Sokaknak nem jött be a váltás a chatnél…
Ez a komment felület „wpDiscuz”, ami nagyban hasonlít a disqus-ra.
Használjátok, teszteljük és ha bejön a többségnek , legyen ez a továbbiakban!
CSAK!! ![]()
![]()
© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Köszönöm a támogatást, Oli, dagiiron, Dixi!
Tibi, szerintem guritsuk.
Próba
Na lássuk
Üdv a Bakonyból gengszterek!
CS.A.K. Kispest Mindörökké! ❤️
Be se tudok lépni. Újra kell regisztrálni?
Tisztelt felhasznalo!
Sajnos a Döme Sanya nev mar foglalt. Kerjuk valasszon masik nevet.
Ezt a pechet.
Es akkor mint a gmailbenvjonnek a hulyebbnel hulyebv javaslatok:
Döme Sanya01
vagy
Sanya Döme :-))
fórizs, takarodj! 🙂
FÓÓÓRIZS takarogggy!!!
En mar teszteletem,sztem jobb lesz mint az elozo. Attekinthetobbek a tomeges valaszok, nem kell lapozgtani, azonnal latszik. Emojik kozvetlenul nincsenek, nekem ez nem gond. Jobb lesz azt gondolom
❤️ mobilról simán van imodzsi is
Nekem nincs. Viszont leszarom, csak megemlitettem…
Csak néha lehagyja ha az az utolsó
Néha összeszavakat a keverem…
Alma .
…. 🙂
Vagy nemtom mikor hagyja le. Fura. .
Gyerunk nyomjatok! Juhuuu…
Nb1 es uj chat felulet, mi kell meg?
Mi kell még? Egy gólb*szó center!
Legyen ketto, velem lehet alkudni
Próba
északi kanyar