még mindig megvan a hat pont különbség a Gyirmóthoz és hét az MTK-hoz képest .Van még hátra négy forduló a bajnokságból, most erre kell koncentrálnunk. Nem szabad idegeskednünk. Azt majd az edzőnk megmondja, hogy mire kell jobban figyelnünk, milyen hibákat kell kijavítanunk és dolgozunk is majd rajta a héten. Biztos vagyok benne, hogy ha ezekre odafigyelünk, akkor sikerülhet még fontos pontokat gyűjtenünk a következő meccseken. A taktika meglesz hozzá, csak végre kell hajtanunk és akkor szombaton, a Kisvárda ellen nyerünk! Hajrá!“ – mondta a 38 éves kapus a Kispest homnlapjának.
Tujvel is kb erre utal, amit gondolunk.

timby
timby
Válasz a következőnek  Tusi
április 28, 2022 4:57 de.

Tusi! Az a gond, hogy nem hogy azt az egy gólt nem tudtuk elkerülni, hanem majdnem kaptunk még ötöt. Azokat egy árnyalattal jobb csapat mind bevarrta volna.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  timby
április 28, 2022 5:01 de.

A gondokat mindenki látja mindenhol. A megoldás az, amit meg kellene talániuk (találnunk).

timby
timby
Válasz a következőnek  Tusi
április 28, 2022 12:04 du.

Mi itt mindannyian, a magunk eszközeivel és lehetőségeivel ezt próbáljuk feltárni, a vezetőség többet tehetné ez ügyben, főleg a kommunikáció terén.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 28, 2022 1:22 de.

Ha a taktika jó volt csak nem tudták azt felvinni a pályára, az számomra két dolgot jelent. 1. A Gyírmót az elejétől megölte játékunkat, jobban felkészítette őket Csertői, 2. Játékosaink taktikai téren „buták” és nem képesek a héten gyakorolt elemeket betanulni és visszaadni éles szituban. Utóbbi esetén még komolyabb a baj a klubnál, mind gondoltuk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 28, 2022 8:49 de.

Feri alatt csak heti 15 perc taktika volt,azt megtudták jegyezni elől,azért jöttek a gólok 😀

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 28, 2022 1:24 de.

1es és 2es is ül

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  Tusi
április 28, 2022 4:18 de.

Ezt a taktika dolgot sose értettem. Túl van ez lihegve. Teli van a csapat felesleges szakemberrel. Az én időmben az volt a taktika, hogy a mester a kezdés előtt az öltözőben kiadta a taktikai utasítást. Tudjátok, ti vagytok a legjobbak, győzzetek.

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 29, 2022 3:14 de.

Ez egészen addig működött, amíg a másik öltözőben is ezt csinálta az edző. Viszont amióta ő megszervezi a másik 11 ember együttműködését a pályán, mert tudja, hogy a szervezettség egy minőségi kategóriával jobb teljesítményt tud jelenteni, azóta ez már vereségre ítélt megközelítés.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 28, 2022 2:09 du.

Azért motivációnak ez a szöveg jó.De ha képességbeli,tudásbeli különbségek vannak,akkor semmit nem számít.

robert szeman
robert szeman
április 27, 2022 6:00 de.

Üdv! A Gyirmóti meccs utn hiányérzetem volt! Mégpedig edző…, játékosoktól a Kanyarnak v. elutazoknak vlmi köszi v. elnézést stb. A gáz:hogy valami footbal produktumi szurkolásra sem adtak okot! Tisztelet a Kanyarnak mindenkinek aki buzdított a stadionban…

Snowflake
Snowflake
április 26, 2022 3:04 du.

Latyi csak akkor jön, ha nem megy a csapatnak. Szegény Latyi.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 26, 2022 12:03 du.

Latyit megrongálta a kovid, vagy az oltás. Üldözési mániája elhatalmasodott. Nem hiszem, hogy valaki venné a fádadságot, hogy visszafejtse ki is ő. Annyit nem ér az egész. Most viszont megmondom a tutit. Csak az menthet meg bennünket, ha a hátralevő meccseinket,tiszta feketében, mezitláb, és labda nélkül játszuk le. Mert már minden, és mindenki volt felelős, csak ez nem lett még kipróbálva.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 26, 2022 1:08 du.

Miért nem játszunk akkor már meztelenül ès így a mez sem lehet felelős.

kiskoz
kiskoz
április 26, 2022 9:42 de.

A múltkor 2 kommentben kértem latabárt, hogy ne barmolja szét a csetet.
Ő kommentelt még 1 sort majd röhögve törölt mindent.
Ekkor kértem tőletek, hogy ne reagáljatok rá, max jelöljétek spamnek, ha újra felbukkan és kezd írogatni!
Sajnálom, hogy nem ment át a kérés! :/
Elegem van abból, hogy a kérések ellenére újra eljátszotta a kis játékát… hülyének néz mindenkit és felborítja a felületet, majd lehet takarítani utána.
2 verzió van: vagy bevezetjük itt is az előmoderációt vagy megpróbáltok nem vitázni olyannal, aki nem tartja be a szabályokat.
Sem kedvem, sem időm mások szemetét takarítgatni.
Köszi a megértést!

ui.
az előmoderáció persze 1 rossz vicc… mint ahogy az is, hogy időt, melót és pénzt teszel bele 1 közös „ügybe” és valamiért nem akarja elérni az ingerküszöböt, hogy alapszabályokat illene betartani.
ami a „szabályokat” illeti, nem volt magasan a léc…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  kiskoz
április 26, 2022 1:03 du.

Én lemaradtam a kérésről, sorry!
Amugy a szemelyeskedest kell elfelejteni, mert paran tok normalisan kerdeztuk most es normalisan is valaszolt. Annyira az ő hibája a szitu, mint aki ugy reagal neki, ami kiveri a biztositekot. Nem minden komment szol mindenkinek. Akinek meggyozodese hogy X gondolat a helyes Y nem, azt hagyni kell abban a tudatban es az erdemben többi kerdesere, felvetesere reagalni.
Önkontroll Uraim, önkontroll!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
április 27, 2022 3:51 de.

Nem.
Ez itt most teljesen Latabár hibája,mert direkt szórakozik azzal,hogy megjelenik egy napra,ír egy csomó kommentet,majd röhögve kitörli az egészet,annak ellenére,hogy megkérik rá,hogy:ne.
Nincs itt szó semmiféle személyeskedéstől ,normális/nem normális válaszról stb.
Ő mindezektől teljesen függetlenül trollkodik.
Ez a történet most erről szól.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 27, 2022 5:04 de.

Az viszont sajnálatos így. Lehet én próbálok mindenkiben többet látni alapból. Tényleg sajnálom, mert 1 jó Latabár és jó Highlanders kell(ene) ide.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 27, 2022 7:34 de.

Ha gondolod, megidézem neked ide Highlander-t. 🙂 Szólok neki, hogy aktivizálja magát 🙂

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 27, 2022 9:05 de.

Arra gondoltam a fentiben, hogy jók a karakteres karakterek kulturált keretekkel 😉

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 27, 2022 7:38 de.

Mind a négyet? 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Tusi
április 26, 2022 1:15 du.

Ugyan az a pár ember van provokálva és megszólítva, folyamatosan. Szerinted ez a mai megint egy normális komment volt? Semmi személyeskedés?Hiába van blokkolva is,az se megoldás már mert törli magát és újra kezdi.Szegény Gál Lajos csak beszélgetni akarna vele de nem azért jön 😀 Te toleránsabb vagy,ha téged lenaívoz beleszarsz,van aki hevesebb,pláne ha pár naponta felkerül ugyan az a lemez:).Tiltani kellene a francba,a 3. felület válik ugyan azzá miatta. A” lentről jövő szurkolók meg ne okoskodjanak „felvetésre nehezen nem nyílik ki a bicska,bocs.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
április 26, 2022 2:23 du.

Kösz,én tényleg csak beszélgetni szerettem volna vele, tudni azt,valójában milyen ember.Ez nem derült ki…

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
április 26, 2022 1:47 du.

Nem volt normalis komment, amire viszont nem ervek felsorakoztatasa a valasz, hanem annyi, hogy le vagy szarva. Tenyleg nem muszáj minden kesztyűt felvenni

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dixneuf
április 26, 2022 2:12 du.

4 kommentből 3ban szólított meg különböző jelzőkkel.Egy átlag embert ha blokkol valaki megoldódik ez a gond,őt 23x kellett eddig. Tényleg bocsi 🙂

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  F.hunter
április 26, 2022 3:04 du.

Itten eltűnt egy kommentem.
Mindegy…
Hunter no problemo

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  kiskoz
április 26, 2022 12:08 du.

Az előmoderációt ne is emlegessük.Tudod,miért jöttünk át ide,és köszönet ,hogy megalkottad ezt nekünk.Én csak azért írtam neki,mert egy beszélgetés kellős közepén törölte magát.Ne haragudj.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  kiskoz
április 26, 2022 9:55 de.

Ideállapotba gyüttünk 😀 Csak rohadt unalmas már a 3. felületen is,hogy ugyan azt csinálhatja. Bocsi

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  kiskoz
április 26, 2022 9:48 de.

betartjuk főnök! 🙂

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 26, 2022 9:32 de.

Latyi vmiért nem tudtam válaszolni a felvetésedre, így megteszem itt és bemásolom amit írni akartam:
„Ha nem perelsz be és nem tereled a jogi útra amit írok 🙂 akkor elmondom, hogy Storck esetében csak az aláírás hiányzott a szerződéséről, de vmi – talán a belga lehetősége a Genk-nél – közbejött. Vele azért nagyot nyertünk volna mert szerintem szakmailag ott van. A válogatottnál ért el sikert, a tuti kieső Cercle Brugest, ahol Eppel is játszott – csodák, csodájára megmentette. Mivel utolsó pillanatban visszamondta és Feri körül meg elfogyott a levegő, esett a választás Vignjevicre, akit én nem tartok rossz edzőnek, de valóban nincs egy polcon Storckkal. Pénz van a klubnál,ezt azért ismerd el, hisz az általad említett fizukat állni kell vmiből. Az, hogy ez a pénz jól van e elköltve, na az más kérdés. Hemy esetében a bálabontás és kukázás lutri volt, ha egy vki bevált már örülhettünk. Az a szerencsefaktor, ami megvolt az öregnek 2013 és 2017-ben – előtte azért fizette ő is a tanulópénzt rendesen – jó lenne, ha most is beköszönne. Hidd el, ennek a kispesti közösségnek ugyanaz a célja, hogy klubunk sikeres legyen! Mindenkit ezért basz szét az ideg, ha lejtmenetben vagyunk, de tedd a szívedre a kezed ehhez nem szokhattunk hozzá az elmúlt 25 évben. Néha, néha vmi sikerecskén felbuzdulunk, aztán tehervonatként vág képen a valóság. Fenének van kedve vitázni és ölre menni egymással azon, hogy most nosztalgia, idegenlégiósok vagy épp ET akivel sikereket érünk el. A siker a lényeg,ami persze édesebb, ha abban van saját nevelés!”

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 26, 2022 12:33 du.

Storckkal is az a baj,hogy tűzoltásra jó,de egy idő után elfogy körülötte a levegő.Szerintem már ne kezdjük ki Vigjnét erre a négy fordulóra.Várjuk meg a”nagytakarítást”és utána ősztől már nincs pardon,bizonyítania kell.(ui.:Bocs most jut eszembe,először maradjunk bent.Én hülye naív.)

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 26, 2022 1:07 du.

Nem akartam kikezdeni Vignjèt.Storckot azért hoztam fel,mert szóba került ès ő azèrt jegyzettebb edző.Azért belgiumban a Cercle Brugest ès most Genket összekapta.Mindegy is,az elmúlt,nèzzünk előre.Legyen egy alapozàs ès nézzük így mit tud a szerb.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 26, 2022 2:04 du.

Ámen

robert szeman
robert szeman
április 26, 2022 7:32 de.

Üdv! Mély nyomot hagyva lelkemben a meccs egy-eggye, a köv…. 4-meccs…. nekünk 1-döntetlen már főlér 1-győzelemmel! Ahogy érzékeljük a Kilátásokat….(CSAK …….)

zolee
zolee
április 25, 2022 3:11 du.

Lukács Dani kezd beérni, lassan vissza lehetne vásárolni…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
Válasz a következőnek  zolee
április 26, 2022 5:34 de.

Először fentről kellen kezdeni az építkezést : A szezon végén távozó Révész Attilát kéne idehozni szakmai igazgatónak. És akkor a Honvéd név alatt ismét katonás csapatunk lenne, nem pedig ez a buziskodás.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 26, 2022 1:59 du.

Jó ötlet maximálisan támogatnám, garancia lenne a fazon a sikerre, egy bökkenöje van neki tejhatalmat kell adni, de maximalista Révész, ennyi pénzből ami itt elfolyik, lehet bajnokságot nyerne simán.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 26, 2022 1:31 du.

Nem támogatom Révészt, mivel eddig nem jeleskedett magyar fiatalok csapatba építésében. Szerintem kevesek szeretnének 10 román-ukránnal játszó Kispestet.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
április 26, 2022 3:20 du.

Én eredményes Kispestet szeretnék.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 27, 2022 3:56 de.

Valaki írta a Salzburgot, olyannak tudnék szurkolni, de egy Várda vagy Fradi koncepciónak biztosan nem. Az már nem az én Kispestem lesz, ha megvalósul.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Kermon
április 27, 2022 7:06 de.

Jó,de ha nem is tetszik valami,a klubnak attól ugyanúgy szurkol az ember,legfeljebb keserű szájízzel.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 27, 2022 9:34 de.

Ja, valószínűleg.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
Válasz a következőnek  Kermon
április 27, 2022 5:34 de.

Részemről a Budapest Honvédnak szurkolok és nem a Magyar Futball Akadémiának!
Számomra a Jó Kispest számít ha van benne saját nevelés az remek ha nincs és jók vagyunk akkor úgy is jó!

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  CSAK A KISPEST
április 27, 2022 9:33 de.

Máshogy látjuk, maradjunk ennyiben.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Kermon
április 26, 2022 2:01 du.

Lenne lové Dél Amerikába küldenénk, őrült Révész simán kimenne személyesen 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 26, 2022 5:39 de.

Legutóbb már úgy beszélt,ami alapján arra lehet következtetni,hogy marad ott.
Másrészt ő maga is mondta,hogy egy nagyobb klubnál nem tudna úgy érvényesülni,mint várdán,ergo kb megbukna. Szerintem is.
Pedig ide amúgy ő jó lenne,az egyik legjobb(ha nem a legjobb) szakmai vezetőnek tartom idehaza,aki más területen is otthonosan mozog.

Tony Soprano
Tony Soprano
Válasz a következőnek  zolee
április 26, 2022 4:00 de.

Ja meg Csörgő t is a Gyirmóttól.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tony Soprano
április 26, 2022 4:55 de.

Ilyen Klemenz,meg Bardea félék szintjét,nem csak hogy hozni tudja,hanem simán túlszárnyalja.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  zolee
április 26, 2022 2:42 de.

Kivalo masodosztalyu jatekos lett 26 eves korara. Lehet hogy jovore szuksegunk is lesz ra.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  zolee
április 26, 2022 2:12 de.

Akkor már inkább a Csoboth Kevin.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  F.hunter
április 26, 2022 2:32 du.

Őt is szívesen látnám.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 26, 2022 3:29 de.

Csoboth a Vidi játékosa, sztem nem számítanak ott rá. Akkor jövőre próbáljuk meg a tehetséges, magyar, akadémiás fiatalokat? Kerezsivel, Benczleitnerrel, Csoboth-al, Horváth Krisztóferrel, Gale-el ezek mellé maradna a mostani csapatból max 7 ember és hozni valóban minőségi idegenlégióst? Ez az irány ugye még nem volt. Nosztalgia vonat és légiósok idehozatalát kipróbáltuk, azokkal eddig nem volt eredmény.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 26, 2022 3:52 de.

Részemről aki jelenleg maradhatna az Zsótér,Hidi,Batik,Doka,Tamás,Petrusenko,NagyD, Petkovic Szapi és a fiatalok. Nyilván ennyit nem lehet kidobi 🙁 Túl sokan hiszik,hogy ők a Kispesti gyökerek,közben csak sima gyökerek.
Szívem szerint lassan megadnám az igaz Kispestieknek a
Májer,Cipf,Lukács
Gale, NagyG,Soltész,Sani-t a kezdőben aztán lehet felébredni a tündérmeséből.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 26, 2022 5:32 de.

Tamás nekem nem a maradó kategória.Iszonyat gyenge, helyette jöjjön a pedzegetett Burekovic. A maradásra felsorolt nevek mellett én megtartanám Botit, azért ha ő összeszedi magát, akkor erőssége lehet a védelemnek, ahogy tette USA-ba igazolása előtt, akkor nagyon magabiztos volt. Kövezz meg, de Lukic is maradjon és kapjon büntit, ha nem tud lefogyni:) illetve találjunk már ki egy olyan taktikát, amiben ő is tud hasznosulni. Ha ez nem járható, akkor adjuk el, de jó pénzért! Nem tudom elhinni, hogy Feri alatt összekapart 12 gólt, míg Vignje alatt csak szenved, ok védekező taktika értem, de akkor is. A „mesternek” is változtatnia kell! A többi felsorolt névből maradhatna Geri és Gale. Geri sztem kiegészítő embernek jó lehet, de tudjuk, hogy neki a sérülése az komoly hátráltató. Gale meg ne szélen játszon, hanem legyen előretolt ék, oszt fusson. A többi felsorolt név nekem nem opció. Ahogy mondtam ehhez a maghoz jöjjönek a fentebb felsoroltak és nézzük, hogy ezzel a koncepcióval hova jutunk. Talán ez sikeréhesebb gárda lenne, talán…ja és a klubházba is legyen csere!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 26, 2022 12:41 du.

Gale nálam az „és a fiatalok” 🙂 Boti nekem nagy kedvencem, de össze fogja magát kapni?A pad meg méltatlan hozzá. Oké,rájárt a rúd vastagon. Ha beverekszi magát én csak örülök.
Geri minek? Van oda Hidi,Petrusenko és Pantelic is jobb na meg remélem Bocskay is visszajön. Lukicot el kell adni, Topolyán se sprinter volt,ahogy Ferinél se,ez a taktika nem fekszik neki, az árán vegyünk egy Lukic szintű Traoret 🙂
Tamás azért sok támadást végigvisz,gólokat gólpasszokat hoz össze. Bocsánat a lentről jövő okoskodásért 😀

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 26, 2022 4:47 de.

Védők,szervező és védekező középpályások,támadók.
Lesz feladat bőven.
Én is kb ezeket a játékosokat tartanám meg elsősorban.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  zolee
április 25, 2022 3:13 du.

Megvette a diósgyőr,de lehet megszívja,mert ha kecsó lendülete kitart,akkor marad a diókkal az Nb2-ben.

zolee
zolee
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 3:15 du.

Amiatt ne izgulj, megoldják hogy DVTK jusson fel, szerintem jól fognak járni vele, akkor ráadásul példaértékű hogy így küzd Kecskemétben

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 25, 2022 2:00 du.

Az a helyzet hogy szeretett csapatunk egykicsit sem szerethető és mégkevésbé nem csapat!
Ami most kispesten zajlik az nem más mint hagyománytiprás!
Magyarország és a világ egyik legjelentősebb múltjával rendelkező klubját és szurkolóit égetitek szénné!!!
Dilettáns vezetők
Lélektelen javarészt tehetségtelen játékosok
Eszetlen pénzszórás eredmények nélkül!
Három éve zsinórban az ország egyik legjobb anyagi lehetőségeiből sikerül éppencsak bentmaradni!!!
S Z Á N A L M A S

Döme Sanya
Döme Sanya
április 25, 2022 11:42 de.

Nem jó a bemelegítésünk a meccs előtt.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 25, 2022 11:45 de.

Lehet benne valami, de inkább csak a profik azt gondolják, ők rendben vannak.. Nézte valaki gyirmoti melegitest pl masodik felido kozben? Na az volt vicc úgy magában. Nem veszik komolyan, kb ugyan azt látni a pályán, mint mellette. Kellene ezeknek fél évre 1 pinyő derékszíjjal a kezében.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Döme Sanya
április 25, 2022 11:45 de.

Lehet benne valami, de inkább csak a profik azt gondolják, ők rendben vannak.. Nézte valaki gyirmoti melegitest pl masodik felido kozben? Na az volt vicc úgy magában. Nem veszik komolyan, kb ugyan azt látni a pályán, mint mellette. Kellene ezeknek fél évre 1 pinyő derékszíjjal a kezében.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 1:09 du.

Tusi tervezel jönni a Vidi elleni hètközi meccsre megnèzni,hogy ott mikènt melegìtenek?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 2:28 du.

Meg sem néztem még a maradék meccsek időpontjait.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 2:43 du.

Vidi ellen: 05.03.(kedd) 18:30.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 3:05 du.

Oda csak ugy mennék, ha minden jegyet megvennénk és mindenki szurkolna normálisan, beleértve a capo(ka)t is.

DélPest
DélPest
Válasz a következőnek  Tusi
április 26, 2022 4:20 de.

Idén már nem szurkolunk, szerintem 🙂 de ugyis kiderul a kovetkezo meccsen, vagy khfc-n

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 3:10 du.

Akkor nem jössz ezek szerint.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 2:57 du.

1x voltam ott, akkor sem meccsen. Jott az i3-al rolika, koptem is egyet, mikor rámnézett. Fent a vipben fotózták a csapatot én meg hagytam ott nekik ajándékot..comment image

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 1:22 du.

En nem leszek ott, nekem vegyetek fel, mert dolgozom, majd megnezem este lefekves elott. Jobb mint tejet inni a nyugodt alvasert….

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 25, 2022 8:44 de.

Bevallom eluralkodott rajtam a mazohizmus és beleolvastam a Tujvel interjúba. Végig röhögtem az egészet.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 25, 2022 8:58 de.

közhelyek…amúgy Tujvelnek köszönhet az egy pont. Ő talán betartotta azt, amit az edző kért:)

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 4:41 du.

Variáció számokat kiabáltak be meccs kozben. Kambi 1 ellenunk itélt szabadrugasnál a 14est mutatta es kiabalta kozben, de qurva idegesen egymás után vagy 6x.
Ezek szerint meg van a heti munkában a begyakorolt taktika, csak a profik a nagy izgalomtól szétesnek fejben, mert ha futni kell, nem tudnak gondolkodni.. Ha gondolkodnak, nem tudnak futni..
Na bazz.. Ezert lassu a magyar foci! Megfejtettem bazze

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 26, 2022 2:32 de.

Ezek szerint Vignje és a stáb csak tanít vmi taktikát, csak olyan segghülyék ezek, hogy nem tudják megjegyezni. Hova gondolsz, hogy 14 variációt megjegyeznek, mondjuk te egy Zsótérból, Traoréból kinézed? 🙂 Lehet, hogy IQ tesztet is kell(ene) íratni az igazolandó játékosokkal és akkor előrébb lennénk. Szar MInden!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 26, 2022 4:21 de.

Nem biztos, hogy van annyi variáció. Lehet, hogy csak 14-es és mondjuk 25-ös van, de így sokkal jobban hangzik, táblán felmutatva pedig jobban látszik, mint ha 1-es és 2-es lenne.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 26, 2022 3:56 de.

Jó volt közel állni a padhoz. Tanúságos volt.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 9:12 de.

Nincs bajom Tujvellel. Már csak nem is bosszant az a sok közhelyes szöveg amit próbálnak eladni ezek a selejtek a lezüllesztett klubházból.

Snowflake
Snowflake
április 25, 2022 7:48 de.

Lentebb olvastam, hogy komoly gond van a közeggel. Oké, ezt simán el tudom fogadni, kb szét lett verve a csapat és a klub. De Boti miért sétál körbe minden meccs után tüntetőleg, a csapattól külön és tapsolja meg a szurkolást? Gondolom ezért…

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Snowflake
április 25, 2022 11:11 de.

Ahogy én látom: becsületből jön ki, ha hideget, ha meleget kapnak akkor is megköszöni a tábornak, mindenkinek, hiszen nélkülünk nincs labdarúgás. Ő még kijön, többiek már nagyon közel sem. Emberi érték rendben van nála, tudja honnan jött.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 1:27 du.

Elgondolkodtam ezen, hogy „nelkulunk nincs…” es arra jutottam, hogy kurvara le vagyunk szarva. Se a jatekosok, se a vezetők, se a tulajok, se a szponzorok nem neznek minket semminek.
Jatszunk el a gondolattal mi lenne ha nulla nezo elott menne le egy meccs? Semmi csak egy normal Falu:Kisvarda derbi. Minden heten van hasonlo…
Ahogy mulnak az evek egyre kevesbe szamit a kijaro szurkolo. Elo hangeffektus, annyi.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
április 25, 2022 2:31 du.

Akkor is 2 út van. 1: full üres stadi, 2: nyomást kell rájuk helyezni.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 3:22 du.

Hat inkabb a nyomas, mert lehetek barmilyen apatikus azert en sokszor jol szorakozom szurkolva. Szoval otthon nemigen maradnék.
Ettol meg az a véleményem, hogy a szurkolo (barmelyik magyar csapat szurkoloja) le van szarva, szükségtelen, felesleges a jelenlegi magyar focikaban.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Snowflake
április 25, 2022 7:56 de.

kell neki a mozgás, ha a meccsen játék hiányában nem fárad el…amúgy flusztrálja sztem, hogy nem kezdő. Sajnos azonban ő sem tud elfogadhatót nyújtani mióta visszajött ámerikából.

Döme Sanya
Döme Sanya
április 25, 2022 3:50 de.

Csak azok ellen tudunk jól játszani, akik lenéznek, lesajnálnak bennünketket. Rövidesen mindenki ellen jól fogunk játszani.

Dani Daniel
Dani Daniel
április 25, 2022 2:19 de.

Borzasztó egyben nézve a csapat. Nincs összetartás, semmi csapat jelleg, aztán jönnek mindig a fotók, videók és lassan az örök mondat: „Több kell”. Sajnos a legcsúnyább játékot is mi játszuk az egész mezőnyt nézve. 🙁
Elkeserítő és érthetetlen, hogyan tudja ezt hétről-hétre elfogadni a vezetőség. A másik lehetőség, hogy sz*rn*k bele az egészbe…

Szlaci
Szlaci
április 25, 2022 1:33 de.

Már a vezető gólink után látni lehetett, hogy valami gáz van a csapattal, Böle kifut a padhoz, Kambi, Lovresz, Batik a nyakában.. A többiek?
Kullognak vissza mintha kirúgás jönne..
Lehet korai volt megszellőztetni kik mennek el, szarnak bele..
A Fradi ellen talán azért nyomtak hátha eladják magukat valahova..

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szlaci
április 25, 2022 4:08 de.

Nagy Dominik mezéért jöttek ki, neki Ajánlotta a gólját Bőle és Batik, akinek szintén volt kereszt szalag szakadása. Az szép gesztus volt.
A többiek(légiósok) szerintem nem értették, hogy vannak, akik össze tartanak és jobb esetben nem tudják mennyire szar sérülés az, ami most Dominak is van.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 6:37 de.

Nagyon helyesen érzékeled a szitut, korrekt tőled!

bosza
bosza
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 6:35 de.

Dominak keresztszalag szakadása lett? Szerencsétlen. Alsó hangon 6-8 hónap a felépülés+mire játékba lendül újra.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  bosza
április 25, 2022 9:10 de.

Ezt hallottam, olvastam igen. Nagy gáz, mert olyan, amilyen, de eddig leg jobb jatekosunk az idei keretben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  bosza
április 25, 2022 7:04 de.

és ez olyan sérülés,hogy az se biztos,hogy valaha rendesen játékbe tud lendülni ☹️
Kitartás neki

jnkzln
jnkzln
április 25, 2022 1:31 de.

Nem az a gond, hogy nem nyertünk Gyirmóton (de, kurva nagy gond!), hanem ez a lélektelen, gusztustalan, szar semmi. Mindent elmond a csapatról, hogy amikor cseréltünk, sétálgattak le a pályáról, és hogy az utolsó percekben úgy húztuk az időt, ahogy csak tudtuk. Undorító hozzáállás, rém gyenge játékosok. Jövőre is ugyanez lesz, senkinek ne legyenek vérmes reményei. Nem találok jobb szót szebb időket is megélt csapatomra, minthogy: SZÁNALOM!

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  jnkzln
április 25, 2022 2:33 de.

Hát ez tényleg szánalmas,és még szerencsénk a gyirmot és az mtk bénáskodása.Ezzel a játékkal megérdemelnénk az nb2-őt.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 25, 2022 2:40 de.

Én mindig azt mondtam, hogy ne essünk ki, mert a büdös életben nem jutnánk vissza. Viszont mára ott tartok, hogy leszarom azt is, ha kiesünk. Csak a fradi és újpest elleni rangadók hiányoznának, amúgy teljesen mindegy melyik ligában bohóckodunk.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
április 25, 2022 2:48 de.

Kupában még találkozhatunk velük 🙂

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 2:51 de.

fradival inkább ne, mert azokat is képtelenek vagyunk megverni. még az iksz is csodaszámba megy általában.

robert szeman
robert szeman
Válasz a következőnek  jnkzln
április 25, 2022 6:40 de.

„MUMUS”-FTC…

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
április 25, 2022 2:54 de.

szted érdekelni fog ez bárkit is ha éveket húznánk le az NB2-ben??Egy meccsen meg bármi lehet.. 🙂 Eljutottunk odáig, hogy nekünk egy gyírmóttól is félni kell. 🙁

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  jnkzln
április 25, 2022 1:49 de.

Lehet nem volt véletlen az a Lukic cikk sem, amiben azt ecsetelte, hogy a Honvédból mely bajnokságba menne legszívesebben. Lehet menni akar, ha így van menjen.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 2:07 de.

Innen mindig mindenki le akar lépni minnél hamarabb. Többeken látszik,hogy alig várja,hogy leteljen az idő és elhúzhasson Kispestről. Ez nem csapat.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 3:47 de.

Ezt többször írtad már,h alig várja pár játékos h elhúzzon Kispestről. Ezt mire alapozod? Nekem pont úgy tűnik jól elvannak a langyosban a jó fizetés mellett.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 4:03 de.

Az első adandó alkalommal aki tud elhúz. Balogh,Nono,Szendrei,Ugrai de Klemenz is panaszkodott,Bardea. itt mindnek elmegy a kedve. Drazic se töri magát ahogy Machach se. Pedig ha olyan jó itt miért ne akarnának maradni? Lukic is beszélt arról hova menne. Korábban volt baj ugye Eppellel Mezgával. Ez jó közegre utal? Vagy azt látod ,hogy ez egy csapat? Nem csak most,az előző 2 évben is mikor légiós alig akadt

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 4:30 de.

Balogh nem tudott fixen a csapatba kerülni,Nonót leköpték,így nem volt maradása,Szendreit a cserepadról jó pénzért eladtuk(és milyen jól tettük,semmivel sem lennénk vele előbbre),Klemenz,Bardea egyszerűen szarok(ha panaszkodik,ha nem).
Drazic félti a lábát,Machach nem véletlenül nem kell komolyabb helyre. Eppelnek máshol sem megy,Mezga meg küzdött ,azzal nem volt gond,annál inkább a hibáival. Ő sem vált be.
Más csapatnál is van ilyen szintű morzsolódás.
De ok,mi a megoldás szerinted?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 5:14 de.

Balogh úgy nézett ki mint aki mindent megtesz érte,hogy maradjon? Pl ő elmondta,hogy Pisont miatt is jött ide,akit meg a többiek kifurtak. Nono akkor ment amikor Horváth,miatta volt itt. Szendrei is légkör változást akart, független attól,hogy a vidiből kiszorult. Klemenz és Bardea se no name helyről jött,itt mégsincs kedvük az egészhez. Machach se nb2ből jött,most mégis azt a szintet hozza,Drazic meg minek törné magát így? Mindjárt megy, szerinted itt akar maradni? De miért nem akar?Eppelnek se megy bizony,de attól nem kell bunyózni meg ajtót csapkodni. Itt a közeg a baj, a megoldást nem tudom,ha Vignijevic se akkor adja át,ne menjen a tesztelésre még1év, tavaly, tavalyelőtt sok magyarral,bajnokainkkal szar volt,idén légiósokkal szar. Igazoljanak a játékosok olyat akik nekik tetszenek.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 5:23 de.

Szerintem a probléma első számú forrása a klubház.
A fejétől bűzlik a hal.

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 5:46 de.

Pedig anno hányan várták, hogy Mr. Hemingway vegye a kalapját és jöjjön a szép új világ! Hát eljött, gondolom mindenki látja mi lett itt…

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 6:23 de.

Jaja,néhány játékossal kicsit elszaladt a ló.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 8:49 de.

A 4. hely azért még meglehet, nem? 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 25, 2022 9:45 de.

Meg kell próbálni a bajnokainkkal mint tavaly,hátha most lesz kedvük is hozzá ha már innen el van üldözve mindenki.
Esetleg egy gale vagy Sani kihúzna a szarbol minket,megérte rájuk szánni 2 évet, se pad,se olyan aki akar itt vmit

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 12:20 du.

Esetleg Sasu?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 10:51 de.

Két évet? Mire beépül,addigra továbbáll.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 12:31 du.

Fél év után a legtöbb menni akar

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 12:37 du.

Akkor hogy tudsz rájuk szánni két évet?

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 12:38 du.

Arról beszéltem akikre az első 1,5-2év ráment. Aztán mikor lecserélnék őket mindenki csak zsoldos lesz aki jön

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 12:40 du.

Ok

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 10:48 de.

Jól látod, olyanokra kell építeni, akik néhány éve képesek voltak egy egyeneset belerúgni a labdába, hiszen nekik volt idejük rápihennni a következő sikerekre. Az első kitűnő lépés tán meg is van a kis Kokóval. Lényeges még a lélektelen, alkalmatlan fiatalok eltávolítása.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 25, 2022 11:29 de.

Idehoznám még Bobált,Prossert,Kosztát. Velük még nem küzdöttünk kiesés ellen.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 11:58 de.

Hát Bobál és Koszta simán jobb,ilyen Bardea,Klemenz „mittudonénmi”,stb féle játékosoktól.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 12:24 du.

Ezt már meghallgattam Eppel,King,Baráth,NagyG,Hidi,Zsótér esetében is. 2 évig még ennyit se tudtak letenni az asztalra

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 6:10 de.

Hemy-vel már rég nem lennénk NB1-esek.Nem tudott volna ő már annyi pénzt beletenni, hogy versenyképesek legyünk az első osztályban bárkivel is. A baj itt nem az, hogy nincs Hemy, hanem az, hogy akik vannak, na azok nem igazán értenek a dologhoz és nem veszik észre, hogy jó lenne ezt szakértőkre bízni. A médiában esetleges sikerek esetén villoghatnának, kezet foghatnánk az igazolásokkal , csak a szakma lenne jó kézben.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 5:52 de.

Nézd vissza mit írtam akkor.
Vártam az új tulajokat,mert anyagilag már nem voltunk versenyképesek,ugyanakkor az volt az álmom,hogy Hemingwayt rábírják arra,hogy irányitsa a klubot,mert nála alkalmasabbat nemigen lehetett volna találni(tudom ez nem volt egy reális álom,az teljesen nyilvánvaló).
Az új klubvezetés alkalmatlanságától akkor is tartottam és sajnos nem ok nélkül ezek szerint.
A klub eladása szükségszerű volt.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 6:41 de.

Igazad van,Hemy ennyi pénzből,jóval többet kihozott volna.Egyszer azt mondta,ha annyi pénzből gazdálkodna mint a zöldek,minden évben bajnokságot nyerne.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 6:41 de.

Igazad van,Hemy ennyi pénzből,jóval többet kihozott volna.Egyszer azt mondta,ha annyi pénzből gazdálkodna mint a zöldek,minden évben bajnokságot nyerne.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 25, 2022 7:07 de.

Ergo neki is kellett volna annyi pénz,hogy fradi szintet csináljon,varázsolni nem tudott volna,hisz akkor legalább élcsapat lettünk volna,helyette a végén kullogtunk. Kissebb költségvetésű csapatok közt is a tabella vége jellemezte a csapatait.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 8:47 de.

Azért az nem mindegy,hogy valaki a magánvagyonát kockáztatja,vagy más pénzét.Egyébként véleményem szerint értelmesebb is volt a mostani vezetőségnél.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 25, 2022 11:32 de.

A 16 csapatos bajnokságban ahol évi 2 csapat minimum csődbe ment a végén kullogtunk. Ameddig a saját pénzét kockáztatta magyar alig volt a csapatban nemhogy fiatal. Fiatal pénzt,tv-s pénzt ugyan úgy kapott.Rossi nélkül meg lenne 2 szép kupa büszkeségnek a 8-12. helyek mellé. Miért nem csinált fele ennyiből sokkal jobbat a nagy mágus?
Értelmesebb volt mert ő eladott mindenkit a bajnokcsapatból,ezek meg visszahozták őket.

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 12:34 du.

Ebben igazad van,hogy koldult,de Hemy nemhogy fele,negyed annyi pénzből tudott gazdálkodni mint a fidike meg a fagyika.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 25, 2022 2:06 du.

Viszont pl 10 éve fele ennyi se kellett volna,mégis szarok voltunk

Lajos Gál
Lajos Gál
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 3:42 du.

Nem vagyok Hemyfan engedjük el ezt a témát.Szerintem mindannyian próbáljuk megfejteni a költői kérdést:Miért szerepel ilyen szarul a csapatunk?!

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 25, 2022 11:10 du.

Mert ez nem csapat,egyénieskedő köcsögök gyülekezete

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Lajos Gál
április 25, 2022 9:15 de.

Így van és hozzátenném,hogy Hemi szeretett értéket teremteni.

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 5:56 de.

Én már akkor tartottam, amikor kiderült, hogy el lesz adva…Borítékoltam ezt a dilettáns vezetőséget a morális lejtmenettel. Nem is rád értettem, hanem a sok megmondóemberre, akinek halvány gőze sincs a cégvezetésről, gazdálkodásról, stb. – ről. Igenis piaci alapon kell egy klubot is működtetni, itt a remek példa most nálunk, hogy kell a sok pénzt elb@szni látszat nélkül. Ezt egy igazi tulajdonos sohasem teszi.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 6:52 de.

Azért ezekre a nosztalgiákra se ment el kevés pénz,iderángatni a bajnokcsapat 80%-át,2 évig vártuk a csodát tőlük,tavaly mégcsak a légiósok se nagyon zavartak be a kis lelkiviláguknak mégis majdnem kizúgtunk velük,aztán mikor belátják,hogy velük max kiesünk hoznak mást,akik meg nem akarnak túl sokáig az ő közegükben maradni. Lehet csúszni kellene néha a fizunak meg egyes részeit „tömbösítve” fizetni

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 6:14 de.

Szted a jelenlegi NB1-ben melyik csapat működik piaci alapon?Megítélésem szerint senki. Akik eredményt érnek el, azoknál talán a vezetőségben van profibb szakember. De nézd meg pl a Vidit, ott is a hozzánk képest nagyobb lóvéból mit értek el az elmúlt pár évben, ott is megy a szurkolói elégedetlenség? Azzal egyetértek, hogy ha valós tulaj van, aki a saját pénzét tolja bele, akkor nincs ilyen 3 év.

CS.A.K.
CS.A.K.
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 7:00 de.

Valószínű mostmár egy sem…Ezek könnyen szórják az állami pénzeket. De akkor legalább tennének melléjük olyanokat, akik vagy értenek hozzá, vagy régi klublegendák akik érzelmileg kötödnek a Honvéd/Kispest névhez. Én személy szerint tiszteltem Hemingwayt, mert a szélmalomharcát vívta folyamatosan és úgy tudott sikereket elérni, az idő is őt igazolta. Ha toltak volna hozzá állami szponzorokat, akkor most is sikeres lenne.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 7:21 de.

Dettó.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 7:12 de.

A régi legendák szerepvállalását én is régóta hangoztatom. Sztem egy Esterházy M. szerepvállalásával csak nyerhetnénk. Hemy alá nem akartak egyáltalán – leszámítva az akadémiai pénzeket – szponzort tolni. Nem hiába hangoztatta ő ezt nyilvánosan! Szégyenletesen tartottam ezt azok után is, hogy bajnokok lettünk és majdnemhogy csupasz seggel mentünk neki a BL-nek. Szemben az ország elnyomott csapatával -fradi- szemben, ahol minden szarra dobálják a milliárdokat.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 7:22 de.

Esterházy a mai üzleti viszonyok mellett sztem nagyon csúnyát bukna.
Én mindendféleképp fiatalabbal próbálkoznek.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 7:24 de.

Miből gondolod, hogy megbukna?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 7:47 de.

Borítékolom.
A foci teljesen megváltozott az ő időszakához képest,mint ahogy az üzleti élet és úgy eleve a világ is.
Az ő korosztálya szerintem ebben a közegben bukásra van itélve(lásd videoton),kivéve ha extra dörzsölt vki(Hemi).
Egy Lanza,Kamber kaliberből lehet majd jó szakmai vezető.
Vagy ott van Révész,akit én zseninek tartok.
De kizárólag szakmai vezetésről beszélünk.
A többi más tészta.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 7:09 de.

A legenda Pisont ellen az irodába mászkált néhány játékos ,hogy basszák ki. De azokkal nincs baj csak mindenki mással. Azóta is.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 7:17 de.

Hangsúlyozom! Pisontot tisztelem, de edzői mivolta, felkészültsége azért megkérdőjelezhető. Az pedig, hogy egyes játékosok fúrták az maga a netto szégyen. Egy keménykezű vezetésnél ez nem történt volna meg, mert másnap, az adott játékosok már nem a csapat tagjai. Na ez is az oka, hogy itt tartunk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 7:20 de.

Ezek mellett 3 éve minden edző megkérdőjelezhető. Pedig a bűnbakok nincsenek itt 3 éve

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 6:22 de.

Én sem arra gondoltam,hogy azon működik,hanem nagyjából olyan felfogásban kellene vezetni,mintha úgy működne.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  CS.A.K.
április 25, 2022 6:04 de.

Egyetértünk ebben.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 5:27 de.

Ki bukjon még,hogy végre az eredmények motiválják a játékosokat? Megették Urbányit,Bódogot, Pisontot 2x,Horvátot,most Vignijevic jön. Írjanak egy listát mikor lesznek hajlandók teljesíteni,a légióstól a bajnokainkig.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 5:36 de.

Kun Gáborék jól elvannak a langyos vízben egytől-egyik.
Nekik ez egy kifizetőhely,nem pedig a szívügyük. Kevésnek találtattak,itt az ideje átadni a helyüket arra alkalmasabb személyeknek .

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 5:42 de.

Ha attól a játékosok egy irányba fognak menni dobják ki. Csak aztán ne legyen kitalálva a következő geci mert megint egy évig más lesz a hibás,nem a játékosok.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 6:07 de.

Az,hogy a vezetők mehetnek Isten hírével,az nem zárja azt ki,hogy a játékosok egy része is megteheti ugyanezt.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 5:53 de.

Hunorral egyet tudok érteni abban, hogy Kunék megbuktak! Klubházban is kell változás! Mantrám, hogy a vezetésbe és sportigazgatói székbe Honvéd érzelmű ember kell, ki kell jelölni egy koncepciót, hogy mit szeretnénk! Nem üzletemberek, haverok kellenek! Nálunk az állandó kapkodást látom, nincs egy irányvonal ami kijelölné az utat, így pedig átkozottul nehéz. A nagy rendcsinálásban aztán nehogy Révészt idefújja a szél Várdáról 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 6:32 de.

Abban egyet értek,hogy más kell. Csak ezt a senki és semmi nem jó stílust a játékosok engedjék el. Mert rohadt unalmas. Révész jó lenne, talán meg se ennék

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 6:40 de.

Ha valóban játékos uralom van,akkor azt le kell verni és ki kell űzni a klubból! Ehhez Révész tökéletes lenne/lehetne. Igaz, van egy megosztó stílusa, de csak összerakta a várdát. Nála előbb van kereten kívül egy játékos, minthogy dédelgesse. Nem volt szívbajos vmelyik román játékosát sem leküldeni az NB3-ba, amikor az a managere által elkezdte „zsarolni”. De attól tartok, hogy a klubban nem lesz ilyen változás,egyszerűen nincs meg a rá irányuló akarat.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 11:23 du.

Nem feltétlenül a játékosuralom. De nézd meg Balogh Norbi mostani nyilatkozatát. Pisont neki sokat jelent, biztos motiválta,hogy megfurták a rinyapinák miközben simogatták magukat a falon.
Ez meg csak egy a sok geciség közül. Ez firtatva se nagyon volt,csak,hogy ki a zsoldos,Nononak hány rosz passza volt,Machach veszekedett,de ezek szépen el vannak hallgatva,mint a bunyó,ajtócsapkodás,edzőfelkérdez és stb. Nagy kibaszásoknak kellene itt következni,hogy elinduljunk előre,a nosztalgia vonat kisiklott.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 6:14 de.

Így látom én is.Honvéd érzelmű,de profi cégvezető kell. Mert ezek nem azok. Van profi sajtós,van prof”minden”,de a lényeg nem,akik döntenek és meghatározzák a lényegi dolgokat. Révész jó ,de őt itt gyorsan kicsinálnák,ezért kár lenne idehozni szerintem. De őt nagyra tartom,mert gyakorlatilag az életét tette fel erre a szakmára és folyamatosan fejleszti,képzi magát. Ő szakmailag,nagyon ott van.A cég irányítás az mondjuk más tészta,oda ilyen Hemi tipusok a megfelelőek,de ők sem minden körülmények között.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 2:08 de.

Jó, akkor fejtsük meg mi az oka. De ez nem most kezdődött. Pénz, körülmények adottak elviekben. Akkor?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 2:08 de.

Jó, akkor fejtsük meg mi az oka. De ez nem most kezdődött. Pénz, körülmények adottak elviekben. Akkor?

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 4:26 de.

Nem mondom, hogy amit írok, az az egyetlen oka. Lehet hogy nem is oka egyáltalán, de… szerintem a mi szurkolói közegünk nem tud igazán hálás lenni. Mindenkit megtalálunk előbb-utóbb. Játékost, vezetőt egyaránt. Csak a most számít nekünk. Aki hullámvölgybe kerül, azt kiutáljuk, nem számít, hogy esetleg volt idő, amikor az ő góljaiból, teljesítményéből éltünk. Szidtuk/szidjuk Nonot, Ugrait, Hidit, Lukicsot, Baráthot, Eppelt, Lanzát, Botkát… most hirtelen akik eszembe jutottak. Nem tudunk nagyvonalúak, megbocsátók, elnézők lenni. Persze van 1-2 kivétel, aki folyamatosan „imádatot” kap, de nekem sokkal fejbekólintóbb a töméntelen szidás. Mikor még kijártam a régi Bozsikba, egy ideig a korzóról néztem a meccseket. Aztán megutáltam szó szerint azt az állandóan fanyalgó, fikázó közeget.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 25, 2022 5:28 de.

A korzó mindig ilyen volt. Aztán csodálkoznak,hogy átrakták őket a túloldalra.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Hasitasi
április 25, 2022 4:31 de.

Tökéletesen egyetértek ebben. Az egyik problémának én is ezt látom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 4:36 de.

Ok, akkor mi szurkolók vagyunk részben hibásak a teljesítményért. Ezennel megfogadom, hogy a mai naptól csak hájjal kenegetem a játékosokat és küldetek be nekik üdvözlő kártyát és kosarat a tegnapi meccs után 🙂 remélem így kicsit hozzájárulhatok a várda elleni győzelemhez 🙂 Azért én nem a szurkolói hozzáállásban látnám még legkisebb esetben sem a hibát. A szurkoló ilyen, mindenhol ilyen, hogy kritizál. Ezt egy profinak el kell tudni viselni és teljesítményével cáfoljon rá a szurkolóra. Sztem annál nagyobb elégtétel nem lenne neki és el tudná csendesíteni is a kritikus hangokat.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 4:42 de.

Nem te!
De azért azt valljuk be,hogy van egy egészen elképesztően buta réteg is köztünk,aki habzó szájjal szidja a játékosokat(azt nem mondom,hogy ok nélkül,csak néha egy kis türelemmel jobban járnánk hosszú távon),akik egy „gödörből” mondjuk így nem tudnak kimászni,hanem csak egyre mélyebbre kerülnek és ennek aztán a csapat látja a kárát
Eppelt is ide sorolom.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 4:46 de.

Ok, nem vettem személyeskedésnek. De jelen helyzetben nehéz nyugodtan és higgadtan reagálni a történésekre. Eppel esetében szted nem adtunk neki elég időt, pláne, hogy milyen huzavona után igazolt hozzánk? Az ő esetében sajnos diósgyőrben sem látszik, hogy kijött volna a gödörből. Mondjuk Boti hétvégi leöntését sörrel nem tudom elfogadni én sem, ez nem lehet irány!

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 4:50 de.

Tudom,hogy nehèz higgadtan reagálni . Eppelt ott is szidják hatalmas gödörben van.
Még csak nem is a Baráth esetre gondoltam,mert az egy hirtelen érzelmi reakció volt(nyilván úgy sem annyira oké).

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 2:09 de.

Nyilván a közeg. Nem most,már a bunyókkal meg a széthúzással,buktatásokkal.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 2:14 de.

Közeg..ok, de mi? Rossz a hangulat? Szakmaiatlanság? Nem járna össze? Hiányolják a közös bulikat? Mi a búbánatos f.om? Ha pedig vannak akik rombolnak, azokat rúgjuk ki és kész.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 2:29 de.

Maradjunk annyiban,hogy remélem Vignijevic van annyira keménykező,hogy ezt rendbe tegye, addig hozhatunk ide bárkit ha egy hónap után a végét várja

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  F.hunter
április 25, 2022 2:48 de.

Kicsit romlott vignje megítélése a szememben azzal, hogy a ZTE utáni lélektelen játék után ismét engedte ezt a szart. Ha tudunk úgy játszani, mint a fradi ellen, akkor miért nyomunk le egy minősíthetetlen játékot a gyírmót ellen? Ide egy Rebrov típusú edző kellene, aki a szart is kihajtaná ezekből. Nála nem volt alibi, a fradi ikonokat is kitette minden lelkizés nélkül, mert csak az eredmény számított neki. A másik hibát abban látom, hogy a vezetésben egyáltalán nincsenek kispesti érzelmű emberek, engem ez zavar, nagyon. Addig, amíg egy volt B-közepes fradista a technikai igazgatónk, addig én nem várok előrelépést. Megítélésem, hogy ha idén nem pucolják ki a klubot és annak környékét, akkor kimerem jelenteni, hogy a következő szezonban kiesünk.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 3:04 de.

Csak kit rakjon be? Tavalyiak itt vannak, azok még közelebb voltak a kizúgáshoz,pedig 8 légiós volt akik közül 4 nem is igazán játszott soha.Közülük vkit? A Gyírmót azért nem egy Budafok.
Pontosan a csapatot és a környékét is ki kell pucolni.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 3:00 de.

A Fradi teljesen mást játszik, mint q kieső jelöltek.. Nem olyan zártan védekezik, így az ellenfél játéka is látványosabb..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
április 25, 2022 3:03 de.

Mi tiltja meg, hogy mindig az adott ellenfél taktikájához alkalmazkodva játszunk??Esetleg elfogadható egy ilyen moslék játék, mint a tegnapi, egy kieső ellen, akit mások is leléptek előttünk? Nem akarok én vitatkozni, csak elegem lett az állandó kifogásokból.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 5:40 de.

Egyszerűen nem tudunk mit kezdeni a védekezőbb csapatokkal..

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dagiiron
április 25, 2022 5:58 de.

Akkor az NB2-ből is nehezen jutnánk vissza 🙂

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 6:18 de.

Ez nem is kérdés..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
április 25, 2022 5:45 de.

Nem azért,de a tegnapi Gyirmót egyáltalán nem állt be védekezni,hasonlót próbáltak játszani,mint pl a fradi.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 5:55 de.

Nagyon gyorsan visszaálltak, már a középpályán szűrték a „támadásainkat” Alapból q védekezésre összpontosítottak.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
április 25, 2022 6:25 de.

Letámadtak már a tizenhatosnál általában és nyomás alá helyeztek,valamint törekedtek a gólszerzésre.
Ez nem egy defenzív taktika azért.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 9:54 de.

De közben a védelmük nem kalandozott előre, hanem stabilan felvette a pozícióját és el se mozdultak az egy szem csatárunk mellől..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
április 25, 2022 10:56 de.

A lényeget tekintve sztem kurvára támadólag léptek fel.
Az hogy egy csapat közben védekezik is,az alap ha az ellenfélnél van a labda.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 25, 2022 12:02 de.

Tévedett Vignjevic a meccs előtt. A játékosoknak nem az a legfontosabb hogy a Honvédért futballozzanak, küzdjenek.
Ez semmilyen motivációt nem jelent, amit tegnap újra bebizonyítottak!

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Andreas Mikitovics
április 25, 2022 12:48 de.

ZTE után azt mondta, hogy többet nem lesz olyan, hogy egy játékos nem fut. Végülis futottak, úgy ahogy.. .

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  októberes
április 25, 2022 1:06 de.

Többnyire ész nélkül…

Lassie Tizenkilenc
Lassie Tizenkilenc
április 24, 2022 11:52 du.

Mindeközben : Balogh Norbi gól+gólpassz a Slovan ellen !! Nekem ő az egyik kedvencem volt…
https://www.youtube.com/watch?v=WOF4RnysMeg

Hasitasi
Hasitasi
Válasz a következőnek  Lassie Tizenkilenc
április 25, 2022 4:14 de.

Hát játszott nálunk is ugye, és a mostani szezonban ő sem váltott meg minket. Lehet örülnünk neki, hogy a DAC-ban betalált, de ettől mi (a Honvéd) nincs előrébb. Igazából nem sok relevanciája van ennek a hírnek a jelenlegi helyzetünkhöz. Ha maradt volna akkor sem lennénk előrébb.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 2:23 du.

Az első fèlidő simàn mehetne a napiszar.comra.Nem tudom,hogy mi a tök van ezekkel.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
április 24, 2022 4:28 du.

Én az edzőt sem értem. Nem hozza le Lukicot,aki kis híján kiállíttatja magát(Lukicot sem értem,hogy sárga lappal milyen dolgokba megy bele),ezt megköszönhetjük a bírónak. Nem hozza le a bűngyenge Kadirit,de lehozza a talán legstabilabb Dokát. Megköszönhetjük,hogy Tujvelnek volt egy-két bravúrja,hogy Pantelic kikotort a kapu torkából egy gólba tartó labdát és hogy a gyirmóti csatárok elbénázták a helyzeteiket.
Szép lett volna,ha kikapunk,nem mintha így nem lehetne necces még a helyzet.
A tűzzel játszunk.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 24, 2022 5:10 du.

Nem lattam tisztan a gyirmoti golt (majd megnezem) de nem Tujvi ejtette be?

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  dixneuf
április 25, 2022 1:33 de.

Nem, Batik és Lovric balfaszkodtak..

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dixneuf
április 24, 2022 5:11 du.

Nem.
Kivédte a ziccert,aztán a kipattanónál basztak felszabadítani a védőink és berúgta a gyirmóti.

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 24, 2022 5:14 du.

Oke. Halisten, meg egy potya kellett volna a lelkemnek

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 24, 2022 4:44 du.

Doka ma szar volt

immortalis blog
immortalis blog
április 24, 2022 4:29 du.

Valaki takarodjon.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  immortalis blog
április 24, 2022 4:38 du.

Pár játékost kivéve mondjuk mindenki,beleertve a vezetést is.

immortalis blog
immortalis blog
április 24, 2022 5:58 du.

comment image

Tusi
Tusi
április 24, 2022 5:52 du.

Még 1 dolog, ami kikívánkozik belőlem, aztán valahogy muszáj lesz aludni..
Köszi Kambi!!! Igazi legendánk! A leg kispestibb kispesti ma a csapatnál Ivánnal együtt. Ez viszont mindenki másról nagyon, de nagyon elmond mindent!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Tusi
április 24, 2022 5:59 du.

Nagyon adom!
Beszaladt a palyara, annyira ideg volt a jatektol

DélPest
DélPest
április 24, 2022 5:22 du.

Elvileg KisKoko aláírt hozzánk

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  DélPest
április 25, 2022 1:31 de.

Hogy te milyen jogi pert fogsz a nyakadba kapni… 🙂 Amúgy nekem ez nem igazolás, ha igaz. Nem játszott normális meccsen talán egy éve. Sérülékeny és nézzünk rá..De ha megnézzük az igazolás politikánk akkor hozzuk a stílust.

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  DélPest
április 25, 2022 12:11 de.

ha addig kioperálják belőle a Pikacsut, jöhet…

Pelso
Válasz a következőnek  zico zico
április 25, 2022 7:30 de.

attól egyedi…

zico zico
zico zico
Válasz a következőnek  Pelso
április 25, 2022 2:36 du.

inkább más miatt legyen egyedi..
Szabó Tibi óta nem volt egy épkézláb szervezőnk.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
Válasz a következőnek  DélPest
április 25, 2022 12:03 de.

Jajj…
(Végülis tök mindegy)

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  DélPest
április 24, 2022 10:35 du.

Ez is elég rossz hír. Komolyan vehetetlen brigád vagyunk.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  DélPest
április 24, 2022 5:38 du.

Ha kerhetnem meg Fiolat is, es Futacsot meg Stibert az mtk-bol

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  valaki
április 25, 2022 1:34 de.

Onnan inkább Mezeit.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  DélPest
április 24, 2022 5:30 du.

Megint egy a fejlődésben megakadt tehetség, aki a napjai nagy részét a rehabon tölti… Ablakon kidobott pénz, amit ráköltünk…

valaki
valaki
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 5:31 du.

Pontossan. Folytatodik a szarpaszirozas.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 5:31 du.

Mondjuk kockázat az van benne,ez teljesen így van.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 5:34 du.

Legalább Bőle nem egyedül jár majd 3 aktív hét után 2 hónap rehabra.. Komolyan vicc már ez az egész!

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 1:46 de.

Egyet kell értsek, megint hozzuk a hónapok óta nem játszó,sérülékeny szart. Ha Vidiből akarunk szemezgetni, akkor hozzuk el a lilák elől a Zivzivadzet, bár az úgyse jönne, mert úppesten akar játszani. Tegnapi után kurvára kezd elegem lenni ebből az egészből. A szurkolóknak nem Botit kellene sörrel dobálni, hanem a Kunékat.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 25, 2022 6:28 de.

Jaja az a csicska 3-4 arc pont a kispad felett.. Igazi getto szokevenyek Iq-ban

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Tusi
április 25, 2022 6:30 de.

Mieink közül az a 3-4 arc tegnapról?

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 25, 2022 6:34 de.

Azok dobáltak. Kispest city hooligans azt kiabálták.. Én meg erre ennyit csak vissza, hogy kispest buzi gang.. Igazi agyhalottak

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  DélPest
április 24, 2022 5:25 du.

Ez szerintem egy elég jó hír,ha valóban így van.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 24, 2022 5:38 du.

Mikor mutatott bármi értékelhetőt utoljára?

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 5:39 du.

Jogos. Nem most volt,elég sérülékeny az utóbbi 1-2 évben,emiatt keveset is játszott.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  DélPest
április 24, 2022 5:22 du.

Akkor indulhat a pizsama party..

dixneuf
dixneuf
április 24, 2022 5:06 du.

Erre en okor meg lementem… de legalább talalloztam Cibuval, meg Tusival.
Amugy ha leirnam a véleményem Pelso kitiltana. Szoval nem vagyok maradektalanul elégedett, hogy menjen mindenki a csapatbol, meg a vezetésből, meg a klubhazbol a jo kurva anyjaba.
Jó éjszakát.

Tusi
Tusi
Válasz a következőnek  dixneuf
április 24, 2022 5:18 du.

Ugyan az. Minősíthetetlen amit csinálnak Honvéd mezben.

Pelso
április 24, 2022 4:59 du.

köszi Tusi a matricákat…ha csak tized ennyi lelkesedés lenne ezekben a zsoldos kutyákban, nem itt tartanánk…. :/
a Kispest mi vagyunk…!!

comment image

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Pelso
április 24, 2022 5:08 du.

Eskü mi tobbet erunk mint ezek a kutyautok… „Jo sok pénzt keresnek, de nem elhetik at…”

Zagreus
Zagreus
április 24, 2022 3:31 du.

Ezt a szintet Ferivel is tudtuk volna sajnos 🙁

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Zagreus
április 24, 2022 4:01 du.

Sőt,ha ő kapott volna egy Dokát jobbat.

Andreas Mikitovics
Andreas Mikitovics
április 24, 2022 3:28 du.

Sikerült pontot szerezni idegenben a jobban játszó Gyirmót(!!!) ellen.
Ma sem voltunk igazán egy súlycsoportban a hazaiakkal.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:25 du.

A melegvizet ès a hazafelè a buszt sem èrdemlik meg.Szègyenletes,a hogy egy gyirmót lefocizott minket.Nem nevek kellenek ide,hanem hajtás ès lelkesedès.Talán bentmaradtunk,mert 1-2 pontot csak kukàzunk,de ez nem vigasztal.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:32 du.

Ezért felesleges -szerintem- csak a transfermarkt értékeket számolni, mivel a motivációt nem tudja mutatni. Pedig az a legfontosabb,sokadszorra bizonyították be az ellenfeleink.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 24, 2022 3:49 du.

Azt se lenne rosz megtalálni,hogy miért válik itt mindenki motiválatlanná aki amint lehet lepattan.

dagiiron
dagiiron
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 4:28 du.

Szerintem pl. Lukic nem motiválatlan, hanem ebben a felállásban nem megy neki..

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  dagiiron
április 24, 2022 4:51 du.

De van másik 8 aki az,melléjük meg néhány motivált szar.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 3:53 du.

Talán nincs megkövetelve a teljesítmény, nincs kitűzött cél? A jó lóvé meg zsebben, mindentől függetlenül.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 24, 2022 3:56 du.

Mindentől függetlenül? Fél évente ki van cserélve a csapat fele. Kibaszatták Urbányit,Bódogot,Pisontot,Horvátot.
A legtöbb játékos meg menekül innen a jó pénztől követelmények nélkülből

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 4:01 du.

10. hely, de sebaj jól keresek – gondolhatja a játékos.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 24, 2022 4:07 du.

Hemi fizetési szintjével is ezeken a helyeken tanyáztunk,akkor mit gondoltak? Drazic eddig hol nem volt jó? Vagy egy Petkovic? Machach is csak itt szarik bele? Máshol meg tud jó lenni?
Ha életük pénzét keresik miért tesznek meg mindent,hogy mehessenek isten hírével. Ne vicceljünk már,a közeg itt a baj.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 4:15 du.

Igen, mindegyik csak itt. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 24, 2022 4:18 du.

Nem,mindenkit vèletlen játszattak eddig mindenhol.
Tök logikus,hogy annyit keresnek mint soha ezért szarnak bele,hogy szarabbul keressenek máshol.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 4:23 du.

Nem tudatosan szarnak bele, hanem elkényelmesednek. A kevesebb pénz jobban motivál, mert akkor többre törekszel. Ezt most fejtettem meg. 🙂

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 24, 2022 4:25 du.

Ugyan úgy a 10. hely környékén köröztünk kevés pénzből. Csak azokkal tavaly az utolsó helyre is befutottunk. Ne mond már,hogy a pénz miatt lépne innen mindenki ahogy tud

októberes
októberes
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 4:29 du.

Amikor kevesebb pénzből gyengébb volt a keret, akkor annyival motiváltabb volt, mint a mostani amennyivel pengésebb. Így jön ki, hogy akkor is szarok voltunk és most is.

timby
timby
Válasz a következőnek  októberes
április 25, 2022 2:33 de.

A Fegyencvárosnál még több pénz van, mégsem demotivaltak. Sorozatban nyerik a bajnokságokat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  timby
április 25, 2022 2:38 de.

Talán azért, mert ott keménykezű edzők voltak és olyan személyek a vezetésben, akiknek számít a klub. Kubatov,Orosz, Hajnal mind fradisták. Rebrov és Csercseszov keménykezű edzők, akiknél nincs alibi!
Ezzel szemben nálunk nincsenek valódi Honvéd érzelműek a vezetésben, fradista technikai igazgatónk van és haverkodó edzők. Amíg ezen nincs változás, addig sok javulásban nem reménykedek.

jnkzln
jnkzln
Válasz a következőnek  timby
április 25, 2022 2:36 de.

Mert ők az elnyomottak, akik a rendszer ellen küzdenek. Ezért jók ennyire.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  októberes
április 24, 2022 4:35 du.

Drazic szerződése nyáron lejár a Slovannal, ha maradni akarna nem szarna bele, pedig álompénzt keres ezek szerint,miért ne akarna?. De az látszik rajta és többeken is,hogy alig várja,hogy leléphessen ,pénz ide vagy oda,bárhova csak Kispestről el. Korábban is ez volt többekkel,azt viszont a közeg hozza össze.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  októberes
április 24, 2022 3:40 du.

Transfermarktnal nem a becsult erteket kene nezni, hanam azt hogy kiert fizettek egyaltalan valaha egy centet is.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 4:11 du.

Drazicért 1,20 misit fizetett a celta vigo 😀

valaki
valaki
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 4:18 du.

Akkor folytasd a felsorolast, kb harminc jatekosunk van. Segitek, elvetve akad meg.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 4:19 du.

Kávét is készítsek neked?

valaki
valaki
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 4:23 du.

Kedves vagy de koszi nem kerek. Igy is meg mindig 160+ a vernyomasom.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 3:50 du.

Csak arra gondoltam, hogy hányadik legértékesebb a keretünk, kb mint a tavalyi.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  októberes
április 24, 2022 3:37 du.

Meg sztem nem kölcsönbe kell hozni,mert lejár a fèlève oszt tovàbbàll.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 4:36 du.

Szerintem meg pont azért hozzák kölcsönbe először,hogyha beválik,akkor leigazolják végleg. Láttuk ennek az ellenkezőjét.
Sok éves szerződés az izraeli-románnal,meg a Klemenzzel,aztán fizethetjük a sok bért az nb3-ban és a kispadon,ha nem válik be,ráadásul a bér és létszámkeretben is problémát okoz ez a helyzet.
Most is aki gyenge és kölcsön van,az mehet Isten hírével. Pl Kadiri.

F.hunter
F.hunter
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 24, 2022 4:48 du.

Azért mehet még Bőle, Pantelic, Machach,Drazic,Májer nyugodtan. Semmit nem tesznek hozzá

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  F.hunter
április 24, 2022 4:58 du.

Én nem mondtam,hogy mások nem mehetnek. Sőt. A mai meccs alapján ezt ki is bővíteném egy pár névvel.
Mondjuk Pantelic pl hozza a kötelezőt általában.

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Kovács Hunor
április 24, 2022 5:04 du.

Szurke kozepszarnak tokeletes, de nekunk szerintem nem ilyenekre lenne szuksegunk. Par hete azt irtam, hogy van kb 10-12 jatekosunk akikre lehet epiteni a jovoben. Most azt mondom, hogy a fiatalokkal egyut van 5-6, a tobbi kuka. Az almoskonyvek azt irjak, hogy egy csapatbol ne cserelj le 4-5 jatekosnal tobbet. Nalunk most pont az ellenkezojere van szukseg, ha jovore nem ugyanezt a szart akarjuk nezni.

Kovács Hunor
Kovács Hunor
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 5:09 du.

Hasonlóan látom én is.
Persze,hogy nem ilyenekre van szükségünk,Pantelic kb tartalék vkp-nak jó talán,de ha van jobb helyette,én nem sírok.
A probléma az,hogy sokszor nemhogy jobbakat hozunk,hanem egyenesen szarabbakat.
Még jó,hogy az agyonszidott Hidit nem adtuk el a vasasnak,most szarban lennénk nélküle is,mert kb ő a legstabilabb középen.

októberes
októberes
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:55 du.

Abban is van valami.

Kermon
Kermon
Válasz a következőnek  Szabolcs Szilágyi
április 24, 2022 3:28 du.

Ezt mondom én is, hogy leszarom a polcot meg a neveket. Szerényebben kell a fiúknak a klubházban az egész futball managerhez hozáállni. Az nem építkezés, hogy random összeigazolgatunk játékosokat és Risitas módjára feldobáljuk őket a pályára. Ez így nettó szégyen.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  Kermon
április 24, 2022 3:35 du.

Így van!Mivel nagy valószínűsèggel bentmaradtunk a hátralèvő fordulókban játszon egy Kerezsi,egy Benczleitner,Irimiás.Dobjuk be őket a mèlyvízbe.A lelkesedès az Nb1-ben elèg,màst meg minek.

dagiiron
dagiiron
április 24, 2022 3:23 du.

Hősies védekezéssel életben tartottuk a bentmaradási esélyeinket egy jobban szervezett ellenfél ellen. Szerintem mindenki megérdemli a meccsprémiumot..

Lajos Gál
Lajos Gál
április 24, 2022 3:22 du.

Még örüljünk a döntetlennek.Szégyen.

valaki
valaki
április 24, 2022 3:22 du.

Megbasszak ezek a jo kurva annyukat egytol egyig

Snowflake
Snowflake
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 3:24 du.

: DDDD
Napkommentye

valaki
valaki
Válasz a következőnek  Snowflake
április 24, 2022 3:30 du.

Idegbol irtam. Elnezest ha megsertettem vele valakinek a lelki vilagat.

Szabolcs Szilágyi
Szabolcs Szilágyi
Válasz a következőnek  valaki
április 24, 2022 3:31 du.

Sztem mindenkiben ez az idegàllapot van.No problem!

Snowflake
Snowflake
április 24, 2022 3:21 du.

Ma is g…ci jók voltunk! Fel a fejjel srácok! A sör hideg és finom! Csak a Kispest!

Döme Sanya
Döme Sanya
április 24, 2022 3:21 du.

Hát ez szőrnyű.

Kermon
Kermon
április 24, 2022 3:14 du.

Micsoda meccslabda….nem nálunk.

dagiiron
dagiiron
április 24, 2022 3:13 du.

Ez Drazic gyerek is egy nagy nulla..

Döme Sanya
Döme Sanya
április 24, 2022 3:13 du.

Elkapkodta, a vége után 5 percel is ráért volna.

CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
április 24, 2022 3:13 du.

De jó ezt hallani három éve!!!
Valaki – Honvéd
KIESÉSI RANGADÓ!!!!

Döme Sanya
Döme Sanya
április 24, 2022 3:10 du.

Ezt a hátrajátékot szörnyű mézni.

13.9K
0
Would love your thoughts, please comment.x