© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
https://m4sport.hu/labdarugas/magyar-foci/cikk/2026/05/15/hello-vagy-hola-ismeretlenbol-ismeretlenbe-tart-a-honved
?
ez ilyen poén céllal kerül fel, vagy teljesen komolyan?
Hajrá Hali!
Bent a második tiziből
Hiaba, aki a környéken lakik…
Hajrá Hali!
A klub jelenlegi anyagi helyzetében azt gondolom hogy Szappanos, Doka, Prenga, Gomis, Samperio és Lukic pótlása képtelenség lenne ezért eladásuk/elengedésük a csapat egyértelmű gyengítése!
Meg kellene továbbá tartani Tamást, Cirkovicot, Zsótért, Capant, Dominguest és Kocsist de helyettük lehet találni jobbat vagy ugyanolyat!
A többiekért nem kár mehetnek bárhová!
Az akadémisták (mindegyik) nem kiemelkedő játékosok!
Kocsisból lehet stabil kezdő idővel, míg Bocskay, Szabó Alex és Kerezsi talán cserének jók a többiek még annak sem!
Időhúzás olyan itt nevelkedett ifjakat visszahozni akik még alacsonyabb osztályban sem tűnnek ki, főleg ha még a helyüket sem állják meg!
Időnk pedig nincsen!
Baromi szimpatikus lózung ez a „sajátnevelés” duma de ez a csóróság jele!
Van ilyen csak ki kell mondani!
Persze létezik a világ labdarúgásában sikeres nevelőklub pl. Ajax Amsterdam csak mi ettől nagyon messze vagyunk, a bajnokság vége ahol jelenleg kieső helyen állunk meg jóval közelebb van!
De legalább már tudjuk az „árunkat”
40 millió dollár azaz cirka 16 milliárd ft és jöhet a kánaán!
Addig meg „nevelgetünk” vagy az NB1 hátsó részében vagy (ami valószínűbb) az NB2 ben!
A 80-95 közötti időszakban volt olyan a Honvéd, amilyet te szeretnél és hiányolsz. Megértem, szép időszak volt, akkor lettem én is Honvéd drukker. Most volt egy 3 éves kísérlet, amikor megpróbálták visszahozni ezt az időszakot, vagy legalábbis elkezdeni az oda vezető utat. Nem sikerült. Épp más irányba indulunk. Az új irány egyébként sokkal inkább jellemző volt ránk a 113 éves történelmünk során. Én nem mondom, hogy azt a csapatot egy kerülettel odébb találod, inkább azt mondom, hogy próbálj megbarátkozni ezzel a gondolattal. Inkább Kispest leszünk mostanában, mint Honvéd.
Ez a hosszú távú stratégia. Persze addig egy elég hosszú átmeneti időszak lesz (az a 3 év, amit magának adott KG2, nem tűnik elégnek ehhez, mert egyszerűen nem érik be ennyi idő alatt a megfelelő nevelő munka). Ez alatt is elsődleges, hogy ne essünk ki. Ehhez valóban kellenek jó légiósok és rutinos magyar játékosok.
Szapit semmi pénzért nem adnám, Doka mostanában többet árt mint használ, Prenga átlagos, Gomishoz ragaszkodnék, Samperio maradjon és játsszon, Lukic sok pénzért menjen, és jöjjön helyette egy hasonló szintű, de küzdeni tudó csatár. Tamás nem győzött meg, a jelenlegi Cirko szintjét egy ifjú akadémista is meghaladja. Ha Zsótér megy, akkor kell egy hasonlóan hajtós, de pontosabb ember. Capant nemtom, az oxival elbizonytalanított. Domingues játsszon, Kocsis mindenképp maradjon. A fiatalokban én többet látok, de ezen már vitatkoztunk eleget 🙂
Ez mind rendben van amit írtál,de azért meg kell próbálni kicsit felzárkózni a szomszéd kerülethez.Egyébként valószínü,hogy a rendelkezésre álló forrásokkal mi sáfárkodtunk a legrosszabbul.
Sajnos remekül összefoglaltad azt kell mondanom!
Viszont azt Te is elismered hogy sikerei nagyrészét nem „Kispest” ként hanem „Honvéd” ként érte el a klub!
Magam is akkoriban egészen pontosan 1992 ben lettem a csapat szerelmese!
Drukkerként mire kellene várnom, a nevelgetésre vagy a bajnoki címekre, gólkirályokra?!
Remélem bejön ez a csórósdi de sem időt sem tehetséget nem látok eleget hozzá Kispesten!
Honnan az info a 40 millió dollárról?
Az egyik portálon mondta maga a nagy Kun2!
Link „odaát”
Ok
Azért mert más csapat9k nem engedik ki a médiába elszabadult hajóágyúként az egyik vezető munkatársukat,mint mi Kunkettes,az nagyon nem jelenti azt,hogy ott minden rendben van. Nálunk az anyagi természetű problémák ahhoz képest azok,ami eddig volt,és nem a csődhelyzethez képest.másik pedig az,hogy óriási hülyeséget csinálnánk ha a lejárókat vagy a menni akarókat megtartanánk.
ennyire vagyunk a kieséstől…baxátok meg!
nagyon nyúzott ez a Kun2
Kun berendelte Kepciját is,nofene.
Hamar belerokkant
Az italozó életmód nagyot rúg az emberen :)))
A homeoffice horvát(h)unk kilépett az irodából?! Nocsak…
https://nb1.hu/hazai-labdarugas/pestszentimre-lanzafame-tavozhatott?fbclid=IwAR1pjx07xLiFyOlWeNXk_bH3inGvqgT58hl-TcEEe94a1x3QQBfDGKN0R3k az a frànya családi ok…kicsit kezd „szànalmas”lenni az italian stallion.
igen…kezd ciki lenni. :/
Lehet hogy edzőnek nem egy géniusz de futballistának az volt!
Senki nem vonta kétsègbe a futballtudását sztem.
Szóljatok a köpcösnek…
//ennyi Honvédos közül vki adhatott volna neki 1 taslit, hogy térjenek már észhez Kispest témában
Tajti József, Szurgent Lajos, Nagy Antal, Orbán Viktor, Dajka László, Esterházy Márton, Garaba Imre, a legidősebb válogatott, Bödör László és Pintér Sándor
Ez mostanság készült? A Bozsik arénában?
Nem… Puskás aréna
Ki engedte be ezt a felcsúti gyökeret?
Az új (gazdasági irányultságú)ügyvezető.
Lehet nem is olyan hülye.
Most mondta meg, hogy ősszevonnak bennünket a felcsúti mezitlábasokkal, és Felcsúti Öcsi néven harcolunk tovább.
Nagyanti mögött vajon ki bújt el?
(Sztem a Gyurcsány az…)
Kun Gàbor,Mendelènyi maszkban.
Varga Kacsa
A Fletó nem keveredik futballisták közé, neki ez egy snassz társaság. és tényleg kilógna az orra.
Neki kilógna az orra
Sokáig próbálták ráhúzni az” orra” kérdést, de nem az. Még az általam itt nem említett oldal szerint sem.
túlgondoltad…legalábbis én ez esetben csak a bazilika kilincs méretű ormányára gondoltam, semmi továbbira.
Na,persze.
Ezmiez?
Nem is hallottam róla.
Advent a Hargitán, írta Sütő András.
Honvédos átirat, profi szereplőkkel, középen meg a kicsi, mint az országház fantomja (vendégszereplő)
ha ilyenek vannak a listán, akkor azért talán nem akkora a gáz… el tudnám képzelni Samp mellett
https://www.transfermarkt.com/martin-mircevski/leistungsdaten/spieler/302282
Tamas potlasa?
Fasz tudja de jonak tunik… kari ajandeknak elfogadnank. Ha igaz.
Kövezzetek meg de Tamás helyett megnézném Benczenleitnert. Én egy feltörekvő fiatalt így tudok elképzelni amit ő nyújt. Odament az nb2be és nincs kifogás,nincs magyarázkodás azonnal stabil kezdő és jól is játszott. Nem az van,hogy ezért vagy azért alig játszott hanem ahova küldték bizonyított
Már bocs de mit bizonyított egy nb2-es középcsapatban ami elég mondjuk a Kisvárda ellen idegenben? Amúgy meg nem is tudom mi van akkor amikor határozott idejű kölcsönszerződése van valakinek,hogy azt lehet e csak úgy adhoc mozgatni. Vagy már elkezdte velünk a felkészülést? Nem tudom pontosan.
Azt bizonyította ,hogy nem égett meg az nb2ben. Azonnal alapember lett,nem sérülés miatt játszott stb. Ennyit. Sokan ezt bem mondhatják el. Pászka is megállja a helyét a feadiban soroksárrol, az szerintem sokat nem jelent,hogy középcsapat. Gazdag is egy majdnem kieső csapatból ment amerikába 🙂
Ja. 25 évesen. Meg ugye a konkrét esetben az nb2-ben is könnyen bekerülsz ha jár utánad pénz.
Szerintem azonnal alapembernek lenni egy alacsonyabb osztályú középcsapatban nem ugyanaz,mint cserének lenni a Honvédnál az nb1-ben még úgy sem, hogy mostanában döcög a szekerünk. Amúgy vele kapcsolatban is megegyezném a mellékszálon a sajátfiatal mániákusoknak,hogy fradi nevelés, és jelen állás szerint többet volt ott ,mint itt. Akárcsak Kerezsi a Vasas esetében.
Simán vissza lehet hozni..
Nekem inkább Samp2 a csávó, csak egészséges és top korban van.
A kettőt egyszerre nem hiszem, hogy szerepelne a keretben, a padra biztos nem igazolunk..
mindkettő tud 10est is, de akár 2 ékes verzióban párban is el tudnám képzelni őket.
egyik sem pados szint, ha egészséges.
szted a jelenlegi helyzetünkben ábrándozhatunk egy 900.000 Eu-s játékosról? Pláne, hogy ki kellene vásárolni, mert 2024-ig van szerződése? Én ezt a hírt kicsit kétkedve és fenntartásokkal fogadom. Mondhatnám, hogy kacsa… 🙁
én is meglepődtem, ezért is kérdeztelek…
egyetlen esetben látom reálisnak:
-ha végre kibaxuk a keretből azokat a légiósokat, akik nem produkálták azt, amiért idehoztuk őket //nem ürítik tovább a kasszát
– és pénz folyik 3-4 játékosért // és telik a kassza…
ezesetben el tudom képzelni, hogy ide tudunk hozni akár 1 kaliberű, lejáró szerződésű spílert.
ui…bocs, ezt benéztem…mármint nem most jár le a szerződése :/
sajnos nem jár le a szerződése, csak 2024-ben. TM értéke meg 900. ezer juró…háát én nehezen hiszem, hogy így jönne.
És kölcsönbe?
háát nem tudom, hogy a Topolya egy olyan játékosát,aki a „2022/2023-as idény őszi felében 13 bajnokin jutott szóhoz a szerb I.osztályban, 6 gól és 2 gólpassz fűződött a nevéhez ezeken a találkozókon.” csak úgy kölcsönadja nekünk, amikor élő szerződése mellett akár komolyabb pénzt is kaphatna érte. De mint tudjuk a Topolya esetében is van „egyéb” magyar szál, ami döntést eredményezhet:) ennek ellenére továbbra is kétkedve fogadom ezt az igazolást, de hangsúlyozom inkább elismerem a tévedésem,mint, hogy ne valósuljon meg.
Hanta kolléga posztja a túloldalt adhat némi magyarázatot a klubváltásra, de alapból én is inkább a ‘nemhiszem’ oldalt erősítem.
Az kétségtelen, hogy simán beférne szerény véleményem szerint.
Nem nem. Ő csatár.
Nem tudom,hogy ennek mi lehet a valósàgtartalma,de ez az oldal nagy arànyban talàlja el a hîreket:https://zte.hu/transfer/index.php?controller=post&action=view&id_post=404
A zte transfer Martin Mircevksit írja hozzánk,Észak-Macedón forrásra hivatkozva.
megint egy pici új infó:
https://sportal.blikk.hu/labdarugas/magyar-labdarugas/ha-kikapcsoljuk-a-futest-a-jatekosok-megserulhetnek–sportal-interju-kun-gergellyel-a-honved-ugyvezetojevel/2022120621515868978
A videót nézzétek meg. Érdemes.
miért ?
Szerintem a leírt szövegből nem jön át az a habitus és meggyőződés, amivel elmondja a szöveget.
vegyesek a benyomásaim videó alapján is.
azt tény , hogy 1 fokkal értelmesebbnek tűnik kun1-nél
Igazad van, viszont látszik, hogy akármilyen kiváló gazdasági szakember, az elképzelései ezzel az „akkor is végigverem a klubon” mentalitással szerintem komoly bajt okozhatnak a pályán. Gondolom ezt akarják a tulajok: kis pénzen, átgondoltan gazdálkodva eredményesebbnek lenni. Csak nálam pl kicsapta a biztosítékot ez a rögeszmés nem a kettesért megyünk felfogás. Ez ilyen közgáz szakos dolog lehet, mert műszaki karon mindenki csak át akar menni. Csúnya nagyot bukhatunk így.
Ez hülye a mai futballhoz . Azt hiszi hogy itt száz-kétszáz-háromszázmillió számít.
https://nb1.hu/otp-bank-liga/honved-kihagyas-var-az-utanpotlas-valogatott-kozeppalyasra?fbclid=IwAR2HzLWxpQ7i4M1laM8N3IhbMlcD2zN4-fJU5fGfGB06IW63l-r35hW9qps
kérdezem, ha sérült volt, akkor mi a túróért kellett elengedni még arra a két meccsre???
Remélem a hír csúszott és a 6 hétből már letelt 3.
Háát a klub eddigi dolgait elnézve nehezen hiszem,de legyen igazad!
Huszadika körül játszottak a válogatottal. Azért gondolom
Srácok, már vagy két órája fenn van a hír, hogy a Kiskokó szerződést bontott az ETO-val, és még senki nem dobta fel, hogyaszongya: „Meg kéne szereznünk” meg, hogy „Ő sem lenne rosszabb mint ezek”
Mi van itt, karácsony?
(vicc volt. Tudom, hogy még nincs karácsony)
Titkon bízunk benne,már nem merünk nagyot álmodni.
akkor majd nem lenne természetes a mosolyod, ha Zsótér pótlására bejelentenék a kis kakaóst aranyvasárnap:)
Ha a kettővel ezelőtti marad ma mi köszönjük meg neki a részvételt…
Nekem mostanában nem természetes a mosolyom, nincs szükségem ehhez a kiskokóra. Sajnos
Szar minden!
Nyugodjon le mindenki a πcsába, Dani Olmokat fogunk igazolni. Nem lesz itt semmi komoly erősítés 🙂
https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/drasztikus-valtoztatasokra-keszul-a-honved-uj-vezetoje-nem-lehet-mellekes-az-eredmeny-csak-mi-egy-masik-uton-indulunk-el-interju
Elolvastam az interjút is. Nem fogok károgni, de ez kb. ugyanakkora szartenger, mint a kunegy idejében volt. Elnézést mindenkitől akinek tetszik…
Amikor a tulajdonosok átvették a klubot, a sporteredmény-központú üzleti modellre esett a választásuk – kezdte Kun Gergely, a Budapest Honvéd novemberben kinevezett ügyvezetője a csakfoci.hu-nak. – Ez nem baj, csak éppen ez egy nagyon kockázatos modell… Mi van? Mintha azt mondaná a vállalkozó: Eddig a profitra mentem rá, de mostantól inkább csak K+F a lényeg. Akkor csődbe fogsz menni. Az a helyzet, hogy mindkettő fontos, és nem külön-külön…
Példákat mond. Kérdezem, tényleg kötözködés nélkül: van olyan amire ne tudnátok legalább egy példát mondani, bármilyen témában? Most komolyan.
Az a célunk, hogy a csapatban minél nagyobb számban legyenek a saját nevelésű játékosaink, nem akarunk kockázatos igazolásokba belemenni.
Ezt nem kommentálom. Annyit csak, hogy a fiatal játszatása és a külföldi igazolása nem a két véglet. Mindkettő lehet telitalálat és ótvar nagy mellényúlás is. Annyi a titok, hogy szakembert kell megbízni a kiválasztással, és nem titkolom kell hozzá szerencse is.
Nekünk meg ahhoz kel piszok nagy szerencse hogy idén bennmaradjunk. Nézzetek hülyének de MOST úgy érzem sikerülni fog, az viszont tuti, hogy nem az interjúban elhangzottak miatt.
Ólmos Dániel a Honvéd új igazolása
csakfoci.hu
Kunkettő Gergely ügy,- és dinamikus vezető bejelentette, hogy a kiváló csatár, a 12 éves, enyhén mozgássérült Ólmos Dániel a Honvéd csapatához igazolt.
„Nagyon örülünk Daninak, mert ő egy bárhol bevethető játékos, kapustól a pályagondnokig, NB1-tól a BLASZ4-ig minden poszton játszott már. Sokat várunk tőle, ezért 38 éves szerződést kötöttünk vele.
Docherty Aladár sportigazgató ízes angolsággal méltatta a játékos teljesítményét:
„Wery well!” ezt mondta a tehetséges ánglius és fish and chipset evett közben without fishbone.
A szurkolók is örültek, képviselőjük Szürke Gandalf már elő is adott egy hevenyészett rigmust Dani szidására:
„Ólmos Dani basszájba,
Ott a pénz a kasszába!”
A fiatal játékos a meghatottságtól csak annyit tudott mondani kiküldött tudósítónknak, hogy -idézzük: „Ez gecijó öcsém, ez gecijó!”
Sok sikert az ifjú tehetségnek.
„Az biztos, hogy 30 éves szabadon igazolható külföldiekkel nem fogjuk feltölteni a keretünket.”
ez azért nem pontosan azt jelenti, amit írtál.
ui. inkább attól tartok, hogy ha megint fél csapatot lecseréljük, akkor mennyi idő kell, mire összeállunk…?
5-6 játékos megy, max. 2 jön..kb ennyit jelenthet.. A keretet fiatalokkal töltik ki..
ha a megfelelők** mennek el és nem Mitro apó+ Plaku féle érkezik, már bentebb vagyunk.
** megfelelő=
1 .akiért jó pénzt lehet kapni + 2. akinek nem érdemes havonta euro ezreket fizetni a semmiért…
ezzel reagálnék Dixi fentebbi felvetésére is, hogy hogyan is lehetne értelmezni Kun2 némely általánosra sikeredett okoskodását.
„…Egy-egy jó transzfert el tudok képzelni, de külföldről is csak fiatalokat igazolnánk, olyanokat, akikben van potenciál….”
Nakérem, mindenki Lukic pótlását várja, közben meg 1-2 Projekjátékos Traoré várható. Vagy hogyan kell ezt értelmezni?
tegyük fel, ha beesik egy Ikoba szintű projektjátékos, akkor én meg tudnék nyugodni…
Gomis pl 22 éves. Asszem az fiatal
Jó az 24 nek is.
Jogos,kevertem Domingessel az életkorát aki 22 és van benne potenciál . 24 évesen még fiatalnak számít Gomis?
Nézőpont kérdése,hozzám képest fiatal..:) Domingesbe reménykedem én is,csak jobb képzést kapott mint itt a Nyomi akadémián..
reméljük, h Bubba egyedi és megismételhetetlen
Na az aztán tuti 🙂
Irigylem az optimizmusodat.
egyelőre késleltetett pesszimizmusnak mondanám, egyszerű önvédelmi megfontolásból
és ez (önmagában) támogatható is.
Üdv! Nem értem ennyi idő eltelte után, még igazából elsem-kezdte munkáját Klafuric Kispesten, és már kijelentjük „képtelenségét” mint szakember a Honvédnál! CS.A.K.
Emlékezz majd erre a „tavaszi” első 3-4 forduló után.
Nekem valahogy olyan érzésem van, hogy jó terv, (könnyen) pocsék kivitelezés.
Az nagyon jó, hogy fiatalokat akarnak beépíteni a csapatba. Mégiscsak akadémiánk van. A baj, hogy olvasva a nyilatkozatokat, nem beépíteni akarnak fiatalokat, hanem azonnal ráépíteni a fiatalokra. Azokra a fiatalokra, akiknek még erősödni kellene ahhoz, hogy NBI-esek legyenek. Az ötlet akkor jó, ha van egy alapcsapat, ahova be lehet építeni Őket. Ha van egy olyan alapcsapat, amelyik 8-10 pontra tudja tartani a kiesőket. Egy olyan csapat, amelyik képes gyakran úgy ráfordulni az utolsó 30 percre, hogy vezet legalább 1 góllal. Ekkor önbizalomnövelőnek, tapasztalatszerzésnek lehet berakni a fiatalokat. Egyre több időt adni nekik. Így, ha van köztük alkalmas játékos, akkor 3-4 év múlva simán láthatjuk, hogy a csapat fele saját fiatal.
De most, ha 5-6 fiatalt egyszerre beraknak, akik nem készek húzóemberek lenni, akkor hozhatnak hozzájuk bárkit, kevés lesz. Ha rájuk építenek, főleg úgy, hogy még a kiesés rémének a terhét is rájuk teszik, akkor ezeket a gyerekeket még tönkre is teszik.
Az a baj,ha a csapat 10 pontra tartaná a kiesőket jelenleg a második lenne,tavaly meg a nemzetközi porondot érő 4. 🙂 Akkor meg minek nagyokat cserélgetni. Szerintem a 12 csapatos bajnokság nem alkalmas egy fiatal csapat összerakására. Lehet az nb3ban majd az nb2ben mint a Kecskemét,de ne az legyen az utunk.
Tehát azt mondod, hogy egy Salzburg alkalmatlan arra, hogy a 12 csapatos Osztrák bajnokságban az 1. osztályban összerakjon egy fiatal csapatot?
Kun 2 bá” viszont elgondolkozhatna azon,hogy a tervekhez ez az edző nem igazán alkalmas.
Ezt miből gondolod és szted ehhez a tervhez milyen és melyik edző lenne alkalmas? Nem vitázni akarok, csak érdekelne a véleményed.
Aki jobban ismeri a magyar közeget és aki „szarból tud várat építeni”. Egy eleve motivált fiatal magyar edző,aki tud is motiválni. Aki értékeli azt,ha egy Budapest Honvéd kispadjára leülhet(akár a pécsi edző,akár Tímár stb,mind jobb megoldás ettől). Sorolhatnám igazából a végtelenségig,de Klafuric nem megoldás. Bukunk egy felkészülést és pár fontos meccset,mielőtt ki lesz rakva(mert ki lesz effelől nincs kétségem).
Az nso alapján most még nagyon bízik benne.
Igen.
úgy tűnik megvan az új csatárpótlónk…legalábbis elég jól lő kapura. 🙂
// mondjuk amilyen rosszul passzolnak egymáshoz az aranylábúak, azt nem tudja szimulálni semmilyen gép
https://www.youtube.com/watch?v=omuzXT_feQY
szerintem, ha nem akarnának bentmaradni, akkor nem igazolnának senkit.
láthatjuk a nyári igazolásoknál is, hogy nem a mennyiség számít…majdnem a fele hulladék. :/
ha jönne 2 húzóember, még jobbak is lehetünk.
ha Szapi off, szerintem Tujvel megoldja a fél szezont.
ha Tamás megy, B. Barna jön vissza helyette, nem lesz rosszabb.
Zsótér iszonyat lelkes, de minimális hatékonysággal- pótolható.
ha Luki megy, kell 1 tuti center!
nagy kérdés Samp állapota, mert nélküle nullák vagyunk előre.
a védelem adott, csak vki rakjon már rendet a fejekben!
Samperio felől – állítólag – van érdeklődés a Bundesliga 2-ből….
most komolyan ennyi rehab után már vinnék is ?
nemtom…de remélem azt KunG is tudja, hogy őt meg Lukit nem lehet házon belül pótolni…
szóval, ahhoz h jöjjenek a gólok, min. 1 ilyen spíler kell a középpályára!
Én már nem tudom,hogy mit akar(nak),de azzal remélem (mindegyik) tisztában van,hogy nagyon nem fog jól kinézni/nem nézne ki jól a munkásságában a tény,hogy : „kiejtette Puskás Ferenc klubját,a 14-szeres bajnok a Budapest Honvédot az első osztályból”.
kicsinálod magad, ha már most temeted a csapatot, mikor azt sem látjuk ki megy, ki jön
Csak arra akartam utalni,hogy a vezetőknek nagyon nem tétnélküli a dolog és azzal lehet ők maguk sincsenek tisztában mennyire nem az.
megbaxta a Bodri a Hektort, ha nincsenek vele tisztában…
De ha belegondolok,igazad van abban,hogy valahol nagyon nem látom ezt most pozitívan,bármennyire is szeretném. Nálam ezek a nyilatkozatok,ezek a tervek,ezekkel az emberekkel így…. = nb2. Nagyon nem tetszik a helyzet.
https://m.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/honved-a-helyzetunk-nehez-de-nem-remenytelen-kun-gergely-2928089
Meg nem lattam linkeve.
Annyit szeretnek hozza futni a hazon belulhoz, hogy Ladies and Gentlemens We’re fucked.
pozitív a hozzáállás és a racionális gondolkodás, de ez nem változtat azon a tényen, hogy giganagy a córesz…
„A lényeg az, hogy nem csupán az eredményességet nézzük,”
„– Új igazolásokra telik?
– Egy-két posztra szeretnénk igazolni, de annyi bizonyos, hogy több lesz a távozó, mint az érkező. Nevekkel azonban nem szeretnék dobálózni, már csak azért sem, mert bár még nem volt benne részem, tudom, hogy az átigazolási időszak tulajdonképpen egy háború a felek között, és ebben a kemény világban okosnak kell lennünk, hogy megnyerjük a magunk csatáit. Annyit elmondhatok, hogy akik máshol folytatják, azokat nagyrészt házon belül próbáljuk pótolni, többek közt azokkal a játékosokkal, akik eddig kölcsönben szerepeltek. A felnőtt fociban edződve, megerősödve térnek vissza Kispestre, eséllyel pályáznak arra, hogy kezdőként bizonyíthassanak.”
Nem úgy néz ki, hogy erősítésben és mindenáron bentmaradásban gondolkodnak 🙁
Lusta voltam kimasolni de igen erre gondoltam. Ez nem hangzik vmi biztatoan.
Ez konkrétan annyit jelent szerintem, hogy Lukic helyére hoznak valakit, plusz a középpályára jön 1 ember… Megy Tamás, Szappanos Zsótér, Lukic, meg az Izraeli ..
Tudom, hogy tortent egy szemleletvaltas.
De a 3 nagykorosztalyos bajnoksagbol(ahol ez a rendszer van)
Kiestunk a masodik felevre a masodosztalyba 2 ben is.
(U17-U16 ami mar tisztan az uj tulajok munkaja)
Ez azert gaz
Egyszer hallanám már valakitől azt,hogy az ifi jópár éve tartó csődjében Simonnak is van valami felelőssége.
Nyilatkozatai illetve megnyilvanulasai alapjan nekem nagyon szimpatikus embernek tunt.
De ez akarmilyen szemlelet van totalis csod.
Ne má! Ő nem egy szent? Pedig én úgy hallottam.
Kovács „Kis Kokó” Pisti az ETO-nál is könnyűnek találtatott.. Még jó, hogy nem hoztuk ide..
századvég kérdőíve a repohárról: https://szv.frequest.com/cquest.php?st=9f19386ec96e9d2acf5188b4909327a6&sid=4sam7qlaiq8264vohkudpbcd8t
elég hosszú, de hátha segít átalakítani ezt a mostani idióta rendszert
Hmmm…”Ön már kitöltötte ezt a kérdőívet” irja az oldal nekem. Fura, de egészen biztos hogy nem csinaltam ilyet. (A jelenleg hasznalt formajaban teljesen repohar ellenes vagyok amugy).
Nekem is ezt írja….úgy tűnik, már véleménye sem lehet az embernek. 😀
Esetleg ezen a linken? :
https://szv.frequest.com/squest.php?did=Vag83OhT3yHKgGiVEhC
Vajon egy repohár kérdőívnél miért fontos, hogy évre pontosan mikor születtem, és kerületre pontosan hol lakom? :O
Az életkor szerintem azért,hogy korcsoportok szerint is meg tudják nézni ki mit gondol 🙂
A korcsoport (0-10 év, 11-18, 19-25, stb.) és a pontos év nem ugyanaz. 🙂 Na mindegy is. 🙂
Én nem értek a közvéleménykutatósdihoz 🙂
Erre gondoltam mikor szembe jött a kérdés 🙂
Ez okes. Működik
Ez a legjobb megoldás. Nem kell összesítgetni. A kérdőív úgy készült, hogy az eredmény előbb meg volt.
Ez a legjobb megoldás. Nem kell összesítgetni. A kérdőív úgy készült, hogy az eredmény előbb meg volt.
Simán csak natolt címet használ, és mivel valaki már a környékről kitöltötte a kérdőívet, a közös ip cím alapján nem engedi többször ugyanonnan.
Ezek szerint mégse.
Két felkészülési meccsünk is lesz decemberben, a Lokomotiv Zagreb és az NK Varazdin érkezik Kispestre
December 1-én kezdte el a téli felkészülés (első szakaszát) Dean Klafuric együttese, amely idén december 22-ig gyakorol, majd a karácsonyi szünetet követően január 2-án folytatja az edzéseket a január 28-i bajnoki rajtig.
Decemberben a tréningek mellett két felkészülési mérkőzés is vár csapatunkra, előbb 17-én Lokomitiv Zagreb, míg rá öt napra, december 22-én az NK Varazdin érkezik Kispestre.
Honvedfc.hu
Ezek már jobb ellenfelek, mint a nyáriak..
Remelem legalabb az egyiket nezhetove teszik ( a stream elvaras lenne reszemrol, a szemelyesre gondoltam).
Anno látta a Honvéd szárnyalását, majd tanúja, sőt edzőként aktív részese volt a gazdaságilag nehéz időknek, most pedig azért izgulhat, hogy kedvenc csapata a tavasszal elmozduljon a kieső helyről – a 78 éves, a mai napig a klubnál dolgozó Szurgent Lajossal beszélgettünk.

Szurgent Lajos: A tehetségek érdekében inkább „megdöglöttem” (Fotó: Bors/Móricz István)
– Huszonöt éve dolgozik a Honvédnál: mi köti ilyen erősen a klubhoz?
– A gyerekkorom – felelte kapásból a Honvéd egykori játékosa, edzője, Szurgent Lajos. – Kölyökként is a foci volt a mindenem, ráadásul olyan példaképem lehetett, mint Tichy Lajos, akinek a játékát tátott szájjal figyelhettem a pálya mellől a meccseken, sőt az edzéseken. És ami még fontos, hogy – sok gyerekkel és barátommal együtt – voltak álmaim is, egészen pontosan az, hogy NB I-es futballista legyek. Persze nagy utat jártam be, amíg Kispestre értem: Békéscsabáról Diósgyőrbe kerültem, és csak utána vált valóra az említett álom, hogy együtt futballozhattam a Honvédban Tichy Lajossal. Amikor a játékoskarrierem véget ért, edzőként is megmaradt a ragaszkodásom a piros-fehér, majd a piros-fekete színhez.
– Manapság mi a feladata? A nevével már nem találkozni a szakmai stábban…
– Elnöki tanácsadó és játékosmegfigyelő vagyok. Az a dolgom, hogy kövessem a más klubokhoz kölcsönadott fiatal játékosaink beilleszkedését és fejlődését. A vírushelyzet kialakulása jócskán megnehezítette a munkámat, de most már újra ki tudok járni az utánpótláscsapatok meccseire, szóval van feladat. És ha már a futballszakma: korábban több alkalommal is voltam a Honvéd vezetőedzője, de őszintén szólva a pályaedzői pozíció mindig közelebb állt a szívemhez.
– A Honvéd hullámvasutazik az NB I-ben, de az elmúlt időszakban nem nagyon jöttek a sikerek. Mi lehet az oka ennek?
– A legnagyobb probléma az edzők és a játékoskeret folyamatos cserélődése. Kétezerhatban, amikor George F. Hemingway lett a klub tulajdonosa, kialakult a régen vágyott egység, kétezertizenhétben Marco Rossi csodát tett, és bajnoki címig vezette a csapatot. Olyan remek képességű futballisták játszottak a Honvédban, mint Davide Lanzafame és Eppel Márton, ráadásul ők szinte olvasták egymás gondolatait. Az elmúlt öt évben egy tréner sem maradt a kispadon két évnél tovább. A játékosok között sem volt olyan labdarúgó, aki hosszú távon a kezdőcsapatban ragadt volna.
– Mi kellene ahhoz, hogy a Honvéd újra a nevéhez méltó nagy csapatként szerepeljen az NB I-ben?
– Bizalom. Az edzői felfogásom szerint a kiválasztott szakember akkor tud jó eredményt elérni, ha hosszú távon dolgozik. Időt kell adni az edzőnek, hogy kibontakozzon, hagyni, hogy begyakoroltassa a taktikáját, nem pedig félévente kirúgni. Ugyanez igaz a játékosokra is: a mai rendszerben még a világklasszistól sem lehet elvárni, hogy beilleszkedés nélkül meccseket nyerjen egy csapatnak. Esélyt kell adni, hogy a jobb labdarúgók megmutathassák, mire képesek. Ha valaki tartósan gyenge teljesítményt nyújt, természetesen pihentetni kell, azonban nem az a megoldás, hogy a játékosokat néhány rossz meccs után kiteszik a keretből, vagy a második csapatba száműzik. Tehát a lényeg, hogy folyamatosan, lépésről lépésre fel kell építeni azt a tizennyolc tagú keretet, amelyben a stabil kezdőemberek mellett robbanékony cserejátékosok vannak. Ez hosszabb procedúra, aminek megvalósításához évekre lenne szükség, ám ha ez megtörténne, akkor – szerintem – ismét bajnokesélyes csapattá válna a Honvéd.
– Mit gondol az utánpótlás-játékosokról? Vannak vagy lesznek olyan szinten, hogy a későbbiekben az NB I-ben játsszanak?
– Na, ez a vesszőparipám! Nem jósolok olyan fényes jövőt a fiataloknak, mint amilyen annak idején előttünk állt. Vannak tehetséges gyerekek, és amikor elérik a tizennyolc éves kort, már bontogatják a szárnyaikat – az NB III-as csapatokban. Amikor kilencvenkettőben a finn Martti Kuusela volt a vezetőedző, pályaedzőként már felvittem a tizenhét esztendős fiatalokat a cserepadra, és győztes állásnál „be-becsempészgettem” őket a pályára, hogy szokják az élvonal légkörét, stílusát. Ahogy mondani szoktam, „kisparaszt” létemre tudtam, milyen nehéz felkapaszkodni és bizonyítani, éppen ezért meg kell adni és fogni is az esélyt. Futballistaként főleg! Nagyon szigorú voltam a fiatalokkal, de az ő érdeküket néztem. Torghelle Sándor például a mai napig odajön hozzám, megölel, mert tudja, hogy a szigorral csak jót akartam neki. A tehetségek érdekében inkább „megdöglöttem”, hogy ők is bizonyíthassanak. Manapság az edzőket nem érdeklik az ifjú tehetségek, inkább idehozzák a kispadra sem való külföldieket, mert gyorsan kell produkálni valamit. Nem tudom, hová vezet ez a szemlélet , nem tudom, mi lesz a jövőben így, de az biztos, ha a megyei első osztályban játszik is, én akkor is a Honvédért rajongok…
//nso
Nézem a BHO-n az első edzés képeit….valaki nem fedezett fel a képeken új arcot, visszatérő régi játékost, vagy hasonlót? 😀
https://www.facebook.com/honvedfc/posts/557337376403187
vannak vicces képek…több képen látszik, hogy valami kisebb labdával játszanak (kb kézilabda méret?)
?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=x8Ump84nTv4AX-_9hEf&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AfD5S5jWZqAH51nt_j9SHBQyTXucN8jo6SNZucRzwt1ULQ&oe=638E3119
vajon ezzel jobban megy … ? és lehet h Babakocsiból kapus lesz ? 🙂
Hát remélem ezek a mozdulatok nem rögzülnek nála, mert akkor nagy bajban leszünk tavasszal a 16-kon belül… 😀
Nem kisebb a labda, a Buba nőtt!
Azt pletykálják, hogy Nagy D. Felcsútra megy..
A klubhűség mintaképe.Meg van egy dillettáns vezetőségünk is ,akik ezt hagyják.
Havi 8 millióért kicsit sokat sérült..
A klubhűség mintaképe.Meg van egy dillettáns vezetőségünk is ,akik ezt hagyják.
követ(het)i a kis barátját, Batikot.
Similis simili gaudet…
Batikért kár abból a szempontból, ahogy elküldték és hogy látszik több volt benne is.
Nagy D. meg inkább kissd…1 hálátlan kis pötsch, akiben fel sem merült, hogy visszaadjon vmit a közösség felé, ami eltartotta és rendbehozta az elmúlt hónapokban
Igen…egy éves kihagyás után, miután Kispesten végigcsinálta a rehabilitációt az alap, hogy hosszabbít….
Hát, többesélyes…lehet, hogy mire formába lendül (már ha lendül egyáltalán) vége az évnek. vagy sosem lesz már a régi. Vagy legalább olyan jó lesz mint volt. Vagy jobb.
Nem tudom…azt gondolom, az esély inkább arra tendál, hogy nehezen, vagy sehogy nem talál magára.
Eléggé zsákbamacska. Ha jól számolom az utolsó 2,5 évben 1,5et hagyott ki. Havi 8 misiért sok. Aztán lehet élete legjobbját hozza majd 🙂
Egy-kèt MFA-s fiatal arcot làttam,de újat nem.
Sziasztok!
Lehet, hogy 4 napja nem írt senki, vagy csak nálam romlott el valami?:(
Szerintem kicsit frusztláltak vagyunk…Ami nem is csoda,mert 11.-ik helyen telelünk.
Mindig lesem en is, most mindenki biztos vébézik.
2 napja osztottam a Dajka/Varga cikket…
Köszi, azt láttam, de nem számoltam bele!:)
köszi. 🙂
amúgy volt tartalmas hanta cikk és még tartalmasabb komment tömeg a taccson
Igen, figyelemmel kísérem!
Jó lenne már valamit hallani a tervezett igazolásokról…
Highlanders?:)
Egy baloldali futó pletykaszinten. Más még nincs.
Köszi! Ha tudsz valamit, ne hallgasd el!:)
Szegény beteg lett 🙁
Remélem már jobban van
Jobbulást Highlanders(ha olvasod).
Köszönöm szépen!
ha nem olvassa, akkor is… 🙂
Mindent elmondtunk. Négy nappal ezelőtt elfogyott a téma és a vélemény 🙂
Köszönöm!:)
videó link : https://honvedfc.hu/hirek/katari-vegkifejlet-video/2022-11-27
Temesvárit le akarja igazolni a Kecskemét..
És a rendelkezésre álló belsővédőink közül melyiknél jobb? Capan? Prenga? Cirkó? Klemenz? Gomis? Szabó? Hagyjuk már ezt.
Mindegyiknél! Övé a jövő!
Mindenképp! Nem számít hogy Szabó ugyanannyi idős, Gomis csak 2-vel több, hogy a 27 éves Klemenzt vagy a 28 éves másik vén trottyos Prengát ne is említsük.
Csak egy tényt írtam le, ami egy korábbi, nagy reménységnek tartott játékosunkkal kapcsolatos..
Szabó, Belényesi, Szalai jobb a felsoroltaknál? Igazából lényegtelen a válasz, mert a tények: a Kecskemét 16, a Kispest 27 gólt kapott tavasszal.
Nálunk nem csaptrészekkel van gond hanem az egésszel… Nem lehet kiemelni egy csapatrészt sem, ami jól működik… Még akkor sem ha pl. pár hónapja ezüstérmes volt egy védő páros.
Dehogynem! A kapus csapatrész egészen kiváló 🙂 (bocs)
Bár , ha a védekezés a csatárral kezdődik, akkor a támadás meg a kapussal.
Szerintem a kevés lőtt gól részben a kapusaink sara. 🙂
„talán az volt a legnagyobb hátrányom játékosként, hogy túl érzelmes voltam”… (Dean Klafuric)
Megnéztem ezt a videót. Húbazmeg, most még jobban félek. Közhelyparádé. És a csávónak egy összetett mondat is kihívás. Hogy fog egy csapatot megszervezni?
Szokásos off, kicsit kiszakítva mindenkit az elmúlt napok feszkójából.
Ugye az elmúlt hetek témájának megfelelően a szegény ház szinten néztem olyan fiatalokat 1-2 kivétellel akikbe nagy potenciál lehet, az 1-2 kivétel az meg a már bizonyított fiatalabb játékos.
Kapusok: nincs érdekes a marketen, talán ő de fizu sztm egekben: https://www.transfermarkt.com/renan-ribeiro/profil/spieler/95142
Védők: a már bevált recept, holland up termékek:
https://www.transfermarkt.com/abdallah-aberkane/profil/spieler/361086
https://www.transfermarkt.com/lassana-faye/profil/spieler/315129
https://www.transfermarkt.com/cheick-toure/profil/spieler/424326
Középpálya: benfica terméke, örök ígéret és újabb holland/francia up termék
https://www.transfermarkt.com/david-tavares/profil/spieler/416089
https://www.transfermarkt.com/jordon-ibe/profil/spieler/195652
https://www.transfermarkt.com/yassin-fortune/profil/spieler/342878
https://www.transfermarkt.com/robin-schoonbrood/profil/spieler/326026
https://www.transfermarkt.com/amadou-traore/profil/spieler/540665
Csatár:
https://www.transfermarkt.com/jerome-sinclair/profil/spieler/236513
Szerintem meg emelj ezeken az évszámokon úgy 8-at, 10-et, és ne feltétlenül a messzi távolt fürkészd.
Szerintem meg emelj ezeken az évszámokon úgy 8-at, 10-et, és ne feltétlenül a messzi távolt fürkészd.
biztos vannak köztük akik tudnának segíteni nekünk.
az elég érdekes hogy vki U19ben 1.25 millát ér az Ajax vagy a Feyenord akadémián, majd 3 év múlva már 1 millával kevesebbet ? 🙂
leveszi a menő klubmezt és elveszíti az értékét ?
Sokszor fiataloknal a potrncialt fizeted meg. Tegyuk fel u19 be jatszik az Ajax u19 be, holland up valogatottba is. Akkor azt hiszik lesz belole valaki.
Braziliaba van most egy 16 eves real, psg, chelsea versenyez erte 50-70 millio kozti arral.
Igen. Különösen a Premier Leauge-ben nagyon nagy százalékban vannak olyanok akiket a mez jócskán túlértékel.
Igen. Különösen a Premier Leauge-ben nagyon nagy százalékban vannak olyanok akiket a mez jócskán túlértékel.
Ezen már én is gondolkodtam,kb.valahogy így működik,illetve a csapat teljesítménye is lehúzhatja a játékos értékét.
A VÁGYAK BÁGYADT SZURKÓLÓI!