Skip to main content

Sokaknak nem jött be a váltás a chatnél…

Ez a komment felület „wpDiscuz”, ami nagyban  hasonlít a disqus-ra.

Használjátok, teszteljük és ha bejön a többségnek , legyen ez a továbbiakban!

CSAK!! ♥️🖤

4.5 2 szavazat
Article Rating
Feliratkozás
Visszajelzés
guest
26 hozzászólás
Inline Feedbacks
View all comments
Pelso
Pelso
május 9, 2026 2:17 du.

Köszönöm a támogatást, Oli, dagiiron, Dixi!

Last edited 1 hónapja by Pelso
Dixneuf
Dixneuf
május 10, 2026 10:10 de.

Tibi, szerintem guritsuk.

Last edited 1 hónapja by dixneuf
CSAK A KISPEST
CSAK A KISPEST
május 9, 2026 7:00 du.

Próba

Bálint Simon
Bálint Simon
május 9, 2026 6:59 du.

Na lássuk

Olivér
május 9, 2026 2:39 du.

Üdv a Bakonyból gengszterek!
CS.A.K. Kispest Mindörökké! ❤️

Jonaska
Jonaska
május 9, 2026 1:07 du.
Döme Sanya
Döme Sanya
május 9, 2026 1:07 du.

Be se tudok lépni. Újra kell regisztrálni?

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 9, 2026 1:52 du.

Tisztelt felhasznalo!
Sajnos a Döme Sanya nev mar foglalt. Kerjuk valasszon masik nevet.

Döme Sanya
Döme Sanya
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2026 1:54 du.

Ezt a pechet.

dixneuf
Válasz a következőnek  Döme Sanya
május 9, 2026 1:56 du.

Es akkor mint a gmailbenvjonnek a hulyebbnel hulyebv javaslatok:
Döme Sanya01
vagy
Sanya Döme :-))

obviusz kapitány
obviusz kapitány
május 9, 2026 12:06 du.

fórizs, takarodj! 🙂

Last edited 1 hónapja by obviusz kapitány
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 9, 2026 12:19 du.

FÓÓÓRIZS takarogggy!!!

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2026 12:20 du.
dixneuf
május 9, 2026 11:31 de.

En mar teszteletem,sztem jobb lesz mint az elozo. Attekinthetobbek a tomeges valaszok, nem kell lapozgtani, azonnal latszik. Emojik kozvetlenul nincsenek, nekem ez nem gond. Jobb lesz azt gondolom

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2026 11:59 de.

❤️ mobilról simán van imodzsi is

dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 9, 2026 12:18 du.

Nekem nincs. Viszont leszarom, csak megemlitettem…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 9, 2026 12:00 du.

Csak néha lehagyja ha az az utolsó

Last edited 1 hónapja by obviusz kapitány
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 9, 2026 12:18 du.

Néha összeszavakat a keverem…

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 9, 2026 12:01 du.

Alma .

Pelso
Pelso
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 9, 2026 12:51 du.

…. 🙂

Last edited 1 hónapja by Pelso
obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 9, 2026 12:01 du.

Vagy nemtom mikor hagyja le. Fura. .

dixneuf
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2026 11:32 de.

Gyerunk nyomjatok! Juhuuu…
Nb1 es uj chat felulet, mi kell meg?

obviusz kapitány
obviusz kapitány
Válasz a következőnek  dixneuf
május 9, 2026 11:57 de.

Mi kell még? Egy gólb*szó center!

Last edited 1 hónapja by obviusz kapitány
dixneuf
dixneuf
Válasz a következőnek  obviusz kapitány
május 9, 2026 12:17 du.

Legyen ketto, velem lehet alkudni

dagiiron
dagiiron
május 9, 2026 11:28 de.

Próba

26
0
Would love your thoughts, please comment.x