Mehet az új chat (a hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!
CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

Mehet az új chat (a hozzászólás-on kattintva tölt be)… lehet regisztrálni, de vendégként is tudsz kommentelni. Remélem ez jobban be fog jönni a többségnek, mint az előző!
CS.A.K. a Kispest Mindörökké!

© 2026 KISPEST közösség. All Rights Reserved.
| Cookie | Duration | Description |
|---|---|---|
| cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
| cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
| cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
| cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
| cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
| viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Még a Nyers Ádi projekt margójára:
1. Megint egy szardarabnak nézték a Kispestet, simán elvitték a legnagyobb ígéretű tehetségünket.
2. A szakma nálunk ugyanaz, amit anno Egervári rajzolt Győrben.
3. A tulajdonos láthatólag nem törődik a klubbal, Hemingway óta ez folyamatos zuhanórepülés.
4. Ádámnak kívánom, hogy ha benő a feje gondolkodjon lojálisabban.
5. Örülni kell, ha.meglesz a bentmaradás jövőre.
tűpontos, egyedül a 4. ponthoz: nem tudjuk, hogy ezek az amatőrök hogyan tárgyaltak, mivel fiatal játékosról van szó, nem hiszem, hogy a pénz volt a döntő faktor
Ahogy írod, amatőrül…illetve szartak a klub hosszútávú érdekeire! Avagy nincs is hosszútávú terv.
Boldorral mizu amúgy? Sérült?
„Elővigyázatosság miatt kimaradt a keretből”, akármit is jelentsen.
Gracianak meg a haja is milyen
Nem érzed úgy hogy gyülekeznek a felhők? 🙂
40 fokban pont nem érzek semmit ami felhővel kapcsolatos 😀
Nagy szerencséd, akkor ezt megúsztad, mint Kispest a tíznullt a Zetétől a kupaelődöntőben… Egyszer van ekkora szerencséje az embernek egy évszázadban. 🙂
Bajnokcsapat…
Ezüstérmes. Nem kell szégyelni.
Nem volt rossz a srác, de egy fodrászhoz elmehetne
Itt van a leshelyzet a labda elrugásának pillanatában:
Ért: A fekete vonal a fű csíkozása ( ami jó esetben párhuzamos az alapvonalra), a kék a várdai védő válla (érzésem szerint mindkét játékosnak ez a testrésze volt legelőrébb), a piros pedig a várdai vedő lába ( ez egy másik lehetőség ami a legelőrébb lehet).
Mindkét vonalazás alapján Medgyes egy kissé hátrébb helyezkedik, de az egyvonal is elfogadható. Tétmeccsen ezt a sporttárs (jó esetben) tovább engedi és a var (remélhetőleg pontosan) kikockázza. A partjelző védelmébe szóljon, hogy a tűző naptól nem sokat láthatott, ennek orvoslásár azonban a nézőtéren jól használt trükköt, a baseball sapkát ajánlanám.
#hetyeitakezdőbe
Forróságban ráadásul!
Elsőre nem volt rossz.
Medgyestöl hülyét kapok. Mindent maga akar befejezni. Adjuk el.
Ha bepaszolja a labdát Hetyeinek, akkor az 100%-os helyzet lett volna
Tetszett ez gól, vb-szintű „(már az akarás)” akció gól volt!
Hasonlóan látom… nagyon hiányzik 1 jó center, Kántor nem nb1es szint. És sajnos Tujvel sebessége sem az már. Gyurcso flegma továbbra is… 3-4 jó igazolással lehetne stabil csapatot építeni
Azt hoztuk az alspcsapattal, ami várható volt. Egy összeszokott csapat. Szamosi, Somogyi, Pekàr elég jó, a védelem is nagyjából rendben van.
Szamosi szép gólt lőtt.
Szerintem adjuk el…
Bár, ha lehet választani, akkor inkább a Kántor , Gyurcso párost passzolnám
Pintét már én is megtartanám, a szezonnyitó edzőmeccseken ontja a gólokat. Szerintem Kántor és Gyurcsó is maradjon, úgysem jönne helyettük épkézláb játékos. Kántor nem túl technikás, de az összjátékot érzi és érti, Gyurcsó pedig az NB1-re tartogatja a motivációját.